BUTLER, RUNDA 10 SEGMENT 1 | ||||||
miejsce | stół | team | impy | Rzd# | ||
1 | 27-oEW | Przemysław Picheta-Łukasz Pląder | SE: CKiS Skawina | +50 | 1 | |
2 | 24-zNS | Aleksander Poznysz-Przemysław Saliński | SW: Invenio Bona Fide | +40 | 2 | |
3 | 2-zNS | Jerzy Sieracki-Tomasz Włodarczak | NW: UNIA WINKHAUS Leszno | +35 | 3 | |
4 | 19-zEW | Jan Pudlik-Marek Nicieja | SW: GKS PIAST I Gliwice | +34 | 4 | |
5 | 15-zEW | Igor Godun-Ihar Radziukevich | NE: SPEKTR Mińsk | +31 | 5 | |
6 | 20-zNS | Grzegorz Dziębowski-Tomasz Radwański | SW: LKS Piast Sieradz | +28 | 6 | |
7 | 16-zEW | Edward Bednarczyk-Jarosław Pęski | NE: Atut Rumia | +27 | 7 | |
8 | 23-zNS | Łukasz Gaweł-Bernard Jadczak | SW: ERBUD KS AZS Wratislavia | +26 | 8 | |
9 | 15-oNS | Pavel Klebanovich-Elena Shokhan | NE: SPEKTR Mińsk | +23 | 9 | |
10 | 6-oNS | Mieczysław Stefański-Jarosław Wachnowski | NW: I LOVE BRIDGE Gorzów Wlkp | +22 | 10 | |
18-zEW | Janusz Pisarek-Jerzy Radomski | SW: DDK II Brzeziny Śląskie | +22 | 11 | ||
12 | 22-zNS | Maciej Hutyra-Jacek Wojnarowicz | SW: VALUE MEDIA AZS | +20 | 12 | |
10-oNS | Zdzisław Kowalewski-Zbigniew Skibicki | NE: Autostrada Eksploatacja | +20 | |||
14 | 9-oNS | Igor Ciborowski-Bartosz Mer | NE: ABNEGAT Warszawa | +19 | ||
13-oEW | Jacek Lasota-Michał Wantke | NE: Expres z Kaszub | +19 | |||
16 | 14-zNS | Elżbieta Czekaj-Olga Zabulewicz | NE: DARLES SANTERM | +18 | ||
17 | 18-oNS | Krzysztof Gaweł-Andrzej Maszczyszyn | SW: DDK II Brzeziny Śląskie | +17 | ||
21-zNS | Janusz Kościelny-Przemysław Machowczyk | SW: KSBS SPÓJNIA BENEXT | +17 | |||
19 | 28-oEW | Marcin Krawczyk-Piotr Waniurski | SE: MTS PIAST Skawina | +16 | ||
20 | 4-zNS | Leszek Falkowski-Ryszard Rapicki | NW: CHEMIK Bydgoszcz | +14 | ||
13-zEW | Andrzej Prasalski-Piotr Wulkiewicz | NE: Hetman Białystok | +14 | |||
27-zEW | Wojciech Kurkowski-Marek Tekieli | SE: TERMOCHEM CHEMIK Puławy | +14 | |||
23 | 32-zNS | Cezary Przasnek-Karol Konopko | SE: ICO Wołomin-SPÓJNIA W-wa | +13 | ||
24 | 12-zEW | Paweł Chindelewicz-Aleksander Kasprzak | NE: SDK Tczew | +12 | ||
32-oEW | Witold Stachnik-Ryszard Skotarski | SE: ICO Wołomin-SPÓJNIA W-wa | +12 | |||
5-zEW | Mariusz Bielski-Mariusz Krakowiak | NW: TENISPOINT Chemik Bydgosz | +12 | |||
12-oNS | Adam Lonski-Krzysztof Mielnik | NE: SDK Tczew | +12 | |||
28 | 8-zEW | Maciej Arnold-Tadeusz Kowalicki | NW: INSTALKO SBS MIĘDZYRZECZ | +11 | ||
25-zEW | Grzegorz Bachanek-Sławomir Kutyła | SE: POMTECH Zwoleń | +11 | |||
30 | 31-zNS | Konrad Ciborowski-Maciej Kędzierski | SE: MINDLAB SFORA CIBORA | +10 | ||
17-zEW | Andrzej Hermansdorfer-Marek Skulimowski | SW: BUKS MDK MOSM I Bytom | +10 | |||
