INDYWIDUALNA KLASYFIKACJA BUTLERA
bez zawodników, którzy nie mają szans na rozegranie 50% rozdań
 
miejsce teamimp/rzdroz-
dania
1-11-22-12-23-13-24-14-25-15-2
1Marek WoźniakSW: ERBUD KS AZS Wratislavia 1.9736+26+35       +10
2Jarosław DudaSE: J&J Kraków1.8136       +28+28+9
3Jan MazurkiewiczNE: ABNEGAT Warszawa1.784+36-1  +21+13 +33+33+8
 Marek RóżańskiNE: ABNEGAT Warszawa1.784+36-1  +21+13 +33+33+8
5Rafał ŚmiałekSE: J&J Kraków1.5448     +9 +28+28+9
6Michał RudnickiSW: BINŻ Bełchatów1.3848 +11+38+30-13     
 Igor ŁobodzińskiSW: BINŻ Bełchatów1.3848 +11+38+30-13     
8Michał KilanowskiSW: KS BARD13 Franciszków1.2860 -2 +14  +58 +17-10
 Krzysztof KwiatkowskiSW: KS BARD13 Franciszków1.2860 -2 +14  +58 +17-10
10Przemysław SalińskiSW: Invenio Bona Fide1.2684  +17-18+44+7 +1+23+32
 Mariusz IlnickiSW: Invenio Bona Fide1.2684  +17-18+44+7 +1+23+32
12Krzysztof WarzochaSE: TERMOCHEM CHEMIK Puławy1.2396+7 +11+45+27+22-1+21 -14
13Krzysztof GawełSW: DDK II Brzeziny Śląskie1.2296-26+21+24+18+22+36+53-31  
14Jarosław ŁakomyNW: BIN Aleksandrów Kujawski1.2196+20+42+5 +13+26 +1+10-1
 Andrzej GrelaNW: BIN Aleksandrów Kujawski1.2196+20+42+5 +13+26 +1+10-1
16Patryk BerhorstNE: Game Over Gdańsk1.1936 +9+33 +1     
 Bartłomiej CybulaNE: Game Over Gdańsk1.1936 +9+33 +1     
18Józef MyćSE: SKÓR-BUT Eko-Różanka 1.06108+11+19+21 -12+35+7+9+10+14
 Jakub JagodzińskiSE: SKÓR-BUT Eko-Różanka 1.06108+11+19+21 -12+35+7+9+10+14
20Jacek MetterNE: Hefajstos Otwock1.0424+17  +8      
21Jerzy SierackiNW: UNIA WINKHAUS Leszno1.0484+20+7 +6+2+7 +28 +17
 Tomasz WłodarczakNW: UNIA WINKHAUS Leszno1.0484+20+7 +6+2+7 +28 +17
23Robert LaszkiewiczSW: VALUE MEDIA AZS1.0336+22+2+13       
24Jerzy PawelecSW: KBS Legionowianin 2184  +200+8+14+32+39-29 
 Tadeusz BożekSW: KBS Legionowianin 2184  +200+8+14+32+39-29 
26Michał WantkeNE: Expres z Kaszub171+4-14+21+15+2+43    
 Jacek LasotaNE: Expres z Kaszub171+4-14+21+15+2+43    
28Piotr StopaSE: TS WISŁA Kraków0.9796+19+6+35-5 +12-3 +4+25
29Bolesław KrzewskiNE: Mazowia OZBS Płock0.9560  +22-1 +18 +180 
 Leszek PęcherzewskiNE: Mazowia OZBS Płock0.9560  +22-1 +18 +180 
31Andrzej MaszczyszynSW: DDK II Brzeziny Śląskie0.9296-26+21+24+18+22+36  -14+7
32Marek NiciejaSW: GKS PIAST I Gliwice0.8936+2-1+31       
 Jan PudlikSW: GKS PIAST I Gliwice0.8936+2-1+31       
34Robert SiedleckiSW: KS BARD13 Franciszków0.8172  +3 -4+24+20+3 +12
 Robert SadowskiSW: KS BARD13 Franciszków0.8172  +3 -4+24+20+3 +12
36Patryk Kuczera-DygaSW: BUKS MDK MOSM I Bytom0.7972-12+12+18+13+14+12    
37Bartosz KaczmarekNW: DĄBRÓWKA MM Poznań0.7948      +11+24+15-12
 Grzegorz JędrzejewskiNW: DĄBRÓWKA MM Poznań0.7948      +11+24+15-12
39Marek MichalskiSE: WISŁOKA Dębica0.7924    -8+27    
 Stanisław MalinowskiSE: WISŁOKA Dębica0.7924    -8+27    
41Ryszard PisarczykSE: SZLEMIK CARLO BOSSI 0.7984  +9-19+25+1+20+21 +9
 Wiesław SiekSE: SZLEMIK CARLO BOSSI 0.7984  +9-19+25+1+20+21 +9
43Robert WłodkowskiNW: FLUX MEDICAL Boguniewo0.7872    +7+7+43-4-13+16
 Jan WłodkowskiNW: FLUX MEDICAL Boguniewo0.7872    +7+7+43-4-13+16
45Cezary KomajdaSE: TERMOCHEM CHEMIK Puławy0.7796+7-2+11+45 +22 +21-16-14
46Jan ChodorowskiNE: KBS Legionowianin0.7672  +29+3+19+8 -15+11 
 Irena ChodorowskaNE: KBS Legionowianin0.7672  +29+3+19+8 -15+11 
48Jarosław PęskiNE: Atut Rumia0.7548    +4-5 +23+14 
49Stanisław OwczarskiNW: GSBS GOMAD Gorzów Wlkp0.73120+14-7+21+13+17-2+6+6+200
 Krzysztof RogozińskiNW: GSBS GOMAD Gorzów Wlkp0.73120+14-7+21+13+17-2+6+6+200
51Zbigniew SzymczykSW: BINŻ Bełchatów0.7272+9+2 -17 +21 +16 +21
 Andrzej KrakowiakSW: BINŻ Bełchatów0.7272+9+2 -17 +21 +16 +21
53Jerzy GurzędaNW: FLUX MEDICAL Boguniewo0.7148-9+17+1+25      
