BUTLER, RUNDA 8 SEGMENT 1 | ||||||
miejsce | stół | team | impy | Rzd# | ||
1 | 2-oEW | Jerzy Nowak-Jacek Kokociński | N: KTB Konin | +33 | 1 | |
2 | 15-zNS | Piotr Radzikowski-Robert Różak | S: LESKOWIEC - BESKID | +31 | 2 | |
3 | 9-zNS | Piotr Zatorski-Krzysztof Żak | S: DIEBOLD NIXDORF CRACOVIA | +27 | 3 | |
4 | 10-oNS | Artur Wasiak-Marek Szymanowski | S: INWIT Pabianice | +25 | 4 | |
14-oNS | Mirosław Sady-Grzegorz Wodecki | S: CZARNA PAPUGA | +25 | 5 | ||
6 | 12-oEW | Marcin Krawczyk-Piotr Waniurski | S: MTS PIAST Skawina | +21 | 6 | |
7 | 14-zEW | Edward Warząchowski-Bogdan Palikot | S: CZARNA PAPUGA | +20 | 7 | |
8 | 4-oNS | Marek Markowski-Łukasz Brede | N: UKB KLEKS Szamotuły | +18 | 8 | |
9 | 7-oNS | Maciej Wręczycki-Dominik Filipowicz | N: COMFORT SA KSAZ Wratislav | +17 | 9 | |
10 | 8-oNS | Steve Green-Roger Bryant | N: Objectivity KS AZS Wratis | +15 | 10 | |
11 | 6-zNS | Olga Zabulewicz-Dariusz Chmielewski | N: DARLES SANTERM Gdańsk | +14 | 11 | |
2-zNS | Bogdan Świątek-Jan Borychowski | N: KTB Konin | +14 | 12 | ||
10-zEW | Witold Turant-Marek Tyran | S: INWIT Pabianice | +14 | |||
16-zNS | Wojciech Gaweł-Rafał Jagniewski | S: Bridge24.pl 2 | +14 | |||
15 | 9-oNS | Marek Cyrkiel-Adam Żarnowski | S: ELEKTROMONTAŻ Rzeszów | +13 | ||
16 | 3-zEW | Tomasz Włodarczak-Jerzy Sieracki | N: UNIA WINKHAUS Leszno | +11 | ||
17 | 5-oEW | Paweł Pietrażycki-Tomasz Bartnicki | N: BIOPAX.PL AZS UZ | +10 | ||
18 | 5-zEW | Anna Sarniak-Danuta Kazmucha | N: SYNTEX | +9 | ||
3-oEW | Henryk Łakomski-Radosław Kozłowski | N: VĘGORIA WCK Węgorzewo | +9 | |||
20 | 7-zEW | Jarosław Cieślak-Grzegorz Bajek | N: COMFORT SA KSAZ Wratislav | +8 | ||
8-zNS | Jarosław Ostrowski-Paweł Jassem | N: DĄBRÓWKA NAUKABRYDŻA.PL | +8 | |||
22 | 1-oNS | Karol Ruszkiewicz-Angelika Lechowska | N: LKS PIAST Sieradz | +7 | ||
12-zEW | Mateusz Stępiński-Anna Sztyber | S: ZweryfikujFirmę.pl - UW | +7 | |||
24 | 13-oEW | Andrzej Iwański-Stanisław Pająk | S: HOTEL SENATOR | +5 | ||
25 | 11-zEW | Robert Głowacki-Andrzej Kondeja | S: HEFAJSTOS Otwock | +4 | ||
26 | 15-oNS | Marcin Bartoszewski-Grzegorz Deptuła | S: ETB PRIM Ełk | +2 | ||
13-zEW | Bogdan Palczyński-Reginald Sukiennik | S: MILO Kraków | +2 | |||
4-zNS | Jacek Leśniczak-Stanisław Janik | N: KART-EL Gorzów Wlkp. | +2 | |||
11-oNS | Ireneusz Grynczewski-Dariusz Zembrzuski | S: HEFAJSTOS Otwock | +2 | |||
6-oNS | Witold Tomaszek-Ewa Miszewska | N: ELEKTROWNIA Żelichowo | +2 | |||
31 | 16-oNS | Sławomir Kutyła-Kamil Walczyk | S: POMTECH Zwoleń | +1 | ||
1-zEW | Adam Krysiak-Krzysztof Han | N: LKS PIAST Sieradz | +1 | |||
