INDYWIDUALNA KLASYFIKACJA BUTLERA
bez zawodników, którzy nie mają szans na rozegranie 50% rozdań
 
Poprzednia runda: | 1-1 | 1-2 | 2-1 | 2-2 | 3-1 | 3-2 | 4-1 | 4-2 | 5-1 | 5-2 | 6-1 | 6-2 | 7-1 | 7-2 |
 
miejsce teamimp/rzdroz-
dania
8-18-29-19-210-110-211-111-212-112-213-113-214-114-215-115-2
1Adam SuwikS: SPS CONSTRUCTION KIELCE1.07216 +21 -11 +22+21+11 -3+24+35   -2
 Jakub WojcieszekS: SPS CONSTRUCTION KIELCE1.07216 +21 -11 +22+21+11 -3+24+35   -2
3Marek MarkowskiN: UKB KLEKS Szamotuły0.97252 +20 +25-2 -8+30+5+27  -10+1+9 
4Jarosław ŁaszczukSW: LKS Piast0.93204+12 +24-6 -22-2 +19+27 +14+4 -29 
5Aleksander ChrenowskiNW: BLACKWOOD Gdańsk0.87288-21+25-4 +29+3+7-14+14+17 +1+31+9+9-9
6Jacek LewNE: COMPENSA0.85276+21  0+2 +11+18+1 +23+10+20+12+15+17
7Józef PochrońNE: COMPENSA0.84240+21  0+2 +11+18    +20+12+15+17
8Maciej RodzajSE: WIKR.PL Kraków0.83216+20   +14  +21+38+7+24  -23-6+14
 Marek JaworskiSE: WIKR.PL Kraków0.83216+20   +14  +21+38+7+24  -23-6+14
10Aldona ChrenowskaNW: BLACKWOOD Gdańsk0.82288-21+25-4 +29+3+7-14+14+17-15 +31+9+9-9
11Krzysztof ŁukaszewiczNE: VĘGORIA0.78192+8 +34-11+24           
12Przemysław KubickiSW: ERBUD AZS IX0.78180+11+25+36+20+16+15-7+5-48+17      
13Maciej WiącekNE: INTERBUD0.77240  -17+1+27+25+1-7 -11+10+150+20 +36
14Łukasz BredeN: UKB KLEKS Szamotuły0.77312+4+20-11+25-2 -8+30+5+27-6+5-10+1+9 
15Grzegorz DziębowskiSW: LKS Piast0.77264+12 +24-6 -22-2 +19+27 +14+4 -29-8
16Michał WittenbeckN: GORACO KS AZS Wratislavia0.74228 +8 +5+30+36  -9-120+9 -3+3+11
17Tomasz JochymskiNW: FUNDACJA RBS Szczecin0.74276+3+1+30+24-30  +21-12+19 +27+6-4  
 Michał KaniaNW: FUNDACJA RBS Szczecin0.74276+3+1+30+24-30  +21-12+19 +27+6-4  
19Andrzej SulimaNE: VĘGORIA0.72252+8 +34-11+24  -20 +31-8-27+31 +32+3
20Janusz DrozdowskiSW: TERMET AZS VIII0.69252+5 +10 +22+35  +48+33-25-13+25 +9+18
21Aliaksandr PrakapenkaNE: SPEKTR0.69228+32 +12-12 -1+11 +39-11 -110-20  
22Piotr KuleszaSW: TERMET AZS VIII0.67264+5 +10 +22+35  +48+33-25-13+25 +9+18
23Zbigniew PrasekNW: BLACKWOOD Gdańsk0.64204 +2+4-11  +3 -5+14-15+23+7 -11 
24Piotr SoleckiNW: RCK & FLUX MEDICAL0.62216+11+2          +13+7+29+16
25Tadeusz GarbacikSE: ALF 1 Nowy Sącz0.62252-15+32-9   +13+14 -7+7+13+4-5+9 
 Andrzej DudzikSE: ALF 1 Nowy Sącz0.62252-15+32-9   +13+14 -7+7+13+4-5+9 
27Rafał SynowiecSE: SFORA CIBORA Kraków0.61264 -32+11 +36-7 +16+40 -9+32+22 +27-4
 Przemysław GałekSE: SFORA CIBORA Kraków0.61264 -32+11 +36-7 +16+40 -9+32+22 +27-4
29Ryszard KonopkaNW: STB Słupsk0.61240 +29+14 -29-3+23 -12+21 -11+8 -11+6
 Maciej DorabiałaSW: VALUE MEDIA AZS II0.61240 -4+9+27 +19 +23-9 +19+27-25 +42-12
31Ed HoogenkampSW: Objectivity AZS III0.6288-5+1+14+1 -2-19 +9 -2+31+30+34+3 
 Rob HelleSW: Objectivity AZS III0.6288-5+1+14+1 -2-19 +9 -2+31+30+34+3 
33Ryszard LeśniewskiNW: STB Słupsk0.6240-49 -2+1  +16+13 +26-3-13+30-15  
34Krzysztof WośkowiakNE: INTERBUD0.6192 +34  +27+25-6 +1 +10  +20 +36
35Wiesław MączkowskiNW: STB Słupsk0.59264-49 -2+1  +16+13+12+26-3 +30-15-25+12
36Michał WróbelSW: TriVita0.58264 +13-10+13 +16  -4-2 +49-34+9+8-17
37Andrzej SerwachNE: K20.58240-7-14 +13+9+33-2 +23 0+16 +4+7+6
 Piotr ŁyczkowskiNE: K20.58240-7-14 +13+9+33-2 +23 0+16 +4+7+6
39Andrzej WielowieyskiNW: FUNDACJA RBS Szczecin0.57180  +5  +28-16  +16  -14+27-15+20
 Roger BryantSW: Objectivity AZS III0.57180  -24+6+20+12 +22 -11+25+13-29 +27+31
 Steve GreenSW: Objectivity AZS III0.57180  -24+6+20+12 +22 -11+25+13-29 +27+31
42Agnieszka PietrzykSW: TriVita0.57276 +13-10+13+6+16  -4-2 +49-34+9+8-17
43Andrzej SyrekN: KTB Konin0.55192+13-1+11-5+41-1        +8-9
 Grzegorz DembińskiN: KTB Konin0.55192+13-1+11-5+41-1        +8-9
45Andrzej GarstkaNW: STB Słupsk0.54276 +29+14 -29-3+23+14-12+21+7-11+8-19-11+6
46Piotr JassemNW: DĄBRÓWKA SENIOR Poznań0.53300+25-1-4+11-30 +13+2 +28+13+9+10-7-14+6
47Andrzej ZiomekNE: Legionowianin0.53240+49 -24-1-9  +32-8 +8+27+2-4  
48Paweł KowalczewskiSW: COMFORT SA AZS IV0.52180+16 +8-7+25+27 +5+27-4-19+37+17-13-27 
49Janusz RadeckiNE: Legionowianin0.52228+49 -24-1-9  +32-8 +8+27+2-4  
50Andrzej BunikowskiN: DARLES SANTERM Gdańsk0.52204+26 -7-9+2+15+32+20  -24-6 +4 -6
 Marta JaneczekN: DARLES SANTERM Gdańsk0.52204+26 -7-9+2+15+32+20  -24-6 +4 -6
52Przemysław PiotrowskiN: GORACO KS AZS Wratislavia0.5204 +8 +5+30+36  -9-12 +9-2-3+3+11
53Tomasz WoźniakNW: JANTAR Toruń0.49276+17+24+8+24+35+41-21 +9-7+2 +6-20 -20
54Waldemar SzelkaSW: MULTI0.48204-10+38+11+8   +20-1+24  -38+15  
55Cathy BałdyszSW: Objectivity AZS III0.482520+22  -26 +7-5-6-4   -15 +23
 Zofia BałdyszSW: Objectivity AZS III0.482520+22  -26 +7-5-6-4   -15 +23
57Jarosław StachN: BEZ SPONSORA Warszawa0.48240+35-8+7 +2+29  -6+17+3 -14 +23+5
 Artur SulichN: BEZ SPONSORA Warszawa0.48240+35-8+7 +2+29  -6+17+3 -14 +23+5
59Jacek WojnarowiczSW: VALUE MEDIA AZS II0.47264+10+2-11+27-22+19   +11+17  -26+42-12
 Adam KrysaS: MTS Piast Skawina0.47264 +13+12+6 +21-18+11-5+3 -13 -7-3+29
61Marek TyranN: INWIT Pabianice0.44252+20+12+7+22  -23-24  +18-10+32-20-9 
 Ewa SobolewskaN: INWIT Pabianice0.44252+20+12+7+22  -23-24  +18-10+32-20-9 
63Wojciech RomaszkoNW: BLACKWOOD Gdańsk0.44192+20  -11-5+23          
64Arkadiusz MajcherS: ELEKTROMONTAŻ Rzeszów0.43180-7-6+16+17+5+9          
65Franciszek ZarzeckiN: TURBO FLY-BACK Wrocław0.42228+9+2-6+30    -10+2-18+10+5-17  
66Krzysztof GawełSW: DDK II0.41216  -13+170+13+2-2    +34-9+15-25
 Radosław SawickiSW: RSB0.41216+8+5        +23-14+9-10+19-1
68Robert WłodkowskiNW: RCK & FLUX MEDICAL0.41192+11+2          +13+7+29+16
69Konrad CiborowskiSE: SFORA CIBORA Kraków0.41264+15-19+9+18  -2+12 +2+380-13+15-10 
 Jacek JanowskiSE: SFORA CIBORA Kraków0.41264+15-19+9+18  -2+12 +2+380-13+15-10 
71Jakub KowalS: MTS Piast Skawina0.4276+1 -5 +29+11-5+34-90-7 +13 -140
 Sławomir PolakNW: UNIA II Leszno0.4276+15+26-1 -7+30+8-19+12-19   -20+15+12
 Tadeusz MasłowskiNW: UNIA II Leszno0.4276+15+26-1 -7+30+8-19+12-19   -20+15+12
74Konrad MajewskiNE: AZS UW TG0.39204+24+10-35-7+5-37          
75Jakub AndruszkiewiczNE: AZS UW TG0.39192      +15+20+6-9+4+11+20-3+35+17
 Marek KlatkiewiczNW: ADMIRA Poznań0.39192+21-25-9 +17+19+9 +2-2+1   +29-12
77Jacek DmowskiN: BEZ SPONSORA Warszawa0.38240+1+12 +9-6-2+24+19-1  +11 -14-1+6
 Witalis TalarN: BEZ SPONSORA Warszawa0.38240+1+12 +9-6-2+24+19-1  +11 -14-1+6
 Maciej KulikowskiNE: ARNICA0.38240+7+7  -5+37  -8+26+9+29 -10+5-12
80Wit KlapperS: KONSTANTA Bielsko-Biała0.38206+8-2  +8-8  +24+15-37-12+21   
81Jacek HermanS: MTS Piast Skawina0.37264 +13+12+6 +21-18+11-5+3 -13 -7-3+29
82Jan RogowskiNE: ETB PRIM Ełk0.37204   +36+25-26+10-17-1+11   -4+7+14
 Zbigniew RogowskiN: ADK SIWIK Holiday Syntex0.37204      -1-11 +31+32+34+2+3+13-31
84Adam WalczyńskiNE: KOSMETERIA0.36216-32+26+30+43-25+26    -23-10    
 Marta SikoraNE: KOSMETERIA0.36216-32+26+30+43-25+26    -23-10    
86Robert GłowackiNE: Legionowianin0.36300+33+13+17-1 +20-17 -39+11 -32-11 -7-14