 Józef GrewlingNW: FLUX MEDICAL Boguniewo0.7148-9+17+1+25      
55Ewa Rodziewicz-BielewiczNW: UNIA WINKHAUS Leszno0.6972 +24+3  -6+21+23-15 
 Olgierd Rodziewicz-BielewiczNW: UNIA WINKHAUS Leszno0.6972 +24+3  -6+21+23-15 
57Marek AtalskiSE: SKÓR-BUT Eko-Różanka 0.6948 -2 +26-7   +16 
58Paweł ChindelewiczNE: SDK Tczew0.6784+4 -7 +3+20+1 +29+6
59Andrzej KokorykaSE: SKÓR-BUT Eko-Różanka 0.6772+1-2 +26-7   +16+14
60Mirosław ZielińskiSW: BUKS MDK MOSM I Bytom0.6736   +36-3-9    
 Andrzej PiecuchSW: BUKS MDK MOSM I Bytom0.6736   +36-3-9    
62Waldemar RadziakNE: K2 Rebid0.6560+10+29+1-10     
 Wiesław NiedzielaNE: K2 Rebid0.6560+10+29+1-10     
64Grzegorz PlewniakSE: MTS PIAST Skawina0.6484-13+18 +1+6 +3+4 +35
 Maciej JaneczkoSE: MTS PIAST Skawina0.6484-13+18 +1+6 +3+4 +35
66Jan RomotNE: PDM TREFL Pisz0.6396-8+11+29 +34-8-6-6 +14
 Marta JaneczekNE: DARLES SANTERM0.6396+8+11 +25+17+3-12 +2+6
 Andrzej BunikowskiNE: DARLES SANTERM0.6396+8+11 +25+17+3-12 +2+6
69Krzysztof ŚliwońSW: BUKS MDK MOSM I Bytom0.6284+1+5-31   +15+43+22-3
 Michał KaletaSW: BUKS MDK MOSM I Bytom0.6284+1+5-31   +15+43+22-3
71Jerzy TrembowskiNW: ANNEBERG Zielona Góra0.6196-2+2+8 +21-16+26-1+21 
72Marek AdamczykSE: MK GALICJA Kraków0.6172+13-18-5 +33 +13 +8 
 Wacław GąssowskiSE: MK GALICJA Kraków0.6172+13-18-5 +33 +13 +8 
74Maciej HutyraSW: VALUE MEDIA AZS0.684+22+14+13  -21+21+8 -7
 Jarosław KaczorowskiSE: SKÓR-BUT Eko-Różanka 0.684+1 +11-13 +13-9+33 +14
76Jolanta ZiętaraNW: DĄBRÓWKA MM Poznań0.5872+15+21  -13+35 -5-11 
 Rafał JunikNW: DĄBRÓWKA MM Poznań0.5872+15+21  -13+35 -5-11 
78Tomasz RaczkiewiczSE: SKÓR-BUT Eko-Różanka 0.5860  +11-13 +13-9+33  
 Jacek MłyńczykSE: TS WISŁA Kraków0.5860 +6 -5 +12-3  +25
80Cezary WołczakSW: AJ SYNIS DIAMENT II Opole0.5848  -24  +13+13 +26 
81Michał RobakSW: ERBUD KS AZS Wratislavia 0.5824    +8+6    
82Witold MiłoszewskiNW: ANNEBERG Zielona Góra0.57108-2+2 +15+21+4+26-1+13-16
83Leszek KawskiNW: BIN Aleksandrów Kujawski0.5560  +12+37 -17+4-3  
 Mariusz GrabowskiNW: BIN Aleksandrów Kujawski0.5560  +12+37 -17+4-3  
85Jacek PiotrowskiNE: DARLES SANTERM0.5584+18 +17+27 +3 -4-14-1
 Waldemar WarzałaNE: DARLES SANTERM0.5584+18 +17+27 +3 -4-14-1
87Mariusz BrewiakNE: Game Over Gdańsk0.54108-8-11 +7+31+3-3+10+31-2
 Grażyna BrewiakNE: Game Over Gdańsk0.54108-8-11 +7+31+3-3+10+31-2
89Dariusz PuczyńskiSE: ICO Wołomin-SPÓJNIA W-wa0.5484   +13+4-10+8+16+12+2
 Arkadiusz ZadwornySE: ICO Wołomin-SPÓJNIA W-wa0.5484   +13+4-10+8+16+12+2
91Piotr BrzezińskiNW: ANNEBERG Zielona Góra0.53120+3+16-26-4+29+4-4+3+21+22
92Błażej KrawczykSE: MINDLAB SFORA CIBORA 0.5296 -2 +9-60-11+15+54-9
 Marcin SzymańskiSE: MINDLAB SFORA CIBORA 0.5296 -2 +9-60-11+15+54-9
94Krzysztof WołynkiewiczSW: RSB RODŁO0.5248      +31+12-26+8
 Władysław LinkiewiczSW: RSB RODŁO0.5248      +31+12-26+8
96Krzysztof StadnickiSW: KSBS SPÓJNIA BENEXT0.584  +40-17+14+3-22 +17+7
97Remigiusz KaźmierczakSW: KS Gwardia Strachota0.560-4+25 +17    +13-21
 Tomasz KlimczakSW: KS Gwardia Strachota0.560-4+25 +17    +13-21
99Paweł KorombelSW: GKS PIAST I Gliwice0.548      -14+31+14-7
 Robert KrupińskiSW: GKS PIAST I Gliwice0.548      -14+31+14-7
101Marek SkulimowskiSW: BUKS MDK MOSM I Bytom0.48120-12+12+18+13+14+12-53+31+26-3
102Maciej BoczekSW: AJ SYNIS DIAMENT II Opole0.4648  -11+15  -10+28  
103Ryszard KonopkaNW: STB Słupsk0.4484-2+22 +1 +6-14 +13+11
 Andrzej GarstkaNW: STB Słupsk0.4484-2+22 +1 +6-14 +13+11
105Andrzej PrasalskiNE: Hetman Białystok0.4496-12 +1-8+23+20 +15-16+19
106Aleksander KasprzakNE: SDK Tczew0.4384 +13-7 +3-1 -7+29+6
107Jacek SikoraNE: Expres z Kaszub0.42119+6+33-22+1+1+3+30+6-2-6
