BUTLER, RUNDA 9 SEGMENT 2 | ||||||
miejsce | stół | team | impy | Rzd# | ||
1 | 14-oEW | Marta Sikora-Adam Walczyński | NE: KOSMETERIA | +44 | 13 | |
2 | 15-oNS | Jan Rogowski-Andrzej Tutaj | NE: ETB PRIM Ełk | +36 | 14 | |
3 | 12-zEW | Radosław Kozłowski-Henryk Łakomski | NE: VĘGORIA | +33 | 15 | |
4 | 6-zEW | Andrzej Parmonik-Czesław Plachimowicz | NW: INSTALKO SBS Międzyrzecz | +29 | 16 | |
5 | 7-oNS | Janusz Przybysz-Eugeniusz Seichter | NW: BEMIX Więcbork | +28 | 17 | |
6 | 24-zEW | Maciej Dorabiała-Jacek Wojnarowicz | SW: VALUE MEDIA AZS II | +27 | 18 | |
7 | 31-zEW | Mirosław Kotowski-Grzegorz Wieczorkiewicz | SE: KAMIENNA Ostrowiec | +26 | 19 | |
8 | 4-oEW | Tomasz Jochymski-Michał Kania | NW: FUNDACJA RBS Szczecin | +25 | 20 | |
9 | 7-zNS | Andrzej Wilemski-Tomasz Woźniak | NW: JANTAR Toruń | +23 | 21 | |
16-zEW | Igor Godun-Valentin Zhuravel | NE: ENIGMA | +23 | 22 | ||
11 | 2-oNS | Alicja Krzemińska-Michał Włoszek | NW: BIN Aleksandrów Kujawski | +22 | 23 | |
12 | 26-zEW | Andrzej Lembas-Karol Suchoń | SE: DYKTATOR - LAST MINUTE | +20 | 24 | |
13 | 22-oNS | Bernard Jadczak-Przemysław Kubicki | SW: ERBUD AZS IX | +19 | ||
26-oEW | Konrad Ciborowski-Jacek Janowski | SE: SFORA CIBORA Kraków | +19 | |||
15 | 9-oNS | Dariusz Biedrzycki-Wojciech Palmowski | NE: ARNICA | +18 | ||
3-oEW | Andrzej Latanowicz-Andrzej Mazurek | NW: UNIA II Leszno | +18 | |||
17 | 18-oEW | Krzysztof Gaweł-Andrzej Maszczyszyn | SW: DDK II | +17 | ||
9-zEW | Marek Osiecki-Dariusz Sierocki | NE: ARNICA | +17 | |||
30-oNS | Jerzy Góralczyk-Bogusław Kruczek | SE: MIASTO Radłów | +17 | |||
20 | 27-zEW | Adam Matyasik-Wacław Gąssowski | SE: KETZ SUPER BOND Kraków | +16 | ||
21 | 14-zNS | Jarosław Drewing-Krzysztof Firkus | NE: KOSMETERIA | +14 | ||
13-zNS | Adam Suchodolski-Tytus Żurawski | NE: PJATK | +14 | |||
23 | 21-zNS | Włodzimierz Pocztowski-Ryszard Wójtowicz | SW: WIELUŃSKI DK | +13 | ||
22-zEW | Mirosław Fechner-Michał Robak | SW: ERBUD AZS IX | +13 | |||
28-zNS | Wojciech Stachnik-Grzegorz Wadas | SE: MPEC Tarnów | +13 | |||
11-oNS | Piotr Łyczkowski-Andrzej Serwach | NE: K2 | +13 | |||
27 | 20-zNS | Agnieszka Pietrzyk-Michał Wróbel | SW: TriVita | +12 | ||
5-oNS | Piotr Jassem-Jarosław Ostrowski | NW: DĄBRÓWKA SENIOR Poznań | +12 | |||
6-oNS | Tadeusz Kowalicki-Andrzej Rękosiak | NW: INSTALKO SBS Międzyrzecz | +12 | |||
