BUTLER, RUNDA 9 SEGMENT 2 | ||||||
miejsce | stół | team | impy | Rzd# | ||
1 | 30-oEW | Marta Sikora-Adam Walczyński | NE: KOSMETERIA | +43 | 13 | |
2 | 31-oNS | Jan Rogowski-Andrzej Tutaj | NE: ETB PRIM Ełk | +36 | 14 | |
3 | 28-zEW | Radosław Kozłowski-Henryk Łakomski | NE: VĘGORIA | +34 | 15 | |
4 | 5-zEW | Bogumił Wegner-Franciszek Zarzecki | N: TURBO FLY-BACK Wrocław | +30 | 16 | |
5 | 22-zEW | Andrzej Parmonik-Czesław Plachimowicz | NW: INSTALKO SBS Międzyrzecz | +29 | 17 | |
6 | 23-oNS | Janusz Przybysz-Eugeniusz Seichter | NW: BEMIX Więcbork | +27 | 18 | |
40-zEW | Maciej Dorabiała-Jacek Wojnarowicz | SW: VALUE MEDIA AZS II | +27 | 19 | ||
8 | 47-zEW | Mirosław Kotowski-Grzegorz Wieczorkiewicz | SE: KAMIENNA Ostrowiec | +26 | 20 | |
9 | 6-zNS | Łukasz Brede-Marek Markowski | N: UKB KLEKS Szamotuły | +25 | 21 | |
10 | 23-zNS | Andrzej Wilemski-Tomasz Woźniak | NW: JANTAR Toruń | +24 | 22 | |
20-oEW | Tomasz Jochymski-Michał Kania | NW: FUNDACJA RBS Szczecin | +24 | 23 | ||
12 | 1-zEW | Ewa Sobolewska-Marek Tyran | N: INWIT Pabianice | +22 | 24 | |
32-zEW | Igor Godun-Valentin Zhuravel | NE: ENIGMA | +22 | |||
14 | 18-oNS | Alicja Krzemińska-Michał Włoszek | NW: BIN Aleksandrów Kujawski | +21 | ||
15 | 8-zNS | Maciej Dąbrowski-Andrzej Pawlak | N: BEZ SPONSORA Warszawa | +20 | ||
38-oNS | Bernard Jadczak-Przemysław Kubicki | SW: ERBUD AZS IX | +20 | |||
17 | 42-zEW | Andrzej Lembas-Karol Suchoń | SE: DYKTATOR - LAST MINUTE | +19 | ||
18 | 42-oEW | Konrad Ciborowski-Jacek Janowski | SE: SFORA CIBORA Kraków | +18 | ||
25-oNS | Dariusz Biedrzycki-Wojciech Palmowski | NE: ARNICA | +18 | |||
19-oEW | Andrzej Latanowicz-Andrzej Mazurek | NW: UNIA II Leszno | +18 | |||
21 | 25-zEW | Marek Osiecki-Dariusz Sierocki | NE: ARNICA | +17 | ||
10-oEW | Arkadiusz Majcher-Jakub Zawada | S: ELEKTROMONTAŻ Rzeszów | +17 | |||
46-oNS | Jerzy Góralczyk-Bogusław Kruczek | SE: MIASTO Radłów | +17 | |||
34-oEW | Krzysztof Gaweł-Andrzej Maszczyszyn | SW: DDK II | +17 | |||
12-oNS | Marcin Bojarski-Maksymilian Chodacki | S: Diebold Nixdorf Cracovia | +17 | |||
26 | 16-zEW | Marcin Krawczyk-Piotr Waniurski | S: MTS Piast Skawina | +15 | ||
15-zEW | Michał Błach-Artur Guła | S: PONAR SILESIA | +15 | |||
43-zEW | Adam Matyasik-Wacław Gąssowski | SE: KETZ SUPER BOND Kraków | +15 | |||
29 | 44-zNS | Wojciech Stachnik-Grzegorz Wadas | SE: MPEC Tarnów | +14 | ||
2-oEW | Stanisław Janik-Sławomir Piechocki | N: KART-EL Gorzów Wlkp. | +14 | |||
