INDYWIDUALNA KLASYFIKACJA BUTLERA
bez zawodników, którzy nie mają szans na rozegranie 50% rozdań
 
miejsce teamimp/rzdroz-
dania
1-11-22-12-23-13-24-14-25-15-2
1Artur GłowackiSW: JKBS Jastrzębie-Zdrój2.8312     +34    
2Paweł HulanickiSE: Akademia Brydża AZS UW1.7536+14+29    +20   
3Jerzy StworzewiczSW: DRUGI SORT Bielsko-Biała1.6324       +32+7 
4Dariusz BiedrzyckiNE: Gambling Ciechanów1.5824    -18+56    
5Marian SzymonowiczSW: KS TURBO FLY BACK Wrocław1.5784+7 +26-7 +31+5+49+21 
 Stanisław SzubaSW: KS TURBO FLY BACK Wrocław1.5784+7 +26-7 +31+5+49+21 
7Mariusz GawłowskiSW: ZTB 7TREFL Zawiercie1.5448  +17+35+4+18    
 Eugeniusz ZalewskiSW: ZTB 7TREFL Zawiercie1.5448  +17+35+4+18    
9Tomasz BednarekSW: BUKS MDK MOSM I Bytom1.524        +22+14
10Włodzimierz WalaSE: TS WISŁA Kraków1.4396+26-6 +10+23+36+4+27 +17
11Andrzej MaszczyszynSW: DDK Brzeziny Śląskie1.3872+37-18+27+12+17+24    
 Krzysztof GawełSW: DDK Brzeziny Śląskie1.3872+37-18+27+12+17+24    
13Krzysztof GóraSW: JKBS Jastrzębie-Zdrój1.3336     +34  +27-13
14Kacper KacperskiNE: K21.2384+7+24 +7 +3+38 +23+1
 Lena LeszczyńskaNE: K21.2384+7+24 +7 +3+38 +23+1
16Cezary BuraNW: UNIA II Leszno1.2148  +12+38-16  +24  
 Maciej PiaseckiNW: UNIA II Leszno1.2148  +12+38-16  +24  
18Marian WierszyckiNW: ADMIRA Poznań1.1724       +18 +10
19Henryk GrządzielSW: PONAR SILESIA Katowice1.1136 -3+22+21      
 Mirosław BiałożytSW: PONAR SILESIA Katowice1.1136 -3+22+21      
21Janusz BukowySE: COME-BACK Rzeszów1.0824      +260  
22Tadeusz JakubiakNE: AUTO MIRAS Pępowo1.0636+13+22+3       
 Jarosław DrewingNE: AUTO MIRAS Pępowo1.0636+13+22+3       
24Zbigniew SkibickiNE: AUTOSTRADA EKSPLOATACJA1.0472   +33-18+33-3+31 -1
25Zdzisław KowalewskiNE: AUTOSTRADA EKSPLOATACJA1.0396-3+10-1+33 +33-3 +31-1
26Roman OpalińskiS: ELEKTROMONTAŻ Rzeszów1.0372 +22+23 -6+22 +28-15 
 Adam ŻarnowskiS: ELEKTROMONTAŻ Rzeszów1.0372 +22+23 -6+22 +28-15 
 Krzysztof CzapczykNE: COMPENSA Gdańsk1.0372 +16 +24+18+4 +15 -3
 Janusz PrzybyszewskiNE: COMPENSA Gdańsk1.0372 +16 +24+18+4 +15 -3
30Marek SkotnicznySW: MULTI Opole0.9972+16 +10 +11  +21-22+35
31Patryk Kuczera-DygaSW: BUKS MDK MOSM I Bytom0.9772    +3+3+16-5+16+37
32Marek WitekS: MAGMA Zawiercie0.9672+3+6 +13+6  +46 -5
 Wojciech SołtysikS: MAGMA Zawiercie0.9672+3+6 +13+6  +46 -5
34Robert WłodkowskiNW: FLUX-MEDICAL Boguniewo0.9448      +8+34+4-1
 Jarosław GąsiorowskiSE: TERMOCHEM CHEMIK Puławy0.9448   +17+19 +29 -20 
36Grzegorz WołowiecNE: GAME OVER Gdańsk0.9384+6+22 +20+15+9  +11-5
 Arkadiusz GórzewskiNE: GAME OVER Gdańsk0.9384+6+22 +20+15+9  +11-5
38Joanna BredeSW: DRUGI SORT Bielsko-Biała0.9396-4+14+21+17+12+19+21  -11
 Kazimierz LichawskiSW: DRUGI SORT Bielsko-Biała0.9396-4+14+21+17+12+19+21  -11
40Zdzisław ŚwiątekN: KART-EL Gorzów Wlkp.0.972    +12+10-2+44-8+9
41Bogdan ŚwiątekN: KTB Konin0.948      0+13+23+7
 Jan BorychowskiN: KTB Konin0.948      0+13+23+7
43Grzegorz DeptułaS: ETB PRIM Ełk0.8860  +34-8 +20 -15 +22
 Marcin BartoszewskiS: ETB PRIM Ełk0.8860  +34-8 +20 -15 +22
45Marek SosińskiN: DĄBRÓWKA NAUKABRYDŻA.PL0.8824-2 +23       
 Bartosz StępieńN: DĄBRÓWKA NAUKABRYDŻA.PL0.8824-2 +23       
47Grażyna BusseNW: UNIA II Leszno0.8596+7+23+17 -10+29+19 -4+1
 Grażyna BrewiakNW: UNIA II Leszno0.8596+7+23+17 -10+29+19 -4+1
49Michał KwiecieńS: DIEBOLD NIXDORF CRACOVIA0.85120+4+18+18+7+3+17-2+33+26-22
50Krzysztof RogozińskiNW: GOMAD Gorzów Wielkopolski0.8584 +3 +42 -4-9-8+33+14
 Mirosław BublewiczNW: GOMAD Gorzów Wielkopolski0.8584 +3 +42 -4-9-8+33+14
52Piotr TurowskiNW: Radio Hit Włocławek0.83120+18-6+5+12+19+12+10+59-38+9
 Adam BłachnioNW: Radio Hit Włocławek0.83120+18-6+5+12+19+12+10+59-38+9
54Marek AdamczykSE: KETZ SUPER BOND Kraków0.8348  -7 +18 -3+32  
55Maciej KędzierskiSE: SFORA CIBORA Kraków0.8184+14 +6-2 +34+3 +10+3
 Konrad CiborowskiSE: SFORA CIBORA Kraków0.8184+14 +6-2 +34+3 +10+3
57Michał WróbelSW: JKBS Jastrzębie-Zdrój0.896+38+2 -5-17+32-11+2 +36
 Agnieszka PietrzykSW: JKBS Jastrzębie-Zdrój0.896+38+2 -5-17+32-11+2 +36
59Andrzej KozakSE: CKFiS Bełżyce0.8120+28+28+1+14+18-13-9+13+5+11
 Krzysztof LatusSE: CKFiS Bełżyce0.8120+28+28+1+14+18-13-9+13+5+11
61Przemysław GałekSE: SFORA CIBORA Kraków0.884 -15+26 +26+36+21-32+5 
 Rafał SynowiecSE: SFORA CIBORA Kraków0.884 -15+26 +26+36+21-32+5 
 Bogusław DykNW: STB Słupsk0.884+16 -8+12 +23-8 +12+20
 Mirosław KopowskiNW: STB Słupsk0.884+16 -8+12 +23-8 +12+20
65Marek AtalskiSE: SKÓR-BUT Łęczna0.7996 -13-21-1+23+4+39+31+14 
66Marek NowakowskiSW: DDK Brzeziny Śląskie0.7672+7+3+26+25-60    
67Dominik KaszowskiNW: JANTAR Toruń0.7584-18 +4+25+9 +7 +1+35
68Krzysztof CichySE: Akademia Brydża AZS UW0.7572  +9 +6+17+20 +13-11
69Bogdan PalikotS: CZARNA PAPUGA0.7548   -4-1  +1+40 
70Zbigniew RogowskiN: SYNTEX0.7484+26 +24+2 -7-7 +21+3
71Marek SkulimowskiSW: BUKS MDK MOSM I Bytom0.7472    +3+3+16-5+22+14
72Witold BiałasSW: JKBS Jastrzębie-Zdrój0.7272+5-8-10   +26+60-21 
 Aleksander SejudSW: JKBS Jastrzębie-Zdrój0.7272+5-8-10   +26+60-21 
74Dariusz RegułaSW: MICHALAK Kolonowskie0.7148+24+7-3+6      
75Rob HelleN: Objectivity KS AZS Wratis0.784 +16-10 -14-9+17+55 +4
 Ed HoogenkampN: Objectivity KS AZS Wratis0.784 +16-10 -14-9+17+55 +4
