BUTLER, RUNDA 13 SEGMENT 2 | ||||||
miejsce | stół | team | impy | Rzd# | ||
1 | 36-zNS | Agnieszka Pietrzyk-Michał Wróbel | SW: TriVita | +49 | 13 | |
48-zEW | Bogdan Palczyński-Reginald Sukiennik | SE: WIKR.PL Kraków | +49 | 14 | ||
3 | 47-zNS | Ryszard Jaśkiewicz-Stanisław Jaśkiewicz | SE: ALF 1 Nowy Sącz | +44 | 15 | |
4 | 37-zEW | Marek Nowakowski-Janusz Pisarek | SW: DDK II | +39 | 16 | |
5 | 39-oNS | Marek Czerepak-Paweł Kowalczewski | SW: COMFORT SA AZS IV | +37 | 17 | |
6 | 16-zNS | Adam Suwik-Jakub Wojcieszek | S: SPS CONSTRUCTION KIELCE | +35 | 18 | |
7 | 2-oEW | Mirosław Cichocki-Zbigniew Rogowski | N: ADK SIWIK Holiday Syntex | +34 | 19 | |
8 | 40-oNS | Bernard Jadczak-Łukasz Wysłouch | SW: ERBUD AZS IX | +33 | 20 | |
9 | 41-zNS | Przemysław Gałek-Rafał Synowiec | SE: SFORA CIBORA Kraków | +32 | 21 | |
30-oEW | Dariusz Kozłowski-Henryk Łakomski | NE: VĘGORIA | +32 | 22 | ||
11 | 38-oEW | Rob Helle-Ed Hoogenkamp | SW: Objectivity AZS III | +31 | 23 | |
12 | 31-oNS | Maciej Kulikowski-Sławomir Sierocki | NE: ARNICA | +29 | 24 | |
35-oNS | Wojciech Sołtysik-Eugeniusz Zalewski | SW: ZTB | +29 | |||
14 | 43-zNS | Wojciech Stachnik-Grzegorz Wadas | SE: MPEC Tarnów | +28 | ||
18-oNS | Robert Mrukowski-Andrzej Grela | NW: HURTOWNIA SPORTOWA PAAK | +28 | |||
23-oNS | Cezary Bura-Maciej Piasecki | NW: UNIA II Leszno | +28 | |||
3-oNS | Jan Borychowski-Bogdan Świątek | N: KTB Konin | +28 | |||
18 | 30-zEW | Janusz Radecki-Andrzej Ziomek | NE: Legionowianin | +27 | ||
22-zEW | Tomasz Jochymski-Michał Kania | NW: FUNDACJA RBS Szczecin | +27 | |||
39-zNS | Maciej Dorabiała-Maciej Hutyra | SW: VALUE MEDIA AZS II | +27 | |||
21 | 43-oEW | Maciej Grabiec-Błażej Krawczyk | SE: MPEC Tarnów | +26 | ||
22 | 22-oNS | Adam Hintertan-Andrzej Waszyński | NW: FUNDACJA RBS Szczecin | +25 | ||
13-oEW | Dariusz Koproń-Józef Myć | S: SKÓR-BUT Łęczna | +25 | |||
6-zNS | Stanisław Janik-Jacek Leśniczak | N: KART-EL Gorzów Wlkp. | +25 | |||
25 | 6-oEW | Adam Kozłowski-Michał Lewiński | N: KART-EL Gorzów Wlkp. | +23 | ||
28-zEW | Stanisław Mączka-Łukasz Trendak | NE: AZS UW TG | +23 | |||
21-oNS | Zbigniew Prasek-Agnieszka Wiankowska | NW: BLACKWOOD Gdańsk | +23 | |||
28 | 14-oEW | Grzegorz Darkiewicz-Moniuszko-Igor Łosiewicz | S: MKS MAZOVIA Mińsk Maz. | +21 | ||
29 | 42-oEW | Piotr Radzikowski-Robert Różak | SE: LESKOWIEC - BESKID | +20 | ||
11-zNS | Ireneusz Kowalczyk-Tomasz Wiśniewski | S: PONAR SILESIA | +20 | |||
