BUTLER, RUNDA 13 SEGMENT 2 | ||||||
miejsce | stół | team | impy | Rzd# | ||
1 | 35-oNS | Piotr Dobryszycki-Jerzy Gładysz | SW: KS TURBO FLY BACK Wrocław | +43 | 13 | |
2 | 40-zNS | Wojciech Rozwadowski-Rafał Wolański | SW: VALUE MEDIA AZS II | +40 | 14 | |
3 | 41-oNS | Piotr Jasiński-Tomasz Kiełbasa | SE: Akademia Brydża AZS UW | +35 | 15 | |
4 | 3-zNS | Zofia Bałdysz-Cathy Bałdysz | N: Objectivity KS AZS Wratis | +34 | 16 | |
5 | 29-oNS | Adam Lonski-Krzysztof Mielnik | NE: SDK Tczew | +33 | 17 | |
26-oNS | Janusz Kowalewski-Mirosław Liszewski | NE: BC SUDOVIA INTERNATIONAL | +33 | 18 | ||
7 | 38-oNS | Mirosław Fechner-Anna Makarewicz | SW: ERBUD AZS Wratislavia IX | +32 | 19 | |
28-zNS | Janusz Radecki-Andrzej Ziomek | NE: KBS LEGIONOWIANIN | +32 | 20 | ||
9 | 7-oEW | Zbigniew Rogowski-Roman Kierznowski | N: SYNTEX | +29 | 21 | |
46-zEW | Grzegorz Cieślak-Elżbieta Waniurska | SE: SPS EKO-RÓŻANKA | +29 | 22 | ||
11 | 2-oEW | Aleksander Kud-Tomasz Bartnicki | N: BIOPAX.PL AZS UZ | +28 | 23 | |
12 | 6-oEW | Jarosław Łaszczuk-Grzegorz Dziębowski | N: LKS PIAST Sieradz | +27 | 24 | |
13 | 30-zEW | Patryk Berhorst-Bartłomiej Cybula | NE: GAME OVER Gdańsk | +26 | ||
14 | 39-zNS | Zdzisław Kunc-Marek Rzeszutek | SW: Bluerefrigeration AZSVIII | +25 | ||
15 | 10-oNS | Tomasz Wiśniewski-Marek Witek | S: MAGMA Zawiercie | +23 | ||
16 | 16-zNS | Krzysztof Kleinrok-Jarosław Posłuszny | S: CZARNA PAPUGA | +21 | ||
17 | 47-oNS | Tadeusz Garbacik-Wojciech Paszko | SE: ALF Nowy Sącz | +20 | ||
18 | 12-zEW | Arkadiusz Majcher-Marek Pietraszek | S: ELEKTROMONTAŻ Rzeszów | +19 | ||
19 | 25-zNS | Stanisław Gawryszczak-Jacek Pióro | NE: Dolina Narwi MOSiR Łomża | +18 | ||
20 | 41-zNS | Konrad Ciborowski-Maciej Kędzierski | SE: SFORA CIBORA Kraków | +17 | ||
13-zEW | Witold Turant-Marek Tyran | S: INWIT Pabianice | +17 | |||
22 | 37-oEW | Stanisław Adamczyk-Robert Cimr | SW: PONAR SILESIA Katowice | +16 | ||
6-zNS | Adam Krysiak-Krzysztof Han | N: LKS PIAST Sieradz | +16 | |||
24 | 31-zNS | Piotr Łyczkowski-Andrzej Serwach | NE: K2 | +15 | ||
34-zEW | Krzysztof Dziekański-Maciej Terpiłowski | SW: BONA FIDE | +15 | |||
26 | 22-oEW | Bartłomiej Kamelski-Leszek Kawski | NW: HURTOWNIA SPORTOWA PAAK B | +14 | ||
11-oNS | Witold Stachnik-Ryszard Skotarski | S: CONSUS - Spójnia | +14 | |||
25-oNS | Piotr Nowicki-Leszek Szeląg | NE: Mazovia Płock | +14 | |||
13-oNS | Ewa Sobolewska-Marek Szymanowski | S: INWIT Pabianice | +14 | |||
30 | 32-oEW | Zdzisław Laszczak-Sylwester Młynarczuk | NE: AUTOSTRADA EKSPLOATACJA | +13 | ||