31 | 30-zNS | Jarosław Drewing-Krzysztof Firkus | NE: KOSMETERIA | +13 | ||
43-oNS | Tadeusz Rejdych-Andrzej Trygar | SE: KETZ SUPER BOND Kraków | +13 | |||
27-oNS | Piotr Łyczkowski-Andrzej Serwach | NE: K2 | +13 | |||
37-zNS | Włodzimierz Pocztowski-Ryszard Wójtowicz | SW: WIELUŃSKI DK | +13 | |||
29-zNS | Adam Suchodolski-Tytus Żurawski | NE: PJATK | +13 | |||
38-zEW | Mirosław Fechner-Michał Robak | SW: ERBUD AZS IX | +13 | |||
36-zNS | Agnieszka Pietrzyk-Michał Wróbel | SW: TriVita | +13 | |||
38 | 20-zNS | Adam Hintertan-Andrzej Waszyński | NW: FUNDACJA RBS Szczecin | +12 | ||
29-oEW | Rafał Bownik-Beata Brynkiewicz-Bownik | NE: PJATK | +12 | |||
22-oNS | Tadeusz Kowalicki-Andrzej Rękosiak | NW: INSTALKO SBS Międzyrzecz | +12 | |||
41 | 9-oEW | Adrian Bakalarz-Aleksy Swoboda | S: KONSTANTA Bielsko-Biała | +11 | ||
28-oEW | Aleksander Gruca-Jarosław Pęski | NE: ATUT | +11 | |||
12-zEW | Grzegorz Superson-Krzysztof Żak | S: Diebold Nixdorf Cracovia | +11 | |||
46-zNS | Grzegorz Cieślak-Elżbieta Waniurska | SE: SPS EKO-RÓŻANKA | +11 | |||
21-oNS | Piotr Jassem-Jarosław Ostrowski | NW: DĄBRÓWKA SENIOR Poznań | +11 | |||
2-zNS | Adam Kozłowski-Paweł Siwiński | N: KART-EL Gorzów Wlkp. | +11 | |||
47 | 21-zEW | Ilya Shpuntou-Bartosz Stępień | NW: DĄBRÓWKA SENIOR Poznań | +10 | ||
19-zNS | Cezary Bura-Maciej Piasecki | NW: UNIA II Leszno | +10 | |||
49 | 44-oEW | Maciej Grabiec-Błażej Krawczyk | SE: MPEC Tarnów | +9 | ||
10-zNS | Marek Pietraszek-Adam Żarnowski | S: ELEKTROMONTAŻ Rzeszów | +9 | |||
48-zNS | Łukasz Sobkiewicz-Waldemar Burakowski | SE: NOTUS Doradcy Finansowi | +9 | |||
8-oEW | Jacek Dmowski-Witalis Talar | N: BEZ SPONSORA Warszawa | +9 | |||
53 | 7-zEW | Jacek Kokociński-Jerzy Nowak | N: KTB Konin | +8 | ||
14-oEW | Marek Atalski-Tomasz Raczkiewicz | S: SKÓR-BUT Łęczna | +8 | |||
40-oEW | Waldemar Szelka-Cezary Wołczak | SW: MULTI | +8 | |||
17-oEW | Mariusz Branowski-Przemysław Krasiński | NW: ADMIRA Poznań | +8 | |||
57 | 27-zEW | Anna Kręglewska-Wnuk-Tomasz Wnuk | NE: K2 | +7 | ||
48-oEW | Sławomir Bąk-Sławomir Kowalczyk | SE: NOTUS Doradcy Finansowi | +7 | |||
41-oNS | Ryszard Jaśkiewicz-Stanisław Jaśkiewicz | SE: ALF 1 Nowy Sącz | +7 | |||
4-zNS | Robert Karanowski-Zbigniew Przybylski | N: GOMAD Gorzów Wlkp. | +7 | |||
37-oEW | Stanisław Ciach-Janusz Kuśmierczyk | SW: WIELUŃSKI DK | +7 | |||
62 | 39-oNS | Steve Green-Roger Bryant | SW: Objectivity AZS III | +6 | ||
