BUTLER, RUNDA 8 SEGMENT 2 | ||||||
miejsce | stół | team | impy | Rzd# | ||
1 | 8-zNS | Przemysław Błaszczyk-Marta Maj-Rudnicka | KDK I Kutno | +41 | 13 | |
2 | 4-zNS | Piotr Kuc-Dzierżawski-Tomasz Stryszawski | Wisła - MILO | +35 | 14 | |
3 | 7-zEW | Jarosław Posłuszny-Mirosław Sady | CZARNA PAPUGA | +20 | 15 | |
8-oEW | Andrzej Kozikowski-Wiesław Niciński | KDK I Kutno | +20 | 16 | ||
5 | 7-oEW | Kacper Kopka-Krzysztof Cichy | Akademia Brydża AZS UW | +16 | 17 | |
6 | 3-zEW | Tomasz Sielicki-Kamil Nowak | Bridge24.pl 2 | +14 | 18 | |
7 | 2-zEW | Andrzej Iwański-Stanisław Pająk | ZIELONY Starachowice | +12 | 19 | |
8 | 2-oNS | Maciej Dobrzyński-Piotr Kucharski | ZIELONY Starachowice | +9 | 20 | |
9 | 5-oEW | Marcin Czarniawski-Tomasz Małachowski | ETB Ełk | +8 | 21 | |
10 | 4-oEW | Bogdan Palczyński-Reginald Sukiennik | Wisła - MILO | +7 | 22 | |
6-zEW | Jerzy Stworzewicz-Jerzy Ujma | BSBS II Bielsko-Biała | +7 | 23 | ||
12 | 1-zEW | Karol Gałązka-Jan Betley | ZweryfikujFirmę.pl AZS UW | +5 | 24 | |
1-oNS | Mateusz Stępiński-Stanisław Mączka | ZweryfikujFirmę.pl AZS UW | +5 | |||
14 | 5-zNS | Tomasz Lisica-Grzegorz Probola | ETB Ełk | +4 | ||
3-oEW | Zbigniew Mącior-Leszek Niemiec | MAGMA Zawiercie | +4 | |||
16 | 6-oNS | Kazimierz Cios-Leszek Krzeczek | BSBS II Bielsko-Biała | +2 | ||
17 | 6-oEW | Witold Turant-Marek Tyran | INWIT Pabianice | -2 | ||
18 | 3-oNS | Piotr Wiankowski-Piotr Nawrocki | Bridge24.pl 2 | -4 | ||
5-zEW | Piotr Krajewski-Igor Łosiewicz | MKS MAZOVIA | -4 | |||
20 | 1-oEW | Ryszard Jaśkiewicz-Ryszard Woliński | LESKOWIEC-BESKID | -5 | ||
1-zNS | Maciej Mąka-Janusz Buksa | LESKOWIEC-BESKID | -5 | |||
22 | 6-zNS | Artur Wasiak-Zuzanna Moszczyńska | INWIT Pabianice | -7 | ||
4-oNS | Michał Wróbel-Agnieszka Pietrzyk | JKBS Jastrzębie Zdrój | -7 | |||
24 | 5-oNS | Maciej Modrzejewski-Tadeusz Filaber | MKS MAZOVIA | -8 | ||
25 | 2-oEW | Paweł Szymonik-Rafał Niedzielski | SPS EKO-RÓŻANKA | -9 | ||
26 | 2-zNS | Elżbieta Waniurska-Grzegorz Cieślak | SPS EKO-RÓŻANKA | -12 | ||
27 | 3-zNS | Stefan Kowalczyk-Jan Sucharkiewicz | MAGMA Zawiercie | -14 | ||
28 | 7-oNS | Edward Warząchowski-Bogdan Palikot | CZARNA PAPUGA | -16 | ||
29 | 8-oNS | Mirosław Liszewski-Jerzy Gober | SUDOVIA | -20 | ||
7-zNS | Filip Trojański-Jakub Bazyluk | Akademia Brydża AZS UW | -20 | |||
31 | 4-zEW | Michał Błach-Zbigniew Guła | JKBS Jastrzębie Zdrój | -35 | ||
32 | 8-zEW | Sonata Simanaitiene-Ramunas Grigoraitis | SUDOVIA | -41 | ||
Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999 |