3-zEW | Marek Klatkiewicz-Jan Weber | NW: ADMIRA PAB Poznań | +10 | |||
33 | 19-oNS | Paweł Korombel-Robert Krupiński | SW: GKS PIAST I Gliwice | +9 | ||
34 | 29-oNS | Marek Atalski-Andrzej Kokoryka | SE: SKÓR-BUT Eko-Różanka | +8 | ||
28-zNS | Jakub Kowal-Grzegorz Gawron | SE: MTS PIAST Skawina | +8 | |||
36 | 23-oNS | Mariusz Kowalczyk-Jerzy Gładysz | SW: KS Turbo FLY BACK Wrocław | +7 | ||
9-zEW | Jan Mazurkiewicz-Marek Różański | NE: ABNEGAT Warszawa | +7 | |||
14-oNS | Tadeusz Banach-Jan Romot | NE: PDM TREFL Pisz | +7 | |||
26-oEW | Maciej Grabiec-Grzegorz Andrzejowski | SE: AZS AGH Kraków | +7 | |||
3-oEW | Marek Koczwara-Wiesław Zawadzki | NW: BTG Bydgoszcz | +7 | |||
11-oEW | Anna Makarewicz-Tomasz Paluchowski | NE: K2 Rebid | +7 | |||
42 | 29-zEW | Jarosław Kaczorowski-Wojciech Okuniewski | SE: SKÓR-BUT Eko-Różanka | +6 | ||
43 | 25-oNS | Tadeusz Kowalczewski-Bartosz Ceglarski | SE: POMTECH Zwoleń | +5 | ||
17-oEW | Bogdan Radwański-Włodzimierz Wyrzykowski | SW: KS BARD13 Franciszków | +5 | |||
30-oEW | Jacek Młyńczyk-Piotr Stopa | SE: TS WISŁA Kraków | +5 | |||
24-oNS | Remigiusz Kaźmierczak-Tomasz Klimczak | SW: KS Gwardia Strachota | +5 | |||
16-oNS | Aleksander Gruca-Zbigniew Pinkiewicz | NE: Atut Rumia | +5 | |||
2-oNS | Jan Obuchowicz-Jerzy Trembowski | NW: ANNEBERG Zielona Góra | +5 | |||
49 | 26-zNS | Bartosz Bańkowski-Marek Jarosz | SE: AZS AGH Kraków | +4 | ||
22-oNS | Maciej Boczek-Mieczysław Małek | SW: AJ SYNIS DIAMENT II Opole | +4 | |||
51 | 1-oEW | Alicja Krzemińska-Paweł Krzemiński | NW: BIN Aleksandrów Kujawski | +3 | ||
11-zNS | Wiesław Niedziela-Waldemar Radziak | NE: K2 Rebid | +3 | |||
53 | 7-zEW | Bohdan Pliszka-Tadeusz Żurek | NW: MLKS Solec Kujawski | +2 | ||
7-oNS | Arkadiusz Stanisławski-Mariusz Żurek | NW: MLKS Solec Kujawski | +2 | |||
55 | 30-zEW | Jacek Brózda-Jacek Gurgul | SE: J&J Kraków | +1 | ||
5-oEW | Dariusz Kurzawski-Rafał Szymański | NW: DĄBRÓWKA MM Poznań | +1 | |||
6-zEW | Roman Klejny-Jerzy Kubiak | NW: I LOVE BRIDGE Gorzów Wlkp | +1 | |||
1-zEW | Waldemar Mikucki-Grzegorz Rybacki | NW: TRZYNASTKA Szczecin | +1 | |||
8-oNS | Dariusz Kwiatkowski-Krzysztof Tumielewicz | NW: INSTALKO SBS MIĘDZYRZECZ | +1 | |||
21-oEW | Robert Stoliński-Paweł Zubiel | SW: KSBS SPÓJNIA BENEXT | +1 | |||
61 | 4-oNS | Ryszard Leśniewski-Wiesław Mączkowski | NW: STB Słupsk | 0 | ||
20-oEW | Jarosław Łaszczuk-Krzysztof Han | SW: LKS Piast Sieradz | 0 | |||
31-oNS | Kazimierz Dziadkowiec-Tadeusz Garbacik | SE: MK GALICJA Kraków | 0 | |||
31-oEW | Przemysław Gałek-Rafał Synowiec | SE: MINDLAB SFORA CIBORA | 0 | |||
