INDYWIDUALNA KLASYFIKACJA BUTLERA
bez zawodników, którzy nie mają szans na rozegranie 50% rozdań
 
Poprzednia runda: | 1-1 | 1-2 | 2-1 | 2-2 | 3-1 | 3-2 | 4-1 | 4-2 | 5-1 | 5-2 | 6-1 | 6-2 | 7-1 | 7-2 |
 
miejsce teamimp/rzdroz-
dania
8-18-29-19-210-110-211-111-212-112-213-113-214-114-215-115-2
1Joanna BredeSW: DRUGI SORT Bielsko-Biała0.87240-23-3    +60    +190-2-2
 Kazimierz LichawskiSW: DRUGI SORT Bielsko-Biała0.87240-23-3    +60    +190-2-2
3Piotr DybiczSE: Akademia Brydża AZS UW 0.87192 +12+20+5+16       +10+3+27+33
4Tomasz KiełbasaSE: Akademia Brydża AZS UW 0.77264-5-7+20+5 +18 +18-8+22+14+35 +3-25+33
5Piotr TurowskiNW: Radio Hit Włocławek0.75276+13+34+31-21  +8+13+17 +5 -11-17  
 Adam BłachnioNW: Radio Hit Włocławek0.75276+13+34+31-21  +8+13+17 +5 -11-17  
7Jakub PatreuhaSW: BKB I Bolesławiec0.75216+11+9+1000-13 -5+3+34+14+8+7+26+14 
8Andrzej JeleniewskiNW: A_D Szczecin0.74204       +19+3+6+7+1+34-9+18+27
9Włodzimierz WalaSE: TS WISŁA Kraków0.73192-3+18-14+29 -9          
10Patryk PatreuhaSW: BKB I Bolesławiec0.73228+11+9+1000-13 -5+3+34+14+8+7+26+14+5
11Dominik KaszowskiNW: JANTAR Toruń0.72276 0-17+47+31+6-30-3 +18 +1+26+12+15-27
12Jacek LasotaNE: AUTO MIRAS Pępowo0.7288+10+15-1-14+8-17 -7 +26-6-14+18-1+27+21
 Michał WantkeNE: AUTO MIRAS Pępowo0.7288+10+15-1-14+8-17 -7 +26-6-14+18-1+27+21
14Grażyna BusseNW: UNIA II Leszno0.693000-8+27-1+19+31+30-80+6 +9+21+12-17 
15Wojciech BiegajłoNE: Gambling Ciechanów0.68300 -36+32+9+20+170+1+26 +26-31-10+11 +15
16Grażyna BrewiakNW: UNIA II Leszno0.643120-8+27-1+19+31+30-80+6 +9+21+12-17-8
17Jerzy KullassNW: KB KONTRA Koszalin0.632640-15-7+10 +17-1 +27+14-7 +17 +13+42
18Krzysztof CichySE: Akademia Brydża AZS UW 0.62252+9-7+11 +47-13+18  +3+30-17+16+28-25 
19Adam LonskiNE: SDK Tczew0.62204      -1+5 +36-26+31-10+270-3
20Marcin SzymańskiSE: MPEC Tarnów0.61240+6 +5+22-13+5+4-15 +9+25   +25+8
 Błażej KrawczykSE: MPEC Tarnów0.61240+6 +5+22-13+5+4-15 +9+25   +25+8
22Piotr JasińskiSE: Akademia Brydża AZS UW 0.59252-5+12 -29+16+18  0+22+14+35+10 +27-8
23Marek WawrzyniakNW: KB KONTRA Koszalin0.592760-15-7+10 +17-1 +27+14-7-1+17 +13+42
24Marian SzymonowiczSW: KS TURBO FLY BACK Wrocław0.58252-19-33+25 -26+19  +15-2 +12-14 +420
 Stanisław SzubaSW: KS TURBO FLY BACK Wrocław0.58252-19-33+25 -26+19  +15-2 +12-14 +420
26Konrad CiborowskiSE: SFORA CIBORA Kraków0.58240+7+9 -18+7+27 +21  -14+17 -7+21 
27Paweł SzymonikSE: SPS EKO-RÓŻANKA0.58180 +34+6-12 +14+16-2-3 -170+36+8 -20
 Rafał NiedzielskiSE: SPS EKO-RÓŻANKA0.58180 +34+6-12 +14+16-2-3 -170+36+8 -20
29Patryk Kuczera-DygaSW: BUKS MDK MOSM I Bytom0.57240-4+20    +20+13-5-4-8+5-40-4  
30Wiesław SiekSE: Carlo Bossi Parfumes Nisk0.57360+28+19+16-6+16+5-4-8+33+38+17+9+30+33+18+4
31Grzegorz BachanekSE: GEOBEJUR Radom0.57192+28+4+5+4+20-12+4+8 +9  +25-6-2+6
 Grzegorz WieczorkiewiczSE: GEOBEJUR Radom0.57192+28+4+5+4+20-12+4+8 +9  +25-6-2+6
33Jacek LewNE: COMPENSA Gdańsk0.55192+28-15 +26+24           
34Piotr SoleckiNW: FLUX-MEDICAL Boguniewo0.55360+10+1-16+32-6+12+6+16-9+1+14+17+11+13+14+6
35Tadeusz BiskupSW: PONAR SILESIA Katowice0.52180+5 +1 +35+13 +7 +8 +9  +19-23
 Michał BojanowskiSW: PONAR SILESIA Katowice0.52180+5 +1 +35+13 +7 +8 +9  +19-23
37Andrzej KokorykaSE: SKÓR-BUT Łęczna0.52276 +7+4 +39-6+5-21 +5-25 +30+38-3+9
 Julij ChumakNE: BC SUDOVIA INTERNATIONAL0.52276+27+36+11-1+30+35+27 +3+18-3 -45 +10-15
39Marek RzeszutekSW: Bluerefrigeration AZSVIII0.51180+10     -23   +17+24-26  +16
40Aleksander KasprzakNE: SDK Tczew0.5252+14+9 +23+32+29 +5+3+20 -3 -11-10+10
41Zdzisław KuncSW: Bluerefrigeration AZSVIII0.5204+10+16    -23   +17+24-26 -7+16
42Zbigniew SkibickiNE: AUTOSTRADA EKSPLOATACJA0.49204+5+110     +9+15-5 -5+11+10 
43Sonata SimanaitieneNE: BC SUDOVIA INTERNATIONAL0.48192    +5  -21-4+22 0 -11+21 
44Stanisław AdamczykSW: PONAR SILESIA Katowice0.46180+39 +24    -10 -6 +19 +15 +5
 Robert CimrSW: PONAR SILESIA Katowice0.46180+39 +24    -10 -6 +19 +15 +5
46Kacper KopkaSE: Akademia Brydża AZS UW 0.45252+9 +11-29+47-13+18-39 +3+30-17+16+28 -8
47Marek SkotnicznySW: MULTI Opole0.44276+14-3-3+10-1+5-7+13+9-8 +2 -16-11+11
48Rafał SynowiecSE: SFORA CIBORA Kraków0.43264-3+9+2-4+14-14 +6-18 -30 +41  -21
49Kazimierz CiosSW: DRUGI SORT Bielsko-Biała0.43240+4-20    +12+19    +37-17+22-12
50Jarosław KaczorowskiSE: SKÓR-BUT Łęczna0.42252-9 +8+39 -4-5 -10+13 -11-5 -6+9
 Przemysław GałekSE: SFORA CIBORA Kraków0.42252-3 +2-4+14-14 +6-18 -30 +41  -21
52Andrzej HermansdorferSW: BUKS MDK MOSM I Bytom0.41216-4+20    +20+13-5-4-8+5-40-4  
 Piotr KlimackiNW: A_D Szczecin0.41216      -35+19+3+6+7+1+34+11+18+6
54Marek AtalskiSE: SKÓR-BUT Łęczna0.41228+5-12 +1+9  -6-1 +10-7 +3  
55Joanna DerewońkoNE: KBS LEGIONOWIANIN0.4228 +14  -4+25-14 +6-26  +10 -2+19
 Tadeusz LuzakNE: KBS LEGIONOWIANIN0.4228 +14  -4+25-14 +6-26  +10 -2+19
57Cezary WołczakSW: MULTI Opole0.39240+7+3+22 -17 -20-13  +6+2-4+48 -20
58Mirosław BublewiczNW: GOMAD Gorzów Wielkopolski0.39288+22+5-16+21-12-2-6+28-12 -10+6+13 +16 
