BUTLER, RUNDA 15 SEGMENT 2 | ||||||
miejsce | stół | team | impy | Rzd# | ||
1 | 7-oNS | Roman Wachowiak-Rafał Konieczny | N: CHEMIK Bydgoszcz | +46 | 13 | |
2 | 7-zNS | Olgierd Rodziewicz-Bielewicz-Ewa Rodziewicz-Bielewicz | N: UNIA WINKHAUS Leszno | +30 | 14 | |
2-zEW | Bartosz Stępień-Marek Sosiński | N: DĄBRÓWKA NAUKABRYDŻA.PL | +30 | 15 | ||
4 | 3-oNS | Stanisław Zakrzewski-Maciej Sobieralski | N: ELEKTROWNIA Żelichowo | +29 | 16 | |
5 | 9-oNS | Michał Klukowski-Piotr Zatorski | S: DIEBOLD NIXDORF CRACOVIA | +27 | 17 | |
6 | 2-oNS | Ilya Shpuntou-Paweł Małecki | N: DĄBRÓWKA NAUKABRYDŻA.PL | +26 | 18 | |
4-oEW | Aleksander Kud-Tomasz Bartnicki | N: BIOPAX.PL AZS UZ | +26 | 19 | ||
8 | 6-oNS | Michał Lewiński-Adam Kozłowski | N: KART-EL Gorzów Wlkp. | +25 | 20 | |
9 | 13-zNS | Jan Betley-Karol Gałązka | S: ZweryfikujFirmę.pl - UW | +24 | 21 | |
10 | 10-zNS | Marek Pietraszek-Jacek Znamirowski | S: ELEKTROMONTAŻ Rzeszów | +23 | 22 | |
11 | 11-zEW | Witold Turant-Marek Tyran | S: INWIT Pabianice | +20 | 23 | |
14-zNS | Bartosz Chmurski-Piotr Tuczyński | S: Bridge24.pl 2 | +20 | 24 | ||
13 | 15-oNS | Janusz Buksa-Waldemar Jaworski | S: LESKOWIEC - BESKID | +18 | ||
14 | 6-zEW | Zdzisław Świątek-Paweł Siwiński | N: KART-EL Gorzów Wlkp. | +17 | ||
1-oEW | Geert Jorgensen-Thomas Berg | N: Objectivity KS AZS Wratis | +17 | |||
16 | 5-oEW | Zbigniew Rogowski-Roman Kierznowski | N: SYNTEX | +16 | ||
17 | 15-zEW | Piotr Radzikowski-Robert Różak | S: LESKOWIEC - BESKID | +14 | ||
18 | 16-zNS | Marcin Bartoszewski-Grzegorz Deptuła | S: ETB PRIM Ełk | +12 | ||
19 | 16-oNS | Andrzej Lubojemski-Mirosław Sady | S: CZARNA PAPUGA | +11 | ||
20 | 8-zEW | Bogdan Świątek-Jan Borychowski | N: KTB Konin | +10 | ||
21 | 12-zNS | Janusz Makaruk-Paweł Niedzielski | S: SPÓJNIA BENEXT | +8 | ||
22 | 1-zEW | Robert Nowicki-Tomasz Kłys | N: GRICON STARKA Poznań | +7 | ||
23 | 13-oEW | Andrzej Bernatowicz-Maciej Sikora | S: ZweryfikujFirmę.pl - UW | +6 | ||
10-oEW | Marek Cyrkiel-Roman Opaliński | S: ELEKTROMONTAŻ Rzeszów | +6 | |||
25 | 9-zEW | Katarzyna Dufrat-Justyna Żmuda | S: DIEBOLD NIXDORF CRACOVIA | +4 | ||
11-oEW | Tomasz Paluchowski-Robert Głowacki | S: HEFAJSTOS Otwock | +4 | |||
3-zEW | Witold Tomaszek-Ewa Miszewska | N: ELEKTROWNIA Żelichowo | +4 | |||
28 | 14-oEW | Wojciech Gaweł-Rafał Jagniewski | S: Bridge24.pl 2 | +3 | ||
29 | 4-zEW | Waldemar Warzała-Jacek Piotrowski | N: DARLES SANTERM Gdańsk | +2 | ||
12-oNS | Marcin Krawczyk-Piotr Waniurski | S: MTS PIAST Skawina | +2 | |||
31 | 5-zEW | Artur Wójcik-Andrzej Aleksandrzak | N: UKB KLEKS Szamotuły | +1 | ||