27-oNS | Tadeusz Rejdych-Andrzej Trygar | SE: KETZ SUPER BOND Kraków | +12 | |||
12-oEW | Aleksander Gruca-Jarosław Pęski | NE: ATUT | +12 | |||
5-zEW | Ilya Shpuntou-Bartosz Stępień | NW: DĄBRÓWKA SENIOR Poznań | +12 | |||
13-oEW | Rafał Bownik-Beata Brynkiewicz-Bownik | NE: PJATK | +12 | |||
34 | 4-zNS | Adam Hintertan-Andrzej Waszyński | NW: FUNDACJA RBS Szczecin | +11 | ||
35 | 30-zNS | Grzegorz Cieślak-Elżbieta Waniurska | SE: SPS EKO-RÓŻANKA | +10 | ||
28-oEW | Maciej Grabiec-Błażej Krawczyk | SE: MPEC Tarnów | +10 | |||
37 | 11-zEW | Anna Kręglewska-Wnuk-Tomasz Wnuk | NE: K2 | +9 | ||
3-zNS | Cezary Bura-Maciej Piasecki | NW: UNIA II Leszno | +9 | |||
39 | 21-oEW | Stanisław Ciach-Janusz Kuśmierczyk | SW: WIELUŃSKI DK | +8 | ||
24-oEW | Waldemar Szelka-Cezary Wołczak | SW: MULTI | +8 | |||
1-oEW | Mariusz Branowski-Przemysław Krasiński | NW: ADMIRA Poznań | +8 | |||
42 | 32-oEW | Sławomir Bąk-Sławomir Kowalczyk | SE: NOTUS Doradcy Finansowi | +7 | ||
25-oNS | Ryszard Jaśkiewicz-Stanisław Jaśkiewicz | SE: ALF 1 Nowy Sącz | +7 | |||
32-zNS | Łukasz Sobkiewicz-Waldemar Burakowski | SE: NOTUS Doradcy Finansowi | +7 | |||
45 | 1-zNS | Roman Kujawski-Marek Wojciechowski | NW: ADMIRA Poznań | +6 | ||
19-oEW | Piotr Bielecki-Jan Glenz | SW: RSB | +6 | |||
8-zEW | Bogusław Dyk-Mirosław Kopowski | NW: STB Słupsk | +6 | |||
17-zEW | Maciej Chwirut-Eugeniusz Zalewski | SW: ZTB | +6 | |||
49 | 23-oNS | Steve Green-Roger Bryant | SW: Objectivity AZS III | +5 | ||
50 | 20-oEW | Krzysztof Góra-Jacek Radomski | SW: TriVita | +4 | ||
51 | 19-zNS | Michał Bąk-Barbara Larysz | SW: RSB | +3 | ||
10-oEW | Iwona Czajka-Anna Sarniak | NE: INTERBUD | +3 | |||
2-zNS | Janusz Hliwa-Jarosław Wachnowski | NW: ZM MESTIL Gorzów Wlkp. | +3 | |||
2-zEW | Mariusz Grabowski-Dariusz Sielski | NW: BIN Aleksandrów Kujawski | +3 | |||
55 | 16-oNS | Oleg Gradovski-Andrei Sotnikau | NE: ENIGMA | +2 | ||
56 | 8-oNS | Ryszard Leśniewski-Wiesław Mączkowski | NW: STB Słupsk | +1 | ||
18-zNS | Stanisław Fangor-Jerzy Radomski | SW: DDK II | +1 | |||
31-oEW | Wiesław Skubisz-Piotr Zawiślak | SE: YAMIT Zamość | +1 | |||
10-zNS | Dariusz Krajewski-Maciej Wiącek | NE: INTERBUD | +1 | |||
23-zEW | Rob Helle-Ed Hoogenkamp | SW: Objectivity AZS III | +1 | |||
61 | 17-oNS | Marek Kozik-Wojciech Szuba | SW: ZTB | 0 | ||
25-zEW | Józef Tokarz-Ryszard Woliński | SE: ALF 1 Nowy Sącz | 0 | |||