 Marcin OsmańskiNE: Expres z Kaszub0.42119+6+33-22+1+1+3+30+6-2-6
109Józef IdczakNE: KS BENIAMINEK 03 Starogar0.4248      -8+250+3
 Ryszard JarmużewskiNE: KS BENIAMINEK 03 Starogar0.4248      -8+250+3
111Marek JaroszSE: AZS AGH Kraków0.41108+4+6+20+50-14 +5+16+2
 Bartosz BańkowskiSE: AZS AGH Kraków0.41108+4+6+20+50-14 +5+16+2
113Janusz ŁunisNW: ANNEBERG Zielona Góra0.4196+3+16-26-4+29 -4+3 +22
114Mirosław MarszałSW: BINŻ Bełchatów0.448      -3+3+21-2
 Wojciech WroszNE: Atut Rumia0.448-2-8+17+12      
 Arkadiusz GotwaldSW: BINŻ Bełchatów0.448      -3+3+21-2
117Przemysław KubickiSW: ERBUD KS AZS Wratislavia 0.3984  +4+17+12-5-11+13+3 
118Janusz MarzecNE: Hefajstos Otwock0.3996 -11-6+21+19+1+5 -6+14
119Tomasz SpodenkiewiczSW: LKS Piast Sieradz0.3872+27 +10-10 +5 -8+3 
 Jarosław ŁaszczukSW: LKS Piast Sieradz0.3872+27 +10-10 +5 -8+3 
121Franciszek ZarzeckiSW: KS Turbo FLY BACK Wrocław0.38480+22-19 +15     
122Tomasz SkowronSW: GKS PIAST I Gliwice0.3824+7+2        
 Zbigniew DurczyńskiSW: GKS PIAST I Gliwice0.3824+7+2        
124Waldemar MikuckiNW: TRZYNASTKA Szczecin0.3684+22 -23+15 +16-6 -4+10
 Grzegorz RybackiNW: TRZYNASTKA Szczecin0.3684+22 -23+15 +16-6 -4+10
126Andrzej KondejaNE: Hefajstos Otwock0.35108+17+31 +8-3-20+31-23-6+3
127Grzegorz ZakrzewskiSE: POMTECH Zwoleń0.3584 +2-11 +12-35+34 +5+22
 Jacek BorsSE: POMTECH Zwoleń0.3584 +2-11 +12-35+34 +5+22
129Tomasz BlińskiNE: Hetman Białystok0.32108-12-7+1-8+23+20 +15-16+19
130Łukasz PląderSE: CKiS Skawina0.3284+19-11 -9-3+25+16 -10 
 Tadeusz MasłowskiNW: UNIA WINKHAUS Leszno0.3284+10 +23-15+2 -16 +11+12
 Przemysław PichetaSE: CKiS Skawina0.3284+19-11 -9-3+25+16 -10 
 Sławomir PolakNW: UNIA WINKHAUS Leszno0.3284+10 +23-15+2 -16 +11+12
134Mirosław KopowskiNW: STB Słupsk0.3272 +4-5 -2-7 +26+7 
 Bogusław DykNW: STB Słupsk0.3272 +4-5 -2-7 +26+7 
136Marek BałabuchNW: TENISPOINT Chemik Bydgosz0.3260+2-2  +23+4-8   
137Dariusz FilipekNE: PDM TREFL Pisz0.3148  +29+1  -6 -9 
138Dariusz WęgrowiczNE: Hefajstos Otwock0.3172+8 -1 -3 +31-7-6 
139Mariusz PaterNE: KS BENIAMINEK 03 Starogar0.3119-4+14-4+2+21-30+38-8-20
140Tadeusz BanachNE: PDM TREFL Pisz0.396-8+11 +1+34-8 -6-9+14
141Radosław LiskowiakNW: I LOVE BRIDGE Gorzów Wlkp0.360 -42+43  +22 +5 -10
142Sławomir BąkNE: Hefajstos Otwock0.2924+8 -1       
143Karol SuchońSE: LAST MINUTE Kraków0.28120-19+13+15+23+8-27+52-14-16-2
 Andrzej LembasSE: LAST MINUTE Kraków0.28120-19+13+15+23+8-27+52-14-16-2
145Janusz NatorskiSE: J&J Kraków0.2860-24+22 +19-13 +13   
 Robert PodsiadłySE: J&J Kraków0.2860-24+22 +19-13 +13   
147Konrad CiborowskiSE: MINDLAB SFORA CIBORA 0.2896-4 -17 -6-18+3+22+38+9
 Maciej KędzierskiSE: MINDLAB SFORA CIBORA 0.2896-4 -17 -6-18+3+22+38+9
149Ireneusz GrynczewskiNE: Hefajstos Otwock0.28108 -11-6+21+19+1+5-7-6+14
150Edward BednarczykNE: Atut Rumia0.2872    +4-5-5+23+4-1
151Mieczysław StefańskiNW: I LOVE BRIDGE Gorzów Wlkp0.27108-20 +43+16-9-12-11-24+27+19
152Henryk BrodawskiNE: Autostrada Eksploatacja0.2696+12+7+36 -4+5-26 +9-14
153Zdzisław LaszczakNE: Autostrada Eksploatacja0.2548 +20 +23 +5 -36  
154Wojciech DolnyNW: BTG Bydgoszcz0.2348 -5-5 +25-4    
 Zbigniew JasieckiNW: BTG Bydgoszcz0.2348 -5-5 +25-4    
156Jan StaniszewskiNE: KS BENIAMINEK 03 Starogar0.2124  -33    +38  
157Marek JacykówNE: Atut Rumia0.284-2-8+17+12  -5 +4-1
158Waldemar SzelkaSW: AJ SYNIS DIAMENT II Opole0.19108-1-5-24+15+8 +13-4+26-8
 Sylwester MłynarczukNE: Autostrada Eksploatacja0.19108+12+20+36+23-4 -26-36+9-14
160Zbigniew SkibickiNE: Autostrada Eksploatacja0.1972  +7+20+24 -28-17+8 
161Wiesław ZawadzkiNW: BTG Bydgoszcz0.1948+40+29 -37-23     
