Pierwsza kolumna zawiera dane dotyczące drużyny: zajęte miejsce, nazwę drużyny, pkle należne zgodnie z tabelą w Regulaminie Klasyfikacyjnym (punkt 7, tabela 2) i liczbę 12-rozdaniowych segmentów rozegranych przez drużynę w ciągu sezonu. Dane w kolejnych kolumnach dotyczą poszczególnych zawodników: imię i nazwisko, liczba segmentów rozegranych łącznie w całym sezonie ligi, a na koniec pkle przyznane zawodnikowi. Ci, którzy rozegrali przynajmniej 50% rozdań, otrzymują liczbę pkli wymienioną w pierwszej kolumnie. Pozostali proporcjonalnie mniej (taką część, jak stosunek liczby rozdań rozegranych przez zawodnika do połowy liczby rozdań rozegranych przez jego drużynę).
drużyna | zawodnik | segmenty (%) | pkl |
---|---|---|---|
drużyna: Objectivity KS AZS Wratislavia III miejsce: 1 pkl: 1300 rozegrane segmenty: 41 | Cathy Bałdysz | 24 (59%) | 1300 |
Zofia Bałdysz | 24 (59%) | 1300 | |
Thomas Berg | 14 (34%) | 888 | |
Roger Bryant | 24 (59%) | 1300 | |
Steve Green | 24 (59%) | 1300 | |
Rob Helle | 20 (49%) | 1269 | |
Ed Hoogenkamp | 20 (49%) | 1269 | |
Geert Jorgensen | 14 (34%) | 888 | |
drużyna: SYNTEX miejsce: 2 pkl: 1250 rozegrane segmenty: 36 | Adolf Bocheński | 14 (39%) | 973 |
Mirosław Cichocki | 23 (64%) | 1250 | |
Danuta Kazmucha | 31 (86%) | 1250 | |
Roman Kierznowski | 26 (72%) | 1250 | |
Zbigniew Rogowski | 19 (53%) | 1250 | |
Anna Sarniak | 31 (86%) | 1250 | |
drużyna: DĄBRÓWKA NAUKABRYDŻA.PL Poznań miejsce: 3 pkl: 1150 rozegrane segmenty: 52 | Paweł Jassem | 38 (73%) | 1150 |
Piotr Jassem | 37 (71%) | 1150 | |
Tomasz Jochymski | 10 (19%) | 443 | |
Michał Kania | 10 (19%) | 443 | |
Paweł Małecki | 18 (35%) | 797 | |
Jarosław Ostrowski | 33 (63%) | 1150 | |
Ilya Shpuntou | 41 (79%) | 1150 | |
Marek Sosiński | 9 (17%) | 399 | |
Bartosz Stępień | 9 (17%) | 399 | |
Mariusz Winkler | 3 (6%) | 133 | |
drużyna: BIOPAX.PL AZS UZ miejsce: 4 pkl: 1100 rozegrane segmenty: 51 | Tomasz Bartnicki | 41 (80%) | 1100 |
Piotr Korecki | 17 (33%) | 734 | |
Aleksander Kud | 27 (53%) | 1100 | |
Andrzej Łagosz | 29 (57%) | 1100 | |
Adam Małecki | 4 (8%) | 173 | |
Zofia Miechowicz | 20 (39%) | 863 | |
Paweł Pietrażycki | 13 (25%) | 561 | |
Marcin Preisner | 15 (29%) | 648 | |
Robert Sikora | 29 (57%) | 1100 | |
Konrad Wójcik | 9 (18%) | 389 | |
drużyna: COMFORT SA KSAZ Wratislavia IV/VII miejsce: 5 pkl: 1000 rozegrane segmenty: 36 | Grzegorz Bajek | 17 (47%) | 945 |
Jarosław Cieślak | 28 (78%) | 1000 | |
Marek Czerepak | 9 (25%) | 500 | |
Dominik Filipowicz | 21 (58%) | 1000 | |
Karol Filipowicz | 16 (44%) | 889 | |
Paweł Kowalczewski | 16 (44%) | 889 | |
Ryszard Pałasz | 15 (42%) | 834 | |
Maciej Wręczycki | 22 (61%) | 1000 | |
drużyna: GRICON STARKA Poznań miejsce: 6 pkl: 975 rozegrane segmenty: 36 | Krzysztof Brudka | 26 (72%) | 975 |
Michał Dembiński | 18 (50%) | 975 | |
Tomasz Kłys | 23 (64%) | 975 | |
Robert Nowicki | 23 (64%) | 975 | |
Marcin Pędziński | 27 (75%) | 975 | |
Justyna Stachowiak-Kluz | 27 (75%) | 975 | |
drużyna: KTB Konin miejsce: 7 pkl: 950 rozegrane segmenty: 36 | Jan Borychowski | 18 (50%) | 950 |
Tomasz Buchnajzer | 16 (44%) | 845 | |
Grzegorz Dembiński | 17 (47%) | 898 | |
Jacek Kokociński | 21 (58%) | 950 | |
Jerzy Nowak | 21 (58%) | 950 | |
Andrzej Syrek | 17 (47%) | 898 | |
Bogdan Świątek | 18 (50%) | 950 | |
Tomasz Wasilewski | 16 (44%) | 845 | |
drużyna: UKB KLEKS Szamotuły miejsce: 8 pkl: 925 rozegrane segmenty: 36 | Andrzej Aleksandrzak | 29 (81%) | 925 |
