BUTLER, RUNDA 10 SEGMENT 2 | ||||||
miejsce | stół | team | impy | Rzd# | ||
1 | 17-oEW | Piotr Brzeziński-Janusz Łunis | NW: ANNEBERG Zielona Góra | +50 | 13 | |
2 | 1-zEW | Radosław Kozłowski-Dariusz Kozłowski | N: VĘGORIA WCK Węgorzewo | +43 | 14 | |
3 | 6-oNS | Steve Green-Roger Bryant | N: Objectivity KS AZS Wratis | +36 | 15 | |
14-zNS | Robert Głowacki-Andrzej Kondeja | S: HEFAJSTOS Otwock | +36 | 16 | ||
5 | 29-zEW | Julij Chumak-Arunas Jankauskas | NE: BC SUDOVIA INTERNATIONAL | +34 | 17 | |
6 | 16-oEW | Piotr Kucharski-Mirosław Rafalski | S: HOTEL SENATOR | +32 | 18 | |
24-oNS | Grażyna Brewiak-Grażyna Busse | NW: UNIA II Leszno | +32 | 19 | ||
8 | 36-zEW | Ewa Dziekańska-Przemysław Saliński | SW: BONA FIDE | +31 | 20 | |
9 | 27-zEW | Paweł Chindelewicz-Aleksander Kasprzak | NE: SDK Tczew | +29 | 21 | |
10 | 2-zEW | Marek Markowski-Łukasz Brede | N: UKB KLEKS Szamotuły | +28 | 22 | |
11 | 28-oEW | Anna Kręglewska-Wnuk-Tomasz Wnuk | NE: K2 | +26 | 23 | |
32-oNS | Lech Grabski-Bernard Pszczoła | NE: Amado Trans Olsztyn | +26 | 24 | ||
44-zEW | Konrad Ciborowski-Roman Madej | SE: SFORA CIBORA Kraków | +26 | |||
26-oEW | Marek Niesłuchowski-Danuta Żabicka | NE: MAKABI Gdańsk | +26 | |||
15 | 9-oEW | Michał Klukowski-Piotr Zatorski | S: DIEBOLD NIXDORF CRACOVIA | +25 | ||
43-oNS | Tadeusz Rejdych-Andrzej Trygar | SE: KETZ SUPER BOND Kraków | +25 | |||
14-oEW | Ireneusz Grynczewski-Dariusz Zembrzuski | S: HEFAJSTOS Otwock | +25 | |||
18 | 6-zEW | Ed Hoogenkamp-Rob Helle | N: Objectivity KS AZS Wratis | +24 | ||
5-oEW | Tytus Żurawski-Adam Suchodolski | N: BLACKWOOD Gdańsk | +24 | |||
30-oEW | Tadeusz Luzak-Joanna Derewońko | NE: KBS LEGIONOWIANIN | +24 | |||
21 | 37-oEW | Jacek Krystecki-Konrad Krystecki | SW: Bluerefrigeration AZSVIII | +23 | ||
22 | 40-oNS | Andrzej Staszek-Edwin Szenkelbach | SW: PONAR SILESIA Katowice | +22 | ||
18-zEW | Andrzej Garstka-Ryszard Konopka | NW: STB Słupsk | +22 | |||
24 | 1-oEW | Justyna Stachowiak-Kluz-Krzysztof Brudka | N: GRICON STARKA Poznań | +21 | ||
12-zEW | Bartosz Chmurski-Piotr Tuczyński | S: Bridge24.pl 2 | +21 | |||
2-oNS | Artur Wójcik-Andrzej Aleksandrzak | N: UKB KLEKS Szamotuły | +21 | |||
27 | 24-zNS | Jerzy Kullass-Marek Wawrzyniak | NW: KB KONTRA Koszalin | +20 | ||
32-zEW | Janusz Budny-Janusz Wróblewski | NE: Amado Trans Olsztyn | +20 | |||
46-zNS | Piotr Jasiński-Tomasz Kiełbasa | SE: Akademia Brydża AZS UW | +20 | |||
30 | 37-zEW | Stanisław Szuba-Marian Szymonowicz | SW: KS TURBO FLY BACK Wrocław | +19 | ||
5-zEW | Sławomir Polak-Tadeusz Masłowski | N: UNIA WINKHAUS Leszno | +19 | |||