 Robert PiechotaSE: WISŁOKA Dębica0.1948  +5+4    +15-15
 Marek KoczwaraNW: BTG Bydgoszcz0.1948+40+29 -37-23     
 Małgorzata RojkowiczSE: WISŁOKA Dębica0.1948  +5+4    +15-15
165Robert StolińskiSW: KSBS SPÓJNIA BENEXT0.18120-4+17+12-42+14+3+11-13+17+7
166Marta SikoraNE: Expres z Kaszub0.1748      +3-10+14+1
 Adam WalczyńskiNE: Expres z Kaszub0.1748      +3-10+14+1
168Łukasz LebiodaSE: TS WISŁA Kraków0.16108+19+7+35 +3-25-28-13+4+15
169Włodzimierz WyrzykowskiSW: KS BARD13 Franciszków0.1560-4 +19  -2 -1-3 
 Bogdan RadwańskiSW: KS BARD13 Franciszków0.1560-4 +19  -2 -1-3 
171Roman WoźniakNW: BTG Bydgoszcz0.1548+6 -12+29 -16    
172Wojciech JarząbekNW: TRZYNASTKA Szczecin0.1484+7+17 -6-29 +32+10 -19
 Ewa MikuckaNW: TRZYNASTKA Szczecin0.1484+7+17 -6-29 +32+10 -19
174Jacek GurgulSE: J&J Kraków0.1472-2 -9+19 +14-16+4  
 Jacek BrózdaSE: J&J Kraków0.1472-2 -9+19 +14-16+4  
176Piotr WaniurskiSE: MTS PIAST Skawina0.1384+13 -15-23 0+28 +17-9
 Marcin KrawczykSE: MTS PIAST Skawina0.1384+13 -15-23 0+28 +17-9
178Piotr SzczygiełSE: DANMAR Skarżysko Kamienna0.1348+20 -11 +30  -33  
 Waldemar HaponiukSE: DANMAR Skarżysko Kamienna0.1348+20 -11 +30  -33  
180Sławomir WiszniewskiSW: RSB RODŁO0.148-25+18  +3+9    
 Jerzy SerafinSW: RSB RODŁO0.148-25+18  +3+9    
182Roman WachowiakNW: CHEMIK Bydgoszcz0.1120-14-12-8-15+9+12-6+11+29+6
 Ryszard RapickiNW: CHEMIK Bydgoszcz0.1120-14-12-8-15+9+12-6+11+29+6
184Piotr DobryszyckiSW: KS Turbo FLY BACK Wrocław0.1600+22-19 +15-12    
185Robert RostekSE: OGNISKO TKKF CHEMIK 0.0872-1 +11+1 -1 +8-12 
 Bartosz CeglarskiSE: POMTECH Zwoleń0.0872-7+5 +5+7  -10 +6
 Tadeusz KowalczewskiSE: POMTECH Zwoleń0.0872-7+5 +5+7  -10 +6
 Sławomir PiętakSE: OGNISKO TKKF CHEMIK 0.0872-1 +11+1 -1 +8-12 
189Jan ObuchowiczNW: ANNEBERG Zielona Góra0.0760  +8+15 -16  +13-16
 Bogusław LesieckiSE: AZS AGH Kraków0.0760   -3+13-9+21-18  
 Mariusz KitaSE: AZS AGH Kraków0.0760   -3+13-9+21-18  
192Jerzy RadomskiSW: DDK II Brzeziny Śląskie0.0696+25-18+11-15-14-5+53-31  
193Mirosław FechnerSW: ERBUD KS AZS Wratislavia 0.0684+1-15  +8+6-11+13+3 
194Aleksander GrucaNE: Atut Rumia0.0672    -24+16-31+7+14+22
195Kacper KacperskiNE: K2 Rebid0.0596+19-11 +25 +2-1+7-14-22
 Lena LeszczyńskaNE: K2 Rebid0.0596+19-11 +25 +2-1+7-14-22
197Lech ŁaniewskiNW: CHEMIK Bydgoszcz0.05120-14+7+26+4-14-22+8+12+4-5
 Maciej ŁaniewskiNW: CHEMIK Bydgoszcz0.05120-14+7+26+4-14-22+8+12+4-5
199Łukasz WysłouchSW: ERBUD KS AZS Wratislavia 0.0560+26+35-38-30     +10
200Maciej DorabiałaSW: VALUE MEDIA AZS0.0584+4  +5+13+7+21 -17-29
201Rafał SynowiecSE: MINDLAB SFORA CIBORA 0.0448-26-6+11+23      
 Przemysław GałekSE: MINDLAB SFORA CIBORA 0.0448-26-6+11+23      
203Radosław SawickiSW: RSB RODŁO0.0396+26-21-8+11  +14-31+1+11
 Edward BondarewiczSW: RSB RODŁO0.0396+26-21-8+11  +14-31+1+11
205Łukasz GawełSW: ERBUD KS AZS Wratislavia 0.0372  +4+17  +22-12-17-12
206Włodzimierz JakowickiSW: KSBS SPÓJNIA BENEXT0.0336  +40-17  -22   
207Przemysław KlęskNW: PIONIER Entuzjaści0.0282-22+17+5-1  -1-11 +15
 Grzegorz AdamskiNW: PIONIER Entuzjaści0.0282-22+17+5-1  -1-11 +15
209Andrzej HermansdorferSW: BUKS MDK MOSM I Bytom0.0248      -53+31+26-3
 Tadeusz SobotaSE: DANMAR Skarżysko Kamienna0.0248-4-2  +16  -9  
211Joanna DerewońkoNE: KBS Legionowianin0.0184+2+8  -34+14+4-11 +18
 Tadeusz LuzakNE: KBS Legionowianin0.0184+2+8  -34+14+4-11 +18
213Ihar RadziukevichNE: SPEKTR Mińsk0120-19+11-3-9-21-13+26+36+6-14
 Igor GodunNE: SPEKTR Mińsk0120-19+11-3-9-21-13+26+36+6-14
215Grzegorz GawronSE: MTS PIAST Skawina072 +4-10 +3+18 +13-28 
 Jakub KowalSE: MTS PIAST Skawina072 +4-10 +3+18 +13-28 
217Michał WróblewskiNE: BLACKWOOD Gdańsk-0.0172 +1+25 -1-3 -25 +2