Łukasz Brede | 26 (72%) | 925 | |
Jan Grygier | 6 (17%) | 309 | |
Jan Kuczera | 6 (17%) | 309 | |
Przemysław Machowczyk | 8 (22%) | 412 | |
Marek Markowski | 33 (92%) | 925 | |
Ryszard Olenderek | 7 (19%) | 360 | |
Artur Wójcik | 29 (81%) | 925 | |
drużyna: KART-EL Gorzów Wlkp. miejsce: 9 pkl: 900 rozegrane segmenty: 42 | Paweł Gruszczyński | 16 (38%) | 686 |
Stanisław Janik | 9 (21%) | 386 | |
Adam Kozłowski | 20 (48%) | 858 | |
Jerzy Kozyczkowski | 6 (14%) | 258 | |
Jacek Leśniczak | 22 (52%) | 900 | |
Michał Lewiński | 13 (31%) | 558 | |
Sławomir Piechocki | 25 (60%) | 900 | |
Paweł Siwiński | 31 (74%) | 900 | |
Zdzisław Świątek | 26 (62%) | 900 | |
drużyna: ELEKTROWNIA Żelichowo miejsce: 10 pkl: 875 rozegrane segmenty: 41 | Marcin Dobrowolski | 5 (12%) | 214 |
Rafał Gardzielewski | 9 (22%) | 385 | |
Paweł Kolwicz | 9 (22%) | 385 | |
Anna Maduzia | 5 (12%) | 214 | |
Ewa Miszewska | 34 (83%) | 875 | |
Maciej Sobieralski | 34 (83%) | 875 | |
Witold Tomaszek | 34 (83%) | 875 | |
Stanisław Zakrzewski | 34 (83%) | 875 | |
drużyna: VĘGORIA WCK Węgorzewo miejsce: 11 pkl: 850 rozegrane segmenty: 51 | Marcin Czarniawski | 10 (20%) | 334 |
Dariusz Kozłowski | 39 (76%) | 850 | |
Radosław Kozłowski | 25 (49%) | 834 | |
Henryk Łakomski | 37 (73%) | 850 | |
Krzysztof Łukaszewicz | 27 (53%) | 850 | |
Mieczysław Maciążek | 3 (6%) | 100 | |
Tomasz Małachowski | 22 (43%) | 734 | |
Andrzej Sulima | 41 (80%) | 850 | |
drużyna: LKS PIAST Sieradz miejsce: 12 pkl: 825 rozegrane segmenty: 51 | Grzegorz Dziębowski | 36 (71%) | 825 |
Krzysztof Han | 29 (57%) | 825 | |
Adam Krysiak | 32 (63%) | 825 | |
Angelika Lechowska | 4 (8%) | 130 | |
Jarosław Łaszczuk | 31 (61%) | 825 | |
Michał Rudnicki | 5 (10%) | 162 | |
Karol Ruszkiewicz | 4 (8%) | 130 | |
Tomasz Spodenkiewicz | 25 (49%) | 809 | |
Piotr Wulkiewicz | 38 (75%) | 825 | |
drużyna: UNIA WINKHAUS Leszno miejsce: 13 pkl: 775 rozegrane segmenty: 46 | Wacław Janicki | 11 (24%) | 371 |
Anna Kowalska | 7 (15%) | 236 | |
Tadeusz Masłowski | 20 (43%) | 674 | |
Jerzy Mścisz | 14 (30%) | 472 | |
Sławomir Polak | 20 (43%) | 674 | |
Ewa Rodziewicz-Bielewicz | 25 (54%) | 775 | |
Olgierd Rodziewicz-Bielewicz | 18 (39%) | 607 | |
Jerzy Sieracki | 29 (63%) | 775 | |
Sylwester Walerowicz | 11 (24%) | 371 | |
Tomasz Włodarczak | 29 (63%) | 775 | |
drużyna: DARLES SANTERM Gdańsk miejsce: 14 pkl: 750 rozegrane segmenty: 41 | Andrzej Bunikowski | 21 (51%) | 750 |
Dariusz Chmielewski | 21 (51%) | 750 | |
Elżbieta Czekaj | 21 (51%) | 750 | |
Marta Janeczek | 18 (44%) | 659 | |
Jacek Piotrowski | 21 (51%) | 750 | |
Leszek Szkudlarek | 15 (37%) | 549 | |
Waldemar Warzała | 26 (63%) | 750 | |
Olga Zabulewicz | 21 (51%) | 750 | |
drużyna: CHEMIK Bydgoszcz miejsce: 15 pkl: 725 rozegrane segmenty: 42 | Leszek Falkowski | 30 (71%) | 725 |
Rafał Konieczny | 30 (71%) | 725 | |
Lech Łaniewski | 13 (31%) | 449 | |
Maciej Łaniewski | 21 (50%) | 725 | |
Ryszard Rapicki | 31 (74%) | 725 | |
Grzegorz Rojewski | 14 (33%) | 484 | |
Roman Wachowiak | 29 (69%) | 725 | |
drużyna: BLACKWOOD Gdańsk miejsce: 16 pkl: 700 rozegrane segmenty: 36 | Aldona Chrenowska | 11 (31%) | 428 |
Aleksander Chrenowski | 17 (47%) | 662 | |
Robert Krawczyk | 27 (75%) | 700 | |
Zbigniew Prasek | 17 (47%) | 662 | |
Wojciech Romaszko | 17 (47%) | 662 | |
Adam Suchodolski | 28 (78%) | 700 | |
Tytus Żurawski | 27 (75%) | 700 |