Pierwsza kolumna zawiera dane dotyczące drużyny: zajęte miejsce, nazwę drużyny, pkle należne zgodnie z tabelą w Regulaminie Klasyfikacyjnym (punkt 7, tabela 2) i liczbę 12-rozdaniowych segmentów rozegranych przez drużynę w ciągu sezonu. Dane w kolejnych kolumnach dotyczą poszczególnych zawodników: imię i nazwisko, liczba segmentów rozegranych łącznie w całym sezonie ligi, a na koniec pkle przyznane zawodnikowi. Ci, którzy rozegrali przynajmniej 50% rozdań, otrzymują liczbę pkli wymienioną w pierwszej kolumnie. Pozostali proporcjonalnie mniej (taką część, jak stosunek liczby rozdań rozegranych przez zawodnika do połowy liczby rozdań rozegranych przez jego drużynę).
drużyna | zawodnik | segmenty (%) | pkl |
---|---|---|---|
drużyna: CONNECTOR Poznań miejsce: 1 pkl: 2500 rozegrane segmenty: 49 | Konrad Araszkiewicz | 35 (71%) | 2500 |
Olech Bestrzyński | 21 (43%) | 2143 | |
Krzysztof Kotorowicz | 35 (71%) | 2500 | |
Piotr Nawrocki | 40 (82%) | 2500 | |
Cezary Serek | 22 (45%) | 2245 | |
Piotr Wiankowski | 40 (82%) | 2500 | |
Marcin Woźniak | 3 (6%) | 307 | |
drużyna: Bridge24.pl miejsce: 2 pkl: 2250 rozegrane segmenty: 49 | Krzysztof Buras | 22 (45%) | 2021 |
Bartosz Chmurski | 4 (8%) | 368 | |
Przemysław Janiszewski | 25 (51%) | 2250 | |
Jacek Kalita | 18 (37%) | 1654 | |
Grzegorz Narkiewicz | 15 (31%) | 1378 | |
Kamil Nowak | 30 (61%) | 2250 | |
Michał Nowosadzki | 16 (33%) | 1470 | |
Jacek Pszczoła | 6 (12%) | 552 | |
Wojciech Strzemecki | 33 (67%) | 2250 | |
Przemysław Zawada | 27 (55%) | 2250 | |
drużyna: KS AZS Wratislavia I WR miejsce: 3 pkl: 2100 rozegrane segmenty: 52 | Andrei Arlovich | 19 (37%) | 1535 |
Maciej Bielawski | 31 (60%) | 2100 | |
Piotr Gawryś | 26 (50%) | 2100 | |
Stanisław Gołębiowski | 29 (56%) | 2100 | |
Krzysztof Jassem | 40 (77%) | 2100 | |
Piotr Marcinowski | 23 (44%) | 1858 | |
Mateusz Sobczak | 21 (40%) | 1697 | |
Erikas Vainikonis | 19 (37%) | 1535 | |
drużyna: Konkret Chełmno miejsce: 4 pkl: 2000 rozegrane segmenty: 52 | Mariusz Arutiunianc | 24 (46%) | 1847 |
Marian Kupnicki | 28 (54%) | 2000 | |
Leszek Majdański | 28 (54%) | 2000 | |
Krzysztof Pikus | 36 (69%) | 2000 | |
Aleksander Skop | 29 (56%) | 2000 | |
Jarosław Śmieszek | 30 (58%) | 2000 | |
Adam Wujków | 33 (63%) | 2000 | |
drużyna: SPS Construction Kielce miejsce: 5 pkl: 1900 rozegrane segmenty: 42 | Mariusz Bartkowski | 28 (67%) | 1900 |
Jacek Ciechomski | 21 (50%) | 1900 | |
Grzegorz Głasek | 20 (48%) | 1810 | |
Marek Jeleniewski | 22 (52%) | 1900 | |
Lech Ohrysko | 18 (43%) | 1629 | |
Bogdan Szulejewski | 17 (40%) | 1539 | |
Tomasz Winciorek | 14 (33%) | 1267 | |
Łukasz Witkowski | 28 (67%) | 1900 | |
drużyna: SYNERGIA Lublin miejsce: 6 pkl: 1850 rozegrane segmenty: 42 | David Bakhshi | 10 (24%) | 881 |
Igor Grzejdziak | 26 (62%) | 1850 | |
Sabina Grzejdziak | 20 (48%) | 1762 | |
Piotr Ilczuk | 26 (62%) | 1850 | |
Piotr Kołuda | 34 (81%) | 1850 | |
Mariusz Kowalski | 19 (45%) | 1674 | |
Piotr Lutek | 13 (31%) | 1146 | |
Artur Malinowski | 10 (24%) | 881 | |
Adam Skalski | 10 (24%) | 881 | |
drużyna: KONSTANTA Bielsko-Biała miejsce: 7 pkl: 1800 rozegrane segmenty: 36 | Adrian Bakalarz | 8 (22%) | 800 |
Marek Blat | 18 (50%) | 1800 | |
Maksymilian Chodacki | 20 (56%) | 1800 | |
Adam Hintertan | 5 (14%) | 500 | |
Paweł Klapper | 20 (56%) | 1800 | |
Wit Klapper | 22 (61%) | 1800 | |
Zbigniew Mącior | 5 (14%) | 500 | |
Jerzy Michałek | 18 (50%) | 1800 | |
Jerzy Skwark | 20 (56%) | 1800 | |