 Adam SuchodolskiNE: BLACKWOOD Gdańsk-0.0172 +1+25 -1-3 -25 +2
219Tomasz BrzęckiNE: KS BENIAMINEK 03 Starogar-0.0495-4+14-4 +21-30 -8-20
220Małgorzata Turska-MarcinowskaSW: KS Gwardia Strachota-0.0560-27+14-12   +15+7  
 Adam MarcinowskiSW: KS Gwardia Strachota-0.0560-27+14-12   +15+7  
222Wojciech KurkowskiSE: TERMOCHEM CHEMIK Puławy-0.0596-5-5-3 -4+10+20-8-10 
223Mariusz BielskiNW: TENISPOINT Chemik Bydgosz-0.0684   +17-25+16+6-11+1-9
224Roman KlejnyNW: I LOVE BRIDGE Gorzów Wlkp-0.07120-6+2-21-13+14+22-5+5+4-10
225Andrzej JurkiewiczSW: AJ SYNIS DIAMENT II Opole-0.0760+12-12  +8  -4 -8
226Janusz PrzybyszNW: ADMIRA PAB Poznań-0.0884+1-4 +10 +17 -23-22+14
 Przemysław KrasińskiNW: ADMIRA PAB Poznań-0.0884+1-4 +10 +17 -23-22+14
228Teresa PudelewiczSW: BINŻ Bełchatów-0.0872-12 -4 +20-7+10 -13 
 Dariusz KardasSW: BINŻ Bełchatów-0.0872-12 -4 +20-7+10 -13 
230Konrad StenzelSW: KS BARD13 Franciszków-0.0848-22-14 +33-1     
 Sylwester SommerSW: KS BARD13 Franciszków-0.0848-22-14 +33-1     
232Piotr ProporowiczNW: TENISPOINT Chemik Bydgosz-0.0836       -12+5+4
 Jerzy GładyszSW: KS Turbo FLY BACK Wrocław-0.0836      +3-3-3 
 Rafał SzafranekNW: TENISPOINT Chemik Bydgosz-0.0836       -12+5+4
235Dariusz KurzawskiNW: DĄBRÓWKA MM Poznań-0.1348+9-17-29+31      
 Rafał SzymańskiNW: DĄBRÓWKA MM Poznań-0.1348+9-17-29+31      
237Marek TekieliSE: TERMOCHEM CHEMIK Puławy-0.1384 -5 -8-4+10+20 -10-14
238Mariusz ŻurekNW: MLKS Solec Kujawski-0.1494 -7 +15-11+2-41+21-1+9
239Jarosław WachnowskiNW: I LOVE BRIDGE Gorzów Wlkp-0.1472    -9-12-11-24+27+19
240Witold StachnikSE: ICO Wołomin-SPÓJNIA W-wa-0.1436+4+2-11       
 Ryszard SkotarskiSE: ICO Wołomin-SPÓJNIA W-wa-0.1436+4+2-11       
242Tomasz KuśSW: DDK II Brzeziny Śląskie-0.1548      -15-43+12+39
 Andrzej MaterlaSW: RSB RODŁO-0.1548  -1+20-14-12    
 Jacek MazurkiewiczSW: RSB RODŁO-0.1548  -1+20-14-12    
 Tadeusz NędziSW: DDK II Brzeziny Śląskie-0.1548      -15-43+12+39
246Robert SzeklickiNW: DĄBRÓWKA MM Poznań-0.1572  +2-10+11-2+5  -17
 Leszek DąbkiewiczNW: DĄBRÓWKA MM Poznań-0.1572  +2-10+11-2+5  -17
 Marek SkotnicznySW: AJ SYNIS DIAMENT II Opole-0.1572-1-5 -18 -14 +28-1 
249Leszek HejneNW: BTG Bydgoszcz-0.1696+6 -12+29 -16+130-29-6
250Bernard JadczakSW: ERBUD KS AZS Wratislavia -0.1772    +12-5+22-12-17-12
 Wojciech AbratkiewiczNW: PIONIER Entuzjaści-0.1772  -16+15+12-14  -10+1
 Mirosław StelmaszykNW: PIONIER Entuzjaści-0.1772  -16+15+12-14  -10+1
253Zbigniew PinkiewiczNE: Atut Rumia-0.1760    -24+16-31+7 +22
254Tomasz MazurSE: WISŁOKA Dębica-0.1884+24-22-4 +16 +11-15 -25
 Mirosław MorchatNE: Hetman Białystok-0.1884 -20+6  -2+31+11-33-8
 Marian KrasowskiNE: Hetman Białystok-0.1884 -20+6  -2+31+11-33-8
 Jan LipiorSE: WISŁOKA Dębica-0.1884+24-22-4 +16 +11-15 -25
258Włodzimierz StobieckiSE: DANMAR Skarżysko Kamienna-0.1872-4-2 +8+16  -9 -22
 Tomasz LubiewskiNW: TENISPOINT Chemik Bydgosz-0.1872+2-2-32 +23+4-8   
260Elena ShokhanNE: SPEKTR Mińsk-0.18120-10-29-29-3+5-4+28+17+6-3
 Pavel KlebanovichNE: SPEKTR Mińsk-0.18120-10-29-29-3+5-4+28+17+6-3
262Waldemar KałużyńskiNE: Hefajstos Otwock-0.1948 +31   -20 -23 +3
263Zbigniew WilisowskiSE: WISŁOKA Dębica-0.284+2+5 -6 +11-3-22-4 
 Edwin SzenkelbachSW: PREMONT IMPAS Katowice-0.284-2+1 -11+14  +4-26+3
 Tadeusz UrbanekSE: WISŁOKA Dębica-0.284+2+5 -6 +11-3-22-4 
 Andrzej StaszekSW: PREMONT IMPAS Katowice-0.284-2+1 -11+14  +4-26+3
267Tadeusz RejdychSE: MK GALICJA Kraków-0.2172   -4-25-1 +18+10-13
268Krzysztof HanSW: LKS Piast Sieradz-0.2384 -14-17 -8-6+13+14 -1
 Andrzej BondarewiczSW: VALUE MEDIA AZS-0.2384 +14 +5+13-21 -14+13-29
 Adam KrysiakSW: LKS Piast Sieradz-0.2384 -14-17 -8-6+13+14 -1
