BUTLER, RUNDA 14 SEGMENT 1 | ||||||
miejsce | stół | team | impy | Rzd# | ||
1 | 11-oEW | Tomasz Pawluk-Rafał Niedzielski | S: SPS EKO-RÓŻANKA | +31 | 1 | |
2 | 13-oNS | Kazimierz Cios-Jerzy Stworzewicz | S: BSBS II Bielsko-Biała | +30 | 2 | |
3 | 8-oEW | Krzysztof Brudka-Marcin Pędziński | N: GRICON STARKA PAB | +25 | 3 | |
4 | 3-zEW | Łukasz Brede-Marek Markowski | N: UKB KLEKS | +23 | 4 | |
15-oNS | Krzysztof Góra-Michał Wróbel | S: JKBS Jastrzębie Zdrój | +23 | 5 | ||
6 | 14-oNS | Maciej Modrzejewski-Tadeusz Filaber | S: MKS MAZOVIA | +22 | 6 | |
5-zNS | Jacek Krystecki-Krzysztof Lewandowski | N: Bluerefrigeration | +22 | 7 | ||
8 | 12-zNS | Zdzisław Beling-Janusz Makaruk | S: INWIT Pabianice | +19 | 8 | |
9 | 11-zNS | Grzegorz Rewer-Jerzy Brzustowski | S: SPS EKO-RÓŻANKA | +18 | 9 | |
1-oNS | Piotr Wasylko-Paweł Wittenbeck | N: ZOIM & FIORI GCKiB | +18 | 10 | ||
7-oEW | Ewa Miszewska-Witold Tomaszek | N: ELEKTROWNIA PAB | +18 | 11 | ||
12 | 3-oNS | Karol Filipowicz-Ryszard Pałasz | N: UKB KLEKS | +13 | 12 | |
13 | 13-zEW | Kazimierz Lichawski-Joanna Brede | S: BSBS II Bielsko-Biała | +11 | ||
14 | 4-oEW | Paweł Pietrażycki-Konrad Wójcik | N: BIOPAX.PL | +10 | ||
16-oNS | Tomasz Sielicki-Kamil Nowak | S: Bridge24.pl 2 | +10 | |||
16 | 16-zNS | Karol Gałązka-Jan Betley | S: ZweryfikujFirmę.pl AZS UW | +9 | ||
7-zEW | Paweł Siwiński-Zdzisław Świątek | N: GSBS KART-EL | +9 | |||
18 | 10-oEW | Wojciech Sołtysik-Marek Witek | S: MAGMA Zawiercie | +8 | ||
19 | 14-zNS | Maciej Mąka-Janusz Buksa | S: LESKOWIEC-BESKID | +7 | ||
20 | 12-oEW | Witold Turant-Marek Tyran | S: INWIT Pabianice | +6 | ||
6-oNS | Dariusz Biedrzycki-Wojciech Palmowski | N: GAMBLING | +6 | |||
5-oEW | Zdzisław Kunc-Marek Rzeszutek | N: Bluerefrigeration | +6 | |||
23 | 15-zEW | Jacek Radomski-Michał Witkowski | S: JKBS Jastrzębie Zdrój | +5 | ||
8-zNS | Anna Kręglewska-Wnuk-Piotr Lutostański | N: GRICON STARKA PAB | +5 | |||
25 | 4-zNS | Zofia Miechowicz-Tomasz Bartnicki | N: BIOPAX.PL | +3 | ||
2-zNS | Piotr Klimacki-Andrzej Wielowieyski | N: AD | +3 | |||
27 | 9-oNS | Kacper Kopka-Piotr Jasiński | S: Akademia Brydża AZS UW | +2 | ||
9-zEW | Piotr Dybicz-Tomasz Kiełbasa | S: Akademia Brydża AZS UW | +2 | |||
29 | 6-zNS | Jarosław Cieślak-Dominik Filipowicz | N: COMFORT SA | +1 | ||
2-oNS | Eugeniusz Grzybek-Jerzy Mścisz | N: UNIA II | +1 | |||
31 | 10-zEW | Grzegorz Lewaciak-Adam Pawłowski | S: KDK I Kutno | 0 | ||
