BUTLER, RUNDA 9 SEGMENT 2 | ||||||
miejsce | stół | team | impy | Rzd# | ||
1 | 11-oNS | Piotr Wiankowski-Piotr Nawrocki | S: Bridge24.pl 2 | +25 | 13 | |
2 | 6-zEW | Jarosław Cieślak-Dominik Filipowicz | N: COMFORT SA | +24 | 14 | |
3 | 3-zNS | Marek Barylewski-Piotr Walczak | N: RAL | +19 | 15 | |
16-zEW | Andrzej Lubojemski-Edward Warząchowski | S: CZARNA PAPUGA | +19 | 16 | ||
5 | 7-zNS | Dariusz Bogucki-Vasil Valchev | N: AD | +14 | 17 | |
6 | 2-zEW | Stanisław Janik-Jacek Leśniczak | N: GSBS KART-EL | +13 | 18 | |
7 | 8-oNS | Aleksander Kud-Andrzej Łagosz | N: BIOPAX.PL | +12 | 19 | |
12-zEW | Maciej Dobrzyński-Janusz Gawęcki | S: ZIELONY Starachowice | +12 | 20 | ||
9 | 4-oNS | Krzysztof Brudka-Justyna Stachowiak-Kluz | N: GRICON STARKA PAB | +11 | 21 | |
6-oEW | Henryk Łakomski-Andrzej Sulima | N: VĘGORIA WCK | +11 | 22 | ||
10-oEW | Zbigniew Mącior-Leszek Niemiec | S: MAGMA Zawiercie | +11 | 23 | ||
12 | 14-zNS | Piotr Jasiński-Tomasz Kiełbasa | S: Akademia Brydża AZS UW | +10 | 24 | |
13 | 13-oEW | Witold Turant-Marek Tyran | S: INWIT Pabianice | +9 | ||
8-zNS | Sławomir Henclik-Andrzej Zaleski | N: GTB ANDRZEJKI | +9 | |||
10-zNS | Andrzej Szymczak-Ireneusz Kowalczyk | S: MAGMA Zawiercie | +9 | |||
16 | 5-oNS | Ewa Miszewska-Witold Tomaszek | N: ELEKTROWNIA PAB | +8 | ||
17 | 9-oNS | Stanisław Mączka-Edward Sucharda | S: ZweryfikujFirmę.pl AZS UW | +7 | ||
12-oEW | Tomasz Lisica-Andrzej Tutaj | S: ETB Ełk | +7 | |||
19 | 14-oEW | Filip Trojański-Jakub Bazyluk | S: Akademia Brydża AZS UW | +5 | ||
7-oNS | Zdzisław Kunc-Marek Rzeszutek | N: Bluerefrigeration | +5 | |||
21 | 15-oEW | Andrzej Kozikowski-Wiesław Niciński | S: KDK I Kutno | +4 | ||
11-zEW | Tomasz Sielicki-Kamil Nowak | S: Bridge24.pl 2 | +4 | |||
2-oNS | Adam Kozłowski-Michał Lewiński | N: GSBS KART-EL | +4 | |||
24 | 9-zNS | Grzegorz Rewer-Sławomir Czech | S: SPS EKO-RÓŻANKA | +3 | ||
1-zEW | Rafał Gardzielewski-Piotr Wasylko | N: ZOIM & FIORI GCKiB | +3 | |||
26 | 15-zNS | Przemysław Błaszczyk-Marta Maj-Rudnicka | S: KDK I Kutno | +2 | ||
13-zNS | Jerzy Zaremba-Piotr Żak | S: INWIT Pabianice | +2 | |||
28 | 4-zNS | Łukasz Brede-Artur Wójcik | N: UKB KLEKS | +1 | ||
3-oNS | Tomasz Osiński-Karol Szwenkel | N: JANTAR | +1 | |||
16-oEW | Sonata Simanaitiene-Ramunas Grigoraitis | S: SUDOVIA | +1 | |||
5-zNS | Grażyna Busse-Marek Szukała | N: UNIA II | +1 | |||
32 | 1-oEW | Dariusz Biedrzycki-Wojciech Palmowski | N: GAMBLING | 0 | ||