77Mirosław CichockiN: SYNTEX0.6972 +6+24 +35-7 -29+21 
 Anna SztyberS: ZweryfikujFirmę.pl - UW0.6972   +10-2+34 +1-2+9
79Marcin SzymańskiSE: MPEC Tarnów0.6984+16+22 +2-23  +21+16+4
 Tadeusz GarbacikSE: ALF Nowy Sącz0.6984+14+14 -9+28+15+9-13  
 Ryszard LeśniewskiNW: STB Słupsk0.6984+29+1 +6+16 -11+30 -13
 Wiesław MączkowskiNW: STB Słupsk0.6984+29+1 +6+16 -11+30 -13
 Andrzej DudzikSE: ALF Nowy Sącz0.6984+14+14 -9+28+15+9-13  
 Błażej KrawczykSE: MPEC Tarnów0.6984+16+22 +2-23  +21+16+4
85Paweł SiwińskiN: KART-EL Gorzów Wlkp.0.6996 -1+2 +12+10-2+44-8+9
86Janusz PisarekSW: DDK Brzeziny Śląskie0.6796+7+3+26+25  -10+12+20-19
87Janusz HliwaNW: ZM MESTIL Gorzów Wlkp.0.6784+3+13 -10 +11 +21+9
 Piotr ŁyczkowskiNE: K20.6784 +16+3 +16+24 +43-31-15
 Andrzej SerwachNE: K20.6784 +16+3 +16+24 +43-31-15
90Marcin LeśniewskiS: DIEBOLD NIXDORF CRACOVIA0.6772+4+18+18+7+3 -2   
91Marcin PreisnerN: BIOPAX.PL AZS UZ0.6760   +30-9 +2+10+7 
 Tomasz LisicaS: ETB PRIM Ełk0.6760  +26+14   +13-22+9
 Andrzej TutajS: ETB PRIM Ełk0.6760  +26+14   +13-22+9
94Krzysztof AntasNE: COMPENSA Gdańsk0.66108+20+7+13+27 -12-1-9+18+8
 Jacek LewNE: COMPENSA Gdańsk0.66108+20+7+13+27 -12-1-9+18+8
 Mateusz StępińskiS: ZweryfikujFirmę.pl - UW0.66108+18-5+19+16+15-33+35+1+5 
97Kazimierz CiosSW: DRUGI SORT Bielsko-Biała0.6696-31+26-7+21+9+6 +32+7 
98Jacek LasotaNE: AUTO MIRAS Pępowo0.6572+3 +17+11+12 -15+19  
 Michał WantkeNE: AUTO MIRAS Pępowo0.6572+3 +17+11+12 -15+19  
100Krzysztof MielnikNE: SDK Tczew0.6596+14+4 +41+20-11+9 -22+7
 Adam LonskiNE: SDK Tczew0.6596+14+4 +41+20-11+9 -22+7
102Andrzej HermansdorferSW: BUKS MDK MOSM I Bytom0.6548      -4-18+16+37
103Wojciech GawełS: Bridge24.pl 20.6484+4+21   +33-21-13+24+6
 Rafał JagniewskiS: Bridge24.pl 20.6484+4+21   +33-21-13+24+6
 Joanna DerewońkoNE: KBS LEGIONOWIANIN0.6484+3 +10+19 -3 +22-3+6
 Tadeusz LuzakNE: KBS LEGIONOWIANIN0.6484+3 +10+19 -3 +22-3+6
107Jan BetleyS: ZweryfikujFirmę.pl - UW0.6396-32-22+28+10 +34+35 -2+9
108Monika SuchodolskaNE: GAME OVER Gdańsk0.6372-24 -15  +38+28+9 +9
 Piotr SuchodolskiNE: GAME OVER Gdańsk0.6372-24 -15  +38+28+9 +9
110Aleksander KudN: BIOPAX.PL AZS UZ0.6284-4-5+25  +5+2+10+19 
111Tadeusz SzwenkelNW: JANTAR Toruń0.6260-18 +4 +9 +7  +35
112Andrzej KokorykaSE: SKÓR-BUT Łęczna0.6196-5-13-21-1+23 +39+31 +6
113Krzysztof BrudkaN: GRICON STARKA Poznań0.6184+22-4-6-1  +11+290 
 Jan ObuchowiczNW: ANNEBERG Zielona Góra0.6184+13 -1+6 +20+11 -21+23
 Jerzy TrembowskiNW: ANNEBERG Zielona Góra0.6184+13 -1+6 +20+11 -21+23
116Maciej SzczerczakSE: TS WISŁA Kraków0.696-14-6+6 +23+36+5 -9+17
117Piotr SoleckiNW: FLUX-MEDICAL Boguniewo0.6120+21+33+8-16+5-24+8+34+4-1
118Karol SzwenkelNW: JANTAR Toruń0.5996 +6+11+11-15+18+9+20-3 
 Tomasz OsińskiNW: JANTAR Toruń0.5996 +6+11+11-15+18+9+20-3 
120Cezary WołczakSW: MULTI Opole0.5884 -5 +5-24+13+4+21 +35
121Mirosław RafalskiS: HOTEL SENATOR0.5796-13+1 +25+14-4 +16+14+2
 Piotr KucharskiS: HOTEL SENATOR0.5796-13+1 +25+14-4 +16+14+2
123Jerzy SierackiN: UNIA WINKHAUS Leszno0.5772+9+1+28    +27-21-3
 Tomasz WłodarczakN: UNIA WINKHAUS Leszno0.5772+9+1+28    +27-21-3
125Ramunas GrigoraitisNE: BC SUDOVIA INTERNATIONAL0.5760  -13 +20+5 +33-11 
126Wojciech PalmowskiNE: Gambling Ciechanów0.5648    -18+56-21+10  
127Andrzej WilemskiNW: JANTAR Toruń0.5684-5-5 +25 +15 +8+1+8
128Waldemar SzelkaSW: MULTI Opole0.5448+16-5+10+5      
129Paweł SzymaszczykS: ZweryfikujFirmę.pl - UW0.54108+18-5+19+16+15 +7-8+5-9
130Waldemar MikuckiNW: TRZYNASTKA Szczecin0.5484+12-2+12  +3-12+34 -2
131Ryszard PałaszN: COMFORT SA KSAZ Wratislav0.5360-2 +10-6  +11 +19 
 Edward WarząchowskiS: CZARNA PAPUGA0.5360-4  -4-1  +1+40 
 Karol FilipowiczN: COMFORT SA KSAZ Wratislav0.5360-2 +10-6  +11 +19 
134Roman KlejnyNW: ZM MESTIL Gorzów Wlkp.0.5396+10-3+1 +16+25+11-18 +9
135Marek WawrzyniakNW: KB KONTRA Koszalin0.5284-16+3 +4-4  +33+33-9
 Jerzy KullassNW: KB KONTRA Koszalin0.5284-16+3 +4-4  +33+33-9
137Tomasz KiełbasaSE: Akademia Brydża AZS UW0.5172+14+29 +8-28  +1+13 
138Radosław LiskowiakNW: ZM MESTIL Gorzów Wlkp.0.5184+3+13 -10+25 -18+21 
139Jerzy ZatorskiSW: KS Konfeks I Legnica0.560-40  +41+6 +6+17  
140Jerzy KubiakNW: ZM MESTIL Gorzów Wlkp.0.548+10-3+1 +16     
141Piotr WulkiewiczN: LKS PIAST Sieradz0.49840  +9+15+39 -1-19-2
142Jacek PrzybyśSE: CKFiS Bełżyce0.48120-4-19+35-9+32+12-3+200-6
 Adam PruszkowskiSE: CKFiS Bełżyce0.48120-4-19+35-9+32+12-3+200-6
144Andrzej JeleniewskiNW: A_D Szczecin0.4896+30+16+16  +19+9-19+2
145Marek SzukałaNW: UNIA II Leszno0.4796+33-2 +12 -23+18-16+33-10
 Andrzej MazurekNW: UNIA II Leszno0.4796+33-2 +12 -23+18-16+33-10
 Ryszard RapickiN: CHEMIK Bydgoszcz0.4796 +22-11+9+2-22+27+2+16 
148Henryk BrodawskiNE: AUTOSTRADA EKSPLOATACJA0.47120-3+10-1+10+1-18+21-10+31+15
149Wojciech BiegajłoNE: Gambling Ciechanów0.4696+6 -10-19+13+17+3 +25+9
150Janusz MakarukS: SPÓJNIA BENEXT0.4584  +35 -14+13-7+8+19-16
 Paweł NiedzielskiS: SPÓJNIA BENEXT0.4584  +35 -14+13-7+8+19-16
152Grzegorz DembińskiN: KTB Konin0.4560    +8+32 -9+3-7
 Andrzej SyrekN: KTB Konin0.4560    +8+32 -9+3-7
154Waldemar JaworskiS: LESKOWIEC - BESKID0.4484-3-6 -12-9 +24+16 +27
 Janusz BuksaS: LESKOWIEC - BESKID0.4484-3-6 -12-9 +24+16 +27
 Aleksander KasprzakNE: SDK Tczew0.4484 -11+3 -9+15 +33+8-2
