BUTLER, RUNDA 8 SEGMENT 2 | ||||||
miejsce | stół | team | impy | Rzd# | ||
1 | 16-zNS | Przemysław Błaszczyk-Marta Maj-Rudnicka | S: KDK I Kutno | +35 | 13 | |
2 | 7-zEW | Tomasz Osiński-Karol Szwenkel | N: JANTAR | +30 | 14 | |
3 | 4-zNS | Sławomir Henclik-Andrzej Zaleski | N: GTB ANDRZEJKI | +28 | 15 | |
4 | 12-zNS | Piotr Kuc-Dzierżawski-Tomasz Stryszawski | S: Wisła - MILO | +27 | 16 | |
5 | 16-oEW | Andrzej Kozikowski-Wiesław Niciński | S: KDK I Kutno | +26 | 17 | |
2-zNS | Henryk Łakomski-Andrzej Sulima | N: VĘGORIA WCK | +26 | 18 | ||
7 | 5-zNS | Piotr Korecki-Marcin Preisner | N: BIOPAX.PL | +25 | 19 | |
8 | 15-zEW | Jarosław Posłuszny-Mirosław Sady | S: CZARNA PAPUGA | +24 | 20 | |
9 | 15-oEW | Kacper Kopka-Krzysztof Cichy | S: Akademia Brydża AZS UW | +23 | 21 | |
10 | 11-zEW | Tomasz Sielicki-Kamil Nowak | S: Bridge24.pl 2 | +21 | 22 | |
6-oEW | Jakub Patreuha-Patryk Patreuha | N: Bluerefrigeration | +21 | 23 | ||
12 | 6-zEW | Stanisław Janik-Jacek Leśniczak | N: GSBS KART-EL | +20 | 24 | |
8-zNS | Marcin Dobrowolski-Anna Maduzia | N: ELEKTROWNIA PAB | +20 | |||
14 | 10-zEW | Andrzej Iwański-Stanisław Pająk | S: ZIELONY Starachowice | +19 | ||
15 | 14-zEW | Jerzy Stworzewicz-Jerzy Ujma | S: BSBS II Bielsko-Biała | +15 | ||
16 | 13-oEW | Marcin Czarniawski-Tomasz Małachowski | S: ETB Ełk | +13 | ||
17 | 12-oEW | Bogdan Palczyński-Reginald Sukiennik | S: Wisła - MILO | +12 | ||
18 | 8-oEW | Ewa Miszewska-Witold Tomaszek | N: ELEKTROWNIA PAB | +11 | ||
19 | 9-zEW | Karol Gałązka-Jan Betley | S: ZweryfikujFirmę.pl AZS UW | +10 | ||
20 | 11-oEW | Zbigniew Mącior-Leszek Niemiec | S: MAGMA Zawiercie | +9 | ||
1-oEW | Piotr Wasylko-Paweł Wittenbeck | N: ZOIM & FIORI GCKiB | +9 | |||
22 | 5-oEW | Tomasz Bartnicki-Aleksander Kud | N: BIOPAX.PL | +8 | ||
23 | 1-zEW | Eugeniusz Grzybek-Jerzy Mścisz | N: UNIA II | +7 | ||
24 | 3-zEW | Paweł Gruszczyński-Sławomir Piechocki | N: RAL | +5 | ||
25 | 14-oEW | Witold Turant-Marek Tyran | S: INWIT Pabianice | +4 | ||
3-oNS | Marek Barylewski-Piotr Walczak | N: RAL | +4 | |||
10-oNS | Maciej Dobrzyński-Piotr Kucharski | S: ZIELONY Starachowice | +4 | |||
28 | 13-zEW | Piotr Krajewski-Igor Łosiewicz | S: MKS MAZOVIA | +3 | ||
7-oNS | Dominik Kaszowski-Tomasz Woźniak | N: JANTAR | +3 | |||
30 | 9-oEW | Ryszard Jaśkiewicz-Ryszard Woliński | S: LESKOWIEC-BESKID | +2 | ||
31 | 2-oEW | Tomasz Jochymski-Michał Kania | N: VĘGORIA WCK | +1 | ||
32 | 4-oEW | Tomasz Gotard-Krzysztof Sikorski | N: GTB ANDRZEJKI | 0 | ||