271Cezary KmiecikNW: FLUX MEDICAL Boguniewo-0.2396  +32-17-17+2+8+13-21-22
272Bogdan JarząbNW: BTG Bydgoszcz-0.2348      +14-26-4+5
 Krzysztof GusowskiNW: BTG Bydgoszcz-0.2348      +14-26-4+5
 Adam AmrozyNE: Mazowia OZBS Płock-0.2348+23-1  -1 -32   
275Leszek SzelągNE: Mazowia OZBS Płock-0.2472+23-1  -1-3-32  -3
 Dorota Tokaj-WojtczukNE: ABNEGAT Warszawa-0.2472-4 -17-12 +4+6+6  
 Rafał WojtczukNE: ABNEGAT Warszawa-0.2472-4 -17-12 +4+6+6  
 Dariusz KrajewskiNE: Mazowia OZBS Płock-0.2472-13 -21-15   +4+8+20
279Karol RuszkiewiczSW: DDK II Brzeziny Śląskie-0.2496+25-18+11-15-14-5  -14+7
280Tadeusz ŻurekNW: MLKS Solec Kujawski-0.2584-20 +5 +13-35 +21-1-4
281Marek WernerSW: AJ SYNIS DIAMENT II Opole-0.2536  -11  +13   -11
282Zdzisław KowalewskiNE: Autostrada Eksploatacja-0.2696-4+7+7 +24-16-28 +8-23
283Ryszard LeśniewskiNW: STB Słupsk-0.2684-1 +16-15-2 -130 -7
 Wiesław MączkowskiNW: STB Słupsk-0.2684-1 +16-15-2 -130 -7
285Paweł ZubielSW: KSBS SPÓJNIA BENEXT-0.2672-4+17+12-42  +11-13  
286Bartosz MatrasSE: TERMOCHEM CHEMIK Puławy-0.28108-5-2-3-8+27 -1-8-16-14
287Maciej SzczerczakSE: TS WISŁA Kraków-0.2872+9 -20+3+7  -4-15 
288Ewa DziekańskaSW: Invenio Bona Fide-0.2972+12-11 +10 -3-58 +29 
289Wojciech RomaszkoNE: BLACKWOOD Gdańsk-0.3108+13+17-17-27-2 0-38-17+39
290Andrzej ZiomekNE: KBS Legionowianin-0.384+4+25+3+9  -31 -29-6
 Janusz RadeckiNE: KBS Legionowianin-0.384+4+25+3+9  -31 -29-6
292Włodzimierz WalaSE: TS WISŁA Kraków-0.396+9+7 +3+3-25-28-13 +15
293Mariusz KowalczykSW: KS Turbo FLY BACK Wrocław-0.3148     -12+3-3-3 
294Kazimierz DziadkowiecSE: MK GALICJA Kraków-0.3396-13-4 -4-25-1 +18+10-13
295Przemysław ZyśkNE: PDM TREFL Pisz-0.3384-17 -1 -19-14+8 -8+23
296Andrzej PękalaSW: KS Gwardia Strachota-0.3348    +1+2  -21+2
 Cezary MroczekSW: KS Gwardia Strachota-0.3348    +1+2  -21+2
 Jarosław KostrzewaSE: ICO Wołomin-SPÓJNIA W-wa-0.3348      -34+10+12-4
299Zbigniew NiezgodaSE: SZLEMIK CARLO BOSSI -0.3324    -33+25    
300Grzegorz MeryndaSE: CKiS Skawina-0.3684+11 -11 -7-12 -4-8+1
 Agata KowalSE: CKiS Skawina-0.3684+11 -11 -7-12 -4-8+1
302Dariusz KwiatkowskiNW: INSTALKO SBS MIĘDZYRZECZ-0.36108-6+5 -19-12+14-8-13-7+7
 Andrzej ParmonikNW: INSTALKO SBS MIĘDZYRZECZ-0.36108-6+5 -19-12+14-8-13-7+7
304Rafał BorgulaNW: MLKS Solec Kujawski-0.3694-20 +5 +13-35+1+11-5-4
305Piotr ZielińskiNE: ABNEGAT Warszawa-0.3784 -13+4-12-5 -8 +16-13
 Joanna PrzytyckaNE: ABNEGAT Warszawa-0.3784 -13+4-12-5 -8 +16-13
307Waldemar RybkaSE: J&J Kraków-0.3872 -5+21 0+9  -17-35
308Piotr RatajskiSW: KS Gwardia Strachota-0.3848  -40+42+4-24    
 Jacek SzwedSW: KS Gwardia Strachota-0.3848  -40+42+4-24    
310Maciej WiącekNE: Mazowia OZBS Płock-0.3884 -17-21 -31-3+12 +8+20
311Roman KujawskiNW: ADMIRA PAB Poznań-0.3860+2 +29 -13 -21 -20 
 Marek WojciechowskiNW: ADMIRA PAB Poznań-0.3860+2 +29 -13 -21 -20 
313Stanisław WawszczykSW: Invenio Bona Fide-0.3996-3-2-10 -14 -20-3+29-14
 Mariusz KrakowiakNW: TENISPOINT Chemik Bydgosz-0.3996  -32+17-25+16+6-11+1-9
315Maciej GrabiecSE: AZS AGH Kraków-0.3972+26+2-35   -13 -10+2
 Wojciech StachnikSE: AZS AGH Kraków-0.3972+26+2-35   -13 -10+2
 Longin BartnikSW: AJ SYNIS DIAMENT II Opole-0.3972+12-12  -6 -10 -1-11
318Edward WójcikSE: OGNISKO TKKF CHEMIK -0.3984 +2+11 -16+4-20 -12-2
 Lech AdachSE: OGNISKO TKKF CHEMIK -0.3984 +2+11 -16+4-20 -12-2
320Marian SzymonowiczSW: KS Turbo FLY BACK Wrocław-0.448      -10-16+6+1
 Stanisław SzubaSW: KS Turbo FLY BACK Wrocław-0.448      -10-16+6+1
322Bohdan PliszkaNW: MLKS Solec Kujawski-0.4182-10-24-26+19  +1+11-5 
323Grzegorz BachanekSE: POMTECH Zwoleń-0.4384+5 -11-21 -13-8-16+28 