59Marek SkulimowskiSW: BUKS MDK MOSM I Bytom0.39216+23+3-1-19+4+15    +14-2-26+12-6+9
60Wojciech KurkowskiSE: TERMOCHEM CHEMIK Puławy0.39180 +11 -5 +4 +1 -1+1  +13 +18
61Mirosław FechnerSW: ERBUD AZS Wratislavia IX0.37276+21-18+23   -7+5 +18 +29-4+26+13-13
62Andrzej WilemskiNW: JANTAR Toruń0.37228 0  +31+11-30 -14+18 +1  +15-6
63Maciej KulikowskiNE: Gambling Ciechanów0.36288 -36+32+9+20+17    +26-31-10+11 +15
64Arunas JankauskasNE: BC SUDOVIA INTERNATIONAL0.36264+27+36+11-1+30+35+27 +3+18-3 -45 +10-15
65Janusz KowalewskiNE: BC SUDOVIA INTERNATIONAL0.34240  +15-7 +13+10-2  -23+31+3-12 +11
66Mirosław LiszewskiNE: BC SUDOVIA INTERNATIONAL0.34276+13-7+15-7+5+13+10-2  -23+31+3-12 +11
67Robert WłodkowskiNW: FLUX-MEDICAL Boguniewo0.34192+10+1        +14+17-36+9+13-16
68Piotr ŁyczkowskiNE: K20.33240 +8 +29-2+7 -5+25 +5+13 +1-19 
 Andrzej SerwachNE: K20.33240 +8 +29-2+7 -5+25 +5+13 +1-19 
70Marek TekieliSE: TERMOCHEM CHEMIK Puławy0.33228+21+11 -5+28  +1-3-1 -1+8+13 +21
71Tadeusz SzwenkelNW: JANTAR Toruń0.33180-20 -17  +11-2 -14 +10 +26  -6
72Wojciech PalmowskiNE: Gambling Ciechanów0.32204-27+7  +27-3-29+7+12+31   +7-11+8
73Paweł ChindelewiczNE: SDK Tczew0.32264+14+13+5-26+32+29 +5+3+20 -3 -11-10+10
74Tomasz OsińskiNW: JANTAR Toruń0.31288-5-25+12-5+36  +8-10-14-17+7+19-18 
 Karol SzwenkelNW: JANTAR Toruń0.31288-5-25+12-5+36  +8-10-14-17+7+19-18 
76Maciej SzczerczakSE: TS WISŁA Kraków0.3312-28+18+7+29-20+12+18-1+10-13-90-10 +12+17
77Cezary KomajdaSE: TERMOCHEM CHEMIK Puławy0.3240 -11-20 +10+14+5+39  +24-8 +6+7 
78Cezary BołądźNW: Radio Hit Włocławek0.32640  +1+3+5+5-7 -8-14+15+19 +19+2
79Rafał WolańskiSW: VALUE MEDIA AZS II0.29264-7-3+13+15+47+17+23-12 -11-2+40-28-26+16 
80Mariusz IlnickiSW: BONA FIDE0.29240      -12-19+43-14 -4+26-12+16+23
81Roman KowalkowskiNW: Radio Hit Włocławek0.292040  +1 +5+5  -8 +15  +19+2
82Andrzej MaszczyszynSW: DDK Brzeziny Śląskie0.29180-39-2    0+3+15       
83Aliaksandr PrakapenkaNE: SPEKTR Mińsk0.27312  +7+7 +3+5+23-4 +30+14-11+1-24
84Krzysztof CzapczykNE: COMPENSA Gdańsk0.27216 -13+26 +23-26+22 -12-31 -2+5 +19 
85Michał WróbelSW: JKBS Jastrzębie-Zdrój0.26276-15  +10+13  +38-15+8-5-31 +2+2
 Agnieszka PietrzykSW: JKBS Jastrzębie-Zdrój0.26276-15  +10+13  +38-15+8-5-31 +2+2
87Krzysztof MielnikNE: SDK Tczew0.26300 +13+5-26+11+9-1+5 +36-26+31-10+270-3
88Wojciech PaszkoSE: ALF Nowy Sącz0.26216-8 +37  +8  -3-9-2+20+15 +10+7
89Marek SzukałaNW: UNIA II Leszno0.26228+13 -31  -17+2+3  -9 +12  +5
90Sylwester MłynarczukNE: AUTOSTRADA EKSPLOATACJA0.25360+8+330+30-5-35+8-3+20+6+14+10+150+3
91Leszek SzelągNE: Mazovia Płock0.24228 +33-22+32 -8 +5-3  +11-14 +6 
92Zdzisław KowalewskiNE: AUTOSTRADA EKSPLOATACJA0.24336+5+11-20+33-30-13+12-9+9+15-5-7-5+11+10-10
93Ryszard KonopkaNW: STB Słupsk0.242040-6 -17+3+23+20+26-17       
94Zdzisław LaszczakNE: AUTOSTRADA EKSPLOATACJA0.24288+8+33 +30-5-35+8-3+20+6+14+10+150+3
95Krzysztof RogozińskiNW: GOMAD Gorzów Wielkopolski0.23264+22+5-16+21-12-2  -12+19 +2 -22 -5
96Roman KujawskiNW: ADMIRA Poznań0.23204 +4+17 +9 +11 +1+1 +11 -15  
 Marek WojciechowskiNW: ADMIRA Poznań0.23204 +4+17 +9 +11 +1+1 +11 -15  
98Pavel KlebanovichNE: SPEKTR Mińsk0.23336+12+4+19+7-20-17+15-20 -7+23 +4-33-1+18
 Elena ShokhanNE: SPEKTR Mińsk0.23336+12+4+19+7-20-17+15-20 -7+23 +4-33-1+18
100Andrzej MazurekNW: UNIA II Leszno0.23240+13 -31   +2+3  -9-6+12 -16+5
101Grzegorz KułakSE: TERMOCHEM CHEMIK Puławy0.23180 -11  +10 +5+39  +24-8  -21 
102Maciej DorabiałaSW: VALUE MEDIA AZS II0.22204-14+3-25-12  +4 -8  -3 +22+43+28
103Grzegorz CieślakSE: SPS EKO-RÓŻANKA0.21228-25 +3 -14   +15+7 +32+12-10 
 Elżbieta WaniurskaSE: SPS EKO-RÓŻANKA0.21228-25 +3 -14   +15+7 +32+12-10 
105Przemysław SalińskiSW: BONA FIDE0.21276+3+18-100-47+32-12-19+43-14 -4+26-12+16+23
106Andrzej LembasSE: LAST MINUTE Kraków0.21263 -37+36 -16+17-18 +8-4 +1+5 +14+12
 Karol SuchońSE: LAST MINUTE Kraków0.21263 -37+36 -16+17-18 +8-4 +1+5 +14+12
108Maciej BoczarNE: KBS LEGIONOWIANIN0.21264-4+3-15+7+52-12+5-42  +7+2 +11+24+2
 Krystian DowolskiNE: KBS LEGIONOWIANIN0.21264-4+3-15+7+52-12+5-42  +7+2 +11+24+2
110Przemysław KrasińskiNW: ADMIRA Poznań0.2288+6-3 -47+12+2+21+11 +32-1+5-17 -14-6
 Mirosław KopowskiNW: STB Słupsk0.2288-13+2+27 +6-12+35-19-23+8-4-11-13+22-3-4
112Witold MiłoszewskiNW: ANNEBERG Zielona Góra0.2276+14-15-2 -9+8+10+15 +6-4 -7 -9+7
113Jarosław WachnowskiNW: FUNDACJA I Love Bridge Go0.2226 +16-130-13+5     -9+36-9+43+11
114Andrzej GarstkaNW: STB Słupsk0.23120-6+27-17+3+23+20+26-17+8-4-11-13+22-3-4
115Mariusz GrabowskiNW: BIN Aleksandrów Kujawski0.2252 +6-16+26+2  +23+25 +26-15+3-11  
116Janusz DrozdowskiSW: Bluerefrigeration AZSVIII0.19252 -3+3-10+26-19-4+12-5-3  +3-13  
 Kazimierz DziadkowiecSE: KETZ SUPER BOND Kraków0.19252+37 -3+12+27 -6+100  -5-24-6+6 
118Ryszard PisarczykSE: Carlo Bossi Parfumes Nisk0.19348+3-18-5-22+2-17-4-8+33+38+17+9+30+33+18+4
119Waldemar SzelkaSW: MULTI Opole0.18216  +22-25-17+5-20-13+9-8  -4+48-11-20