32 | 4-zEW | Stanisław Zakrzewski-Maciej Sobieralski | N: ELEKTROWNIA Żelichowo | +18 | ||
16-zEW | Wojciech Bobrek-Dariusz Prawdzik | S: ETB PRIM Ełk | +18 | |||
34 | 38-oNS | Marek Skulimowski-Tomasz Bednarek | SW: BUKS MDK MOSM I Bytom | +17 | ||
31-zNS | Wojciech Biegajło-Maciej Kulikowski | NE: Gambling Ciechanów | +17 | |||
36 | 26-zEW | Marcin Kut-Józef Pochroń | NE: COMPENSA Gdańsk | +16 | ||
37 | 29-oNS | Janusz Kowalewski-Mirosław Liszewski | NE: BC SUDOVIA INTERNATIONAL | +15 | ||
25-oEW | Leszek Łuniewski-Maciej Wiącek | NE: Mazovia Płock | +15 | |||
36-oEW | Wojciech Rozwadowski-Rafał Wolański | SW: VALUE MEDIA AZS II | +15 | |||
22-oNS | Marek Giża-Tomasz Latos | NW: HURTOWNIA SPORTOWA PAAK B | +15 | |||
19-zEW | Przemysław Maliszewski-Waldemar Kożuchowski | NW: JAGIELLONKA Piła | +15 | |||
42-zEW | Andrzej Lembas-Karol Suchoń | SE: LAST MINUTE Kraków | +15 | |||
43 | 8-oNS | Jarosław Cieślak-Dominik Filipowicz | N: COMFORT SA KSAZ Wratislav | +14 | ||
46-oNS | Andrzej Kozak-Jacek Zając | SE: CKFiS Bełżyce | +14 | |||
47-zEW | Cezary Komajda-Bartosz Matras | SE: TERMOCHEM CHEMIK Puławy | +14 | |||
46 | 15-oNS | Sławomir Kutyła-Kamil Walczyk | S: POMTECH Zwoleń | +13 | ||
10-oEW | Ireneusz Kowalczyk-Andrzej Szymczak | S: MAGMA Zawiercie | +13 | |||
45-oNS | Kazimierz Chłobowski-Maciej Szczerczak | SE: TS WISŁA Kraków | +13 | |||
44-oEW | Rafał Niedzielski-Paweł Szymonik | SE: SPS EKO-RÓŻANKA | +13 | |||
20-oNS | Wojciech Dolny-Jarosław Michałowski | NW: Radio Hit Włocławek | +13 | |||
51 | 40-zEW | Tadeusz Biskup-Michał Bojanowski | SW: PONAR SILESIA Katowice | +12 | ||
12-oNS | Wojciech Gaweł-Rafał Jagniewski | S: Bridge24.pl 2 | +12 | |||
35-oNS | Agnieszka Pietrzyk-Michał Wróbel | SW: JKBS Jastrzębie-Zdrój | +12 | |||
7-zEW | Anna Sarniak-Danuta Kazmucha | N: SYNTEX | +12 | |||
55 | 18-oEW | Cezary Kmiecik-Piotr Solecki | NW: FLUX-MEDICAL Boguniewo | +11 | ||
8-zEW | Maciej Wręczycki-Paweł Kowalczewski | N: COMFORT SA KSAZ Wratislav | +11 | |||
39-oNS | Tomasz Kuś-Tadeusz Nędzi | SW: DDK Brzeziny Śląskie | +11 | |||
45-zNS | Janusz Dzierżanowski-Mirosław Kaczor | SE: GEOBEJUR Radom | +11 | |||
59 | 30-zEW | Krzysztof Krajewski-Jerzy Gober | NE: Dolina Narwi MOSiR Łomża | +10 | ||
60 | 3-zEW | Piotr Wulkiewicz-Grzegorz Dziębowski | N: LKS PIAST Sieradz | +9 | ||
43-zNS | Stanisław Jaśkiewicz-Wojciech Paszko | SE: ALF Nowy Sącz | +9 | |||
23-zEW | Andrzej Wilemski-Tadeusz Szwenkel | NW: JANTAR Toruń | +9 | |||
27-oNS | Krzysztof Mielnik-Mirosław Szaliński | NE: SDK Tczew | +9 | |||