 Paweł ChindelewiczNE: SDK Tczew0.4484 -11+3 -9+15 +33+8-2
158Przemysław MachowczykN: UKB KLEKS Szamotuły0.4496+5+14  +14+5-2+13-11+4
159Viktar LipnitskiNE: SPEKTR Mińsk0.4360-12+43+9   +1-15  
160Tomasz WnukNE: K20.4372-6 -2+20-29 +25+23  
 Anna Kręglewska-WnukNE: K20.4372-6 -2+20-29 +25+23  
162Roman KierznowskiN: SYNTEX0.4384+26+6 +2+35 -7-29 +3
163Tomasz BartnickiN: BIOPAX.PL AZS UZ0.4396-6+1+25+38 +5 -13+19-28
164Sonata SimanaitieneNE: BC SUDOVIA INTERNATIONAL0.4272 -4-13 +20+5 +33-11 
165Tomasz PiątkowskiS: SPÓJNIA BENEXT0.4224-18+28        
 Dariusz ZarębskiS: SPÓJNIA BENEXT0.4224-18+28        
167Arkadiusz MajcherS: ELEKTROMONTAŻ Rzeszów0.484+32+5 -3+9 +5-14 0
 Roman KulpińskiNE: GAME OVER Gdańsk0.484 +4-9+16+6 +7-12+22 
 Piotr DybowskiNE: GAME OVER Gdańsk0.484 +4-9+16+6 +7-12+22 
 Jakub ZawadaS: ELEKTROMONTAŻ Rzeszów0.484+32+5 -3+9 +5-14 0
 Jarosław KaczorowskiSE: SKÓR-BUT Łęczna0.484-5 +21 +9-29 +33+14-9
172Hieronim FurmanSE: COME-BACK Rzeszów0.448 -4-5+9+19     
 Ryszard ZdonSE: COME-BACK Rzeszów0.448 -4-5+9+19     
174Grzegorz BachanekSE: GEOBEJUR Radom0.3936      +1+9 +4
 Grzegorz WieczorkiewiczSE: GEOBEJUR Radom0.3936      +1+9 +4
176Remigiusz GóralczykNW: TRZYNASTKA Szczecin0.3996 0+37-14+1+24+3-33+19 
177Grzegorz DziębowskiN: LKS PIAST Sieradz0.381200-5+15+9+15+150-1-23+20
 Aliaksandr PrakapenkaNE: SPEKTR Mińsk0.38120-12+43+9-16+9-15+1-15+28+14
179Andrzej ŁagoszN: BIOPAX.PL AZS UZ0.3860  +4 -2+22-2  +1
 Robert SikoraN: BIOPAX.PL AZS UZ0.3860  +4 -2+22-2  +1
181Cezary KmiecikNW: FLUX-MEDICAL Boguniewo0.3872+21+33+8-16+5-24    
182Andrzej WaszyńskiNW: A_D Szczecin0.3824    +5+4    
183Wojciech KurkowskiSE: TERMOCHEM CHEMIK Puławy0.3760 +3 +17 +1 0 +1
184Mariusz BranowskiNW: ADMIRA Poznań0.3672 +4 -12+17 -11+18 +10
185Kamila KukułaSW: Bluerefrigeration AZSVIII0.3684+31-26 +1 -2+10 +13+3
 Janusz DrozdowskiSW: Bluerefrigeration AZSVIII0.3684+31-26 +1 -2+10 +13+3
187Marcin FiguraNW: JANTAR Toruń0.3560-5-5   +15 +8 +8
188Cathy BałdyszN: Objectivity KS AZS Wratis0.3584+2-8 -2+8 0 +19+10
 Zofia BałdyszN: Objectivity KS AZS Wratis0.3584+2-8 -2+8 0 +19+10
190Danuta KazmuchaN: SYNTEX0.33120-7+6+10-2+15+7-11+5+15+2
 Anna SarniakN: SYNTEX0.33120-7+6+10-2+15+7-11+5+15+2
192Justyna Stachowiak-KluzN: GRICON STARKA Poznań0.3396+2 -10 +7-19+11+290+12
193Marek RzeszutekSW: Bluerefrigeration AZSVIII0.3372  +16-21-3-3+16+19  
 Leszek KrzeczekSW: DRUGI SORT Bielsko-Biała0.3372-31+26-7+21+9+6    
 Zdzisław KuncSW: Bluerefrigeration AZSVIII0.3372  +16-21-3-3+16+19  
196Dorota Tokaj-WojtczukSW: ABNEGAT Warszawa0.3360  +13 +17-32+14+8  
 Rafał WojtczukSW: ABNEGAT Warszawa0.3360  +13 +17-32+14+8  
 Sviatlana BadrankovaNE: SPEKTR Mińsk0.3360   -16+9-15  +28+14
199Grzegorz WodeckiS: CZARNA PAPUGA0.3296-14+9+32+16 -12+10-8 -2
200Piotr KoreckiN: BIOPAX.PL AZS UZ0.3260-4-5 +30-9   +7 
201Jarosław ŁaszczukN: LKS PIAST Sieradz0.3172 -5+15  +150 -23+20
202Mirosław SzalińskiNE: SDK Tczew0.360+7 +20-8  -10  
 Jarosław BartosińskiNE: SDK Tczew0.360+7 +20-8  -10  
204Dariusz KozłowskiN: VĘGORIA WCK Węgorzewo0.384+14+9  +7-5-1+5 -4
205Ireneusz KowalczykS: MAGMA Zawiercie0.2984 +12+38 +3+16+12-33-24 
 Tomasz WiśniewskiS: MAGMA Zawiercie0.2984 +12+38 +3+16+12-33-24 
207Elena ShokhanNE: SPEKTR Mińsk0.28120-4+18+15-20-20+11+17+9-3+10
 Pavel KlebanovichNE: SPEKTR Mińsk0.28120-4+18+15-20-20+11+17+9-3+10
209Jan NiebudekSW: KS Konfeks I Legnica0.2860-40  +41+6 -7+17  
 Grzegorz BajekN: COMFORT SA KSAZ Wratislav0.2860 +8 +1 -7-6+21  
211Henryk ŁakomskiN: VĘGORIA WCK Węgorzewo0.2896+14 -24-9+7+16 +5+22-4
212Sebastian PiepióraNE: MAKABI Gdańsk0.2872    -9+30-1-18+19-1
 Michał GórskiNE: MAKABI Gdańsk0.2872    -9+30-1-18+19-1
214Ryszard KarpS: ETB PRIM Ełk0.2847-2-9  +3 +21   
215Piotr KlimackiNW: A_D Szczecin0.2796-13+7+16+16  +9-35+6+20
216Zdzisław LaszczakNE: AUTOSTRADA EKSPLOATACJA0.2672-3+2+30 -18  +31-23 
217Andrzej StaszekSW: PONAR SILESIA Katowice0.2684+40  -1-18+7+8+8-22 
 Edwin SzenkelbachSW: PONAR SILESIA Katowice0.2684+40  -1-18+7+8+8-22 
219Jacek ZnamirowskiS: ELEKTROMONTAŻ Rzeszów0.2584-18 +11-8 +12+1 +11+12
 Sławomir CzechSE: SPS EKO-RÓŻANKA0.2584-18-3+21 -1+20+7 -5 
 Waldemar WarzałaN: DARLES SANTERM Gdańsk0.2584+25 +12 -7+4+17 -23-7
 Marek PietraszekS: ELEKTROMONTAŻ Rzeszów0.2584-18 +11-8 +12+1 +11+12
 Grzegorz RewerSE: SPS EKO-RÓŻANKA0.2584-18-3+21 -1+20+7 -5 
224Leszek PęcherzewskiNE: Mazovia Płock0.2548+16-2 -20+18     
 Adam CybulskiNE: Mazovia Płock0.2548+16-2 -20+18     
226Piotr ZatorskiS: DIEBOLD NIXDORF CRACOVIA0.2496 -9+4 -14+17-12+33+26-22
 Eugeniusz StrzyżSE: COME-BACK Rzeszów0.2496+22+1 -6 -20+260-4+4
228Krzysztof LewandowskiSW: Bluerefrigeration AZSVIII0.2484+4-14-22 +21  -12+23+20
 Bohdan MazurSW: Bluerefrigeration AZSVIII0.2484+4-14-22 +21  -12+23+20
230Mirosław FechnerSW: ERBUD AZS Wratislavia IX0.23108+37+9-27-25-29+10 +18+22+10
231Michał DembińskiN: GRICON STARKA Poznań0.2348+22-4-6-1      
232Piotr MądryS: MTS PIAST Skawina0.2384+15+1 -16-3 +33-16 +5
 Mikołaj TaczewskiS: MTS PIAST Skawina0.2384+15+1 -16-3 +33-16 +5
234Wiesław ŻegilewiczNW: GOMAD Gorzów Wielkopolski0.2272-10 -3 +5+37-7  -6
 Jerzy SadowskiNW: KB KONTRA Koszalin0.2272 -1+16 +40-2-3-34  