120Andrzej TrygarSE: KETZ SUPER BOND Kraków0.18228 -4 +13-1+23  +8-22+28+9-8  -9
 Jerzy RadomskiSW: DDK Brzeziny Śląskie0.18228  +27+24-19+10   +15+25-16+14+10+11+20
 Tadeusz RejdychSE: KETZ SUPER BOND Kraków0.18228 -4 +13-1+23  +8-22+28+9-8  -9
123Wacław GąssowskiSE: KETZ SUPER BOND Kraków0.17228+37 -3+12+27 -6+100  -5-24-6+6 
124Tadeusz GarbacikSE: ALF Nowy Sącz0.17264 0-36+35-27 -16+2-3-9 +20+15 +10+7
125Marek GielnikNW: ADMIRA Poznań0.17300+6-3 -47+12+2+21+11 +32-1+5-17-7-14-6
126Andrzej KozakSE: CKFiS Bełżyce0.16311+13 -29 -16+13-4+15-2-6-28+5 -5 -17
127Kamila KukułaSW: Bluerefrigeration AZSVIII0.152040+16     -2  -14-8 +26-13+13
128Remigiusz GóralczykNW: TRZYNASTKA Szczecin0.15240-13-8 +17-31  +7+16 +10-2 +17+9 
129Radosław KrólNW: SBS DAWID Nowa Sól0.14228+5+25-9+8      +4+3 +8+4+3
 Eugeniusz SzczepańskiNW: SBS DAWID Nowa Sól0.14228+5+25-9+8      +4+3 +8+4+3
131Andrzej StaszekSW: PONAR SILESIA Katowice0.14216 +2 +19 +21+24 +14 -25 +5 -16 
 Edwin SzenkelbachSW: PONAR SILESIA Katowice0.14216 +2 +19 +21+24 +14 -25 +5 -16 
133Grzegorz WołowiecNE: GAME OVER Gdańsk0.13228 -33 +37-32-29  -25+13+24 +10-7-24 
134Krzysztof AntasNE: COMPENSA Gdańsk0.13276+28-15 +26+24 +5-7 0-7-31 -11-18 
 Dariusz KoprońSE: SKÓR-BUT Łęczna0.13276 +7+4 +39-6+5-21 +5-25 +30+38-3+9
136Arkadiusz GórzewskiNE: GAME OVER Gdańsk0.11252 -33 +37-32-29-12+9-25+13+24 +10-7-24 
137Krzysztof WośkowiakNE: GOK Bielsk0.11240+4-140-30+2-7+22-5  -11 +45 +1 
 Michał MaszendaNE: GOK Bielsk0.11240+4-140-30+2-7+22-5  -11 +45 +1 
139Piotr NowickiNE: Mazovia Płock0.1216 +33-22  -8 +5-3  +11-14 +6 
 Józef TokarzSE: ALF Nowy Sącz0.1216-6  0 -23+21+16+34 +17+14 -33+8 
141Maciej HutyraSW: VALUE MEDIA AZS II0.09264 +3+13-12+10-32+23+2+6-18+9 -7  -2
 Przemysław KubickiSW: ERBUD AZS Wratislavia IX0.09264-3-16+16-1+21+3-7+36-6 +8 +18 +13-13
143Anna Kręglewska-WnukNE: K20.09216-8 -16 +17+26-4-5 -4+4 -18+5  
 Tomasz WnukNE: K20.09216-8 -16 +17+26-4-5 -4+4 -18+5  
145Piotr BrzezińskiNW: ANNEBERG Zielona Góra0.08288 +15-8+31 +51-6-16+11 -4-7-26-12 -18
146Lech GrabskiNE: Amado Trans Olsztyn0.06192-8-33  +35+25  +4-1+110  +19+16
 Bernard PszczołaNE: Amado Trans Olsztyn0.06192-8-33  +35+25  +4-1+110  +19+16
148Wojciech RozwadowskiSW: VALUE MEDIA AZS II0.06264-7-3 +15+47+17 -12 -11-2+40-28-26+16 
149Jacek RadomskiSW: JKBS Jastrzębie-Zdrój0.06240+1+66-16+10 +1-3+16 +10-14+2 -8-22+12
150Tadeusz KaczanowskiNW: A_D Szczecin0.05334-2-4-4+6-3-5-20-260-6-2+11-3-9-15+27
151Krzysztof LatusSE: CKFiS Bełżyce0.05299 +11-29-17-16-18 +17-8  +5-12+7-12+25
152Maciej KitaSE: MPEC Tarnów0.05180+80      +3+1-10+7    
153Józef MyćSE: SKÓR-BUT Łęczna0.03276-9 +8+39 -4-5 -10+13 -11-5 -6+9
154Jakub JagodzińskiSE: TERMOCHEM CHEMIK Puławy0.03216-13 -11+29 +4-18 +1-9+1 +24 +7 
155Aleksander PoznyszSW: KS Konfeks I Legnica0.02276+15+22+22+13+17-5-170-9+3-9+3+4 -14-5
 Ryszard WolińskiSE: ALF Nowy Sącz0.02276-6+28 0+1 +21+16+34-14+17+14-30-33+8 
157Bartosz MatrasSE: TERMOCHEM CHEMIK Puławy0.02252-13 -11+29 +14-18 +1-9  +24+6-21+18
158Marcin ZawadzkiNW: GOMAD Gorzów Wielkopolski0.01180  +16-32-9+2      +3+5+17+8
159Roman KlejnyNW: FUNDACJA I Love Bridge Go0.012980-34 -6-13-16+3-23+14-18+9+6 -13+43+15
160Marek NiesłuchowskiNE: MAKABI Gdańsk0192+29-13-12+28-23+26  -9 -4-6 -9+16-15
 Danuta ŻabickaNE: MAKABI Gdańsk0192+29-13-12+28-23+26  -9 -4-6 -9+16-15
162Dariusz SielskiNW: BIN Aleksandrów Kujawski0180 +6-16+26+2           
163Jacek WojnarowiczSW: VALUE MEDIA AZS II-0.01240-14 -25 +10-32+4 -8-18 -3 +22+43+28
164Vasil ValchevNW: A_D Szczecin-0.01238-6+3-4+6-3 -20-260-6-2+11-3 -15 
165Maciej TerpiłowskiSW: BONA FIDE-0.01264-21 +5+51-10 -60 -16-25+16+40+4 -5
166Jerzy GładyszSW: KS TURBO FLY BACK Wrocław-0.02180  -13+12  -24+10+8 -18+41+24+9  
167Paweł KotarbaSE: LAST MINUTE Kraków-0.04251+25  -35-2-5 +39+2+6-1  -3-11-1
 Joanna KotarbaSE: LAST MINUTE Kraków-0.04251+25  -35-2-5 +39+2+6-1  -3-11-1
169Michał WitkowskiSW: JKBS Jastrzębie-Zdrój-0.04192+1+66-16+10 +1-3+16 +10-14  -8-22 
 Jarosław MichałowskiNW: Radio Hit Włocławek-0.04192 -16-27 +10+11  +23+21 -3 +2-21+42
171Ryszard LeśniewskiNW: STB Słupsk-0.05240 +2-5-10     -21+1-5-3-5+13+11
172Jarosław BartosińskiNE: SDK Tczew-0.05192-29+9-26+23  +4 -23 -2 -17   
173Katarzyna Żegilewicz-ZawadzkaNW: GOMAD Gorzów Wielkopolski-0.06252-10+10+16-32-9+2      +3+5+17+8
 Waldemar MikuckiNW: TRZYNASTKA Szczecin-0.06252 +8-27 -36-11-11 -5-2 -6+11 +10+18
175Ryszard LaskowskiSW: KS Konfeks I Legnica-0.06300-1 +12+48+17-5-170-9+3-9+3+4 -14-5
176Paweł SosnowskiNW: JAGIELLONKA Piła-0.06264+12+7  +13-5-2+14-11-6+14-15  -13-11
 Ryszard SawickiNW: JAGIELLONKA Piła-0.06264+12+7  +13-5-2+14-11-6+14-15  -13-11
178Bogumił WegnerSW: KS Konfeks I Legnica-0.06180-1 +12+48            
179Aleksander SejudSW: JKBS Jastrzębie-Zdrój-0.07192 -22-23 +16 +13+32-15   -5-15  
180Mieczysław StefańskiNW: FUNDACJA I Love Bridge Go-0.08262 +16-130 +5+1-23+10-17-9+36-9 +11
181Stanisław DzikiSE: Carlo Bossi Parfumes Nisk-0.09216+3-18-5-22+2-17          