24-oEW | Cezary Bołądź-Roman Kowalkowski | NW: Radio Hit Włocławek | +13 | |||
21-zEW | Piotr Solecki-Robert Włodkowski | NW: FLUX-MEDICAL Boguniewo | +13 | |||
9-oNS | Michał Klukowski-Piotr Zatorski | S: DIEBOLD NIXDORF CRACOVIA | +13 | |||
45-zNS | Tadeusz Rejdych-Andrzej Trygar | SE: KETZ SUPER BOND Kraków | +13 | |||
23-zNS | Roman Kujawski-Marek Wojciechowski | NW: ADMIRA Poznań | +13 | |||
36 | 12-oNS | Marek Cyrkiel-Jacek Znamirowski | S: ELEKTROMONTAŻ Rzeszów | +12 | ||
19-oNS | Tadeusz Kaczanowski-Vasil Valchev | NW: A_D Szczecin | +12 | |||
1-zNS | Stanisław Zakrzewski-Maciej Sobieralski | N: ELEKTROWNIA Żelichowo | +12 | |||
39 | 47-zEW | Józef Tokarz-Ryszard Woliński | SE: ALF Nowy Sącz | +11 | ||
40 | 39-oNS | Jakub Patreuha-Patryk Patreuha | SW: BKB I Bolesławiec | +10 | ||
30-oEW | Joanna Zalewska-Maksymilian Grochowski | NE: Akademia Brydża AZS UW Wa | +10 | |||
42 | 35-zEW | Stanisław Szuba-Marian Szymonowicz | SW: KS TURBO FLY BACK Wrocław | +9 | ||
37-zNS | Tadeusz Biskup-Michał Bojanowski | SW: PONAR SILESIA Katowice | +9 | |||
4-oEW | Henryk Łakomski-Radosław Kozłowski | N: VĘGORIA WCK Węgorzewo | +9 | |||
2-zEW | Tytus Żurawski-Adam Suchodolski | N: BLACKWOOD Gdańsk | +9 | |||
4-zNS | Tomasz Małachowski-Marcin Czarniawski | N: VĘGORIA WCK Węgorzewo | +9 | |||
11-zEW | Ireneusz Saturski-Jarosław Kostrzewa | S: CONSUS - Spójnia | +9 | |||
14-zNS | Andrzej Iwański-Stanisław Pająk | S: HOTEL SENATOR | +9 | |||
49 | 36-zNS | Krzysztof Gacek-Jerzy Miś | SW: DRUGI SORT Bielsko-Biała | +8 | ||
15-oNS | Jerzy Zaremba-Piotr Żak | S: SPÓJNIA BENEXT | +8 | |||
43-zNS | Maciej Kita-Mariusz Kita | SE: MPEC Tarnów | +8 | |||
43-oEW | Grzegorz Wadas-Wojciech Stachnik | SE: MPEC Tarnów | +8 | |||
53 | 48-zEW | Ryszard Pisarczyk-Wiesław Siek | SE: Carlo Bossi Parfumes Nisk | +7 | ||
22-zNS | Marek Giża-Tomasz Latos | NW: HURTOWNIA SPORTOWA PAAK B | +7 | |||
48-oEW | Marek Jarosz-Bartosz Bańkowski | SE: KIERY Głogoczów | +7 | |||
33-zNS | Patryk Kuczera-Dyga-Andrzej Hermansdorfer | SW: BUKS MDK MOSM I Bytom | +7 | |||
20-oEW | Grażyna Brewiak-Grażyna Busse | NW: UNIA II Leszno | +7 | |||
58 | 17-oEW | Paweł Dubowski-Andrzej Grygorczuk | NW: SBS DAWID Nowa Sól | +6 | ||
15-zNS | Piotr Kuc-Dzierżawski-Tomasz Stryszawski | S: MILO Kraków | +6 | |||
44-oEW | Małgorzata Ludwikowska-Piotr Ludwikowski | SE: LAST MINUTE Kraków | +6 | |||
61 | 32-zEW | Jarosław Drewing-Tadeusz Jakubiak | NE: AUTO MIRAS Pępowo | +5 | ||
40-oNS | Ryszard Laskowski-Aleksander Poznysz | SW: KS Konfeks I Legnica | +5 | |||
16-oNS | Karol Gałązka-Maciej Sikora | S: ZweryfikujFirmę.pl - UW | +5 | |||