 Stanisław OwczarskiNW: GOMAD Gorzów Wielkopolski0.2272-10 -3 +5+37-7  -6
 Artur PomarańskiNW: KB KONTRA Koszalin0.2272 -1+16 +40-2-3-34  
238Roman WachowiakN: CHEMIK Bydgoszcz0.21840+5 +9 -5+27-6 -12
 Marta JaneczekN: DARLES SANTERM Gdańsk0.2184-2-6 +8+1  +13-3+7
 Andrzej BunikowskiN: DARLES SANTERM Gdańsk0.2184-2-6 +8+1  +13-3+7
241Sylwester MłynarczukNE: AUTOSTRADA EKSPLOATACJA0.21120-3+2+30+10+1-18+21-10-23+15
242Krzysztof GacekSW: DRUGI SORT Bielsko-Biała0.2148      +6-18+23-1
 Zenon BetańskiNE: MAKABI Gdańsk0.2148+4-18+19+5      
 Marek KryniewskiNE: MAKABI Gdańsk0.2148+4-18+19+5      
 Jerzy MiśSW: DRUGI SORT Bielsko-Biała0.2148      +6-18+23-1
246Marek OliwaSW: MICHALAK Kolonowskie0.284 +5 +20+11-31 -2+31-17
 Sławomir WiszniewskiSW: MICHALAK Kolonowskie0.284 +5 +20+11-31 -2+31-17
248Witold MiłoszewskiNW: ANNEBERG Zielona Góra0.19108-30 +1-17-2+8+5+38-9
 Piotr BrzezińskiNW: ANNEBERG Zielona Góra0.19108-30 +1-17-2+8+5+38-9
250Tomasz KłysN: GRICON STARKA Poznań0.1972 +15 +6-1-4+7  -9
251Marcin KrawczykS: MTS PIAST Skawina0.1872 +16-32 +14+15 -7+7 
 Piotr WaniurskiS: MTS PIAST Skawina0.1872 +16-32 +14+15 -7+7 
253Bernard BrodaSW: MICHALAK Kolonowskie0.1884-16 -13 +33-4+11 -9+13
 Tadeusz MasłowskiN: UNIA WINKHAUS Leszno0.1884-5 +2-9+14+9+6  -2
 Maciej BoczarNE: KBS LEGIONOWIANIN0.1884+3-10 +12+29-24-13  +18
 Krystian DowolskiNE: KBS LEGIONOWIANIN0.1884+3-10 +12+29-24-13  +18
 Cezary BołądźNW: Radio Hit Włocławek0.1884+5+5-16-4-2+6  +21 
 Jerzy SerafinSW: MICHALAK Kolonowskie0.1884-16 -13 +33-4+11 -9+13
 Sławomir PolakN: UNIA WINKHAUS Leszno0.1884-5 +2-9+14+9+6  -2
260Edward SuchardaSE: Akademia Brydża AZS UW0.1772+9+1   -15 +1+20-4
 Dariusz PuczyńskiS: CONSUS - Spójnia0.1772    -3+21+10-3-26+13
262Kacper KopkaSE: Akademia Brydża AZS UW0.1760  +9 +6+17 -11 -11
263Zuzanna MoszczyńskaS: INWIT Pabianice0.1696+19-7 +3-5+8-7 -5+9
 Artur WasiakS: INWIT Pabianice0.1696+19-7 +3-5+8-7 -5+9
265Zbigniew BorkowskiS: POMTECH Zwoleń0.1572+13-1 +8 -4 +8 -13
 Bartosz CeglarskiS: POMTECH Zwoleń0.1572+13-1 +8 -4 +8 -13
267Maciej DorabiałaSW: VALUE MEDIA AZS II0.1484-8 -21 +18-7+4 +7+19
 Andrzej BondarewiczSW: VALUE MEDIA AZS II0.1484-8 -21 +18-7+4 +7+19
269Przemysław KrasińskiNW: ADMIRA Poznań0.1496+22-4-17 -16+2 +26-1+1
 Marek GielnikNW: ADMIRA Poznań0.1496+22-4-17 -16+2 +26-1+1
271Przemysław ŚlesickiNE: Gambling Ciechanów0.1348      -21+10-5+22
272Elżbieta WaniurskaSE: SPS EKO-RÓŻANKA0.1284+18+10 +1-19  +110-11
 Cezary KomajdaSE: TERMOCHEM CHEMIK Puławy0.1284+18-10+17-17 -12+29-15  
 Grzegorz CieślakSE: SPS EKO-RÓŻANKA0.1284+18+10 +1-19  +110-11
 Robert NowickiN: GRICON STARKA Poznań0.1284 +15 +6-1-4 -5+8-9
276Karol SuchońSE: LAST MINUTE Kraków0.1196-23+8 +16+22-34 +24-12+10
 Andrzej LembasSE: LAST MINUTE Kraków0.1196-23+8 +16+22-34 +24-12+10
278Marek MarkowskiN: UKB KLEKS Szamotuły0.196 -1 -1+14+5-2+13-22+4
279Steve GreenN: Objectivity KS AZS Wratis0.172+21 -24+2 +29 +1-22 
 Roger BryantN: Objectivity KS AZS Wratis0.172+21 -24+2 +29 +1-22 
281Witold TomaszekN: ELEKTROWNIA Żelichowo0.184+7 -28 +36 -2-14-19+28
 Ewa MiszewskaN: ELEKTROWNIA Żelichowo0.184+7 -28 +36 -2-14-19+28
283Stanisław JaśkiewiczSE: ALF Nowy Sącz0.0872+5 -4+6   -20+20-1
 Wojciech PaszkoSE: ALF Nowy Sącz0.0872+5 -4+6   -20+20-1
285Tadeusz BiskupSW: PONAR SILESIA Katowice0.0860  -16 +24+34 -27 -10
 Michał BojanowskiSW: PONAR SILESIA Katowice0.0860  -16 +24+34 -27 -10
287Kazimierz DobrzynieckiNE: Gambling Ciechanów0.0836       -31+25+9
288Radosław KozłowskiN: VĘGORIA WCK Węgorzewo0.0784 +9-24-9 -5-1+14+22 
289Jan KuczeraN: UKB KLEKS Szamotuły0.0772-9 +12 -7 +2-10 +17
290Jerzy ZarembaS: SPÓJNIA BENEXT0.0760  -7-3+4  -1+11 
 Piotr ŻakS: SPÓJNIA BENEXT0.0760  -7-3+4  -1+11 
292Jacek MłyńczykSE: TS WISŁA Kraków0.0696 +15-9-2-3-36 +27+8+6
293Adam KozłowskiN: KART-EL Gorzów Wlkp.0.0648+6-1 -15+13     
294Marek TekieliSE: TERMOCHEM CHEMIK Puławy0.0672 +3  +19+1 0-20+1
 Ewa SobolewskaS: INWIT Pabianice0.0672 +9+7-2 +4-10-4  
 Marek SzymanowskiS: INWIT Pabianice0.0672 +9+7-2 +4-10-4  
297Grzegorz RybackiNW: TRZYNASTKA Szczecin0.0596+12-2 -14+1+3-12 +19-2
 Maciej RodzajS: MILO Kraków0.0596+7-16 -7-7+12+27-26+15 
 Tadeusz KaczanowskiNW: A_D Szczecin0.0596+30-8-1  +19+9-19+2
300Stanisław AdamczykSW: PONAR SILESIA Katowice0.0560+9-16    -2 +19-7
 Robert CimrSW: PONAR SILESIA Katowice0.0560+9-16    -2 +19-7
302Kazimierz DziadkowiecSE: KETZ SUPER BOND Kraków0.0584 -17-7-2 +18-3+32 -17
303Mirosław SadyS: CZARNA PAPUGA0.0496-14-18+32+16 -12+10-8 -2
304Tadeusz KowalczewskiS: POMTECH Zwoleń0.0372   -14+9-8-10-1+26 
 Andrzej ZiomekNE: KBS LEGIONOWIANIN0.0372 -2+12 -16 -5-22+35 
 Janusz RadeckiNE: KBS LEGIONOWIANIN0.0372 -2+12 -16 -5-22+35 
307Vasil ValchevNW: A_D Szczecin0.0336  -8 +5+4    
308Marcin PędzińskiN: GRICON STARKA Poznań0.0296+2 -10 +7-19+7-5+8+12
309Rafał KoniecznyN: CHEMIK Bydgoszcz0.02108+1+5+24-8+9 -9-6-5-9
310Krzysztof WośkowiakNE: GOK Bielsk0.0172 -7 +33+9 -28 -8+2
 Michał MaszendaNE: GOK Bielsk0.0172 -7 +33+9 -28 -8+2
312Ewa MikuckaNW: TRZYNASTKA Szczecin0108-190+12+1-5 +3+34-6-20
313Wacław GąssowskiSE: KETZ SUPER BOND Kraków060 -17 -2+18+18   -17
