INDYWIDUALNA KLASYFIKACJA BUTLERA
bez zawodników, którzy nie mają szans na rozegranie 50% rozdań
 
miejsce teamimp/rzdroz-
dania
1-11-22-12-23-13-24-14-25-15-2
1Artur GłowackiSW: JKBS Jastrzębie-Zdrój2.6712     +32    
2Jerzy StworzewiczSW: DRUGI SORT Bielsko-Biała1.7524       +33+9 
3Paweł HulanickiSE: Akademia Brydża AZS UW1.6436+12+29    +18   
4Tomasz BednarekSW: BUKS MDK MOSM I Bytom1.5824        +27+11
5Krzysztof GawełSW: DDK Brzeziny Śląskie1.5772+37-17+31+16+19+27    
 Andrzej MaszczyszynSW: DDK Brzeziny Śląskie1.5772+37-17+31+16+19+27    
7Eugeniusz ZalewskiSW: ZTB 7TREFL Zawiercie1.5448  +14+36+6+18    
 Mariusz GawłowskiSW: ZTB 7TREFL Zawiercie1.5448  +14+36+6+18    
9Dariusz BiedrzyckiNE: Gambling Ciechanów1.5424    -18+55    
10Włodzimierz WalaSE: TS WISŁA Kraków1.596+23-4 +13+21+35+6+29 +21
11Marian SzymonowiczSW: KS TURBO FLY BACK Wrocław1.4584+8 +24-8 +28+3+50+17 
 Stanisław SzubaSW: KS TURBO FLY BACK Wrocław1.4584+8 +24-8 +28+3+50+17 
13Lena LeszczyńskaNE: K21.384+7+24 +8 +4+36 +27+3
 Kacper KacperskiNE: K21.384+7+24 +8 +4+36 +27+3
15Maciej PiaseckiNW: UNIA II Leszno1.2948  +15+41-18  +24  
 Cezary BuraNW: UNIA II Leszno1.2948  +15+41-18  +24  
17Janusz BukowySE: COME-BACK Rzeszów1.1724      +280  
18Krzysztof GóraSW: JKBS Jastrzębie-Zdrój1.0836     +32  +22-15
19Janusz PrzybyszewskiNE: COMPENSA Gdańsk1.0672 +18 +22+19+6 +16 -5
 Krzysztof CzapczykNE: COMPENSA Gdańsk1.0672 +18 +22+19+6 +16 -5
21Mirosław BiałożytSW: PONAR SILESIA Katowice1.0636 -5+19+24      
 Henryk GrządzielSW: PONAR SILESIA Katowice1.0636 -5+19+24      
23Patryk Kuczera-DygaSW: BUKS MDK MOSM I Bytom1.0372    +6+6+17-8+12+41
24Marek SkotnicznySW: MULTI Opole1.0172+15 +15 +8  +22-19+32
25Marian WierszyckiNW: ADMIRA Poznań124       +15 +9
26Kazimierz LichawskiSW: DRUGI SORT Bielsko-Biała0.9996-5+15+24+18+14+21+20  -12
 Joanna BredeSW: DRUGI SORT Bielsko-Biała0.9996-5+15+24+18+14+21+20  -12
28Zbigniew SkibickiNE: AUTOSTRADA EKSPLOATACJA0.9972   +32-20+32-4+34 -3
29Grażyna BrewiakNW: UNIA II Leszno0.9896+8+22+15 -5+30+23 +10
 Grażyna BusseNW: UNIA II Leszno0.9896+8+22+15 -5+30+23 +10
31Zdzisław KowalewskiNE: AUTOSTRADA EKSPLOATACJA0.9796-4+8-2+32 +32-4 +34-3
32Tadeusz JakubiakNE: AUTO MIRAS Pępowo0.9436+13+210       
 Jarosław DrewingNE: AUTO MIRAS Pępowo0.9436+13+210       
34Grzegorz WołowiecNE: GAME OVER Gdańsk0.9384+6+21 +21+17+10  +6-3
 Arkadiusz GórzewskiNE: GAME OVER Gdańsk0.9384+6+21 +21+17+10  +6-3
36Krzysztof RogozińskiNW: GOMAD Gorzów Wielkopolski0.9284 +4 +44 -3-8-7+35+12
 Mirosław BublewiczNW: GOMAD Gorzów Wielkopolski0.9284 +4 +44 -3-8-7+35+12
38Rafał SynowiecSE: SFORA CIBORA Kraków0.984 -14+24 +29+39+21-32+9 
 Przemysław GałekSE: SFORA CIBORA Kraków0.984 -14+24 +29+39+21-32+9 
40Piotr TurowskiNW: Radio Hit Włocławek0.88120+16-4+8+13+18+10+10+60-33+7
 Adam BłachnioNW: Radio Hit Włocławek0.88120+16-4+8+13+18+10+10+60-33+7
42Ryszard LeśniewskiNW: STB Słupsk0.8384+30+3 +7+18 -9+31 -10
 Wiesław MączkowskiNW: STB Słupsk0.8384+30+3 +7+18 -9+31 -10
44Jarosław GąsiorowskiSE: TERMOCHEM CHEMIK Puławy0.8348   +18+15 +31 -24 
45Agnieszka PietrzykSW: JKBS Jastrzębie-Zdrój0.8296+36+2 -9-15+34-8+2 +37
 Michał WróbelSW: JKBS Jastrzębie-Zdrój0.8296+36+2 -9-15+34-8+2 +37
47Marek SkulimowskiSW: BUKS MDK MOSM I Bytom0.8272    +6+6+17-8+27+11
48Robert WłodkowskiNW: FLUX-MEDICAL Boguniewo0.8148      +6+34-10
49Maciej KędzierskiSE: SFORA CIBORA Kraków0.884+15 +10-4 +31+5 +6+4
 Konrad CiborowskiSE: SFORA CIBORA Kraków0.884+15 +10-4 +31+5 +6+4
