BUTLER, RUNDA 9 SEGMENT 2 | ||||||
miejsce | stół | team | impy | Rzd# | ||
1 | 20-zNS | Maciej Terpiłowski-Stanisław Wawszczyk | SW: BONA FIDE | +51 | 13 | |
2 | 18-oNS | Ryszard Laskowski-Bogumił Wegner | SW: KS Konfeks I Legnica | +48 | 14 | |
3 | 2-oNS | Dominik Kaszowski-Roch Rupniewski | NW: JANTAR Toruń | +47 | 15 | |
4 | 30-zNS | Jarosław Kaczorowski-Józef Myć | SE: SKÓR-BUT Łęczna | +39 | 16 | |
5 | 10-zNS | Arkadiusz Górzewski-Grzegorz Wołowiec | NE: GAME OVER Gdańsk | +37 | 17 | |
16-zEW | Lena Leszczyńska-Kacper Kacperski | NE: K2 | +37 | 18 | ||
7 | 27-oNS | Andrzej Dudzik-Tadeusz Garbacik | SE: ALF Nowy Sącz | +35 | 19 | |
8 | 12-oNS | Zdzisław Kowalewski-Jan Kandybowicz | NE: AUTOSTRADA EKSPLOATACJA | +33 | 20 | |
9 | 7-oEW | Cezary Kmiecik-Piotr Solecki | NW: FLUX-MEDICAL Boguniewo | +32 | 21 | |
9-oNS | Leszek Łuniewski-Leszek Szeląg | NE: Mazovia Płock | +32 | 22 | ||
11 | 1-zEW | Piotr Brzeziński-Janusz Łunis | NW: ANNEBERG Zielona Góra | +31 | 23 | |
12 | 12-zEW | Zdzisław Laszczak-Sylwester Młynarczuk | NE: AUTOSTRADA EKSPLOATACJA | +30 | 24 | |
13 | 16-oNS | Piotr Łyczkowski-Andrzej Serwach | NE: K2 | +29 | ||
31-zNS | Jakub Jagodziński-Bartosz Matras | SE: TERMOCHEM CHEMIK Puławy | +29 | |||
25-zNS | Włodzimierz Wala-Maciej Szczerczak | SE: TS WISŁA Kraków | +29 | |||
16 | 1-oNS | Jan Obuchowicz-Jerzy Trembowski | NW: ANNEBERG Zielona Góra | +28 | ||
9-zNS | Marek Niesłuchowski-Danuta Żabicka | NE: MAKABI Gdańsk | +28 | |||
18 | 6-zNS | Mariusz Grabowski-Dariusz Sielski | NW: BIN Aleksandrów Kujawski | +26 | ||
11-zEW | Krzysztof Antas-Jacek Lew | NE: COMPENSA Gdańsk | +26 | |||
20 | 17-oNS | Jacek Krystecki-Konrad Krystecki | SW: Bluerefrigeration AZSVIII | +25 | ||
21 | 23-oEW | Stanisław Fangor-Jerzy Radomski | SW: DDK Brzeziny Śląskie | +24 | ||
22 | 11-oEW | Jarosław Bartosiński-Aleksander Kasprzak | NE: SDK Tczew | +23 | ||
23 | 26-zNS | Błażej Krawczyk-Marcin Szymański | SE: MPEC Tarnów | +22 | ||
24 | 7-zEW | Mirosław Bublewicz-Krzysztof Rogoziński | NW: GOMAD Gorzów Wielkopolski | +21 | ||
22-oNS | Mirosław Białożyt-Henryk Grządziel | SW: PONAR SILESIA Katowice | +21 | |||
3-zEW | Maciej Piasecki-Cezary Bura | NW: UNIA II Leszno | +21 | |||
27 | 22-zEW | Andrzej Staszek-Edwin Szenkelbach | SW: PONAR SILESIA Katowice | +19 | ||
28 | 29-oNS | Jerzy Bednarz-Jarosław Kosior | SE: GEOBEJUR Radom | +18 | ||
23-zNS | Tomasz Kuś-Tadeusz Nędzi | SW: DDK Brzeziny Śląskie | +18 | |||
30 | 32-zEW | Krzysztof Gawor-Grzegorz Raźny | SE: KIERY Głogoczów | +17 | ||
5-zEW | Wojciech Bondarewicz-Remigiusz Góralczyk | NW: TRZYNASTKA Szczecin | +17 | |||