 Grzegorz ZakrzewskiS: POMTECH Zwoleń060  -26 +5 +19 +24-22
 Jacek BorsS: POMTECH Zwoleń060  -26 +5 +19 +24-22
316Paweł MałeckiN: DĄBRÓWKA NAUKABRYDŻA.PL048      -1-13+5+9
317Przemysław SalińskiSW: BONA FIDE-0.0184   +7-11-1-14-8+9+17
318Jerzy GurzędaNW: FLUX-MEDICAL Boguniewo-0.0172-1+19-16+1-1-3    
 Jarosław HilbrechtNW: FLUX-MEDICAL Boguniewo-0.0172-1+19-16+1-1-3    
320Maciej ŁaniewskiN: CHEMIK Bydgoszcz-0.0296+1 +24-8+9-5-9 -5-9
321Jerzy KrokSE: PTG Sokół Gorlice-0.0248      +32-33+4-4
 Kazimierz KalamaszekSE: PTG Sokół Gorlice-0.0248      +32-33+4-4
 Tomasz BuchnajzerN: KTB Konin-0.0248+18+15-4-30      
 Tomasz WasilewskiN: KTB Konin-0.0248+18+15-4-30      
325Piotr TuczyńskiS: Bridge24.pl 2-0.0284  -3+12-15 +14+15-30+5
326Leszek FalkowskiN: CHEMIK Bydgoszcz-0.03960+22-11 +2-22 +2+16-12
327Arkadiusz ZadwornyS: CONSUS - Spójnia-0.03120+18-28-11+8-6+21+10-3-26+13
328Jakub KowalS: MTS PIAST Skawina-0.0484-7 +5+4 -17+20 +19-27
 Grzegorz GawronS: MTS PIAST Skawina-0.0484-7 +5+4 -17+20 +19-27
330Jerzy RadomskiSW: DDK Brzeziny Śląskie-0.0472    -60-10+12+20-19
331Krystian BączekSE: Akademia Brydża AZS UW-0.0448+9+1 -5  -7   
 Jan WeberNW: ADMIRA Poznań-0.0448 +4 -12+17 -11   
 Tomasz JochymskiN: DĄBRÓWKA NAUKABRYDŻA.PL-0.0448     +20 -16+12
334Roman MadejSE: SFORA CIBORA Kraków-0.0424       -17 +16
 Mateusz SłuszniakSE: SFORA CIBORA Kraków-0.0424       -17 +16
336Andrzej GarstkaNW: STB Słupsk-0.0672 -3+5 +10-29 -5+18 
 Ryszard KonopkaNW: STB Słupsk-0.0672 -3+5 +10-29 -5+18 
 Jacek PiotrowskiN: DARLES SANTERM Gdańsk-0.0672  +12 -7+4+17 -23-7
 Jakub JagodzińskiSE: TERMOCHEM CHEMIK Puławy-0.0672-18 -17 -19 +23 +20+7
340Michał KaniaN: DĄBRÓWKA NAUKABRYDŻA.PL-0.0636     +2  -16+12
341Robert ŁataśSE: GEOBEJUR Radom-0.0648+4+19 -17-9     
 Jacek AdamczykSE: GEOBEJUR Radom-0.0648+4+19 -17-9     
343Grzegorz KułakSE: TERMOCHEM CHEMIK Puławy-0.0760+18-10+17-17 -12    
344Ryszard OlenderekN: UKB KLEKS Szamotuły-0.0784-9 +12 -7 +2-10-11+17
345Andrzej KaźmierczakSW: BKB I Bolesławiec-0.08108-37+18 +48-12-19+2+27-22-14
346Andrzej TrygarSE: KETZ SUPER BOND Kraków-0.0872+10 +5-16 +24-21 -8 
 Andrzej WielowieyskiNW: A_D Szczecin-0.0872-13+7    +9-35+6+20
 Roman KowalkowskiNW: Radio Hit Włocławek-0.0872+5+5-16-4-2+6    
 Tadeusz RejdychSE: KETZ SUPER BOND Kraków-0.0872+10 +5-16 +24-21 -8 
350Waldemar ZielińskiNW: HURTOWNIA SPORTOWA PAAK-0.0836       +35-18-20
351Wiesław SiekSE: Carlo Bossi Parfumes -0.09120+12+4-8+5-18+13-29+15-14+9
352Stanisław DzikiSE: Carlo Bossi Parfumes -0.0996 +4-8+5-18+13 0-14+9
353Leszek SzelągNE: Mazovia Płock-0.184 -10-3 -1+18+5 +5-22
 Piotr NowickiNE: Mazovia Płock-0.184 -10-3 -1+18+5 +5-22
355Piotr JasińskiSE: Akademia Brydża AZS UW-0.172  +8-5 -15 -11+20-4
 Tomasz SielickiS: Bridge24.pl 2-0.172  -3+12-15 +14+15-30 
357Adam SuchodolskiN: BLACKWOOD Gdańsk-0.1120+2+6-9+10-11-32+9+6+11-4
 Tytus ŻurawskiN: BLACKWOOD Gdańsk-0.1120+2+6-9+10-11-32+9+6+11-4
359Jacek RadomskiSW: JKBS Jastrzębie-Zdrój-0.160  -26-14+20   +27-13
360Krzysztof DziekańskiSW: BONA FIDE-0.196-38-2+32-4+24  -8-31+17
361Artur WójcikN: UKB KLEKS Szamotuły-0.148+5+14-15-9      
362Ryszard SkotarskiS: CONSUS - Spójnia-0.1260     -16+7+4-24+22
363Mirosław LiszewskiNE: BC SUDOVIA INTERNATIONAL-0.1384-7+11 -27-12 +1+18 +5
 Janusz KowalewskiNE: BC SUDOVIA INTERNATIONAL-0.1384-7+11 -27-12 +1+18 +5
365Dariusz ZembrzuskiS: HEFAJSTOS Otwock-0.1383+22-1 -16-3 -1-28 +16
366Piotr StopaSE: TS WISŁA Kraków-0.13120+26+15-9-2-3-36+4-24+8+6
367Zofia MiechowiczN: BIOPAX.PL AZS UZ-0.1360-6+1 +38   -13 -28
 Rafał WolańskiSW: VALUE MEDIA AZS II-0.1360 +8+7-21   +18-20 
369Witold StachnikS: CONSUS - Spójnia-0.1472    -3-16+7+4-24+22
 Paweł KowalczewskiN: COMFORT SA KSAZ Wratislav-0.1472 +8  -35-7 +21+23-20
371Tomasz BajorekSE: COME-BACK Rzeszów-0.1484+22+1 -6 -20 -9-4+4
372Danuta ŻabickaNE: MAKABI Gdańsk-0.1548+12-43-2+26      
 Marek NiesłuchowskiNE: MAKABI Gdańsk-0.1548+12-43-2+26      
374Eugeniusz SzczepańskiNW: SBS DAWID Nowa Sól-0.1584  -5-120+7 +16-25+6
 Radosław KrólNW: SBS DAWID Nowa Sól-0.1584  -5-120+7 +16-25+6
376Katarzyna Żegilewicz-ZawadzkaNW: GOMAD Gorzów Wielkopolski-0.1784-3-13-3+5-5  -20+25 
 Piotr Kuc-DzierżawskiS: MILO Kraków-0.1784  -4+4+1+12 -16-110
 Jacek WojnarowiczSW: VALUE MEDIA AZS II-0.1784-7+30 -17-24 -10+5 +9
 Marcin ZawadzkiNW: GOMAD Gorzów Wielkopolski-0.1784-3-13-3+5-5  -20+25 
380Michał KaletaSW: BUKS MDK MOSM I Bytom-0.1748-21-9+21+1      
 Wojciech OkuniewskiSW: BUKS MDK MOSM I Bytom-0.1748-21-9+21+1      
382Ilya ShpuntouN: DĄBRÓWKA NAUKABRYDŻA.PL-0.1896 +4-120-13-100 +5+9
 Rafał FurgalSW: ZTB 7TREFL Zawiercie-0.1896+7-30  +29-10-6+19-23-3
 Krzysztof ChmielSW: ZTB 7TREFL Zawiercie-0.1896+7-30  +29-10-6+19-23-3
385Maciej KitaSE: MPEC Tarnów-0.1872-10 -6 +3+36-41+5  
 Maciej GrabiecSE: MPEC Tarnów-0.1872-10 -6 +3+36-41+5  
387Mariusz IlnickiSW: BONA FIDE-0.1996-38-2+32+7-11-1-14 +9 
388Jarosław KostrzewaS: CONSUS - Spójnia-0.1948-16+27-23+3      
 Jerzy RonkeS: SPÓJNIA BENEXT-0.1948   +2 +4-35  +20
 Igor TerszakS: CONSUS - Spójnia-0.1948-16+27-23+3      
 Jerzy OlczykS: SPÓJNIA BENEXT-0.1948   +2 +4-35  +20
392Jacek LeśniczakN: KART-EL Gorzów Wlkp.-0.19120+4+5+9-10+13-2-17-130-12