51Dominik KaszowskiNW: JANTAR Toruń0.7984-16 +8+25+12 +9 -4+32
52Mirosław KopowskiNW: STB Słupsk0.7584+16 -6+13 +23-9 +7+19
 Bogusław DykNW: STB Słupsk0.7584+16 -6+13 +23-9 +7+19
54Tadeusz SzwenkelNW: JANTAR Toruń0.7560-16 +8 +12 +9  +32
55Marek AdamczykSE: KETZ SUPER BOND Kraków0.7548  -5 +14 -5+32  
56Krzysztof LatusSE: CKFiS Bełżyce0.74120+27+29-1+15+15-15-10+13+9+7
 Andrzej KozakSE: CKFiS Bełżyce0.74120+27+29-1+15+15-15-10+13+9+7
58Marek AtalskiSE: SKÓR-BUT Łęczna0.7496 -13-19-2+21+3+38+32+11 
59Janusz HliwaNW: ZM MESTIL Gorzów Wlkp.0.7484+2+13 +2-2 +14 +26+7
60Tadeusz LuzakNE: KBS LEGIONOWIANIN0.7384+5 +13+20 -4 +22+2+3
 Joanna DerewońkoNE: KBS LEGIONOWIANIN0.7384+5 +13+20 -4 +22+2+3
62Marcin SzymańskiSE: MPEC Tarnów0.7184+16+22 +4-21  +21+11+7
 Błażej KrawczykSE: MPEC Tarnów0.7184+16+22 +4-21  +21+11+7
64Adam LonskiNE: SDK Tczew0.7196+12+5 +43+22-10+9 -17+4
 Krzysztof MielnikNE: SDK Tczew0.7196+12+5 +43+22-10+9 -17+4
66Jacek LasotaNE: AUTO MIRAS Pępowo0.7172+4 +22+12+11 -17+19  
 Marek NowakowskiSW: DDK Brzeziny Śląskie0.7172+8+3+24+24-80    
 Aleksander SejudSW: JKBS Jastrzębie-Zdrój0.7172+6-9-15   +25+61-17 
 Michał WantkeNE: AUTO MIRAS Pępowo0.7172+4 +22+12+11 -17+19  
 Witold BiałasSW: JKBS Jastrzębie-Zdrój0.7172+6-9-15   +25+61-17 
71Waldemar SzelkaSW: MULTI Opole0.6948+15-6+15+9      
72Tadeusz GarbacikSE: ALF Nowy Sącz0.6784+14+17 -10+25+13+10-13  
 Andrzej DudzikSE: ALF Nowy Sącz0.6784+14+17 -10+25+13+10-13  
74Krzysztof CichySE: Akademia Brydża AZS UW0.6772  +13 +3+14+18 +8-8
75Jacek LewNE: COMPENSA Gdańsk0.66108+21+6+16+28 -13-2-9+13+11
 Krzysztof AntasNE: COMPENSA Gdańsk0.66108+21+6+16+28 -13-2-9+13+11
77Andrzej KokorykaSE: SKÓR-BUT Łęczna0.6696-2-13-19-2+21 +38+32 +8
 Roman KlejnyNW: ZM MESTIL Gorzów Wlkp.0.6696+9-4+6 +18+28+14-15 +7
79Andrzej SerwachNE: K20.6584 +18+5 +13+24 +45-34-16
 Piotr ŁyczkowskiNE: K20.6584 +18+5 +13+24 +45-34-16
81Dariusz RegułaSW: MICHALAK Kolonowskie0.6548+22+8-6+7      
82Radosław LiskowiakNW: ZM MESTIL Gorzów Wlkp.0.6484+2+13 +2-2+28 -15+26 
 Cezary WołczakSW: MULTI Opole0.6484 -6 +9-22+15+4+22 +32
84Maciej SzczerczakSE: TS WISŁA Kraków0.6496-15-4+4 +21+35+4 -5+21
85Kazimierz CiosSW: DRUGI SORT Bielsko-Biała0.6196-30+26-11+20+7+5 +33+9 
86Jerzy KubiakNW: ZM MESTIL Gorzów Wlkp.0.648+9-4+6 +18     
87Waldemar MikuckiNW: TRZYNASTKA Szczecin0.684+12-3+16  +2-11+35 -1
 Marek WawrzyniakNW: KB KONTRA Koszalin0.684-16+2 +2-2  +34+37-7
 Jerzy KullassNW: KB KONTRA Koszalin0.684-16+2 +2-2  +34+37-7
90Piotr SuchodolskiNE: GAME OVER Gdańsk0.5772-26 -19  +40+28+10 +8
 Monika SuchodolskaNE: GAME OVER Gdańsk0.5772-26 -19  +40+28+10 +8
92Janusz PisarekSW: DDK Brzeziny Śląskie0.5696+8+3+24+24  -12+13+15-21
93Jacek PrzybyśSE: CKFiS Bełżyce0.54120-4-18+37-8+34+13-1+20-4-4
 Adam PruszkowskiSE: CKFiS Bełżyce0.54120-4-18+37-8+34+13-1+20-4-4
95Andrzej HermansdorferSW: BUKS MDK MOSM I Bytom0.5448      -7-20+12+41
96Henryk BrodawskiNE: AUTOSTRADA EKSPLOATACJA0.53120-4+8-2+12+5-19+24-10+34+16
97Ramunas GrigoraitisNE: BC SUDOVIA INTERNATIONAL0.5360  -16 +17+4 +33-6 
 Jerzy ZatorskiSW: KS Konfeks I Legnica0.5360-39  +43+8 +4+16  
99Tomasz OsińskiNW: JANTAR Toruń0.5396 +4+9+10-18+18+8+19+1 
 Karol SzwenkelNW: JANTAR Toruń0.5396 +4+9+10-18+18+8+19+1 
101Piotr SoleckiNW: FLUX-MEDICAL Boguniewo0.52120+21+33+3-13+4-25+6+34-10
102Jerzy TrembowskiNW: ANNEBERG Zielona Góra0.5184+10 -6+7 +20+9 -17+20
 Jan ObuchowiczNW: ANNEBERG Zielona Góra0.5184+10 -6+7 +20+9 -17+20
104Tomasz WnukNE: K20.572-5 -4+20-26 +28+23  
 Tomasz KiełbasaSE: Akademia Brydża AZS UW0.572+12+29 +10-25  +2+8 
