INDYWIDUALNA KLASYFIKACJA BUTLERA
bez zawodników, którzy nie mają szans na rozegranie 50% rozdań
 
miejsce teamimp/rzdroz-
dania
1-11-22-12-23-13-24-14-25-15-2
1Adam ŻarnowskiS: ELEKTROMONTAŻ Rzeszów1.1172 +22+15 +1+24 +24-6 
 Roman OpalińskiS: ELEKTROMONTAŻ Rzeszów1.1172 +22+15 +1+24 +24-6 
3Marcin BartoszewskiS: ETB PRIM Ełk1.0560  +39-4 +19 -9 +18
 Grzegorz DeptułaS: ETB PRIM Ełk1.0560  +39-4 +19 -9 +18
5Anna SztyberS: ZweryfikujFirmę.pl - UW0.9672   +7+4+37 +7+8+6
6Jan BorychowskiN: KTB Konin0.8848      +1+17+14+10
 Bogdan ŚwiątekN: KTB Konin0.8848      +1+17+14+10
8Wojciech SołtysikS: MAGMA Zawiercie0.8672+4+4 +10+13  +40 -9
 Marek WitekS: MAGMA Zawiercie0.8672+4+4 +10+13  +40 -9
10Marcin PreisnerN: BIOPAX.PL AZS UZ0.7760   +30-16 +3+16+13 
11Jan BetleyS: ZweryfikujFirmę.pl - UW0.7396-33-22+33+7 +37+34 +8+6
12Michał KwiecieńS: DIEBOLD NIXDORF CRACOVIA0.72120+3+18+24+5-5+15-2+27+19-18
13Mirosław CichockiN: SYNTEX0.6772 +4+16 +29-8 -23+30 
14Zbigniew RogowskiN: SYNTEX0.6384+27 +16-3 -8-7 +30-2
15Zdzisław ŚwiątekN: KART-EL Gorzów Wlkp.0.6372    +4+9-2+38-16+12
16Andrzej SyrekN: KTB Konin0.660    +16+35 -14+10-11
 Grzegorz DembińskiN: KTB Konin0.660    +16+35 -14+10-11
 Robert SikoraN: BIOPAX.PL AZS UZ0.660  +11 +5+25-1  -4
 Andrzej ŁagoszN: BIOPAX.PL AZS UZ0.660  +11 +5+25-1  -4
20Marcin LeśniewskiS: DIEBOLD NIXDORF CRACOVIA0.672+3+18+24+5-5 -2   
21Mirosław RafalskiS: HOTEL SENATOR0.5796-12-1 +19+20-2 +19+6+6
 Piotr KucharskiS: HOTEL SENATOR0.5796-12-1 +19+20-2 +19+6+6
23Bartosz StępieńN: DĄBRÓWKA NAUKABRYDŻA.PL0.5424-3 +16       
 Marek SosińskiN: DĄBRÓWKA NAUKABRYDŻA.PL0.5424-3 +16       
25Wojciech GawełS: Bridge24.pl 20.5484+4+19   +33-20-8+170
 Rafał JagniewskiS: Bridge24.pl 20.5484+4+19   +33-20-8+170
27Mateusz StępińskiS: ZweryfikujFirmę.pl - UW0.53108+18-7+12+20+7-33+34+7-1 
28Tomasz WłodarczakN: UNIA WINKHAUS Leszno0.5372+8+2+34    +22-30+2
 Jerzy SierackiN: UNIA WINKHAUS Leszno0.5372+8+2+34    +22-30+2
30Waldemar JaworskiS: LESKOWIEC - BESKID0.5184-4-4 -10-3 +24+9 +31
 Ed HoogenkampN: Objectivity KS AZS Wratis0.5184 +15-19 -8-7+16+48 -2
 Rob HelleN: Objectivity KS AZS Wratis0.5184 +15-19 -8-7+16+48 -2
 Janusz BuksaS: LESKOWIEC - BESKID0.5184-4-4 -10-3 +24+9 +31
