BUTLER, RUNDA 10 SEGMENT 1 | ||||||
miejsce | stół | team | impy | Rzd# | ||
1 | 14-zEW | Edward Warząchowski-Bogdan Palikot | S: CZARNA PAPUGA | +45 | 1 | |
2 | 3-zNS | Aleksander Kud-Piotr Korecki | N: BIOPAX.PL AZS UZ | +38 | 2 | |
3 | 1-zEW | Andrzej Sulima-Krzysztof Łukaszewicz | N: VĘGORIA WCK Węgorzewo | +35 | 3 | |
4 | 9-oEW | Michał Klukowski-Piotr Zatorski | S: DIEBOLD NIXDORF CRACOVIA | +33 | 4 | |
16-oNS | Marcin Bartoszewski-Grzegorz Deptuła | S: ETB PRIM Ełk | +33 | 5 | ||
6 | 12-oEW | Marek Cyrkiel-Roman Opaliński | S: ELEKTROMONTAŻ Rzeszów | +32 | 6 | |
7 | 4-zNS | Jerzy Nowak-Jacek Kokociński | N: KTB Konin | +30 | 7 | |
8 | 2-oNS | Artur Wójcik-Andrzej Aleksandrzak | N: UKB KLEKS Szamotuły | +26 | 8 | |
9 | 1-oNS | Mieczysław Maciążek-Henryk Łakomski | N: VĘGORIA WCK Węgorzewo | +22 | 9 | |
10 | 7-zEW | Anna Sarniak-Danuta Kazmucha | N: SYNTEX | +20 | 10 | |
11 | 10-zNS | Wojciech Sołtysik-Marek Witek | S: MAGMA Zawiercie | +19 | 11 | |
12 | 8-oNS | Jarosław Cieślak-Dominik Filipowicz | N: COMFORT SA KSAZ Wratislav | +18 | 12 | |
13 | 16-zNS | Maciej Dobrzyński-Janusz Gawęcki | S: HOTEL SENATOR | +17 | ||
14 | 12-zNS | Marek Pietraszek-Jacek Znamirowski | S: ELEKTROMONTAŻ Rzeszów | +15 | ||
15 | 11-oNS | Jacek Cholewik-Waldemar Jaworski | S: LESKOWIEC - BESKID | +14 | ||
7-oNS | Mirosław Cichocki-Adolf Bocheński | N: SYNTEX | +14 | |||
17 | 5-zEW | Sławomir Polak-Tadeusz Masłowski | N: UNIA WINKHAUS Leszno | +12 | ||
2-zEW | Marek Markowski-Łukasz Brede | N: UKB KLEKS Szamotuły | +12 | |||
19 | 13-oEW | Witold Turant-Marek Tyran | S: INWIT Pabianice | +11 | ||
13-zNS | Zuzanna Moszczyńska-Artur Wasiak | S: INWIT Pabianice | +11 | |||
21 | 8-zEW | Maciej Wręczycki-Grzegorz Bajek | N: COMFORT SA KSAZ Wratislav | +10 | ||
5-oEW | Zbigniew Prasek-Robert Krawczyk | N: BLACKWOOD Gdańsk | +10 | |||
23 | 4-oEW | Andrzej Syrek-Grzegorz Dembiński | N: KTB Konin | +8 | ||
24 | 15-zEW | Jacek Bors-Grzegorz Zakrzewski | S: POMTECH Zwoleń | +7 | ||
3-oNS | Michał Rudnicki-Jarosław Łaszczuk | N: LKS PIAST Sieradz | +7 | |||
26 | 10-oEW | Stefan Kowalczyk-Jan Sucharkiewicz | S: MAGMA Zawiercie | +6 | ||
9-zEW | Janusz Makaruk-Paweł Niedzielski | S: SPÓJNIA BENEXT | +6 | |||
28 | 11-zNS | Jarosław Kostrzewa-Igor Terszak | S: CONSUS - Spójnia | +5 | ||
29 | 14-oEW | Tomasz Paluchowski-Dariusz Zembrzuski | S: HEFAJSTOS Otwock | +3 | ||
6-oEW | Paweł Siwiński-Adam Kozłowski | N: KART-EL Gorzów Wlkp. | +3 | |||
31 | 6-zEW | Ed Hoogenkamp-Rob Helle | N: Objectivity KS AZS Wratis | +2 | ||
32 | 15-oEW | Piotr Mądry-Mikołaj Taczewski | S: MTS PIAST Skawina | 0 | ||