24-oNS | Mieczysław Stefański-Jarosław Wachnowski | NW: ZM MESTIL Gorzów Wlkp. | +20 | |||
32 | 40-zNS | Piotr Kalinowski-Marek Nowotarski | SW: Kolejarz II | +18 | ||
33 | 46-oNS | Hubert Jaworowski-Mirosław Kołton | SE: TS WISŁA Kraków | +17 | ||
44-oEW | Ewa Beldzik-Michał Igła | SE: KIERY Głogoczów | +17 | |||
35 | 29-zEW | Piotr Łyczkowski-Andrzej Serwach | NE: K2 | +16 | ||
46-zNS | Tadeusz Biernat-Jacek Kalinowski | SE: DYKTATOR - LAST MINUTE | +16 | |||
7-oEW | Adam Lonski-Krzysztof Mielnik | N: SDK Tczew | +16 | |||
33-oEW | Maciej Janeczko-Grzegorz Plewniak | SW: JOCKER | +16 | |||
42-zEW | Stanisław Malinowski-Zbigniew Wilisowski | SE: MIASTO Radłów | +16 | |||
40 | 3-zEW | Tomasz Buchnajzer-Tomasz Wasilewski | N: KTB Konin | +15 | ||
12-zEW | Robert Chmielak-Tomasz Paluchowski | S: SASKA KĘPA BRIDGE TEAM | +15 | |||
32-zEW | Dariusz Krajewski-Maciej Wiącek | NE: INTERBUD | +15 | |||
37-oNS | Jerzy Radomski-Krzysztof Zieliński | SW: DDK II | +15 | |||
44 | 5-zEW | Maciej Dąbrowski-Andrzej Pawlak | N: BEZ SPONSORA Warszawa | +14 | ||
34-zNS | Grzegorz Dziębowski-Jarosław Łaszczuk | SW: LKS Piast | +14 | |||
23-zNS | Mariusz Grabowski-Dariusz Sielski | NW: BIN Aleksandrów Kujawski | +14 | |||
19-zEW | Marcin Figura-Tadeusz Szwenkel | NW: JANTAR Toruń | +14 | |||
48 | 48-oNS | Tomasz Stryszawski-Piotr Kuc-Dzierżawski | SE: WIKR.PL Kraków | +13 | ||
9-zNS | Jerzy Stworzewicz-Zbigniew Mącior | S: KONSTANTA Bielsko-Biała | +13 | |||
1-oNS | Tomasz Spodenkiewicz-Witold Turant | N: INWIT Pabianice | +13 | |||
47-oEW | Tadeusz Garbacik-Andrzej Dudzik | SE: ALF 1 Nowy Sącz | +13 | |||
38-zNS | Steve Green-Roger Bryant | SW: Objectivity AZS III | +13 | |||
17-oNS | Zbigniew Halat-Krzysztof Rogoziński | NW: LATTERIA TINIS-STEINPOL 2 | +13 | |||
12-oEW | Irena Chodorowska-Jan Chodorowski | S: TERMOCHEM CHEMIK Puławy | +13 | |||
10-zEW | Grzegorz Superson-Krzysztof Żak | S: Diebold Nixdorf Cracovia | +13 | |||
56 | 24-zNS | Roman Kujawski-Marek Wojciechowski | NW: ADMIRA Poznań | +12 | ||
9-oNS | Stefan Kowalczyk-Jan Sucharkiewicz | S: TB SILESIA II - Diamond | +12 | |||
29-oNS | Lena Leszczyńska-Witold Tomaszek | NE: K2 | +12 | |||
59 | 31-zEW | Marek Osiecki-Dariusz Sierocki | NE: ARNICA | +11 | ||
34-oEW | Michał Rudnicki-Piotr Wulkiewicz | SW: LKS Piast | +11 | |||
28-oNS | Jakub Andruszkiewicz-Edward Sucharda | NE: AZS UW TG | +11 | |||
17-zEW | Edward Kulus-Dariusz Kwiatkowski | NW: LATTERIA TINIS-STEINPOL 2 | +11 | |||