34Krzysztof BrudkaN: GRICON STARKA Poznań0.4484+23-2-8-3  +13+23-9 
 Dariusz KozłowskiN: VĘGORIA WCK Węgorzewo0.4484+15+12  +3-2-1+8 +2
36Bogdan PalikotS: CZARNA PAPUGA0.4448   +1-8  -6+34 
37Mikołaj TaczewskiS: MTS PIAST Skawina0.4384+15+3 -11+5 +33-19 +10
 Piotr MądryS: MTS PIAST Skawina0.4384+15+3 -11+5 +33-19 +10
39Justyna Stachowiak-KluzN: GRICON STARKA Poznań0.4296+3 0 +11-16+13+23-9+15
40Aleksander KudN: BIOPAX.PL AZS UZ0.4284-6-5+16  +2+3+16+9 
41Przemysław MachowczykN: UKB KLEKS Szamotuły0.4196+4+14  +10+2-3+17-50
42Roman WachowiakN: CHEMIK Bydgoszcz0.484+1+3 +13 -2+28-1 -8
43Danuta KazmuchaN: SYNTEX0.4120-9+7+19-1+20+10-130+8+7
 Anna SarniakN: SYNTEX0.4120-9+7+19-1+20+10-130+8+7
45Paweł SiwińskiN: KART-EL Gorzów Wlkp.0.3996 -2-6 +4+9-2+38-16+12
46Jakub ZawadaS: ELEKTROMONTAŻ Rzeszów0.3884+33+7 -2+3 +4-11 -2
 Arkadiusz MajcherS: ELEKTROMONTAŻ Rzeszów0.3884+33+7 -2+3 +4-11 -2
48Paweł SzymaszczykS: ZweryfikujFirmę.pl - UW0.38108+18-7+12+20+7 +8-12-1-4
49Marcin PędzińskiN: GRICON STARKA Poznań0.3896+3 0 +11-16+70+16+15
50Tomasz PiątkowskiS: SPÓJNIA BENEXT0.3824-17+26        
 Dariusz ZarębskiS: SPÓJNIA BENEXT0.3824-17+26        
52Piotr WulkiewiczN: LKS PIAST Sieradz0.3784-1  +7+7+41 -7-12-4
53Piotr ŻakS: SPÓJNIA BENEXT0.3760  +1-3+11  -7+20 
 Jerzy ZarembaS: SPÓJNIA BENEXT0.3760  +1-3+11  -7+20 
55Cathy BałdyszN: Objectivity KS AZS Wratis0.3584+3-7 +30 +1 +14+15
 Zofia BałdyszN: Objectivity KS AZS Wratis0.3584+3-7 +30 +1 +14+15
57Marcin KrawczykS: MTS PIAST Skawina0.3372 +16-24 +8+13 -2+13 
 Roger BryantN: Objectivity KS AZS Wratis0.3372+21 -16+1 +24 +7-13 
 Piotr WaniurskiS: MTS PIAST Skawina0.3372 +16-24 +8+13 -2+13 
 Steve GreenN: Objectivity KS AZS Wratis0.3372+21 -16+1 +24 +7-13 
61Edward WarząchowskiS: CZARNA PAPUGA0.360-3  +1-8  -6+34 
62Paweł NiedzielskiS: SPÓJNIA BENEXT0.384  +27 -20+15-8+12+11-12
 Janusz MakarukS: SPÓJNIA BENEXT0.384  +27 -20+15-8+12+11-12
 Roman KierznowskiN: SYNTEX0.384+27+4 -3+29 -7-23 -2
65Piotr KoreckiN: BIOPAX.PL AZS UZ0.2760-6-5 +30-16   +13 
66Tomasz WiśniewskiS: MAGMA Zawiercie0.2684 +14+29 -3+13+13-27-17 
 Ireneusz KowalczykS: MAGMA Zawiercie0.2684 +14+29 -3+13+13-27-17 
68Jacek ZnamirowskiS: ELEKTROMONTAŻ Rzeszów0.2584-18 +17-4 +100 +3+13
 Piotr Kuc-DzierżawskiS: MILO Kraków0.2584  +5+7+8+11 -9-3+2