64 | 1-oNS | Justyna Stachowiak-Kluz-Marcin Pędziński | N: GRICON STARKA Poznań | +4 | ||
29-zNS | Marek Osiecki-Dariusz Sierocki | NE: Gambling Ciechanów | +4 | |||
31-oEW | Zygmunt Kuczyński-Waldemar Radziak | NE: K2 | +4 | |||
42-zNS | Maciej Kliś-Jacek Młyńczyk | SE: TS WISŁA Kraków | +4 | |||
38-zNS | Dorota Tokaj-Wojtczuk-Rafał Wojtczuk | SW: ABNEGAT Warszawa | +4 | |||
45-oNS | Andrzej Kozak-Krzysztof Latus | SE: CKFiS Bełżyce | +4 | |||
70 | 34-oEW | Tomasz Kuś-Tadeusz Nędzi | SW: DDK Brzeziny Śląskie | +3 | ||
17-zNS | Radosław Król-Eugeniusz Szczepański | NW: SBS DAWID Nowa Sól | +3 | |||
9-zNS | Bartosz Chmurski-Piotr Tuczyński | S: Bridge24.pl 2 | +3 | |||
42-oNS | Tomasz Bajorek-Tadeusz Przybyło | SE: COME-BACK Rzeszów | +3 | |||
18-oNS | Stanisław Owczarski-Krzysztof Rogoziński | NW: GOMAD Gorzów Wielkopolski | +3 | |||
46-oNS | Rafał Niedzielski-Paweł Szymonik | SE: SPS EKO-RÓŻANKA | +3 | |||
33-oNS | Krzysztof Góra-Jacek Radomski | SW: JKBS Jastrzębie-Zdrój | +3 | |||
36-oNS | Cezary Wołczak-Marek Skotniczny | SW: MULTI Opole | +3 | |||
5-zEW | Ryszard Rapicki-Leszek Falkowski | N: CHEMIK Bydgoszcz | +3 | |||
20-zEW | Roman Klejny-Radosław Liskowiak | NW: FUNDACJA I Love Bridge Go | +3 | |||
23-oEW | Marek Gielnik-Przemysław Krasiński | NW: ADMIRA Poznań | +3 | |||
81 | 18-zEW | Mirosław Bublewicz-Maciej Wierzbicki | NW: GOMAD Gorzów Wielkopolski | +2 | ||
44-zNS | Andrzej Lembas-Karol Suchoń | SE: LAST MINUTE Kraków | +2 | |||
27-zNS | Janusz Budny-Janusz Wróblewski | NE: Amado Trans Olsztyn | +2 | |||
14-oNS | Ireneusz Grynczewski-Dariusz Zembrzuski | S: HEFAJSTOS Otwock | +2 | |||
8-zEW | Zdzisław Świątek-Paweł Siwiński | N: KART-EL Gorzów Wlkp. | +2 | |||
7-zNS | Mirosław Cichocki-Adolf Bocheński | N: SYNTEX | +2 | |||
19-zNS | Andrzej Jabłoński-Marek Wawrzyniak | NW: KB KONTRA Koszalin | +2 | |||
88 | 21-oNS | Józef Grewling-Jerzy Gurzęda | NW: FLUX-MEDICAL Boguniewo | +1 | ||
27-oNS | Aleksander Marciniak-Iwona Zielińska | NE: GOK Bielsk | +1 | |||
24-zEW | Tadeusz Janczurewicz-Piotr Kozicki | NW: JAGIELLONKA Piła | +1 | |||
10-zNS | Sławomir Kutyła-Kamil Walczyk | S: POMTECH Zwoleń | +1 | |||
92 | 5-oEW | Paweł Kowalczewski-Dominik Filipowicz | N: COMFORT SA KSAZ Wratislav | 0 | ||
26-zNS | Viktar Lipnitski-Aliaksandr Prakapenka | NE: SPEKTR Mińsk | 0 | |||
5-oNS | Roman Wachowiak-Rafał Konieczny | N: CHEMIK Bydgoszcz | 0 | |||
3-oEW | Steve Green-Roger Bryant | N: Objectivity KS AZS Wratis | 0 | |||
28-oNS | Krzysztof Czapczyk-Janusz Przybyszewski | NE: COMPENSA Gdańsk | 0 | |||