3-zEW | Jan Chmielewski-Janusz Wierucki | N: KONTRA Koszalin | +6 | |||
13-zEW | Leszek Niemiec-Andrzej Szymczak | S: TB SILESIA II - Diamond | +6 | |||
15-oEW | Jan Nadaj-Andrzej Ogłoblin | S: MKS MAZOVIA Mińsk Maz. | +6 | |||
17-zNS | Roman Kujawski-Marek Wojciechowski | NW: ADMIRA Poznań | +6 | |||
16-oNS | Jacek Herman-Adam Krysa | S: MTS Piast Skawina | +6 | |||
68 | 36-oEW | Krzysztof Góra-Jacek Radomski | SW: TriVita | +5 | ||
7-oEW | Paweł Jassem-Piotr Wasylko | N: ZOIM & FIORI Szczecin | +5 | |||
35-oEW | Piotr Bielecki-Jan Glenz | SW: RSB | +5 | |||
3-oNS | Andrzej Jabłoński-Jerzy Sadowski | N: KONTRA Koszalin | +5 | |||
11-zEW | Ireneusz Grynczewski-Dariusz Zembrzuski | S: SASKA KĘPA BRIDGE TEAM | +5 | |||
6-oNS | Leszek Falkowski-Ryszard Rapicki | N: CHEMIK Bydgoszcz | +5 | |||
24-zEW | Bogusław Dyk-Mirosław Kopowski | NW: STB Słupsk | +5 | |||
5-oEW | Przemysław Piotrowski-Michał Wittenbeck | N: GORACO KS AZS Wratislavia | +5 | |||
33-zEW | Maciej Chwirut-Eugeniusz Zalewski | SW: ZTB | +5 | |||
77 | 1-oEW | Tomasz Bartnicki-Zofia Miechowicz | N: SM GRYMAS 1 Zielona Góra | +4 | ||
18-zEW | Mariusz Grabowski-Dariusz Sielski | NW: BIN Aleksandrów Kujawski | +4 | |||
9-zEW | Tadeusz Kowalczewski-Grzegorz Zakrzewski | S: POMTECH Zwoleń | +4 | |||
80 | 4-oEW | Marcin Zawadzki-Katarzyna Żegilewicz-Zawadzka | N: GOMAD Gorzów Wlkp. | +3 | ||
11-oEW | Janusz Makaruk-Paweł Niedzielski | S: SPÓJNIA CONSUS Kalisz | +3 | |||
82 | 35-zNS | Michał Bąk-Barbara Larysz | SW: RSB | +2 | ||
18-zNS | Janusz Hliwa-Jarosław Wachnowski | NW: ZM MESTIL Gorzów Wlkp. | +2 | |||
84 | 14-zEW | Jarosław Posłuszny-Edward Warząchowski | S: CZARNA PAPUGA Zwierzyniec | +1 | ||
26-oEW | Iwona Czajka-Anna Sarniak | NE: INTERBUD | +1 | |||
32-oNS | Oleg Gradovski-Andrei Sotnikau | NE: ENIGMA | +1 | |||
39-zEW | Rob Helle-Ed Hoogenkamp | SW: Objectivity AZS III | +1 | |||
34-zNS | Stanisław Fangor-Jerzy Radomski | SW: DDK II | +1 | |||
13-oNS | Stefan Kowalczyk-Jan Sucharkiewicz | S: TB SILESIA II - Diamond | +1 | |||
41-zEW | Józef Tokarz-Ryszard Woliński | SE: ALF 1 Nowy Sącz | +1 | |||
24-oNS | Ryszard Leśniewski-Wiesław Mączkowski | NW: STB Słupsk | +1 | |||
26-zNS | Dariusz Krajewski-Maciej Wiącek | NE: INTERBUD | +1 | |||
33-oNS | Marek Kozik-Wojciech Szuba | SW: ZTB | +1 | |||
94 | 31-zNS | Jacek Lew-Józef Pochroń | NE: COMPENSA | 0 | ||