 Sławomir KutyłaSE: POMTECH Zwoleń-0.4384+5 -11-21 -13-8-16+28 
325Paweł KotarbaSE: LAST MINUTE Kraków-0.43120-11+11+10-1-16-11-20-21+10-2
 Joanna KotarbaSE: LAST MINUTE Kraków-0.43120-11+11+10-1-16-11-20-21+10-2
327Jan MaciejewskiNE: Atut Rumia-0.4448-4-25-4+12      
 Andrzej RaczkowskiNE: Hetman Białystok-0.4448+4  -210 -4   
 Zbigniew KamińskiNE: Atut Rumia-0.4448-4-25-4+12      
 Robert PogorzelskiNW: FLUX MEDICAL Boguniewo-0.4448-15-21+32-17      
331Janusz HliwaNW: I LOVE BRIDGE Gorzów Wlkp-0.4672-20-42 +16+14 -5 +4 
332Andrzej MaciejewskiNW: BTG Bydgoszcz-0.4648      +130-29-6
333Jan BojarynNE: Hetman Białystok-0.4760+4-7 -210 -4   
334Arkadiusz StanisławskiNW: MLKS Solec Kujawski-0.4770 -7 +15-11+2-41  +9
335Nikander KuszewskiSE: DANMAR Skarżysko Kamienna-0.524      -7 -5 
 Krzysztof GałdaSE: DANMAR Skarżysko Kamienna-0.524      -7 -5 
337Tomasz RadwańskiSW: LKS Piast Sieradz-0.5184+4-25 +18-12 -21 -6-1
 Grzegorz DziębowskiSW: LKS Piast Sieradz-0.5184+4-25 +18-12 -21 -6-1
339Julian LassotaSW: GKS PIAST I Gliwice-0.5248  -18-13-8+14    
 Edmund GabryśSW: GKS PIAST I Gliwice-0.5248  -18-13-8+14    
341Aleksander ChrenowskiNE: BLACKWOOD Gdańsk-0.5360-23  -25  +8 -31+39
342Przemysław MachowczykSW: KSBS SPÓJNIA BENEXT-0.54840-22  -44-7 +12-13+29
 Janusz KościelnySW: KSBS SPÓJNIA BENEXT-0.54840-22  -44-7 +12-13+29
344Rafał WolańskiSW: VALUE MEDIA AZS-0.54108+4 -200-20+7-13+8-17-7
345Tadeusz KowalickiNW: INSTALKO SBS MIĘDZYRZECZ-0.56108-40-29+26 +10+35-43+4-13-11
 Maciej ArnoldNW: INSTALKO SBS MIĘDZYRZECZ-0.56108-40-29+26 +10+35-43+4-13-11
347Marek KozdrachSE: DANMAR Skarżysko Kamienna-0.5760 -14+3  -4+9 -28 
 Jarosław BartosińskiNE: SDK Tczew-0.5760+4 -36-23 +20+1   
349Kamil WalczykSE: DANMAR Skarżysko Kamienna-0.5784 -14+3+8 -4+9 -28-22
350Andrzej TrygarSE: MK GALICJA Kraków-0.5872  +4+6 -25-21-5 -1
351Tomasz TwarógSE: J&J Kraków-0.660 -5+21 0   -17-35
352Paweł KrzemińskiNW: BIN Aleksandrów Kujawski-0.6184+6-2 -29+12 -26 +3-15
 Alicja KrzemińskaNW: BIN Aleksandrów Kujawski-0.6184+6-2 -29+12 -26 +3-15
354Tadeusz GarbacikSE: MK GALICJA Kraków-0.6196-13-4+4+6 -25-21-5 -1
355Wojciech RozwadowskiSW: VALUE MEDIA AZS-0.6284 +2-200-20 -13-14+13 
356Andrzej SerwachNE: K2 Rebid-0.6384  -29 -23-20-4+26-4+1
 Piotr ŁyczkowskiNE: K2 Rebid-0.6384  -29 -23-20-4+26-4+1
358Paweł StężałaNW: PIONIER Entuzjaści-0.6382-7-17  -10-35+41-21-3 
 Patryk AraszkiewiczNW: PIONIER Entuzjaści-0.6382-7-17  -10-35+41-21-3 
360Tadeusz BiskupSW: PREMONT IMPAS Katowice-0.6472  +1-20 +5-13 -22+3
 Michał BojanowskiSW: PREMONT IMPAS Katowice-0.6472  +1-20 +5-13 -22+3
362Artur DuczmalewskiSW: KBS Legionowianin 2-0.6572-26-35 -5 +12 -7 +14
 Aleksandra PacuraSE: CKiS Skawina-0.6572 -13+17-23  -13-28 +13
 Wiesław ŻegilewiczNW: GSBS GOMAD Gorzów Wlkp-0.6572+14+12-43-16-7-7    
 Krzysztof MakuchSW: KBS Legionowianin 2-0.6572-26-35 -5 +12 -7 +14
 Robert KaranowskiNW: GSBS GOMAD Gorzów Wlkp-0.6572+14+12-43-16-7-7    
 Barbara SupersonSE: CKiS Skawina-0.6572 -13+17-23  -13-28 +13
368Dariusz KępaSE: OGNISKO TKKF CHEMIK -0.6584-11-19 +21-30 +1-21 +4
 Janusz KucharskiSE: OGNISKO TKKF CHEMIK -0.6584-11-19 +21-30 +1-21 +4
370Marek BałdyszSW: KS Turbo FLY BACK Wrocław-0.6772+4-17 -14-8-14   +1
 Samuel BałdyszSW: KS Turbo FLY BACK Wrocław-0.6772+4-17 -14-8-14   +1
372Jan KandybowiczNE: Autostrada Eksploatacja-0.6760-4  +20 -16 -17 -23
 Marek KlatkiewiczNW: ADMIRA PAB Poznań-0.6760  -2  -26+16-28 0
 Jan WeberNW: ADMIRA PAB Poznań-0.6760  -2  -26+16-28 0
375Kazimierz ChłobowskiSE: TS WISŁA Kraków-0.6748  -20 +7  -4-15 
376Arkadiusz MatyjasNE: DARLES SANTERM-0.6860 -9-25 -21 +32-18  