17-oEW | Paweł Kaleta-Zdzisław Małek | SW: BUKS I | 0 | |||
25-zNS | Piotr Zięba-Maciej Mąka | SE: LESKOWIEC - BESKID | 0 | |||
15-zNS | Jacek Lew-Józef Pochroń | NE: COMPENSA | 0 | |||
15-zEW | Przemysław Bednarski-Dariusz Prawdzik | NE: ETB PRIM Ełk | 0 | |||
67 | 10-zEW | Krystian Dowolski-Robert Głowacki | NE: Legionowianin | -1 | ||
23-zNS | Michał Rudnicki-Piotr Wulkiewicz | SW: LKS Piast | -1 | |||
8-oEW | Wiesław Paczkowski-Piotr Kreja | NW: HURTOWNIA SPORTOWA PAAK | -1 | |||
18-zEW | Robert Cimr-Andrzej Jarecki | SW: PREMONT | -1 | |||
31-oNS | Hubert Urban-Maja Żabierek | SE: KAMIENNA Ostrowiec | -1 | |||
72 | 16-oEW | Jacek Piotrowski-Jan Wieczorek | NE: ESTIMA | -2 | ||
73 | 19-zEW | Tomasz Struzik-Jan Szamkołowicz | SW: Kolejarz II | -3 | ||
10-oNS | Janusz Radecki-Andrzej Ziomek | NE: Legionowianin | -3 | |||
75 | 20-oNS | Zdzisław Kunc-Marek Rzeszutek | SW: TERMET AZS VIII | -4 | ||
76 | 23-oEW | Grzegorz Dziębowski-Jarosław Łaszczuk | SW: LKS Piast | -5 | ||
77 | 1-zEW | Skarbimir Kozar-Krzysztof Rogoziński | NW: LATTERIA TINIS-STEINPOL 2 | -6 | ||
17-zNS | Andrzej Hermansdorfer-Patryk Kuczera-Dyga | SW: BUKS I | -6 | |||
19-oNS | Maciej Bałaziński-Włodzimierz Szczepanik | SW: Kolejarz II | -6 | |||
8-zNS | Robert Mrukowski-Andrzej Grela | NW: HURTOWNIA SPORTOWA PAAK | -6 | |||
81 | 32-zEW | Ryszard Pisarczyk-Wiesław Siek | SE: Carlo Bossi Parfumes | -7 | ||
32-oNS | Andrzej Byzdra-Marek Witek | SE: Carlo Bossi Parfumes | -7 | |||
25-oEW | Piotr Radzikowski-Robert Różak | SE: LESKOWIEC - BESKID | -7 | |||
84 | 24-oNS | Andrzej Bondarewicz-Wojciech Rozwadowski | SW: VALUE MEDIA AZS II | -8 | ||
21-oNS | Marek Czerepak-Paweł Kowalczewski | SW: COMFORT SA AZS IV | -8 | |||
1-oNS | Zbigniew Halat-Ewa Waśkiewicz | NW: LATTERIA TINIS-STEINPOL 2 | -8 | |||
87 | 11-zNS | Konrad Majewski-Marta Wójcik | NE: AZS UW TG | -9 | ||
3-zEW | Eugeniusz Frasoński-Jerzy Stańczyk | NW: POMORZANIN NOWOGARD | -9 | |||
89 | 30-zEW | Tadeusz Urbanek-Zbigniew Wilisowski | SE: MIASTO Radłów | -10 | ||
28-oNS | Mirosław Kołton-Piotr Stopa | SE: TS WISŁA Kraków | -10 | |||
91 | 4-zEW | Cezary Kmiecik-Sławomir Czapliński | NW: RCK & FLUX MEDICAL | -11 | ||
92 | 20-zEW | Kamila Kukuła-Piotr Klubiński | SW: TERMET AZS VIII | -12 | ||
27-oEW | Ewa Beldzik-Michał Igła | SE: KIERY Głogoczów | -12 | |||
12-oNS | Krzysztof Łukaszewicz-Andrzej Sulima | NE: VĘGORIA | -12 | |||
