BUTLER, RUNDA 13 SEGMENT 2 | ||||||
miejsce | stół | team | impy | Rzd# | ||
1 | 19-oNS | Piotr Dobryszycki-Jerzy Gładysz | SW: KS TURBO FLY BACK Wrocław | +41 | 13 | |
2 | 24-zNS | Wojciech Rozwadowski-Rafał Wolański | SW: VALUE MEDIA AZS II | +40 | 14 | |
3 | 25-oNS | Piotr Jasiński-Tomasz Kiełbasa | SE: Akademia Brydża AZS UW | +35 | 15 | |
4 | 30-zEW | Grzegorz Cieślak-Elżbieta Waniurska | SE: SPS EKO-RÓŻANKA | +32 | 16 | |
5 | 12-zNS | Janusz Radecki-Andrzej Ziomek | NE: KBS LEGIONOWIANIN | +31 | 17 | |
10-oNS | Janusz Kowalewski-Mirosław Liszewski | NE: BC SUDOVIA INTERNATIONAL | +31 | 18 | ||
13-oNS | Adam Lonski-Krzysztof Mielnik | NE: SDK Tczew | +31 | 19 | ||
8 | 22-oNS | Mirosław Fechner-Anna Makarewicz | SW: ERBUD AZS Wratislavia IX | +29 | 20 | |
14-zEW | Patryk Berhorst-Bartłomiej Cybula | NE: GAME OVER Gdańsk | +29 | 21 | ||
10 | 23-zNS | Zdzisław Kunc-Marek Rzeszutek | SW: Bluerefrigeration AZSVIII | +24 | 22 | |
11 | 31-oNS | Tadeusz Garbacik-Wojciech Paszko | SE: ALF Nowy Sącz | +20 | 23 | |
12 | 21-oEW | Stanisław Adamczyk-Robert Cimr | SW: PONAR SILESIA Katowice | +19 | 24 | |
13 | 5-zEW | Piotr Solecki-Robert Włodkowski | NW: FLUX-MEDICAL Boguniewo | +17 | ||
25-zNS | Konrad Ciborowski-Maciej Kędzierski | SE: SFORA CIBORA Kraków | +17 | |||
15 | 18-zEW | Krzysztof Dziekański-Maciej Terpiłowski | SW: BONA FIDE | +16 | ||
9-zNS | Stanisław Gawryszczak-Jacek Pióro | NE: Dolina Narwi MOSiR Łomża | +16 | |||
17 | 8-oEW | Cezary Bołądź-Roman Kowalkowski | NW: Radio Hit Włocławek | +15 | ||
6-oEW | Bartłomiej Kamelski-Leszek Kawski | NW: HURTOWNIA SPORTOWA PAAK B | +15 | |||
19 | 31-zEW | Józef Tokarz-Ryszard Woliński | SE: ALF Nowy Sącz | +14 | ||
16-oEW | Zdzisław Laszczak-Sylwester Młynarczuk | NE: AUTOSTRADA EKSPLOATACJA | +14 | |||
21 | 15-zNS | Piotr Łyczkowski-Andrzej Serwach | NE: K2 | +13 | ||
22 | 14-oEW | Joanna Zalewska-Maksymilian Grochowski | NE: Akademia Brydża AZS UW Wa | +12 | ||
19-zEW | Stanisław Szuba-Marian Szymonowicz | SW: KS TURBO FLY BACK Wrocław | +12 | |||
24 | 9-oNS | Piotr Nowicki-Leszek Szeląg | NE: Mazovia Płock | +11 | ||
3-oNS | Tadeusz Kaczanowski-Vasil Valchev | NW: A_D Szczecin | +11 | |||
27-oEW | Grzegorz Wadas-Wojciech Stachnik | SE: MPEC Tarnów | +11 | |||
7-zNS | Roman Kujawski-Marek Wojciechowski | NW: ADMIRA Poznań | +11 | |||
28 | 32-oEW | Marek Jarosz-Bartosz Bańkowski | SE: KIERY Głogoczów | +9 | ||
32-zEW | Ryszard Pisarczyk-Wiesław Siek | SE: Carlo Bossi Parfumes Nisk | +9 | |||
29-zNS | Tadeusz Rejdych-Andrzej Trygar | SE: KETZ SUPER BOND Kraków | +9 | |||