64 | 17-zNS | Roman Miłkowski-Witold Miłoszewski | NW: ANNEBERG Zielona Góra | +8 | ||
28-zNS | Piotr Łyczkowski-Andrzej Serwach | NE: K2 | +8 | |||
25-zEW | Jarosław Drewing-Tadeusz Jakubiak | NE: AUTO MIRAS Pępowo | +8 | |||
67 | 23-oNS | Dominik Kaszowski-Roch Rupniewski | NW: JANTAR Toruń | +7 | ||
39-zEW | Stanisław Fangor-Jerzy Radomski | SW: DDK Brzeziny Śląskie | +7 | |||
69 | 9-zEW | Janusz Makaruk-Paweł Niedzielski | S: SPÓJNIA BENEXT | +6 | ||
22-zNS | Witold Dygas-Paweł Dubowski | NW: SBS DAWID Nowa Sól | +6 | |||
48-zNS | Krzysztof Gawor-Grzegorz Raźny | SE: KIERY Głogoczów | +6 | |||
47-oNS | Jakub Jagodziński-Wojciech Kurkowski | SE: TERMOCHEM CHEMIK Puławy | +6 | |||
73 | 4-oEW | Andrzej Syrek-Grzegorz Dembiński | N: KTB Konin | +5 | ||
19-oEW | Mieczysław Stefański-Jarosław Wachnowski | NW: FUNDACJA I Love Bridge Go | +5 | |||
42-oEW | Jan Sączawa-Wiesław Siek | SE: Carlo Bossi Parfumes Nisk | +5 | |||
11-zNS | Jarosław Kostrzewa-Igor Terszak | S: CONSUS - Spójnia | +5 | |||
77 | 13-zNS | Zuzanna Moszczyńska-Artur Wasiak | S: INWIT Pabianice | +4 | ||
48-oEW | Marek Jarosz-Konrad Dobrzyniecki | SE: KIERY Głogoczów | +4 | |||
15-zNS | Marcin Krawczyk-Piotr Waniurski | S: MTS PIAST Skawina | +4 | |||
33-oNS | Marek Skotniczny-Waldemar Szelka | SW: MULTI Opole | +4 | |||
81 | 38-zNS | Jan Mazurkiewicz-Marek Różański | SW: ABNEGAT Warszawa | +3 | ||
11-oEW | Arkadiusz Zadworny-Dariusz Puczyński | S: CONSUS - Spójnia | +3 | |||
20-zEW | Cezary Bołądź-Roman Kowalkowski | NW: Radio Hit Włocławek | +3 | |||
13-oNS | Bogdan Palczyński-Reginald Sukiennik | S: MILO Kraków | +3 | |||
85 | 3-oEW | Zofia Miechowicz-Tomasz Bartnicki | N: BIOPAX.PL AZS UZ | +2 | ||
31-oNS | Aliaksandr Prakapenka-Alexander Zhukov | NE: SPEKTR Mińsk | +2 | |||
41-zEW | Błażej Krawczyk-Marcin Szymański | SE: MPEC Tarnów | +2 | |||
88 | 33-zNS | Jan Niebudek-Jerzy Zatorski | SW: KS Konfeks I Legnica | +1 | ||
21-zEW | Marek Gielnik-Przemysław Krasiński | NW: ADMIRA Poznań | +1 | |||
35-zNS | Waldemar Siuda-Sławomir Zimniak | SW: BKB I Bolesławiec | +1 | |||
34-zNS | Adam Waszkiewicz-Łukasz Wysłouch | SW: ERBUD AZS Wratislavia IX | +1 | |||
21-oEW | Marcin Zawadzki-Katarzyna Żegilewicz-Zawadzka | NW: GOMAD Gorzów Wielkopolski | +1 | |||
10-zEW | Rafał Marks-Mateusz Stępiński | S: ZweryfikujFirmę.pl - UW | +1 | |||
34-oEW | Przemysław Kubicki-Łukasz Gaweł | SW: ERBUD AZS Wratislavia IX | +1 | |||
7-oEW | Piotr Jassem-Paweł Jassem | N: DĄBRÓWKA NAUKABRYDŻA.PL | +1 | |||
96 | 41-oNS | Maciej Grabiec-Wojciech Stachnik | SE: MPEC Tarnów | 0 | ||