393Stanisław JanikN: KART-EL Gorzów Wlkp.-0.1936+6 +2-15      
394Jerzy BrzustowskiSE: SPS EKO-RÓŻANKA-0.2172  -21+22 -1-20-1 +6
 Tomasz PawlukSE: SPS EKO-RÓŻANKA-0.2172  -21+22 -1-20-1 +6
396Adam StrzeleckiS: POMTECH Zwoleń-0.2124   -14+9     
397Wojciech JarząbekNW: TRZYNASTKA Szczecin-0.2296-19 +37+1-5+24 -33-6-20
398Bogdan ZakrzewskiNE: Dolina Narwi MOSiR Łomża-0.2236       -19+7+4
399Jerzy IgnyśSW: MULTI Opole-0.2384  +26+14 +1-5-49-8+2
 Maciej BoczekSW: MULTI Opole-0.2384  +26+14 +1-5-49-8+2
 Karol GrzywaczSE: COME-BACK Rzeszów-0.2384-12 +4 +1+1-1 +9-21
 Bartosz MatrasSE: TERMOCHEM CHEMIK Puławy-0.2384-18 -17 -19 +23-15+20+7
403Przemysław BednarskiS: ETB PRIM Ełk-0.2459-19+7  +3 +21 -26 
404Ryszard MatlakS: MAGMA Zawiercie-0.2484+11 -11-25 -21+2 +30-6
 Zbigniew GułaS: MAGMA Zawiercie-0.2484+11 -11-25 -21+2 +30-6
406Dariusz SielskiNW: BIN Aleksandrów Kujawski-0.2496+190+3-5-40+2-19+17  
 Mariusz GrabowskiNW: BIN Aleksandrów Kujawski-0.2496+190+3-5-40+2-19+17  
408Ryszard SawickiNW: JAGIELLONKA Piła-0.2572-7+2-37+14    +20-10
 Paweł SosnowskiNW: JAGIELLONKA Piła-0.2572-7+2-37+14    +20-10
410Krzysztof DachNE: Dolina Narwi MOSiR Łomża-0.2524      +10-16  
411Marek JaroszSE: KIERY Głogoczów-0.26120+23-8+9+2+4-18-17-5-5-16
 Bartosz BańkowskiSE: KIERY Głogoczów-0.26120+23-8+9+2+4-18-17-5-5-16
413Paweł KotarbaSE: LAST MINUTE Kraków-0.2684 +20+7+2  -4-27-16-4
 Joanna KotarbaSE: LAST MINUTE Kraków-0.2684 +20+7+2  -4-27-16-4
415Piotr RadzikowskiS: LESKOWIEC - BESKID-0.2784 -12+3 +6-22 +26-19-5
 Robert RóżakS: LESKOWIEC - BESKID-0.2784 -12+3 +6-22 +26-19-5
417Alicja KrzemińskaNW: BIN Aleksandrów Kujawski-0.2860    +4+2-14 -1-8
 Paweł KrzemińskiNW: BIN Aleksandrów Kujawski-0.2860    +4+2-14 -1-8
419Tadeusz PrzybyłoSE: COME-BACK Rzeszów-0.2996-12 +4 +1+1-1-9+9-21
420Aleksander PoznyszSW: KS Konfeks I Legnica-0.2972 +16-21  0+6 -23+1
421Wojciech RomaszkoN: BLACKWOOD Gdańsk-0.3108-25+17-2+15-8-32 -2+22-17
422Maciej KulikowskiNE: Gambling Ciechanów-0.3120-7-24-12-12+13+17+3-31-5+22
423Wojciech BobrekS: ETB PRIM Ełk-0.3159-2-9  +26-19-14   
424Marek HeichelSE: KETZ SUPER BOND Kraków-0.3172-16-22  -4  +17+9-6
 Adam CichońSE: KETZ SUPER BOND Kraków-0.3172-16-22  -4  +17+9-6
426Ireneusz SaturskiS: CONSUS - Spójnia-0.3260+18-28-11+8-6     
427Marek RóżańskiSW: ABNEGAT Warszawa-0.3272+7+19 -20  -16 +22-35
 Jan MazurkiewiczSW: ABNEGAT Warszawa-0.3272+7+19 -20  -16 +22-35
 Maciej HutyraSW: VALUE MEDIA AZS II-0.3272-7+30 -17-24 -10+5  
430Artur WinklerSW: BKB I Bolesławiec-0.32108-37-3-17+48 -19+2+27-22-14
431Sławomir PiechockiN: KART-EL Gorzów Wlkp.-0.33108+4+5+9-10 -2-17-130-12
432Maciej TerpiłowskiSW: BONA FIDE-0.3396-5+8-26 +24-13+16-23 -13
433Grzegorz ZgorzelskiNE: GOK Bielsk-0.3372-8-16  -8 -7 +22-7
 Maciej DobrzyńskiS: HOTEL SENATOR-0.3372 +9-38 -4 -20+7 +22
 Janusz GawęckiS: HOTEL SENATOR-0.3372 +9-38 -4 -20+7 +22
 Ireneusz JagielskiNE: Amado Trans Olsztyn-0.3372  +2-26-6-9  +12+3
 Danuta KrupnikNE: Amado Trans Olsztyn-0.3372  +2-26-6-9  +12+3
 Władysław DziachanNE: GOK Bielsk-0.3372-8-16  -8 -7 +22-7
439Maciej WiącekNE: Mazovia Płock-0.3336       +22-25-9
 Dariusz KrajewskiNE: Mazovia Płock-0.3336       +22-25-9
441Gintaras SimanaitisNE: BC SUDOVIA INTERNATIONAL-0.3312 -4        
442Marek JaworskiS: MILO Kraków-0.34108+7-16-18-7-7 +27-26+15-12
 Krzysztof KrajewskiNE: Dolina Narwi MOSiR Łomża-0.34108-6-22-20+8-1+12 -19+7+4
444Ryszard WolińskiSE: ALF Nowy Sącz-0.3584 +13+5 -6-17+3 -20-7
 Józef TokarzSE: ALF Nowy Sącz-0.3584 +13+5 -6-17+3 -20-7
446Longin BartnikSW: MULTI Opole-0.3572-24-7  +11+13+4 -22 
447Andrzej SulimaN: VĘGORIA WCK Węgorzewo-0.36108-18-15+11+8-14+16+2 -19-10
448Kazimierz ChłobowskiSE: TS WISŁA Kraków-0.3672-14 +6+10  +5-24-9 
449Stanisław GawryszczakNE: Dolina Narwi MOSiR Łomża-0.3696-6-22-20+8-1+12+10-16  
450Tomasz PaluchowskiS: HEFAJSTOS Otwock-0.3784-4 -28-10 +19-5 -19+16
451Paweł GałązkaSW: ABNEGAT Warszawa-0.3848-7-8+3-6      
 Włodzimierz KarłowiczSW: ABNEGAT Warszawa-0.3848-7-8+3-6      
453Krzysztof ŁukaszewiczN: VĘGORIA WCK Węgorzewo-0.38108-18-15+11+8-14 +2+14-19-10
 Robert MrukowskiNW: HURTOWNIA SPORTOWA PAAK-0.38108-22 -4-11-19-12-9+35-12+13
455Dariusz KoprońSE: SKÓR-BUT Łęczna-0.3996-14-14+21-22 +4-32 +14+6
456Przemysław KubickiSW: ERBUD AZS Wratislavia IX-0.39108+37+1 -12-29-18-21-32+22+10
457Jerzy DuszaSE: PTG Sokół Gorlice-0.3972 -29 +9-19-1  -9+21
 Stanisław ZakrzewskiN: ELEKTROWNIA Żelichowo-0.3972-26-6 +9  +1-5 -1
 Maciej SobieralskiN: ELEKTROWNIA Żelichowo-0.3972-26-6 +9  +1-5 -1
460Bartosz ChmurskiS: Bridge24.pl 2-0.3984-22+1-5+20+2-34   +5
 Wojciech RozwadowskiSW: VALUE MEDIA AZS II-0.3984 +8+7-21 -34 +18-20+9
462Piotr DybiczSE: Akademia Brydża AZS UW-0.448  +8+8-28 -7   
463Bogdan PalczyńskiS: MILO Kraków-0.4296-15-1-4+4 +11-24 -110
464Piotr ZielińskiSW: ABNEGAT Warszawa-0.4260    -20-34 +23+8-2
 Joanna PrzytyckaSW: ABNEGAT Warszawa-0.4260    -20-34 +23+8-2
466Wojciech StachnikSE: MPEC Tarnów-0.4584 +17-26-12 -36+17 +12-10
 Mieczysław StefańskiNW: ZM MESTIL Gorzów Wlkp.-0.4584  +23-6 -7-7-26-33+18
 Jarosław WachnowskiNW: ZM MESTIL Gorzów Wlkp.-0.4584  +23-6 -7-7-26-33+18
 Elżbieta CzekajN: DARLES SANTERM Gdańsk-0.4584+25-17-230 +19+2-44  