87Dariusz ZembrzuskiS: SASKA KĘPA BRIDGE TEAM0.36239+3  +5-21-13+3 +25+19 -13+4 +14-3
88Henryk ŁakomskiNE: VĘGORIA0.33252+19-19 +34 +38-6+17-25 +3+32+31+11-19+3
 Mariusz GrabowskiNW: BIN Aleksandrów Kujawski0.33252+8-1-10+4+32  -11+8+20+18+14+52-9+12 
 Dariusz SielskiNW: BIN Aleksandrów Kujawski0.33252+8-1-10+4+32  -11+8+20+18+14+52-9+12 
91Grzegorz ProbolaNE: ETB PRIM Ełk0.33180+1+9    +10-17 +11   -4+7+14
 Jakub ZawadaS: ELEKTROMONTAŻ Rzeszów0.33180-7 +16+17+5+9          
93Lech OhryskoS: SPS CONSTRUCTION KIELCE0.32180-1-13  +13+12 -27-13+12      
 Marek JeleniewskiS: SPS CONSTRUCTION KIELCE0.32180-1-13  +13+12 -27-13+12      
95Ilya ShpuntouNW: DĄBRÓWKA SENIOR Poznań0.32288+49-29 +10-30-9-8 +31+28 +9 -12-14-26
96Radosław KozłowskiNE: VĘGORIA0.32216+19-19 +34 +38-15 -23+8  +8+10+32-36
97Marek DaleckiS: MKS MAZOVIA Mińsk Maz.0.31252+19 +7-15+1   +4+27-4 +16+3-14-8
 Maciej ModrzejewskiS: MKS MAZOVIA Mińsk Maz.0.31252+19 +7-15+1   +4+27-4 +16+3-14-8
99Cezary WołczakSW: MULTI0.31288-10+38+11+8+26+2+2+20-1+24+13-29-38 -15+25
100Edward SuchardaNE: AZS UW TG0.3192      +15+20+6-9+4+11+20-3+35+17
101Marek WawrzyniakN: KONTRA Koszalin0.29240 +10  -11+11+29-19-14 +4-28+28+3 +6
 Jerzy KullassN: KONTRA Koszalin0.29240 +10  -11+11+29-19-14 +4-28+28+3 +6
103Jarosław OstrowskiNW: DĄBRÓWKA SENIOR Poznań0.29252+25-1-4+11  +13+2  +13+1+10-7 +6
104Krzysztof BrudkaN: GRICON STARKA Poznań0.29204  +19-11+15-11 -4-20+1 -5+2+1 
 Bogdan SzulejewskiS: SASKA KĘPA BRIDGE TEAM0.29204+27+22-16-3-5-9-21+27 -27+11 +17-18+26-3
106Anna SarniakNE: INTERBUD0.29312+4-10+24+1+2+4 +14-40+25-5+5+2+19-3
107Krystian DowolskiNE: Legionowianin0.28252+33+13+17-1 +20-17 -39+11 -32-11 -7-14
108Valentin ZhuravelNE: ENIGMA0.28204-14+200+22-2+35-1 -17-34 -16-2 -5+12
109Maciej DąbrowskiN: BEZ SPONSORA Warszawa0.28240  +12+20  -29+18 +5+3+14+37-2  
 Andrzej PawlakN: BEZ SPONSORA Warszawa0.28240  +12+20  -29+18 +5+3+14+37-2  
 Adam HintertanNW: FUNDACJA RBS Szczecin0.28240+22-1 +12-19+27-22+14  +14+25  +11-25
112Adam MatyasikSE: KETZ SUPER BOND Kraków0.28216   +15+8+17-7+18+11+6    -21-11
113Piotr GodlewskiNE: AZS UW TG0.28180+24+10-35 +5-37          
114Jan WeberNW: ADMIRA Poznań0.27180+21-25-9 +17+19+9 +2-2+1     
 Robert ChmielakS: SASKA KĘPA BRIDGE TEAM0.27180       +27-4 +11+15 -18 +21
116Marek WitekSE: Carlo Bossi Parfumes 0.27336-16-27-9-7+9+19+23+30+10-22-24-13-23+5-26+27
117Jacek SzczerbowskiSW: JOCKER0.27204+5-22 -20 +13+12+14 +26-9-5  +36-20
 Krzysztof MomotSW: JOCKER0.27204+5-22 -20 +13+12+14 +26-9-5  +36-20
119Grzegorz RojewskiN: CHEMIK Bydgoszcz0.27264 -6+11 +38-40+23+24 -26+20-2-2 +4+5
120Janusz MakarukS: SPÓJNIA CONSUS Kalisz0.26192+7 +16+3-8+8  +13-12+4 +4-5+17+8
121Andrzej HermansdorferSW: BUKS I0.26336+6+12+15-5+12+24-14-18+8+7  +15-21+2+6
122Mirosław CichockiN: ADK SIWIK Holiday Syntex0.25324-18+5+13-7-10-7-1-11+12+31+32+34+2+3+13-31
123Krzysztof MielnikN: SDK Tczew0.25264-13+3+4-6 +40-9+10 -31+15+16+5 -8+1
124Jarosław WachnowskiNW: ZM MESTIL Gorzów Wlkp.0.24240-22+1+22+2+30-28  +5-14 +20+22-8+25-12
125Piotr KlimackiNW: FUNDACJA RBS Szczecin0.24192  +5  +27-16+14    -14 -15+20
126Andrzej LatanowiczNW: UNIA II Leszno0.24264+7 +12+18 +1-13-2 -16+6-14-7 +4-17
 Andrzej MazurekNW: UNIA II Leszno0.24264+7 +12+18 +1-13-2 -16+6-14-7 +4-17
128Piotr WaniurskiS: MTS Piast Skawina0.23216-23-21 +15+9     +7+3+42+16  
129Patryk Kuczera-DygaSW: BUKS I0.23264  +15-5+12+24-14-18+8+7  +15-21+2+6
 Edward BondarewiczSW: RSB0.23264+8+5    +13-15-12-14+23-14+9-10+19-1
131Tomasz PaluchowskiS: SASKA KĘPA BRIDGE TEAM0.23300+27+22-16-3-5-9-21 -4-27 +15+17 +26+21
132Anna Kręglewska-WnukNE: K20.23240+3 +35+7   0+25-8+8 +16 +13+2
 Tomasz WnukNE: K20.23240+3 +35+7   0+25-8+8 +16 +13+2
134Dariusz PrawdzikNE: ETB PRIM Ełk0.23228+5+3+170-12-10-5+7+40+1-11-16-23+16+9
 Marcin SzymańskiNW: DĄBRÓWKA SENIOR Poznań0.23228+49 +4 -18+28 +19-27+11+22 -13 -36 
136Janusz HliwaNW: ZM MESTIL Gorzów Wlkp.0.22216 +1+22+2+30-28+5+17 -17-1 -19 +11 
137Andrzej BondarewiczSW: VALUE MEDIA AZS II0.22300-12-4+9-8-6-160+23+6+4 -37+14-10+7 
138Maciej HutyraSW: VALUE MEDIA AZS II0.22264+10+2-11 -22 +19 -9 +19+27-25-26 -6
139Piotr KucharskiS: HOTEL SENATOR0.22192+7+2-16-9 +10+14+18+3+18 -25-13-6+14+20
140Piotr MarcinowskiN: GORACO KS AZS Wratislavia0.21288-1-12+6  -15+7+12 +26-12-2+2+25+8-1
141Adam KozłowskiN: KART-EL Gorzów Wlkp.0.2216-1  +11+9 -5-13+16 +27+23 +24-9 
142Marek NowakowskiSW: DDK II0.2252+49-21  +49+4+2-2-39-1+8+39    
143Zofia MiechowiczN: SM GRYMAS 1 Zielona Góra0.2192   +4 +7-11+8  -3 +40 +1-10
 Jarosław OstrowskiSE: YAMIT Zamość0.2192-12     +11   -27-17 -9+10+4
 Mieczysław PaczosSE: YAMIT Zamość0.2192-12     +11   -27-17 -9+10+4
146Stanisław MączkaNE: AZS UW TG0.19216 -34-2-13-33 +6-17+17+34-1+23-14-5+24+13
147Marek JaroszSE: KIERY Głogoczów0.19228 +39-15 +32+11+12+11  +19-5-15+4  
148Robert KrawczykNW: BLACKWOOD Gdańsk0.17228+20+2+4-10  +3-23 +14+3+1+7-3 +20
149Marcin KrawczykS: MTS Piast Skawina0.17252-23-21 +15+9 -5+34-90+7 +42+16  
 Mirosław KopowskiNW: STB Słupsk0.17252-25+1 +5+5-17 +14+12 +7-13 -19-25+12
151Marek CzerepakSW: COMFORT SA AZS IV0.17288+16 +8-7+25+27 +5+27-4-19+37+17-13-27-31
152Andrzej ByzdraSE: Carlo Bossi Parfumes 0.17324 -27-9-7+9+19+23+30+10-22-24-13-23+5-26+27
153Andrzej AleksandrzakN: UKB KLEKS Szamotuły0.16180+8-11  +6+2+11 +14  -16   -5
154Krzysztof HanSW: LKS Piast0.16288-10-2-14 -16-15+42+2 -12-23 +11-10-2-6
 Adam KrysiakSW: LKS Piast0.16288-10-2-14 -16-15+42+2 -12-23 +11-10-2-6
156Roman WachowiakN: CHEMIK Bydgoszcz0.16276 -6+11 +38-40+23+24-5-26 -2-2-2+4+5
157Iwona CzajkaNE: INTERBUD0.16252+4-10 +1+2  +14-40 -5+5 +19 
158Marek BlatS: KONSTANTA Bielsko-Biała0.15218  +6-4  +18-34-3    -5-4+35
159Marek JacykówNE: ATUT0.15240+14-20+27-34+17+31  -1+27+19+1+1+30-6-9
160Eugeniusz ZalewskiSW: ZTB0.15216  -15+5+10+8 -7 -1-13+29-4 -1+20
161Jerzy SkwarkS: KONSTANTA Bielsko-Biała0.15230  +6-4  +18-34-3    -5-4+35
162Jan GlenzSW: RSB0.14300-6-12+26+50-13-1-37+1-24+13-11+53+90+5
163Jan SucharkiewiczS: TB SILESIA II - Diamond0.14359+30-6+4+1+5+110-8+5-3+37+12-19-10-16-22
 Stefan KowalczykS: TB SILESIA II - Diamond0.14359+30-6+4+1+5+110-8+5-3+37+12-19-10-16-22
165Wojciech StachnikSE: MPEC Tarnów0.14252 -2+7+14-8-17+12+8+37 -18+28-3+9-6-22
166Piotr ZiębaSE: LESKOWIEC - BESKID0.13204+31-17+9-1+5-15+19+8-15 -11-10 -7-2 
 Andrei SotnikauNE: ENIGMA0.13204-10+9-6+1-10+22+6-14 +9-8 +11+8 +8
168Edwin SzenkelbachSW: PREMONT0.13276 +47 -17-20 +14 +7+12+9+5-9+2 +8
 Andrzej StaszekSW: PREMONT0.13276 +47 -17-20 +14 +7+12+9+5-9+2 +8
170Piotr BieleckiSW: RSB0.13324-6-12+26+50-13-1-37+1-24+13-11+53+90+5
171Radosław LiskowiakNW: ZM MESTIL Gorzów Wlkp.0.13216 -1+10-21+18+9 +5  -7-12 +33 -6
172Wojciech RozwadowskiSW: VALUE MEDIA AZS II0.13288-12  -8-6-160+23+6+4 -37+14-10+7-6
173Jacek ZnamirowskiS: ELEKTROMONTAŻ Rzeszów0.12300-1-6+8 +21+13-10+16+22+6+10+8-14-2+7+2