 Maciej BoczekSW: MULTI Opole-0.09216+14  +10 0  -14  -7 -16-24+11
183Sviatlana BadrankovaNE: SPEKTR Mińsk-0.09204+8-8+7+7-27   +17+1 -31  +1-24
184Janusz HliwaNW: FUNDACJA I Love Bridge Go-0.09226-13 +4-6-38 +1-23    -11-13-25 
185Monika SuchodolskaNE: GAME OVER Gdańsk-0.09180-4 -21  -9    +10-12  +2-19
186Piotr SuchodolskiNE: GAME OVER Gdańsk-0.1204-4 -21  -9-12+9  +10-12  +2-19
187Andrzej WielowieyskiNW: A_D Szczecin-0.1202  +130-10-11-35      +11 +6
188Janusz RadeckiNE: KBS LEGIONOWIANIN-0.1228-4 -11+1   -21+2+10-9+31+17-27  
189Wiesław MączkowskiNW: STB Słupsk-0.1276-13 -5-10+6-12   -21+1-5-3-5+13+11
190Mirosław SzalińskiNE: SDK Tczew-0.11192-29 -26 +11+9+4 -23 -2 -17   
191Stanisław WawszczykSW: BONA FIDE-0.11300+3+16+5+51-10-17-60 -16-25 +40+4 -5
192Grzegorz ZgorzelskiNE: GOK Bielsk-0.12228+4-3+20-33 -26+23 +9+5   +11 -18
 Władysław DziachanNE: GOK Bielsk-0.12228+4-3+20-33 -26+23 +9+5   +11 -18
194Jerzy GoberNE: Dolina Narwi MOSiR Łomża-0.12180-1+29+17-9-52+12 +20+8-15  -14-21  
195Jerzy GurzędaNW: FLUX-MEDICAL Boguniewo-0.13216-12-7    -10-15+22+1-10-1    
196Leszek ŁuniewskiNE: Mazovia Płock-0.13192-2+1 +32+12+17-22-32 -18      
197Anna MakarewiczSW: ERBUD AZS Wratislavia IX-0.16204  +23-10   +5 +11 +29-4+26  
198Janusz PisarekSW: DDK Brzeziny Śląskie-0.17252-5-11       +15+25-16-24-9+24-11
199Jerzy DuszaSE: PTG Sokół Gorlice-0.17240+3-9+14-29-12+1  +13-1+2-20  -8+16
200Adam PruszkowskiSE: CKFiS Bełżyce-0.17275-21-11-16   +15+17-8 +26-9-41-5-11-17
201Marek OliwaSW: MICHALAK Kolonowskie-0.182640-16-12-48-21-30 +5 +25-19 0+5+18
202Eugeniusz StrzyżSE: COME-BACK Rzeszów-0.19264 +8-4-39-28-140-14+18+17   -13 +1
203Zenon BetańskiNE: MAKABI Gdańsk-0.2192-14-9+22-32-24-17-5+21 -15-5 +17 +11 
 Marek KryniewskiNE: MAKABI Gdańsk-0.2192-14-9+22-32-24-17-5+21 -15-5 +17 +11 
205Bartosz BańkowskiSE: KIERY Głogoczów-0.21240      -9+7+3-7+12+9-25+6-10-7
206Jan ObuchowiczNW: ANNEBERG Zielona Góra-0.212160  +28-2   -20-8 -3 -19-10 
 Tadeusz JakubiakNE: AUTO MIRAS Pępowo-0.21216-28+13+21-37-12+8     +7-11-5+11-18
208Jarosław DrewingNE: AUTO MIRAS Pępowo-0.23228-28+13+21-37-12+8  -6  +7-11-5+11-18
209Longin BartnikSW: MULTI Opole-0.23240 -3-3 -10-7+13-14 +6-7-35 -24 
210Jan GrygowiczSE: PTG Sokół Gorlice-0.23192-7+19    +3-3-33-38-17-14    
 Lechosław SuszkaNE: MAKABI Gdańsk-0.23192        -20 -13+14+36 -10
 Wiesław StójSE: PTG Sokół Gorlice-0.23192-7+19    +3-3-33-38-17-14    
213Jarosław HilbrechtNW: FLUX-MEDICAL Boguniewo-0.24192-12-7          -36+9+13-16
214Marek JaroszSE: KIERY Głogoczów-0.24312+12-21+29  +6-9+7+3-7+12+9-25+6-10-7
215Kazimierz ChłobowskiSE: TS WISŁA Kraków-0.24228-28 +7 -20+12+18 +10-13-9 -10-3 +17
216Radosław LiskowiakNW: FUNDACJA I Love Bridge Go-0.24240 -34+4 -38-16 -23+10-17+6-11 -25+15
217Jerzy TrembowskiNW: ANNEBERG Zielona Góra-0.252520  +28-2 -6-16+11 -4-7-26-12 -18
 Artur WinklerSW: BKB I Bolesławiec-0.25252 +33-5 -16 +7-36 -11-17 +28-22 +4
219Grzegorz RybackiNW: TRZYNASTKA Szczecin-0.26264 +8-27 -36-11-11 -5-2 -6+11 +10+18
220Tomasz LatosNW: HURTOWNIA SPORTOWA PAAK B-0.27216 -10+2-28+35+13-19+9+9-1-26+5    
221Piotr KozickiNW: JAGIELLONKA Piła-0.28288-10-1+7-10  +6-28+20+8-5+3+21-8  
 Tadeusz JanczurewiczNW: JAGIELLONKA Piła-0.28288-10-1+7-10  +6-28+20+8-5+3+21-8  
223Mirosław ZomkowskiNE: Amado Trans Olsztyn-0.29192  +16-29  -27+21-17+7  +14+21  
224Piotr StopaSE: TS WISŁA Kraków-0.3348-3-19-14-5-5-9-5-1+1 +20-16-3+12-25
225Jan SączawaSE: Carlo Bossi Parfumes Nisk-0.31204+28+19  +16+5  -13+1  -15-160+20
226Jacek MłyńczykSE: TS WISŁA Kraków-0.31264 -19 -5-5 -5-39 -5+20 -28+11 
227Edmund PinkiewiczNE: COMPENSA Gdańsk-0.31192 -13+26 +23-26 +33-26 +9 -10-15  
228Tomasz ZaleskiNE: Dolina Narwi MOSiR Łomża-0.32300-1+29+17-4 -25-5-23 -5-38-11-14 -10+15
229Andrzej KaźmierczakSW: BKB I Bolesławiec-0.33192      +7-36 -11-17 +28-22 +4
230Jerzy SadowskiNW: KB KONTRA Koszalin-0.33204-14  +4-19 +19-23 -19+2  +7-4 
231Ewa MikuckaNW: TRZYNASTKA Szczecin-0.342760 +5+10 -6-21-11 -20+9 -19-2 -7
232Wiesław ŻegilewiczNW: GOMAD Gorzów Wielkopolski-0.35204-10+10    +2-14-27-14-9     
233Jerzy BrzustowskiSE: SPS EKO-RÓŻANKA-0.36228-17+37 -13-7-27-21-16 +42-10   -18-4
234Roman NarewskiSE: PTG Sokół Gorlice-0.37252    -12+1-1-7+13-1  -36+1-8+16
235Michał WłoszekNW: BIN Aleksandrów Kujawski-0.37240+13-2 -8 -51-1+23 -1-10  +9+21-2
236Krzysztof KrajewskiNE: Dolina Narwi MOSiR Łomża-0.38240+3  -9-52+12 +20+8-15   -21  
237Krzysztof DziekańskiSW: BONA FIDE-0.38252 +16-100-47-17  +14 -31+16  -19 
238Marek GiżaNW: HURTOWNIA SPORTOWA PAAK B-0.39264 -10+2-28+35+13-19+9+9-1-26+5    
239Tadeusz PrzybyłoSE: COME-BACK Rzeszów-0.39228  -8-1-10-4+6-10-14 -20-22 +11 
240Karol GrzywaczSE: COME-BACK Rzeszów-0.4216  -8-1-10-4+6 -14-27+90-22 +11 
241Jan WeberNW: ADMIRA Poznań-0.42192+2 -12+5 -2 -7-25 +4 -6 -13+16
 Dariusz KrajewskiNE: Mazovia Płock-0.42192-2+1+12-28-8 -23 +4 -6-16-4+33-19-16
243Wojciech JarząbekNW: TRZYNASTKA Szczecin-0.462640 +5+10 -6-21-11 -20+9 -19-2 -7
