BUTLER, RUNDA 9 SEGMENT 2 | ||||||
miejsce | stół | team | impy | Rzd# | ||
1 | 3-oNS | Piotr Wiankowski-Piotr Nawrocki | Bridge24.pl 2 | +28 | 13 | |
2 | 8-zEW | Andrzej Lubojemski-Edward Warząchowski | CZARNA PAPUGA | +18 | 14 | |
3 | 6-zNS | Piotr Jasiński-Tomasz Kiełbasa | Akademia Brydża AZS UW | +12 | 15 | |
4 | 2-zNS | Andrzej Szymczak-Ireneusz Kowalczyk | MAGMA Zawiercie | +11 | 16 | |
4-zEW | Maciej Dobrzyński-Janusz Gawęcki | ZIELONY Starachowice | +11 | 17 | ||
6 | 2-oEW | Zbigniew Mącior-Leszek Niemiec | MAGMA Zawiercie | +9 | 18 | |
7 | 1-oNS | Stanisław Mączka-Edward Sucharda | ZweryfikujFirmę.pl AZS UW | +7 | 19 | |
8 | 5-oEW | Witold Turant-Marek Tyran | INWIT Pabianice | +6 | 20 | |
9 | 4-oEW | Tomasz Lisica-Andrzej Tutaj | ETB Ełk | +5 | 21 | |
1-zNS | Grzegorz Rewer-Sławomir Czech | SPS EKO-RÓŻANKA | +5 | 22 | ||
11 | 7-zNS | Przemysław Błaszczyk-Marta Maj-Rudnicka | KDK I Kutno | +4 | 23 | |
12 | 3-zEW | Tomasz Sielicki-Kamil Nowak | Bridge24.pl 2 | +3 | 24 | |
6-oEW | Filip Trojański-Jakub Bazyluk | Akademia Brydża AZS UW | +3 | |||
14 | 5-zNS | Jerzy Zaremba-Piotr Żak | INWIT Pabianice | +2 | ||
7-oEW | Andrzej Kozikowski-Wiesław Niciński | KDK I Kutno | +2 | |||
16 | 8-oNS | Bogdan Palikot-Andrzej Szepczyński | CZARNA PAPUGA | +1 | ||
17 | 8-oEW | Sonata Simanaitiene-Ramunas Grigoraitis | SUDOVIA | -1 | ||
18 | 5-zEW | Krzysztof Góra-Zdzisław Ingielewicz | JKBS Jastrzębie Zdrój | -2 | ||
7-oNS | Kazimierz Lichawski-Joanna Brede | BSBS II Bielsko-Biała | -2 | |||
20 | 3-zNS | Piotr Kuc-Dzierżawski-Tomasz Stryszawski | Wisła - MILO | -3 | ||
6-oNS | Jan Nadaj-Andrzej Ogłoblin | MKS MAZOVIA | -3 | |||
22 | 7-zEW | Jerzy Stworzewicz-Jerzy Ujma | BSBS II Bielsko-Biała | -4 | ||
23 | 1-zEW | Paweł Szymaszczyk-Mateusz Stępiński | ZweryfikujFirmę.pl AZS UW | -5 | ||
4-oNS | Piotr Kucharski-Stanisław Pająk | ZIELONY Starachowice | -5 | |||
25 | 5-oNS | Witold Białas-Aleksander Sejud | JKBS Jastrzębie Zdrój | -6 | ||
26 | 1-oEW | Paweł Szymonik-Rafał Niedzielski | SPS EKO-RÓŻANKA | -7 | ||
27 | 2-oNS | Jacek Herman-Orhan Aker | LESKOWIEC-BESKID | -9 | ||
28 | 4-zNS | Marcin Czarniawski-Tomasz Małachowski | ETB Ełk | -11 | ||
2-zEW | Ryszard Jaśkiewicz-Ryszard Woliński | LESKOWIEC-BESKID | -11 | |||
30 | 6-zEW | Maciej Modrzejewski-Tadeusz Filaber | MKS MAZOVIA | -12 | ||
31 | 8-zNS | Arunas Jankauskas-Julij Chumak | SUDOVIA | -18 | ||
32 | 3-oEW | Marek Jaworski-Maciej Rodzaj | Wisła - MILO | -28 | ||
Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999 |