BUTLER, RUNDA 10 SEGMENT 2 | ||||||
miejsce | stół | team | impy | Rzd# | ||
1 | 6-oNS | Steve Green-Roger Bryant | N: Objectivity KS AZS Wratis | +39 | 13 | |
2 | 1-zEW | Radosław Kozłowski-Dariusz Kozłowski | N: VĘGORIA WCK Węgorzewo | +38 | 14 | |
14-zNS | Robert Głowacki-Andrzej Kondeja | S: HEFAJSTOS Otwock | +38 | 15 | ||
4 | 16-oEW | Piotr Kucharski-Mirosław Rafalski | S: HOTEL SENATOR | +29 | 16 | |
5 | 2-oNS | Artur Wójcik-Andrzej Aleksandrzak | N: UKB KLEKS Szamotuły | +25 | 17 | |
6 | 2-zEW | Marek Markowski-Łukasz Brede | N: UKB KLEKS Szamotuły | +23 | 18 | |
7 | 6-zEW | Ed Hoogenkamp-Rob Helle | N: Objectivity KS AZS Wratis | +20 | 19 | |
5-oEW | Tytus Żurawski-Adam Suchodolski | N: BLACKWOOD Gdańsk | +20 | 20 | ||
14-oEW | Ireneusz Grynczewski-Dariusz Zembrzuski | S: HEFAJSTOS Otwock | +20 | 21 | ||
10 | 9-oEW | Michał Klukowski-Piotr Zatorski | S: DIEBOLD NIXDORF CRACOVIA | +18 | 22 | |
11 | 12-zEW | Bartosz Chmurski-Piotr Tuczyński | S: Bridge24.pl 2 | +17 | 23 | |
15-oNS | Sławomir Kutyła-Kamil Walczyk | S: POMTECH Zwoleń | +17 | 24 | ||
13 | 12-oNS | Wojciech Gaweł-Rafał Jagniewski | S: Bridge24.pl 2 | +16 | ||
1-oEW | Justyna Stachowiak-Kluz-Krzysztof Brudka | N: GRICON STARKA Poznań | +16 | |||
15 | 8-oNS | Jarosław Cieślak-Dominik Filipowicz | N: COMFORT SA KSAZ Wratislav | +15 | ||
16 | 5-zEW | Sławomir Polak-Tadeusz Masłowski | N: UNIA WINKHAUS Leszno | +14 | ||
17 | 16-zEW | Wojciech Bobrek-Dariusz Prawdzik | S: ETB PRIM Ełk | +13 | ||
18 | 4-zEW | Stanisław Zakrzewski-Maciej Sobieralski | N: ELEKTROWNIA Żelichowo | +12 | ||
19 | 10-oEW | Ireneusz Kowalczyk-Andrzej Szymczak | S: MAGMA Zawiercie | +9 | ||
8-zEW | Maciej Wręczycki-Paweł Kowalczewski | N: COMFORT SA KSAZ Wratislav | +9 | |||
13-zNS | Zuzanna Moszczyńska-Artur Wasiak | S: INWIT Pabianice | +9 | |||
7-zEW | Anna Sarniak-Danuta Kazmucha | N: SYNTEX | +9 | |||
23 | 13-oNS | Bogdan Palczyński-Reginald Sukiennik | S: MILO Kraków | +7 | ||
15-zNS | Marcin Krawczyk-Piotr Waniurski | S: MTS PIAST Skawina | +7 | |||
11-zNS | Jarosław Kostrzewa-Igor Terszak | S: CONSUS - Spójnia | +7 | |||
26 | 3-zEW | Piotr Wulkiewicz-Grzegorz Dziębowski | N: LKS PIAST Sieradz | +4 | ||
27 | 10-zNS | Stefan Kowalczyk-Jan Sucharkiewicz | S: MAGMA Zawiercie | +3 | ||
7-oNS | Roman Kierznowski-Mirosław Cichocki | N: SYNTEX | +3 | |||
29 | 3-oNS | Michał Rudnicki-Jarosław Łaszczuk | N: LKS PIAST Sieradz | +2 | ||
30 | 11-oNS | Jacek Cholewik-Waldemar Jaworski | S: LESKOWIEC - BESKID | +1 | ||
31 | 9-zNS | Grzegorz Superson-Krzysztof Żak | S: DIEBOLD NIXDORF CRACOVIA | 0 | ||