244Konrad DobrzynieckiSE: KIERY Głogoczów-0.46192+12-21+29  +6          
245Jerzy SerafinSW: MICHALAK Kolonowskie-0.47216  -22-13-47-10 +5 +25-19-37 -10
246Maciej WiącekNE: Mazovia Płock-0.49192  +12-28-8+17-23-32+4 -6-16-4+33-19-16
247Jacek PrzybyśSE: CKFiS Bełżyce-0.49216-21-11-16-3-47           
248Stanisław GawryszczakNE: Dolina Narwi MOSiR Łomża-0.5300 +24-32-4+4-25-15 -9 +6+16-38-6-21-11
249Wojciech StachnikSE: MPEC Tarnów-0.5240 -28-16 +12-1-15-17-1  +11-24+13  
250Krzysztof ŚliwońSW: BUKS MDK MOSM I Bytom-0.53240      +7-13-7-19+14-2  -420
251Grzegorz WadasSE: MPEC Tarnów-0.54228 -28-16+6  -15-17-1  +11-24+13  
252Wiesław PaczkowskiNW: HURTOWNIA SPORTOWA PAAK B-0.56240-22-5+8-31+33-6      -12-39+25-15
253Adam CichońSE: KETZ SUPER BOND Kraków-0.57228-28-1-6  -80+14 -3-26  -13+3-9
 Marek HeichelSE: KETZ SUPER BOND Kraków-0.57228-28-1-6  -80+14 -3-26  -13+3-9
255Krzysztof MichalczykNE: Amado Trans Olsztyn-0.58264  +16-29  -27+21-17+7  +14+21-6-4
256Jarosław MolendaSW: BKB I Bolesławiec-0.59204 +33-5 -16 +6 -17  -24  -9 
257Tomasz PawełczykSW: BUKS MDK MOSM I Bytom-0.59192      +7-13-7-19    -420
258Maciej MacewiczSW: MICHALAK Kolonowskie-0.6252   -48-21-3-2-1+7+4  -19+17+5+18
259Bernard BrodaSW: MICHALAK Kolonowskie-0.62180  -22-13-47-1      -370-10
260Janusz WieruckiNW: KB KONTRA Koszalin-0.63240 +15-8 +8-31 -9+12  -11+6+15 -3
 Jan ChmielewskiNW: KB KONTRA Koszalin-0.63240 +15-8 +8-31 -9+12  -11+6+15 -3
262Andrzej ByzdraSE: Carlo Bossi Parfumes Nisk-0.64216      -3+28-13+1-12-9-15-160+20
263Paweł KrzemińskiNW: BIN Aleksandrów Kujawski-0.642280 +9 +9-8-3 -1-32 -5-34 -19-42
264Marek KowalskiSE: KIERY Głogoczów-0.64240      -3+3-15-42-17-9-4-4-8+8
265Andrzej GrelaNW: HURTOWNIA SPORTOWA PAAK B-0.67192-22-5+8-31+33-6      -12-39+25-15
266Adam WszeborowskiNE: Dolina Narwi MOSiR Łomża-0.69192      -5-23 -5-38-11  -10+15
267Jerzy ZatorskiSW: KS Konfeks I Legnica-0.72204 -66  +10-6-30+5+3+2-40 -26  
268Marek BałdyszSW: KS TURBO FLY BACK Wrocław-0.72240 -9 -15 -23-2-7 -4+6  -10+6-9
 Samuel BałdyszSW: KS TURBO FLY BACK Wrocław-0.72240 -9 -15 -23-2-7 -4+6  -10+6-9
270Witold DygasNW: SBS DAWID Nowa Sól-0.75240+200 -26-33+6-8-13+5+2+4 -21+12-13-42
271Krzysztof GaworSE: KIERY Głogoczów-0.76192   +17-9+4-3+3-15-42-17-9-4-4-8+8
272Paweł DubowskiNW: SBS DAWID Nowa Sól-0.78264+200 -26-33+6-8-13+5+2 +7-21   
273Waldemar SiudaSW: BKB I Bolesławiec-0.79204+19  -51 -1+6 -17  -24  -9+5
274Jan NiebudekSW: KS Konfeks I Legnica-0.82180 -66  +10-6-30    -18-26 -4
275Janusz JasińskiNW: SBS DAWID Nowa Sól-0.98180  +16 -35-13-5+7-16+20  +2   
 Edward BargielNW: SBS DAWID Nowa Sól-0.98180  +16 -35-13-5+7-16+20  +2   
277Sławomir CzechSE: PTG Sokół Gorlice-0.98216+3-9+14-29  -1-7  +2-20-36+1  
278Joanna ZalewskaNE: Akademia Brydża AZS UW Wa-1.04228+1-29        -10+12-17+9-27-21
279Krzysztof ChmielSW: ZTB 7TREFL Zawiercie-1.06240-5-10    -13-32-43+14+18-41    
280Filip TrojańskiNE: Akademia Brydża AZS UW Wa-1.07204      -5+7-3-20      
281Rafał FurgalSW: ZTB 7TREFL Zawiercie-1.08192      -13-32-43+14+18-41    
282Mirosław GrochowskiNE: Akademia Brydża AZS UW Wa-1.47192  -19 -35-25    -24-29-14 -11+18
283Piotr LudwikowskiSE: LAST MINUTE Kraków-1.48204+17-34-370  -16-18  -24+8-30-38  
 Małgorzata LudwikowskaSE: LAST MINUTE Kraków-1.48204+17-34-370  -16-18  -24+8-30-38  
285Albert GrochowskiNE: Akademia Brydża AZS UW Wa-1.76204  -19 -35-25    -24-29-14-36 +18
 
INDYWIDUALNA KLASYFIKACJA BUTLERA
zawodnicy, którzy nie mają szans na rozegranie 50% rozdań
 
Poprzednia runda: | 1-1 | 1-2 | 2-1 | 2-2 | 3-1 | 3-2 | 4-1 | 4-2 | 5-1 | 5-2 | 6-1 | 6-2 | 7-1 | 7-2 |
 
miejsce teamimp/rzdroz-
dania
8-18-29-19-210-110-211-111-212-112-213-113-214-114-215-115-2
1Artur GłowackiSW: JKBS Jastrzębie-Zdrój2.6712                
2Franciszek ZarzeckiSW: KS TURBO FLY BACK Wrocław1.7748-11   +47           
3Mariusz GawłowskiSW: ZTB 7TREFL Zawiercie1.5448                
4Agnieszka BrawataSE: CKFiS Bełżyce1.2524         +4+26     
5Paweł HulanickiSE: Akademia Brydża AZS UW 1.1872      +16+18-8       
6Lena LeszczyńskaNE: K21.17168-12-4+22+37            
 Kacper KacperskiNE: K21.17168-12-4+22+37            
8Stanisław FangorSW: DDK Brzeziny Śląskie1.0196  +27+24-19+10      +14+10+11+20
9Marian WierszyckiNW: ADMIRA Poznań124                
10Wojciech DolnyNW: Radio Hit Włocławek0.9984    +10+11  +23+21 -3  -21+42
11Bogdan GrzelakNW: UNIA II Leszno0.9848        -3-6+17  +39  
12Robert LaszkiewiczSW: VALUE MEDIA AZS II0.8824                
13Piotr DobryszyckiSW: KS TURBO FLY BACK Wrocław0.86156-11 -13+12+47 -24+10+8 -18+41+24+9  
14Michał GórskiNE: MAKABI Gdańsk0.896      +14+42        
15Cezary BuraNW: UNIA II Leszno0.8156 +8 +21-8   -3-6+17  +39  
16Maciej WierzbickiNW: GOMAD Gorzów Wielkopolski0.7984      -6+28 +19-10+6+13 +16 
17Marek AdamczykSE: KETZ SUPER BOND Kraków0.7548                
18Henryk GrządzielSW: PONAR SILESIA Katowice0.73144 +11 +21+12 +2 -9 -1 +31+8  