26-zEW | Ramunas Grigoraitis-Sonata Simanaitiene | NE: BC SUDOVIA INTERNATIONAL | 0 | |||
8-oNS | Jacek Leśniczak-Jerzy Kozyczkowski | N: KART-EL Gorzów Wlkp. | 0 | |||
8-oEW | Sylwester Walerowicz-Wacław Janicki | N: UNIA WINKHAUS Leszno | 0 | |||
28-oEW | Maciej Boczar-Krystian Dowolski | NE: KBS LEGIONOWIANIN | 0 | |||
3-oNS | Artur Wójcik-Andrzej Aleksandrzak | N: UKB KLEKS Szamotuły | 0 | |||
102 | 21-oEW | Andrzej Wilemski-Dominik Kaszowski | NW: JANTAR Toruń | -1 | ||
24-zNS | Wojciech Dolny-Jarosław Michałowski | NW: Radio Hit Włocławek | -1 | |||
10-zEW | Ireneusz Kowalczyk-Andrzej Szymczak | S: MAGMA Zawiercie | -1 | |||
27-oEW | Lech Grabski-Bernard Pszczoła | NE: Amado Trans Olsztyn | -1 | |||
106 | 14-oEW | Piotr Kucharski-Mirosław Rafalski | S: HOTEL SENATOR | -2 | ||
27-zEW | Leszek Biegański-Krzysztof Fleming | NE: GOK Bielsk | -2 | |||
18-zNS | Waldemar Mikucki-Grzegorz Rybacki | NW: TRZYNASTKA Szczecin | -2 | |||
19-zEW | Andrzej Jeleniewski-Piotr Klimacki | NW: A_D Szczecin | -2 | |||
44-zEW | Marek Tekieli-Jarosław Gąsiorowski | SE: TERMOCHEM CHEMIK Puławy | -2 | |||
8-zNS | Olgierd Rodziewicz-Bielewicz-Ewa Rodziewicz-Bielewicz | N: UNIA WINKHAUS Leszno | -2 | |||
7-zEW | Bogdan Świątek-Jan Borychowski | N: KTB Konin | -2 | |||
113 | 20-zNS | Andrzej Mazurek-Przemysław Weymann | NW: UNIA II Leszno | -3 | ||
33-oEW | Marek Skulimowski-Krzysztof Śliwoń | SW: BUKS MDK MOSM I Bytom | -3 | |||
5-zNS | Ryszard Pałasz-Karol Filipowicz | N: COMFORT SA KSAZ Wratislav | -3 | |||
42-oEW | Piotr Stopa-Maciej Szczerczak | SE: TS WISŁA Kraków | -3 | |||
17-zEW | Florian Fabiś-Jan Obuchowicz | NW: ANNEBERG Zielona Góra | -3 | |||
36-oEW | Leszek Krzeczek-Bogusław Mojżesz | SW: DRUGI SORT Bielsko-Biała | -3 | |||
18-oEW | Wojciech Bondarewicz-Remigiusz Góralczyk | NW: TRZYNASTKA Szczecin | -3 | |||
9-zEW | Michał Kwiecień-Włodzimierz Starkowski | S: DIEBOLD NIXDORF CRACOVIA | -3 | |||
34-oNS | Mariusz Ilnicki-Przemysław Saliński | SW: BONA FIDE | -3 | |||
46-oEW | Jacek Kowalski-Roman Urbańczyk | SE: GEOBEJUR Radom | -3 | |||
23-oNS | Ryszard Leśniewski-Wiesław Mączkowski | NW: STB Słupsk | -3 | |||
124 | 31-oNS | Marek Niesłuchowski-Danuta Żabicka | NE: MAKABI Gdańsk | -4 | ||
45-oEW | Kazimierz Dziadkowiec-Wacław Gąssowski | SE: KETZ SUPER BOND Kraków | -4 | |||
1-oEW | Witold Tomaszek-Ewa Miszewska | N: ELEKTROWNIA Żelichowo | -4 | |||
42-zEW | Janusz Bukowy-Karol Grzywacz | SE: COME-BACK Rzeszów | -4 | |||
29-zEW | Paweł Chindelewicz-Aleksander Kasprzak | NE: SDK Tczew | -4 | |||