 Marek PietraszekS: ELEKTROMONTAŻ Rzeszów0.2584-18 +17-4 +100 +3+13
71Marta JaneczekN: DARLES SANTERM Gdańsk0.2484-1-5 +10+7  +8-10+11
 Andrzej BunikowskiN: DARLES SANTERM Gdańsk0.2484-1-5 +10+7  +8-10+11
73Tadeusz KowalczewskiS: POMTECH Zwoleń0.2472   -8+2-6-10+6+33 
74Rafał KoniecznyN: CHEMIK Bydgoszcz0.21108+2+3+30-8+16 -8-1+2-13
75Adam KozłowskiN: KART-EL Gorzów Wlkp.0.2148+6-2 -13+19     
 Michał DembińskiN: GRICON STARKA Poznań0.2148+23-2-8-3      
77Ryszard PałaszN: COMFORT SA KSAZ Wratislav0.260-3 0-8  +11 +12 
 Karol FilipowiczN: COMFORT SA KSAZ Wratislav0.260-3 0-8  +11 +12 
79Ryszard RapickiN: CHEMIK Bydgoszcz0.296 +23-19+13-5-25+28-5+9 
 Maciej ŁaniewskiN: CHEMIK Bydgoszcz0.296+2 +30-8+16-2-8 +2-13
81Waldemar WarzałaN: DARLES SANTERM Gdańsk0.1984+26 +2 -11+5+18 -14-10
82Tomasz BartnickiN: BIOPAX.PL AZS UZ0.1796-6+2+16+34 +2 -17+9-24
 Grzegorz WodeckiS: CZARNA PAPUGA0.1796-15+9+24+11 -11+10-6 -6
84Robert NowickiN: GRICON STARKA Poznań0.1784 +14 +8-7-5 0+16-12
85Andrzej TutajS: ETB PRIM Ełk0.1760  +17+8   +8-36+13
 Jacek BorsS: POMTECH Zwoleń0.1760  -17 +10 +18 +17-18
 Tomasz LisicaS: ETB PRIM Ełk0.1760  +17+8   +8-36+13
 Grzegorz ZakrzewskiS: POMTECH Zwoleń0.1760  -17 +10 +18 +17-18
89Grzegorz BajekN: COMFORT SA KSAZ Wratislav0.1360 +7 +3 -10-7+15  
90Witold TomaszekN: ELEKTROWNIA Żelichowo0.1384+9 -34 +31 -3-7-9+24
 Ewa MiszewskaN: ELEKTROWNIA Żelichowo0.1384+9 -34 +31 -3-7-9+24
92Ryszard KarpS: ETB PRIM Ełk0.1347-3-9  -2 +20   
93Zuzanna MoszczyńskaS: INWIT Pabianice0.1196+21-8 +3-10+6-6 +1+4
 Artur WasiakS: INWIT Pabianice0.1196+21-8 +3-10+6-6 +1+4
 Henryk ŁakomskiN: VĘGORIA WCK Węgorzewo0.1196+15 -30-13+3+13 +8+13+2
96Artur WójcikN: UKB KLEKS Szamotuły0.148+4+14-6-7      
97Witold StachnikS: CONSUS - Spójnia0.172    +3-13+6+10-17+18
98Grzegorz DziębowskiN: LKS PIAST Sieradz0.08120-1-3+6+7+7+12-1-7-34+23
99Piotr ZatorskiS: DIEBOLD NIXDORF CRACOVIA0.0896 -9-5 -8+15-13+27+19-18
100Dariusz PuczyńskiS: CONSUS - Spójnia0.0872    +3+17+11-8-33+16
101Tomasz KłysN: GRICON STARKA Poznań0.0772 +14 +8-7-5+7  -12
102Ryszard SkotarskiS: CONSUS - Spójnia0.0760     -13+6+10-17+18
103Jarosław ŁaszczukN: LKS PIAST Sieradz0.0472 -3+6  +12-1 -34+23