33 | 1-zNS | Robert Nowicki-Tomasz Kłys | N: GRICON STARKA Poznań | -1 | ||
16-oEW | Tomasz Sielicki-Piotr Tuczyński | S: Bridge24.pl 2 | -1 | |||
35 | 11-oEW | Arkadiusz Zadworny-Dariusz Puczyński | S: CONSUS - Spójnia | -2 | ||
15-oEW | Maciej Mąka-Piotr Zięba | S: LESKOWIEC - BESKID | -2 | |||
4-zEW | Jan Grygier-Andrzej Aleksandrzak | N: UKB KLEKS Szamotuły | -2 | |||
13-zNS | Maciej Dobrzyński-Janusz Gawęcki | S: HOTEL SENATOR | -2 | |||
6-oEW | Marta Janeczek-Andrzej Bunikowski | N: DARLES SANTERM Gdańsk | -2 | |||
40 | 11-zNS | Ireneusz Saturski-Jarosław Kostrzewa | S: CONSUS - Spójnia | -4 | ||
41 | 13-oNS | Marek Jaworski-Maciej Rodzaj | S: MILO Kraków | -5 | ||
42 | 12-zNS | Grzegorz Gawron-Jakub Kowal | S: MTS PIAST Skawina | -7 | ||
1-oEW | Michał Dembiński-Krzysztof Brudka | N: GRICON STARKA Poznań | -7 | |||
44 | 7-zNS | Aleksander Chrenowski-Aldona Chrenowska | N: BLACKWOOD Gdańsk | -8 | ||
8-zEW | Ed Hoogenkamp-Rob Helle | N: Objectivity KS AZS Wratis | -8 | |||
46 | 5-zNS | Marcin Preisner-Piotr Korecki | N: BIOPAX.PL AZS UZ | -9 | ||
3-oNS | Jerzy Mścisz-Anna Kowalska | N: UNIA WINKHAUS Leszno | -9 | |||
48 | 5-oNS | Roman Kierznowski-Mirosław Cichocki | N: SYNTEX | -10 | ||
49 | 3-zNS | Mieczysław Maciążek-Dariusz Kozłowski | N: VĘGORIA WCK Węgorzewo | -11 | ||
50 | 9-oEW | Michał Klukowski-Włodzimierz Starkowski | S: DIEBOLD NIXDORF CRACOVIA | -13 | ||
51 | 16-zEW | Zbigniew Borkowski-Bartosz Ceglarski | S: POMTECH Zwoleń | -14 | ||
10-zNS | Wojciech Sołtysik-Marek Witek | S: MAGMA Zawiercie | -14 | |||
2-zEW | Ryszard Rapicki-Leszek Falkowski | N: CHEMIK Bydgoszcz | -14 | |||
6-zEW | Paweł Kolwicz-Rafał Gardzielewski | N: ELEKTROWNIA Żelichowo | -14 | |||
55 | 8-oEW | Bartosz Stępień-Marek Sosiński | N: DĄBRÓWKA NAUKABRYDŻA.PL | -15 | ||
56 | 7-oEW | Tytus Żurawski-Adam Suchodolski | N: BLACKWOOD Gdańsk | -17 | ||
57 | 4-oEW | Sławomir Piechocki-Paweł Gruszczyński | N: KART-EL Gorzów Wlkp. | -18 | ||
58 | 14-zNS | Janusz Makaruk-Paweł Niedzielski | S: SPÓJNIA BENEXT | -20 | ||
59 | 12-oNS | Rafał Marks-Paweł Szymaszczyk | S: ZweryfikujFirmę.pl - UW | -21 | ||
60 | 14-oEW | Jerzy Zaremba-Piotr Żak | S: SPÓJNIA BENEXT | -25 | ||
10-oEW | Stefan Kowalczyk-Jan Sucharkiewicz | S: MAGMA Zawiercie | -25 | |||
62 | 9-zEW | Roman Opaliński-Jacek Znamirowski | S: ELEKTROMONTAŻ Rzeszów | -27 | ||
63 | 15-zEW | Ryszard Karp-Dariusz Prawdzik | S: ETB PRIM Ełk | -31 | ||
64 | 2-oNS | Lech Łaniewski-Rafał Konieczny | N: CHEMIK Bydgoszcz | -33 | ||
Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999 |