BUTLER, ROUND#12 SEGMENT 1 | ||||||
place | table | team | imps | Brd# | ||
1 | 1-oNS | Radosław Szczepański-Piotr Tuszyński | LATTERIA TINIS-STEINPOL R | +24 | 1 | |
2 | 2-oEW | Cezary Serek-Marcin Woźniak | CONNECTOR Poznań | +20 | 2 | |
3 | 7-oNS | Przemysław Błaszczyk-Marta Maj-Rudnicka | KDK Kutno | +18 | 3 | |
1-cEW | Marcin Krupowicz-Przemysław Zawada | LATTERIA TINIS-STEINPOL R | +18 | 4 | ||
5 | 4-cNS | Marek Barylewski-Cezary Krzemiński | RAL Poznań | +17 | 5 | |
6 | 3-oNS | Piotr Busse-Sławomir Zawiślak | SILESIA I Gliwice | +16 | 6 | |
7 | 8-cEW | Andrzej Hycnar-Jarosław Jurkiewicz | SKOBUD Tarnobrzeg | +14 | 7 | |
8 | 7-cEW | Andrzej Kozikowski-Wiesław Niciński | KDK Kutno | +13 | 8 | |
9 | 3-cEW | Bogusław Pazur-Marek Wójcicki | SILESIA I Gliwice | +12 | 9 | |
10 | 8-oNS | Jacek Czaykowski-Stefan Skowron | SKOBUD Tarnobrzeg | +11 | 10 | |
11 | 5-oEW | Dariusz Bogucki-Kazimierz Omernik | ANDRZEJKI Gdańsk | +9 | 11 | |
12 | 6-oEW | Jarosław Śmieszek-Adam Wujków | KONKRET Chełmno | +8 | 12 | |
13 | 6-cNS | Mariusz Arutiunianc-Maciej Bielawski | KONKRET Chełmno | +7 | ||
14 | 2-cNS | Konrad Araszkiewicz-Mariusz Puczyński | CONNECTOR Poznań | +5 | ||
15 | 5-cEW | Przemysław Janiszewski-Kamil Nowak | Bridge24.pl | +3 | ||
16 | 4-oNS | Piotr Walczak-Piotr Ilczuk | CONSUS Kalisz | +1 | ||
17 | 4-oEW | Apolinary Kowalski-Jerzy Russyan | RAL Poznań | -1 | ||
18 | 5-cNS | Tomasz Gotard-Sławomir Henclik | ANDRZEJKI Gdańsk | -3 | ||
19 | 2-cEW | Ewa Miszewska-Tomasz Winciorek | ELEKTROWNIA Żelichowo | -5 | ||
20 | 6-cEW | Rafał Marks-Paweł Szymaszczyk | AZS UW Warszawa | -7 | ||
21 | 6-oNS | Andrzej Bernatowicz-Anna Sztyber | AZS UW Warszawa | -8 | ||
22 | 5-oNS | Wojciech Gaweł-Rafał Jagniewski | Bridge24.pl | -9 | ||
23 | 8-oEW | Tomasz Sielicki-Piotr Tuczyński | Bridge24.pl 2 | -11 | ||
24 | 3-cNS | Tomasz Włodarczak-Jerzy Sieracki | UNIA WINKHAUS Leszno | -12 | ||
25 | 7-cNS | Piotr Butryn-Natalia Sakowska | SYNERGIA Lublin | -13 | ||
26 | 8-cNS | Bartosz Chmurski-Igor Chalupec | Bridge24.pl 2 | -14 | ||
27 | 3-oEW | Wacław Janicki-Sylwester Walerowicz | UNIA WINKHAUS Leszno | -16 | ||
28 | 4-cEW | Jarosław Cieślak-Dominik Filipowicz | CONSUS Kalisz | -17 | ||
29 | 1-cNS | Piotr Gawryś-Michał Kwiecień | AZS Wratislavia I | -18 | ||
7-oEW | Igor Grzejdziak-Sabina Grzejdziak | SYNERGIA Lublin | -18 | |||
31 | 2-oNS | Maciej Sobieralski-Stanisław Zakrzewski | ELEKTROWNIA Żelichowo | -20 | ||
32 | 1-oEW | Stanisław Gołębiowski-Włodzimierz Starkowski | AZS Wratislavia I | -24 | ||
Board analysis by DeepFinesse, ©William Bailey'1999 |