38-zEW | Michał Robak-Adam Waszkiewicz | SW: ERBUD AZS Wratislavia IX | -4 | |||
130 | 16-oEW | Andrzej Lubojemski-Mirosław Sady | S: CZARNA PAPUGA | -5 | ||
40-oEW | Maciej Dorabiała-Jacek Wojnarowicz | SW: VALUE MEDIA AZS II | -5 | |||
32-zNS | Zdzisław Kowalewski-Jan Kandybowicz | NE: AUTOSTRADA EKSPLOATACJA | -5 | |||
133 | 17-oNS | Piotr Brzeziński-Jerzy Trembowski | NW: ANNEBERG Zielona Góra | -6 | ||
44-oNS | Cezary Komajda-Grzegorz Kułak | SE: TERMOCHEM CHEMIK Puławy | -6 | |||
15-zEW | Janusz Makaruk-Paweł Niedzielski | S: SPÓJNIA BENEXT | -6 | |||
136 | 20-oNS | Mieczysław Stefański-Jarosław Wachnowski | NW: FUNDACJA I Love Bridge Go | -7 | ||
22-zEW | Paweł Krzemiński-Alicja Krzemińska | NW: BIN Aleksandrów Kujawski | -7 | |||
48-oNS | Andrzej Byzdra-Zbigniew Niezgoda | SE: Carlo Bossi Parfumes Nisk | -7 | |||
48-zNS | Krzysztof Gawor-Marek Kowalski | SE: KIERY Głogoczów | -7 | |||
33-zEW | Agnieszka Pietrzyk-Michał Wróbel | SW: JKBS Jastrzębie-Zdrój | -7 | |||
141 | 15-oEW | Bogdan Palczyński-Reginald Sukiennik | S: MILO Kraków | -8 | ||
36-zEW | Longin Bartnik-Maciej Boczek | SW: MULTI Opole | -8 | |||
43-zEW | Marek Atalski-Tomasz Raczkiewicz | SE: SKÓR-BUT Łęczna | -8 | |||
43-oNS | Jarosław Kaczorowski-Józef Myć | SE: SKÓR-BUT Łęczna | -8 | |||
145 | 14-zEW | Tomasz Paluchowski-Robert Głowacki | S: HEFAJSTOS Otwock | -9 | ||
4-oNS | Jarosław Ostrowski-Paweł Jassem | N: DĄBRÓWKA NAUKABRYDŻA.PL | -9 | |||
4-zEW | Ilya Shpuntou-Piotr Jassem | N: DĄBRÓWKA NAUKABRYDŻA.PL | -9 | |||
37-zEW | Marek Mazur-Tomasz Walania | SW: MICHALAK Kolonowskie | -9 | |||
2-zNS | Konrad Wójcik-Paweł Pietrażycki | N: BIOPAX.PL AZS UZ | -9 | |||
35-zNS | Marek Kozik-Wojciech Szuba | SW: ZTB 7TREFL Zawiercie | -9 | |||
11-zNS | Tomasz Lisica-Andrzej Tutaj | S: ETB PRIM Ełk | -9 | |||
152 | 39-oEW | Kamila Kukuła-Krzysztof Lewandowski | SW: Bluerefrigeration AZSVIII | -10 | ||
30-oNS | Piotr Suchodolski-Monika Suchodolska | NE: GAME OVER Gdańsk | -10 | |||
154 | 47-zNS | Jan Grygowicz-Wiesław Stój | SE: PTG Sokół Gorlice | -11 | ||
155 | 12-oEW | Marcin Krawczyk-Piotr Waniurski | S: MTS PIAST Skawina | -12 | ||
1-zEW | Robert Nowicki-Tomasz Kłys | N: GRICON STARKA Poznań | -12 | |||
19-oEW | Jan Chmielewski-Janusz Wierucki | NW: KB KONTRA Koszalin | -12 | |||
158 | 21-zNS | Tomasz Osiński-Karol Szwenkel | NW: JANTAR Toruń | -13 | ||
23-zEW | Andrzej Garstka-Mirosław Kopowski | NW: STB Słupsk | -13 | |||
45-zEW | Adam Pruszkowski-Krzysztof Stachura | SE: CKFiS Bełżyce | -13 | |||
32-oNS | Jacek Lasota-Michał Wantke | NE: AUTO MIRAS Pępowo | -13 | |||