21-zNS | Tadeusz Biskup-Michał Bojanowski | SW: PONAR SILESIA Katowice | +9 | |||
4-oEW | Grażyna Brewiak-Grażyna Busse | NW: UNIA II Leszno | +9 | |||
33 | 23-oNS | Jakub Patreuha-Patryk Patreuha | SW: BKB I Bolesławiec | +8 | ||
28-oEW | Małgorzata Ludwikowska-Piotr Ludwikowski | SE: LAST MINUTE Kraków | +8 | |||
35 | 27-zNS | Maciej Kita-Mariusz Kita | SE: MPEC Tarnów | +7 | ||
16-zEW | Jarosław Drewing-Tadeusz Jakubiak | NE: AUTO MIRAS Pępowo | +7 | |||
20-zNS | Krzysztof Gacek-Jerzy Miś | SW: DRUGI SORT Bielsko-Biała | +7 | |||
1-oEW | Paweł Dubowski-Andrzej Grygorczuk | NW: SBS DAWID Nowa Sól | +7 | |||
39 | 2-zEW | Mirosław Bublewicz-Maciej Wierzbicki | NW: GOMAD Gorzów Wielkopolski | +6 | ||
15-oEW | Zygmunt Kuczyński-Waldemar Radziak | NE: K2 | +6 | |||
4-zEW | Roman Klejny-Radosław Liskowiak | NW: FUNDACJA I Love Bridge Go | +6 | |||
42 | 17-zNS | Patryk Kuczera-Dyga-Andrzej Hermansdorfer | SW: BUKS MDK MOSM I Bytom | +5 | ||
29-oNS | Andrzej Kozak-Krzysztof Latus | SE: CKFiS Bełżyce | +5 | |||
6-zNS | Marek Giża-Tomasz Latos | NW: HURTOWNIA SPORTOWA PAAK B | +5 | |||
7-oEW | Marek Gielnik-Przemysław Krasiński | NW: ADMIRA Poznań | +5 | |||
46 | 18-oEW | Tomasz Kuś-Tadeusz Nędzi | SW: DDK Brzeziny Śląskie | +4 | ||
47 | 8-zEW | Tadeusz Janczurewicz-Piotr Kozicki | NW: JAGIELLONKA Piła | +3 | ||
13-zNS | Marek Osiecki-Dariusz Sierocki | NE: Gambling Ciechanów | +3 | |||
24-oNS | Ryszard Laskowski-Aleksander Poznysz | SW: KS Konfeks I Legnica | +3 | |||
1-zNS | Radosław Król-Eugeniusz Szczepański | NW: SBS DAWID Nowa Sól | +3 | |||
51 | 2-oNS | Stanisław Owczarski-Krzysztof Rogoziński | NW: GOMAD Gorzów Wielkopolski | +2 | ||
20-oNS | Cezary Wołczak-Marek Skotniczny | SW: MULTI Opole | +2 | |||
17-oNS | Krzysztof Góra-Jacek Radomski | SW: JKBS Jastrzębie-Zdrój | +2 | |||
12-oEW | Maciej Boczar-Krystian Dowolski | NE: KBS LEGIONOWIANIN | +2 | |||
55 | 3-zEW | Andrzej Jeleniewski-Piotr Klimacki | NW: A_D Szczecin | +1 | ||
22-zNS | Dorota Tokaj-Wojtczuk-Rafał Wojtczuk | SW: ABNEGAT Warszawa | +1 | |||
28-zNS | Andrzej Lembas-Karol Suchoń | SE: LAST MINUTE Kraków | +1 | |||
5-oEW | Andrzej Wilemski-Dominik Kaszowski | NW: JANTAR Toruń | +1 | |||
59 | 26-zNS | Maciej Kliś-Jacek Młyńczyk | SE: TS WISŁA Kraków | 0 | ||
11-oEW | Lech Grabski-Bernard Pszczoła | NE: Amado Trans Olsztyn | 0 | |||
11-zEW | Leszek Biegański-Krzysztof Fleming | NE: GOK Bielsk | 0 | |||
10-zEW | Ramunas Grigoraitis-Sonata Simanaitiene | NE: BC SUDOVIA INTERNATIONAL | 0 | |||
30-oEW | Jacek Kowalski-Roman Urbańczyk | SE: GEOBEJUR Radom | 0 | |||
11-oNS | Aleksander Marciniak-Iwona Zielińska | NE: GOK Bielsk | 0 | |||