174Zbigniew GułaS: PONAR SILESIA0.12275 +1-7  -100+8+39+10+25+8-21+5+3-29
175Bernard JadczakSW: ERBUD AZS IX0.12312+11  +20-2+22-7+5-10-33-33+33 +13-42+12
176Maciej MąkaSE: LESKOWIEC - BESKID0.11252+31-17+9-1+5-15+19+8-15 -11-10 -7-2 
177Andrzej WaszyńskiNW: FUNDACJA RBS Szczecin0.11192+22-1 +12-19+28-22  +16+14+25  +11-25
178Przemysław BednarskiNE: ETB PRIM Ełk0.11348+5+3+170-12-10-5+7+40+1-11-21-23+16+9
179Paweł JassemN: ZOIM & FIORI Szczecin0.11276 +11-11+5+22 +3-2 +18-27 +2+2-7+10
180Wacław GąssowskiSE: KETZ SUPER BOND Kraków0.11240   +15+8+17-7+18+11+6    -21-11
 Krzysztof ŻakS: Diebold Nixdorf Cracovia0.11240+19+11 +11  -15 +2+40 +13 +5-5+15
 Grzegorz SupersonS: Diebold Nixdorf Cracovia0.11240+19+11 +11  -15 +2+40 +13 +5-5+15
183Piotr Kuc-DzierżawskiSE: WIKR.PL Kraków0.1216-31-19   -11+26+4 -2 +13-8 -29 
 Tomasz StryszawskiSE: WIKR.PL Kraków0.1216-31-19   -11+26+4 -2 +13-8 -29 
185Piotr KlubińskiSW: TERMET AZS VIII0.1228+10+34 -13+18+15-32-5+10 +2-31 +26 +17
186Robert MrukowskiNW: HURTOWNIA SPORTOWA PAAK0.1288-11  -5+18+5+21-1+10-18 +28-22+8-4+17
187Leszek NiemiecS: TB SILESIA II - Diamond0.1359+37+18-23+60+6+34-8+90+13-13+3-5+2-26
 Andrzej SzymczakS: TB SILESIA II - Diamond0.1359+37+18-23+60+6+34-8+90+13-13+3-5+2-26
189Mirosław FechnerSW: ERBUD AZS IX0.1324 +25-6+13+16+15+19 -48+17-12-18-6+13-7+6
190Zbigniew HalatNW: LATTERIA TINIS-STEINPOL 20.09264-7 -25-8+18-1-2+11+16+31-7+13    
191Sławomir BąkSE: NOTUS Doradcy Finansowi0.08312+200+9+7-2+8  +6+15-5-26+13-15+1+28
 Sławomir KowalczykSE: NOTUS Doradcy Finansowi0.08312+200+9+7-2+8  +6+15-5-26+13-15+1+28
193Kacper KacperskiS: Diebold Nixdorf Cracovia0.08240-16 +18 +20+2 0-39 +7-3+19+10  
 Yan ShpuntouS: Diebold Nixdorf Cracovia0.08240-16 +18 +20+2 0-39 +7-3+19+10  
 Błażej KrawczykSE: MPEC Tarnów0.08240+19-19 +9+14+4 -3+37+16 +26 +9 -2
196Justyna Stachowiak-KluzN: GRICON STARKA Poznań0.07336-13+4+19-11+15-11-28-4-20 -9-5+2+1-6
197Igor GodunNE: ENIGMA0.07324-14+200+22-2+35-1 -17-34 -16-2 -5+12
198Lena LeszczyńskaNE: K20.07240 -7+2 +8-20-11+6 -31 +12+21+23  
 Witold TomaszekNE: K20.07240 -7+2 +8-20-11+6 -31 +12+21+23  
200Wojciech PalmowskiNE: ARNICA0.07204-3+14+21+18 -19-10-7      +7-8
201Adam ŻarnowskiS: ELEKTROMONTAŻ Rzeszów0.06276 +3 +9+21 -13+3+21+5-4+4-220+12+37
202Ryszard RapickiN: CHEMIK Bydgoszcz0.06228-31  +5+3  +21-5+12+20 +23-2-7 
 Anna KowalskaN: INWIT Pabianice0.06228-18 +14 -22+4 -21+6-17+20 +6-4 +2
 Robert StolińskiN: INWIT Pabianice0.06228-18 +14 -22+4 -21+6-17+20 +6-4 +2
205Wojciech BiegajłoNE: ARNICA0.06216-3+14  +33-19+5+17    -31   
206Łukasz TrendakNE: AZS UW TG0.06300-4 -2-13-33+19+6-17+17+34-1+23-14-5+24+13
207Maciej GrabiecSE: MPEC Tarnów0.06288+26-19-7+9+14+4+8-3-2-12+5+26+10+20-19-2
208Zbigniew PrzybylskiN: GOMAD Gorzów Wlkp.0.05252-25+15 +7-16 +9 +10-2 -9+28-3+24+17
209Bartosz BańkowskiSE: KIERY Głogoczów0.05216-27+39 -15+32+11+12+11  +19-5-15+4  
210Oleg GradovskiNE: ENIGMA0.05324-10+9-6+1-10+22+6-14 +9-8 +11+8 +8
 Krzysztof RogozińskiNW: LATTERIA TINIS-STEINPOL 20.05324 -26 -6+18-1+9-18+8+22+3+13-7+3-29-16
212Zbigniew MąciorS: KONSTANTA Bielsko-Biała0.05264-7   -19-8+5-11 -13-13+13+7+28+5-15
213Krzysztof KleinrokS: CZARNA PAPUGA Zwierzyniec0.04216-28+3 -8-32  +3-24 -24-20 -16+22 
 Tomasz KluzS: CZARNA PAPUGA Zwierzyniec0.04216-28+3 -8-32  +3-24 -24-20 -16+22 
215Tomasz KłysN: GRICON STARKA Poznań0.04276+18-5-2 +11 -3+2  +24+6-5+1-23-5
216Ireneusz GrynczewskiS: SASKA KĘPA BRIDGE TEAM0.04251+3  +5-21-13+3-11 +19-26-13 -15+14 
217Paweł SiwińskiN: KART-EL Gorzów Wlkp.0.03300+31+6-19+11+23+15-7-12 -3-14 +2 +14+2
218Ireneusz KowalczykS: PONAR SILESIA0.03240+1-8-8-60  +8-2-40+24+20-7-28+14 
 Grzegorz WadasSE: MPEC Tarnów0.03240 -2+7+14-8-17+12+8 +16-18+28-3 -6-22
220Piotr StopaSE: TS WISŁA Kraków0.03276 -39 -9-12+7-5 +23+13 -16-5-3+6+1
221Ryszard PichlaNE: ZATOKA0.02216 +3    -32+8-11+21  +16+26-5+19
222Wojciech BobrekNE: ETB PRIM Ełk0.01180  +2     -1 -4-23-16   
223Dariusz KoprońS: SKÓR-BUT Łęczna0.01288-30+6+12-1 -11-24-5 -1+1+25+22+2-26-21
224Jarosław PosłusznyS: CZARNA PAPUGA Zwierzyniec0.01228-19 -12+1 -22+15 +3+13  -42 -2+26
225Marek PietraszekS: ELEKTROMONTAŻ Rzeszów0300-1+3+8+9 +13-10+16+22+6+10+8-14-2+7+2
226Zdzisław ŚwiątekN: KART-EL Gorzów Wlkp.0288+31+6-19 +23+15-7-12 -3-14 +2 +14+2
227Łukasz SobkiewiczSE: NOTUS Doradcy Finansowi0216+12+20+5+9+5-10  +8+19+18-22-22-20+2-15
228Piotr LudwikowskiSE: DYKTATOR - LAST MINUTE 0180 +19-9-18 -2 -4 -6+8 -30   
229Leszek SztyrakN: ADK SIWIK Holiday Syntex-0.01300-18+5+3 -7-4-32 +12+13 +2+4-25-8+9
230Włodzimierz WalaSE: TS WISŁA Kraków-0.012760+22-7-14 +7+7 -10+13-8-16-5-3 +1
231Zdzisław BelingS: SPÓJNIA CONSUS Kalisz-0.01264+1+6-19-5+19   +25+3+4-21 +19-16+17
232Janusz PaliwodaSW: ZTB-0.02216+5+5    +60+10 +6+2-11+10  
 Dariusz SołtysikSW: ZTB-0.02216+5+5    +60+10 +6+2-11+10  
234Grzegorz WieczorkiewiczSE: KAMIENNA Ostrowiec-0.02228 -13-8+26 +10+28+17-37-16+90-19   
235Piotr WulkiewiczSW: LKS Piast-0.02180 +4 -1+2  +2-7 -13+11 -13 -8
236Paweł WoźnickiN: ZOIM & FIORI Szczecin-0.03276-8 -1-8 -10+28 -4+10 -23-23-8-1+5
237Stanisław DzikiSE: Carlo Bossi Parfumes -0.03204+4 -5 +4-19 -14-23-13  +30 +21 
238Robert RóżakSE: LESKOWIEC - BESKID-0.03300-20+19+7-7-21+2  +29-20+21+20+19-5 -28
 Piotr RadzikowskiSE: LESKOWIEC - BESKID-0.03300-20+19+7-7-21+2  +29-20+21+20+19-5 -28
240Roman SzlachetkaNW: POMORZANIN NOWOGARD -0.03288-28     -20-28-10+18-14 +9+9+36+26
241Tomasz BuchnajzerN: KTB Konin-0.04228+4-3    +21-10-5 +3+15-37+2  
 Tomasz WasilewskiN: KTB Konin-0.04228+4-3    +21-10-5 +3+15-37+2  
243Krzysztof KujawaS: TERMOCHEM CHEMIK Puławy-0.04276 -19-4 0 -14-18 -6-11-15+14 +2+21
244Jarosław PęskiNE: ATUT-0.04192+10-9-34+11+38+100    +16+6  
245Mirosław MiłaszewskiN: GORACO KS AZS Wratislavia-0.05240-35 +6-30-2 +7+12 +26-12-2+2+25  
 Grzegorz RewerSE: SPS EKO-RÓŻANKA-0.05240-31+13+24-17-9 -23-12 +20   +9+6+22
247Hubert UrbanSE: KAMIENNA Ostrowiec-0.05252-9-8 0-5 +28+17-37-16+90-19+5  
 Dariusz KrajewskiNE: INTERBUD-0.05252-24 +24+1  -6-7+1 +25+15 +2-32-3
249Maciej KitaSE: MPEC Tarnów-0.06204+26 -7   +8 -2-12+5 +10+20-19 
 Roman OpalińskiS: ELEKTROMONTAŻ Rzeszów-0.06204      -13+3+21+5-4+4-220+12+37
251Karol FilipowiczSW: COMFORT SA AZS IV-0.06252+10-13 -13 -13+32+5 -1 -27 +32 -23
252Tomasz WiśniewskiS: PONAR SILESIA-0.06192+1-8-8-60  +8-2-40+24+20-7-28+14 
253Andrzej KokorykaS: SKÓR-BUT Łęczna-0.07264-30+6+12-1 -11-24-5 -1+36-7  -26-21
254Marek GielnikNW: ADMIRA Poznań-0.07252-20      +9+9 +7-20-8+19+8+18
255Ewa WaśkiewiczNW: LATTERIA TINIS-STEINPOL 2-0.07180-7 -25-8  -2+11+16+31-7     
256Ryszard WolińskiSE: ALF 1 Nowy Sącz-0.08180-10 -7+1   -30+8 +7  +3 -28
257Wiesław PaczkowskiNW: HURTOWNIA SPORTOWA PAAK-0.08192+17-6+2-1  +21-1        
258Jan NadajS: MKS MAZOVIA Mińsk Maz.-0.08216 -18+8+6 +6+13-3 -19 +1  +18-20
 Andrzej OgłoblinS: MKS MAZOVIA Mińsk Maz.-0.08216 -18+8+6 +6+13-3 -19 +1  +18-20