41-oEW | Roman Narewski-Jerzy Dusza | SE: PTG Sokół Gorlice | 0 | |||
98 | 34-zEW | Bernard Broda-Jerzy Serafin | SW: MICHALAK Kolonowskie | -1 | ||
21-oNS | Jan Weber-Marek Klatkiewicz | NW: ADMIRA Poznań | -1 | |||
33-zEW | Longin Bartnik-Maciej Boczek | SW: MULTI Opole | -1 | |||
21-zNS | Mirosław Bublewicz-Krzysztof Rogoziński | NW: GOMAD Gorzów Wielkopolski | -1 | |||
7-oNS | Roman Kierznowski-Mirosław Cichocki | N: SYNTEX | -1 | |||
10-zNS | Stefan Kowalczyk-Jan Sucharkiewicz | S: MAGMA Zawiercie | -1 | |||
34-oNS | Maciej Macewicz-Marek Oliwa | SW: MICHALAK Kolonowskie | -1 | |||
35-zEW | Jacek Radomski-Michał Witkowski | SW: JKBS Jastrzębie-Zdrój | -1 | |||
106 | 41-zNS | Kazimierz Kalamaszek-Jerzy Krok | SE: PTG Sokół Gorlice | -2 | ||
31-oEW | Wojciech Palmowski-Przemysław Ślesicki | NE: Gambling Ciechanów | -2 | |||
3-oNS | Michał Rudnicki-Jarosław Łaszczuk | N: LKS PIAST Sieradz | -2 | |||
109 | 13-oEW | Ewa Sobolewska-Marek Szymanowski | S: INWIT Pabianice | -3 | ||
11-oNS | Jacek Cholewik-Waldemar Jaworski | S: LESKOWIEC - BESKID | -3 | |||
20-zNS | Aleksander Downar-Zapolski-Tadeusz Kaczanowski | NW: A_D Szczecin | -3 | |||
38-zEW | Michał Kaleta-Wojciech Okuniewski | SW: BUKS MDK MOSM I Bytom | -3 | |||
113 | 33-oEW | Ryszard Laskowski-Aleksander Poznysz | SW: KS Konfeks I Legnica | -4 | ||
15-zEW | Jacek Bors-Grzegorz Zakrzewski | S: POMTECH Zwoleń | -4 | |||
13-zEW | Piotr Kuc-Dzierżawski-Tomasz Stryszawski | S: MILO Kraków | -4 | |||
48-oNS | Andrzej Kokoryka-Dariusz Koproń | SE: SKÓR-BUT Łęczna | -4 | |||
117 | 11-zEW | Piotr Radzikowski-Robert Różak | S: LESKOWIEC - BESKID | -5 | ||
42-oNS | Paweł Kotarba-Joanna Kotarba | SE: LAST MINUTE Kraków | -5 | |||
19-oNS | Paweł Sosnowski-Ryszard Sawicki | NW: JAGIELLONKA Piła | -5 | |||
4-oNS | Witold Tomaszek-Ewa Miszewska | N: ELEKTROWNIA Żelichowo | -5 | |||
121 | 22-zEW | Wiesław Paczkowski-Andrzej Grela | NW: HURTOWNIA SPORTOWA PAAK B | -6 | ||
48-zEW | Jarosław Kaczorowski-Józef Myć | SE: SKÓR-BUT Łęczna | -6 | |||
47-oEW | Tadeusz Przybyło-Karol Grzywacz | SE: COME-BACK Rzeszów | -6 | |||
9-zNS | Grzegorz Superson-Krzysztof Żak | S: DIEBOLD NIXDORF CRACOVIA | -6 | |||
125 | 39-zNS | Krzysztof Gacek-Jerzy Miś | SW: DRUGI SORT Bielsko-Biała | -7 | ||
23-oEW | Ewa Mikucka-Wojciech Jarząbek | NW: TRZYNASTKA Szczecin | -7 | |||
127 | 28-zEW | Michał Maszenda-Krzysztof Wośkowiak | NE: GOK Bielsk | -8 | ||
17-zEW | Paweł Krzemiński-Jarosław Łakomy | NW: BIN Aleksandrów Kujawski | -8 | |||
25-zNS | Piotr Nowicki-Leszek Szeląg | NE: Mazovia Płock | -8 | |||
