BUTLER, RUNDA 14 SEGMENT 2 | ||||||
miejsce | stół | team | impy | Rzd# | ||
1 | 40-oEW | Rob Helle-Ed Hoogenkamp | SW: Objectivity AZS III | +34 | 13 | |
2 | 23-zEW | Andrzej Dębowski-Aleksander Downar-Zapolski | NW: POMORZANIN NOWOGARD | +33 | 14 | |
20-zEW | Radosław Liskowiak-Krzysztof Tumielewicz | NW: ZM MESTIL Gorzów Wlkp. | +33 | 15 | ||
4 | 39-zNS | Karol Filipowicz-Robert Sekulski | SW: COMFORT SA AZS IV | +32 | 16 | |
48-zNS | Tadeusz Biernat-Jacek Kalinowski | SE: DYKTATOR - LAST MINUTE | +32 | 17 | ||
6 | 9-zEW | Jerzy Stworzewicz-Zbigniew Mącior | S: KONSTANTA Bielsko-Biała | +28 | 18 | |
7 | 18-oNS | Cezary Jarmuł-Andrzej Wielowieyski | NW: FUNDACJA RBS Szczecin | +27 | 19 | |
8 | 38-zNS | Kamila Kukuła-Piotr Klubiński | SW: TERMET AZS VIII | +26 | 20 | |
9 | 5-zEW | Piotr Marcinowski-Mirosław Miłaszewski | N: GORACO KS AZS Wratislavia | +25 | 21 | |
10 | 8-oNS | Adam Kozłowski-Michał Lewiński | N: KART-EL Gorzów Wlkp. | +24 | 22 | |
11 | 46-oEW | Tadeusz Rejdych-Andrzej Trygar | SE: KETZ SUPER BOND Kraków | +23 | 23 | |
29-oNS | Lena Leszczyńska-Witold Tomaszek | NE: K2 | +23 | 24 | ||
13 | 35-zEW | Longin Bartnik-Andrzej Skotniczny | SW: MULTI | +21 | ||
14 | 1-zEW | Dariusz Chmielewski-Olga Zabulewicz | N: DARLES SANTERM Gdańsk | +20 | ||
42-zEW | Magdalena Szumny-Kamila Wesołowska | SE: SFORA CIBORA Kraków | +20 | |||
19-zNS | Roch Rupniewski-Karol Szwenkel | NW: JANTAR Toruń | +20 | |||
44-zEW | Maciej Grabiec-Maciej Kita | SE: MPEC Tarnów | +20 | |||
32-zEW | Maciej Wiącek-Krzysztof Wośkowiak | NE: INTERBUD | +20 | |||
19-oNS | Cezary Bura-Maciej Piasecki | NW: UNIA II Leszno | +20 | |||
20 | 21-zEW | Mariusz Branowski-Marek Gielnik | NW: ADMIRA Poznań | +19 | ||
14-oNS | Zdzisław Beling-Artur Wasiak | S: SPÓJNIA CONSUS Kalisz | +19 | |||
22 | 12-oEW | Zdzisław Laszczak-Sylwester Młynarczuk | S: Autostrada Eksploatacja & | +18 | ||
23 | 4-zEW | Janusz Kościelny-Przemysław Machowczyk | N: UKB KLEKS Szamotuły | +17 | ||
24 | 10-zEW | Marcin Krawczyk-Piotr Waniurski | S: MTS Piast Skawina | +16 | ||
25 | 42-oNS | Konrad Ciborowski-Jacek Janowski | SE: SFORA CIBORA Kraków | +15 | ||
21-oNS | Roman Kujawski-Marek Wojciechowski | NW: ADMIRA Poznań | +15 | |||
35-oNS | Marek Skotniczny-Waldemar Szelka | SW: MULTI | +15 | |||
12-zNS | Zdzisław Kowalewski-Kazimierz Wielechowski | S: Autostrada Eksploatacja & | +15 | |||
40-zEW | Piotr Kalinowski-Marek Nowotarski | SW: Kolejarz II | +15 | |||