260Andrzej WilemskiNW: JANTAR Toruń-0.08252 +24+8+24+35+41-7-29 -7 +4+6-20  
261Skarbimir KozarNW: LATTERIA TINIS-STEINPOL 2-0.09240 -26 -6  +9-18+8+22+3 -7+3-29-16
262Grzegorz KułakS: TERMOCHEM CHEMIK Puławy-0.09228 -19-4   -14-18 -6-11 +14   
263Waldemar BurakowskiSE: NOTUS Doradcy Finansowi-0.1204+12+20+5+9+5-10          
264Tomasz BartnickiN: SM GRYMAS 1 Zielona Góra-0.1300+4-11 +4+10+7-11+8+170-3-11 -24+1-5
265Michał WłoszekNW: BIN Aleksandrów Kujawski-0.11204   +21 -4-9+18 +7-6  +1 +20
266Cezary KmiecikNW: RCK & FLUX MEDICAL-0.11216-17+6-5-12+7-5    -3-23-10+12-1-25
267Kamil WalczykS: POMTECH Zwoleń-0.12228-27+23-8-11-20-10+36+13 +49-24-1  -2-21
268Sylwester MłynarczukS: Autostrada Eksploatacja &-0.12278-1+8+5-6 -11+4 -3 +4-4-17+18+16-17
269Robert SekulskiSW: COMFORT SA AZS IV-0.12252+10-13 -13 -13+32+5 -1 -27 +32 -23
270Tadeusz KowalickiNW: INSTALKO SBS Międzyrzecz-0.12360-9-7-13+12+7-30+22-14-8-22-2-4+4-33+5-20
271Tadeusz SzwenkelNW: JANTAR Toruń-0.12216+28 +16-27 +1 +1 -20-19+14+7 +15 
272Marek WojciechowskiNW: ADMIRA Poznań-0.12240 -2 +6-7+5+20+28 -13 +12-30+15  
 Roman KujawskiNW: ADMIRA Poznań-0.12240 -2 +6-7+5+20+28 -13 +12-30+15  
274Ryszard WójtowiczSW: WIELUŃSKI DK-0.13240  -8+13-18-15 +7 -10+4-15+9-20-5
 Paweł KrzemińskiNW: BIN Aleksandrów Kujawski-0.13240-10+16-22 -5-2-9+18 +7 -28 +1 +20
276Stanisław PająkS: HOTEL SENATOR-0.13336-8+20 -17+20+60-20+45-23-1+7+8-2-18+8
277Edward WarząchowskiS: CZARNA PAPUGA Zwierzyniec-0.14252-19 -12+1 -22+70 -15-25-8-13+7 +22
278Stanisław JanikN: KART-EL Gorzów Wlkp.-0.14228 +5+2+14+9-6  +14-7 +25-40+12 +5
279Roman KlejnyNW: ZM MESTIL Gorzów Wlkp.-0.14276-3-1+10-21+18+9-19 -14 -1 -19 +11 
280Reginald SukiennikSE: WIKR.PL Kraków-0.15240 +17  -32-4+1 -8 -20+49-15-4 -1
 Marcin BojarskiS: Diebold Nixdorf Cracovia-0.15240 +19-25+17-1-6-7-3 -10-7 -3 +4-35
 Maksymilian ChodackiS: Diebold Nixdorf Cracovia-0.15240 +19-25+17-1-6-7-3 -10-7 -3 +4-35
 Bogdan PalczyńskiSE: WIKR.PL Kraków-0.15240 +17  -32-4+1 -8 -20+49-15-4 -1
284Sławomir CzechSE: SPS EKO-RÓŻANKA-0.15252-31+13+24-17-9 -23-12-29+20   +9+6+22
285Ryszard JaśkiewiczSE: ALF 1 Nowy Sącz-0.16216 +19 +7  -23 -38+2 +44+5 -15-2
286Pavel KlebanovichNE: SPEKTR-0.17324-9-12+4-13-17-31+20 +1-5 -5 -24-13
 Elena ShokhanNE: SPEKTR-0.17324-9-12+4-13-17-31+20 +1-5 -5 -24-13
288Longin BartnikSW: MULTI-0.17312-5-34 -27+26+2-14+33+12+14-6-2-15+21-7-22
289Marcin PędzińskiN: GRICON STARKA Poznań-0.17276-13+4 -14 +10-28 -17-28+1-9 +1 -6
290Jerzy BrzustowskiSE: SPS EKO-RÓŻANKA-0.17240+9 -14 -4-19 -16-29+31  +15 +19+2
291Andrzej SkotnicznySW: MULTI-0.17228  -9-27-20-12+2 +12+14-6-2 +21-7-22
292Stanisław JaśkiewiczSE: ALF 1 Nowy Sącz-0.17204 +19 +7  -23 -38+2 +44+5 -15-2
293Cezary BuraNW: UNIA II Leszno-0.17180 -49 +10-1   +7 -18+28-6+20  
 Maciej PiaseckiNW: UNIA II Leszno-0.17180 -49 +10-1   +7 -18+28-6+20  
295Krzysztof ZielińskiSW: DDK II-0.18180        +7-26-4+15    
296Janusz PrzybyszNW: BEMIX Więcbork-0.18240 +7-16+27+19-27  +27-11-5+11 -1-29+12
 Maciej WręczyckiSW: COMFORT SA AZS IV-0.18240 -17-27 +12 -19 +9 -17 +6 -3-31
298Janusz GawęckiS: HOTEL SENATOR-0.18300 +20 -17 +60-20+45-23-1+7+8-2-18+8
299Jerzy CydzikNW: ZIEL-BRUK Zielona Góra -0.18288-8 +10 -7-17  -9+13-13-9+14-27+11-20
300Antoni GocyłaNW: ZIEL-BRUK Zielona Góra -0.18276-8 +10 -7-17-16-13-9+13-13-9+14-27+11-20
301Jacek BakaSE: KAMIENNA Ostrowiec-0.18264+31 -8 +2-8-12-11+2+12-38-32-19+7  
302Krzysztof GaworSE: KIERY Głogoczów-0.19180      -28 -8-19+27 -6 -8+21
 Marek KowalskiSE: KIERY Głogoczów-0.19180      -28 -8-19+27 -6 -8+21
304Jan ChodorowskiS: TERMOCHEM CHEMIK Puławy-0.19216-19-11 -6-14-11 +20-21-5 +13 -19+28 
 Irena ChodorowskaS: TERMOCHEM CHEMIK Puławy-0.19216-19-11 -6-14-11 +20-21-5 +13 -19+28 
306Janusz KuśmierczykSW: WIELUŃSKI DK-0.19288-11-3+27+7-22-35-6 +10 -8-39+24-7-19+1
307Henryk BrodawskiS: Autostrada Eksploatacja &-0.19182-1+8+5-6 -11          
308Michał IgłaSE: KIERY Głogoczów-0.21920-22+15-13-14+4 -17-6-15 +17 -9-3-12
309Mirosław KołtonSE: TS WISŁA Kraków-0.2252 -39 -9  -5-9+23 -37+17-4+5+29-14
310Zbigniew WilisowskiSE: MIASTO Radłów-0.2204-4+27 -11 +23-12+3  +11+16  +8-21
311Janusz PrzybyszewskiNE: COMPENSA-0.2228 +12 -36+10-22+32-8+9-10  -5+22-3-22
 Krzysztof CzapczykNE: COMPENSA-0.2228 +12 -36+10-22+32-8+9-10  -5+22-3-22
313Agnieszka WiankowskaNW: BLACKWOOD Gdańsk-0.21240   -10-5+23 -23-5 +3+23 -3-11+20
314Bartosz MatrasS: TERMOCHEM CHEMIK Puławy-0.21192+16 +23-1 +100 -22 +26   +2+21
315Jerzy RadomskiSW: DDK II-0.21252  0+1  -42-2+7-26-4+15    
 Jerzy MaludzińskiSE: KAMIENNA Ostrowiec-0.21252+31 -8 +2-8-12-11+2+12-38-32-19+7  
317Tadeusz RejdychSE: KETZ SUPER BOND Kraków-0.21228  +15+13 -4+5+9-5 -7-13+8+23+26-27
318Mirosław SadyS: CZARNA PAPUGA Zwierzyniec-0.22264 +18-21 -13-12+15 +3+13 -8-42 -2+26
319Mirosław SzalińskiN: SDK Tczew-0.22216-4 +5 -3+12+5-14-12 +6 +5-1  
320Andrzej DębowskiNW: POMORZANIN NOWOGARD -0.23180  -12-18-32+4-9-9 +18-14 -4+33 -6
 Marcin CzarniawskiNE: VĘGORIA-0.23180 -3-27 +25+17-15 -23+31-8-27+8+10 -36
322Rafał KoniecznyN: CHEMIK Bydgoszcz-0.23264+1-5+9-25 -12+9+21+9 -32-34+23+8 +25
323Tomasz MazurSE: MIASTO Radłów-0.24276 +6+14 -14-3-8 -40-2-21-20  +3+12
324Ihar RadziukevichNE: ENIGMA-0.25192       +7-6 0-12 +4-7 
325Józef MyćS: SKÓR-BUT Łęczna-0.26264-37   -9-21+8+1-16 +1+25 0 +3
326Robert NowickiN: GRICON STARKA Poznań-0.27288+18-5-2 +11 -3+2-17-28+24+6-5 -23-5
327Jarosław SzczygiełNE: INTERBUD-0.27192-24+34-17  +4+1  -11  0 -32 
328Mirosław MorchatNE: ZACHĘTA-0.28276-21+3-30 -15+16+6+4 -21-25+5+14+5-13-2
 Adam SzemplińskiNE: ZACHĘTA-0.28276-21+3-30 -15+16+6+4 -21-25+5+14+5-13-2
330Witold TurantN: INWIT Pabianice-0.28240 -10 -4+9+10-9 +1-5 +13  -24-17
 Tomasz SpodenkiewiczN: INWIT Pabianice-0.28240 -10 -4+9+10-9 +1-5 +13  -24-17
332Ryszard MatlakS: PONAR SILESIA-0.28203 +1-7  -10      -21+5+3-29
333Wiesław ŻegilewiczN: GOMAD Gorzów Wlkp.-0.29180       -10+12 0+2-28-14+9-2
334Jarosław KaczorowskiS: SKÓR-BUT Łęczna-0.29252-37   -9-21+8+1-16   +220 +3
335Alexander NekhoroshevNE: SPEKTR-0.29240 -26+12 -38  -6+8 -9-29 -2-35-17
336Kazimierz DziadkowiecSE: KETZ SUPER BOND Kraków-0.29216  -15 -14    -1-7-44+15+4  
337Aleksander KasprzakN: SDK Tczew-0.3228 +1 -5-38+12 -14+13-13 -5 -2-3-11
338Andrzej LubojemskiS: CZARNA PAPUGA Zwierzyniec-0.3264 +18-21 -13-12+70 -15-25 -13+7 +22
339Maciej JaneczkoSW: JOCKER-0.3216 -1-36 -12-27+14 +39 0+16-53-9  
 Mirosław HryszkoNE: ZACHĘTA-0.3216-18   +14-14+17 +8-26 -15-20+3-7-6
 Grzegorz PlewniakSW: JOCKER-0.3216 -1-36 -12-27+14 +39 0+16-53-9  
342Jacek CiechomskiS: SPS CONSTRUCTION KIELCE-0.31204  -18-17  -3 -25 +24 -8+2-12-37
 Grzegorz GłasekS: SPS CONSTRUCTION KIELCE-0.31204  -18-17  -3 -25 +24 -8+2-12-37
344Zdzisław LaszczakS: Autostrada Eksploatacja &-0.32254 -1 -150-6+4-21-3-18+4-4 +18+16-17
345Jan WieczorekNE: ESTIMA-0.32216  +6-1-24-38   -21 +38   +37