 Maciej KędzierskiSE: SFORA CIBORA Kraków0.73144       +21  -14+17 -7+21 
 Mirosław BiałożytSW: PONAR SILESIA Katowice0.73144 +11 +21+12 +2 -9 -1 +31+8  
21Maciej PiaseckiNW: UNIA II Leszno0.72108 +8 +21-8           
22Jacek SikoraNE: AUTO MIRAS Pępowo0.7236      +29-1-2       
23Marek NowakowskiSW: DDK Brzeziny Śląskie0.7172                
 Jan StrzępekSE: COME-BACK Rzeszów0.7172-12+21              
25Adam CybulskiNE: Mazovia Płock0.7120+4        -22+38  +11  
26Roch RupniewskiNW: JANTAR Toruń0.69120-20  +47 +6-2-3  +10  +12 -27
27Dariusz BiedrzyckiNE: Gambling Ciechanów0.6860             +7-11+8
28Leszek PęcherzewskiNE: Mazovia Płock0.67132+4        -22+38  +11 +4
29Jarosław GąsiorowskiSE: TERMOCHEM CHEMIK Puławy0.66144+21 -20 +28   -3  -1+8  +21
30Tomasz BednarekSW: BUKS MDK MOSM I Bytom0.6696+23+3-1-19+4+15          
31Jan WłodkowskiNW: FLUX-MEDICAL Boguniewo0.696      +6+16-9+1  +11+13+14+6
32Henryk BrodawskiNE: AUTOSTRADA EKSPLOATACJA0.53120                
33Waldemar KożuchowskiNW: JAGIELLONKA Piła0.5396  +8-4+38+16      -2-12+3+4
34Janusz PrzybyszewskiNE: COMPENSA Gdańsk0.53144      +22 -12-31 -2+5 +19 
35Jerzy StworzewiczSW: DRUGI SORT Bielsko-Biała0.51168+4-20    +12+19    +37-17+22-12
36Bogusław DykNW: STB Słupsk0.47120      +35-19-23       
37Witold BiałasSW: JKBS Jastrzębie-Zdrój0.46132      +13+32-15   -5-15  
38Sebastian PiepióraNE: MAKABI Gdańsk0.45144      +14+42        
39Ryszard ZdonSE: COME-BACK Rzeszów0.411560+21          +24+5-14-12
40Janusz BukowySE: COME-BACK Rzeszów0.39132-12      -14+18-27+90    
41Cezary KmiecikNW: FLUX-MEDICAL Boguniewo0.38120  -16+32-6+12          
42Jarosław ŁakomyNW: BIN Aleksandrów Kujawski0.371560 +9 +9-8 +23+25 +26-15+3-11  
 Patryk BerhorstNE: GAME OVER Gdańsk0.37156 -1 +14-11 -8+3+28+4 +29+12-11 -2
 Bartłomiej CybulaNE: GAME OVER Gdańsk0.37156 -1 +14-11 -8+3+28+4 +29+12-11 -2
45Andrzej BondarewiczSW: VALUE MEDIA AZS II0.35168       +2+6 +9 -7  -2
46Kazimierz DobrzynieckiNE: Gambling Ciechanów0.3572      0+1+26       
47Viktar LipnitskiNE: SPEKTR Mińsk0.34108        -4 +30+14   
48Łukasz GawełSW: ERBUD AZS Wratislavia IX0.3396+21-18  +21+3      +18-4+7-16
49Aleksander Downar-ZapolskiNW: A_D Szczecin0.33106-2-4+130-10-5          
50Ramunas GrigoraitisNE: BC SUDOVIA INTERNATIONAL0.3132       -21-4+22 0 -11+21 
51Dorota Tokaj-WojtczukSW: ABNEGAT Warszawa0.3120        +17 -8+1-3+13  
 Rafał WojtczukSW: ABNEGAT Warszawa0.3120        +17 -8+1-3+13  
53Waldemar ZielińskiNW: HURTOWNIA SPORTOWA PAAK B0.2984+10               
54Hieronim FurmanSE: COME-BACK Rzeszów0.2896            +24+5-14-12
55Janusz ŁunisNW: ANNEBERG Zielona Góra0.28132 +15-8+31 +51          
56Bogusław MojżeszSW: DRUGI SORT Bielsko-Biała0.2796  +17+11+19-9  -8+4-6-2    
57Marcin FiguraNW: JANTAR Toruń0.2760                
58Leszek KrzeczekSW: DRUGI SORT Bielsko-Biała0.26168  +17+11+19-9  -8+4-6-2    
59Jerzy MiśSW: DRUGI SORT Bielsko-Biała0.25144  +32+120-10  -15+20+7    
 Krzysztof GacekSW: DRUGI SORT Bielsko-Biała0.25144  +32+120-10  -15+20+7    
61Mieczysław MałekSW: MULTI Opole0.2524         +60     
 Rafał GregorowiczSW: Bluerefrigeration AZSVIII0.2524        +9-3      
63Krzysztof GawełSW: DDK Brzeziny Śląskie0.24144-39-2              
64Przemysław ŚlesickiNE: Gambling Ciechanów0.24168-27+7  +27-3-29+7+12+31      
65Żaneta PisarskieneNE: BC SUDOVIA INTERNATIONAL0.2348+13-7              
66Joanna PrzytyckaSW: ABNEGAT Warszawa0.21132+13+10-32-12+50           
 Piotr ZielińskiSW: ABNEGAT Warszawa0.21132+13+10-32-12+50           
68Roman MiłkowskiNW: ANNEBERG Zielona Góra0.21168+14-15-2 -9+8+10+15 +6-4 -7 -9+7
69Stanisław JaśkiewiczSE: ALF Nowy Sącz0.17156-8 +37  +8       +16 -8
70Tomasz RaczkiewiczSE: SKÓR-BUT Łęczna0.17132+5-12 +1+9  -6-1 +10-7 +3  
71Agnieszka CiborowskaSW: ABNEGAT Warszawa0.1796      +6+30-3-34      
 Igor CiborowskiSW: ABNEGAT Warszawa0.1796      +6+30-3-34      
73Artur PomarańskiNW: KB KONTRA Koszalin0.1772                
74Grzegorz RewerSE: SPS EKO-RÓŻANKA0.1584                
75Roman KulpińskiNE: GAME OVER Gdańsk0.15132+2 +1             
 Piotr DybowskiNE: GAME OVER Gdańsk0.15132+2 +1             
77Janusz WróblewskiNE: Amado Trans Olsztyn0.15168    +32+20-10+2  +30+38+6-6-4
 Bernard JadczakSW: ERBUD AZS Wratislavia IX0.15168  +16-10+47 -6+36+8+11+6  -4+7-16
 Maciej GrabiecSE: MPEC Tarnów0.15168+80 +6+12-1          
80Mariusz BranowskiNW: ADMIRA Poznań0.14108             -7-13+16
81Andrzej DudzikSE: ALF Nowy Sącz0.12168 0-36+35-27           
82Witold KalińskiNE: MAKABI Gdańsk0.11120        -20 -13+14+36 -10
83Wojciech BondarewiczNW: TRZYNASTKA Szczecin0.1144-13-8 +17-31  +7+16 +10-2 +17+9 
84Zbigniew NiezgodaSE: Carlo Bossi Parfumes Nisk0.0896  +16-6  -3+28  -12-9    
85Piotr KuleszaSW: Bluerefrigeration AZSVIII0.08168 -3+3-10+26-19-4+12-5-3  +3-13  
86Kamila WesołowskaSE: SFORA CIBORA Kraków0.07108      -5 +14+27  +12 -7 
 Magdalena SzumnySE: SFORA CIBORA Kraków0.07108      -5 +14+27  +12 -7 