 Grzegorz WadasSE: MPEC Tarnów-0.4584 +17-26-12 -36+17 +12-10
471Tomasz ZaleskiNE: Dolina Narwi MOSiR Łomża-0.45108+24-4-3-41-18-4+15 -19+1
 Adam WszeborowskiNE: Dolina Narwi MOSiR Łomża-0.45108+24-4-3-41-18-4+15 -19+1
473Rafał WowkonowiczS: SPÓJNIA BENEXT-0.4624+16-27        
 Piotr WowkonowiczS: SPÓJNIA BENEXT-0.4624+16-27        
475Marek WoźniakSW: ERBUD AZS Wratislavia IX-0.4684+21 -26-12-4 -6 -19+7
476Anna MakarewiczSW: ERBUD AZS Wratislavia IX-0.4884 +9-27-25 +10-6+18-19 
 Janusz DzierżanowskiSE: GEOBEJUR Radom-0.4884 -28+17 -23-4 0-13+11
 Mirosław KaczorSE: GEOBEJUR Radom-0.4884 -28+17 -23-4 0-13+11
479Krzysztof ŻakS: DIEBOLD NIXDORF CRACOVIA-0.4896+14 +4-4 -15-12-46+22-9
480Piotr JassemN: DĄBRÓWKA NAUKABRYDŻA.PL-0.4860-22+4 -8-12  +9  
 Leszek ŁuniewskiNE: Mazovia Płock-0.4860+11 +2  -33+13-22  
482Kamil WalczykS: POMTECH Zwoleń-0.584-6-9-34  -8-10-1+26 
 Roman NarewskiSE: PTG Sokół Gorlice-0.584-14-29 +9-19-1  -9+21
 Jacek KokocińskiN: KTB Konin-0.584-14-9-25-38+11+32+1   
 Jerzy NowakN: KTB Konin-0.584-14-9-25-38+11+32+1   
486Krzysztof BorkowskiNE: MAKABI Gdańsk-0.572    +8+8-8-33-7-4
 Bolesław KrzewskiNE: Mazovia Płock-0.572+11 +2-7 -33+13-22  
 Lechosław SuszkaNE: MAKABI Gdańsk-0.572    +8+8-8-33-7-4
489Jan GrygierN: UKB KLEKS Szamotuły-0.536 -1 -1 -16    
490Edmund PinkiewiczNE: COMPENSA Gdańsk-0.5260+8 -11 +1 -17 -12 
 Paweł KolwiczN: ELEKTROWNIA Żelichowo-0.5260 -6-2+7-15-15    
 Rafał GardzielewskiN: ELEKTROWNIA Żelichowo-0.5260 -6-2+7-15-15    
 Antoni SękowskiNE: COMPENSA Gdańsk-0.5260+8 -11 +1 -17 -12 
494Jan GrygowiczSE: PTG Sokół Gorlice-0.5248-9-1-1-14      
 Wiesław StójSE: PTG Sokół Gorlice-0.5248-9-1-1-14      
496Adam WalczyńskiNE: AUTO MIRAS Pępowo-0.5372 -12 -33 -2 +16+3-10
 Marta SikoraNE: AUTO MIRAS Pępowo-0.5372 -12 -33 -2 +16+3-10
 Igor ChalupecS: Bridge24.pl 2-0.5372-22+1-5+20+2-34    
499Maciej WręczyckiN: COMFORT SA KSAZ Wratislav-0.5584 -16 +1-35+7-6 +23-20
500Przemysław MaliszewskiNW: JAGIELLONKA Piła-0.5672  -12-1-9-15+14-17  
 Jan LinkeNW: JAGIELLONKA Piła-0.5672  -12-1-9-15+14-17  
502Michał WitkowskiSW: JKBS Jastrzębie-Zdrój-0.5636  -26-14+20     
503Zbigniew PrasekN: BLACKWOOD Gdańsk-0.5648 +17 +15 -32-27   
504Ireneusz GrynczewskiS: HEFAJSTOS Otwock-0.5783+22-1 -16-3 -1-28 -20
505Arunas JankauskasNE: BC SUDOVIA INTERNATIONAL-0.5784-14 +11-24 +2+8 -22-9
 Julij ChumakNE: BC SUDOVIA INTERNATIONAL-0.5784-14 +11-24 +2+8 -22-9
507Marek KowalskiSE: KIERY Głogoczów-0.58120+2-20-6-10-18-24+41-21-10-3
 Konrad DobrzynieckiSE: KIERY Głogoczów-0.58120+2-20-6-10-18-24+41-21-10-3
509Adam AmrozyNE: Mazovia Płock-0.5812   -7      
510Józef MyćSE: SKÓR-BUT Łęczna-0.59108-14-14 -22+9-29-32+33+14-9
511Tadeusz JanczurewiczNW: JAGIELLONKA Piła-0.5996-33-23  +15-18+19-17+1-1
 Piotr KozickiNW: JAGIELLONKA Piła-0.5996-33-23  +15-18+19-17+1-1
513Andrzej LubojemskiS: CZARNA PAPUGA-0.6196-4+9-5 +7-11-19 -14-22
514Ryszard PisarczykSE: Carlo Bossi Parfumes -0.62108+12-1-9-8 -12-290-14-6
515Roman UrbańczykSE: GEOBEJUR Radom-0.6372-28 -17+17 +29-26 -20 
 Jacek KowalskiSE: GEOBEJUR Radom-0.6372-28 -17+17 +29-26 -20 
517Kamila WesołowskaSE: SFORA CIBORA Kraków-0.6348-26+6 +12-22     
 Magdalena SzumnySE: SFORA CIBORA Kraków-0.6348-26+6 +12-22     
519Dariusz PrawdzikS: ETB PRIM Ełk-0.6371-19+7  +26-19-14 -26 
520Grzegorz SupersonS: DIEBOLD NIXDORF CRACOVIA-0.6496+14-9 -4-14-15 -46+22-9
521Grzegorz CzapulakSW: KS Konfeks I Legnica-0.6472 +3-20  0-7 -23+1
 Marek TyranS: INWIT Pabianice-0.6472+2 -35 -9  +3+2-9
 Witold TurantS: INWIT Pabianice-0.6472+2 -35 -9  +3+2-9
524Aleksander MarciniakNE: GOK Bielsk-0.6548  -3-11 -8 -9  
 Iwona ZielińskaNE: GOK Bielsk-0.6548  -3-11 -8 -9  
526Ryszard LaskowskiSW: KS Konfeks I Legnica-0.66108-9+16-21-1-17-24 -19-7+11
527Tomasz LatosNW: HURTOWNIA SPORTOWA PAAK-0.6748    +2-6-19-9  
528Paweł JassemN: DĄBRÓWKA NAUKABRYDŻA.PL-0.6860-22-15 0-13  +9  
529Mirosław ZomkowskiNE: Amado Trans Olsztyn-0.6948-3+12    -9-33  
530Robert KrawczykN: BLACKWOOD Gdańsk-0.784-25 -2 -8 -27-2+22-17
531Maciej MacewiczSW: MICHALAK Kolonowskie-0.7272+24+7-3+6  -26-60  
532Rafał MarksS: ZweryfikujFirmę.pl - UW-0.7496-32-22+28 -2-33+7-8 -9
533Adam WaszkiewiczSW: ERBUD AZS Wratislavia IX-0.7596+21+1-26 -4-18-21-32 +7
534Dariusz BorysowNW: BIN Aleksandrów Kujawski-0.7684-12+2+3-42   +17+3-35
 Jarosław CieślakN: COMFORT SA KSAZ Wratislav-0.7684-21-16+6 -15+7 -27 +2
 Michał WłoszekNW: BIN Aleksandrów Kujawski-0.7684-12+2+3-42   +17+3-35
537Bogumił WegnerSW: KS Konfeks I Legnica-0.77108-9+3-20-1-17-24 -19-7+11
538Reginald SukiennikS: MILO Kraków-0.7796-15-1-18 +1+11-24-16 -12
539Jarosław OstrowskiN: DĄBRÓWKA NAUKABRYDŻA.PL-0.7872  -12-8-12-10-1-13  
 Roman KujawskiNW: ADMIRA Poznań-0.7872+27 -12-38 -20+7 -20 
 Marek WojciechowskiNW: ADMIRA Poznań-0.7872+27 -12-38 -20+7 -20 
542Wiesław PaczkowskiNW: HURTOWNIA SPORTOWA PAAK-0.7996-22-4 -11-19-12-9 -12+13
543Dariusz WęgrowiczS: HEFAJSTOS Otwock-0.884-4 -28-10 +19-5 -19-20
544Marek GiżaNW: HURTOWNIA SPORTOWA PAAK-0.896 +4-11 +2-6-19-9-18-20
545Dariusz SierockiNE: Gambling Ciechanów-0.8136+6-16 -19      
546Bernard PszczołaNE: Amado Trans Olsztyn-0.8372-13-22    +10-18-8
