BUTLER, RUNDA 11 SEGMENT 1 | ||||||
miejsce | stół | team | impy | Rzd# | ||
1 | 14-zEW | Tomasz Paluchowski-Robert Głowacki | S: HEFAJSTOS Otwock | +40 | 1 | |
2 | 11-zNS | Jarosław Posłuszny-Mirosław Sady | S: CZARNA PAPUGA | +31 | 2 | |
3 | 7-oNS | Michał Lewiński-Adam Kozłowski | N: KART-EL Gorzów Wlkp. | +30 | 3 | |
4 | 16-oEW | Marcin Bartoszewski-Grzegorz Deptuła | S: ETB PRIM Ełk | +24 | 4 | |
5 | 1-zEW | Justyna Stachowiak-Kluz-Marcin Pędziński | N: GRICON STARKA Poznań | +21 | 5 | |
9-zEW | Michał Kwiecień-Włodzimierz Starkowski | S: DIEBOLD NIXDORF CRACOVIA | +21 | 6 | ||
7 | 8-oEW | Zbigniew Rogowski-Roman Kierznowski | N: SYNTEX | +18 | 7 | |
8 | 2-oEW | Andrzej Sulima-Henryk Łakomski | N: VĘGORIA WCK Węgorzewo | +17 | 8 | |
9 | 3-zNS | Witold Tomaszek-Ewa Miszewska | N: ELEKTROWNIA Żelichowo | +16 | 9 | |
10 | 4-oEW | Jarosław Łaszczuk-Grzegorz Dziębowski | N: LKS PIAST Sieradz | +15 | 10 | |
10-oNS | Wojciech Sołtysik-Marek Witek | S: MAGMA Zawiercie | +15 | 11 | ||
15-zNS | Igor Chalupec-Bartosz Chmurski | S: Bridge24.pl 2 | +15 | 12 | ||
13 | 4-zNS | Adam Krysiak-Krzysztof Han | N: LKS PIAST Sieradz | +13 | ||
14 | 10-zEW | Ireneusz Kowalczyk-Andrzej Szymczak | S: MAGMA Zawiercie | +12 | ||
15 | 5-zNS | Zofia Bałdysz-Cathy Bałdysz | N: Objectivity KS AZS Wratis | +11 | ||
6-oNS | Ilya Shpuntou-Jarosław Ostrowski | N: DĄBRÓWKA NAUKABRYDŻA.PL | +11 | |||
1-oEW | Artur Wójcik-Andrzej Aleksandrzak | N: UKB KLEKS Szamotuły | +11 | |||
18 | 6-zEW | Piotr Jassem-Paweł Jassem | N: DĄBRÓWKA NAUKABRYDŻA.PL | +10 | ||
19 | 11-oEW | Andrzej Lubojemski-Edward Warząchowski | S: CZARNA PAPUGA | +8 | ||
5-oEW | Geert Jorgensen-Thomas Berg | N: Objectivity KS AZS Wratis | +8 | |||
2-zNS | Radosław Kozłowski-Dariusz Kozłowski | N: VĘGORIA WCK Węgorzewo | +8 | |||
22 | 13-zEW | Witold Turant-Marek Tyran | S: INWIT Pabianice | +7 | ||
7-zEW | Jacek Leśniczak-Jerzy Kozyczkowski | N: KART-EL Gorzów Wlkp. | +7 | |||
24 | 16-zNS | Grzegorz Probola-Jan Rogowski | S: ETB PRIM Ełk | +5 | ||
25 | 12-oEW | Zbigniew Borkowski-Bartosz Ceglarski | S: POMTECH Zwoleń | +4 | ||
13-oNS | Ewa Sobolewska-Marek Szymanowski | S: INWIT Pabianice | +4 | |||
27 | 12-zEW | Marek Pietraszek-Jacek Znamirowski | S: ELEKTROMONTAŻ Rzeszów | +3 | ||
28 | 8-zEW | Olga Zabulewicz-Dariusz Chmielewski | N: DARLES SANTERM Gdańsk | +2 | ||
9-oEW | Rafał Marks-Mateusz Stępiński | S: ZweryfikujFirmę.pl - UW | +2 | |||
30 | 3-oNS | Maciej Łaniewski-Lech Łaniewski | N: CHEMIK Bydgoszcz | +1 | ||
14-oEW | Janusz Buksa-Waldemar Jaworski | S: LESKOWIEC - BESKID | +1 | |||
32 | 15-oNS | Piotr Kucharski-Mirosław Rafalski | S: HOTEL SENATOR | 0 | ||