346Joanna KotarbaSE: DYKTATOR - LAST MINUTE -0.33192-26   -5+15      +23-5-9+2
 Paweł KotarbaSE: DYKTATOR - LAST MINUTE -0.33192-26   -5+15      +23-5-9+2
348Beata Brynkiewicz-BownikNE: PJATK-0.33204-8+3-4+12-14+14    -17-30+5+8-15-17
 Rafał BownikNE: PJATK-0.33204-8+3-4+12-14+14    -17-30+5+8-15-17
350Grzegorz BajekSW: COMFORT SA AZS IV-0.33228 -17-27 +12 -19 +9 -17 +6 -3 
351Rafał FurgalSW: ZTB-0.33240 +21-17 +20+8-22 0+2   +13-36-20
 Jacek PiotrowskiNE: ESTIMA-0.33240  +6-1-24-38+11+2+21     +6+9
 Krzysztof ChmielSW: ZTB-0.33240 +21-17 +20+8-22 0+2   +13-36-20
354Mirosław RafalskiS: HOTEL SENATOR-0.33276+7 -16-9  +14+18+3+18 -25-13-6+14+20
355Roman GrabowskiNW: BEMIX Więcbork-0.34264+9-9-8 +30-28-3+23-31-28 -28-22+9-8-18
356Sławomir KutyłaS: POMTECH Zwoleń-0.34228  -8-11-20-10+36+13 +49-24-1-16-3  
357Wiesław SiekSE: Carlo Bossi Parfumes -0.35264+4-6-5-9 -19-13-14 -13+20-43 -32+21+11
 Marek SkotnicznySW: MULTI-0.35264-5-34-9 -20-12    +13-29-15+15-15+25
359Adolf BocheńskiN: ADK SIWIK Holiday Syntex-0.35312+13-4+3-3-7-4-32-20-13+13-20+2+4-25-8+9
360Stanisław CiachSW: WIELUŃSKI DK-0.35240-11-3+27+7-22-35-6 +10 -8-39+24-7-19+1
361Zdzisław KowalewskiS: Autostrada Eksploatacja &-0.37252+23 -12 -5 -36-13-45+23-10-8-4+15-17-8
362Piotr WasylkoN: ZOIM & FIORI Szczecin-0.38264 +11-11+5+22 +3-2 +18-27 +2 -1+5
363Jerzy KajzerNE: ESTIMA-0.38252-5-3  -25-17-47-10  +17+30-20-12 +37
364Jarosław GąsiorowskiS: Autostrada Eksploatacja &-0.39216+23 -12 -5 -36-13-45+23-10 -4  -8
365Aleksander GrucaNE: ATUT-0.39192+10-9-34+11+38+100      -8-37
366Władysław ŁobaczNE: PJATK-0.4216    +15-1600+8  -38  +3+22
367Eugeniusz StarzyńskiNE: KOSMETERIA-0.42192      -11-2-8-17  -16-6-5+4
368Sviatlana BadrankovaNE: SPEKTR-0.43252+32-26 -12-38-1 -6+8 -9-29 -2-35-17
369Michał BojanowskiSW: PREMONT-0.44192+33+14  -10-8 -33-19   -24 -11 
370Tomasz BednarekSW: BUKS I-0.45240-8-5    -12-14  -5-49+38-15+29+8
 Marek SkulimowskiSW: BUKS I-0.45240-8-5    -12-14  -5-49+38-15+29+8
372Lechosław BłazińskiNW: POMORZANIN NOWOGARD -0.47180-28-24    -20-28   -25+9+9  
373Andrzej SzczepaniakSE: YAMIT Zamość-0.48216 -20 -26+14 -19-8   +5+3 -27-16
 Bogdan PalikotSE: YAMIT Zamość-0.48216 -20 -26+14 -19-8   +5+3 -27-16
375Andrzej LiberaNW: ZIEL-BRUK Zielona Góra -0.49276+10-16+13-29-18 -23-14-2+2-22-1-6+4-9+9
 Jerzy SosińskiNW: ZIEL-BRUK Zielona Góra -0.49276+10-16+13-29-18 -23-14-2+2-22-1-6+4-9+9
377Marek AtalskiS: SKÓR-BUT Łęczna-0.49204 -18+21+8-29   +2-49+36-7+14+2-14 
378Roch RupniewskiNW: JANTAR Toruń-0.49240+28-15 -27-18  +1-8-20-19  +20-11+25
379Adam SuchodolskiNE: PJATK-0.51240-19+19 +13+15-16+12-7    -16-26  
380Dominik KaszowskiNW: JANTAR Toruń-0.51204+17-15+16 -18+1          
381Andrzej RękosiakNW: INSTALKO SBS Międzyrzecz-0.51300-9-7-13+12+7-30 -14 -22 -14-9-9+5-20
382Tadeusz BiskupSW: PREMONT-0.51180+33+14  -10-8 -33-19   -24 -11 
383Marek AdamczykSE: KETZ SUPER BOND Kraków-0.52216  -15 -14    -1-7-44+15+4  
384Zdzisław KuncSW: TERMET AZS VIII-0.55252 -38+12-5  +19-5 -17  -14+10-14 
385Anna MakarewiczSW: ERBUD AZS IX-0.56216 +3-6   +19-22 -33-12 -6 -7 
386Bohdan PliszkaNW: BEMIX Więcbork-0.56312+9-9-8 +19-27-7+14+27-11-5+11-52-1-29+12
387Józef TokarzSE: ALF 1 Nowy Sącz-0.56192-10 -7+1   -30+8 +7  +3 -28
388Jan SzamkołowiczSW: Kolejarz II-0.57276-33-14+25-2-12-240-23-9     -9-18
 Tomasz StruzikSW: Kolejarz II-0.57276-33-14+25-2-12-240-23-9     -9-18
390Kazimierz WielechowskiS: Autostrada Eksploatacja &-0.58218 -1 -150-6 -21 -18 -8-17+15-17 
391Janusz KobylarskiNE: ESTIMA-0.61252-1-90-22    +110+3 +5-22+8 
392Maciej ŁaniewskiN: CHEMIK Bydgoszcz-0.64216+1-5+9-25 -12  +9 -32-34 +8  
393Andrzej IwańskiS: HOTEL SENATOR-0.68180-8+2  +20+10    -36     
394Wiesława KasperekNE: ESTIMA-0.69240-5-3  -25-17-47-10  +17+30-20-12  
395Jakub JagodzińskiS: TERMOCHEM CHEMIK Puławy-0.7192+16 +23-10+10  -22   -4+5 -22
396Benedykt MieszczakNW: BEMIX Więcbork-0.72228-35  -24+30-28-3+23-31-28-25 -22   
397Adam WaszkiewiczSW: ERBUD AZS IX-0.73180-3           -17 -42+6
398Joanna DerewońkoNE: Legionowianin-0.74180 -3  -8-33-6-4 -1-3  -8-16-9
 Tadeusz LuzakNE: Legionowianin-0.74180 -3  -8-33-6-4 -1-3  -8-16-9
400Włodzimierz SzczepanikSW: Kolejarz II-0.823120-47-26-5-11+3  -27+1+33-33-30-34+14-17
401Andrzej ParmonikNW: INSTALKO SBS Międzyrzecz-0.84348+35+9-10+29+1-1+16-21-16-31+19-14-9-9-12-20
402Maciej BałazińskiSW: Kolejarz II-0.882880-47-26-5-11+3  -27+1+33-33-30-34  
403Jan ChodkiewiczNE: ZATOKA-0.88228-33 -22-17-27-25      -5-8+5-4
404Czesław PlachimowiczNW: INSTALKO SBS Międzyrzecz-0.9276+35+9-10+29+1-1+16-21-16-31+19   -12-20
405Jan ChmielewskiN: KONTRA Koszalin-0.93204   +6-15-10-24-18 +3-3 -28 -31-10
 Janusz WieruckiN: KONTRA Koszalin-0.93204   +6-15-10-24-18 +3-3 -28 -31-10
407Stanisław OwczarskiN: GOMAD Gorzów Wlkp.-0.95252-26 -13 -41+10 -10+12 0+2-28-14+9-2
408Zbigniew KrzepkowskiNE: ZATOKA-0.96180-49-13    -32  0-18-25    
409Edward KończakNE: ZATOKA-0.99204-33-13     +8-11+21-18-25    
410Kazimierz LisNW: RCK & FLUX MEDICAL-1.1192  -30-24-17-19-5-17+12-21      
 Grzegorz SamolNW: RCK & FLUX MEDICAL-1.1192  -30-24-17-19-5-17+12-21      
 
INDYWIDUALNA KLASYFIKACJA BUTLERA
zawodnicy, którzy nie mają szans na rozegranie 50% rozdań
 
Poprzednia runda: | 1-1 | 1-2 | 2-1 | 2-2 | 3-1 | 3-2 | 4-1 | 4-2 | 5-1 | 5-2 | 6-1 | 6-2 | 7-1 | 7-2 |
 
miejsce teamimp/rzdroz-
dania
8-18-29-19-210-110-211-111-212-112-213-113-214-114-215-115-2
1Zbigniew NiezgodaSE: Carlo Bossi Parfumes 1.7836-16               
2Jerzy PietruszaSE: ALF 1 Nowy Sącz1.4248                
3Tomasz PiątkowskiS: SPÓJNIA CONSUS Kalisz1.1172      +24+5        
 Dariusz ZarębskiS: SPÓJNIA CONSUS Kalisz1.1172      +24+5        
5Robert LaszkiewiczSW: VALUE MEDIA AZS II1.1184      +19+23 +11+17     
6Dariusz BiedrzyckiNE: ARNICA1.1144  +21+18+33 +5+17 +21+5 -31   
7Dariusz BorysowNW: BIN Aleksandrów Kujawski1.0336            +22 -5+20
8Mariusz BartkowskiS: SPS CONSTRUCTION KIELCE0.98120+23 +25 +32      +1+13+6-7 
 Łukasz WitkowskiS: SPS CONSTRUCTION KIELCE0.98120+23 +25 +32      +1+13+6-7 
10Michał RobakSW: ERBUD AZS IX0.9260  +36+13       -18    
11Bartłomiej KamelskiNW: HURTOWNIA SPORTOWA PAAK0.89144 -2-14 +7+17+7+29+23+15+25     
 Leszek KawskiNW: HURTOWNIA SPORTOWA PAAK0.89144 -2-14 +7+17+7+29+23+15+25     
13Maciej RochowiczSW: TERMET AZS VIII0.8636      +19 +10 +2     
14Lech ŁaniewskiN: CHEMIK Bydgoszcz0.8148      +9  +12    -7+25
15Paweł WittenbeckN: GORACO KS AZS Wratislavia0.81156      +5+13+5 0 -2 +8-1
16Bogumił WegnerN: TURBO FLY-BACK Wrocław0.79156+9+2-6+30            
17Jakub PiotrowskiNE: ESTIMA0.7984      +11+2+21-21 +38  +6+9
18Andrzej KondejaNE: Legionowianin0.7860                
19Michał LewińskiN: KART-EL Gorzów Wlkp.0.7584      -5-13+16 +27+23 +24-9 
20Michał WantkeNE: KOSMETERIA0.73168      +47+10-18+17+45-2    
 Jacek LasotaNE: KOSMETERIA0.73168      +47+10-18+17+45-2    