32 | 8-oNS | Jerzy Nowak-Jacek Kokociński | N: KTB Konin | 0 | ||
8-oEW | Piotr Wulkiewicz-Tomasz Spodenkiewicz | N: LKS PIAST Sieradz | 0 | |||
34 | 5-zNS | Anna Sarniak-Danuta Kazmucha | N: SYNTEX | -1 | ||
35 | 4-zNS | Robert Sikora-Andrzej Łagosz | N: BIOPAX.PL AZS UZ | -2 | ||
12-oEW | Zdzisław Beling-Dominika Piesiewicz | S: SPÓJNIA BENEXT | -2 | |||
37 | 14-oNS | Bogdan Palczyński-Reginald Sukiennik | S: MILO Kraków | -3 | ||
38 | 3-zNS | Ryszard Pałasz-Karol Filipowicz | N: COMFORT SA KSAZ Wratislav | -4 | ||
11-oNS | Ewa Sobolewska-Marek Szymanowski | S: INWIT Pabianice | -4 | |||
9-zNS | Arkadiusz Zadworny-Dariusz Puczyński | S: CONSUS - Spójnia | -4 | |||
41 | 13-oNS | Piotr Kucharski-Stanisław Pająk | S: HOTEL SENATOR | -6 | ||
10-oNS | Ireneusz Kowalczyk-Andrzej Szymczak | S: MAGMA Zawiercie | -6 | |||
43 | 1-zNS | Steve Green-Roger Bryant | N: Objectivity KS AZS Wratis | -7 | ||
44 | 12-zEW | Grzegorz Gawron-Jakub Kowal | S: MTS PIAST Skawina | -8 | ||
45 | 8-zNS | Adam Krysiak-Krzysztof Han | N: LKS PIAST Sieradz | -10 | ||
46 | 16-oEW | Wojciech Bobrek-Dariusz Prawdzik | S: ETB PRIM Ełk | -11 | ||
47 | 16-zEW | Krzysztof Kleinrok-Jarosław Posłuszny | S: CZARNA PAPUGA | -12 | ||
48 | 15-zNS | Jacek Bors-Grzegorz Zakrzewski | S: POMTECH Zwoleń | -14 | ||
49 | 5-oNS | Marek Markowski-Łukasz Brede | N: UKB KLEKS Szamotuły | -16 | ||
50 | 1-oNS | Justyna Stachowiak-Kluz-Marcin Pędziński | N: GRICON STARKA Poznań | -17 | ||
6-zNS | Andrzej Sulima-Krzysztof Łukaszewicz | N: VĘGORIA WCK Węgorzewo | -17 | |||
52 | 15-oEW | Sławomir Kutyła-Kamil Walczyk | S: POMTECH Zwoleń | -18 | ||
53 | 11-zNS | Ireneusz Grynczewski-Dariusz Zembrzuski | S: HEFAJSTOS Otwock | -20 | ||
14-zEW | Piotr Kuc-Dzierżawski-Tomasz Stryszawski | S: MILO Kraków | -20 | |||
55 | 10-zEW | Wojciech Sołtysik-Marek Witek | S: MAGMA Zawiercie | -23 | ||
56 | 13-zEW | Maciej Dobrzyński-Janusz Gawęcki | S: HOTEL SENATOR | -24 | ||
57 | 6-oEW | Henryk Łakomski-Radosław Kozłowski | N: VĘGORIA WCK Węgorzewo | -25 | ||
58 | 4-oNS | Leszek Szkudlarek-Elżbieta Czekaj | N: DARLES SANTERM Gdańsk | -26 | ||
2-oEW | Zbigniew Prasek-Robert Krawczyk | N: BLACKWOOD Gdańsk | -26 | |||
60 | 9-oEW | Witold Stachnik-Ryszard Skotarski | S: CONSUS - Spójnia | -27 | ||
61 | 3-oEW | Paweł Kowalczewski-Dominik Filipowicz | N: COMFORT SA KSAZ Wratislav | -29 | ||
62 | 2-zNS | Tytus Żurawski-Adam Suchodolski | N: BLACKWOOD Gdańsk | -30 | ||
7-zEW | Ryszard Rapicki-Leszek Falkowski | N: CHEMIK Bydgoszcz | -30 | |||
64 | 7-oEW | Tomasz Włodarczak-Jerzy Sieracki | N: UNIA WINKHAUS Leszno | -46 | ||
Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999 |