4-oNS | Jan Borychowski-Bogdan Świątek | N: KTB | 0 | |||
34 | 2-oNS | Andrzej Aleksandrzak-Artur Wójcik | N: UKB KLEKS | -1 | ||
35 | 9-oNS | Mateusz Stępiński-Stanisław Mączka | S: ZweryfikujFirmę.pl AZS UW | -2 | ||
36 | 13-zNS | Tomasz Lisica-Grzegorz Probola | S: ETB Ełk | -3 | ||
7-oEW | Maciej Wręczycki-Grzegorz Bajek | N: COMFORT SA | -3 | |||
38 | 10-oEW | Paweł Szymonik-Rafał Niedzielski | S: SPS EKO-RÓŻANKA | -4 | ||
14-oNS | Kazimierz Cios-Leszek Krzeczek | S: BSBS II Bielsko-Biała | -4 | |||
3-oEW | Dariusz Bogucki-Tadeusz Kaczanowski | N: AD | -4 | |||
41 | 3-zNS | Aleksander Downar-Zapolski-Andrzej Wielowieyski | N: AD | -5 | ||
42 | 1-zNS | Andrzej Wasylko-Paweł Woźnicki | N: ZOIM & FIORI GCKiB | -7 | ||
43 | 5-oNS | Dariusz Biedrzycki-Wojciech Palmowski | N: GAMBLING | -8 | ||
44 | 11-oNS | Piotr Wiankowski-Piotr Nawrocki | S: Bridge24.pl 2 | -9 | ||
1-oNS | Cezary Bura-Bogdan Grzelak | N: UNIA II | -9 | |||
46 | 9-zNS | Maciej Mąka-Janusz Buksa | S: LESKOWIEC-BESKID | -10 | ||
47 | 8-oNS | Krzysztof Brudka-Justyna Stachowiak-Kluz | N: GRICON STARKA PAB | -11 | ||
48 | 12-oNS | Michał Wróbel-Agnieszka Pietrzyk | S: JKBS Jastrzębie Zdrój | -12 | ||
49 | 13-oNS | Maciej Modrzejewski-Tadeusz Filaber | S: MKS MAZOVIA | -13 | ||
50 | 14-zNS | Artur Wasiak-Zuzanna Moszczyńska | S: INWIT Pabianice | -15 | ||
51 | 10-zNS | Elżbieta Waniurska-Grzegorz Cieślak | S: SPS EKO-RÓŻANKA | -19 | ||
52 | 6-zNS | Zdzisław Kunc-Marek Rzeszutek | N: Bluerefrigeration | -20 | ||
8-zEW | Marcin Pędziński-Grzegorz Rojewski | N: GRICON STARKA PAB | -20 | |||
54 | 6-oNS | Adam Kozłowski-Michał Lewiński | N: GSBS KART-EL | -21 | ||
11-zNS | Stefan Kowalczyk-Jan Sucharkiewicz | S: MAGMA Zawiercie | -21 | |||
56 | 15-oNS | Edward Warząchowski-Bogdan Palikot | S: CZARNA PAPUGA | -23 | ||
57 | 15-zNS | Filip Trojański-Jakub Bazyluk | S: Akademia Brydża AZS UW | -24 | ||
58 | 5-zEW | Kazimierz Dobrzyniecki-Wojciech Biegajło | N: GAMBLING | -25 | ||
59 | 2-zEW | Karol Filipowicz-Ryszard Pałasz | N: UKB KLEKS | -26 | ||
16-oNS | Mirosław Liszewski-Jerzy Gober | S: SUDOVIA | -26 | |||
61 | 12-zEW | Michał Błach-Zbigniew Guła | S: JKBS Jastrzębie Zdrój | -27 | ||
62 | 4-zEW | Grzegorz Dembiński-Andrzej Syrek | N: KTB | -28 | ||
63 | 7-zNS | Jarosław Cieślak-Marek Czerepak | N: COMFORT SA | -30 | ||
64 | 16-zEW | Sonata Simanaitiene-Ramunas Grigoraitis | S: SUDOVIA | -35 | ||
Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999 |