30 | 36-zNS | Tomasz Kuś-Tadeusz Nędzi | SW: DDK II | +14 | ||
6-oEW | Andrzej Jabłoński-Jerzy Sadowski | N: KONTRA Koszalin | +14 | |||
2-oEW | Jan Borychowski-Bogdan Świątek | N: KTB Konin | +14 | |||
33 | 34-oEW | Krzysztof Chmiel-Rafał Furgal | SW: ZTB | +13 | ||
39-oNS | Mirosław Fechner-Bernard Jadczak | SW: ERBUD AZS IX | +13 | |||
35 | 8-zEW | Stanisław Janik-Jacek Leśniczak | N: KART-EL Gorzów Wlkp. | +12 | ||
24-oNS | Cezary Kmiecik-Sławomir Czapliński | NW: RCK & FLUX MEDICAL | +12 | |||
37 | 31-oEW | Henryk Łakomski-Mieczysław Maciążek | NE: VĘGORIA | +11 | ||
38 | 31-zNS | Marcin Czarniawski-Radosław Kozłowski | NE: VĘGORIA | +10 | ||
38-oEW | Zdzisław Kunc-Marek Rzeszutek | SW: TERMET AZS VIII | +10 | |||
34-zNS | Janusz Paliwoda-Dariusz Sołtysik | SW: ZTB | +10 | |||
33-zEW | Jacek Cebulski-Roman Goszcz | SW: JOCKER | +10 | |||
11-oEW | Kacper Kacperski-Yan Shpuntou | S: Diebold Nixdorf Cracovia | +10 | |||
43 | 43-oEW | Sławomir Czech-Grzegorz Rewer | SE: SPS EKO-RÓŻANKA | +9 | ||
44-oNS | Błażej Krawczyk-Wojciech Stachnik | SE: MPEC Tarnów | +9 | |||
17-zEW | Aldona Chrenowska-Aleksander Chrenowski | NW: BLACKWOOD Gdańsk | +9 | |||
33-oEW | Piotr Bielecki-Jan Glenz | SW: RSB | +9 | |||
36-oNS | Agnieszka Pietrzyk-Michał Wróbel | SW: TriVita | +9 | |||
22-oEW | Rajmund Fons-Roman Grabowski | NW: BEMIX Więcbork | +9 | |||
23-oNS | Lechosław Błaziński-Roman Szlachetka | NW: POMORZANIN NOWOGARD | +9 | |||
50 | 3-zNS | Rafał Konieczny-Maciej Łaniewski | N: CHEMIK Bydgoszcz | +8 | ||
16-oEW | Grzegorz Darkiewicz-Moniuszko-Igor Łosiewicz | S: MKS MAZOVIA Mińsk Maz. | +8 | |||
20-oEW | Robert Mrukowski-Andrzej Grela | NW: HURTOWNIA SPORTOWA PAAK | +8 | |||
30-zNS | Oleg Gradovski-Andrei Sotnikau | NE: ENIGMA | +8 | |||
54 | 37-oEW | Stanisław Adamczyk-Henryk Grządziel | SW: PREMONT | +7 | ||
41-zNS | Jerzy Maludziński-Jacek Baka | SE: KAMIENNA Ostrowiec | +7 | |||
24-zEW | Piotr Solecki-Robert Włodkowski | NW: RCK & FLUX MEDICAL | +7 | |||
10-oEW | Andrzej Lubojemski-Edward Warząchowski | S: CZARNA PAPUGA Zwierzyniec | +7 | |||
58 | 13-zNS | Mariusz Bartkowski-Łukasz Witkowski | S: SPS CONSTRUCTION KIELCE | +6 | ||
59 | 14-zNS | Jakub Jagodziński-Cezary Komajda | S: TERMOCHEM CHEMIK Puławy | +5 | ||
47-oEW | Hubert Jaworowski-Mirosław Kołton | SE: TS WISŁA Kraków | +5 | |||
11-zNS | Grzegorz Superson-Krzysztof Żak | S: Diebold Nixdorf Cracovia | +5 | |||
