BUTLER, RUNDA 8 SEGMENT 2
 
miejscestół team   impy    Rzd#
110-zNSKamil Walczyk-Grzegorz ZakrzewskiS: POMTECH Zwoleń+25   13  
210-oNSTomasz Paluchowski-Bogdan SzulejewskiS: SASKA KĘPA BRIDGE TEAM+23   14  
 16-oNSAdam Suwik-Jakub WojcieszekS: SPS CONSTRUCTION KIELCE+23   15  
48-zNSŁukasz Brede-Marek MarkowskiN: UKB KLEKS Szamotuły+20   16  
59-oEWJanusz Gawęcki-Stanisław PająkS: HOTEL SENATOR+19   17  
614-oEWAndrzej Lubojemski-Mirosław SadyS: CZARNA PAPUGA Zwierzyniec+18   18  
712-oEWMarcin Bojarski-Maksymilian ChodackiS: Diebold Nixdorf Cracovia+17   19  
813-oEWLeszek Niemiec-Andrzej SzymczakS: TB SILESIA II - Diamond+16   20  
 6-zNSRobert Karanowski-Zbigniew PrzybylskiN: GOMAD Gorzów Wlkp.+16   21  
1016-zNSJacek Herman-Adam KrysaS: MTS Piast Skawina+15   22  
1112-zNSGrzegorz Superson-Krzysztof ŻakS: Diebold Nixdorf Cracovia+14   23  
 1-oNSJerzy Kullass-Marek WawrzyniakN: KONTRA Koszalin+14   24  
 7-oNSJacek Dmowski-Witalis TalarN: BEZ SPONSORA Warszawa+14  
148-oNSPaweł Jassem-Piotr WasylkoN: ZOIM & FIORI Szczecin+13  
151-zNSEwa Sobolewska-Marek TyranN: INWIT Pabianice+12  
 3-oNSPiotr Dobryszycki-Jerzy GładyszN: TURBO FLY-BACK Wrocław+12  
1715-oNSHenryk Brodawski-Sylwester MłynarczukS: Autostrada Eksploatacja &+8  
 7-zNSPrzemysław Piotrowski-Michał WittenbeckN: GORACO KS AZS Wratislavia+8  
1911-oNSZdzisław Beling-Artur WasiakS: SPÓJNIA CONSUS Kalisz+7  
 4-zNSPaweł Siwiński-Zdzisław ŚwiątekN: KART-EL Gorzów Wlkp.+7  
2114-zNSKrzysztof Kleinrok-Tomasz KluzS: CZARNA PAPUGA Zwierzyniec+5  
 5-zNSKrzysztof Mielnik-Piotr TomczakN: SDK Tczew+5  
 15-zNSZbigniew Guła-Ryszard MatlakS: PONAR SILESIA+5  
244-oEWStanisław Janik-Sławomir PiechockiN: KART-EL Gorzów Wlkp.+4  
 6-oNSDariusz Chmielewski-Olga ZabulewiczN: DARLES SANTERM Gdańsk+4  
2611-zNSMarek Pietraszek-Adam ŻarnowskiS: ELEKTROMONTAŻ Rzeszów+3  
 2-zEWMirosław Cichocki-Leszek SztyrakN: ADK SIWIK Holiday Syntex+3  
 13-zEWAndrzej Kokoryka-Dariusz KoprońS: SKÓR-BUT Łęczna+3  
 9-zNSAndrzej Iwański-Piotr KucharskiS: HOTEL SENATOR+3  
302-oEWMarcin Pędziński-Justyna Stachowiak-KluzN: GRICON STARKA Poznań+2  
315-oNSGrzegorz Dembiński-Andrzej SyrekN: KTB Konin+1  
323-zNSAndrzej Łagosz-Robert SikoraN: SM GRYMAS 1 Zielona Góra0  
 3-zEWBogumił Wegner-Franciszek ZarzeckiN: TURBO FLY-BACK Wrocław0  
345-oEWPaweł Chindelewicz-Aleksander KasprzakN: SDK Tczew-1  
352-oNSAdolf Bocheński-Andrzej FronczakN: ADK SIWIK Holiday Syntex-2  
3611-zEWJerzy Olczyk-Jerzy RonkeS: SPÓJNIA CONSUS Kalisz-3  
 13-zNSStefan Kowalczyk-Jan SucharkiewiczS: TB SILESIA II - Diamond-3  
 9-zEWWit Klapper-Paweł KlapperS: KONSTANTA Bielsko-Biała-3  
 2-zNSTomasz Kłys-Robert NowickiN: GRICON STARKA Poznań-3  
404-oNSRafał Konieczny-Maciej ŁaniewskiN: CHEMIK Bydgoszcz-4  
 6-oEWMarcin Zawadzki-Katarzyna Żegilewicz-ZawadzkaN: GOMAD Gorzów Wlkp.-4  
425-zEWTomasz Buchnajzer-Tomasz WasilewskiN: KTB Konin-5  
 14-zEWPiotr Krajewski-Igor ŁosiewiczS: MKS MAZOVIA Mińsk Maz.-5  
 15-zEWZdzisław Laszczak-Kazimierz WielechowskiS: Autostrada Eksploatacja &-5  
4511-oEWArkadiusz Majcher-Jacek ZnamirowskiS: ELEKTROMONTAŻ Rzeszów-7  
 4-zEWGrzegorz Rojewski-Roman WachowiakN: CHEMIK Bydgoszcz-7  
477-zEWJarosław Stach-Artur SulichN: BEZ SPONSORA Warszawa-8  
 15-oEWIreneusz Kowalczyk-Tomasz WiśniewskiS: PONAR SILESIA-8  
493-oEWTomasz Bartnicki-Adam MałeckiN: SM GRYMAS 1 Zielona Góra-12  
 1-zEWArtur Pomarański-Waldemar WochnaN: KONTRA Koszalin-12  
518-oEWAndrzej Aleksandrzak-Artur WójcikN: UKB KLEKS Szamotuły-13  
521-oEWTomasz Spodenkiewicz-Witold TurantN: INWIT Pabianice-14  
 7-oEWPiotr Marcinowski-Mateusz SobczakN: GORACO KS AZS Wratislavia-14  
 12-zEWIrena Chodorowska-Jan ChodorowskiS: TERMOCHEM CHEMIK Puławy-14  
5516-zEWMarek Jeleniewski-Lech OhryskoS: SPS CONSTRUCTION KIELCE-15  
566-zEWElżbieta Czekaj-Leszek SzkudlarekN: DARLES SANTERM Gdańsk-16  
 13-oNSMarek Atalski-Tomasz RaczkiewiczS: SKÓR-BUT Łęczna-16  
5812-oNSKrzysztof Kujawa-Grzegorz KułakS: TERMOCHEM CHEMIK Puławy-17  
5914-oNSJan Nadaj-Andrzej OgłoblinS: MKS MAZOVIA Mińsk Maz.-18  
609-oNSAdrian Bakalarz-Aleksy SwobodaS: KONSTANTA Bielsko-Biała-19  
618-zEWRafał Gardzielewski-Paweł KolwiczN: ZOIM & FIORI Szczecin-20  
6210-oEWZbigniew Borkowski-Bartosz CeglarskiS: POMTECH Zwoleń-23  
 16-oEWMarcin Krawczyk-Piotr WaniurskiS: MTS Piast Skawina-23  
6410-zEWMarek Borewicz-Wojciech NiewiadomskiS: SASKA KĘPA BRIDGE TEAM-25  

Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999
 Admin.5.0.0.41 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2017-01-15 o 19:50, optymalizowana dla rozdzielczości 1024x768.