20-oNS | Mirosław Białożyt-Henryk Grządziel | SW: PREMONT IMPAS Katowice | 0 | |||
4-oEW | Maciej Łaniewski-Roman Wachowiak | NW: CHEMIK Bydgoszcz | 0 | |||
10-zEW | Henryk Brodawski-Sylwester Młynarczuk | NE: Autostrada Eksploatacja | 0 | |||
10-zNS | Irena Chodorowska-Jan Chodorowski | NE: KBS Legionowianin | 0 | |||
69 | 21-oNS | Jerzy Serafin-Sławomir Wiszniewski | SW: RSB RODŁO | -1 | ||
1-zNS | Andrzej Grela-Jarosław Łakomy | NW: BIN Aleksandrów Kujawski | -1 | |||
5-oNS | Marek Bałabuch-Tomasz Borucki | NW: TENISPOINT Chemik Bydgosz | -1 | |||
8-oEW | Stanisław Owczarski-Wiesław Żegilewicz | NW: GSBS GOMAD Gorzów Wlkp | -1 | |||
30-zNS | Włodzimierz Wala-Aleksander Zdybel | SE: TS WISŁA Kraków | -1 | |||
6-zNS | Katarzyna Abratkiewicz-Ryszard Smejda | NW: PIONIER Entuzjaści | -1 | |||
75 | 7-zNS | Marek Juszczak-Grzegorz Samol | NW: FLUX MEDICAL Boguniewo | -2 | ||
7-oEW | Cezary Kmiecik-Piotr Solecki | NW: FLUX MEDICAL Boguniewo | -2 | |||
77 | 11-zEW | Ireneusz Grynczewski-Janusz Marzec | NE: Hefajstos Otwock | -3 | ||
1-oNS | Remigiusz Góralczyk-Wojciech Jarząbek | NW: TRZYNASTKA Szczecin | -3 | |||
79 | 22-oEW | Wojciech Rozwadowski-Rafał Wolański | SW: VALUE MEDIA AZS | -4 | ||
26-zEW | Marek Kozdrach-Kamil Walczyk | SE: DANMAR Skarżysko Kamienna | -4 | |||
81 | 24-oEW | Krzysztof Dziekański-Ewa Dziekańska | SW: Invenio Bona Fide | -5 | ||
17-oNS | Michał Kaleta-Krzysztof Śliwoń | SW: BUKS MDK MOSM I Bytom | -5 | |||
2-oEW | Wacław Janicki-Sylwester Walerowicz | NW: UNIA WINKHAUS Leszno | -5 | |||
25-oEW | Andrzej Byzdra-Zbigniew Niezgoda | SE: SZLEMIK CARLO BOSSI | -5 | |||
30-oNS | Waldemar Rybka-Tomasz Twaróg | SE: J&J Kraków | -5 | |||
16-oEW | Mariusz Pater-Andrzej Wyborski | NE: KS BENIAMINEK 03 Starogar | -5 | |||
87 | 29-zNS | Robert Piechota-Małgorzata Rojkowicz | SE: WISŁOKA Dębica | -6 | ||
88 | 9-zNS | Bolesław Krzewski-Leszek Pęcherzewski | NE: Mazowia OZBS Płock | -7 | ||
14-oEW | Andrzej Bunikowski-Jacek Piotrowski | NE: DARLES SANTERM | -7 | |||
23-oEW | Mirosław Fechner-Adam Waszkiewicz | SW: ERBUD KS AZS Wratislavia | -7 | |||
26-oNS | Edmund Jas-Dariusz Nowek | SE: DANMAR Skarżysko Kamienna | -7 | |||
11-oNS | Andrzej Kondeja-Dariusz Węgrowicz | NE: Hefajstos Otwock | -7 | |||
3-oNS | Marek Gielnik-Przemysław Krasiński | NW: ADMIRA PAB Poznań | -7 | |||
94 | 29-oEW | Tadeusz Urbanek-Zbigniew Wilisowski | SE: WISŁOKA Dębica | -8 | ||
28-zEW | Lech Adach-Zbigniew Hałaczkiewicz | SE: OGNISKO TKKF CHEMIK | -8 | |||
96 | 19-oEW | Andrzej Krakowiak-Zbigniew Szymczyk | SW: BINŻ Bełchatów | -9 | ||
97 | 31-zEW | Tadeusz Rejdych-Andrzej Trygar | SE: MK GALICJA Kraków | -10 | ||