 Leszek SzkudlarekNE: DARLES SANTERM-0.6860 -9-25 -21 +32-18  
378Marcin ZawadzkiNW: GSBS GOMAD Gorzów Wlkp-0.7148      -32-10+22-14
 Katarzyna Żegilewicz-ZawadzkaNW: GSBS GOMAD Gorzów Wlkp-0.7148      -32-10+22-14
380Leszek ŁuniewskiNE: Mazowia OZBS Płock-0.7584-13-17 -15-31 +12+4 -3
381Piotr SoleckiNW: FLUX MEDICAL Boguniewo-0.7696-15-21  -17+2+8+13-21-22
382Aleksander PoznyszSW: Invenio Bona Fide-0.7984-3-2-10 -14 -20-3 -14
383Zbigniew PrasekNE: BLACKWOOD Gdańsk-0.7972+13+17 -27 -430 -17 
384Jerzy KubiakNW: I LOVE BRIDGE Gorzów Wlkp-0.7948-6+2-21-13      
385Krzysztof DziekańskiSW: Invenio Bona Fide-0.8360+12-11 +10 -3-58   
386Łukasz FrąckowiakNW: INSTALKO SBS MIĘDZYRZECZ-0.8324  -5-15      
 Arkadiusz JaranowskiNW: INSTALKO SBS MIĘDZYRZECZ-0.8324  -5-15      
388Jerzy ZielińskiNW: MLKS Solec Kujawski-0.8548-10-24-26+19      
389Mirosław SzalińskiNE: SDK Tczew-0.960 +13-36-23 -1 -7  
390Stanisław AdamczykSW: PREMONT IMPAS Katowice-0.9284-7-2+8 -22-36+10-28  
 Robert CimrSW: PREMONT IMPAS Katowice-0.9284-7-2+8 -22-36+10-28  
392Artur ChibowskiNW: TENISPOINT Chemik Bydgosz-0.9448-3-16-1-25      
 Piotr ZalcmanNW: TENISPOINT Chemik Bydgosz-0.9448-3-16-1-25      
394Piotr SuchodolskiNE: Game Over Gdańsk-0.9696-18 +4-2 -18-30-6+17-39
 Monika SuchodolskaNE: Game Over Gdańsk-0.9696-18 +4-2 -18-30-6+17-39
396Andrzej ByzdraSE: SZLEMIK CARLO BOSSI -0.9884-19-6  -33+25 +14-54-9
397Ireneusz SaturskiSE: ICO Wołomin-SPÓJNIA W-wa-0.98120-20+14-21-26-27-22-34+10+12-4
398Tomasz NowackiSW: KBS Legionowianin 2-184-1+15-13 -15 -15 -23-32
 Stefan JakubowskiSW: KBS Legionowianin 2-184-1+15-13 -15 -15 -23-32
400Andrzej SkotnicznySW: AJ SYNIS DIAMENT II Opole-1.0636   -18-6-14    
401Remigiusz GóralczykNW: TRZYNASTKA Szczecin-1.0872 -17-3 -21-4 -6-27 
 Wojciech BondarewiczNW: TRZYNASTKA Szczecin-1.0872 -17-3 -21-4 -6-27 
403Adam LonskiNE: SDK Tczew-1.196-36+1 -20-19 +23-26-11-18
 Krzysztof MielnikNE: SDK Tczew-1.196-36+1 -20-19 +23-26-11-18
405Michał GórskiNE: KS BENIAMINEK 03 Starogar-1.1259-6-33 -7-17-3    
 Sebastian PiepióraNE: KS BENIAMINEK 03 Starogar-1.1259-6-33 -7-17-3    
407Dariusz PotuszyńskiSW: GKS PIAST I Gliwice-1.1936   -36+6-13    
 Korneliusz KempaSW: GKS PIAST I Gliwice-1.1936   -36+6-13    
409Jan JaniakNE: PDM TREFL Pisz-1.2360 -31 -25   -33-8+23
 Jan SączawaSE: SZLEMIK CARLO BOSSI -1.2360-19-6     +14-54-9
411Andrzej WyborskiNE: KS BENIAMINEK 03 Starogar-1.2924  -33+2      
412Jarosław ŁosiakNE: PDM TREFL Pisz-1.3896-17-31-1-25-19-14+8-33  
413Hubert UrbanSE: DANMAR Skarżysko Kamienna-1.3936   -45 +1   -6
 Maja ŻabierekSE: DANMAR Skarżysko Kamienna-1.3936   -45 +1   -6
415Michał PowałkaSE: ICO Wołomin-SPÓJNIA W-wa-1.4272-20+14-21-26-27-22    
416Andrzej OlszewskiSW: KS Turbo FLY BACK Wrocław-1.524  -3-33      
 Włodzimierz WittenbeckSW: KS Turbo FLY BACK Wrocław-1.524  -3-33      
418Adam WaszkiewiczSW: ERBUD KS AZS Wratislavia -1.7148+1-15-38-30      
419Robert KrawczykNE: BLACKWOOD Gdańsk-1.7896-23 -17-25-2-43+8-38-31 
420Mariusz BranowskiNW: ADMIRA PAB Poznań-1.8136 -22 -31-12     
 Marek GielnikNW: ADMIRA PAB Poznań-1.8136 -22 -31-12     
422Janis BendiksSW: GKS PIAST I Gliwice-1.9648      -31-12-12-39
 Lesław BudzynSW: GKS PIAST I Gliwice-1.9648      -31-12-12-39
424Marian GóreckiSE: SZLEMIK CARLO BOSSI -2.0372-9-7-21-19  -52 -38 
 Wojciech PaszkoSE: SZLEMIK CARLO BOSSI -2.0372-9-7-21-19  -52 -38 
426Daniel WojnarowiczSW: KS Gwardia Strachota-2.9624      -32-39  
 Waldemar ZadrożnySW: KS Gwardia Strachota-2.9624      -32-39  

 Admin.5.0.0.41 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2018-10-16 o 16:58, optymalizowana dla rozdzielczości 1024x768.