BUTLER, RUNDA 13 SEGMENT 2 | ||||||
miejsce | stół | team | impy | Rzd# | ||
1 | 6-oEW | Paweł Siwiński-Zdzisław Świątek | N: GSBS KART-EL | +62 | 13 | |
2 | 12-zEW | Edward Warząchowski-Bogdan Palikot | S: CZARNA PAPUGA | +37 | 14 | |
3 | 10-oNS | Przemysław Błaszczyk-Marta Maj-Rudnicka | S: KDK I Kutno | +36 | 15 | |
4 | 9-zNS | Piotr Wiankowski-Piotr Nawrocki | S: Bridge24.pl 2 | +33 | 16 | |
5 | 15-oNS | Piotr Kucharski-Stanisław Pająk | S: ZIELONY Starachowice | +29 | 17 | |
8-oNS | Paweł Gruszczyński-Sławomir Piechocki | N: RAL | +29 | 18 | ||
7 | 11-oNS | Mateusz Stępiński-Stanisław Mączka | S: ZweryfikujFirmę.pl AZS UW | +28 | 19 | |
12-oEW | Andrzej Szymczak-Ireneusz Kowalczyk | S: MAGMA Zawiercie | +28 | 20 | ||
9 | 2-zEW | Tomasz Bartnicki-Aleksander Kud | N: BIOPAX.PL | +26 | 21 | |
14-oEW | Witold Turant-Marek Tyran | S: INWIT Pabianice | +26 | 22 | ||
11 | 8-zNS | Jan Borychowski-Bogdan Świątek | N: KTB | +23 | 23 | |
12 | 3-zNS | Marcin Dobrowolski-Anna Maduzia | N: ELEKTROWNIA PAB | +22 | 24 | |
13 | 4-oEW | Krzysztof Brudka-Marcin Pędziński | N: GRICON STARKA PAB | +21 | ||
14 | 2-oNS | Piotr Korecki-Marcin Preisner | N: BIOPAX.PL | +18 | ||
15 | 7-oEW | Dariusz Biedrzycki-Wojciech Palmowski | N: GAMBLING | +17 | ||
16 | 16-oNS | Bogdan Palczyński-Maciej Rodzaj | S: Wisła - MILO | +15 | ||
17 | 9-oEW | Bartosz Chmurski-Kamil Nowak | S: Bridge24.pl 2 | +14 | ||
18 | 3-oNS | Ireneusz Dzikowski-Wacław Wejknis | N: GTB ANDRZEJKI | +12 | ||
10-zNS | Jacek Radomski-Michał Witkowski | S: JKBS Jastrzębie Zdrój | +12 | |||
20 | 1-oEW | Michał Wittenbeck-Paweł Wittenbeck | N: ZOIM & FIORI GCKiB | +11 | ||
21 | 5-zNS | Karol Szwenkel-Andrzej Wilemski | N: JANTAR | +10 | ||
22 | 13-zEW | Kazimierz Lichawski-Joanna Brede | S: BSBS II Bielsko-Biała | +9 | ||
23 | 6-zEW | Grażyna Busse-Marek Szukała | N: UNIA II | +8 | ||
13-oNS | Kazimierz Cios-Jerzy Stworzewicz | S: BSBS II Bielsko-Biała | +8 | |||
25 | 15-zEW | Andrzej Iwański-Włodzimierz Maryniowski | S: ZIELONY Starachowice | +6 | ||
4-zEW | Dariusz Bogucki-Tadeusz Kaczanowski | N: AD | +6 | |||
27 | 7-zEW | Łukasz Brede-Marek Markowski | N: UKB KLEKS | +5 | ||
28 | 5-oEW | Dominik Kaszowski-Tomasz Woźniak | N: JANTAR | +4 | ||
14-zEW | Piotr Krajewski-Igor Łosiewicz | S: MKS MAZOVIA | +4 | |||
30 | 1-zEW | Zdzisław Kunc-Marek Rzeszutek | N: Bluerefrigeration | +2 | ||
31 | 16-zNS | Marcin Bartoszewski-Grzegorz Deptuła | S: ETB Ełk | +1 | ||
11-zNS | Arunas Jankauskas-Vołodymyr Dragan | S: SUDOVIA | +1 | |||