26-zEW | Janusz Bukowy-Karol Grzywacz | SE: COME-BACK Rzeszów | 0 | |||
26-oEW | Piotr Stopa-Maciej Szczerczak | SE: TS WISŁA Kraków | 0 | |||
26-oNS | Tomasz Bajorek-Tadeusz Przybyło | SE: COME-BACK Rzeszów | 0 | |||
30-oNS | Rafał Niedzielski-Paweł Szymonik | SE: SPS EKO-RÓŻANKA | 0 | |||
10-zNS | Viktar Lipnitski-Aliaksandr Prakapenka | NE: SPEKTR Mińsk | 0 | |||
11-zNS | Janusz Budny-Janusz Wróblewski | NE: Amado Trans Olsztyn | 0 | |||
71 | 28-zEW | Marek Tekieli-Jarosław Gąsiorowski | SE: TERMOCHEM CHEMIK Puławy | -1 | ||
3-zNS | Andrzej Jabłoński-Marek Wawrzyniak | NW: KB KONTRA Koszalin | -1 | |||
5-oNS | Józef Grewling-Jerzy Gurzęda | NW: FLUX-MEDICAL Boguniewo | -1 | |||
22-zEW | Michał Robak-Adam Waszkiewicz | SW: ERBUD AZS Wratislavia IX | -1 | |||
75 | 2-oEW | Wojciech Bondarewicz-Remigiusz Góralczyk | NW: TRZYNASTKA Szczecin | -2 | ||
20-oEW | Leszek Krzeczek-Bogusław Mojżesz | SW: DRUGI SORT Bielsko-Biała | -2 | |||
12-oNS | Krzysztof Czapczyk-Janusz Przybyszewski | NE: COMPENSA Gdańsk | -2 | |||
17-oEW | Marek Skulimowski-Krzysztof Śliwoń | SW: BUKS MDK MOSM I Bytom | -2 | |||
79 | 13-zEW | Paweł Chindelewicz-Aleksander Kasprzak | NE: SDK Tczew | -3 | ||
1-zEW | Florian Fabiś-Jan Obuchowicz | NW: ANNEBERG Zielona Góra | -3 | |||
24-oEW | Maciej Dorabiała-Jacek Wojnarowicz | SW: VALUE MEDIA AZS II | -3 | |||
8-zNS | Wojciech Dolny-Jarosław Michałowski | NW: Radio Hit Włocławek | -3 | |||
83 | 18-oNS | Mariusz Ilnicki-Przemysław Saliński | SW: BONA FIDE | -4 | ||
84 | 29-oEW | Kazimierz Dziadkowiec-Wacław Gąssowski | SE: KETZ SUPER BOND Kraków | -5 | ||
7-oNS | Ryszard Leśniewski-Wiesław Mączkowski | NW: STB Słupsk | -5 | |||
6-zEW | Paweł Krzemiński-Alicja Krzemińska | NW: BIN Aleksandrów Kujawski | -5 | |||
17-zEW | Agnieszka Pietrzyk-Michał Wróbel | SW: JKBS Jastrzębie-Zdrój | -5 | |||
88 | 2-zNS | Waldemar Mikucki-Grzegorz Rybacki | NW: TRZYNASTKA Szczecin | -6 | ||
4-zNS | Andrzej Mazurek-Przemysław Weymann | NW: UNIA II Leszno | -6 | |||
15-oNS | Marek Niesłuchowski-Danuta Żabicka | NE: MAKABI Gdańsk | -6 | |||
91 | 20-zEW | Longin Bartnik-Maciej Boczek | SW: MULTI Opole | -7 | ||
1-oNS | Piotr Brzeziński-Jerzy Trembowski | NW: ANNEBERG Zielona Góra | -7 | |||
16-zNS | Zdzisław Kowalewski-Jan Kandybowicz | NE: AUTOSTRADA EKSPLOATACJA | -7 | |||
27-zEW | Marek Atalski-Tomasz Raczkiewicz | SE: SKÓR-BUT Łęczna | -7 | |||
95 | 23-oEW | Kamila Kukuła-Krzysztof Lewandowski | SW: Bluerefrigeration AZSVIII | -8 | ||
28-oNS | Cezary Komajda-Grzegorz Kułak | SE: TERMOCHEM CHEMIK Puławy | -8 | |||
