BUTLER, RUNDA 15 SEGMENT 1 | ||||||
miejsce | stół | team | impy | Rzd# | ||
1 | 6-oNS | Piotr Wiankowski-Piotr Nawrocki | Bridge24.pl 2 | +34 | 1 | |
2 | 1-zEW | Kacper Kopka-Piotr Jasiński | Akademia Brydża AZS UW | +21 | 2 | |
3 | 8-zEW | Grzegorz Rewer-Sławomir Czech | SPS EKO-RÓŻANKA | +18 | 3 | |
2-oNS | Przemysław Błaszczyk-Marta Maj-Rudnicka | KDK I Kutno | +18 | 4 | ||
5 | 2-zNS | Robert Różak-Piotr Radzikowski | LESKOWIEC-BESKID | +17 | 5 | |
6 | 4-zEW | Edward Warząchowski-Bogdan Palikot | CZARNA PAPUGA | +12 | 6 | |
7 | 7-zNS | Stefan Kowalczyk-Jan Sucharkiewicz | MAGMA Zawiercie | +11 | 7 | |
5-oEW | Karol Gałązka-Anna Sztyber | ZweryfikujFirmę.pl AZS UW | +11 | 8 | ||
9 | 5-zEW | Michał Wróbel-Agnieszka Pietrzyk | JKBS Jastrzębie Zdrój | +7 | 9 | |
10 | 3-oNS | Julij Chumak-Vołodymyr Dragan | SUDOVIA | +3 | 10 | |
11 | 4-oEW | Kazimierz Lichawski-Joanna Brede | BSBS II Bielsko-Biała | +2 | 11 | |
12 | 3-zEW | Sonata Simanaitiene-Ramunas Grigoraitis | SUDOVIA | +1 | 12 | |
8-oNS | Paweł Szymonik-Jerzy Brzustowski | SPS EKO-RÓŻANKA | +1 | |||
7-oEW | Wojciech Sołtysik-Marek Witek | MAGMA Zawiercie | +1 | |||
6-zNS | Marcin Bartoszewski-Grzegorz Deptuła | ETB Ełk | +1 | |||
16 | 1-oNS | Piotr Dybicz-Tomasz Kiełbasa | Akademia Brydża AZS UW | 0 | ||
1-oEW | Witold Turant-Marek Tyran | INWIT Pabianice | 0 | |||
18 | 3-zNS | Jan Nadaj-Andrzej Ogłoblin | MKS MAZOVIA | -1 | ||
7-oNS | Maciej Dobrzyński-Janusz Gawęcki | ZIELONY Starachowice | -1 | |||
6-zEW | Bartosz Chmurski-Kamil Nowak | Bridge24.pl 2 | -1 | |||
8-oEW | Marek Jaworski-Bogdan Palczyński | Wisła - MILO | -1 | |||
22 | 4-oNS | Krzysztof Kleinrok-Andrzej Szepczyński | CZARNA PAPUGA | -2 | ||
23 | 3-oEW | Piotr Krajewski-Igor Łosiewicz | MKS MAZOVIA | -3 | ||
24 | 5-zNS | Mateusz Stępiński-Stanisław Mączka | ZweryfikujFirmę.pl AZS UW | -7 | ||
25 | 5-oNS | Jacek Radomski-Michał Witkowski | JKBS Jastrzębie Zdrój | -11 | ||
7-zEW | Andrzej Iwański-Stanisław Pająk | ZIELONY Starachowice | -11 | |||
27 | 4-zNS | Kazimierz Cios-Jerzy Stworzewicz | BSBS II Bielsko-Biała | -12 | ||
28 | 2-zEW | Grzegorz Lewaciak-Adam Pawłowski | KDK I Kutno | -17 | ||
29 | 2-oEW | Ryszard Jaśkiewicz-Ryszard Woliński | LESKOWIEC-BESKID | -18 | ||
8-zNS | Piotr Kuc-Dzierżawski-Tomasz Stryszawski | Wisła - MILO | -18 | |||
31 | 1-zNS | Jerzy Zaremba-Piotr Żak | INWIT Pabianice | -21 | ||
32 | 6-oEW | Marcin Czarniawski-Tomasz Małachowski | ETB Ełk | -34 | ||
Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999 |