BUTLER, RUNDA 12 SEGMENT 1 | ||||||
miejsce | stół | team | impy | Rzd# | ||
1 | 15-oNS | Wojciech Sołtysik-Marek Witek | S: MAGMA Zawiercie | +33 | 1 | |
2 | 15-zNS | Karol Gałązka-Jan Betley | S: ZweryfikujFirmę.pl AZS UW | +29 | 2 | |
3 | 16-zEW | Marcin Bartoszewski-Grzegorz Deptuła | S: ETB Ełk | +28 | 3 | |
9-oNS | Kacper Kopka-Piotr Jasiński | S: Akademia Brydża AZS UW | +28 | 4 | ||
5 | 5-oNS | Dariusz Bogucki-Tadeusz Kaczanowski | N: AD | +22 | 5 | |
6 | 6-oEW | Dariusz Biedrzycki-Wojciech Palmowski | N: GAMBLING | +20 | 6 | |
10-oNS | Przemysław Błaszczyk-Marta Maj-Rudnicka | S: KDK I Kutno | +20 | 7 | ||
8 | 4-oNS | Ireneusz Dzikowski-Wacław Wejknis | N: GTB ANDRZEJKI | +17 | 8 | |
2-zNS | Marcin Dobrowolski-Anna Maduzia | N: ELEKTROWNIA PAB | +17 | 9 | ||
10 | 3-zNS | Justyna Stachowiak-Kluz-Robert Nowicki | N: GRICON STARKA PAB | +16 | 10 | |
11 | 4-zEW | Tomasz Gotard-Krzysztof Sikorski | N: GTB ANDRZEJKI | +15 | 11 | |
12 | 5-zNS | Paweł Siwiński-Zdzisław Świątek | N: GSBS KART-EL | +12 | 12 | |
14-zEW | Robert Różak-Piotr Radzikowski | S: LESKOWIEC-BESKID | +12 | |||
14 | 9-zEW | Piotr Dybicz-Tomasz Kiełbasa | S: Akademia Brydża AZS UW | +11 | ||
12-zNS | Piotr Wiankowski-Piotr Nawrocki | S: Bridge24.pl 2 | +11 | |||
16 | 11-oNS | Julij Chumak-Vołodymyr Dragan | S: SUDOVIA | +10 | ||
16-oNS | Przemysław Bednarski-Dariusz Prawdzik | S: ETB Ełk | +10 | |||
3-oEW | Anna Kręglewska-Wnuk-Piotr Lutostański | N: GRICON STARKA PAB | +10 | |||
19 | 10-zNS | Jarosław Posłuszny-Mirosław Sady | S: CZARNA PAPUGA | +9 | ||
6-zNS | Kazimierz Dobrzyniecki-Wojciech Biegajło | N: GAMBLING | +9 | |||
21 | 13-zNS | Andrzej Iwański-Stanisław Pająk | S: ZIELONY Starachowice | +8 | ||
22 | 8-oEW | Paweł Gruszczyński-Sławomir Piechocki | N: RAL | +7 | ||
23 | 11-zNS | Piotr Kuc-Dzierżawski-Tomasz Stryszawski | S: Wisła - MILO | +6 | ||
8-zEW | Andrzej Aleksandrzak-Artur Wójcik | N: UKB KLEKS | +6 | |||
2-oNS | Zdzisław Kunc-Marek Rzeszutek | N: Bluerefrigeration | +6 | |||
12-oNS | Maciej Modrzejewski-Tadeusz Filaber | S: MKS MAZOVIA | +6 | |||
27 | 1-oEW | Andrzej Wasylko-Piotr Wasylko | N: ZOIM & FIORI GCKiB | +4 | ||
28 | 1-zNS | Rafał Gardzielewski-Paweł Kolwicz | N: ZOIM & FIORI GCKiB | +2 | ||
7-zNS | Tomasz Wasilewski-Tomasz Buchnajzer | N: KTB | +2 | |||
13-oEW | Maciej Dobrzyński-Janusz Gawęcki | S: ZIELONY Starachowice | +2 | |||
31 | 7-oNS | Eugeniusz Grzybek-Jerzy Mścisz | N: UNIA II | +1 | ||