97 | 29-zEW | Adam Pruszkowski-Krzysztof Stachura | SE: CKFiS Bełżyce | -9 | ||
21-zEW | Marek Mazur-Tomasz Walania | SW: MICHALAK Kolonowskie | -9 | |||
32-zNS | Krzysztof Gawor-Marek Kowalski | SE: KIERY Głogoczów | -9 | |||
4-oNS | Mieczysław Stefański-Jarosław Wachnowski | NW: FUNDACJA I Love Bridge Go | -9 | |||
32-oNS | Andrzej Byzdra-Zbigniew Niezgoda | SE: Carlo Bossi Parfumes Nisk | -9 | |||
102 | 7-zEW | Andrzej Garstka-Mirosław Kopowski | NW: STB Słupsk | -11 | ||
3-oEW | Jan Chmielewski-Janusz Wierucki | NW: KB KONTRA Koszalin | -11 | |||
27-oNS | Jarosław Kaczorowski-Józef Myć | SE: SKÓR-BUT Łęczna | -11 | |||
9-oEW | Adam Wszeborowski-Tomasz Zaleski | NE: Dolina Narwi MOSiR Łomża | -11 | |||
106 | 14-oNS | Piotr Suchodolski-Monika Suchodolska | NE: GAME OVER Gdańsk | -12 | ||
19-zNS | Marek Kozik-Wojciech Szuba | SW: ZTB 7TREFL Zawiercie | -12 | |||
108 | 15-zEW | Witold Kaliński-Lechosław Suszka | NE: MAKABI Gdańsk | -13 | ||
109 | 31-zNS | Jan Grygowicz-Wiesław Stój | SE: PTG Sokół Gorlice | -14 | ||
16-oNS | Jacek Lasota-Michał Wantke | NE: AUTO MIRAS Pępowo | -14 | |||
111 | 8-oNS | Paweł Sosnowski-Ryszard Sawicki | NW: JAGIELLONKA Piła | -15 | ||
6-oNS | Mariusz Grabowski-Jarosław Łakomy | NW: BIN Aleksandrów Kujawski | -15 | |||
113 | 18-zNS | Janusz Pisarek-Jerzy Radomski | SW: DDK Brzeziny Śląskie | -16 | ||
9-zEW | Dariusz Krajewski-Maciej Wiącek | NE: Mazovia Płock | -16 | |||
115 | 25-zEW | Krzysztof Cichy-Kacper Kopka | SE: Akademia Brydża AZS UW | -17 | ||
5-zNS | Tomasz Osiński-Karol Szwenkel | NW: JANTAR Toruń | -17 | |||
117 | 21-oNS | Marek Oliwa-Jerzy Serafin | SW: MICHALAK Kolonowskie | -19 | ||
118 | 31-oEW | Sławomir Czech-Jerzy Dusza | SE: PTG Sokół Gorlice | -20 | ||
119 | 23-zEW | Jarosław Molenda-Waldemar Siuda | SW: BKB I Bolesławiec | -24 | ||
120 | 22-oEW | Kazimierz Grzeszkowiak-Bartosz Mer | SW: ABNEGAT Warszawa | -29 | ||
14-zNS | Albert Grochowski-Mirosław Grochowski | NE: Akademia Brydża AZS UW Wa | -29 | |||
122 | 10-oEW | Sviatlana Badrankova-Alexander Zhukov | NE: SPEKTR Mińsk | -31 | ||
12-zEW | Krzysztof Antas-Józef Pochroń | NE: COMPENSA Gdańsk | -31 | |||
13-oEW | Wojciech Biegajło-Maciej Kulikowski | NE: Gambling Ciechanów | -31 | |||
125 | 30-zNS | Jerzy Bednarz-Jarosław Kosior | SE: GEOBEJUR Radom | -32 | ||
126 | 25-oEW | Roman Madej-Mateusz Słuszniak | SE: SFORA CIBORA Kraków | -35 | ||
127 | 24-zEW | Marek Michalski-Jerzy Zatorski | SW: KS Konfeks I Legnica | -40 | ||
128 | 19-oEW | Krzysztof Chmiel-Rafał Furgal | SW: ZTB 7TREFL Zawiercie | -41 | ||
Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999 |