33 | 16-zEW | Piotr Kuc-Dzierżawski-Tomasz Stryszawski | S: Wisła - MILO | -1 | ||
11-zEW | Karol Gałązka-Jan Betley | S: ZweryfikujFirmę.pl AZS UW | -1 | |||
35 | 1-zNS | Andrzej Wasylko-Paweł Woźnicki | N: ZOIM & FIORI GCKiB | -2 | ||
36 | 5-oNS | Henryk Łakomski-Andrzej Sulima | N: VĘGORIA WCK | -4 | ||
14-zNS | Zdzisław Beling-Janusz Makaruk | S: INWIT Pabianice | -4 | |||
38 | 7-zNS | Kazimierz Dobrzyniecki-Wojciech Biegajło | N: GAMBLING | -5 | ||
39 | 4-zNS | Justyna Stachowiak-Kluz-Robert Nowicki | N: GRICON STARKA PAB | -6 | ||
15-zNS | Robert Różak-Piotr Radzikowski | S: LESKOWIEC-BESKID | -6 | |||
41 | 13-oEW | Jerzy Brzustowski-Tomasz Pawluk | S: SPS EKO-RÓŻANKA | -8 | ||
6-zNS | Jerzy Kozyczkowski-Jacek Leśniczak | N: GSBS KART-EL | -8 | |||
43 | 13-zNS | Paweł Szymonik-Rafał Niedzielski | S: SPS EKO-RÓŻANKA | -9 | ||
44 | 5-zEW | Tomasz Jochymski-Michał Kania | N: VĘGORIA WCK | -10 | ||
45 | 1-oNS | Kamila Kukuła-Janusz Drozdowski | N: Bluerefrigeration | -11 | ||
46 | 10-zEW | Grzegorz Lewaciak-Adam Pawłowski | S: KDK I Kutno | -12 | ||
3-oEW | Ewa Miszewska-Witold Tomaszek | N: ELEKTROWNIA PAB | -12 | |||
48 | 9-oNS | Piotr Dybicz-Tomasz Kiełbasa | S: Akademia Brydża AZS UW | -14 | ||
49 | 16-oEW | Przemysław Bednarski-Dariusz Prawdzik | S: ETB Ełk | -15 | ||
50 | 7-oNS | Andrzej Aleksandrzak-Artur Wójcik | N: UKB KLEKS | -17 | ||
51 | 2-oEW | Marek Czerepak-Paweł Kowalczewski | N: COMFORT SA | -18 | ||
52 | 4-oNS | Andrzej Jeleniewski-Piotr Klimacki | N: AD | -21 | ||
53 | 3-zEW | Tomasz Gotard-Krzysztof Sikorski | N: GTB ANDRZEJKI | -22 | ||
54 | 8-zEW | Tomasz Kłys-Jerzy Nowak | N: RAL | -23 | ||
55 | 2-zNS | Jarosław Cieślak-Dominik Filipowicz | N: COMFORT SA | -26 | ||
14-oNS | Jan Nadaj-Andrzej Ogłoblin | S: MKS MAZOVIA | -26 | |||
57 | 11-oEW | Sonata Simanaitiene-Ramunas Grigoraitis | S: SUDOVIA | -28 | ||
12-oNS | Krzysztof Kleinrok-Andrzej Szepczyński | S: CZARNA PAPUGA | -28 | |||
59 | 8-oEW | Grzegorz Dembiński-Andrzej Syrek | N: KTB | -29 | ||
15-oEW | Ryszard Jaśkiewicz-Ryszard Woliński | S: LESKOWIEC-BESKID | -29 | |||
61 | 9-zEW | Filip Trojański-Jakub Bazyluk | S: Akademia Brydża AZS UW | -33 | ||
62 | 10-oEW | Michał Wróbel-Agnieszka Pietrzyk | S: JKBS Jastrzębie Zdrój | -36 | ||
63 | 12-zNS | Stefan Kowalczyk-Jan Sucharkiewicz | S: MAGMA Zawiercie | -37 | ||
64 | 6-oNS | Eugeniusz Grzybek-Jerzy Mścisz | N: UNIA II | -62 | ||
Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999 |