18-zNS | Bohdan Pliszka-Janusz Przybysz | NW: BEMIX Więcbork | +11 | |||
5-oNS | Jacek Dmowski-Witalis Talar | N: BEZ SPONSORA Warszawa | +11 | |||
65 | 1-zNS | Piotr Dobryszycki-Franciszek Zarzecki | N: TURBO FLY-BACK Wrocław | +10 | ||
66 | 4-oNS | Dariusz Chmielewski-Olga Zabulewicz | N: DARLES SANTERM Gdańsk | +9 | ||
20-oEW | Piotr Jassem-Ilya Shpuntou | NW: DĄBRÓWKA SENIOR Poznań | +9 | |||
8-zEW | Przemysław Piotrowski-Michał Wittenbeck | N: GORACO KS AZS Wratislavia | +9 | |||
69 | 15-zEW | Marek Pietraszek-Jacek Znamirowski | S: ELEKTROMONTAŻ Rzeszów | +8 | ||
11-oEW | Artur Guła-Zbigniew Guła | S: PONAR SILESIA | +8 | |||
71 | 13-zEW | Janusz Gawęcki-Stanisław Pająk | S: HOTEL SENATOR | +7 | ||
72 | 4-zNS | Tomasz Kłys-Robert Nowicki | N: GRICON STARKA Poznań | +6 | ||
73 | 33-zEW | Andrzej Staszek-Edwin Szenkelbach | SW: PREMONT | +5 | ||
32-oEW | Mirosław Morchat-Adam Szempliński | NE: ZACHĘTA | +5 | |||
7-zEW | Łukasz Brede-Jan Grygier | N: UKB KLEKS Szamotuły | +5 | |||
44-zEW | Bogdan Palikot-Andrzej Szczepaniak | SE: YAMIT Zamość | +5 | |||
77 | 15-oNS | Roman Opaliński-Adam Żarnowski | S: ELEKTROMONTAŻ Rzeszów | +4 | ||
19-oNS | Andrzej Wilemski-Karol Szwenkel | NW: JANTAR Toruń | +4 | |||
79 | 36-oEW | Krzysztof Góra-Aleksander Sejud | SW: TriVita | +3 | ||
10-oEW | Grzegorz Gawron-Piotr Waniurski | S: MTS Piast Skawina | +3 | |||
81 | 35-zEW | Janusz Paliwoda-Dariusz Sołtysik | SW: ZTB | +2 | ||
2-zNS | Adolf Bocheński-Leszek Sztyrak | N: ADK SIWIK Holiday Syntex | +2 | |||
8-oEW | Stanisław Owczarski-Wiesław Żegilewicz | N: GOMAD Gorzów Wlkp. | +2 | |||
84 | 14-zNS | Jan Nadaj-Andrzej Ogłoblin | S: MKS MAZOVIA Mińsk Maz. | +1 | ||
20-zNS | Jarosław Ostrowski-Marek Sosiński | NW: DĄBRÓWKA SENIOR Poznań | +1 | |||
21-zEW | Aleksander Chrenowski-Robert Krawczyk | NW: BLACKWOOD Gdańsk | +1 | |||
16-oEW | Mariusz Bartkowski-Łukasz Witkowski | S: SPS CONSTRUCTION KIELCE | +1 | |||
88 | 27-zEW | Jacek Lew-Edmund Pinkiewicz | NE: COMPENSA | 0 | ||
26-zEW | Jerzy Kajzer-Wiesława Kasperek | NE: ESTIMA | 0 | |||
25-zEW | Andrzej Dobkowicz-Ryszard Jarmużewski | NE: ATUT | 0 | |||
27-oEW | Jacek Lasota-Michał Wantke | NE: KOSMETERIA | 0 | |||
26-oNS | Jakub Piotrowski-Jan Wieczorek | NE: ESTIMA | 0 | |||
27-oNS | Bogumił Macierzyński-Mirosław Małypan | NE: COMPENSA | 0 | |||
26-oEW | Stanisław Bujała-Władysław Łobacz | NE: PJATK | 0 | |||