22Andrzej MaszczyszynSW: DDK II0.72120  -13+170+13      +34-9+15-25
23Rafał GardzielewskiN: ZOIM & FIORI Szczecin0.69120-4-20  -9-4          
24Sławomir SierockiNE: ARNICA0.65156+7+7  -5+37  -8+26+9+29 -10+5-12
25Michał DembińskiN: GRICON STARKA Poznań0.6436                
26Jacek KalinowskiSE: DYKTATOR - LAST MINUTE 0.6168      -1 -11+1 +16 +32+15+28
 Tadeusz BiernatSE: DYKTATOR - LAST MINUTE 0.6168      -1 -11+1 +16 +32+15+28
28Marek OsieckiNE: ARNICA0.55168  +22+17    +35  +11-8-11  
 Dariusz SierockiNE: ARNICA0.55168  +22+17    +35  +11-8-11  
30Maciej KalitaS: SPÓJNIA CONSUS Kalisz0.5448                
 Krzysztof KobylińskiS: SPÓJNIA CONSUS Kalisz0.5448                
32Paweł KolwiczN: ZOIM & FIORI Szczecin0.53168-4-20  -9-4 +4+13 +14-25    
33Janusz PisarekSW: DDK II0.52156+49-21  +49+4-42-2-39-1+8+39    
34Andrzej GrelaNW: HURTOWNIA SPORTOWA PAAK0.51168   -5+18+5  +10-18 +28-22+8-4+17
35Aleksander KudN: SM GRYMAS 1 Zielona Góra0.5156      +8-30 +28-3 +40-12+7-10
36Cezary JarmułNW: FUNDACJA RBS Szczecin0.536        -7 -2  +27  
37Artur GułaS: PONAR SILESIA0.48168-23  +15+14+110+8+39+10+25+8   0
38Beata MadejSW: TriVita0.44120      +1+370   +30 +11-8
39Jarosław SieczkowskiSW: TriVita0.44132      +1+370 +5 +30 +11-8
40Zdzisław MałekSW: BUKS I0.43120+6+12+17-1+11-3  -10+10+13-3    
41Wojciech WroszNE: ATUT0.42120+14-20+27-34+17+31      +1+30-6-9
 Marian SiwyNW: POMORZANIN NOWOGARD 0.42120 +15      -10  -25  +36+26
43Łukasz GawełN: GORACO KS AZS Wratislavia0.484      +5+13+5       
44Jerzy GurzędaNW: RCK & FLUX MEDICAL0.39120      +19-5-12-26+15-1    
45Stanisław SzejkoNE: PJATK0.3860        +18-17-3   +3+22
46Paweł NiedzielskiS: SPÓJNIA CONSUS Kalisz0.38168+7 +16+3-8+8  +13-12+4 +4-5+17+8
47Grzegorz CieślakSE: SPS EKO-RÓŻANKA0.38132 +8 +11 +19          
48Jan LipiorSE: MIASTO Radłów0.37120+16+6+14 -14-3          
49Edward MakarewiczNW: ZIEL-BRUK Zielona Góra 0.3348                
50Bogusław DykNW: STB Słupsk0.33168-25+1 +5+5-17          
51Mieczysław StefańskiNW: ZM MESTIL Gorzów Wlkp.0.31144        +5-14 +20+22-8+25-12
52Adrian BakalarzS: KONSTANTA Bielsko-Biała0.3172 -20+8+11            
 Aleksy SwobodaS: KONSTANTA Bielsko-Biała0.3172 -20+8+11            
54Alicja KrzemińskaNW: BIN Aleksandrów Kujawski0.3132 +16 +21 -4          
55Paweł KaletaSW: BUKS I0.3144  +17-1+11-3  -10+10+13-3    
56Dariusz KozłowskiNE: VĘGORIA0.2948      -6-20 +8 +32    
57Marcin FiguraNW: JANTAR Toruń0.29156      -21 +9  +14+7 +15-20
58Maciej WierzbickiN: GOMAD Gorzów Wlkp.0.29132      -5+14 +34+12     
 Mirosław BublewiczN: GOMAD Gorzów Wlkp.0.29132      -5+14 +34+12     
60Artur WasiakS: SPÓJNIA CONSUS Kalisz0.26156+1+6-19-5+19   +25+3+4-21 +19-16+17
61Józef GrewlingNW: RCK & FLUX MEDICAL0.26168      +19-5-12-26+15-1    
 Maciej SzczerczakSE: TS WISŁA Kraków0.26168+27+22+7-14-36-19          
63Marek TutkaSE: KAMIENNA Ostrowiec0.2584                
64Andrzej TutajNE: ETB PRIM Ełk0.2484   +36+25-26          
65Marek NowotarskiSW: Kolejarz II0.23132      -19-23 +4+12+18+29+15  
66Tomasz MałachowskiNE: VĘGORIA0.2184 -3-27 +25+17          
67Grzegorz ZakrzewskiS: POMTECH Zwoleń0.21156 +23-6+4-3-6      -2-8-28+22
68Krzysztof TumielewiczNW: ZM MESTIL Gorzów Wlkp.0.2196       +5  -7-12 +33 -6
69Artur WójcikN: UKB KLEKS Szamotuły0.2168+8-11  +6+2+11 +14  -16    
 Robert KaranowskiN: GOMAD Gorzów Wlkp.0.2168-25+15 +7-16 +9 +10-2 -9+28-3+24+17
 Igor ŁosiewiczS: MKS MAZOVIA Mińsk Maz.0.2168+28-3  -20-2+10-16-25 -4+21+2+8  
72Tadeusz UrbanekSE: MIASTO Radłów0.19156 +27 -11 +23  -40-2-21   +3+12
73Przemysław KrasińskiNW: ADMIRA Poznań0.18168  +25+8   +9+9 +7-20  +8+18
74Piotr KalinowskiSW: Kolejarz II0.17156      -19-23 +4+12+18+29+15+14-17
75Piotr TomczakN: SDK Tczew0.17168-13+3+4-6 +40  +13-13 -5 -2-3-11
76Maciej ChwirutSW: ZTB0.1748  -15+5+10+8          
77Piotr KamińskiSE: LESKOWIEC - BESKID0.16120      -11+4 -31  +19 -1+15
78Magdalena SzumnySE: SFORA CIBORA Kraków0.15144+10  -19+12+19+23 -46+16   +20 +16
 Kamila WesołowskaSE: SFORA CIBORA Kraków0.15144+10  -19+12+19+23 -46+16   +20 +16
80Ryszard KarpNE: ETB PRIM Ełk0.15120  +2       -4-23    
81Mariusz BranowskiNW: ADMIRA Poznań0.15168-20 +25+8        -8+19+29-12
 Wojciech SołtysikSW: ZTB0.15168       -7 -1-13+29-4 -1+20
83Edmund PinkiewiczNE: COMPENSA0.15156  -2       +23+10    
84Jerzy MichałekS: KONSTANTA Bielsko-Biała0.14122        +24+15-37-12+21   
85Beata GolecNW: ZM MESTIL Gorzów Wlkp.0.1436      +5+17 -17      
86Jerzy StworzewiczS: KONSTANTA Bielsko-Biała0.13168-7   -19-8+5-11 -13-13+13+7+28+5-15
87Andrzej FronczakN: ADK SIWIK Holiday Syntex0.1396+13-4+13-3            
88Andrzej ŻurekSE: TS WISŁA Kraków0.1372      +7-18-10+22      
89Paweł KlapperS: KONSTANTA Bielsko-Biała0.1348+8-2  +8-8          
90Adam SeichterNW: BEMIX Więcbork0.1324                
91Janusz KrawczyńskiSE: YAMIT Zamość0.12156-200+8 -11-23          
 Stanisław MatuszSE: YAMIT Zamość0.12156-200+8 -11-23          
 Czesław GruszeckiNE: PJATK0.12156  -12     +8+17      
94Andrzej TrygarSE: KETZ SUPER BOND Kraków0.12168  +15+13 -4+5+9-5 -7-13+8+23+26-27
95Adam MałeckiN: SM GRYMAS 1 Zielona Góra0.1260+4-11  +10+4          
96Przemysław ŚlesickiNE: ARNICA0.1172      -10-7 +21+5   +7-8
 Viktar LipnitskiNE: SPEKTR0.1172      +11 +39-11 -110-20  
98Janusz BuksaSE: LESKOWIEC - BESKID0.11168      -11+4 -31  +19 -1+15
 Jerzy NowakN: KTB Konin0.11168  +1+8+16-100-5 +17-4     
 Jacek KokocińskiN: KTB Konin0.11168  +1+8+16-100-5 +17-4     
101Grzegorz GawronS: MTS Piast Skawina0.1168+1 -5 +29+11    -7+3+13 -140
102Kamila KukułaSW: TERMET AZS VIII0.1144+10+34 -13+18+15-32-5   -31 +26 +17
103Jan BorychowskiN: KTB Konin0.09132        -14-27 +28+14+14-13+31
 Bogdan ŚwiątekN: KTB Konin0.09132        -14-27 +28+14+14-13+31
105Adam LonskiN: SDK Tczew0.09168      -9+10 -31+15+16+5 -8+1
106Tomasz PawlukSE: SPS EKO-RÓŻANKA0.08144+9 -14 -4-19 -16 +31  +15 +19+2
107Sławomir OlechS: HOTEL SENATOR0.0860  -8 +3           
108Jerzy StańczykNW: POMORZANIN NOWOGARD 0.0772  +1-10+5+2          
109Tadeusz KowalczewskiS: POMTECH Zwoleń0.06144  -6+4-3-6      -2-8-28+22
110Witold PetryszynSE: MPEC Tarnów0.0648+19               
111Małgorzata LudwikowskaSE: DYKTATOR - LAST MINUTE 0.06132 +19-9-18   -4 -6+8 -30   
112Michał BłachS: PONAR SILESIA0.05132-23  +15+14+11          
113Piotr KoreckiN: SM GRYMAS 1 Zielona Góra0.04168      +8-30+2+28-3-14-2-12  
 Piotr KrajewskiS: MKS MAZOVIA Mińsk Maz.0.04168+28-3  -20-2          
115Ryszard PisarczykSE: Carlo Bossi Parfumes 0.04144 -6 -9+4 -13 -23 +20 +30-32 +11
116Piotr FraniewskiN: DARLES SANTERM Gdańsk0.04156      +1+11-13-10-1 -32 +31+10
 Jakub KasprzakN: DARLES SANTERM Gdańsk0.04156      +1+11-13-10-1 -32 +31+10
118Roman KierznowskiN: ADK SIWIK Holiday Syntex0.0396                
119Hubert JaworowskiSE: TS WISŁA Kraków0.03144+27 +7 -12-19 -18 +22-37+17-4+5+6 