24-oNS | Paweł Sosnowski-Ryszard Sawicki | NW: JAGIELLONKA Piła | -13 | |||
9-oEW | Wojciech Gaweł-Rafał Jagniewski | S: Bridge24.pl 2 | -13 | |||
164 | 25-oEW | Adam Wszeborowski-Tomasz Zaleski | NE: Dolina Narwi MOSiR Łomża | -14 | ||
22-oNS | Mariusz Grabowski-Jarosław Łakomy | NW: BIN Aleksandrów Kujawski | -14 | |||
13-oEW | Piotr Radzikowski-Robert Różak | S: LESKOWIEC - BESKID | -14 | |||
11-oEW | Wojciech Bobrek-Dariusz Prawdzik | S: ETB PRIM Ełk | -14 | |||
168 | 34-zNS | Janusz Pisarek-Jerzy Radomski | SW: DDK Brzeziny Śląskie | -15 | ||
31-zEW | Witold Kaliński-Lechosław Suszka | NE: MAKABI Gdańsk | -15 | |||
170 | 37-oNS | Marek Oliwa-Jerzy Serafin | SW: MICHALAK Kolonowskie | -16 | ||
6-zEW | Olga Zabulewicz-Dariusz Chmielewski | N: DARLES SANTERM Gdańsk | -16 | |||
172 | 41-zEW | Krzysztof Cichy-Kacper Kopka | SE: Akademia Brydża AZS UW | -17 | ||
13-zNS | Maciej Mąka-Piotr Zięba | S: LESKOWIEC - BESKID | -17 | |||
174 | 25-zEW | Dariusz Krajewski-Maciej Wiącek | NE: Mazovia Płock | -18 | ||
175 | 12-zNS | Piotr Mądry-Mikołaj Taczewski | S: MTS PIAST Skawina | -19 | ||
176 | 47-oEW | Sławomir Czech-Jerzy Dusza | SE: PTG Sokół Gorlice | -20 | ||
177 | 16-zEW | Andrzej Bernatowicz-Jan Betley | S: ZweryfikujFirmę.pl - UW | -21 | ||
178 | 10-oEW | Jacek Bors-Tadeusz Kowalczewski | S: POMTECH Zwoleń | -23 | ||
179 | 39-zEW | Jarosław Molenda-Waldemar Siuda | SW: BKB I Bolesławiec | -25 | ||
180 | 30-zNS | Albert Grochowski-Mirosław Grochowski | NE: Akademia Brydża AZS UW Wa | -26 | ||
181 | 6-oNS | Waldemar Warzała-Jacek Piotrowski | N: DARLES SANTERM Gdańsk | -27 | ||
182 | 2-oNS | Wojciech Romaszko-Robert Krawczyk | N: BLACKWOOD Gdańsk | -28 | ||
183 | 46-zNS | Jerzy Bednarz-Jarosław Kosior | SE: GEOBEJUR Radom | -29 | ||
7-oNS | Andrzej Syrek-Grzegorz Dembiński | N: KTB Konin | -29 | |||
185 | 38-oEW | Kazimierz Grzeszkowiak-Bartosz Mer | SW: ABNEGAT Warszawa | -32 | ||
28-zEW | Krzysztof Antas-Józef Pochroń | NE: COMPENSA Gdańsk | -32 | |||
187 | 26-oEW | Sviatlana Badrankova-Alexander Zhukov | NE: SPEKTR Mińsk | -33 | ||
29-oEW | Wojciech Biegajło-Maciej Kulikowski | NE: Gambling Ciechanów | -33 | |||
189 | 3-zEW | Marek Markowski-Łukasz Brede | N: UKB KLEKS Szamotuły | -34 | ||
190 | 41-oEW | Roman Madej-Mateusz Słuszniak | SE: SFORA CIBORA Kraków | -35 | ||
191 | 40-zEW | Marek Michalski-Jerzy Zatorski | SW: KS Konfeks I Legnica | -40 | ||
192 | 35-oEW | Krzysztof Chmiel-Rafał Furgal | SW: ZTB 7TREFL Zawiercie | -43 | ||
Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999 |