 Lech GrabskiNE: Amado Trans Olsztyn-0.8372-13-22    +10-18-8
548Sławomir BrodzińskiSW: ZTB 7TREFL Zawiercie-0.8336      +7-17 -20
549Stanisław WawszczykSW: BONA FIDE-0.84108-5+8-26-4 -13+16-23-31-13
550Leszek SzkudlarekN: DARLES SANTERM Gdańsk-0.8872 -17-230 +19+2-44  
551Janusz WieruckiNW: KB KONTRA Koszalin-0.8984-29 -5-12 -2+12 -21-18
 Jan ChmielewskiNW: KB KONTRA Koszalin-0.8984-29 -5-12 -2+12 -21-18
553Ryszard MilejskiSW: ZTB 7TREFL Zawiercie-0.948      +7-17-13-20
554Waldemar SiudaSW: BKB I Bolesławiec-0.984-7 +5-35-9-6-8 -16 
555Sławomir ZimniakSW: BKB I Bolesławiec-0.9284 +18+5-35-12 -8-8 -37
556Marek CzerepakN: COMFORT SA KSAZ Wratislav-0.9260-21 +6 -15  -27 +2
557Jarosław MichałowskiNW: Radio Hit Włocławek-0.9248      -8-34+21-23
 Janusz ŁunisNW: ANNEBERG Zielona Góra-0.9248 -7-23 +16  -30  
 Kazimierz StaniówNW: ANNEBERG Zielona Góra-0.9248 -7-23 +16  -30  
560Jerzy GładyszSW: KS TURBO FLY BACK Wrocław-0.9372 +8-32 -33+4  -27+13
 Mariusz KowalczykSW: KS TURBO FLY BACK Wrocław-0.9372 +8-32 -33+4  -27+13
562Jarosław PosłusznyS: CZARNA PAPUGA-0.9884 -18-5 +7-11-19 -14-22
563Krzysztof ŚliwońSW: BUKS MDK MOSM I Bytom-0.9896-37-1+20-41-15+2-4-18  
564Piotr ZiębaS: LESKOWIEC - BESKID-172-11 +5-20 -12-27 -7 
 Tomasz PawełczykSW: BUKS MDK MOSM I Bytom-172-37-1+20-41-15+2    
 Maciej MąkaS: LESKOWIEC - BESKID-172-11 +5-20 -12-27 -7 
567Adam KrysiakN: LKS PIAST Sieradz-1.03120-1-22-12+1-36+39-17-55-19-2
568Tadeusz NędziSW: DDK Brzeziny Śląskie-1.0648      -16-19-7-9
 Tomasz KuśSW: DDK Brzeziny Śląskie-1.0648      -16-19-7-9
570Jarosław MolendaSW: BKB I Bolesławiec-1.0796-7-3-17 -9-6 -8-16-37
571Joanna ZalewskaNE: Akademia Brydża AZS UW Wa-1.08108-11+10+1-33+18-56 -43+3-6
572Andrzej GrygorczukNW: SBS DAWID Nowa Sól-1.0836  +8     -33-14
573Marek OsieckiNE: Gambling Ciechanów-1.0824 -16-10       
574Wojciech SzubaSW: ZTB 7TREFL Zawiercie-1.0812        -13 
575Zbigniew SkrzypczykSW: ZTB 7TREFL Zawiercie-1.148+8-8-5-48      
 Krzysztof SalaSW: ZTB 7TREFL Zawiercie-1.148+8-8-5-48      
577Marek BałdyszSW: KS TURBO FLY BACK Wrocław-1.1284-7-19 +4-11 -4-21 -36
 Samuel BałdyszSW: KS TURBO FLY BACK Wrocław-1.1284-7-19 +4-11 -4-21 -36
579Stanisław PająkS: HOTEL SENATOR-1.1472+6 +11-13 -13-33 -40 
 Andrzej IwańskiS: HOTEL SENATOR-1.1472+6 +11-13 -13-33 -40 
581Krzysztof MichalczykNE: Amado Trans Olsztyn-1.1596-3+12-19-5-15-38-9-33  
582Leszek BiegańskiNE: GOK Bielsk-1.1548-20 -17  -30 +12  
 Krzysztof FlemingNE: GOK Bielsk-1.1548-20 -17  -30 +12  
 Sławomir SierockiNE: Gambling Ciechanów-1.1548-7-24-12-12      
585Janusz MarzecS: HEFAJSTOS Otwock-1.1771 -21-19 -26-20 +14-11 
 Aleksander KotS: HEFAJSTOS Otwock-1.1771 -21-19 -26-20 +14-11 
587Andrzej ByzdraSE: Carlo Bossi Parfumes -1.1896-22-1-9-8-32-12-23  -6
588Tomasz RawiczNW: A_D Szczecin-1.1936   -1-5-37    
589Paweł DubowskiNW: SBS DAWID Nowa Sól-1.2196+1-19+8 -16-25-18 -33-14
590Sławomir CzechSE: PTG Sokół Gorlice-1.2272-14 -35 +19+12-39-31  
591Bartłomiej KamelskiNW: HURTOWNIA SPORTOWA PAAK-1.2348-27+4-11-25      
592Krzysztof LewandowskiSE: PTG Sokół Gorlice-1.2360  -35 +19+12-39-31  
 Małgorzata LudwikowskaSE: LAST MINUTE Kraków-1.2360-2 -5 -26-36-5   
 Piotr LudwikowskiSE: LAST MINUTE Kraków-1.2360-2 -5 -26-36-5   
595Ewa Rodziewicz-BielewiczN: UNIA WINKHAUS Leszno-1.2584 -14 -7-8-29-11-21-15 
 Jerzy MściszN: UNIA WINKHAUS Leszno-1.2584 -14 -7-8-29-11-21-15 
597Andrzej GrelaNW: HURTOWNIA SPORTOWA PAAK-1.2548-27-4-4-25      
598Mariusz WinklerN: DĄBRÓWKA NAUKABRYDŻA.PL-1.2512 -15        
599Jan SączawaSE: Carlo Bossi Parfumes -1.2760-22   -32 -23+15-14 
600Janusz KobylarskiNE: AUTO MIRAS Pępowo-1.2860    -20-5-10 -28-14
 Artur ToeplitzNE: AUTO MIRAS Pępowo-1.2860    -20-5-10 -28-14
 Witold DygasNW: SBS DAWID Nowa Sól-1.2860+1-19  -16-25-18   
603Andrzej AleksandrzakN: UKB KLEKS Szamotuły-1.2948  -15-9 -16  -22 
604Sławomir KutyłaS: POMTECH Zwoleń-1.3636-6-9-34       
605Filip TrojańskiNE: Akademia Brydża AZS UW Wa-1.39108-11+10+1-33+18-56-38 -35-6
606Mirosław GrochowskiNE: Akademia Brydża AZS UW Wa-1.4384-16+2-30-10  -25-23 -18
607Michał GórskiNE: Akademia Brydża AZS UW Wa-1.4584-16+2  -13-17-38-43+3 
608Marek WernerSW: MULTI Opole-1.5336-24-7  -24     
609Janusz BudnyNE: Amado Trans Olsztyn-1.648  -19-5-15-38    
610Krzysztof HanN: LKS PIAST Sieradz-1.6984-1-22-12+1-36 -17-55  
611Edward BargielNW: SBS DAWID Nowa Sól-1.7260-21-33 -6  -19-24  
 Janusz JasińskiNW: SBS DAWID Nowa Sól-1.7260-21-33 -6  -19-24  
613Cezary JarmułNW: A_D Szczecin-1.7524    -5-37    
614Albert GrochowskiNE: Akademia Brydża AZS UW Wa-1.7896  -30-10-13-17-25-23-35-18
615Wiesław RafalskiNW: Radio Hit Włocławek-1.8136      -8-34 -23
616Józef GrewlingNW: FLUX-MEDICAL Boguniewo-1.9248      -10-59-33+10
 Grzegorz SamolNW: FLUX-MEDICAL Boguniewo-1.9248      -10-59-33+10
618Marcin DobrowolskiN: ELEKTROWNIA Żelichowo-1.9224     -39  -7 
 Anna MaduziaN: ELEKTROWNIA Żelichowo-1.9224     -39  -7 
620Erazm RozwadowskiSW: VALUE MEDIA AZS II-2.8312     -34    
621Edward MichalakSW: MICHALAK Kolonowskie-3.5824      -26-60  

 Admin.5.0.0.41 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2017-10-16 o 23:58, optymalizowana dla rozdzielczości 1024x768.