 Anna Kręglewska-WnukNE: K20.572-5 -4+20-26 +28+23  
107Hieronim FurmanSE: COME-BACK Rzeszów0.548 -5-3+10+22     
 Ryszard ZdonSE: COME-BACK Rzeszów0.548 -5-3+10+22     
109Wojciech PalmowskiNE: Gambling Ciechanów0.4848    -18+55-24+10  
110Jarosław KaczorowskiSE: SKÓR-BUT Łęczna0.4884-2 +17 +10-27 +34+19-11
111Andrzej JeleniewskiNW: A_D Szczecin0.4796+10+15+13  +19+10-14+1
112Roman KulpińskiNE: GAME OVER Gdańsk0.4584 +4-8+17+3 +6-10+26 
 Piotr DybowskiNE: GAME OVER Gdańsk0.4584 +4-8+17+3 +6-10+26 
114Wojciech BiegajłoNE: Gambling Ciechanów0.4596+5 -13-20+16+19+4 +22+10
115Grzegorz WieczorkiewiczSE: GEOBEJUR Radom0.4436      +2+8 +6
 Grzegorz BachanekSE: GEOBEJUR Radom0.4436      +2+8 +6
117Andrzej WilemskiNW: JANTAR Toruń0.4484-5-7 +25 +12 +7-4+9
118Andrzej MazurekNW: UNIA II Leszno0.4396+32-2 +11 -23+17-16+29-7
 Marek SzukałaNW: UNIA II Leszno0.4396+32-2 +11 -23+17-16+29-7
120Aleksander KasprzakNE: SDK Tczew0.4284 -11+7 -11+13 +34+30
 Paweł ChindelewiczNE: SDK Tczew0.4284 -11+7 -11+13 +34+30
122Janusz DrozdowskiSW: Bluerefrigeration AZSVIII0.484+30-26 +4 -1+12 +16-1
 Kamila KukułaSW: Bluerefrigeration AZSVIII0.484+30-26 +4 -1+12 +16-1
124Viktar LipnitskiNE: SPEKTR Mińsk0.460-13+43+8   +2-16  
125Aliaksandr PrakapenkaNE: SPEKTR Mińsk0.38120-13+43+8-17+11-13+2-16+30+11
126Jan NiebudekSW: KS Konfeks I Legnica0.3860-39  +43+8 -5+16  
127Sonata SimanaitieneNE: BC SUDOVIA INTERNATIONAL0.3872 -5-16 +17+4 +33-6 
128Wojciech KurkowskiSE: TERMOCHEM CHEMIK Puławy0.3760 +3 +18 -3 0 +4
 Sviatlana BadrankovaNE: SPEKTR Mińsk0.3760   -17+11-13  +30+11
130Sławomir WiszniewskiSW: MICHALAK Kolonowskie0.3284 +6 +21+15-28 -2+35-20
 Marek OliwaSW: MICHALAK Kolonowskie0.3284 +6 +21+15-28 -2+35-20
132Cezary KmiecikNW: FLUX-MEDICAL Boguniewo0.3272+21+33+3-13+4-25    
133Sebastian PiepióraNE: MAKABI Gdańsk0.2972    -6+30-3-19+21-2
 Michał GórskiNE: MAKABI Gdańsk0.2972    -6+30-3-19+21-2
135Sylwester MłynarczukNE: AUTOSTRADA EKSPLOATACJA0.28120-5+2+36+12+5-19+24-10-27+16
136Zdzisław LaszczakNE: AUTOSTRADA EKSPLOATACJA0.2872-5+2+36 -20  +34-27 
137Bohdan MazurSW: Bluerefrigeration AZSVIII0.2784+5-15-19 +23  -13+19+23
 Krzysztof LewandowskiSW: Bluerefrigeration AZSVIII0.2784+5-15-19 +23  -13+19+23
139Adam CybulskiNE: Mazovia Płock0.2748+16-3 -20+20     
 Leszek PęcherzewskiNE: Mazovia Płock0.2748+16-3 -20+20     
141Marcin FiguraNW: JANTAR Toruń0.2760-5-7   +12 +7 +9
 Rafał WojtczukSW: ABNEGAT Warszawa0.2760  +10 +15-34+15+10  
 Dorota Tokaj-WojtczukSW: ABNEGAT Warszawa0.2760  +10 +15-34+15+10  
144Mariusz BranowskiNW: ADMIRA Poznań0.2672 +4 -11+16 -14+15 +9
145Mirosław FechnerSW: ERBUD AZS Wratislavia IX0.25108+35+11-31-24-26+9 +20+26+7
146Marek KryniewskiNE: MAKABI Gdańsk0.2548+2-20+22+8      
 Zenon BetańskiNE: MAKABI Gdańsk0.2548+2-20+22+8      
148Elena ShokhanNE: SPEKTR Mińsk0.24120-2+20+19-21-22+10+14+9-9+11
 Pavel KlebanovichNE: SPEKTR Mińsk0.24120-2+20+19-21-22+10+14+9-9+11
150Eugeniusz StrzyżSE: COME-BACK Rzeszów0.2496+20+1 -8 -18+28000
 Remigiusz GóralczykNW: TRZYNASTKA Szczecin0.2496 -1+34-15-2+25+2-34+14 
152Krystian DowolskiNE: KBS LEGIONOWIANIN0.2484+4-8 +12+26-24-11  +21
 Maciej BoczarNE: KBS LEGIONOWIANIN0.2484+4-8 +12+26-24-11  +21
154Leszek KrzeczekSW: DRUGI SORT Bielsko-Biała0.2472-30+26-11+20+7+5    
155Edward SuchardaSE: Akademia Brydża AZS UW0.2272+7+1   -13 +2+25-6
156Mirosław SzalińskiNE: SDK Tczew0.2260+7 +17-10  -10  
 Jarosław BartosińskiNE: SDK Tczew0.2260+7 +17-10  -10  
158Andrzej WaszyńskiNW: A_D Szczecin0.2124    +2+3    