104Jacek LeśniczakN: KART-EL Gorzów Wlkp.0.03120+6+5+15-10+190-18-8+9-15
105Zbigniew BorkowskiS: POMTECH Zwoleń0.0172+12+1 +4 -6 +6 -16
 Bartosz CeglarskiS: POMTECH Zwoleń0.0172+12+1 +4 -6 +6 -16
107Zbigniew GułaS: MAGMA Zawiercie0.0184+12 -1-19 -17+2 +240
 Ryszard MatlakS: MAGMA Zawiercie0.0184+12 -1-19 -17+2 +240
 Piotr TuczyńskiS: Bridge24.pl 20.0184  -11+10-7 +15+9-24+9
110Jan KuczeraN: UKB KLEKS Szamotuły-0.0372-8 +3 -3 +1-16 +21
111Michał KaniaN: DĄBRÓWKA NAUKABRYDŻA.PL-0.0336     0  -9+8
112Tomasz JochymskiN: DĄBRÓWKA NAUKABRYDŻA.PL-0.0448     0-1 -9+8
113Sławomir PolakN: UNIA WINKHAUS Leszno-0.0584-4 -5-10+8+7+7  -7
 Tadeusz MasłowskiN: UNIA WINKHAUS Leszno-0.0584-4 -5-10+8+7+7  -7
115Igor TerszakS: CONSUS - Spójnia-0.0648-16+26-15+2      
 Jarosław KostrzewaS: CONSUS - Spójnia-0.0648-16+26-15+2      
117Ryszard OlenderekN: UKB KLEKS Szamotuły-0.0884-8 +3 -3 +1-16-5+21
118Paweł KowalczewskiN: COMFORT SA KSAZ Wratislav-0.0872 +7  -29-10 +15+34-23
119Tomasz WasilewskiN: KTB Konin-0.0848+20+17-11-30      
 Tomasz BuchnajzerN: KTB Konin-0.0848+20+17-11-30      
121Marek MarkowskiN: UKB KLEKS Szamotuły-0.0996 -2 -2+10+2-3+17-310
122Tomasz SielickiS: Bridge24.pl 2-0.1172  -11+10-7 +15+9-24 
123Mirosław SadyS: CZARNA PAPUGA-0.1196-15-18+24+11 -11+10-6 -6
124Maciej RodzajS: MILO Kraków-0.1496+7-16 -5-13+11+28-31+6 
125Jacek PiotrowskiN: DARLES SANTERM Gdańsk-0.1472  +2 -11+5+18 -14-10
126Dariusz ZembrzuskiS: HEFAJSTOS Otwock-0.1483+20-2 -20+2 0-24 +12
127Paweł MałeckiN: DĄBRÓWKA NAUKABRYDŻA.PL-0.1548      -1-17-2+13
128Sławomir PiechockiN: KART-EL Gorzów Wlkp.-0.15108+6+5+15-10 0-18-8+9-15
129Adam SuchodolskiN: BLACKWOOD Gdańsk-0.15120+1+5-15+10-3-30+8+1+50
 Tytus ŻurawskiN: BLACKWOOD Gdańsk-0.15120+1+5-15+10-3-30+8+1+50
131Marek SzymanowskiS: INWIT Pabianice-0.1572 +9-1-4 +6-11-10  
 Ewa SobolewskaS: INWIT Pabianice-0.1572 +9-1-4 +6-11-10  
133Radosław KozłowskiN: VĘGORIA WCK Węgorzewo-0.1784 +12-30-13 -2-1+7+13 
134Zofia MiechowiczN: BIOPAX.PL AZS UZ-0.1860-6+2 +34   -17 -24
135Bogdan PalczyńskiS: MILO Kraków-0.296-15-3+5+7 +12-24 -3+2
136Ilya ShpuntouN: DĄBRÓWKA NAUKABRYDŻA.PL-0.2196 +2-2-2-19-9-1 -2+13
137Rafał GardzielewskiN: ELEKTROWNIA Żelichowo-0.2260 -4+5+5-7-12    
 Paweł KolwiczN: ELEKTROWNIA Żelichowo-0.2260 -4+5+5-7-12    