9-zEW | Janusz Makaruk-Paweł Niedzielski | S: SPÓJNIA BENEXT | 0 | |||
4-oNS | Witold Tomaszek-Ewa Miszewska | N: ELEKTROWNIA Żelichowo | 0 | |||
4-oEW | Andrzej Syrek-Grzegorz Dembiński | N: KTB Konin | 0 | |||
35 | 11-oEW | Arkadiusz Zadworny-Dariusz Puczyński | S: CONSUS - Spójnia | -1 | ||
36 | 3-oEW | Zofia Miechowicz-Tomasz Bartnicki | N: BIOPAX.PL AZS UZ | -2 | ||
37 | 7-oEW | Piotr Jassem-Paweł Jassem | N: DĄBRÓWKA NAUKABRYDŻA.PL | -3 | ||
10-zEW | Rafał Marks-Mateusz Stępiński | S: ZweryfikujFirmę.pl - UW | -3 | |||
39 | 3-zNS | Aleksander Kud-Piotr Korecki | N: BIOPAX.PL AZS UZ | -4 | ||
40 | 13-oEW | Ewa Sobolewska-Marek Szymanowski | S: INWIT Pabianice | -7 | ||
11-zEW | Piotr Radzikowski-Robert Różak | S: LESKOWIEC - BESKID | -7 | |||
15-zEW | Jacek Bors-Grzegorz Zakrzewski | S: POMTECH Zwoleń | -7 | |||
43 | 10-oNS | Jan Betley-Karol Gałązka | S: ZweryfikujFirmę.pl - UW | -9 | ||
13-zEW | Piotr Kuc-Dzierżawski-Tomasz Stryszawski | S: MILO Kraków | -9 | |||
7-zNS | Ilya Shpuntou-Paweł Małecki | N: DĄBRÓWKA NAUKABRYDŻA.PL | -9 | |||
8-zNS | Waldemar Warzała-Jacek Piotrowski | N: DARLES SANTERM Gdańsk | -9 | |||
47 | 4-zNS | Jerzy Nowak-Jacek Kokociński | N: KTB Konin | -12 | ||
48 | 16-zNS | Andrzej Iwański-Stanisław Pająk | S: HOTEL SENATOR | -13 | ||
49 | 5-zNS | Aleksander Chrenowski-Aldona Chrenowska | N: BLACKWOOD Gdańsk | -14 | ||
50 | 8-oEW | Marta Janeczek-Andrzej Bunikowski | N: DARLES SANTERM Gdańsk | -15 | ||
51 | 12-oEW | Roman Opaliński-Adam Żarnowski | S: ELEKTROMONTAŻ Rzeszów | -16 | ||
1-oNS | Tomasz Małachowski-Marcin Czarniawski | N: VĘGORIA WCK Węgorzewo | -16 | |||
53 | 15-oEW | Piotr Mądry-Mikołaj Taczewski | S: MTS PIAST Skawina | -17 | ||
12-zNS | Marek Pietraszek-Jacek Znamirowski | S: ELEKTROMONTAŻ Rzeszów | -17 | |||
55 | 9-oNS | Jerzy Zaremba-Piotr Żak | S: SPÓJNIA BENEXT | -18 | ||
56 | 5-oNS | Tomasz Włodarczak-Jerzy Sieracki | N: UNIA WINKHAUS Leszno | -20 | ||
14-oNS | Jarosław Posłuszny-Mirosław Sady | S: CZARNA PAPUGA | -20 | |||
6-zNS | Sławomir Piechocki-Paweł Gruszczyński | N: KART-EL Gorzów Wlkp. | -20 | |||
59 | 2-zNS | Lech Łaniewski-Rafał Konieczny | N: CHEMIK Bydgoszcz | -23 | ||
60 | 2-oEW | Roman Wachowiak-Grzegorz Rojewski | N: CHEMIK Bydgoszcz | -25 | ||
61 | 16-oNS | Tomasz Lisica-Andrzej Tutaj | S: ETB PRIM Ełk | -29 | ||
62 | 1-zNS | Marcin Pędziński-Robert Nowicki | N: GRICON STARKA Poznań | -38 | ||
14-zEW | Andrzej Lubojemski-Grzegorz Wodecki | S: CZARNA PAPUGA | -38 | |||
64 | 6-oEW | Paweł Siwiński-Adam Kozłowski | N: KART-EL Gorzów Wlkp. | -39 | ||
Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999 |