BUTLER, RUNDA 9 SEGMENT 2
 
miejscestół team   impy    Rzd#
15-zEWBogumił Wegner-Franciszek ZarzeckiN: TURBO FLY-BACK Wrocław+28   13  
26-zNSŁukasz Brede-Marek MarkowskiN: UKB KLEKS Szamotuły+26   14  
38-zNSMaciej Dąbrowski-Andrzej PawlakN: BEZ SPONSORA Warszawa+21   15  
41-zEWEwa Sobolewska-Marek TyranN: INWIT Pabianice+20   16  
512-oNSMarcin Bojarski-Maksymilian ChodackiS: Diebold Nixdorf Cracovia+19   17  
62-zNSAdam Kozłowski-Paweł SiwińskiN: KART-EL Gorzów Wlkp.+15   18  
710-oEWArkadiusz Majcher-Jakub ZawadaS: ELEKTROMONTAŻ Rzeszów+14   19  
 16-zEWMarcin Krawczyk-Piotr WaniurskiS: MTS Piast Skawina+14   20  
92-oEWStanisław Janik-Sławomir PiechockiN: KART-EL Gorzów Wlkp.+13   21  
 15-zEWMichał Błach-Artur GułaS: PONAR SILESIA+13   22  
1110-zNSMarek Pietraszek-Adam ŻarnowskiS: ELEKTROMONTAŻ Rzeszów+12   23  
1216-oNSJacek Herman-Adam KrysaS: MTS Piast Skawina+10   24  
 9-oEWAdrian Bakalarz-Aleksy SwobodaS: KONSTANTA Bielsko-Biała+10  
144-zNSRobert Karanowski-Zbigniew PrzybylskiN: GOMAD Gorzów Wlkp.+9  
 12-zEWGrzegorz Superson-Krzysztof ŻakS: Diebold Nixdorf Cracovia+9  
163-oNSAndrzej Jabłoński-Jerzy SadowskiN: KONTRA Koszalin+7  
1714-oEWMarek Atalski-Tomasz RaczkiewiczS: SKÓR-BUT Łęczna+6  
186-oNSLeszek Falkowski-Ryszard RapickiN: CHEMIK Bydgoszcz+5  
 8-oEWJacek Dmowski-Witalis TalarN: BEZ SPONSORA Warszawa+5  
2015-oEWJan Nadaj-Andrzej OgłoblinS: MKS MAZOVIA Mińsk Maz.+4  
 7-zEWJacek Kokociński-Jerzy NowakN: KTB Konin+4  
 3-zEWJan Chmielewski-Janusz WieruckiN: KONTRA Koszalin+4  
 7-oEWPaweł Jassem-Piotr WasylkoN: ZOIM & FIORI Szczecin+4  
245-oEWPrzemysław Piotrowski-Michał WittenbeckN: GORACO KS AZS Wratislavia+3  
 1-oEWTomasz Bartnicki-Zofia MiechowiczN: SM GRYMAS 1 Zielona Góra+3  
2613-zEWLeszek Niemiec-Andrzej SzymczakS: TB SILESIA II - Diamond+2  
 13-oNSStefan Kowalczyk-Jan SucharkiewiczS: TB SILESIA II - Diamond+2  
2814-zNSAndrzej Kokoryka-Dariusz KoprońS: SKÓR-BUT Łęczna+1  
 9-zEWTadeusz Kowalczewski-Grzegorz ZakrzewskiS: POMTECH Zwoleń+1  
 11-zEWIreneusz Grynczewski-Dariusz ZembrzuskiS: SASKA KĘPA BRIDGE TEAM+1  
 4-oEWMarcin Zawadzki-Katarzyna Żegilewicz-ZawadzkaN: GOMAD Gorzów Wlkp.+1  
 11-oEWJanusz Makaruk-Paweł NiedzielskiS: SPÓJNIA CONSUS Kalisz+1  
334-oNSAdolf Bocheński-Andrzej FronczakN: ADK SIWIK Holiday Syntex-1  
 14-zEWJarosław Posłuszny-Edward WarząchowskiS: CZARNA PAPUGA Zwierzyniec-1  
 11-oNSTomasz Paluchowski-Bogdan SzulejewskiS: SASKA KĘPA BRIDGE TEAM-1  
 11-zNSZdzisław Beling-Artur WasiakS: SPÓJNIA CONSUS Kalisz-1  
 9-zNSMarek Blat-Jerzy SkwarkS: KONSTANTA Bielsko-Biała-1  
3813-zNSIrena Chodorowska-Jan ChodorowskiS: TERMOCHEM CHEMIK Puławy-2  
 13-oEWJakub Jagodziński-Bartosz MatrasS: TERMOCHEM CHEMIK Puławy-2  
401-oNSTomasz Spodenkiewicz-Witold TurantN: INWIT Pabianice-3  
 5-oNSPiotr Dobryszycki-Jerzy GładyszN: TURBO FLY-BACK Wrocław-3  
427-oNSGrzegorz Dembiński-Andrzej SyrekN: KTB Konin-4  
 15-oNSIreneusz Kowalczyk-Tomasz WiśniewskiS: PONAR SILESIA-4  
 7-zNSAndrzej Wasylko-Paweł WoźnickiN: ZOIM & FIORI Szczecin-4  
 3-zNSKrzysztof Mielnik-Piotr TomczakN: SDK Tczew-4  
466-oEWJan Kuczera-Ryszard OlenderekN: UKB KLEKS Szamotuły-5  
 8-oNSAndrzej Bunikowski-Marta JaneczekN: DARLES SANTERM Gdańsk-5  
4814-oNSKrzysztof Kleinrok-Tomasz KluzS: CZARNA PAPUGA Zwierzyniec-6  
493-oEWPaweł Chindelewicz-Aleksander KasprzakN: SDK Tczew-7  
5012-zNSAdam Suwik-Jakub WojcieszekS: SPS CONSTRUCTION KIELCE-9  
 4-zEWMirosław Cichocki-Piotr ŻurakowskiN: ADK SIWIK Holiday Syntex-9  
529-oNSSławomir Kutyła-Kamil WalczykS: POMTECH Zwoleń-10  
 16-oEWHenryk Brodawski-Sylwester MłynarczukS: Autostrada Eksploatacja &-10  
5410-zEWMirosław Rafalski-Piotr KucharskiS: HOTEL SENATOR-12  
5515-zNSMarek Dalecki-Maciej ModrzejewskiS: MKS MAZOVIA Mińsk Maz.-13  
 2-oNSMarcin Pędziński-Jacek ZalewskiN: GRICON STARKA Poznań-13  
5710-oNSJanusz Gawęcki-Stanisław PająkS: HOTEL SENATOR-14  
 16-zNSZdzisław Laszczak-Kazimierz WielechowskiS: Autostrada Eksploatacja &-14  
592-zEWKrzysztof Brudka-Justyna Stachowiak-KluzN: GRICON STARKA Poznań-15  
6012-oEWJacek Ciechomski-Grzegorz GłasekS: SPS CONSTRUCTION KIELCE-19  
611-zNSAndrzej Łagosz-Robert SikoraN: SM GRYMAS 1 Zielona Góra-20  
628-zEWDariusz Chmielewski-Olga ZabulewiczN: DARLES SANTERM Gdańsk-21  
636-zEWRafał Konieczny-Maciej ŁaniewskiN: CHEMIK Bydgoszcz-26  
645-zNSMirosław Miłaszewski-Stefan SzenbergN: GORACO KS AZS Wratislavia-28  

Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999
 Admin.5.0.0.41 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2017-01-15 o 19:50, optymalizowana dla rozdzielczości 1024x768.