159Cezary KomajdaSE: TERMOCHEM CHEMIK Puławy0.284+18-9+20-15 -11+31-17  
160Piotr KlimackiNW: A_D Szczecin0.296-10+6+15+13  +9-39+2+23
161Edwin SzenkelbachSW: PONAR SILESIA Katowice0.1984+39  -4-17+9+8+7-26 
 Andrzej StaszekSW: PONAR SILESIA Katowice0.1984+39  -4-17+9+8+7-26 
163Andrzej LembasSE: LAST MINUTE Kraków0.1996-25+10 +17+25-31 +25-16+13
 Karol SuchońSE: LAST MINUTE Kraków0.1996-25+10 +17+25-31 +25-16+13
165Kacper KopkaSE: Akademia Brydża AZS UW0.1860  +13 +3+14 -11 -8
166Grzegorz CieślakSE: SPS EKO-RÓŻANKA0.1884+18+9 +2-22  +11+4-7
 Elżbieta WaniurskaSE: SPS EKO-RÓŻANKA0.1884+18+9 +2-22  +11+4-7
168Piotr BrzezińskiNW: ANNEBERG Zielona Góra0.17108-10 -2-16-4+9+6+33-7
 Witold MiłoszewskiNW: ANNEBERG Zielona Góra0.17108-10 -2-16-4+9+6+33-7
170Jerzy SadowskiNW: KB KONTRA Koszalin0.1772 -3+20 +37-5-2-35  
 Artur PomarańskiNW: KB KONTRA Koszalin0.1772 -3+20 +37-5-2-35  
172Krzysztof GacekSW: DRUGI SORT Bielsko-Biała0.1748      +8-20+18+2
 Jerzy MiśSW: DRUGI SORT Bielsko-Biała0.1748      +8-20+18+2
174Sławomir CzechSE: SPS EKO-RÓŻANKA0.1584-18-3+19 +2+18+4 -9 
 Grzegorz RewerSE: SPS EKO-RÓŻANKA0.1584-18-3+19 +2+18+4 -9 
176Zdzisław KuncSW: Bluerefrigeration AZSVIII0.1572  +14-24-6-6+14+19  
 Marek RzeszutekSW: Bluerefrigeration AZSVIII0.1572  +14-24-6-6+14+19  
178Marek GielnikNW: ADMIRA Poznań0.1596+21-4-15 -13+4 +25-5+1
 Przemysław KrasińskiNW: ADMIRA Poznań0.1596+21-4-15 -13+4 +25-5+1
180Cezary BołądźNW: Radio Hit Włocławek0.1484+5+7-20-2-2+7  +17 
181Tadeusz KaczanowskiNW: A_D Szczecin0.1196+10-3-3  +19+10-14+1
182Stanisław JaśkiewiczSE: ALF Nowy Sącz0.1172+2 -2+8   -20+24-4
 Wojciech PaszkoSE: ALF Nowy Sącz0.1172+2 -2+8   -20+24-4
184Bernard BrodaSW: MICHALAK Kolonowskie0.1184-15 -10 +30-6+8 -13+15
 Przemysław SalińskiSW: BONA FIDE0.1184   +8-8+1-15-10+13+20
 Jerzy SerafinSW: MICHALAK Kolonowskie0.1184-15 -10 +30-6+8 -13+15
187Stanisław OwczarskiNW: GOMAD Gorzów Wielkopolski0.172-9 -7 +2+34-9  -4
 Wiesław ŻegilewiczNW: GOMAD Gorzów Wielkopolski0.172-9 -7 +2+34-9  -4
189Jacek MłyńczykSE: TS WISŁA Kraków0.0896 +14-7-2-2-32 +29+3+5
190Michał BojanowskiSW: PONAR SILESIA Katowice0.0860  -14 +22+31 -27 -7
 Tadeusz BiskupSW: PONAR SILESIA Katowice0.0860  -14 +22+31 -27 -7
192Stanisław DzikiSE: Carlo Bossi Parfumes 0.0796 +5-3+5-15+15 0-11+11
193Andrzej BondarewiczSW: VALUE MEDIA AZS II0.0784-9 -24 +17-9+7 +3+21
 Maciej DorabiałaSW: VALUE MEDIA AZS II0.0784-9 -24 +17-9+7 +3+21
195Przemysław ŚlesickiNE: Gambling Ciechanów0.0648      -24+10-1+18
196Ewa MikuckaNW: TRZYNASTKA Szczecin0.06108-19-1+16+2-4 +2+35-2-23
197Jerzy GurzędaNW: FLUX-MEDICAL Boguniewo0.0672-3+19-15+3+2-2    
 Jarosław HilbrechtNW: FLUX-MEDICAL Boguniewo0.0672-3+19-15+3+2-2    
199Vasil ValchevNW: A_D Szczecin0.0636  -3 +2+3    
200Rafał WolańskiSW: VALUE MEDIA AZS II0.0560 +7+11-20   +20-15 
 Grzegorz KułakSE: TERMOCHEM CHEMIK Puławy0.0560+18-9+20-15 -11    
202Krzysztof WośkowiakNE: GOK Bielsk0.0372 -6 +33+6 -28 -30
 Michał MaszendaNE: GOK Bielsk0.0372 -6 +33+6 -28 -30
204Kazimierz DziadkowiecSE: KETZ SUPER BOND Kraków084 -17-5-1 +17-5+32 -21
205Stanisław AdamczykSW: PONAR SILESIA Katowice-0.0260+8-19    -3 +23-10
 Robert CimrSW: PONAR SILESIA Katowice-0.0260+8-19    -3 +23-10
207Krystian BączekSE: Akademia Brydża AZS UW-0.0248+7+1 -5  -4   
208Waldemar ZielińskiNW: HURTOWNIA SPORTOWA PAAK-0.0336       +39-21-19
209Wiesław SiekSE: Carlo Bossi Parfumes -0.04120+10+5-3+5-15+15-31+17-19+11
210Grzegorz RybackiNW: TRZYNASTKA Szczecin-0.0496+12-3 -15-2+2-11 +14-1