47-oNS | Hubert Urban-Maja Żabierek | SE: KAMIENNA Ostrowiec | 0 | |||
31-zEW | Przemysław Bednarski-Dariusz Prawdzik | NE: ETB PRIM Ełk | 0 | |||
47-oEW | Wiesław Skubisz-Piotr Zawiślak | SE: YAMIT Zamość | 0 | |||
98 | 32-oEW | Jacek Piotrowski-Jan Wieczorek | NE: ESTIMA | -1 | ||
34-zEW | Robert Cimr-Andrzej Jarecki | SW: PREMONT | -1 | |||
24-oEW | Wiesław Paczkowski-Piotr Kreja | NW: HURTOWNIA SPORTOWA PAAK | -1 | |||
14-zNS | Andrzej Kokoryka-Dariusz Koproń | S: SKÓR-BUT Łęczna | -1 | |||
41-zNS | Piotr Zięba-Maciej Mąka | SE: LESKOWIEC - BESKID | -1 | |||
13-oEW | Jakub Jagodziński-Bartosz Matras | S: TERMOCHEM CHEMIK Puławy | -1 | |||
26-zEW | Krystian Dowolski-Robert Głowacki | NE: Legionowianin | -1 | |||
39-zNS | Michał Rudnicki-Piotr Wulkiewicz | SW: LKS Piast | -1 | |||
33-oEW | Paweł Kaleta-Zdzisław Małek | SW: BUKS I | -1 | |||
26-oNS | Janusz Radecki-Andrzej Ziomek | NE: Legionowianin | -1 | |||
108 | 35-zEW | Tomasz Struzik-Jan Szamkołowicz | SW: Kolejarz II | -2 | ||
109 | 11-oNS | Tomasz Paluchowski-Bogdan Szulejewski | S: SASKA KĘPA BRIDGE TEAM | -3 | ||
4-oNS | Adolf Bocheński-Andrzej Fronczak | N: ADK SIWIK Holiday Syntex | -3 | |||
111 | 1-oNS | Tomasz Spodenkiewicz-Witold Turant | N: INWIT Pabianice | -4 | ||
9-zNS | Marek Blat-Jerzy Skwark | S: KONSTANTA Bielsko-Biała | -4 | |||
113 | 11-zNS | Zdzisław Beling-Artur Wasiak | S: SPÓJNIA CONSUS Kalisz | -5 | ||
5-oNS | Piotr Dobryszycki-Jerzy Gładysz | N: TURBO FLY-BACK Wrocław | -5 | |||
7-oNS | Grzegorz Dembiński-Andrzej Syrek | N: KTB Konin | -5 | |||
24-zNS | Robert Mrukowski-Andrzej Grela | NW: HURTOWNIA SPORTOWA PAAK | -5 | |||
3-oEW | Paweł Chindelewicz-Aleksander Kasprzak | N: SDK Tczew | -5 | |||
6-oEW | Jan Kuczera-Ryszard Olenderek | N: UKB KLEKS Szamotuły | -5 | |||
33-zNS | Andrzej Hermansdorfer-Patryk Kuczera-Dyga | SW: BUKS I | -5 | |||
35-oNS | Maciej Bałaziński-Włodzimierz Szczepanik | SW: Kolejarz II | -5 | |||
36-oNS | Zdzisław Kunc-Marek Rzeszutek | SW: TERMET AZS VIII | -5 | |||
122 | 3-zNS | Krzysztof Mielnik-Piotr Tomczak | N: SDK Tczew | -6 | ||
13-zNS | Irena Chodorowska-Jan Chodorowski | S: TERMOCHEM CHEMIK Puławy | -6 | |||
39-oEW | Grzegorz Dziębowski-Jarosław Łaszczuk | SW: LKS Piast | -6 | |||
15-oNS | Ireneusz Kowalczyk-Tomasz Wiśniewski | S: PONAR SILESIA | -6 | |||
17-zEW | Skarbimir Kozar-Krzysztof Rogoziński | NW: LATTERIA TINIS-STEINPOL 2 | -6 | |||
16-oEW | Henryk Brodawski-Sylwester Młynarczuk | S: Autostrada Eksploatacja & | -6 | |||