25-oNS | Marek Jacyków-Mirosław Wiśniewski | NE: ATUT | 0 | |||
25-oEW | Zygmunt Konkel-Tadeusz Lisowski | NE: ZATOKA | 0 | |||
41-oNS | Hubert Urban-Grzegorz Wieczorkiewicz | SE: KAMIENNA Ostrowiec | 0 | |||
25-zNS | Edward Kończak-Zbigniew Krzepkowski | NE: ZATOKA | 0 | |||
41-oEW | Konrad Ciborowski-Jacek Janowski | SE: SFORA CIBORA Kraków | 0 | |||
27-zNS | Marta Sikora-Adam Walczyński | NE: KOSMETERIA | 0 | |||
26-zNS | Rafał Bownik-Beata Brynkiewicz-Bownik | NE: PJATK | 0 | |||
102 | 21-zNS | Józef Grewling-Jerzy Gurzęda | NW: RCK & FLUX MEDICAL | -1 | ||
14-zEW | Jerzy Olczyk-Jerzy Ronke | S: SPÓJNIA CONSUS Kalisz | -1 | |||
20-zEW | Jerzy Sosiński-Andrzej Libera | NW: ZIEL-BRUK Zielona Góra | -1 | |||
16-oNS | Sławomir Kutyła-Kamil Walczyk | S: POMTECH Zwoleń | -1 | |||
106 | 8-oNS | Piotr Marcinowski-Mirosław Miłaszewski | N: GORACO KS AZS Wratislavia | -2 | ||
2-zEW | Grzegorz Rojewski-Roman Wachowiak | N: CHEMIK Bydgoszcz | -2 | |||
35-zNS | Longin Bartnik-Andrzej Skotniczny | SW: MULTI | -2 | |||
109 | 36-oNS | Paweł Kaleta-Zdzisław Małek | SW: BUKS I | -3 | ||
10-oNS | Kacper Kacperski-Yan Shpuntou | S: Diebold Nixdorf Cracovia | -3 | |||
111 | 15-oEW | Zdzisław Laszczak-Sylwester Młynarczuk | S: Autostrada Eksploatacja & | -4 | ||
19-oEW | Maciej Arnold-Tadeusz Kowalicki | NW: INSTALKO SBS Międzyrzecz | -4 | |||
113 | 7-zNS | Aleksander Kasprzak-Piotr Tomczak | N: SDK Tczew | -5 | ||
33-zNS | Krzysztof Momot-Jacek Szczerbowski | SW: JOCKER | -5 | |||
32-oNS | Iwona Czajka-Anna Sarniak | NE: INTERBUD | -5 | |||
44-zNS | Marek Jarosz-Bartosz Bańkowski | SE: KIERY Głogoczów | -5 | |||
117 | 4-zEW | Andrzej Bunikowski-Marta Janeczek | N: DARLES SANTERM Gdańsk | -6 | ||
118 | 13-zNS | Marek Atalski-Andrzej Kokoryka | S: SKÓR-BUT Łęczna | -7 | ||
119 | 15-zNS | Zdzisław Kowalewski-Kazimierz Wielechowski | S: Autostrada Eksploatacja & | -8 | ||
11-oNS | Mirosław Sady-Edward Warząchowski | S: CZARNA PAPUGA Zwierzyniec | -8 | |||
121 | 4-oEW | Marcin Pędziński-Justyna Stachowiak-Kluz | N: GRICON STARKA Poznań | -9 | ||
8-zNS | Robert Karanowski-Zbigniew Przybylski | N: GOMAD Gorzów Wlkp. | -9 | |||
20-oNS | Jerzy Cydzik-Antoni Gocyła | NW: ZIEL-BRUK Zielona Góra | -9 | |||
124 | 42-zNS | Piotr Zięba-Maciej Mąka | SE: LESKOWIEC - BESKID | -10 | ||
1-zEW | Ewa Sobolewska-Marek Tyran | N: INWIT Pabianice | -10 | |||
126 | 18-zEW | Marek Giża-Tomasz Latos | NW: HURTOWNIA SPORTOWA PAAK | -11 | ||