88Jerzy KubiakNW: FUNDACJA I Love Bridge Go0.061440     +3 +14-18+9     
89Jacek KrysteckiSW: Bluerefrigeration AZSVIII0.0684  -22+25-47+23       +26-13+13
90Mirosław KaczorSE: GEOBEJUR Radom0.04168 +1-2 +5+9          
 Janusz DzierżanowskiSE: GEOBEJUR Radom0.04168 +1-2 +5+9          
 Przemysław MaliszewskiNW: JAGIELLONKA Piła0.04168  +8-4+38+16      -2-12+3+4
93Tomasz WalaniaSW: MICHALAK Kolonowskie0.0496-10+3     -3 +19+1-9    
 Marek MazurSW: MICHALAK Kolonowskie0.0496-10+3     -3 +19+1-9    
95Beata GolecNW: FUNDACJA I Love Bridge Go0.0336-13               
96Bohdan MazurSW: Bluerefrigeration AZSVIII0.011200               
97Marcin KutNE: COMPENSA Gdańsk084-10 -5-23 +17          
98Krzysztof LewandowskiSW: Bluerefrigeration AZSVIII-0.01120       -2  -14-8    
99Andrzej ZiomekNE: KBS LEGIONOWIANIN-0.01156       -21+2+10-9+31+17-27  
100Krystian BączekSE: Akademia Brydża AZS UW -0.0248                
101Maciej RochowiczSW: Bluerefrigeration AZSVIII-0.0336        +9-3    -7 
102Leszek BiegańskiNE: GOK Bielsk-0.05132       +32-8 -30 +12-1+24
 Krzysztof FlemingNE: GOK Bielsk-0.05132       +32-8 -30 +12-1+24
104Edward SuchardaSE: Akademia Brydża AZS UW -0.06108      +16-390       
105Robert MrukowskiNW: HURTOWNIA SPORTOWA PAAK B-0.06156+10               
106Sławomir WiszniewskiSW: MICHALAK Kolonowskie-0.071440-16-12             
107Zygmunt KuczyńskiNE: K2-0.0772      +1 -28-13 +6+11 +18 
 Waldemar RadziakNE: K2-0.0772      +1 -28-13 +6+11 +18 
109Adam WaszkiewiczSW: ERBUD AZS Wratislavia IX-0.08168    +47+1-6 +8 +6-1    
110Sławomir CzechSE: SPS EKO-RÓŻANKA-0.09156      -21-16 +42-10   -18-4
111Adam WalczyńskiNE: AUTO MIRAS Pępowo-0.09108      +29-1-2       
112Dariusz RegułaSW: MICHALAK Kolonowskie-0.1144      -2-1+7+4      
 Alexander ZhukovNE: SPEKTR Mińsk-0.1144+8-8  -27+3+5+23+17+1 -31 -11  
114Marek MichalskiSW: KS Konfeks I Legnica-0.1132+15+22      +5+3+2-40 +4+9 
115Jan MazurkiewiczSW: ABNEGAT Warszawa-0.11132+5+10-17  +3          
 Marek RóżańskiSW: ABNEGAT Warszawa-0.11132+5+10-17  +3          
117Tomasz BajorekSE: COME-BACK Rzeszów-0.12168      0-10 +17-20 -13 +1
118Krzysztof StachuraSE: CKFiS Bełżyce-0.14132 +11 -17 -18+15  +4 -9-41 -11 
119Kazimierz KalamaszekSE: PTG Sokół Gorlice-0.14144  -7+5+13-5      -12-8+2-6
 Jerzy KrokSE: PTG Sokół Gorlice-0.14144  -7+5+13-5      -12-8+2-6
121Mirosław MałypanNE: AUTO MIRAS Pępowo-0.1436      0  -10+5     
122Bogdan ZakrzewskiNE: Dolina Narwi MOSiR Łomża-0.1736                
123Józef KaźmierczakNW: BIN Aleksandrów Kujawski-0.18156+13-2 -8 -51-1+23 -1-10  +9+21-2
124Krzysztof GóraSW: JKBS Jastrzębie-Zdrój-0.18120 -22-23 +16      +2   +12
125Robert ŁataśSE: GEOBEJUR Radom-0.1996      +3-28+3 +10     
 Jacek AdamczykSE: GEOBEJUR Radom-0.1996      +3-28+3 +10     
127Tomasz KuśSW: DDK Brzeziny Śląskie-0.24168  -15+180+9+2+1-38-10+31+4    
 Tadeusz NędziSW: DDK Brzeziny Śląskie-0.24168  -15+180+9+2+1-38-10+31+4    
129Jan KandybowiczNE: AUTOSTRADA EKSPLOATACJA-0.26132  -20+33-30-13+12-9   -7   -10
130Janusz BudnyNE: Amado Trans Olsztyn-0.26168    +32+20    +30+38+6  
131Waldemar BurakowskiNE: KBS LEGIONOWIANIN-0.2872-4 -11+1            
132Bolesław KrzewskiNE: Mazovia Płock-0.28156    +12 -22  -18     +4
133Włodzimierz KarłowiczSW: ABNEGAT Warszawa-0.28120      +170 +11  +26 -43-28
 Paweł GałązkaSW: ABNEGAT Warszawa-0.28120      +170 +11  +26 -43-28
135Krzysztof ZielińskiSW: DDK Brzeziny Śląskie-0.29132-5-11    0+3+15   -24-9+24-11
136Grzegorz CzapulakSW: KS Konfeks I Legnica-0.3168  +22+13        -18+4+9-4
137Bogdan PiaseckiSE: ALF Nowy Sącz-0.360 +28  +1-23          
138Michał RobakSW: ERBUD AZS Wratislavia IX-0.31120-3-16      -6+18+8-1    
 Ryszard MilejskiSW: ZTB 7TREFL Zawiercie-0.31120  -27 -12       +35+16+10
140Eugeniusz ZalewskiSW: ZTB 7TREFL Zawiercie-0.33168-5-10          +4-48-5-18
141Jerzy IgnyśSW: MULTI Opole-0.3384                
142Mirosław WilgaNE: Amado Trans Olsztyn-0.3324      -10+2        
143Antoni SękowskiNE: COMPENSA Gdańsk-0.34120       +33-26 +9 -10-15  
144Dariusz SierockiNE: Gambling Ciechanów-0.35156-13 -17+4     0+2+3-12 -16 
 Tomasz PawlukSE: SPS EKO-RÓŻANKA-0.35156-17+37 -13-7-27          
146Marek OsieckiNE: Gambling Ciechanów-0.37144-13 -17+4     0+2+3-12 -16 
147Roman MadejSE: SFORA CIBORA Kraków-0.38168 -19-5-18 +27+5  -17 -35 +5 -18
148Krzysztof DachNE: Dolina Narwi MOSiR Łomża-0.3860      -15   +6  -6  
149Aleksander MarciniakNE: GOK Bielsk-0.39120    -17    +15 0-3   
 Iwona ZielińskaNE: GOK Bielsk-0.39120    -17    +15 0-3   
151Jacek ZającSE: CKFiS Bełżyce-0.4179+13  -3-47+13-4+15-2-6-28 -12+7-12+25
152Józef PochrońNE: COMPENSA Gdańsk-0.41168-10 -5-23 +17+5-7 0-7-31 -11-18 
153Gintaras SimanaitisNE: BC SUDOVIA INTERNATIONAL-0.4212                
154Jacek KowalskiSE: GEOBEJUR Radom-0.43168-37       -34+14 0+4+4  
 Roman UrbańczykSE: GEOBEJUR Radom-0.43168-37       -34+14 0+4+4  
156Mariusz KitaSE: MPEC Tarnów-0.4496        +3+1-10+7+22-5-27-33