128 | 27-zNS | Konrad Majewski-Marta Wójcik | NE: AZS UW TG | -7 | ||
4-zEW | Mirosław Cichocki-Piotr Żurakowski | N: ADK SIWIK Holiday Syntex | -7 | |||
37-oNS | Marek Czerepak-Paweł Kowalczewski | SW: COMFORT SA AZS IV | -7 | |||
41-oEW | Piotr Radzikowski-Robert Różak | SE: LESKOWIEC - BESKID | -7 | |||
48-oNS | Andrzej Byzdra-Marek Witek | SE: Carlo Bossi Parfumes | -7 | |||
133 | 17-oNS | Zbigniew Halat-Ewa Waśkiewicz | NW: LATTERIA TINIS-STEINPOL 2 | -8 | ||
7-zNS | Andrzej Wasylko-Paweł Woźnicki | N: ZOIM & FIORI Szczecin | -8 | |||
14-oNS | Krzysztof Kleinrok-Tomasz Kluz | S: CZARNA PAPUGA Zwierzyniec | -8 | |||
40-oNS | Andrzej Bondarewicz-Wojciech Rozwadowski | SW: VALUE MEDIA AZS II | -8 | |||
137 | 44-oNS | Mirosław Kołton-Piotr Stopa | SE: TS WISŁA Kraków | -9 | ||
48-zEW | Ryszard Pisarczyk-Wiesław Siek | SE: Carlo Bossi Parfumes | -9 | |||
10-zEW | Mirosław Rafalski-Piotr Kucharski | S: HOTEL SENATOR | -9 | |||
8-oNS | Andrzej Bunikowski-Marta Janeczek | N: DARLES SANTERM Gdańsk | -9 | |||
141 | 19-zEW | Eugeniusz Frasoński-Jerzy Stańczyk | NW: POMORZANIN NOWOGARD | -10 | ||
21-zNS | Robert Krawczyk-Agnieszka Wiankowska | NW: BLACKWOOD Gdańsk | -10 | |||
143 | 46-zEW | Tadeusz Urbanek-Zbigniew Wilisowski | SE: MIASTO Radłów | -11 | ||
28-oNS | Krzysztof Łukaszewicz-Andrzej Sulima | NE: VĘGORIA | -11 | |||
21-oEW | Zbigniew Prasek-Wojciech Romaszko | NW: BLACKWOOD Gdańsk | -11 | |||
9-oNS | Sławomir Kutyła-Kamil Walczyk | S: POMTECH Zwoleń | -11 | |||
12-zNS | Adam Suwik-Jakub Wojcieszek | S: SPS CONSTRUCTION KIELCE | -11 | |||
2-zEW | Krzysztof Brudka-Justyna Stachowiak-Kluz | N: GRICON STARKA Poznań | -11 | |||
149 | 29-oNS | Sviatlana Badrankova-Aliaksandr Prakapenka | NE: SPEKTR | -12 | ||
20-zEW | Cezary Kmiecik-Sławomir Czapliński | NW: RCK & FLUX MEDICAL | -12 | |||
22-oEW | Leszek Latocki-Zbigniew Telec | NW: ZIEL-BRUK Zielona Góra | -12 | |||
152 | 27-oEW | Stanisław Mączka-Łukasz Trendak | NE: AZS UW TG | -13 | ||
30-zEW | Stanisław Pochodowicz-Adam Popławski | NE: ZACHĘTA | -13 | |||
29-zEW | Pavel Klebanovich-Elena Shokhan | NE: SPEKTR | -13 | |||
36-zEW | Kamila Kukuła-Piotr Klubiński | SW: TERMET AZS VIII | -13 | |||
37-zEW | Karol Filipowicz-Robert Sekulski | SW: COMFORT SA AZS IV | -13 | |||
43-oEW | Ewa Beldzik-Michał Igła | SE: KIERY Głogoczów | -13 | |||
38-zNS | Przemysław Kurzak-Ryszard Zwolak | SW: JOCKER | -13 | |||