32 | 14-oEW | Jerzy Brzustowski-Tomasz Pawluk | S: SPS EKO-RÓŻANKA | 0 | ||
14-oNS | Maciej Mąka-Janusz Buksa | S: LESKOWIEC-BESKID | 0 | |||
34 | 7-oEW | Marek Giża-Jacek Kokociński | N: KTB | -1 | ||
35 | 7-zEW | Maciej Piasecki-Cezary Bura | N: UNIA II | -2 | ||
13-oNS | Michał Wróbel-Agnieszka Pietrzyk | S: JKBS Jastrzębie Zdrój | -2 | |||
1-zEW | Jarosław Cieślak-Dominik Filipowicz | N: COMFORT SA | -2 | |||
38 | 1-oNS | Maciej Wręczycki-Grzegorz Bajek | N: COMFORT SA | -4 | ||
39 | 8-zNS | Marek Barylewski-Piotr Walczak | N: RAL | -6 | ||
2-oEW | Ewa Miszewska-Witold Tomaszek | N: ELEKTROWNIA PAB | -6 | |||
11-zEW | Żaneta Pisarskiene-Ramunas Grigoraitis | S: SUDOVIA | -6 | |||
12-oEW | Tomasz Sielicki-Kamil Nowak | S: Bridge24.pl 2 | -6 | |||
43 | 8-oNS | Karol Filipowicz-Ryszard Pałasz | N: UKB KLEKS | -7 | ||
44 | 13-zEW | Krzysztof Góra-Zdzisław Ingielewicz | S: JKBS Jastrzębie Zdrój | -8 | ||
45 | 6-zEW | Henryk Łakomski-Andrzej Sulima | N: VĘGORIA WCK | -9 | ||
10-zEW | Grzegorz Lewaciak-Adam Pawłowski | S: KDK I Kutno | -9 | |||
47 | 11-oEW | Marek Jaworski-Maciej Rodzaj | S: Wisła - MILO | -10 | ||
3-oNS | Aleksander Kud-Robert Biel | N: BIOPAX.PL | -10 | |||
16-oEW | Jerzy Zaremba-Piotr Żak | S: INWIT Pabianice | -10 | |||
50 | 12-zEW | Piotr Krajewski-Igor Łosiewicz | S: MKS MAZOVIA | -11 | ||
9-zNS | Bogusław Mojżesz-Piotr Matkowski | S: BSBS II Bielsko-Biała | -11 | |||
52 | 14-zNS | Paweł Szymonik-Rafał Niedzielski | S: SPS EKO-RÓŻANKA | -12 | ||
5-zEW | Andrzej Jeleniewski-Piotr Klimacki | N: AD | -12 | |||
54 | 4-zNS | Karol Szwenkel-Tadeusz Szwenkel | N: JANTAR | -15 | ||
55 | 3-zEW | Piotr Korecki-Marcin Preisner | N: BIOPAX.PL | -16 | ||
56 | 4-oEW | Dominik Kaszowski-Andrzej Wilemski | N: JANTAR | -17 | ||
2-zEW | Jacek Krystecki-Krzysztof Lewandowski | N: Bluerefrigeration | -17 | |||
58 | 6-oNS | Tomasz Jochymski-Michał Kania | N: VĘGORIA WCK | -20 | ||
10-oEW | Krzysztof Kleinrok-Andrzej Szepczyński | S: CZARNA PAPUGA | -20 | |||
60 | 5-oEW | Adam Kozłowski-Michał Lewiński | N: GSBS KART-EL | -22 | ||
61 | 16-zNS | Zdzisław Beling-Janusz Makaruk | S: INWIT Pabianice | -28 | ||
9-oEW | Kazimierz Cios-Jerzy Stworzewicz | S: BSBS II Bielsko-Biała | -28 | |||
63 | 15-zEW | Andrzej Szymczak-Ireneusz Kowalczyk | S: MAGMA Zawiercie | -29 | ||
64 | 15-oEW | Stanisław Mączka-Edward Sucharda | S: ZweryfikujFirmę.pl AZS UW | -33 | ||
Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999 |