139Robert RóżakS: LESKOWIEC - BESKID-0.2384 -14+11 -1-24 +31-12-10
 Piotr RadzikowskiS: LESKOWIEC - BESKID-0.2384 -14+11 -1-24 +31-12-10
141Wojciech RomaszkoN: BLACKWOOD Gdańsk-0.23108-26+18+6+13-16-35 +5+31-21
142Wojciech BobrekS: ETB PRIM Ełk-0.2459-3-9  +31-18-15   
 Przemysław BednarskiS: ETB PRIM Ełk-0.2459-21+8  -2 +20 -19 
144Adam StrzeleckiS: POMTECH Zwoleń-0.2524   -8+2     
145Arkadiusz ZadwornyS: CONSUS - Spójnia-0.27120+17-26-17+4-13+17+11-8-33+16
146Jerzy OlczykS: SPÓJNIA BENEXT-0.2748   +4 +2-34  +15
 Jerzy RonkeS: SPÓJNIA BENEXT-0.2748   +4 +2-34  +15
148Jakub KowalS: MTS PIAST Skawina-0.2784-7 -2-1 -15+21 +12-31
 Grzegorz GawronS: MTS PIAST Skawina-0.2784-7 -2-1 -15+21 +12-31
 Bartosz ChmurskiS: Bridge24.pl 2-0.2784-20+2+3+24-4-37   +9
151Leszek FalkowskiN: CHEMIK Bydgoszcz-0.396+1+23-19 -5-25 -5+9-8
152Andrzej SulimaN: VĘGORIA WCK Węgorzewo-0.31108-20-17+19+8-10+13+3 -14-15
153Elżbieta CzekajN: DARLES SANTERM Gdańsk-0.3184+26-18-16+2 +16+2-38  
154Andrzej LubojemskiS: CZARNA PAPUGA-0.3496-3+9+2 +13-12-18 -6-18
155Maciej WręczyckiN: COMFORT SA KSAZ Wratislav-0.3584 -15 +3-29+8-7 +34-23
 Tomasz PaluchowskiS: HEFAJSTOS Otwock-0.3584-4 -33-7 +18-4 -11+12
157Piotr JassemN: DĄBRÓWKA NAUKABRYDŻA.PL-0.3560-23+2 -10-4  +14  
158Kamil WalczykS: POMTECH Zwoleń-0.3684-5-9-39  -6-10+6+33 
159Krzysztof ŁukaszewiczN: VĘGORIA WCK Węgorzewo-0.36108-20-17+19+8-10 +3+7-14-15
160Stanisław JanikN: KART-EL Gorzów Wlkp.-0.3636+6 -6-13      
161Stanisław ZakrzewskiN: ELEKTROWNIA Żelichowo-0.3872-27-7 +10  +1-8 +4
 Maciej SobieralskiN: ELEKTROWNIA Żelichowo-0.3872-27-7 +10  +1-8 +4
163Grzegorz SupersonS: DIEBOLD NIXDORF CRACOVIA-0.4196+15-9 -7-8-13 -40+36-13
164Krzysztof ŻakS: DIEBOLD NIXDORF CRACOVIA-0.4296+15 -5-7 -13-13-40+36-13
165Rafał WowkonowiczS: SPÓJNIA BENEXT-0.4224+16-26        
 Piotr WowkonowiczS: SPÓJNIA BENEXT-0.4224+16-26        
167Igor ChalupecS: Bridge24.pl 2-0.4472-20+2+3+24-4-37    
 Janusz GawęckiS: HOTEL SENATOR-0.4472 +9-29 -11 -21+2 +18
 Maciej DobrzyńskiS: HOTEL SENATOR-0.4472 +9-29 -11 -21+2 +18
 Witold TurantS: INWIT Pabianice-0.4472+3 -27 -2  +8-8-6
 Marek TyranS: INWIT Pabianice-0.4472+3 -27 -2  +8-8-6
172Ireneusz GrynczewskiS: HEFAJSTOS Otwock-0.4783+20-2 -20+2 0-24 -15