211Jerzy KrokSE: PTG Sokół Gorlice-0.0448      +32-3400
 Kazimierz KalamaszekSE: PTG Sokół Gorlice-0.0448      +32-3400
213Kazimierz DobrzynieckiNE: Gambling Ciechanów-0.0636       -34+22+10
214Roman KowalkowskiNW: Radio Hit Włocławek-0.0772+5+7-20-2-2+7    
 Marek TekieliSE: TERMOCHEM CHEMIK Puławy-0.0772 +3  +15-3 0-24+4
 Andrzej ZiomekNE: KBS LEGIONOWIANIN-0.0772 -2+10 -13 -8-23+31 
 Janusz RadeckiNE: KBS LEGIONOWIANIN-0.0772 -2+10 -13 -8-23+31 
 Jakub JagodzińskiSE: TERMOCHEM CHEMIK Puławy-0.0772-18 -22 -15 +21 +24+5
219Radosław KrólNW: SBS DAWID Nowa Sól-0.0784  -2-13+2+7 +16-20+4
 Eugeniusz SzczepańskiNW: SBS DAWID Nowa Sól-0.0784  -2-13+2+7 +16-20+4
221Krzysztof ChmielSW: ZTB 7TREFL Zawiercie-0.0996+8-32  +26-9-4+20-19+1
 Rafał FurgalSW: ZTB 7TREFL Zawiercie-0.0996+8-32  +26-9-4+20-19+1
 Mariusz IlnickiSW: BONA FIDE-0.0996-36-2+30+8-8+1-15 +13 
224Piotr JasińskiSE: Akademia Brydża AZS UW-0.172  +3-5 -13 -11+25-6
225Jan WeberNW: ADMIRA Poznań-0.148 +4 -11+16 -14   
226Marcin ZawadzkiNW: GOMAD Gorzów Wielkopolski-0.1184-2-13+2+5-2  -19+20 
 Katarzyna Żegilewicz-ZawadzkaNW: GOMAD Gorzów Wielkopolski-0.1184-2-13+2+5-2  -19+20 
228Mirosław LiszewskiNE: BC SUDOVIA INTERNATIONAL-0.1284-7+11 -28-11 +3+19 +3
 Janusz KowalewskiNE: BC SUDOVIA INTERNATIONAL-0.1284-7+11 -28-11 +3+19 +3
230Andrzej WielowieyskiNW: A_D Szczecin-0.1372-10+6    +9-39+2+23
231Jacek AdamczykSE: GEOBEJUR Radom-0.1348+4+18 -18-10     
 Robert ŁataśSE: GEOBEJUR Radom-0.1348+4+18 -18-10     
233Piotr NowickiNE: Mazovia Płock-0.1384 -11-5 -5+19+8 +1-18
 Leszek SzelągNE: Mazovia Płock-0.1384 -11-5 -5+19+8 +1-18
235Wacław GąssowskiSE: KETZ SUPER BOND Kraków-0.1360 -17 -1+14+17   -21
236Krzysztof DziekańskiSW: BONA FIDE-0.1496-36-2+30-2+22  -10-35+20
237Ryszard KonopkaNW: STB Słupsk-0.1472 -2+2 +5-30 -6+21 
 Jerzy BrzustowskiSE: SPS EKO-RÓŻANKA-0.1472  -17+22 +1-18-2 +4
 Tomasz PawlukSE: SPS EKO-RÓŻANKA-0.1472  -17+22 +1-18-2 +4
 Andrzej GarstkaNW: STB Słupsk-0.1472 -2+2 +5-30 -6+21 
 Andrzej TrygarSE: KETZ SUPER BOND Kraków-0.1472+8 +2-17 +21-21 -3 
 Tadeusz RejdychSE: KETZ SUPER BOND Kraków-0.1472+8 +2-17 +21-21 -3 
243Piotr StopaSE: TS WISŁA Kraków-0.14120+23+14-7-2-2-32+6-25+3+5
244Jacek WojnarowiczSW: VALUE MEDIA AZS II-0.1484-8+32 -18-22 -11+8 +7
245Andrzej KaźmierczakSW: BKB I Bolesławiec-0.15108-37+17 +47-14-21+3+27-27-11
246Tomasz BajorekSE: COME-BACK Rzeszów-0.1584+20+1 -8 -18 -800
247Danuta ŻabickaNE: MAKABI Gdańsk-0.1748+13-43-5+27      
 Marek NiesłuchowskiNE: MAKABI Gdańsk-0.1748+13-43-5+27      
 Michał KaletaSW: BUKS MDK MOSM I Bytom-0.1748-22-11+250      
 Wojciech OkuniewskiSW: BUKS MDK MOSM I Bytom-0.1748-22-11+250      
251Bogdan ZakrzewskiNE: Dolina Narwi MOSiR Łomża-0.1736       -19+12+1
252Dariusz SielskiNW: BIN Aleksandrów Kujawski-0.1896+19+1-2-5-37+5-16+18  
 Mariusz GrabowskiNW: BIN Aleksandrów Kujawski-0.1896+19+1-2-5-37+5-16+18  
254Jerzy RadomskiSW: DDK Brzeziny Śląskie-0.1872    -80-12+13+15-21
255Roman MadejSE: SFORA CIBORA Kraków-0.2124       -18 +13
 Mateusz SłuszniakSE: SFORA CIBORA Kraków-0.2124       -18 +13
257Jacek RadomskiSW: JKBS Jastrzębie-Zdrój-0.2260  -22-13+15   +22-15
 Piotr ZielińskiSW: ABNEGAT Warszawa-0.2260    -15-32 +25+13-4
 Joanna PrzytyckaSW: ABNEGAT Warszawa-0.2260    -15-32 +25+13-4
260Wojciech JarząbekNW: TRZYNASTKA Szczecin-0.2296-19 +34+2-4+25 -34-2-23
261Krzysztof KrajewskiNE: Dolina Narwi MOSiR Łomża-0.23108-6-21-17+10+2+13 -19+12+1
262Bartosz BańkowskiSE: KIERY Głogoczów-0.25120+25-10+7+2+2-17-13-4-9-13