32 | 21-zEW | Wojciech Rozwadowski-Rafał Wolański | SW: VALUE MEDIA AZS II | +15 | ||
33 | 10-oEW | Patryk Berhorst-Bartłomiej Cybula | NE: GAME OVER Gdańsk | +14 | ||
34 | 18-zEW | Grzegorz Czapulak-Aleksander Poznysz | SW: KS Konfeks I Legnica | +13 | ||
28-zNS | Tadeusz Rejdych-Andrzej Trygar | SE: KETZ SUPER BOND Kraków | +13 | |||
36 | 28-oEW | Kazimierz Dziadkowiec-Wacław Gąssowski | SE: KETZ SUPER BOND Kraków | +12 | ||
21-oEW | Piotr Dobryszycki-Jerzy Gładysz | SW: KS TURBO FLY BACK Wrocław | +12 | |||
24-zNS | Krzysztof Gacek-Jerzy Miś | SW: DRUGI SORT Bielsko-Biała | +12 | |||
39 | 24-oEW | Leszek Krzeczek-Bogusław Mojżesz | SW: DRUGI SORT Bielsko-Biała | +11 | ||
40 | 5-oNS | Ewa Mikucka-Wojciech Jarząbek | NW: TRZYNASTKA Szczecin | +10 | ||
4-oNS | Jerzy Kullass-Marek Wawrzyniak | NW: KB KONTRA Koszalin | +10 | |||
19-oEW | Jacek Radomski-Michał Witkowski | SW: JKBS Jastrzębie-Zdrój | +10 | |||
17-zNS | Maciej Boczek-Marek Skotniczny | SW: MULTI Opole | +10 | |||
44 | 14-zEW | Wojciech Biegajło-Maciej Kulikowski | NE: Gambling Ciechanów | +9 | ||
45 | 6-oNS | Radosław Król-Eugeniusz Szczepański | NW: SBS DAWID Nowa Sól | +8 | ||
46 | 15-oEW | Pavel Klebanovich-Elena Shokhan | NE: SPEKTR Mińsk | +7 | ||
13-zEW | Maciej Boczar-Krystian Dowolski | NE: KBS LEGIONOWIANIN | +7 | |||
15-zNS | Sviatlana Badrankova-Aliaksandr Prakapenka | NE: SPEKTR Mińsk | +7 | |||
49 | 26-oEW | Grzegorz Wadas-Maciej Grabiec | SE: MPEC Tarnów | +6 | ||
8-zEW | Tadeusz Kaczanowski-Vasil Valchev | NW: A_D Szczecin | +6 | |||
51 | 2-zNS | Jan Weber-Marek Klatkiewicz | NW: ADMIRA Poznań | +5 | ||
25-oNS | Kazimierz Kalamaszek-Jerzy Krok | SE: PTG Sokół Gorlice | +5 | |||
31-oNS | Piotr Dybicz-Tomasz Kiełbasa | SE: Akademia Brydża AZS UW | +5 | |||
54 | 4-zEW | Andrzej Jabłoński-Jerzy Sadowski | NW: KB KONTRA Koszalin | +4 | ||
14-oNS | Marek Osiecki-Dariusz Sierocki | NE: Gambling Ciechanów | +4 | |||
29-zEW | Grzegorz Bachanek-Grzegorz Wieczorkiewicz | SE: GEOBEJUR Radom | +4 | |||
57 | 32-oNS | Ewa Beldzik-Michał Igła | SE: KIERY Głogoczów | +3 | ||
58 | 19-zNS | Agnieszka Pietrzyk-Michał Wróbel | SW: JKBS Jastrzębie-Zdrój | +1 | ||
30-oEW | Marek Atalski-Tomasz Raczkiewicz | SE: SKÓR-BUT Łęczna | +1 | |||
3-oEW | Cezary Bołądź-Roman Kowalkowski | NW: Radio Hit Włocławek | +1 | |||
13-oNS | Janusz Radecki-Waldemar Burakowski | NE: KBS LEGIONOWIANIN | +1 | |||
62 | 20-oEW | Krzysztof Dziekański-Przemysław Saliński | SW: BONA FIDE | 0 | ||
27-zNS | Małgorzata Ludwikowska-Piotr Ludwikowski | SE: LAST MINUTE Kraków | 0 | |||
27-zEW | Józef Tokarz-Ryszard Woliński | SE: ALF Nowy Sącz | 0 | |||