157Roman SzlachetkaNW: KB KONTRA Koszalin-0.4448      +19-23 -19+2     
 Konrad KrysteckiSW: Bluerefrigeration AZSVIII-0.4448  -22+25-47+23          
159Marek WernerSW: MULTI Opole-0.48144+7+3 -25     +60 -35   
160Stanisław OwczarskiNW: GOMAD Gorzów Wielkopolski-0.48168      +2-14-27-14-9+2 -22 -5
161Wojciech SzubaSW: ZTB 7TREFL Zawiercie-0.48120  +15-18-12-13+3 -14+16-6-12    
162Marta SikoraNE: AUTO MIRAS Pępowo-0.572                
163Leszek KawskiNW: HURTOWNIA SPORTOWA PAAK B-0.51120      +1+23-22-1+10+15-21-12-43-11
164Ewa DziekańskaSW: BONA FIDE-0.51108-21+18   +32  +14 -31   -19 
165Andrzej WaszyńskiNW: A_D Szczecin-0.5172-6+3   -11          
166Sławomir BrodzińskiSW: ZTB 7TREFL Zawiercie-0.53132  -27-24 -21 -16    +35+16+10
167Marek WoźniakSW: ERBUD AZS Wratislavia IX-0.5484                
168Krzysztof BorkowskiNE: MAKABI Gdańsk-0.58120                
169Mateusz SłuszniakSE: SFORA CIBORA Kraków-0.61156+7-19-5 +7 +5  -17 -35 +5 -18
170Andrzej JabłońskiNW: KB KONTRA Koszalin-0.6196-14  +4-19      -1 +7-4 
171Ryszard JaśkiewiczSE: ALF Nowy Sącz-0.6284      -16+2 -14-2 -30+16 -8
172Jan LinkeNW: JAGIELLONKA Piła-0.6372                
173Bartosz MerSW: ABNEGAT Warszawa-0.63120   -11-4-15    -6-29 -26-16+2
 Kazimierz GrzeszkowiakSW: ABNEGAT Warszawa-0.63120   -11-4-15    -6-29 -26-16+2
175Jarosław KosiorSE: GEOBEJUR Radom-0.6696   +18      +17-32  +8-16
 Jerzy BednarzSE: GEOBEJUR Radom-0.6696   +18      +17-32  +8-16
177Marek KlatkiewiczNW: ADMIRA Poznań-0.66120+2 -12+5 -2 -7-25 +4 -6   
178Marek KozikSW: ZTB 7TREFL Zawiercie-0.67120  +15-18-35-13+3-16-14+16-6-12    
179Adam AmrozyNE: Mazovia Płock-0.6712                
180Zbigniew SkrzypczykSW: ZTB 7TREFL Zawiercie-0.6996-13-10              
 Krzysztof SalaSW: ZTB 7TREFL Zawiercie-0.6996-13-10              
182Michał IgłaSE: KIERY Głogoczów-0.7960-8+16+3-39           
 Ewa BeldzikSE: KIERY Głogoczów-0.7960-8+16+3-39           
184Bartłomiej KamelskiNW: HURTOWNIA SPORTOWA PAAK B-0.7168      +1+23-22-1+10+15-21-12-43-11
185Jacek PióroNE: Dolina Narwi MOSiR Łomża-0.72132+3+24-32 +4   -9  +16-38 -21-11
186Dariusz BorysowNW: BIN Aleksandrów Kujawski-0.7384                
187Mariusz KowalczykSW: KS TURBO FLY BACK Wrocław-0.7472                
188Wiesław RafalskiNW: Radio Hit Włocławek-0.74144 -16-27 +3  -7  -14 +19+2  
189Janusz KobylarskiNE: AUTO MIRAS Pępowo-0.75108      0 -6-10+5     
190Grzegorz RaźnySE: KIERY Głogoczów-0.7672   +17-9+4          
191Ireneusz JagielskiNE: Amado Trans Olsztyn-0.81120-5-11-22-37            
 Danuta KrupnikNE: Amado Trans Olsztyn-0.81120-5-11-22-37            
193Józef GrewlingNW: FLUX-MEDICAL Boguniewo-0.81168  +16-21-3-23-10-15+22+1-10-1    
194Michał KaletaSW: BUKS MDK MOSM I Bytom-0.81144  -24-21-50-3      -26+12-6+9
195Przemysław WeymannNW: UNIA II Leszno-0.8336           -6  -16-8
196Andrzej GrygorczukNW: SBS DAWID Nowa Sól-0.88120          +4+7 +12-13-42
197Bogusław LesieckiSE: MPEC Tarnów-0.948            +22-5-27-33
198Czesław SzypułaSE: COME-BACK Rzeszów-0.91080+8-4-39-28-14          
199Sławomir ZimniakSW: BKB I Bolesławiec-0.94144+19  -51 -1          
200Kazimierz StaniówNW: ANNEBERG Zielona Góra-0.9648                
201Jakub BazylukNE: Akademia Brydża AZS UW Wa-0.98144+1-29    -5+7-3-20  -17+9-27 
202Florian FabiśNW: ANNEBERG Zielona Góra-160        -20-8 -3 -19-10 
203Maciej KliśSE: TS WISŁA Kraków-1.0596       -39+1-5 0-16-28+11-25
204Alicja KrzemińskaNW: BIN Aleksandrów Kujawski-1.07144      -3 -1-32 -5-34 -19-42
205Tomasz RawiczNW: A_D Szczecin-1.0836                
206Wojciech OkuniewskiSW: BUKS MDK MOSM I Bytom-1.196  -24-21-50-3          
207Sławomir SierockiNE: Gambling Ciechanów-1.148                
208Edward KłosowskiSW: ZTB 7TREFL Zawiercie-1.1472            +4-48-5-18
209Artur ToeplitzNE: AUTO MIRAS Pępowo-1.1760                
210Łukasz WysłouchSW: ERBUD AZS Wratislavia IX-1.260   -1 +1          
211Maksymilian GrochowskiNE: Akademia Brydża AZS UW Wa-1.21132-3-24 -7      -10+12 -36-11-21
212Karolina MelkonyanNE: Akademia Brydża AZS UW Wa-1.2396  -7-7 -20-22-33+23-36      
213Grzegorz SamolNW: FLUX-MEDICAL Boguniewo-1.2896  +16-21-3-23          
214Krzysztof LewandowskiSE: PTG Sokół Gorlice-1.3560                
215Filip ParolNE: Akademia Brydża AZS UW Wa-1.3848  -7-7-32-20          
216Maria ZarzyckaNE: Akademia Brydża AZS UW Wa-1.4248      -22-33+23-36      
217Zofia SzczerkowskaNW: UNIA II Leszno-1.4212     -17          
218Cezary JarmułNW: A_D Szczecin-1.524                
219Michał GórskiNE: Akademia Brydża AZS UW Wa-1.62144-3-24 -7-32           
220Piotr TomczakNE: SDK Tczew-1.6736                
221Edward MichalakSW: MICHALAK Kolonowskie-1.8348            -19+17  
222Krzysztof BerezaSW: ZTB 7TREFL Zawiercie-2.2236   -24-35-21          
223Erazm RozwadowskiSW: VALUE MEDIA AZS II-2.5812                

 Admin.5.0.0.41 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2018-01-10 o 23:37, optymalizowana dla rozdzielczości 1024x768.