28-oEW | Przemysław Bednarski-Dariusz Prawdzik | NE: ETB PRIM Ełk | -11 | |||
34-oNS | Piotr Bielecki-Jan Glenz | SW: RSB | -11 | |||
17-zNS | Andrzej Garstka-Ryszard Konopka | NW: STB Słupsk | -11 | |||
31-zNS | Viktar Lipnitski-Aliaksandr Prakapenka | NE: SPEKTR | -11 | |||
5-oEW | Tomasz Bartnicki-Paweł Pietrażycki | N: SM GRYMAS 1 Zielona Góra | -11 | |||
132 | 29-oEW | Andrei Kavalenka-Ihar Radziukevich | NE: ENIGMA | -12 | ||
24-zEW | Radosław Liskowiak-Krzysztof Tumielewicz | NW: ZM MESTIL Gorzów Wlkp. | -12 | |||
9-oEW | Wit Klapper-Jerzy Michałek | S: KONSTANTA Bielsko-Biała | -12 | |||
135 | 38-zEW | Janusz Drozdowski-Piotr Kulesza | SW: TERMET AZS VIII | -13 | ||
10-zNS | Jacek Herman-Adam Krysa | S: MTS Piast Skawina | -13 | |||
17-oEW | Mirosław Kopowski-Ryszard Leśniewski | NW: STB Słupsk | -13 | |||
1-oEW | Mariusz Kowalczyk-Tomasz Koźlecki | N: TURBO FLY-BACK Wrocław | -13 | |||
9-zEW | Leszek Niemiec-Andrzej Szymczak | S: TB SILESIA II - Diamond | -13 | |||
47-oNS | Tadeusz Rejdych-Andrzej Trygar | SE: KETZ SUPER BOND Kraków | -13 | |||
12-oNS | Ireneusz Grynczewski-Dariusz Zembrzuski | S: SASKA KĘPA BRIDGE TEAM | -13 | |||
48-oEW | Andrzej Byzdra-Marek Witek | SE: Carlo Bossi Parfumes | -13 | |||
143 | 5-zNS | Piotr Korecki-Marcin Preisner | N: SM GRYMAS 1 Zielona Góra | -14 | ||
19-zNS | Andrzej Parmonik-Andrzej Rękosiak | NW: INSTALKO SBS Międzyrzecz | -14 | |||
34-zEW | Edward Bondarewicz-Radosław Sawicki | SW: RSB | -14 | |||
23-zEW | Andrzej Latanowicz-Andrzej Mazurek | NW: UNIA II Leszno | -14 | |||
147 | 32-zNS | Mirosław Hryszko-Marian Krasowski | NE: ZACHĘTA | -15 | ||
37-oEW | Włodzimierz Pocztowski-Ryszard Wójtowicz | SW: WIELUŃSKI DK | -15 | |||
3-zNS | Andrzej Jabłoński-Jerzy Sadowski | N: KONTRA Koszalin | -15 | |||
12-zNS | Cezary Komajda-Krzysztof Kujawa | S: TERMOCHEM CHEMIK Puławy | -15 | |||
151 | 7-oNS | Andrzej Aleksandrzak-Artur Wójcik | N: UKB KLEKS Szamotuły | -16 | ||
29-zNS | Igor Godun-Valentin Zhuravel | NE: ENIGMA | -16 | |||
46-zEW | Włodzimierz Wala-Piotr Stopa | SE: TS WISŁA Kraków | -16 | |||
33-oNS | Stanisław Adamczyk-Henryk Grządziel | SW: PREMONT | -16 | |||
155 | 44-oNS | Mieczysław Paczos-Jarosław Ostrowski | SE: YAMIT Zamość | -17 | ||
46-oEW | Andrzej Lembas-Karol Suchoń | SE: DYKTATOR - LAST MINUTE | -17 | |||
157 | 40-zEW | Mirosław Fechner-Michał Robak | SW: ERBUD AZS IX | -18 | ||
158 | 24-oEW | Marek Gielnik-Przemysław Krasiński | NW: ADMIRA Poznań | -20 | ||