15-oEW | Wojciech Gaweł-Rafał Jagniewski | S: Bridge24.pl 2 | 0 | |||
34 | 3-oEW | Stanisław Zakrzewski-Maciej Sobieralski | N: ELEKTROWNIA Żelichowo | -1 | ||
14-oNS | Janusz Marzec-Jarosław Świderski | S: HEFAJSTOS Otwock | -1 | |||
36 | 8-zNS | Anna Sarniak-Danuta Kazmucha | N: SYNTEX | -2 | ||
9-oNS | Katarzyna Dufrat-Justyna Żmuda | S: DIEBOLD NIXDORF CRACOVIA | -2 | |||
38 | 12-zNS | Jacek Bors-Grzegorz Zakrzewski | S: POMTECH Zwoleń | -3 | ||
39 | 13-oEW | Marcin Krawczyk-Piotr Waniurski | S: MTS PIAST Skawina | -4 | ||
12-oNS | Marek Cyrkiel-Roman Opaliński | S: ELEKTROMONTAŻ Rzeszów | -4 | |||
41 | 16-zEW | Janusz Makaruk-Paweł Niedzielski | S: SPÓJNIA BENEXT | -5 | ||
42 | 13-zNS | Piotr Mądry-Mikołaj Taczewski | S: MTS PIAST Skawina | -7 | ||
7-zNS | Ryszard Pałasz-Karol Filipowicz | N: COMFORT SA KSAZ Wratislav | -7 | |||
44 | 2-zEW | Robert Sikora-Andrzej Łagosz | N: BIOPAX.PL AZS UZ | -8 | ||
5-oNS | Andrzej Syrek-Grzegorz Dembiński | N: KTB Konin | -8 | |||
11-oNS | Arkadiusz Zadworny-Dariusz Puczyński | S: CONSUS - Spójnia | -8 | |||
47 | 6-zNS | Olgierd Rodziewicz-Bielewicz-Ewa Rodziewicz-Bielewicz | N: UNIA WINKHAUS Leszno | -10 | ||
48 | 6-oEW | Tomasz Włodarczak-Jerzy Sieracki | N: UNIA WINKHAUS Leszno | -11 | ||
5-zEW | Bogdan Świątek-Jan Borychowski | N: KTB Konin | -11 | |||
1-oNS | Michał Dembiński-Krzysztof Brudka | N: GRICON STARKA Poznań | -11 | |||
51 | 10-zNS | Piotr Kuc-Dzierżawski-Tomasz Stryszawski | S: MILO Kraków | -12 | ||
52 | 4-zEW | Aleksander Chrenowski-Aldona Chrenowska | N: BLACKWOOD Gdańsk | -13 | ||
53 | 10-oEW | Bogdan Palczyński-Reginald Sukiennik | S: MILO Kraków | -15 | ||
4-oNS | Wojciech Romaszko-Robert Krawczyk | N: BLACKWOOD Gdańsk | -15 | |||
15-zEW | Maciej Dobrzyński-Janusz Gawęcki | S: HOTEL SENATOR | -15 | |||
56 | 3-zEW | Ryszard Rapicki-Leszek Falkowski | N: CHEMIK Bydgoszcz | -16 | ||
57 | 2-oNS | Zofia Miechowicz-Tomasz Bartnicki | N: BIOPAX.PL AZS UZ | -17 | ||
58 | 8-oNS | Leszek Szkudlarek-Elżbieta Czekaj | N: DARLES SANTERM Gdańsk | -18 | ||
59 | 1-zNS | Marek Markowski-Łukasz Brede | N: UKB KLEKS Szamotuły | -21 | ||
9-zNS | Jan Betley-Anna Sztyber | S: ZweryfikujFirmę.pl - UW | -21 | |||
61 | 16-oNS | Zdzisław Beling-Jerzy Olczyk | S: SPÓJNIA BENEXT | -24 | ||
62 | 7-oEW | Jarosław Cieślak-Dominik Filipowicz | N: COMFORT SA KSAZ Wratislav | -30 | ||
63 | 11-zEW | Ireneusz Saturski-Jarosław Kostrzewa | S: CONSUS - Spójnia | -31 | ||
64 | 14-zNS | Piotr Radzikowski-Robert Różak | S: LESKOWIEC - BESKID | -40 | ||
Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999 |