BUTLER, RUNDA 9 SEGMENT 2 | ||||||
miejsce | stół | team | impy | Rzd# | ||
1 | 1-zEW | Robert Nowicki-Tomasz Kłys | N: GRICON STARKA Poznań | +44 | 13 | |
2 | 7-zNS | Zofia Bałdysz-Cathy Bałdysz | N: Objectivity KS AZS Wratis | +40 | 14 | |
3 | 12-oNS | Marek Cyrkiel-Adam Żarnowski | S: ELEKTROMONTAŻ Rzeszów | +39 | 15 | |
4 | 16-zNS | Piotr Radzikowski-Robert Różak | S: LESKOWIEC - BESKID | +34 | 16 | |
5 | 10-oNS | Ireneusz Kowalczyk-Andrzej Szymczak | S: MAGMA Zawiercie | +33 | 17 | |
6 | 5-zNS | Stanisław Zakrzewski-Maciej Sobieralski | N: ELEKTROWNIA Żelichowo | +32 | 18 | |
7 | 2-oNS | Andrzej Sulima-Krzysztof Łukaszewicz | N: VĘGORIA WCK Węgorzewo | +29 | 19 | |
8 | 13-zNS | Zuzanna Moszczyńska-Artur Wasiak | S: INWIT Pabianice | +28 | 20 | |
8-zEW | Piotr Jassem-Paweł Jassem | N: DĄBRÓWKA NAUKABRYDŻA.PL | +28 | 21 | ||
10 | 8-oNS | Ilya Shpuntou-Paweł Małecki | N: DĄBRÓWKA NAUKABRYDŻA.PL | +27 | 22 | |
11 | 6-zNS | Anna Sarniak-Danuta Kazmucha | N: SYNTEX | +26 | 23 | |
9-oNS | Michał Kwiecień-Włodzimierz Starkowski | S: DIEBOLD NIXDORF CRACOVIA | +26 | 24 | ||
13 | 12-zEW | Marek Pietraszek-Jacek Znamirowski | S: ELEKTROMONTAŻ Rzeszów | +24 | ||
14 | 5-oNS | Sławomir Piechocki-Paweł Gruszczyński | N: KART-EL Gorzów Wlkp. | +23 | ||
3-zNS | Artur Wójcik-Andrzej Aleksandrzak | N: UKB KLEKS Szamotuły | +23 | |||
16 | 4-zNS | Tomasz Włodarczak-Jerzy Sieracki | N: UNIA WINKHAUS Leszno | +22 | ||
17 | 1-oEW | Roman Wachowiak-Grzegorz Rojewski | N: CHEMIK Bydgoszcz | +20 | ||
18 | 7-oEW | Steve Green-Roger Bryant | N: Objectivity KS AZS Wratis | +19 | ||
19 | 15-oEW | Marcin Bartoszewski-Grzegorz Deptuła | S: ETB PRIM Ełk | +15 | ||
20 | 9-zNS | Maciej Dobrzyński-Janusz Gawęcki | S: HOTEL SENATOR | +13 | ||
11-oEW | Piotr Kuc-Dzierżawski-Tomasz Stryszawski | S: MILO Kraków | +13 | |||
22 | 3-oNS | Jerzy Nowak-Jacek Kokociński | N: KTB Konin | +10 | ||
14-zEW | Robert Głowacki-Andrzej Kondeja | S: HEFAJSTOS Otwock | +10 | |||
11-zNS | Marek Jaworski-Maciej Rodzaj | S: MILO Kraków | +10 | |||
25 | 13-oNS | Wojciech Gaweł-Rafał Jagniewski | S: Bridge24.pl 2 | +8 | ||
26 | 6-oEW | Roman Kierznowski-Adolf Bocheński | N: SYNTEX | +7 | ||
27 | 16-oEW | Maciej Mąka-Piotr Zięba | S: LESKOWIEC - BESKID | +6 | ||
28 | 10-zNS | Janusz Makaruk-Paweł Niedzielski | S: SPÓJNIA BENEXT | +4 | ||
29 | 2-zEW | Henryk Łakomski-Radosław Kozłowski | N: VĘGORIA WCK Węgorzewo | +3 | ||
30 | 4-oNS | Paweł Pietrażycki-Tomasz Bartnicki | N: BIOPAX.PL AZS UZ | +2 | ||
31 | 15-zEW | Marcin Krawczyk-Piotr Waniurski | S: MTS PIAST Skawina | +1 | ||
14-oNS | Ireneusz Grynczewski-Dariusz Zembrzuski | S: HEFAJSTOS Otwock | +1 | |||