120Tadeusz NędziSW: DDK II0.0296-5-5          -30+14+7+22
 Tomasz KuśSW: DDK II0.0296-5-5          -30+14+7+22
122Ryszard SmejdaN: ZOIM & FIORI Szczecin0.0172       +4+13 +14-25 +2-7 
123Maciej ArnoldNW: INSTALKO SBS Międzyrzecz0.01156      +22 -8 -2-4+4-33  
124Andrzej LembasSE: DYKTATOR - LAST MINUTE 0132-19+2-11+19+21 -26-21+5 +37-17    
 Karol SuchońSE: DYKTATOR - LAST MINUTE 0132-19+2-11+19+21 -26-21+5 +37-17    
126Jerzy GładyszN: TURBO FLY-BACK Wrocław060-4+11-6-5            
127Jacek LeśniczakN: KART-EL Gorzów Wlkp.-0.01156        +14-7 +25-40+12 +5
128Tytus ŻurawskiNE: PJATK-0.0296-19+19 +13            
129Robert SikoraN: SM GRYMAS 1 Zielona Góra-0.02132 -2-7-22+7           
 Zbigniew TelecNW: ZIEL-BRUK Zielona Góra -0.02132 +1 -12 -5          
 Andrzej ŁagoszN: SM GRYMAS 1 Zielona Góra-0.02132 -2-7-22+7           
132Dariusz KwiatkowskiNW: LATTERIA TINIS-STEINPOL 2-0.03156-15+49+9 -35      +11-31-9+1+25
 Jacek CebulskiSW: JOCKER-0.03156       +18-7+1  -9+10+1+20
 Roman GoszczSW: JOCKER-0.03156       +18-7+1  -9+10+1+20
135Adam PopławskiNE: ZACHĘTA-0.03120 -12+23-13            
 Stanisław PochodowiczNE: ZACHĘTA-0.03120 -12+23-13            
137Andrzej DobkowiczNE: ATUT-0.04132         +10+18+25    
 Jerzy KubiakNW: ZM MESTIL Gorzów Wlkp.-0.04132-3     -19 -14       
 Ryszard JarmużewskiNE: ATUT-0.04132         +10+18+25    
140Karol SzwenkelNW: JANTAR Toruń-0.0496      -7-29-8 +2+4 +20-11+25
141Eugeniusz FrasońskiNW: POMORZANIN NOWOGARD -0.0448  +1-10+5+2          
142Mateusz SobczakN: GORACO KS AZS Wratislavia-0.06156-1-12+6  -15          
143Roman KrukNE: ZACHĘTA-0.0760-18   +14-14          
144Stanisław AdamczykSW: PREMONT-0.071680 +13   -2-20 -270-16 +7-8+17
145Jerzy SadowskiN: KONTRA Koszalin-0.08168-20 -4+5    -16+7 -15 +14-10 
 Andrzej JabłońskiN: KONTRA Koszalin-0.08168-20 -4+5    -16+7 -15 +14-10 
147Antoni SękowskiNE: COMPENSA-0.08132  -2             
148Robert RostekSE: SPS EKO-RÓŻANKA-0.0896      +2 +15   +6-4  
 Sławomir PiętakSE: SPS EKO-RÓŻANKA-0.0896      +2 +15   +6-4  
150Grzegorz RaźnySE: KIERY Głogoczów-0.0836     +4          
151Ewelina WowkonowiczS: SPÓJNIA CONSUS Kalisz-0.0812       -1        
152Andrzej JurkiewiczSW: MULTI-0.09144      -14+33        
153Henadzi MedusheuskiNE: ENIGMA-0.09120                
154Adam StrzeleckiS: POMTECH Zwoleń-0.09108-27      +21+16+1 -35  -2-21
155Marek MałysaNE: PJATK-0.160        +18-17-3     
156Paweł MałeckiNW: DĄBRÓWKA SENIOR Poznań-0.1108                
157Andrzej WasylkoN: ZOIM & FIORI Szczecin-0.11168-8 -1-8 -10+28 -4+10 -23-23-8 +10
158Tomasz BajorekSE: MIASTO Radłów-0.1184       -8+46-16      
159Aleksander Downar-ZapolskiNW: POMORZANIN NOWOGARD -0.11108      -9-9-23-15  -4+33+14 
160Mirosław WiśniewskiNE: ATUT-0.12120        -1+27+19+1    
161Elżbieta WaniurskaSE: SPS EKO-RÓŻANKA-0.12144 +8 +11 +19          
162Marek SosińskiNW: DĄBRÓWKA SENIOR Poznań-0.12108  +4  +28 +19-27  +1-13 -36 
163Henryk GrządzielSW: PREMONT-0.121560 +13   -2-20 -270-16 +7-8+17
164Ireneusz WędołowskiSW: TriVita-0.1372-16+17  +22           
165Michał RudnickiSW: LKS Piast-0.14120 +4 -1+2  +2-7 -13+11 -13  
166Tomasz LisicaNE: ETB PRIM Ełk-0.1796+1+9          -21   
167Leszek LudwikowskiSE: DYKTATOR - LAST MINUTE -0.1748     -2          
 Jan GrygierN: UKB KLEKS Szamotuły-0.1748+4 -11       -6+5    
169Jacek ZalewskiN: GRICON STARKA Poznań-0.1724   -14 +10          
170Bogdan LeśniakSW: TERMET AZS VIII-0.1884                
171Andrei KavalenkaNE: ENIGMA-0.1972       +7-6 0-12 +4-7 
172Grzegorz Darkiewicz-MoniuszkoS: MKS MAZOVIA Mińsk Maz.-0.2168      +10-16-25 -4+21+2+8  
173Piotr KrejaNW: HURTOWNIA SPORTOWA PAAK-0.21168+17-6+2-1            
174Włodzimierz MaryniowskiS: HOTEL SENATOR-0.2196  -8 +3     -36     
175Andrzej ChoniawkoNW: FUNDACJA RBS Szczecin-0.2124                
176Tomasz TarasiukNE: ATUT-0.21132      -12+7-9       
 Zbigniew KamińskiNE: ATUT-0.21132      -12+7-9       
 Piotr DobryszyckiN: TURBO FLY-BACK Wrocław-0.21132-4+11-6-5    -10+2-18+10+5-17  
179Konrad DobrzynieckiSE: KIERY Głogoczów-0.22120-27 -15-15            
180Bartosz StępieńNW: DĄBRÓWKA SENIOR Poznań-0.22156 -29 +10-18-9-8 +31+11+22  -12 -26
 Stanisław BujałaNE: PJATK-0.22156  -12   00 +17 -38    
182Stanisław MalinowskiSE: MIASTO Radłów-0.22144-4     -12+3  +11+16  +8-21
183Jacek BorsS: POMTECH Zwoleń-0.23120      -4 -2 -24     
 Eugeniusz KarskiS: POMTECH Zwoleń-0.23120      -4 -2 -24     
185Marek MichalskiSE: MIASTO Radłów-0.24144+16     -8-8+46-16 -20    
186Dariusz ChmielewskiN: DARLES SANTERM Gdańsk-0.25156 +4-12-20    +4-18 +9-6+20+10 
 Olga ZabulewiczN: DARLES SANTERM Gdańsk-0.25156 +4-12-20    +4-18 +9-6+20+10 
188Jerzy UjmaSW: TriVita-0.2512                
189Paweł ChindelewiczN: SDK Tczew-0.26132 +1 -5-38           
190Adam JakubiakNE: ZATOKA-0.26168-49+3          +16+26-5+19
191Bogusław ZielińskiNW: POMORZANIN NOWOGARD -0.26156-17+15        +2-27    
 Mirosław KotowskiSE: KAMIENNA Ostrowiec-0.26156 -13-8+26 +10          
193Mieczysław MaciążekNE: VĘGORIA-0.27120       +17-25 +3  +11-19 
194Jarosław BartosińskiN: SDK Tczew-0.27168-4 +5 -3 +5 -12 +6 +5-1  
195Włodzimierz PocztowskiSW: WIELUŃSKI DK-0.28144  -8+13-18-15 +7 -10+4-15+9-20-5
196Przemysław WeymannN: TURBO FLY-BACK Wrocław-0.2896    -9+60+5-12       
 Aleksander NowakowskiN: TURBO FLY-BACK Wrocław-0.2896    -9+60+5-12       
198Sławomir PiechockiN: KART-EL Gorzów Wlkp.-0.29168-1+5+2+14 -6          
199Jakub NaruszewiczSE: KIERY Głogoczów-0.2924                
200Ryszard RyszkaSW: RSB-0.384                
201Krzysztof GóraSW: TriVita-0.31168-16+17-12+5+22-19    +5+3    
 Ewa BeldzikSE: KIERY Głogoczów-0.311680-22+15-13-14  -17-6-15 +17 -9-3-12
203Zuzanna MoszczyńskaS: SPÓJNIA CONSUS Kalisz-0.3183                
 Dominika PiesiewiczS: SPÓJNIA CONSUS Kalisz-0.3183                
205Jan RomotNE: VĘGORIA-0.3260                
206Paweł PietrażyckiN: SM GRYMAS 1 Zielona Góra-0.33168-9 -14  +4  +170 -11 -24 -5
207Przemysław MachowczykN: UKB KLEKS Szamotuły-0.33108       -8 -17   +17-14-2
208Cezary DomachowskiNE: ESTIMA-0.34156-1-90-22    +110+3 +5-22+8 
 Adrian SpyrkaSW: RSB-0.34156      +13-15-12-14      
 Kazimierz ChłobowskiSE: TS WISŁA Kraków-0.341560 -7 -36  -9  -8   +29-14
211Emil SołtysiakSW: WIELUŃSKI DK-0.34144 -25    +220-8-7      
 Leszek FalkowskiN: CHEMIK Bydgoszcz-0.34144-31  +5+3           
 Alfred CzechSW: WIELUŃSKI DK-0.34144 -25    +220-8-7      
214Czesław SochaNW: POMORZANIN NOWOGARD -0.35120-17         +2-27    
215Konrad WójcikN: SM GRYMAS 1 Zielona Góra-0.3548-9 -14             
216Kazimierz DominiakNE: KOSMETERIA-0.37144      -11-2-8-17  -16-6-5+4
217Łukasz WysłouchSW: ERBUD AZS IX-0.37132-3+3  -2+22 -22-10 -33+33-17-32 +12
218Edward KulusNW: LATTERIA TINIS-STEINPOL 2-0.37156-15+49  -35-41     +11-31-9+1+25
219Tomasz RawiczNW: FUNDACJA RBS Szczecin-0.3824        -7 -2     