11-zEW | Krzysztof Kleinrok-Tomasz Kluz | S: CZARNA PAPUGA Zwierzyniec | -20 | |||
42-oNS | Tomasz Mazur-Marek Michalski | SE: MIASTO Radłów | -20 | |||
161 | 14-oNS | Zdzisław Beling-Artur Wasiak | S: SPÓJNIA CONSUS Kalisz | -21 | ||
162 | 43-zEW | Łukasz Sobkiewicz-Bogdan Szlacheta | SE: NOTUS Doradcy Finansowi | -22 | ||
163 | 21-oEW | Cezary Kmiecik-Sławomir Czapliński | NW: RCK & FLUX MEDICAL | -23 | ||
6-oNS | Andrzej Wasylko-Paweł Woźnicki | N: ZOIM & FIORI Szczecin | -23 | |||
28-zNS | Wojciech Bobrek-Ryszard Karp | NE: ETB PRIM Ełk | -23 | |||
166 | 13-oNS | Mirosław Rafalski-Piotr Kucharski | S: HOTEL SENATOR | -25 | ||
22-oEW | Lechosław Błaziński-Marian Siwy | NW: POMORZANIN NOWOGARD | -25 | |||
6-zEW | Paweł Kolwicz-Ryszard Smejda | N: ZOIM & FIORI Szczecin | -25 | |||
169 | 43-oNS | Sławomir Bąk-Sławomir Kowalczyk | SE: NOTUS Doradcy Finansowi | -26 | ||
170 | 30-zNS | Marcin Czarniawski-Andrzej Sulima | NE: VĘGORIA | -27 | ||
22-zNS | Czesław Socha-Bogusław Zieliński | NW: POMORZANIN NOWOGARD | -27 | |||
39-zEW | Karol Filipowicz-Robert Sekulski | SW: COMFORT SA AZS IV | -27 | |||
173 | 3-oEW | Jerzy Kullass-Marek Wawrzyniak | N: KONTRA Koszalin | -28 | ||
18-oEW | Rajmund Fons-Roman Grabowski | NW: BEMIX Więcbork | -28 | |||
23-oEW | Paweł Krzemiński-Jarosław Łakomy | NW: BIN Aleksandrów Kujawski | -28 | |||
176 | 31-oEW | Sviatlana Badrankova-Alexander Nekhoroshev | NE: SPEKTR | -29 | ||
35-oEW | Marek Skotniczny-Cezary Wołczak | SW: MULTI | -29 | |||
178 | 38-oNS | Kamila Kukuła-Piotr Klubiński | SW: TERMET AZS VIII | -31 | ||
179 | 41-zEW | Jerzy Maludziński-Jacek Baka | SE: KAMIENNA Ostrowiec | -32 | ||
30-oNS | Krystian Dowolski-Robert Głowacki | NE: Legionowianin | -32 | |||
181 | 40-oEW | Maciej Bałaziński-Włodzimierz Szczepanik | SW: Kolejarz II | -33 | ||
182 | 2-oNS | Rafał Konieczny-Maciej Łaniewski | N: CHEMIK Bydgoszcz | -34 | ||
183 | 16-zEW | Zbigniew Borkowski-Adam Strzelecki | S: POMTECH Zwoleń | -35 | ||
184 | 39-oEW | Andrzej Bondarewicz-Wojciech Rozwadowski | SW: VALUE MEDIA AZS II | -37 | ||
185 | 37-zNS | Stanisław Ciach-Janusz Kuśmierczyk | SW: WIELUŃSKI DK | -39 | ||
186 | 48-zNS | Jan Sączawa-Wiesław Siek | SE: Carlo Bossi Parfumes | -43 | ||
187 | 47-zEW | Marek Adamczyk-Kazimierz Dziadkowiec | SE: KETZ SUPER BOND Kraków | -44 | ||
188 | 36-zEW | Tomasz Bednarek-Marek Skulimowski | SW: BUKS I | -49 | ||
Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999 |