Pierwsza kolumna zawiera dane dotyczące drużyny: zajęte miejsce, nazwę drużyny, pkle należne zgodnie z tabelą w Regulaminie Klasyfikacyjnym (punkt 7, tabela 2) i liczbę 12-rozdaniowych segmentów rozegranych przez drużynę w ciągu sezonu. Dane w kolejnych kolumnach dotyczą poszczególnych zawodników: imię i nazwisko, liczba segmentów rozegranych łącznie w całym sezonie ligi, a na koniec pkle przyznane zawodnikowi. Ci, którzy rozegrali przynajmniej 50% rozdań, otrzymują liczbę pkli wymienioną w pierwszej kolumnie. Pozostali proporcjonalnie mniej (taką część, jak stosunek liczby rozdań rozegranych przez zawodnika do połowy liczby rozdań rozegranych przez jego drużynę).
Mecz o pierwsze miejsce (6 rozdań) policzony jako pół segmentu.
drużyna | zawodnik | segmenty (%) | pkl |
---|---|---|---|
drużyna: DĄBRÓWKA SENIOR Poznań miejsce: 1 pkl: 700 rozegrane segmenty: 39,5 | Piotr Jassem | 34,5 (87%) | 700 |
Paweł Małecki | 16,5 (42%) | 585 | |
Jarosław Ostrowski | 30,5 (77%) | 700 | |
Ilya Shpuntou | 32,5 (82%) | 700 | |
Marek Sosiński | 9 (23%) | 319 | |
Bartosz Stępień | 16 (41%) | 568 | |
Marcin Szymański | 19 (48%) | 674 | |
drużyna: BLACKWOOD Gdańsk miejsce: 2 pkl: 670 rozegrane segmenty: 33,5 | Aldona Chrenowska | 27,5 (82%) | 670 |
Aleksander Chrenowski | 27,5 (82%) | 670 | |
Robert Krawczyk | 22,5 (67%) | 670 | |
Zbigniew Prasek | 18,5 (55%) | 670 | |
Wojciech Romaszko | 16 (48%) | 640 | |
Agnieszka Wiankowska | 22 (66%) | 670 | |
drużyna: STB Słupsk miejsce: 3 pkl: 620 rozegrane segmenty: 37 | Bogusław Dyk | 14 (38%) | 470 |
Andrzej Garstka | 30 (81%) | 620 | |
Ryszard Konopka | 27 (73%) | 620 | |
Mirosław Kopowski | 28 (76%) | 620 | |
Ryszard Leśniewski | 24 (65%) | 620 | |
Wiesław Mączkowski | 25 (68%) | 620 | |
drużyna: UNIA II Leszno miejsce: 4 pkl: 570 rozegrane segmenty: 39 | Cezary Bura | 22 (56%) | 570 |
Bogdan Grzelak | 4 (10%) | 117 | |
Andrzej Latanowicz | 25 (64%) | 570 | |
Tadeusz Masłowski | 31 (79%) | 570 | |
Andrzej Mazurek | 25 (64%) | 570 | |
Maciej Piasecki | 18 (46%) | 527 | |
Sławomir Polak | 31 (79%) | 570 | |
drużyna: FUNDACJA RBS Szczecin miejsce: 5 pkl: 550 rozegrane segmenty: 40 | Andrzej Choniawko | 6 (15%) | 165 |
Adam Hintertan | 24 (60%) | 550 | |
Cezary Jarmuł | 3 (8%) | 83 | |
Tomasz Jochymski | 33 (83%) | 550 | |
Michał Kania | 33 (83%) | 550 | |
Piotr Klimacki | 16 (40%) | 440 | |
Tomasz Rawicz | 2 (5%) | 55 | |
Andrzej Waszyński | 21 (53%) | 550 | |
Andrzej Wielowieyski | 22 (55%) | 550 | |
drużyna: ZM MESTIL Gorzów Wlkp. miejsce: 6 pkl: 530 rozegrane segmenty: 36 | Andrzej Garczyński | 3 (8%) | 89 |
Beata Golec | 3 (8%) | 89 | |
Janusz Hliwa | 23 (64%) | 530 | |
Roman Klejny | 29 (81%) | 530 | |
Jerzy Kubiak | 13 (36%) | 383 | |
Radosław Liskowiak | 23 (64%) | 530 | |
Mieczysław Stefański | 17 (47%) | 501 | |
Krzysztof Tumielewicz | 8 (22%) | 236 | |
Jarosław Wachnowski | 25 (69%) | 530 | |
drużyna: HURTOWNIA SPORTOWA PAAK Bydgoszcz miejsce: 7 pkl: 510 rozegrane segmenty: 35 | Marek Giża | 11 (31%) | 321 |
Andrzej Grela | 19 (54%) | 510 | |
Bartłomiej Kamelski | 17 (49%) | 496 | |
Leszek Kawski | 17 (49%) | 496 | |
Piotr Kreja | 14 (40%) | 408 | |
Tomasz Latos | 10 (29%) | 292 | |
Robert Mrukowski | 29 (83%) | 510 | |
Wiesław Paczkowski | 16 (46%) | 467 | |
Waldemar Zieliński | 7 (20%) | 204 | |