Aleksy Swoboda | 8 (22%) | 800 | |
drużyna: Skobud Tarnobrzeg miejsce: 8 pkl: 1750 rozegrane segmenty: 36 | Jacek Czaykowski | 8 (22%) | 778 |
Krzysztof Czul | 21 (58%) | 1750 | |
Andrzej Hycnar | 15 (42%) | 1459 | |
Jarosław Jurkiewicz | 28 (78%) | 1750 | |
Adam Krysa | 29 (81%) | 1750 | |
Stefan Skowron | 8 (22%) | 778 | |
Radosław Szczepański | 14 (39%) | 1362 | |
Janusz Wesołowski | 21 (58%) | 1750 | |
drużyna: TB Silesia I Gliwice miejsce: 9 pkl: 1700 rozegrane segmenty: 35 | Piotr Busse | 23 (66%) | 1700 |
Marcin Krupowicz | 21 (60%) | 1700 | |
Krzysztof Kujawa | 17 (49%) | 1652 | |
Bogusław Pazur | 22 (63%) | 1700 | |
Marek Pieczka | 1 (3%) | 98 | |
Tomasz Pilch | 14 (40%) | 1360 | |
Marek Wójcicki | 19 (54%) | 1700 | |
Sławomir Zawiślak | 23 (66%) | 1700 | |
drużyna: Ilanka 1 Rzepin miejsce: 10 pkl: 1650 rozegrane segmenty: 36 | Piotr Lutostański | 32 (89%) | 1650 |
Paweł Miechowicz | 30 (83%) | 1650 | |
Ryszard Sakowicz | 22 (61%) | 1650 | |
Waldemar Sroczyński | 9 (25%) | 825 | |
Piotr Tuszyński | 34 (94%) | 1650 | |
Marek Urbański | 17 (47%) | 1559 | |
drużyna: SYNIS Opole miejsce: 11 pkl: 1600 rozegrane segmenty: 48 | Maciej Dąbrowski | 28 (58%) | 1600 |
Jacek Dmowski | 19 (40%) | 1267 | |
Andrzej Jaszczak | 25 (52%) | 1600 | |
Andrzej Pawlak | 22 (46%) | 1467 | |
Jarosław Stach | 21 (44%) | 1400 | |
Jeremi Stępiński | 7 (15%) | 467 | |
Artur Sulich | 15 (31%) | 1000 | |
Leszek Sztyrak | 36 (75%) | 1600 | |
Witalis Talar | 19 (40%) | 1267 | |
drużyna: KDK I Kutno miejsce: 12 pkl: 1550 rozegrane segmenty: 47 | Przemysław Błaszczyk | 40 (85%) | 1550 |
Jacek Grzelczak | 21 (45%) | 1386 | |
Andrzej Kozikowski | 31 (66%) | 1550 | |
Grzegorz Lewaciak | 9 (19%) | 594 | |
Marta Maj-Rudnicka | 34 (72%) | 1550 | |
Wiesław Niciński | 32 (68%) | 1550 | |
Adam Pawłowski | 21 (45%) | 1386 | |
drużyna: ANDRZEJKI Gdańsk miejsce: 13 pkl: 1450 rozegrane segmenty: 40 | Dariusz Bogucki | 24 (60%) | 1450 |
Ireneusz Dzikowski | 11 (28%) | 798 | |
Tomasz Gotard | 15 (38%) | 1088 | |
Sławomir Henclik | 33 (83%) | 1450 | |
Jacek Janowski | 7 (18%) | 508 | |
Kazimierz Omernik | 20 (50%) | 1450 | |
Krzysztof Sikorski | 24 (60%) | 1450 | |
Wacław Wejknis | 17 (43%) | 1233 | |
Andrzej Zaleski | 9 (23%) | 653 | |
drużyna: RAL VYTAS Poznań miejsce: 14 pkl: 1400 rozegrane segmenty: 46 | Marek Barylewski | 18 (39%) | 1096 |
Bogusław Gierulski | 33 (72%) | 1400 | |
Janusz Kalida | 6 (13%) | 366 | |
Apolinary Kowalski | 23 (50%) | 1400 | |
Cezary Krzemiński | 17 (37%) | 1035 | |
Wojciech Olański | 11 (24%) | 670 | |
Jerzy Russyan | 23 (50%) | 1400 | |
Jerzy Skrzypczak | 33 (72%) | 1400 | |
Vytautas Vainikonis | 11 (24%) | 670 | |
Piotr Walczak | 9 (20%) | 548 | |
drużyna: MKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki miejsce: 15 pkl: 1350 rozegrane segmenty: 38 | Marek Dalecki | 27 (71%) | 1350 |
Grzegorz Darkiewicz-Moniuszko | 16 (42%) | 1137 | |
Piotr Krajewski | 19 (50%) | 1350 | |
Igor Łosiewicz | 11 (29%) | 782 | |
Maciej Modrzejewski | 27 (71%) | 1350 | |
Jan Nadaj | 26 (68%) | 1350 | |
Andrzej Ogłoblin | 26 (68%) | 1350 | |
drużyna: ZOIM & FIORI Szczecin miejsce: 16 pkl: 1300 rozegrane segmenty: 36 | Paweł Boruta | 13 (36%) | 939 |
Ryszard Smejda | 6 (17%) | 434 | |
Robert Stoliński | 13 (36%) | 939 | |
Andrzej Wasylko | 28 (78%) | 1300 | |
Piotr Wasylko | 25 (69%) | 1300 | |
Michał Wittenbeck | 20 (56%) | 1300 | |
Paweł Wittenbeck | 23 (64%) | 1300 | |
Paweł Woźnicki | 16 (44%) | 1156 |