8-oNS | Andrzej Wielowieyski-Aleksander Downar-Zapolski | NW: A_D Szczecin | 0 | |||
20-oNS | Jakub Patreuha-Patryk Patreuha | SW: BKB I Bolesławiec | 0 | |||
8-oEW | Mieczysław Stefański-Jarosław Wachnowski | NW: FUNDACJA I Love Bridge Go | 0 | |||
68 | 19-zEW | Przemysław Kubicki-Łukasz Wysłouch | SW: ERBUD AZS Wratislavia IX | -1 | ||
3-oNS | Grażyna Brewiak-Grażyna Busse | NW: UNIA II Leszno | -1 | |||
13-oEW | Julij Chumak-Arunas Jankauskas | NE: BC SUDOVIA INTERNATIONAL | -1 | |||
30-oNS | Tadeusz Przybyło-Karol Grzywacz | SE: COME-BACK Rzeszów | -1 | |||
72 | 32-oEW | Jacek Przybyś-Jacek Zając | SE: CKFiS Bełżyce | -3 | ||
73 | 4-zNS | Przemysław Maliszewski-Waldemar Kożuchowski | NW: JAGIELLONKA Piła | -4 | ||
14-oEW | Stanisław Gawryszczak-Tomasz Zaleski | NE: Dolina Narwi MOSiR Łomża | -4 | |||
29-zNS | Przemysław Gałek-Rafał Synowiec | SE: SFORA CIBORA Kraków | -4 | |||
76 | 25-oEW | Jacek Młyńczyk-Piotr Stopa | SE: TS WISŁA Kraków | -5 | ||
31-oEW | Wojciech Kurkowski-Marek Tekieli | SE: TERMOCHEM CHEMIK Puławy | -5 | |||
2-zEW | Tomasz Osiński-Karol Szwenkel | NW: JANTAR Toruń | -5 | |||
79 | 8-zNS | Janusz Hliwa-Roman Klejny | NW: FUNDACJA I Love Bridge Go | -6 | ||
26-oNS | Zbigniew Niezgoda-Wiesław Siek | SE: Carlo Bossi Parfumes Nisk | -6 | |||
81 | 13-zNS | Janusz Kowalewski-Mirosław Liszewski | NE: BC SUDOVIA INTERNATIONAL | -7 | ||
15-oNS | Michał Górski-Maksymilian Grochowski | NE: Akademia Brydża AZS UW Wa | -7 | |||
15-zEW | Karolina Melkonyan-Filip Parol | NE: Akademia Brydża AZS UW Wa | -7 | |||
84 | 6-oEW | Józef Kaźmierczak-Michał Włoszek | NW: BIN Aleksandrów Kujawski | -8 | ||
85 | 14-zNS | Krzysztof Krajewski-Jerzy Gober | NE: Dolina Narwi MOSiR Łomża | -9 | ||
86 | 19-oNS | Bernard Jadczak-Anna Makarewicz | SW: ERBUD AZS Wratislavia IX | -10 | ||
4-oEW | Tadeusz Janczurewicz-Piotr Kozicki | NW: JAGIELLONKA Piła | -10 | |||
17-zEW | Janusz Drozdowski-Piotr Kulesza | SW: Bluerefrigeration AZSVIII | -10 | |||
5-oEW | Ryszard Leśniewski-Wiesław Mączkowski | NW: STB Słupsk | -10 | |||
90 | 24-oNS | Kazimierz Grzeszkowiak-Bartosz Mer | SW: ABNEGAT Warszawa | -11 | ||
91 | 24-zEW | Joanna Przytycka-Piotr Zieliński | SW: ABNEGAT Warszawa | -12 | ||
28-oNS | Rafał Niedzielski-Paweł Szymonik | SE: SPS EKO-RÓŻANKA | -12 | |||
21-oNS | Maciej Dorabiała-Maciej Hutyra | SW: VALUE MEDIA AZS II | -12 | |||
94 | 28-zEW | Tomasz Pawluk-Jerzy Brzustowski | SE: SPS EKO-RÓŻANKA | -13 | ||
18-zNS | Bernard Broda-Jerzy Serafin | SW: MICHALAK Kolonowskie | -13 | |||
96 | 10-oNS | Jacek Lasota-Michał Wantke | NE: AUTO MIRAS Pępowo | -14 | ||