173Jan GrygierN: UKB KLEKS Szamotuły-0.4736 -2 -2 -13    
174Dariusz PrawdzikS: ETB PRIM Ełk-0.4871-21+8  +31-18-15 -19 
175Jacek KokocińskiN: KTB Konin-0.5184-15-12-16-34+3+30+1   
 Jerzy NowakN: KTB Konin-0.5184-15-12-16-34+3+30+1   
177Marek JaworskiS: MILO Kraków-0.56108+7-16-24-5-13 +28-31+6-13
178Robert KrawczykN: BLACKWOOD Gdańsk-0.5884-26 +6 -16 -28+5+31-21
179Ireneusz SaturskiS: CONSUS - Spójnia-0.5860+17-26-17+4-13     
180Jarosław OstrowskiN: DĄBRÓWKA NAUKABRYDŻA.PL-0.672  -2-10-4-9-1-17  
181Rafał MarksS: ZweryfikujFirmę.pl - UW-0.6196-33-22+33 +4-33+8-12 -4
182Dariusz WęgrowiczS: HEFAJSTOS Otwock-0.6784-4 -33-7 +18-4 -11-15
183Zbigniew PrasekN: BLACKWOOD Gdańsk-0.6748 +18 +13 -35-28   
184Jarosław PosłusznyS: CZARNA PAPUGA-0.6884 -18+2 +13-12-18 -6-18
185Jarosław CieślakN: COMFORT SA KSAZ Wratislav-0.6984-21-15+8 -20+8 -22 +4
186Reginald SukiennikS: MILO Kraków-0.7196-15-3-24 +8+12-24-9 -13
187Leszek SzkudlarekN: DARLES SANTERM Gdańsk-0.7272 -18-16+2 +16+2-38  
188Paweł JassemN: DĄBRÓWKA NAUKABRYDŻA.PL-0.7360-23-14 -2-19  +14  
189Adam KrysiakN: LKS PIAST Sieradz-0.8120-2-23-3+2-31+41-16-48-12-4
190Marek CzerepakN: COMFORT SA KSAZ Wratislav-0.8560-21 +8 -20  -22 +4
191Jerzy MściszN: UNIA WINKHAUS Leszno-0.9284 -14 -50-24-11-15-8 
 Ewa Rodziewicz-BielewiczN: UNIA WINKHAUS Leszno-0.9284 -14 -50-24-11-15-8 
193Mariusz WinklerN: DĄBRÓWKA NAUKABRYDŻA.PL-1.1712 -14        
194Andrzej AleksandrzakN: UKB KLEKS Szamotuły-1.1948  -6-7 -13  -31 
195Andrzej IwańskiS: HOTEL SENATOR-1.1972+5 +1-10 -15-33 -34 
 Stanisław PająkS: HOTEL SENATOR-1.1972+5 +1-10 -15-33 -34 
197Maciej MąkaS: LESKOWIEC - BESKID-1.2572-12 -3-24 -10-28 -13 
 Piotr ZiębaS: LESKOWIEC - BESKID-1.2572-12 -3-24 -10-28 -13 
199Janusz MarzecS: HEFAJSTOS Otwock-1.2771 -19-12 -31-19 +11-20 
 Aleksander KotS: HEFAJSTOS Otwock-1.2771 -19-12 -31-19 +11-20 
201Krzysztof HanN: LKS PIAST Sieradz-1.4484-2-23-3+2-31 -16-48  
202Sławomir KutyłaS: POMTECH Zwoleń-1.4736-5-9-39       
203Marcin DobrowolskiN: ELEKTROWNIA Żelichowo-2.2524     -41  -13 
 Anna MaduziaN: ELEKTROWNIA Żelichowo-2.2524     -41  -13 

 Admin.5.0.0.41 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2017-10-08 o 23:06, optymalizowana dla rozdzielczości 1024x768.