 Marek JaroszSE: KIERY Głogoczów-0.25120+25-10+7+2+2-17-13-4-9-13
264Wojciech RozwadowskiSW: VALUE MEDIA AZS II-0.2584 +7+11-20 -31 +20-15+7
265Maciej WiącekNE: Mazovia Płock-0.2536       +23-22-10
 Dariusz KrajewskiNE: Mazovia Płock-0.2536       +23-22-10
267Maciej KulikowskiNE: Gambling Ciechanów-0.26120-7-24-10-12+16+19+4-34-1+18
268Bartosz MatrasSE: TERMOCHEM CHEMIK Puławy-0.2684-18 -22 -15 +21-17+24+5
269Ryszard SawickiNW: JAGIELLONKA Piła-0.2672-8+2-34+15    +15-9
 Maciej HutyraSW: VALUE MEDIA AZS II-0.2672-8+32 -18-22 -11+8  
 Jerzy DuszaSE: PTG Sokół Gorlice-0.2672 -29 +8-15+3  -5+19
 Paweł SosnowskiNW: JAGIELLONKA Piła-0.2672-8+2-34+15    +15-9
273Maciej GrabiecSE: MPEC Tarnów-0.2872-8 -10 +2+32-40+4  
 Maciej KitaSE: MPEC Tarnów-0.2872-8 -10 +2+32-40+4  
275Stanisław GawryszczakNE: Dolina Narwi MOSiR Łomża-0.2896-6-21-17+10+2+13+8-16  
276Paweł KrzemińskiNW: BIN Aleksandrów Kujawski-0.360    +20-15 +4-9
 Alicja KrzemińskaNW: BIN Aleksandrów Kujawski-0.360    +20-15 +4-9
278Robert MrukowskiNW: HURTOWNIA SPORTOWA PAAK-0.31108-21 -8-10-18-10-9+39-7+10
279Aleksander PoznyszSW: KS Konfeks I Legnica-0.3172 +19-25  0+4 -18-2
 Adam CichońSE: KETZ SUPER BOND Kraków-0.3172-16-22  -2  +18+5-5
 Danuta KrupnikNE: Amado Trans Olsztyn-0.3172  +5-27-3-10  +8+5
 Marek HeichelSE: KETZ SUPER BOND Kraków-0.3172-16-22  -2  +18+5-5
 Longin BartnikSW: MULTI Opole-0.3172-22-8  +8+15+4 -19 
 Ireneusz JagielskiNE: Amado Trans Olsztyn-0.3172  +5-27-3-10  +8+5
285Jan MazurkiewiczSW: ABNEGAT Warszawa-0.3272+8+19 -21  -16 +19-32
 Marek RóżańskiSW: ABNEGAT Warszawa-0.3272+8+19 -21  -16 +19-32
287Joanna KotarbaSE: LAST MINUTE Kraków-0.3284 +20+5+1  -6-29-11-7
 Paweł KotarbaSE: LAST MINUTE Kraków-0.3284 +20+5+1  -6-29-11-7
 Karol GrzywaczSE: COME-BACK Rzeszów-0.3284-10 +2 -2-1-2 +5-19
290Artur WinklerSW: BKB I Bolesławiec-0.33108-37-3-14+47 -21+3+27-27-11
291Maciej BoczekSW: MULTI Opole-0.3384  +22+13 -1-3-50-13+4
 Jerzy IgnyśSW: MULTI Opole-0.3384  +22+13 -1-3-50-13+4
293Kazimierz ChłobowskiSE: TS WISŁA Kraków-0.3372-15 +4+13  +4-25-5 
294Piotr DybiczSE: Akademia Brydża AZS UW-0.3348  +3+10-25 -4   
295Krzysztof DachNE: Dolina Narwi MOSiR Łomża-0.3324      +8-16  
296Ryszard WolińskiSE: ALF Nowy Sącz-0.3584 +13+3 -3-14+1 -24-5
 Józef TokarzSE: ALF Nowy Sącz-0.3584 +13+3 -3-14+1 -24-5
298Paweł GałązkaSW: ABNEGAT Warszawa-0.3548-8-8+6-7      
 Włodzimierz KarłowiczSW: ABNEGAT Warszawa-0.3548-8-8+6-7      
300Grzegorz ZgorzelskiNE: GOK Bielsk-0.3672-8-18  -7 -6 +17-4
 Władysław DziachanNE: GOK Bielsk-0.3672-8-18  -7 -6 +17-4
302Tadeusz PrzybyłoSE: COME-BACK Rzeszów-0.3696-10 +2 -2-1-2-8+5-19
303Roman NarewskiSE: PTG Sokół Gorlice-0.3784-12-29 +8-15+3  -5+19
 Mirosław KaczorSE: GEOBEJUR Radom-0.3784 -29+22 -21-3 0-8+8
 Janusz DzierżanowskiSE: GEOBEJUR Radom-0.3784 -29+22 -21-3 0-8+8
306Maciej TerpiłowskiSW: BONA FIDE-0.496-6+9-24 +22-15+16-25 -15
307Przemysław KubickiSW: ERBUD AZS Wratislavia IX-0.41108+35+1 -16-26-18-20-33+26+7
308Gintaras SimanaitisNE: BC SUDOVIA INTERNATIONAL-0.4212 -5        
309Grzegorz WadasSE: MPEC Tarnów-0.4484 +17-24-11 -35+13 +16-13
 Wojciech StachnikSE: MPEC Tarnów-0.4484 +17-24-11 -35+13 +16-13
311Leszek ŁuniewskiNE: Mazovia Płock-0.4560+12 +4  -32+11-22  
312Jan GrygowiczSE: PTG Sokół Gorlice-0.4648-7-1+1-15      
 Wiesław StójSE: PTG Sokół Gorlice-0.4648-7-1+1-15      
314Dariusz KoprońSE: SKÓR-BUT Łęczna-0.4896-14-17+17-22 +3-32 +11+8
315Bolesław KrzewskiNE: Mazovia Płock-0.4972+12 +4-8 -32+11-22  
316Jarosław WachnowskiNW: ZM MESTIL Gorzów Wlkp.-0.584  +22-7 -7-9-25-37+21