41-oEW | Hubert Urban-Maja Żabierek | SE: KAMIENNA Ostrowiec | +5 | |||
48-oNS | Andrzej Byzdra-Marek Witek | SE: Carlo Bossi Parfumes | +5 | |||
28-oEW | Mirosław Morchat-Adam Szempliński | NE: ZACHĘTA | +5 | |||
9-oEW | Zbigniew Guła-Ryszard Matlak | S: PONAR SILESIA | +5 | |||
66 | 43-zEW | Marek Jarosz-Bartosz Bańkowski | SE: KIERY Głogoczów | +4 | ||
1-oNS | Andrzej Bunikowski-Marta Janeczek | N: DARLES SANTERM Gdańsk | +4 | |||
18-zNS | Jerzy Sosiński-Andrzej Libera | NW: ZIEL-BRUK Zielona Góra | +4 | |||
29-zEW | Piotr Łyczkowski-Andrzej Serwach | NE: K2 | +4 | |||
46-zNS | Marek Adamczyk-Kazimierz Dziadkowiec | SE: KETZ SUPER BOND Kraków | +4 | |||
30-oEW | Andrei Kavalenka-Ihar Radziukevich | NE: ENIGMA | +4 | |||
72 | 17-oEW | Skarbimir Kozar-Krzysztof Rogoziński | NW: LATTERIA TINIS-STEINPOL 2 | +3 | ||
28-zNS | Mirosław Hryszko-Marian Krasowski | NE: ZACHĘTA | +3 | |||
5-oEW | Mirosław Cichocki-Zbigniew Rogowski | N: ADK SIWIK Holiday Syntex | +3 | |||
16-zNS | Marek Dalecki-Maciej Modrzejewski | S: MKS MAZOVIA Mińsk Maz. | +3 | |||
6-zNS | Jerzy Kullass-Marek Wawrzyniak | N: KONTRA Koszalin | +3 | |||
47-zEW | Józef Tokarz-Ryszard Woliński | SE: ALF 1 Nowy Sącz | +3 | |||
78 | 32-oNS | Dariusz Krajewski-Anna Sarniak | NE: INTERBUD | +2 | ||
15-zNS | Marek Atalski-Dariusz Koproń | S: SKÓR-BUT Łęczna | +2 | |||
13-oEW | Jacek Ciechomski-Grzegorz Głasek | S: SPS CONSTRUCTION KIELCE | +2 | |||
7-oEW | Krzysztof Brudka-Justyna Stachowiak-Kluz | N: GRICON STARKA Poznań | +2 | |||
3-oNS | Paweł Jassem-Ryszard Smejda | N: ZOIM & FIORI Szczecin | +2 | |||
37-zNS | Andrzej Staszek-Edwin Szenkelbach | SW: PREMONT | +2 | |||
2-zNS | Tomasz Buchnajzer-Tomasz Wasilewski | N: KTB Konin | +2 | |||
85 | 4-oNS | Łukasz Brede-Marek Markowski | N: UKB KLEKS Szamotuły | +1 | ||
7-zNS | Tomasz Kłys-Marcin Pędziński | N: GRICON STARKA Poznań | +1 | |||
22-zEW | Paweł Krzemiński-Michał Włoszek | NW: BIN Aleksandrów Kujawski | +1 | |||
88 | 15-oEW | Jarosław Kaczorowski-Józef Myć | S: SKÓR-BUT Łęczna | 0 | ||
25-zEW | Marek Bednarczyk-Adam Suchodolski | NE: PJATK | 0 | |||
26-zNS | Jarosław Drewing-Krzysztof Firkus | NE: KOSMETERIA | 0 | |||
25-zNS | Adam Jakubiak-Ryszard Pichla | NE: ZATOKA | 0 | |||
26-zEW | Marek Jacyków-Wojciech Wrosz | NE: ATUT | 0 | |||
15-oNS | Roman Opaliński-Adam Żarnowski | S: ELEKTROMONTAŻ Rzeszów | 0 | |||
27-zNS | Jacek Lew-Józef Pochroń | NE: COMPENSA | 0 | |||