6-oEW | Leszek Latocki-Zbigniew Telec | NW: ZIEL-BRUK Zielona Góra | -12 | |||
13-oNS | Sviatlana Badrankova-Aliaksandr Prakapenka | NE: SPEKTR | -12 | |||
5-oEW | Zbigniew Prasek-Wojciech Romaszko | NW: BLACKWOOD Gdańsk | -12 | |||
5-zNS | Robert Krawczyk-Agnieszka Wiankowska | NW: BLACKWOOD Gdańsk | -12 | |||
99 | 22-zNS | Przemysław Kurzak-Ryszard Zwolak | SW: JOCKER | -13 | ||
28-zEW | Włodzimierz Wala-Maciej Szczerczak | SE: TS WISŁA Kraków | -13 | |||
11-oEW | Stanisław Mączka-Łukasz Trendak | NE: AZS UW TG | -13 | |||
21-zEW | Karol Filipowicz-Robert Sekulski | SW: COMFORT SA AZS IV | -13 | |||
103 | 13-zEW | Pavel Klebanovich-Elena Shokhan | NE: SPEKTR | -14 | ||
14-zEW | Stanisław Pochodowicz-Adam Popławski | NE: ZACHĘTA | -14 | |||
105 | 27-zNS | Bartosz Bańkowski-Konrad Dobrzyniecki | SE: KIERY Głogoczów | -16 | ||
106 | 30-oEW | Sławomir Czech-Grzegorz Rewer | SE: SPS EKO-RÓŻANKA | -17 | ||
9-zNS | Jan Chodkiewicz-Robert Grad | NE: ZATOKA | -17 | |||
18-oNS | Andrzej Staszek-Edwin Szenkelbach | SW: PREMONT | -17 | |||
109 | 3-oNS | Andrzej Dębowski-Ryszard Kłosiński | NW: POMORZANIN NOWOGARD | -18 | ||
9-oEW | Stanisław Charun-Marek Mokrzycki | NE: ZATOKA | -18 | |||
111 | 26-oNS | Małgorzata Ludwikowska-Piotr Ludwikowski | SE: DYKTATOR - LAST MINUTE | -19 | ||
22-oEW | Krzysztof Momot-Jacek Szczerbowski | SW: JOCKER | -19 | |||
113 | 26-zNS | Magdalena Szumny-Kamila Wesołowska | SE: SFORA CIBORA Kraków | -20 | ||
114 | 2-oEW | Roman Klejny-Radosław Liskowiak | NW: ZM MESTIL Gorzów Wlkp. | -22 | ||
115 | 7-zEW | Rajmund Fons-Benedykt Mieszczak | NW: BEMIX Więcbork | -23 | ||
16-zNS | Janusz Kobylarski-Cezary Domachowski | NE: ESTIMA | -23 | |||
117 | 4-oNS | Kazimierz Lis-Grzegorz Samol | NW: RCK & FLUX MEDICAL | -25 | ||
118 | 31-zNS | Bogdan Palikot-Andrzej Szczepaniak | SE: YAMIT Zamość | -26 | ||
119 | 24-zNS | Longin Bartnik-Andrzej Skotniczny | SW: MULTI | -27 | ||
120 | 7-oEW | Roch Rupniewski-Tadeusz Szwenkel | NW: JANTAR Toruń | -28 | ||
121 | 6-zNS | Jerzy Sosiński-Andrzej Libera | NW: ZIEL-BRUK Zielona Góra | -29 | ||
122 | 12-zNS | Marek Jacyków-Wojciech Wrosz | NE: ATUT | -33 | ||
123 | 15-oEW | Krzysztof Czapczyk-Janusz Przybyszewski | NE: COMPENSA | -36 | ||
124 | 14-oNS | Sławomir Juchnicki-Anna Tompolska | NE: ZACHĘTA | -44 | ||
Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999 |