 Mieczysław StefańskiNW: ZM MESTIL Gorzów Wlkp.-0.584  +22-7 -7-9-25-37+21
318Marta SikoraNE: AUTO MIRAS Pępowo-0.572 -14 -33 -3 +16+9-11
 Adam WalczyńskiNE: AUTO MIRAS Pępowo-0.572 -14 -33 -3 +16+9-11
320Tomasz ZaleskiNE: Dolina Narwi MOSiR Łomża-0.51108+26-4-7-43-19-6+17 -21+2
 Adam WszeborowskiNE: Dolina Narwi MOSiR Łomża-0.51108+26-4-7-43-19-6+17 -21+2
322Arunas JankauskasNE: BC SUDOVIA INTERNATIONAL-0.5184-12 +16-22 +3+6 -26-8
 Julij ChumakNE: BC SUDOVIA INTERNATIONAL-0.5184-12 +16-22 +3+6 -26-8
324Grzegorz CzapulakSW: KS Konfeks I Legnica-0.5372 +5-18  0-5 -18-2
 Krzysztof BorkowskiNE: MAKABI Gdańsk-0.5372    +7+7-6-33-12-1
 Lechosław SuszkaNE: MAKABI Gdańsk-0.5372    +7+7-6-33-12-1
327Konrad DobrzynieckiSE: KIERY Głogoczów-0.531200-20-4-13-14-21+40-21-6-4
 Marek KowalskiSE: KIERY Głogoczów-0.531200-20-4-13-14-21+40-21-6-4
329Edmund PinkiewiczNE: COMPENSA Gdańsk-0.5360+8 -16 -2 -14 -8 
 Antoni SękowskiNE: COMPENSA Gdańsk-0.5360+8 -16 -2 -14 -8 
331Marek WoźniakSW: ERBUD AZS Wratislavia IX-0.5484+22 -24-16-6 -8 -23+10
332Tadeusz JanczurewiczNW: JAGIELLONKA Piła-0.5496-32-22  +18-18+16-18+5-1
 Piotr KozickiNW: JAGIELLONKA Piła-0.5496-32-22  +18-18+16-18+5-1
334Anna MakarewiczSW: ERBUD AZS Wratislavia IX-0.5584 +11-31-24 +9-8+20-23 
335Józef MyćSE: SKÓR-BUT Łęczna-0.56108-14-17 -22+10-27-32+34+19-11
336Michał WitkowskiSW: JKBS Jastrzębie-Zdrój-0.5636  -22-13+15     
337Iwona ZielińskaNE: GOK Bielsk-0.648  0-12 -7 -10  
 Aleksander MarciniakNE: GOK Bielsk-0.648  0-12 -7 -10  
339Jan LinkeNW: JAGIELLONKA Piła-0.6372  -16-2-12-12+15-18  
 Przemysław MaliszewskiNW: JAGIELLONKA Piła-0.6372  -16-2-12-12+15-18  
341Adam AmrozyNE: Mazovia Płock-0.6712   -8      
342Mirosław ZomkowskiNE: Amado Trans Olsztyn-0.6948-4+14    -9-34  
 Magdalena SzumnySE: SFORA CIBORA Kraków-0.6948-23+4 +11-25     
 Kamila WesołowskaSE: SFORA CIBORA Kraków-0.6948-23+4 +11-25     
345Adam WaszkiewiczSW: ERBUD AZS Wratislavia IX-0.7196+22+1-24 -6-18-20-33 +10
346Tomasz LatosNW: HURTOWNIA SPORTOWA PAAK-0.7148    +2-7-19-10  
347Ryszard PisarczykSE: Carlo Bossi Parfumes -0.71108+10-1-13-10 -13-310-11-8
 Ryszard LaskowskiSW: KS Konfeks I Legnica-0.71108-8+19-250-19-27 -20-9+12
349Wiesław PaczkowskiNW: HURTOWNIA SPORTOWA PAAK-0.7296-21-4 -10-18-10-9 -7+10
350Michał WłoszekNW: BIN Aleksandrów Kujawski-0.7384-12+3+7-44   +18-1-32
 Dariusz BorysowNW: BIN Aleksandrów Kujawski-0.7384-12+3+7-44   +18-1-32
352Jerzy GładyszSW: KS TURBO FLY BACK Wrocław-0.7472 +8-30 -30+6  -22+15
 Mariusz KowalczykSW: KS TURBO FLY BACK Wrocław-0.7472 +8-30 -30+6  -22+15
354Roman KujawskiNW: ADMIRA Poznań-0.7672+27 -15-41 -20+9 -15 
 Marek WojciechowskiNW: ADMIRA Poznań-0.7672+27 -15-41 -20+9 -15 
 Maciej MacewiczSW: MICHALAK Kolonowskie-0.7672+22+8-6+7  -25-61  
357Bogumił WegnerSW: KS Konfeks I Legnica-0.78108-8+5-180-19-27 -20-9+12
358Lech GrabskiNE: Amado Trans Olsztyn-0.7972-13-21    +10-13-11
 Bernard PszczołaNE: Amado Trans Olsztyn-0.7972-13-21    +10-13-11
360Roman UrbańczykSE: GEOBEJUR Radom-0.8172-27 -20+15 +27-28 -25 
 Jacek KowalskiSE: GEOBEJUR Radom-0.8172-27 -20+15 +27-28 -25 
362Marek GiżaNW: HURTOWNIA SPORTOWA PAAK-0.8296 +4-9 +2-7-19-10-21-19
363Waldemar SiudaSW: BKB I Bolesławiec-0.8784-8 +3-36-7-5-8 -12 
364Tadeusz NędziSW: DDK Brzeziny Śląskie-0.948      -14-19-3-7
 Tomasz KuśSW: DDK Brzeziny Śląskie-0.948      -14-19-3-7
 Jarosław MichałowskiNW: Radio Hit Włocławek-0.948      -6-34+17-20
367Stanisław WawszczykSW: BONA FIDE-0.9108-6+9-24-2 -15+16-25-35-15