3-zNS | Krzysztof Gusowski-Bogdan Jarząb | NW: BTG Bydgoszcz | -10 | |||
17-zNS | Robert Sadowski-Robert Siedlecki | SW: KS BARD13 Franciszków | -10 | |||
100 | 8-zNS | Mirosław Bublewicz-Krzysztof Rogoziński | NW: GSBS GOMAD Gorzów Wlkp | -11 | ||
25-zNS | Ryszard Pisarczyk-Wiesław Siek | SE: SZLEMIK CARLO BOSSI | -11 | |||
102 | 12-oEW | Adam Suchodolski-Michał Wróblewski | NE: BLACKWOOD Gdańsk | -12 | ||
5-zNS | Grzegorz Jędrzejewski-Bartosz Kaczmarek | NW: DĄBRÓWKA MM Poznań | -12 | |||
32-oNS | Małgorzata Ludwikowska-Piotr Ludwikowski | SE: LAST MINUTE Kraków | -12 | |||
12-zNS | Aldona Chrenowska-Aleksander Chrenowski | NE: BLACKWOOD Gdańsk | -12 | |||
106 | 32-zEW | Andrzej Lembas-Karol Suchoń | SE: LAST MINUTE Kraków | -13 | ||
107 | 13-zNS | Marcin Osmański-Jacek Sikora | NE: Expres z Kaszub | -14 | ||
4-zEW | Bogusław Dyk-Mirosław Kopowski | NW: STB Słupsk | -14 | |||
27-zNS | Agata Kowal-Aleksandra Pacura | SE: CKiS Skawina | -14 | |||
110 | 28-oNS | Leszek Młodziński-Edward Wójcik | SE: OGNISKO TKKF CHEMIK | -16 | ||
111 | 21-zEW | Andrzej Materla-Marek Oliwa | SW: RSB RODŁO | -17 | ||
18-oEW | Tadeusz Bożek-Jerzy Pawelec | SW: KBS Legionowianin 2 | -17 | |||
113 | 14-zEW | Janusz Gomoliński-Sławomir Wrzosek | NE: PDM TREFL Pisz | -18 | ||
114 | 9-oEW | Dariusz Krajewski-Maciej Wiącek | NE: Mazowia OZBS Płock | -19 | ||
13-oNS | Tomasz Bliński-Sławomir Bolesta | NE: Hetman Białystok | -19 | |||
116 | 10-oEW | Janusz Radecki-Andrzej Ziomek | NE: KBS Legionowianin | -20 | ||
22-zEW | Andrzej Skotniczny-Marek Skotniczny | SW: AJ SYNIS DIAMENT II Opole | -20 | |||
118 | 6-oEW | Wojciech Abratkiewicz-Mirosław Stelmaszyk | NW: PIONIER Entuzjaści | -22 | ||
18-zNS | Artur Duczmalewski-Krzysztof Makuch | SW: KBS Legionowianin 2 | -22 | |||
120 | 15-oEW | Patryk Berhorst-Bartłomiej Cybula | NE: Game Over Gdańsk | -23 | ||
121 | 23-zEW | Stanisław Szuba-Marian Szymonowicz | SW: KS Turbo FLY BACK Wrocław | -26 | ||
122 | 16-zNS | Tomasz Brzęcki-Jan Staniszewski | NE: KS BENIAMINEK 03 Starogar | -27 | ||
123 | 20-zEW | Andrzej Staszek-Edwin Szenkelbach | SW: PREMONT IMPAS Katowice | -28 | ||
124 | 15-zNS | Grażyna Brewiak-Mariusz Brewiak | NE: Game Over Gdańsk | -31 | ||
125 | 19-zNS | Arkadiusz Gotwald-Mirosław Marszał | SW: BINŻ Bełchatów | -34 | ||
126 | 2-zEW | Roman Miłkowski-Witold Miłoszewski | NW: ANNEBERG Zielona Góra | -35 | ||
127 | 24-zEW | Piotr Ratajski-Jacek Szwed | SW: KS Gwardia Strachota | -40 | ||
128 | 27-oNS | Cezary Komajda-Bartosz Matras | SE: TERMOCHEM CHEMIK Puławy | -50 | ||
Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999 |