BUTLER, RUNDA 9 SEGMENT 1
 
miejscestół team   impy    Rzd#
112-zNSMariusz Bartkowski-Łukasz WitkowskiS: SPS CONSTRUCTION KIELCE+26    1  
213-oEWJakub Jagodziński-Bartosz MatrasS: TERMOCHEM CHEMIK Puławy+23    2  
314-oEWMarek Atalski-Tomasz RaczkiewiczS: SKÓR-BUT Łęczna+21    3  
42-zEWKrzysztof Brudka-Justyna Stachowiak-KluzN: GRICON STARKA Poznań+19    4  
512-oNSKacper Kacperski-Yan ShpuntouS: Diebold Nixdorf Cracovia+17    5  
 10-oEWArkadiusz Majcher-Jakub ZawadaS: ELEKTROMONTAŻ Rzeszów+17    6  
71-oNSAnna Kowalska-Robert StolińskiN: INWIT Pabianice+16    7  
811-oEWJanusz Makaruk-Paweł NiedzielskiS: SPÓJNIA CONSUS Kalisz+15    8  
 11-zEWMarek Borewicz-Wojciech NiewiadomskiS: SASKA KĘPA BRIDGE TEAM+15    9  
108-zNSMaciej Dąbrowski-Andrzej PawlakN: BEZ SPONSORA Warszawa+14   10  
1114-zNSAndrzej Kokoryka-Dariusz KoprońS: SKÓR-BUT Łęczna+13   11  
 16-zEWJacek Herman-Adam KrysaS: MTS Piast Skawina+13   12  
137-oNSGrzegorz Dembiński-Andrzej SyrekN: KTB Konin+12  
 4-zEWMirosław Cichocki-Andrzej FronczakN: ADK SIWIK Holiday Syntex+12  
156-oNSGrzegorz Rojewski-Roman WachowiakN: CHEMIK Bydgoszcz+11  
1610-zNSMarek Pietraszek-Jacek ZnamirowskiS: ELEKTROMONTAŻ Rzeszów+9  
 6-zEWRafał Konieczny-Maciej ŁaniewskiN: CHEMIK Bydgoszcz+9  
 8-oEWJarosław Stach-Artur SulichN: BEZ SPONSORA Warszawa+9  
199-oEWAdrian Bakalarz-Aleksy SwobodaS: KONSTANTA Bielsko-Biała+8  
205-zNSMirosław Miłaszewski-Stefan SzenbergN: GORACO KS AZS Wratislavia+7  
 5-oEWPiotr Marcinowski-Mateusz SobczakN: GORACO KS AZS Wratislavia+7  
2215-oEWJan Nadaj-Andrzej OgłoblinS: MKS MAZOVIA Mińsk Maz.+6  
 1-zEWEwa Sobolewska-Marek TyranN: INWIT Pabianice+6  
 3-zNSJarosław Bartosiński-Mirosław SzalińskiN: SDK Tczew+6  
254-oNSAdolf Bocheński-Leszek SztyrakN: ADK SIWIK Holiday Syntex+5  
 15-zNSMarek Dalecki-Maciej ModrzejewskiS: MKS MAZOVIA Mińsk Maz.+5  
279-zNSMarek Blat-Jerzy SkwarkS: KONSTANTA Bielsko-Biała+4  
2816-oEWHenryk Brodawski-Sylwester MłynarczukS: Autostrada Eksploatacja &+3  
 13-zEWStefan Kowalczyk-Jan SucharkiewiczS: TB SILESIA II - Diamond+3  
 3-oEWKrzysztof Mielnik-Piotr TomczakN: SDK Tczew+3  
317-zEWJacek Kokociński-Jerzy NowakN: KTB Konin+2  
322-oEWStanisław Janik-Sławomir PiechockiN: KART-EL Gorzów Wlkp.+1  
332-oNSTomasz Kłys-Robert NowickiN: GRICON STARKA Poznań-1  
347-zNSAndrzej Wasylko-Paweł WoźnickiN: ZOIM & FIORI Szczecin-2  
353-oNSAndrzej Jabłoński-Jerzy SadowskiN: KONTRA Koszalin-3  
 16-oNSGrzegorz Gawron-Jakub KowalS: MTS Piast Skawina-3  
 13-zNSKrzysztof Kujawa-Grzegorz KułakS: TERMOCHEM CHEMIK Puławy-3  
389-zEWTadeusz Kowalczewski-Grzegorz ZakrzewskiS: POMTECH Zwoleń-4  
394-oEWMarcin Zawadzki-Katarzyna Żegilewicz-ZawadzkaN: GOMAD Gorzów Wlkp.-5  
 15-zEWZbigniew Guła-Ryszard MatlakS: PONAR SILESIA-5  
4115-oNSIreneusz Kowalczyk-Tomasz WiśniewskiS: PONAR SILESIA-6  
 3-zEWArtur Pomarański-Waldemar WochnaN: KONTRA Koszalin-6  
 1-zNSAndrzej Łagosz-Robert SikoraN: SM GRYMAS 1 Zielona Góra-6  
445-zEWBogumił Wegner-Franciszek ZarzeckiN: TURBO FLY-BACK Wrocław-7  
 5-oNSPiotr Dobryszycki-Jerzy GładyszN: TURBO FLY-BACK Wrocław-7  
469-oNSSławomir Kutyła-Kamil WalczykS: POMTECH Zwoleń-8  
4710-zEWWłodzimierz Maryniowski-Sławomir OlechS: HOTEL SENATOR-9  
 6-zNSJan Kuczera-Ryszard OlenderekN: UKB KLEKS Szamotuły-9  
 8-oNSAndrzej Bunikowski-Marta JaneczekN: DARLES SANTERM Gdańsk-9  
506-oEWŁukasz Brede-Jan GrygierN: UKB KLEKS Szamotuły-11  
514-zNSStanisław Owczarski-Wojciech WaszkowiakN: GOMAD Gorzów Wlkp.-12  
 7-oEWPaweł Jassem-Piotr WasylkoN: ZOIM & FIORI Szczecin-12  
5316-zNSJarosław Gąsiorowski-Zdzisław KowalewskiS: Autostrada Eksploatacja &-13  
 14-zEWJarosław Posłuszny-Edward WarząchowskiS: CZARNA PAPUGA Zwierzyniec-13  
558-zEWDariusz Chmielewski-Olga ZabulewiczN: DARLES SANTERM Gdańsk-14  
5611-zNSZdzisław Beling-Artur WasiakS: SPÓJNIA CONSUS Kalisz-15  
 11-oNSTomasz Paluchowski-Bogdan SzulejewskiS: SASKA KĘPA BRIDGE TEAM-15  
581-oEWPaweł Pietrażycki-Konrad WójcikN: SM GRYMAS 1 Zielona Góra-16  
5912-oEWJacek Ciechomski-Grzegorz GłasekS: SPS CONSTRUCTION KIELCE-17  
 10-oNSMirosław Rafalski-Piotr KucharskiS: HOTEL SENATOR-17  
612-zNSPaweł Siwiński-Zdzisław ŚwiątekN: KART-EL Gorzów Wlkp.-19  
6214-oNSAndrzej Lubojemski-Mirosław SadyS: CZARNA PAPUGA Zwierzyniec-21  
6313-oNSLeszek Niemiec-Andrzej SzymczakS: TB SILESIA II - Diamond-23  
6412-zEWMarcin Bojarski-Maksymilian ChodackiS: Diebold Nixdorf Cracovia-26  

Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999
 Admin.5.0.0.41 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2017-01-15 o 19:50, optymalizowana dla rozdzielczości 1024x768.