Pierwsza kolumna zawiera dane dotyczące drużyny: zajęte miejsce, nazwę drużyny, pkle należne zgodnie z tabelą w Regulaminie Klasyfikacyjnym (punkt 7, tabela 2) i liczbę 12-rozdaniowych segmentów rozegranych przez drużynę w ciągu sezonu. Dane w kolejnych kolumnach dotyczą poszczególnych zawodników: imię i nazwisko, liczba segmentów rozegranych łącznie w całym sezonie ligi, a na koniec pkle przyznane zawodnikowi. Ci, którzy rozegrali przynajmniej 50% rozdań, otrzymują liczbę pkli wymienioną w pierwszej kolumnie. Pozostali proporcjonalnie mniej (taką część, jak stosunek liczby rozdań rozegranych przez zawodnika do połowy liczby rozdań rozegranych przez jego drużynę).
drużyna | zawodnik | segmenty (%) | pkl |
---|---|---|---|
drużyna: JKBS Jastrzębie-Zdrój miejsce: 1 pkl: 700 rozegrane segmenty: 47 | Witold Białas | 15 (32%) | 447 |
Artur Głowacki | 1 (2%) | 30 | |
Krzysztof Góra | 23 (49%) | 686 | |
Agnieszka Pietrzyk | 36 (77%) | 700 | |
Jacek Radomski | 36 (77%) | 700 | |
Aleksander Sejud | 20 (43%) | 596 | |
Michał Witkowski | 20 (43%) | 596 | |
Michał Wróbel | 37 (79%) | 700 | |
drużyna: Bluerefrigeration AZS Wratislavia VIII miejsce: 2 pkl: 670 rozegrane segmenty: 47 | Janusz Drozdowski | 32 (68%) | 670 |
Rafał Gregorowicz | 2 (4%) | 58 | |
Jacek Krystecki | 18 (38%) | 514 | |
Konrad Krystecki | 4 (9%) | 115 | |
Kamila Kukuła | 25 (53%) | 670 | |
Piotr Kulesza | 28 (60%) | 670 | |
Zdzisław Kunc | 25 (53%) | 670 | |
Krzysztof Lewandowski | 16 (34%) | 457 | |
Bohdan Mazur | 19 (40%) | 542 | |
Maciej Rochowicz | 4 (9%) | 115 | |
Marek Rzeszutek | 15 (32%) | 428 | |
drużyna: DRUGI SORT Bielsko-Biała miejsce: 3 pkl: 620 rozegrane segmenty: 47 | Joanna Brede | 27 (57%) | 620 |
Kazimierz Cios | 32 (68%) | 620 | |
Krzysztof Gacek | 16 (34%) | 423 | |
Leszek Krzeczek | 25 (53%) | 620 | |
Kazimierz Lichawski | 33 (70%) | 620 | |
Jerzy Miś | 16 (34%) | 423 | |
Bogusław Mojżesz | 13 (28%) | 343 | |
Jerzy Stworzewicz | 26 (55%) | 620 | |
drużyna: KS TURBO FLY BACK Wrocław miejsce: 4 pkl: 570 rozegrane segmenty: 47 | Marek Bałdysz | 21 (45%) | 510 |
Samuel Bałdysz | 21 (45%) | 510 | |
Piotr Dobryszycki | 21 (45%) | 510 | |
Jerzy Gładysz | 27 (57%) | 570 | |
Mariusz Kowalczyk | 17 (36%) | 413 | |
Stanisław Szuba | 35 (74%) | 570 | |
Marian Szymonowicz | 35 (74%) | 570 | |
Franciszek Zarzecki | 11 (23%) | 267 | |
drużyna: PONAR SILESIA Katowice miejsce: 5 pkl: 550 rozegrane segmenty: 42 | Stanisław Adamczyk | 23 (55%) | 550 |
Mirosław Białożyt | 15 (36%) | 393 | |
Tadeusz Biskup | 23 (55%) | 550 | |
Michał Bojanowski | 23 (55%) | 550 | |
Robert Cimr | 23 (55%) | 550 | |
Henryk Grządziel | 15 (36%) | 393 | |
Andrzej Staszek | 23 (55%) | 550 | |
Edwin Szenkelbach | 23 (55%) | 550 | |
drużyna: VALUEMEDIA KS AZS Wratislavia II miejsce: 6 pkl: 530 rozegrane segmenty: 36 | Andrzej Bondarewicz | 19 (53%) | 530 |
Maciej Dorabiała | 20 (56%) | 530 | |
Maciej Hutyra | 28 (78%) | 530 | |
Robert Laszkiewicz | 2 (6%) | 59 | |
Erazm Rozwadowski | 1 (3%) | 30 | |
Wojciech Rozwadowski | 26 (72%) | 530 | |
Jacek Wojnarowicz | 20 (56%) | 530 | |
Rafał Wolański | 28 (78%) | 530 | |
drużyna: ERBUD KS AZS Wratislavia IX miejsce: 7 pkl: 510 rozegrane segmenty: 35 | Mirosław Fechner | 28 (80%) | 510 |
Łukasz Gaweł | 13 (37%) | 379 | |
Bernard Jadczak | 19 (54%) | 510 | |
Przemysław Kubicki | 27 (77%) | 510 | |
Anna Makarewicz | 17 (49%) | 496 | |
Michał Robak | 10 (29%) | 292 | |
Adam Waszkiewicz | 14 (40%) | 408 | |
Marek Woźniak | 7 (20%) | 204 | |
Łukasz Wysłouch | 5 (14%) | 146 | |