 Rafał WowkonowiczS: SPÓJNIA CONSUS Kalisz-0.3824      -8-1        
221Marian KrasowskiNE: ZACHĘTA-0.38156      +17 +8-26 -15-20+3-7-6
222Eugeniusz SeichterNW: BEMIX Więcbork-0.38108 +7-16+27            
223Jan SączawaSE: Carlo Bossi Parfumes -0.3936           -43    
224Witold BiałasSW: TriVita-0.460      -13+15 +1-13  -14  
225Aleksander SejudSW: TriVita-0.41120      -13+15 +1-13+3 -14  
226Zbigniew BorkowskiS: POMTECH Zwoleń-0.42156-3-22     +21+16+1 -35    
227Janusz KościelnyN: UKB KLEKS Szamotuły-0.4396       -8 -17   +17-14-2
228Marcin PreisnerN: SM GRYMAS 1 Zielona Góra-0.4384        +2  -14-2 +7 
229Krzysztof FirkusNE: KOSMETERIA-0.44144+9+12-23+13+12+10      -1-30+5-19
 Jarosław DrewingNE: KOSMETERIA-0.44144+9+12-23+13+12+10      -1-30+5-19
 Jerzy OlczykS: SPÓJNIA CONSUS Kalisz-0.44144 -3   +8     -1-14   
232Artur ToeplitzNE: COMPENSA-0.4448+18-3-17  -35          
233Kazimierz DobrzynieckiNE: ARNICA-0.4472                
234Andrzej JareckiSW: PREMONT-0.4596  0-1 -8          
 Robert CimrSW: PREMONT-0.4596  0-1 -8          
236Jan MaciejewskiNE: ATUT-0.4848            +16+6-8-37
237Artur PomarańskiN: KONTRA Koszalin-0.48108+18-12-5             
 Waldemar WochnaN: KONTRA Koszalin-0.48108+18-12-5             
239Piotr WoźniakSW: WIELUŃSKI DK-0.5120+3               
 Andrzej WojnarowskiSW: WIELUŃSKI DK-0.5120+3               
241Katarzyna Żegilewicz-ZawadzkaN: GOMAD Gorzów Wlkp.-0.584 -4-3+3 +1          
 Marcin ZawadzkiN: GOMAD Gorzów Wlkp.-0.584 -4-3+3 +1          
243Ryszard ZwolakSW: JOCKER-0.511440 +6-13-25           
 Przemysław KurzakSW: JOCKER-0.511440 +6-13-25           
245Sławomir CzaplińskiNW: RCK & FLUX MEDICAL-0.53144-17+6-5-12+7-5    -3-23-10+12-1-25
246Bogdan SzlachetaSE: NOTUS Doradcy Finansowi-0.54156        +8+19+18-22-22-20+2-15
247Leszek LatockiNW: ZIEL-BRUK Zielona Góra -0.54144 +1 -12 -5-16-13        
248Marta WójcikNE: AZS UW TG-0.56156-4-34 -7 +19          
249Marek RzeszutekSW: TERMET AZS VIII-0.56132 -38+12-5   -5 -17  -14+10-14 
250Jerzy RonkeS: SPÓJNIA CONSUS Kalisz-0.5760 -3   +8     -1-14   
251Marian TyrczS: POMTECH Zwoleń-0.5772            -16-3  
252Cezary KomajdaS: TERMOCHEM CHEMIK Puławy-0.58120      0   +26-15-4+5 -22
253Maja ŻabierekSE: KAMIENNA Ostrowiec-0.58108-9-8 0-5        +5  
254Stanisław CharunNE: ZATOKA-0.5884  -21-18-2-4          
255Marcin KutNE: KOSMETERIA-0.5848                
256Ryszard PałaszN: TURBO FLY-BACK Wrocław-0.59168    -23-15-21+10      -4-5
 Dariusz LisieckiN: TURBO FLY-BACK Wrocław-0.59168    -23-15-21+10      -4-5
258Leszek SzkudlarekN: DARLES SANTERM Gdańsk-0.62156+25-15  -30-36          
 Elżbieta CzekajN: DARLES SANTERM Gdańsk-0.62156+25-15  -30-36          
260Bartosz CeglarskiS: POMTECH Zwoleń-0.64108-3-22              
261Jerzy PawelecSE: NOTUS Doradcy Finansowi-0.6484                
262Marek GiżaNW: HURTOWNIA SPORTOWA PAAK-0.67132          +5-11+19-33-15-12
263Tomasz JarmolińskiNW: LATTERIA TINIS-STEINPOL 2-0.6772  +9  -41          
 Marek KrajewskiN: ADK SIWIK Holiday Syntex-0.6772       -20-13 -20     
265Michał KaletaSW: BUKS I-0.6748                
 Tomasz PawełczykSW: BUKS I-0.6748                
267Piotr ŻurakowskiN: ADK SIWIK Holiday Syntex-0.6736   -7-10-7          
268Piotr WowkonowiczS: SPÓJNIA CONSUS Kalisz-0.6712      -8         
269Marek BorewiczS: SASKA KĘPA BRIDGE TEAM-0.69167 -23+19    -11+25 -26 +4-15  
270Józef KaźmierczakNW: BIN Aleksandrów Kujawski-0.69120      +2 -9 -6     
271Tomasz LatosNW: HURTOWNIA SPORTOWA PAAK-0.71120          +5-11+19-33-15-12
272Piotr ZawiślakSE: YAMIT Zamość-0.72108  +80 +3 -4  -19 -10-20  
 Wiesław SkubiszSE: YAMIT Zamość-0.72108  +80 +3 -4  -19 -10-20  
274Stanisław FangorSW: DDK II-0.7472  0+1            
275Jan KuczeraN: UKB KLEKS Szamotuły-0.77144  -9-5 -29    -15 -5  -5
276Marek BednarczykNE: PJATK-0.7748      +12-7    -16-26  
277Tomasz RaczkiewiczS: SKÓR-BUT Łęczna-0.78168 -18+21+8-29   +2-49  +14 -14 
278Marek MokrzyckiNE: ZATOKA-0.7896  -21-18-2-4          
279Jarosław ŁakomyNW: BIN Aleksandrów Kujawski-0.78156-10 -22 -5-2+2 -9  -28+22 -5+20
280Ryszard OlenderekN: UKB KLEKS Szamotuły-0.8132  -9-5 -29    -15 -5   
 Robert GradNE: ZATOKA-0.8132  -22-17-27-25      -5-8+5-4
282Jerzy GóralczykSE: MIASTO Radłów-0.82108  -24+17+11           
 Bogusław KruczekSE: MIASTO Radłów-0.82108  -24+17+11           
284Robert PepłońskiSE: NOTUS Doradcy Finansowi-0.8760                
285Waldemar ZielińskiNW: HURTOWNIA SPORTOWA PAAK-0.8784-11               
286Ryszard KłosińskiNW: POMORZANIN NOWOGARD -0.9296  -12-18-32+4  -23-15    +14-6
287Piotr MatkowskiS: PONAR SILESIA-0.93120      -34        0
288Jacek RadomskiSW: TriVita-0.95132-10 -12+5+6-19          
289Stanisław UrbanowskiSE: KETZ SUPER BOND Kraków-0.9560                
290Mieczysław RogowskiNW: POMORZANIN NOWOGARD -0.9648 -24              
291Wojciech NiewiadomskiS: SASKA KĘPA BRIDGE TEAM-0.9795 -23+19             
292Tadeusz LisowskiNE: ZATOKA-0.9772      -11-18-210-19-1    
293Janusz GalewskiNE: ZACHĘTA-0.9984       -32-35 -10     
294Jerzy ZielińskiNW: BEMIX Więcbork-1.02120                
295Jakub LenkiewiczSE: MPEC Tarnów-1.0372                
296Krzysztof ŚliwońS: PONAR SILESIA-1.04108      -34         
297Mirosław MałypanNE: COMPENSA-1.0884+18-3-17  -35   -27-45+2    
298Stefan SzenbergN: GORACO KS AZS Wratislavia-1.1284-35 +6-30-2           
299Tadeusz KądzielewskiNE: VĘGORIA-1.1436                
300Mariusz KowalczykN: TURBO FLY-BACK Wrocław-1.15168         -34-20-13+10-1+7-25
 Tomasz KoźleckiN: TURBO FLY-BACK Wrocław-1.15168         -34-20-13+10-1+7-25
302Zygmunt KonkelNE: ZATOKA-1.1760      -11-18-21 -19-1    
303Karol RuszkiewiczSW: LKS Piast-1.1748                
 Angelika LechowskaSW: LKS Piast-1.1748                
305Jacek SikoraN: ZOIM & FIORI Szczecin-1.1896                
306Marek WoźniakSW: ERBUD AZS IX-1.2236             -32  
307Michał WitkowskiSW: TriVita-1.2584-10               
308Jerzy ErwińskiNW: BIN Aleksandrów Kujawski-1.2748                
309Wojciech WaszkowiakN: GOMAD Gorzów Wlkp.-1.33156-26 -13 -41+10          
310Bogumił MacierzyńskiNE: COMPENSA-1.4448        +1-27-45+2    
311Sławomir JuchnickiNE: ZACHĘTA-1.45108   -43   -32-35 -10     
312Rajmund FonsNW: BEMIX Więcbork-1.5144-35  -24  -7+14  -25-28-52+9-8-18
313Rafał GregorowiczSW: TERMET AZS VIII-1.5648                
314Barbara LaryszSW: RSB-1.5848  -25+2-49-4          
 Marek KozikSW: ZTB-1.5848-49  +1            
 Michał BąkSW: RSB-1.5848  -25+2-49-4          
 Wojciech SzubaSW: ZTB-1.5848-49  +1            
318Andrzej GarczyńskiNW: ZM MESTIL Gorzów Wlkp.-1.5836-22               
319Leszek KoniecznyNW: POMORZANIN NOWOGARD -1.8324                
320Anna TompolskaNE: ZACHĘTA-3.0824   -43            

 Admin.5.0.0.41 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2017-01-16 o 00:10, optymalizowana dla rozdzielczości 1024x768.