27-zEW | Jerzy Kajzer-Wiesława Kasperek | NE: ESTIMA | 0 | |||
27-oEW | Krzysztof Czapczyk-Janusz Przybyszewski | NE: COMPENSA | 0 | |||
26-oEW | Kazimierz Dominiak-Eugeniusz Starzyński | NE: KOSMETERIA | 0 | |||
25-oNS | Rafał Bownik-Beata Brynkiewicz-Bownik | NE: PJATK | 0 | |||
26-oNS | Jan Maciejewski-Jarosław Pęski | NE: ATUT | 0 | |||
25-oEW | Jan Chodkiewicz-Robert Grad | NE: ZATOKA | 0 | |||
27-oNS | Janusz Kobylarski-Cezary Domachowski | NE: ESTIMA | 0 | |||
102 | 4-oEW | Mariusz Kowalczyk-Tomasz Koźlecki | N: TURBO FLY-BACK Wrocław | -1 | ||
22-zNS | Bohdan Pliszka-Janusz Przybysz | NW: BEMIX Więcbork | -1 | |||
7-zEW | Jarosław Bartosiński-Mirosław Szaliński | N: SDK Tczew | -1 | |||
105 | 32-oEW | Sviatlana Badrankova-Alexander Nekhoroshev | NE: SPEKTR | -2 | ||
7-oNS | Aleksander Kasprzak-Piotr Tomczak | N: SDK Tczew | -2 | |||
37-zEW | Włodzimierz Pocztowski-Ryszard Wójtowicz | SW: WIELUŃSKI DK | -2 | |||
3-oEW | Ryszard Rapicki-Roman Wachowiak | N: CHEMIK Bydgoszcz | -2 | |||
15-zEW | Marek Pietraszek-Jacek Znamirowski | S: ELEKTROMONTAŻ Rzeszów | -2 | |||
13-oNS | Janusz Gawęcki-Stanisław Pająk | S: HOTEL SENATOR | -2 | |||
2-zEW | Maciej Dąbrowski-Andrzej Pawlak | N: BEZ SPONSORA Warszawa | -2 | |||
112 | 6-zEW | Robert Karanowski-Zbigniew Przybylski | N: GOMAD Gorzów Wlkp. | -3 | ||
28-zEW | Jakub Andruszkiewicz-Edward Sucharda | NE: AZS UW TG | -3 | |||
47-zNS | Włodzimierz Wala-Piotr Stopa | SE: TS WISŁA Kraków | -3 | |||
16-zEW | Sławomir Kutyła-Marian Tyrcz | S: POMTECH Zwoleń | -3 | |||
5-oNS | Przemysław Piotrowski-Michał Wittenbeck | N: GORACO KS AZS Wratislavia | -3 | |||
17-oNS | Robert Krawczyk-Agnieszka Wiankowska | NW: BLACKWOOD Gdańsk | -3 | |||
118 | 29-zNS | Grzegorz Probola-Jan Rogowski | NE: ETB PRIM Ełk | -4 | ||
43-zNS | Sławomir Piętak-Robert Rostek | SE: SPS EKO-RÓŻANKA | -4 | |||
1-oEW | Anna Kowalska-Robert Stoliński | N: INWIT Pabianice | -4 | |||
46-zEW | Bogdan Palczyński-Reginald Sukiennik | SE: WIKR.PL Kraków | -4 | |||
30-oNS | Janusz Radecki-Andrzej Ziomek | NE: Legionowianin | -4 | |||
18-zEW | Tomasz Jochymski-Michał Kania | NW: FUNDACJA RBS Szczecin | -4 | |||
124 | 48-oEW | Paweł Kotarba-Joanna Kotarba | SE: DYKTATOR - LAST MINUTE | -5 | ||
41-oNS | Piotr Radzikowski-Robert Różak | SE: LESKOWIEC - BESKID | -5 | |||
28-oNS | Stanisław Mączka-Łukasz Trendak | NE: AZS UW TG | -5 | |||
11-zEW | Leszek Niemiec-Andrzej Szymczak | S: TB SILESIA II - Diamond | -5 | |||