130 | 27-oEW | Piotr Suchodolski-Monika Suchodolska | NE: GAME OVER Gdańsk | -9 | ||
43-zEW | Adam Cichoń-Marek Heichel | SE: KETZ SUPER BOND Kraków | -9 | |||
23-zNS | Waldemar Mikucki-Grzegorz Rybacki | NW: TRZYNASTKA Szczecin | -9 | |||
3-zNS | Aleksander Kud-Piotr Korecki | N: BIOPAX.PL AZS UZ | -9 | |||
134 | 30-zNS | Maciej Boczar-Krystian Dowolski | NE: KBS LEGIONOWIANIN | -10 | ||
135 | 39-oEW | Leszek Krzeczek-Bogusław Mojżesz | SW: DRUGI SORT Bielsko-Biała | -11 | ||
18-oNS | Mirosław Kopowski-Wiesław Mączkowski | NW: STB Słupsk | -11 | |||
8-zNS | Waldemar Warzała-Jacek Piotrowski | N: DARLES SANTERM Gdańsk | -11 | |||
45-zEW | Włodzimierz Wala-Piotr Stopa | SE: TS WISŁA Kraków | -11 | |||
139 | 7-zNS | Ilya Shpuntou-Paweł Małecki | N: DĄBRÓWKA NAUKABRYDŻA.PL | -12 | ||
12-oEW | Roman Opaliński-Adam Żarnowski | S: ELEKTROMONTAŻ Rzeszów | -12 | |||
40-zNS | Marek Kozik-Wojciech Szuba | SW: ZTB 7TREFL Zawiercie | -12 | |||
35-oEW | Jakub Patreuha-Patryk Patreuha | SW: BKB I Bolesławiec | -12 | |||
143 | 10-oNS | Jan Betley-Karol Gałązka | S: ZweryfikujFirmę.pl - UW | -13 | ||
44-oNS | Przemysław Gałek-Rafał Synowiec | SE: SFORA CIBORA Kraków | -13 | |||
15-oEW | Piotr Mądry-Mikołaj Taczewski | S: MTS PIAST Skawina | -13 | |||
45-oEW | Grzegorz Bachanek-Grzegorz Wieczorkiewicz | SE: GEOBEJUR Radom | -13 | |||
20-oEW | Andrzej Wielowieyski-Andrzej Waszyński | NW: A_D Szczecin | -13 | |||
148 | 8-oEW | Marta Janeczek-Andrzej Bunikowski | N: DARLES SANTERM Gdańsk | -14 | ||
47-zNS | Eugeniusz Strzyż-Czesław Szypuła | SE: COME-BACK Rzeszów | -14 | |||
46-oEW | Krzysztof Cichy-Kacper Kopka | SE: Akademia Brydża AZS UW | -14 | |||
151 | 29-oEW | Zdzisław Kowalewski-Jan Kandybowicz | NE: AUTOSTRADA EKSPLOATACJA | -15 | ||
42-zNS | Stanisław Dziki-Ryszard Pisarczyk | SE: Carlo Bossi Parfumes Nisk | -15 | |||
19-zNS | Roman Klejny-Radosław Liskowiak | NW: FUNDACJA I Love Bridge Go | -15 | |||
25-oNS | Jacek Lasota-Michał Wantke | NE: AUTO MIRAS Pępowo | -15 | |||
22-oEW | Edward Bargiel-Janusz Jasiński | NW: SBS DAWID Nowa Sól | -15 | |||
36-oNS | Krzysztof Dziekański-Stanisław Wawszczyk | SW: BONA FIDE | -15 | |||
157 | 26-zNS | Zenon Betański-Marek Kryniewski | NE: MAKABI Gdańsk | -16 | ||
158 | 38-oEW | Kazimierz Grzeszkowiak-Bartosz Mer | SW: ABNEGAT Warszawa | -17 | ||
31-zEW | Pavel Klebanovich-Elena Shokhan | NE: SPEKTR Mińsk | -17 | |||
160 | 4-zNS | Jerzy Nowak-Jacek Kokociński | N: KTB Konin | -18 | ||
16-zNS | Andrzej Iwański-Stanisław Pająk | S: HOTEL SENATOR | -18 | |||