159 | 2-oNS | Marcin Pędziński-Jacek Zalewski | N: GRICON STARKA Poznań | -14 | ||
44-zEW | Włodzimierz Wala-Maciej Szczerczak | SE: TS WISŁA Kraków | -14 | |||
161 | 15-zNS | Marek Dalecki-Maciej Modrzejewski | S: MKS MAZOVIA Mińsk Maz. | -15 | ||
43-zNS | Bartosz Bańkowski-Konrad Dobrzyniecki | SE: KIERY Głogoczów | -15 | |||
16-zNS | Zdzisław Laszczak-Kazimierz Wielechowski | S: Autostrada Eksploatacja & | -15 | |||
164 | 12-oEW | Jacek Ciechomski-Grzegorz Głasek | S: SPS CONSTRUCTION KIELCE | -17 | ||
10-oNS | Janusz Gawęcki-Stanisław Pająk | S: HOTEL SENATOR | -17 | |||
25-zNS | Jan Chodkiewicz-Robert Grad | NE: ZATOKA | -17 | |||
34-oNS | Andrzej Staszek-Edwin Szenkelbach | SW: PREMONT | -17 | |||
46-oEW | Sławomir Czech-Grzegorz Rewer | SE: SPS EKO-RÓŻANKA | -17 | |||
169 | 25-oEW | Stanisław Charun-Marek Mokrzycki | NE: ZATOKA | -18 | ||
19-oNS | Andrzej Dębowski-Ryszard Kłosiński | NW: POMORZANIN NOWOGARD | -18 | |||
42-oNS | Małgorzata Ludwikowska-Piotr Ludwikowski | SE: DYKTATOR - LAST MINUTE | -18 | |||
172 | 42-zNS | Magdalena Szumny-Kamila Wesołowska | SE: SFORA CIBORA Kraków | -19 | ||
173 | 38-oEW | Krzysztof Momot-Jacek Szczerbowski | SW: JOCKER | -20 | ||
8-zEW | Dariusz Chmielewski-Olga Zabulewicz | N: DARLES SANTERM Gdańsk | -20 | |||
175 | 18-oEW | Roman Klejny-Radosław Liskowiak | NW: ZM MESTIL Gorzów Wlkp. | -21 | ||
176 | 1-zNS | Andrzej Łagosz-Robert Sikora | N: SM GRYMAS 1 Zielona Góra | -22 | ||
32-zNS | Janusz Kobylarski-Cezary Domachowski | NE: ESTIMA | -22 | |||
178 | 23-zEW | Rajmund Fons-Benedykt Mieszczak | NW: BEMIX Więcbork | -24 | ||
20-oNS | Kazimierz Lis-Grzegorz Samol | NW: RCK & FLUX MEDICAL | -24 | |||
180 | 6-zEW | Rafał Konieczny-Maciej Łaniewski | N: CHEMIK Bydgoszcz | -25 | ||
181 | 47-zNS | Bogdan Palikot-Andrzej Szczepaniak | SE: YAMIT Zamość | -26 | ||
182 | 23-oEW | Roch Rupniewski-Tadeusz Szwenkel | NW: JANTAR Toruń | -27 | ||
40-zNS | Longin Bartnik-Andrzej Skotniczny | SW: MULTI | -27 | |||
184 | 22-zNS | Jerzy Sosiński-Andrzej Libera | NW: ZIEL-BRUK Zielona Góra | -29 | ||
185 | 5-zNS | Mirosław Miłaszewski-Stefan Szenberg | N: GORACO KS AZS Wratislavia | -30 | ||
186 | 28-zNS | Marek Jacyków-Wojciech Wrosz | NE: ATUT | -34 | ||
187 | 31-oEW | Krzysztof Czapczyk-Janusz Przybyszewski | NE: COMPENSA | -36 | ||
188 | 30-oNS | Sławomir Juchnicki-Anna Tompolska | NE: ZACHĘTA | -43 | ||
Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999 |