15-oNS | Zbigniew Borkowski-Bartosz Ceglarski | S: POMTECH Zwoleń | 0 | |||
34 | 6-zNS | Jacek Leśniczak-Stanisław Janik | N: KART-EL Gorzów Wlkp. | -2 | ||
35 | 14-oNS | Jarosław Posłuszny-Mirosław Sady | S: CZARNA PAPUGA | -3 | ||
6-oNS | Zofia Bałdysz-Cathy Bałdysz | N: Objectivity KS AZS Wratis | -3 | |||
37 | 11-zEW | Maciej Mąka-Piotr Zięba | S: LESKOWIEC - BESKID | -5 | ||
38 | 9-zNS | Michał Kwiecień-Włodzimierz Starkowski | S: DIEBOLD NIXDORF CRACOVIA | -6 | ||
10-oNS | Karol Gałązka-Anna Sztyber | S: ZweryfikujFirmę.pl - UW | -6 | |||
40 | 3-oEW | Zofia Miechowicz-Tomasz Bartnicki | N: BIOPAX.PL AZS UZ | -7 | ||
15-zNS | Grzegorz Gawron-Jakub Kowal | S: MTS PIAST Skawina | -7 | |||
42 | 4-oNS | Witold Tomaszek-Ewa Miszewska | N: ELEKTROWNIA Żelichowo | -8 | ||
43 | 5-oNS | Jerzy Mścisz-Anna Kowalska | N: UNIA WINKHAUS Leszno | -10 | ||
8-zNS | Olga Zabulewicz-Dariusz Chmielewski | N: DARLES SANTERM Gdańsk | -10 | |||
45 | 13-oNS | Marek Jaworski-Maciej Rodzaj | S: MILO Kraków | -11 | ||
13-zEW | Bogdan Palczyński-Reginald Sukiennik | S: MILO Kraków | -11 | |||
47 | 5-zNS | Aleksander Chrenowski-Aldona Chrenowska | N: BLACKWOOD Gdańsk | -12 | ||
2-zNS | Ryszard Rapicki-Leszek Falkowski | N: CHEMIK Bydgoszcz | -12 | |||
49 | 7-oEW | Michał Kania-Tomasz Jochymski | N: DĄBRÓWKA NAUKABRYDŻA.PL | -14 | ||
11-oEW | Arkadiusz Zadworny-Dariusz Puczyński | S: CONSUS - Spójnia | -14 | |||
51 | 12-zEW | Bartosz Chmurski-Piotr Tuczyński | S: Bridge24.pl 2 | -15 | ||
52 | 16-zEW | Wojciech Bobrek-Dariusz Prawdzik | S: ETB PRIM Ełk | -17 | ||
53 | 8-oEW | Waldemar Warzała-Jacek Piotrowski | N: DARLES SANTERM Gdańsk | -18 | ||
54 | 10-zEW | Rafał Marks-Paweł Szymaszczyk | S: ZweryfikujFirmę.pl - UW | -19 | ||
55 | 7-zNS | Ilya Shpuntou-Paweł Małecki | N: DĄBRÓWKA NAUKABRYDŻA.PL | -20 | ||
56 | 1-oEW | Justyna Stachowiak-Kluz-Marcin Pędziński | N: GRICON STARKA Poznań | -22 | ||
57 | 2-oEW | Lech Łaniewski-Rafał Konieczny | N: CHEMIK Bydgoszcz | -26 | ||
58 | 4-zEW | Stanisław Zakrzewski-Maciej Sobieralski | N: ELEKTROWNIA Żelichowo | -30 | ||
59 | 12-oNS | Wojciech Gaweł-Rafał Jagniewski | S: Bridge24.pl 2 | -32 | ||
60 | 16-oEW | Piotr Kucharski-Mirosław Rafalski | S: HOTEL SENATOR | -33 | ||
9-oNS | Jerzy Zaremba-Piotr Żak | S: SPÓJNIA BENEXT | -33 | |||
62 | 1-zNS | Robert Nowicki-Tomasz Kłys | N: GRICON STARKA Poznań | -35 | ||
63 | 3-zEW | Piotr Wulkiewicz-Grzegorz Dziębowski | N: LKS PIAST Sieradz | -38 | ||
64 | 14-zNS | Robert Głowacki-Andrzej Kondeja | S: HEFAJSTOS Otwock | -45 | ||
Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999 |