drużyna: DDK II Brzeziny Śląskie miejsce: 8 pkl: 490 rozegrane segmenty: 36 | Stanisław Fangor | 8 (22%) | 218 |
Krzysztof Gaweł | 12 (33%) | 327 | |
Tomasz Kuś | 14 (39%) | 382 | |
Andrzej Maszczyszyn | 21 (58%) | 490 | |
Tadeusz Nędzi | 14 (39%) | 382 | |
Marek Nowakowski | 6 (17%) | 164 | |
Janusz Pisarek | 27 (75%) | 490 | |
Jerzy Radomski | 25 (69%) | 490 | |
Krzysztof Zieliński | 17 (47%) | 463 | |
drużyna: MULTI Opole miejsce: 9 pkl: 470 rozegrane segmenty: 42 | Longin Bartnik | 22 (52%) | 470 |
Maciej Boczek | 25 (60%) | 470 | |
Jerzy Ignyś | 12 (29%) | 269 | |
Mieczysław Małek | 8 (19%) | 180 | |
Marek Skotniczny | 32 (76%) | 470 | |
Waldemar Szelka | 29 (69%) | 470 | |
Marek Werner | 18 (43%) | 403 | |
Cezary Wołczak | 22 (52%) | 470 | |
drużyna: BUKS MDK MOSM I Bytom miejsce: 10 pkl: 450 rozegrane segmenty: 41 | Tomasz Bednarek | 8 (20%) | 176 |
Andrzej Hermansdorfer | 29 (71%) | 450 | |
Michał Kaleta | 23 (56%) | 450 | |
Patryk Kuczera-Dyga | 20 (49%) | 440 | |
Wojciech Okuniewski | 19 (46%) | 418 | |
Tomasz Pawełczyk | 16 (39%) | 352 | |
Marek Skulimowski | 18 (44%) | 396 | |
Krzysztof Śliwoń | 31 (76%) | 450 | |
drużyna: ABNEGAT Warszawa miejsce: 11 pkl: 430 rozegrane segmenty: 46 | Agnieszka Ciborowska | 8 (17%) | 150 |
Igor Ciborowski | 14 (30%) | 262 | |
Paweł Gałązka | 20 (43%) | 374 | |
Kazimierz Grzeszkowiak | 20 (43%) | 374 | |
Włodzimierz Karłowicz | 20 (43%) | 374 | |
Jan Mazurkiewicz | 17 (37%) | 318 | |
Bartosz Mer | 20 (43%) | 374 | |
Joanna Przytycka | 17 (37%) | 318 | |
Marek Różański | 17 (37%) | 318 | |
Dorota Tokaj-Wojtczuk | 10 (22%) | 187 | |
Rafał Wojtczuk | 10 (22%) | 187 | |
Piotr Zieliński | 11 (24%) | 206 | |
drużyna: Stowarzyszenie BONA FIDE Świebodzice miejsce: 12 pkl: 410 rozegrane segmenty: 49 | Ewa Dziekańska | 18 (37%) | 302 |
Krzysztof Dziekański | 33 (67%) | 410 | |
Mariusz Ilnicki | 36 (73%) | 410 | |
Przemysław Saliński | 38 (78%) | 410 | |
Maciej Terpiłowski | 34 (69%) | 410 | |
Stanisław Wawszczyk | 37 (76%) | 410 | |
drużyna: MICHALAK Kolonowskie miejsce: 13 pkl: 370 rozegrane segmenty: 47 | Bernard Broda | 25 (53%) | 370 |
Maciej Macewicz | 33 (70%) | 370 | |
Marek Mazur | 13 (28%) | 205 | |
Edward Michalak | 4 (9%) | 63 | |
Marek Oliwa | 34 (72%) | 370 | |
Dariusz Reguła | 21 (45%) | 331 | |
Jerzy Serafin | 27 (57%) | 370 | |
Tomasz Walania | 13 (28%) | 205 | |
Sławomir Wiszniewski | 18 (38%) | 284 | |
drużyna: ZTB 7TREFL Zawiercie miejsce: 14 pkl: 350 rozegrane segmenty: 42 | Krzysztof Bereza | 3 (7%) | 50 |
Sławomir Brodziński | 11 (26%) | 184 | |
Krzysztof Chmiel | 31 (74%) | 350 | |
Rafał Furgal | 27 (64%) | 350 | |
Mariusz Gawłowski | 6 (14%) | 100 | |
Edward Kłosowski | 6 (14%) | 100 | |
Marek Kozik | 10 (24%) | 167 | |
Ryszard Milejski | 22 (52%) | 350 | |
Krzysztof Sala | 8 (19%) | 134 | |
Zbigniew Skrzypczyk | 8 (19%) | 134 | |
Wojciech Szuba | 10 (24%) | 167 | |
Eugeniusz Zalewski | 26 (62%) | 350 | |
drużyna: BKB I Bolesławiec miejsce: 15 pkl: 320 rozegrane segmenty: 42 | Andrzej Kaźmierczak | 24 (57%) | 320 |
Jarosław Molenda | 25 (60%) | 320 | |
Jakub Patreuha | 24 (57%) | 320 | |
Patryk Patreuha | 25 (60%) | 320 | |
Waldemar Siuda | 22 (52%) | 320 | |
Artur Winkler | 28 (67%) | 320 | |
Sławomir Zimniak | 20 (48%) | 305 | |
drużyna: KS Konfeks I Legnica miejsce: 16 pkl: 300 rozegrane segmenty: 36 | Grzegorz Czapulak | 16 (44%) | 267 |
Ryszard Laskowski | 27 (75%) | 300 | |
Marek Michalski | 13 (36%) | 217 | |
Jan Niebudek | 17 (47%) | 284 | |
Aleksander Poznysz | 29 (81%) | 300 | |
Bogumił Wegner | 21 (58%) | 300 | |
Jerzy Zatorski | 21 (58%) | 300 |