368Dariusz SierockiNE: Gambling Ciechanów-0.9236+5-18 -20      
369Sławomir BrodzińskiSW: ZTB 7TREFL Zawiercie-0.9436      +5-16 -23
370Janusz ŁunisNW: ANNEBERG Zielona Góra-0.9648 -6-22 +13  -31  
 Kazimierz StaniówNW: ANNEBERG Zielona Góra-0.9648 -6-22 +13  -31  
372Zbigniew SkrzypczykSW: ZTB 7TREFL Zawiercie-148+9-7-3-47      
 Krzysztof SalaSW: ZTB 7TREFL Zawiercie-148+9-7-3-47      
374Jarosław MolendaSW: BKB I Bolesławiec-1.0196-8-3-14 -7-5 -7-12-41
375Sławomir ZimniakSW: BKB I Bolesławiec-1.0284 +17+3-36-14 -8-7 -41
376Jan ChmielewskiNW: KB KONTRA Koszalin-1.0484-30 -8-13 0+11 -26-21
 Janusz WieruckiNW: KB KONTRA Koszalin-1.0484-30 -8-13 0+11 -26-21
378Ryszard MilejskiSW: ZTB 7TREFL Zawiercie-1.0448      +5-16-16-23
379Tomasz PawełczykSW: BUKS MDK MOSM I Bytom-1.0772-35-1+18-43-17+1    
380Krzysztof ŚliwońSW: BUKS MDK MOSM I Bytom-1.0896-35-1+18-43-17+1-7-20  
381Tomasz RawiczNW: A_D Szczecin-1.0836   -3-2-34    
382Joanna ZalewskaNE: Akademia Brydża AZS UW Wa-1.09108-12+11+2-32+18-55 -45-2-3
383Sławomir SierockiNE: Gambling Ciechanów-1.148-7-24-10-12      
384Andrzej GrygorczukNW: SBS DAWID Nowa Sól-1.1436  +6     -35-12
385Artur ToeplitzNE: AUTO MIRAS Pępowo-1.1760    -17-4-8 -30-11
 Janusz KobylarskiNE: AUTO MIRAS Pępowo-1.1760    -17-4-8 -30-11
387Bartłomiej KamelskiNW: HURTOWNIA SPORTOWA PAAK-1.1948-27+4-9-25      
388Samuel BałdyszSW: KS TURBO FLY BACK Wrocław-1.2384-8-19 +2-15 -4-22 -37
 Marek BałdyszSW: KS TURBO FLY BACK Wrocław-1.2384-8-19 +2-15 -4-22 -37
390Małgorzata LudwikowskaSE: LAST MINUTE Kraków-1.23600 -2 -29-39-4   
 Piotr LudwikowskiSE: LAST MINUTE Kraków-1.23600 -2 -29-39-4   
392Krzysztof MichalczykNE: Amado Trans Olsztyn-1.2596-4+14-22-8-17-40-9-34  
 Andrzej ByzdraSE: Carlo Bossi Parfumes -1.2596-20-1-13-10-34-13-21  -8
 Paweł DubowskiNW: SBS DAWID Nowa Sól-1.2596+3-19+6 -18-28-17 -35-12
395Filip TrojańskiNE: Akademia Brydża AZS UW Wa-1.28108-12+11+2-32+18-55-36 -31-3
396Jan SączawaSE: Carlo Bossi Parfumes -1.2860-20   -34 -21+17-19 
397Sławomir CzechSE: PTG Sokół Gorlice-1.2972-12 -37 +15+11-38-32  
398Marek OsieckiNE: Gambling Ciechanów-1.2924 -18-13       
399Leszek BiegańskiNE: GOK Bielsk-1.3148-21 -22  -30 +10  
 Krzysztof FlemingNE: GOK Bielsk-1.3148-21 -22  -30 +10  
401Witold DygasNW: SBS DAWID Nowa Sól-1.3260+3-19  -18-28-17   
402Andrzej GrelaNW: HURTOWNIA SPORTOWA PAAK-1.3348-27-4-8-25      
403Wojciech SzubaSW: ZTB 7TREFL Zawiercie-1.3312        -16 
404Krzysztof LewandowskiSE: PTG Sokół Gorlice-1.3560  -37 +15+11-38-32  
405Marek WernerSW: MULTI Opole-1.4436-22-8  -22     
406Cezary JarmułNW: A_D Szczecin-1.524    -2-34    
407Michał GórskiNE: Akademia Brydża AZS UW Wa-1.5684-16+3  -16-19-36-45-2 
408Mirosław GrochowskiNE: Akademia Brydża AZS UW Wa-1.5884-16+3-36-12  -28-23 -21
409Wiesław RafalskiNW: Radio Hit Włocławek-1.6736      -6-34 -20
410Edward BargielNW: SBS DAWID Nowa Sól-1.860-21-33 -7  -23-24  
 Janusz JasińskiNW: SBS DAWID Nowa Sól-1.860-21-33 -7  -23-24  
412Janusz BudnyNE: Amado Trans Olsztyn-1.8148  -22-8-17-40    
413Józef GrewlingNW: FLUX-MEDICAL Boguniewo-1.9248      -10-60-29+7
 Grzegorz SamolNW: FLUX-MEDICAL Boguniewo-1.9248      -10-60-29+7
415Albert GrochowskiNE: Akademia Brydża AZS UW Wa-1.9496  -36-12-16-19-28-23-31-21
416Erazm RozwadowskiSW: VALUE MEDIA AZS II-2.5812     -31    
417Edward MichalakSW: MICHALAK Kolonowskie-3.5824      -25-61  

 Admin.5.0.0.41 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2017-10-16 o 23:57, optymalizowana dla rozdzielczości 1024x768.