1-oNS | Michał Wittenbeck-Paweł Wittenbeck | N: ZOIM & FIORI GCKiB | 0 | |||
34 | 5-zEW | Marcin Dobrowolski-Anna Maduzia | N: ELEKTROWNIA PAB | -1 | ||
16-oNS | Bogdan Palikot-Andrzej Szepczyński | S: CZARNA PAPUGA | -1 | |||
4-zEW | Marcin Pędziński-Grzegorz Rojewski | N: GRICON STARKA PAB | -1 | |||
3-oEW | Paweł Gruszczyński-Sławomir Piechocki | N: RAL | -1 | |||
38 | 13-zEW | Krzysztof Góra-Zdzisław Ingielewicz | S: JKBS Jastrzębie Zdrój | -2 | ||
15-zEW | Jerzy Stworzewicz-Jerzy Ujma | S: BSBS II Bielsko-Biała | -2 | |||
40 | 1-zNS | Kazimierz Dobrzyniecki-Wojciech Biegajło | N: GAMBLING | -3 | ||
9-zEW | Paweł Szymaszczyk-Mateusz Stępiński | S: ZweryfikujFirmę.pl AZS UW | -3 | |||
42 | 11-zNS | Piotr Kuc-Dzierżawski-Tomasz Stryszawski | S: Wisła - MILO | -4 | ||
2-oEW | Grzegorz Dembiński-Marek Giża | N: KTB | -4 | |||
15-oNS | Kazimierz Lichawski-Joanna Brede | S: BSBS II Bielsko-Biała | -4 | |||
45 | 14-oNS | Jan Nadaj-Andrzej Ogłoblin | S: MKS MAZOVIA | -5 | ||
7-oEW | Aleksander Downar-Zapolski-Tadeusz Kaczanowski | N: AD | -5 | |||
47 | 9-oEW | Paweł Szymonik-Rafał Niedzielski | S: SPS EKO-RÓŻANKA | -7 | ||
12-oNS | Piotr Kucharski-Stanisław Pająk | S: ZIELONY Starachowice | -7 | |||
49 | 5-oEW | Eugeniusz Grzybek-Jerzy Mścisz | N: UNIA II | -8 | ||
50 | 13-oNS | Witold Białas-Aleksander Sejud | S: JKBS Jastrzębie Zdrój | -9 | ||
8-zEW | Piotr Korecki-Marcin Preisner | N: BIOPAX.PL | -9 | |||
10-zEW | Ryszard Jaśkiewicz-Ryszard Woliński | S: LESKOWIEC-BESKID | -9 | |||
53 | 14-zEW | Maciej Modrzejewski-Tadeusz Filaber | S: MKS MAZOVIA | -10 | ||
54 | 10-oNS | Jacek Herman-Orhan Aker | S: LESKOWIEC-BESKID | -11 | ||
6-oNS | Maciej Wręczycki-Grzegorz Bajek | N: COMFORT SA | -11 | |||
4-oEW | Karol Filipowicz-Ryszard Pałasz | N: UKB KLEKS | -11 | |||
57 | 8-oEW | Tomasz Gotard-Krzysztof Sikorski | N: GTB ANDRZEJKI | -12 | ||
12-zNS | Marcin Czarniawski-Tomasz Małachowski | S: ETB Ełk | -12 | |||
59 | 2-zNS | Jan Borychowski-Bogdan Świątek | N: KTB | -13 | ||
60 | 7-zEW | Janusz Drozdowski-Piotr Kulesza | N: Bluerefrigeration | -14 | ||
61 | 16-zNS | Arunas Jankauskas-Julij Chumak | S: SUDOVIA | -19 | ||
3-zEW | Andrzej Wilemski-Tomasz Woźniak | N: JANTAR | -19 | |||
63 | 6-zNS | Tomasz Jochymski-Michał Kania | N: VĘGORIA WCK | -24 | ||
64 | 11-oEW | Marek Jaworski-Maciej Rodzaj | S: Wisła - MILO | -25 | ||
Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999 |