97 | 21-zNS | Marek Bałdysz-Samuel Bałdysz | SW: KS TURBO FLY BACK Wrocław | -15 | ||
98 | 5-zNS | Andrzej Garstka-Ryszard Konopka | NW: STB Słupsk | -17 | ||
32-zNS | Krzysztof Latus-Krzysztof Stachura | SE: CKFiS Bełżyce | -17 | |||
100 | 23-zEW | Marek Kozik-Wojciech Szuba | SW: ZTB 7TREFL Zawiercie | -18 | ||
29-oEW | Konrad Ciborowski-Roman Madej | SE: SFORA CIBORA Kraków | -18 | |||
102 | 22-zNS | Marek Skulimowski-Tomasz Bednarek | SW: BUKS MDK MOSM I Bytom | -19 | ||
103 | 7-zNS | Grzegorz Samol-Józef Grewling | NW: FLUX-MEDICAL Boguniewo | -21 | ||
22-oEW | Michał Kaleta-Wojciech Okuniewski | SW: BUKS MDK MOSM I Bytom | -21 | |||
3-zNS | Adam Błachnio-Piotr Turowski | NW: Radio Hit Włocławek | -21 | |||
106 | 26-zEW | Stanisław Dziki-Ryszard Pisarczyk | SE: Carlo Bossi Parfumes Nisk | -22 | ||
107 | 11-oNS | Marcin Kut-Józef Pochroń | NE: COMPENSA Gdańsk | -23 | ||
108 | 23-oNS | Sławomir Brodziński-Krzysztof Bereza | SW: ZTB 7TREFL Zawiercie | -24 | ||
109 | 17-oEW | Waldemar Szelka-Marek Werner | SW: MULTI Opole | -25 | ||
110 | 11-zNS | Paweł Chindelewicz-Krzysztof Mielnik | NE: SDK Tczew | -26 | ||
6-zEW | Witold Dygas-Paweł Dubowski | NW: SBS DAWID Nowa Sól | -26 | |||
112 | 1-oEW | Marek Giża-Tomasz Latos | NW: HURTOWNIA SPORTOWA PAAK B | -28 | ||
9-zEW | Dariusz Krajewski-Maciej Wiącek | NE: Mazovia Płock | -28 | |||
114 | 16-oEW | Krzysztof Michalczyk-Mirosław Zomkowski | NE: Amado Trans Olsztyn | -29 | ||
31-zEW | Piotr Jasiński-Kacper Kopka | SE: Akademia Brydża AZS UW | -29 | |||
25-zEW | Sławomir Czech-Jerzy Dusza | SE: PTG Sokół Gorlice | -29 | |||
117 | 12-zNS | Michał Maszenda-Krzysztof Wośkowiak | NE: GOK Bielsk | -30 | ||
118 | 1-zNS | Wiesław Paczkowski-Andrzej Grela | NW: HURTOWNIA SPORTOWA PAAK B | -31 | ||
119 | 7-oNS | Marcin Zawadzki-Katarzyna Żegilewicz-Zawadzka | NW: GOMAD Gorzów Wielkopolski | -32 | ||
9-oEW | Zenon Betański-Marek Kryniewski | NE: MAKABI Gdańsk | -32 | |||
121 | 12-oEW | Władysław Dziachan-Grzegorz Zgorzelski | NE: GOK Bielsk | -33 | ||
122 | 27-oEW | Paweł Kotarba-Joanna Kotarba | SE: LAST MINUTE Kraków | -35 | ||
123 | 10-zEW | Jarosław Drewing-Tadeusz Jakubiak | NE: AUTO MIRAS Pępowo | -37 | ||
16-zNS | Ireneusz Jagielski-Danuta Krupnik | NE: Amado Trans Olsztyn | -37 | |||
125 | 30-zEW | Eugeniusz Strzyż-Czesław Szypuła | SE: COME-BACK Rzeszów | -39 | ||
126 | 2-oEW | Marek Gielnik-Przemysław Krasiński | NW: ADMIRA Poznań | -47 | ||
127 | 18-oEW | Maciej Macewicz-Marek Oliwa | SW: MICHALAK Kolonowskie | -48 | ||
128 | 20-zEW | Waldemar Siuda-Sławomir Zimniak | SW: BKB I Bolesławiec | -51 | ||
Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999 |