14-zEW | Janusz Makaruk-Paweł Niedzielski | S: SPÓJNIA CONSUS Kalisz | -5 | |||
9-oNS | Marek Blat-Jerzy Skwark | S: KONSTANTA Bielsko-Biała | -5 | |||
47-oNS | Tadeusz Garbacik-Andrzej Dudzik | SE: ALF 1 Nowy Sącz | -5 | |||
131 | 13-zEW | Mirosław Rafalski-Piotr Kucharski | S: HOTEL SENATOR | -6 | ||
132 | 37-oNS | Stanisław Ciach-Janusz Kuśmierczyk | SW: WIELUŃSKI DK | -7 | ||
10-oNS | Jacek Herman-Adam Krysa | S: MTS Piast Skawina | -7 | |||
41-zEW | Piotr Zięba-Maciej Mąka | SE: LESKOWIEC - BESKID | -7 | |||
24-zNS | Piotr Jassem-Jarosław Ostrowski | NW: DĄBRÓWKA SENIOR Poznań | -7 | |||
136 | 16-oNS | Tadeusz Kowalczewski-Grzegorz Zakrzewski | S: POMTECH Zwoleń | -8 | ||
30-zEW | Joanna Derewońko-Tadeusz Luzak | NE: Legionowianin | -8 | |||
20-oNS | Mieczysław Stefański-Jarosław Wachnowski | NW: ZM MESTIL Gorzów Wlkp. | -8 | |||
3-zEW | Andrzej Wasylko-Paweł Woźnicki | N: ZOIM & FIORI Szczecin | -8 | |||
140 | 36-oEW | Krzysztof Gaweł-Andrzej Maszczyszyn | SW: DDK II | -9 | ||
17-zNS | Edward Kulus-Dariusz Kwiatkowski | NW: LATTERIA TINIS-STEINPOL 2 | -9 | |||
33-oNS | Maciej Janeczko-Grzegorz Plewniak | SW: JOCKER | -9 | |||
44-oEW | Mieczysław Paczos-Jarosław Ostrowski | SE: YAMIT Zamość | -9 | |||
22-oNS | Mariusz Grabowski-Dariusz Sielski | NW: BIN Aleksandrów Kujawski | -9 | |||
43-oNS | Ewa Beldzik-Michał Igła | SE: KIERY Głogoczów | -9 | |||
23-oEW | Andrzej Parmonik-Andrzej Rękosiak | NW: INSTALKO SBS Międzyrzecz | -9 | |||
147 | 31-zEW | Maciej Kulikowski-Sławomir Sierocki | NE: ARNICA | -10 | ||
34-zEW | Krzysztof Han-Adam Krysiak | SW: LKS Piast | -10 | |||
33-zNS | Edward Bondarewicz-Radosław Sawicki | SW: RSB | -10 | |||
11-oNS | Stefan Kowalczyk-Jan Sucharkiewicz | S: TB SILESIA II - Diamond | -10 | |||
38-oNS | Andrzej Bondarewicz-Wojciech Rozwadowski | SW: VALUE MEDIA AZS II | -10 | |||
152 | 31-oNS | Marek Osiecki-Dariusz Sierocki | NE: ARNICA | -11 | ||
153 | 24-oEW | Ilya Shpuntou-Bartosz Stępień | NW: DĄBRÓWKA SENIOR Poznań | -12 | ||
8-zNS | Piotr Korecki-Aleksander Kud | N: SM GRYMAS 1 Zielona Góra | -12 | |||
155 | 34-oNS | Michał Rudnicki-Piotr Wulkiewicz | SW: LKS Piast | -13 | ||
39-oEW | Marek Czerepak-Paweł Kowalczewski | SW: COMFORT SA AZS IV | -13 | |||
157 | 36-zEW | Witold Białas-Aleksander Sejud | SW: TriVita | -14 | ||
2-oNS | Jacek Dmowski-Witalis Talar | N: BEZ SPONSORA Warszawa | -14 | |||
6-oNS | Stanisław Owczarski-Wiesław Żegilewicz | N: GOMAD Gorzów Wlkp. | -14 | |||