1-zEW | Andrzej Wasylko-Paweł Woźnicki | N: ZOIM & FIORI GCKiB | 0 | |||
1-zNS | Tomasz Jochymski-Michał Kania | N: VĘGORIA WCK | 0 | |||
10-zNS | Stefan Kowalczyk-Jan Sucharkiewicz | S: MAGMA Zawiercie | 0 | |||
35 | 6-zEW | Kazimierz Dobrzyniecki-Wojciech Biegajło | N: GAMBLING | -1 | ||
2-oEW | Andrzej Jeleniewski-Tadeusz Kaczanowski | N: AD | -1 | |||
37 | 9-zNS | Piotr Kuc-Dzierżawski-Tomasz Stryszawski | S: Wisła - MILO | -2 | ||
9-oEW | Marek Jaworski-Maciej Rodzaj | S: Wisła - MILO | -2 | |||
39 | 4-zEW | Paweł Gruszczyński-Sławomir Piechocki | N: RAL | -3 | ||
2-zEW | Grażyna Busse-Marek Szukała | N: UNIA II | -3 | |||
41 | 15-zNS | Marcin Bartoszewski-Grzegorz Deptuła | S: ETB Ełk | -5 | ||
8-zEW | Karol Szwenkel-Andrzej Wilemski | N: JANTAR | -5 | |||
43 | 5-oNS | Grzegorz Dembiński-Andrzej Syrek | N: KTB | -6 | ||
12-oNS | Andrzej Lubojemski-Mirosław Sady | S: CZARNA PAPUGA | -6 | |||
6-oEW | Maciej Wręczycki-Grzegorz Bajek | N: COMFORT SA | -6 | |||
46 | 14-zEW | Jan Nadaj-Andrzej Ogłoblin | S: MKS MAZOVIA | -7 | ||
47 | 10-oNS | Przemysław Błaszczyk-Marta Maj-Rudnicka | S: KDK I Kutno | -8 | ||
48 | 7-zNS | Stanisław Zakrzewski-Maciej Sobieralski | N: ELEKTROWNIA PAB | -9 | ||
16-zEW | Piotr Wiankowski-Piotr Nawrocki | S: Bridge24.pl 2 | -9 | |||
50 | 16-oEW | Paweł Szymaszczyk-Edward Sucharda | S: ZweryfikujFirmę.pl AZS UW | -10 | ||
4-oNS | Jerzy Nowak-Piotr Walczak | N: RAL | -10 | |||
52 | 13-zNS | Piotr Kucharski-Mirosław Rafalski | S: ZIELONY Starachowice | -11 | ||
53 | 3-oEW | Ireneusz Dzikowski-Wacław Wejknis | N: GTB ANDRZEJKI | -13 | ||
54 | 11-zEW | Arunas Jankauskas-Sonata Simanaitiene | S: SUDOVIA | -18 | ||
7-oNS | Adam Kozłowski-Michał Lewiński | N: GSBS KART-EL | -18 | |||
1-oEW | Dariusz Kozłowski-Andrzej Sulima | N: VĘGORIA WCK | -18 | |||
57 | 12-zEW | Krzysztof Kleinrok-Jarosław Posłuszny | S: CZARNA PAPUGA | -22 | ||
5-zEW | Jan Borychowski-Bogdan Świątek | N: KTB | -22 | |||
14-oEW | Robert Różak-Piotr Radzikowski | S: LESKOWIEC-BESKID | -22 | |||
60 | 15-oEW | Marcin Czarniawski-Tomasz Małachowski | S: ETB Ełk | -23 | ||
3-zNS | Sławomir Henclik-Andrzej Zaleski | N: GTB ANDRZEJKI | -23 | |||
62 | 8-oNS | Dominik Kaszowski-Tomasz Woźniak | N: JANTAR | -25 | ||
63 | 13-oEW | Maciej Dobrzyński-Janusz Gawęcki | S: ZIELONY Starachowice | -30 | ||
64 | 11-oNS | Janusz Kowalewski-Jerzy Gober | S: SUDOVIA | -31 | ||
Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999 |