drużyna: JANTAR Toruń miejsce: 8 pkl: 490 rozegrane segmenty: 34 | Marcin Figura | 17 (50%) | 490 |
Dominik Kaszowski | 20 (59%) | 490 | |
Roch Rupniewski | 20 (59%) | 490 | |
Karol Szwenkel | 8 (24%) | 231 | |
Tadeusz Szwenkel | 20 (59%) | 490 | |
Andrzej Wilemski | 24 (71%) | 490 | |
Tomasz Woźniak | 27 (79%) | 490 | |
drużyna: ADMIRA Poznań miejsce: 9 pkl: 470 rozegrane segmenty: 38 | Mariusz Branowski | 14 (37%) | 347 |
Marek Gielnik | 27 (71%) | 470 | |
Marek Klatkiewicz | 21 (55%) | 470 | |
Przemysław Krasiński | 20 (53%) | 470 | |
Roman Kujawski | 25 (66%) | 470 | |
Jan Weber | 20 (53%) | 470 | |
Marek Wojciechowski | 25 (66%) | 470 | |
drużyna: RCK & FLUX MEDICAL Rogoźno miejsce: 10 pkl: 450 rozegrane segmenty: 41 | Sławomir Czapliński | 19 (46%) | 418 |
Józef Grewling | 22 (54%) | 450 | |
Jerzy Gurzęda | 21 (51%) | 450 | |
Cezary Kmiecik | 25 (61%) | 450 | |
Kazimierz Lis | 16 (39%) | 352 | |
Grzegorz Samol | 16 (39%) | 352 | |
Piotr Solecki | 22 (54%) | 450 | |
Robert Włodkowski | 23 (56%) | 450 | |
drużyna: BIN Aleksandrów Kujawski miejsce: 11 pkl: 430 rozegrane segmenty: 47 | Dariusz Borysow | 3 (6%) | 55 |
Jerzy Erwiński | 12 (26%) | 220 | |
Mariusz Grabowski | 35 (74%) | 430 | |
Józef Kaźmierczak | 19 (40%) | 348 | |
Alicja Krzemińska | 13 (28%) | 238 | |
Paweł Krzemiński | 30 (64%) | 430 | |
Jarosław Łakomy | 21 (45%) | 385 | |
Dariusz Sielski | 27 (57%) | 430 | |
Mirosław Skarbek | 1 (2%) | 19 | |
Michał Włoszek | 26 (55%) | 430 | |
Maciej Wzięch | 1 (2%) | 19 | |
drużyna: BEMIX Więcbork miejsce: 12 pkl: 410 rozegrane segmenty: 48 | Rajmund Fons | 12 (25%) | 205 |
Roman Grabowski | 26 (54%) | 410 | |
Benedykt Mieszczak | 19 (40%) | 325 | |
Bohdan Pliszka | 44 (92%) | 410 | |
Janusz Przybysz | 34 (71%) | 410 | |
Adam Seichter | 8 (17%) | 137 | |
Eugeniusz Seichter | 27 (56%) | 410 | |
Jerzy Zieliński | 22 (46%) | 376 | |
drużyna: LATTERIA TINIS-STEINPOL 2 Rzepin miejsce: 13 pkl: 370 rozegrane segmenty: 46 | Zbigniew Halat | 38 (83%) | 370 |
Tomasz Jarmoliński | 7 (15%) | 113 | |
Skarbimir Kozar | 31 (67%) | 370 | |
Edward Kulus | 27 (59%) | 370 | |
Dariusz Kwiatkowski | 19 (41%) | 306 | |
Krzysztof Rogoziński | 42 (91%) | 370 | |
Ewa Waśkiewicz | 20 (43%) | 322 | |
drużyna: INSTALKO SBS Międzyrzecz miejsce: 14 pkl: 350 rozegrane segmenty: 42 | Maciej Arnold | 25 (60%) | 350 |
Tadeusz Kowalicki | 42 (100%) | 350 | |
Andrzej Parmonik | 41 (98%) | 350 | |
Czesław Plachimowicz | 23 (55%) | 350 | |
Andrzej Rękosiak | 37 (88%) | 350 | |
drużyna: POMORZANIN NOWOGARD miejsce: 15 pkl: 320 rozegrane segmenty: 42 | Lechosław Błaziński | 26 (62%) | 320 |
Andrzej Dębowski | 21 (50%) | 320 | |
Aleksander Downar-Zapolski | 9 (21%) | 138 | |
Eugeniusz Frasoński | 12 (29%) | 183 | |
Ryszard Kłosiński | 12 (29%) | 183 | |
Leszek Konieczny | 2 (5%) | 31 | |
Mieczysław Rogowski | 4 (10%) | 61 | |
Marian Siwy | 16 (38%) | 244 | |
Czesław Socha | 10 (24%) | 153 | |
Jerzy Stańczyk | 8 (19%) | 122 | |
Roman Szlachetka | 35 (83%) | 320 | |
Bogusław Zieliński | 13 (31%) | 199 | |
drużyna: ZIEL-BRUK Zielona Góra miejsce: 16 pkl: 300 rozegrane segmenty: 41 | Jerzy Cydzik | 34 (83%) | 300 |
Antoni Gocyła | 33 (80%) | 300 | |
Leszek Latocki | 12 (29%) | 176 | |
Andrzej Libera | 32 (78%) | 300 | |
Edward Makarewicz | 7 (17%) | 103 | |
Jerzy Sosiński | 32 (78%) | 300 | |
Zbigniew Telec | 14 (34%) | 205 |