162 | 37-zNS | Janusz Drozdowski-Piotr Kulesza | SW: Bluerefrigeration AZSVIII | -19 | ||
5-zNS | Aleksander Chrenowski-Aldona Chrenowska | N: BLACKWOOD Gdańsk | -19 | |||
164 | 32-zNS | Karolina Melkonyan-Filip Parol | NE: Akademia Brydża AZS UW Wa | -20 | ||
46-zEW | Krzysztof Latus-Krzysztof Stachura | SE: CKFiS Bełżyce | -20 | |||
24-zEW | Zofia Szczerkowska-Marek Szukała | NW: UNIA II Leszno | -20 | |||
167 | 2-oEW | Roman Wachowiak-Grzegorz Rojewski | N: CHEMIK Bydgoszcz | -21 | ||
12-zNS | Marek Pietraszek-Jacek Znamirowski | S: ELEKTROMONTAŻ Rzeszów | -21 | |||
1-oNS | Tomasz Małachowski-Marcin Czarniawski | N: VĘGORIA WCK Węgorzewo | -21 | |||
170 | 18-zNS | Grzegorz Samol-Józef Grewling | NW: FLUX-MEDICAL Boguniewo | -22 | ||
40-oEW | Sławomir Brodziński-Krzysztof Bereza | SW: ZTB 7TREFL Zawiercie | -22 | |||
172 | 37-oNS | Marek Bałdysz-Samuel Bałdysz | SW: KS TURBO FLY BACK Wrocław | -23 | ||
173 | 5-oNS | Tomasz Włodarczak-Jerzy Sieracki | N: UNIA WINKHAUS Leszno | -24 | ||
6-zNS | Sławomir Piechocki-Paweł Gruszczyński | N: KART-EL Gorzów Wlkp. | -24 | |||
30-oNS | Stanisław Gawryszczak-Tomasz Zaleski | NE: Dolina Narwi MOSiR Łomża | -24 | |||
176 | 9-oNS | Jerzy Zaremba-Piotr Żak | S: SPÓJNIA BENEXT | -25 | ||
14-oNS | Jarosław Posłuszny-Mirosław Sady | S: CZARNA PAPUGA | -25 | |||
43-oEW | Józef Tokarz-Bogdan Piasecki | SE: ALF Nowy Sącz | -25 | |||
179 | 44-zNS | Tomasz Pawluk-Jerzy Brzustowski | SE: SPS EKO-RÓŻANKA | -26 | ||
26-oNS | Krzysztof Czapczyk-Edmund Pinkiewicz | NE: COMPENSA Gdańsk | -26 | |||
32-oEW | Albert Grochowski-Mirosław Grochowski | NE: Akademia Brydża AZS UW Wa | -26 | |||
28-oNS | Władysław Dziachan-Grzegorz Zgorzelski | NE: GOK Bielsk | -26 | |||
183 | 2-zNS | Lech Łaniewski-Rafał Konieczny | N: CHEMIK Bydgoszcz | -28 | ||
184 | 27-zNS | Arkadiusz Górzewski-Grzegorz Wołowiec | NE: GAME OVER Gdańsk | -29 | ||
185 | 36-zNS | Maciej Hutyra-Jacek Wojnarowicz | SW: VALUE MEDIA AZS II | -31 | ||
186 | 24-oEW | Jan Chmielewski-Janusz Wierucki | NW: KB KONTRA Koszalin | -32 | ||
16-oNS | Tomasz Lisica-Andrzej Tutaj | S: ETB PRIM Ełk | -32 | |||
188 | 29-zNS | Zdzisław Laszczak-Sylwester Młynarczuk | NE: AUTOSTRADA EKSPLOATACJA | -34 | ||
189 | 14-zEW | Andrzej Lubojemski-Grzegorz Wodecki | S: CZARNA PAPUGA | -36 | ||
6-oEW | Paweł Siwiński-Adam Kozłowski | N: KART-EL Gorzów Wlkp. | -36 | |||
191 | 1-zNS | Marcin Pędziński-Robert Nowicki | N: GRICON STARKA Poznań | -43 | ||
192 | 17-oNS | Józef Kaźmierczak-Michał Włoszek | NW: BIN Aleksandrów Kujawski | -50 | ||
Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999 |