33 | 15-zNS | Tomasz Lisica-Jan Rogowski | S: ETB PRIM Ełk | -1 | ||
14-oEW | Sławomir Kutyła-Kamil Walczyk | S: POMTECH Zwoleń | -1 | |||
35 | 4-oEW | Jerzy Mścisz-Anna Kowalska | N: UNIA WINKHAUS Leszno | -2 | ||
36 | 2-zNS | Adam Krysiak-Krzysztof Han | N: LKS PIAST Sieradz | -3 | ||
37 | 10-zEW | Stefan Kowalczyk-Jan Sucharkiewicz | S: MAGMA Zawiercie | -4 | ||
38 | 16-oNS | Rafał Marks-Mateusz Stępiński | S: ZweryfikujFirmę.pl - UW | -6 | ||
39 | 6-oNS | Tytus Żurawski-Adam Suchodolski | N: BLACKWOOD Gdańsk | -7 | ||
40 | 13-oEW | Ewa Sobolewska-Marek Szymanowski | S: INWIT Pabianice | -8 | ||
41 | 14-zNS | Zbigniew Borkowski-Bartosz Ceglarski | S: POMTECH Zwoleń | -10 | ||
3-oEW | Marek Markowski-Łukasz Brede | N: UKB KLEKS Szamotuły | -10 | |||
11-zEW | Jarosław Kostrzewa-Igor Terszak | S: CONSUS - Spójnia | -10 | |||
44 | 11-oNS | Arkadiusz Zadworny-Dariusz Puczyński | S: CONSUS - Spójnia | -13 | ||
9-zEW | Michał Klukowski-Piotr Zatorski | S: DIEBOLD NIXDORF CRACOVIA | -13 | |||
46 | 15-oNS | Grzegorz Gawron-Jakub Kowal | S: MTS PIAST Skawina | -15 | ||
47 | 7-oNS | Marta Janeczek-Andrzej Bunikowski | N: DARLES SANTERM Gdańsk | -19 | ||
48 | 1-oNS | Justyna Stachowiak-Kluz-Krzysztof Brudka | N: GRICON STARKA Poznań | -20 | ||
49 | 4-zEW | Robert Sikora-Andrzej Łagosz | N: BIOPAX.PL AZS UZ | -22 | ||
50 | 3-zEW | Bogdan Świątek-Jan Borychowski | N: KTB Konin | -23 | ||
5-oEW | Witold Tomaszek-Ewa Miszewska | N: ELEKTROWNIA Żelichowo | -23 | |||
52 | 12-zNS | Andrzej Lubojemski-Grzegorz Wodecki | S: CZARNA PAPUGA | -24 | ||
53 | 6-zEW | Aleksander Chrenowski-Aldona Chrenowska | N: BLACKWOOD Gdańsk | -26 | ||
9-oEW | Andrzej Iwański-Stanisław Pająk | S: HOTEL SENATOR | -26 | |||
55 | 8-oEW | Paweł Kowalczewski-Grzegorz Bajek | N: COMFORT SA KSAZ Wratislav | -27 | ||
56 | 13-zEW | Tomasz Sielicki-Piotr Tuczyński | S: Bridge24.pl 2 | -28 | ||
8-zNS | Ryszard Pałasz-Karol Filipowicz | N: COMFORT SA KSAZ Wratislav | -28 | |||
58 | 2-oEW | Karol Ruszkiewicz-Angelika Lechowska | N: LKS PIAST Sieradz | -29 | ||
59 | 5-zEW | Paweł Siwiński-Adam Kozłowski | N: KART-EL Gorzów Wlkp. | -32 | ||
60 | 10-oEW | Jerzy Zaremba-Piotr Żak | S: SPÓJNIA BENEXT | -33 | ||
61 | 16-zEW | Jan Betley-Anna Sztyber | S: ZweryfikujFirmę.pl - UW | -34 | ||
62 | 12-oEW | Edward Warząchowski-Bogdan Palikot | S: CZARNA PAPUGA | -39 | ||
63 | 7-zEW | Olga Zabulewicz-Dariusz Chmielewski | N: DARLES SANTERM Gdańsk | -40 | ||
64 | 1-zNS | Ryszard Rapicki-Leszek Falkowski | N: CHEMIK Bydgoszcz | -44 | ||
Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999 |