160 | 21-oEW | Ryszard Leśniewski-Wiesław Mączkowski | NW: STB Słupsk | -15 | ||
40-zNS | Cathy Bałdysz-Zofia Bałdysz | SW: Objectivity AZS III | -15 | |||
35-oEW | Tomasz Bednarek-Marek Skulimowski | SW: BUKS I | -15 | |||
42-oEW | Sławomir Bąk-Sławomir Kowalczyk | SE: NOTUS Doradcy Finansowi | -15 | |||
12-zEW | Marek Borewicz-Ireneusz Grynczewski | S: SASKA KĘPA BRIDGE TEAM | -15 | |||
165 | 10-zNS | Krzysztof Kleinrok-Tomasz Kluz | S: CZARNA PAPUGA Zwierzyniec | -16 | ||
166 | 4-zNS | Piotr Dobryszycki-Franciszek Zarzecki | N: TURBO FLY-BACK Wrocław | -17 | ||
167 | 12-oNS | Robert Chmielak-Bogdan Szulejewski | S: SASKA KĘPA BRIDGE TEAM | -18 | ||
168 | 21-zNS | Andrzej Garstka-Mirosław Kopowski | NW: STB Słupsk | -19 | ||
14-oEW | Irena Chodorowska-Jan Chodorowski | S: TERMOCHEM CHEMIK Puławy | -19 | |||
170 | 42-zNS | Łukasz Sobkiewicz-Bogdan Szlacheta | SE: NOTUS Doradcy Finansowi | -20 | ||
32-zNS | Viktar Lipnitski-Aliaksandr Prakapenka | NE: SPEKTR | -20 | |||
44-zNS | Wiesław Skubisz-Piotr Zawiślak | SE: YAMIT Zamość | -20 | |||
19-oEW | Andrzej Wilemski-Tomasz Woźniak | NW: JANTAR Toruń | -20 | |||
19-zEW | Tadeusz Masłowski-Sławomir Polak | NW: UNIA II Leszno | -20 | |||
1-zNS | Ewa Sobolewska-Marek Tyran | N: INWIT Pabianice | -20 | |||
176 | 35-zNS | Andrzej Hermansdorfer-Patryk Kuczera-Dyga | SW: BUKS I | -21 | ||
177 | 46-oNS | Marek Jaworski-Maciej Rodzaj | SE: WIKR.PL Kraków | -23 | ||
29-oEW | Przemysław Bednarski-Dariusz Prawdzik | NE: ETB PRIM Ełk | -23 | |||
179 | 8-oEW | Tomasz Bartnicki-Paweł Pietrażycki | N: SM GRYMAS 1 Zielona Góra | -24 | ||
180 | 5-zNS | Adolf Bocheński-Leszek Sztyrak | N: ADK SIWIK Holiday Syntex | -25 | ||
181 | 38-zEW | Maciej Hutyra-Jacek Wojnarowicz | SW: VALUE MEDIA AZS II | -26 | ||
182 | 18-oEW | Jerzy Cydzik-Antoni Gocyła | NW: ZIEL-BRUK Zielona Góra | -27 | ||
183 | 9-zNS | Ireneusz Kowalczyk-Tomasz Wiśniewski | S: PONAR SILESIA | -28 | ||
184 | 39-zEW | Marek Woźniak-Łukasz Wysłouch | SW: ERBUD AZS IX | -32 | ||
48-zEW | Ryszard Pisarczyk-Wiesław Siek | SE: Carlo Bossi Parfumes | -32 | |||
186 | 20-zNS | Marek Giża-Tomasz Latos | NW: HURTOWNIA SPORTOWA PAAK | -33 | ||
23-zNS | Maciej Arnold-Tadeusz Kowalicki | NW: INSTALKO SBS Międzyrzecz | -33 | |||
188 | 40-oNS | Maciej Bałaziński-Włodzimierz Szczepanik | SW: Kolejarz II | -34 | ||
Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999 |