BUTLER, RUNDA 11 SEGMENT 1 | ||||||
miejsce | stół | team | impy | Rzd# | ||
1 | 7-oNS | Ryszard Leśniewski-Wiesław Mączkowski | NW: STB Słupsk | +49 | 1 | |
2 | 3-zEW | Jerzy Sieracki-Tomasz Włodarczak | NW: UNIA WINKHAUS Leszno | +39 | 2 | |
3 | 24-oNS | Grzegorz Dziębowski-Tomasz Radwański | SW: LKS Piast Sieradz | +34 | 3 | |
4 | 14-zNS | Anna Makarewicz-Tomasz Paluchowski | NE: K2 Rebid | +31 | 4 | |
5 | 22-zNS | Andrzej Skotniczny-Marek Skotniczny | SW: AJ SYNIS DIAMENT II Opole | +30 | 5 | |
6 | 25-zEW | Włodzimierz Wala-Aleksander Zdybel | SE: TS WISŁA Kraków | +29 | 6 | |
7 | 12-oEW | Jan Kandybowicz-Zdzisław Kowalewski | NE: Autostrada Eksploatacja | +28 | 7 | |
8 | 13-zNS | Sławomir Bąk-Dariusz Węgrowicz | NE: Hefajstos Otwock | +23 | 8 | |
9 | 20-zEW | Mariusz Kowalczyk-Jerzy Gładysz | SW: KS Turbo FLY BACK Wrocław | +22 | 9 | |
8-oEW | Mieczysław Stefański-Jarosław Wachnowski | NW: I LOVE BRIDGE Gorzów Wlkp | +22 | 10 | ||
11 | 29-zEW | Jarosław Duda-Rafał Śmiałek | SE: J&J Kraków | +20 | 11 | |
30-oEW | Marcin Krawczyk-Piotr Waniurski | SE: MTS PIAST Skawina | +20 | 12 | ||
13 | 1-zNS | Leszek Falkowski-Ryszard Rapicki | NW: CHEMIK Bydgoszcz | +19 | ||
13-oEW | Robert Głowacki-Waldemar Kałużyński | NE: Hefajstos Otwock | +19 | |||
15 | 10-oNS | Adam Lonski-Krzysztof Mielnik | NE: SDK Tczew | +18 | ||
16 | 24-zEW | Jarosław Łaszczuk-Krzysztof Han | SW: LKS Piast Sieradz | +16 | ||
2-oEW | Grzegorz Jędrzejewski-Bartosz Kaczmarek | NW: DĄBRÓWKA MM Poznań | +16 | |||
10-zNS | Dariusz Filipek-Jarosław Łosiak | NE: PDM TREFL Pisz | +16 | |||
19 | 18-zEW | Mariusz Ilnicki-Przemysław Saliński | SW: Invenio Bona Fide | +15 | ||
19-zNS | Jan Pudlik-Marek Nicieja | SW: GKS PIAST I Gliwice | +15 | |||
16-oEW | Paweł Gałązka-Włodzimierz Karłowicz | NE: ABNEGAT Warszawa | +15 | |||
28-zNS | Jarosław Kaczorowski-Andrzej Kokoryka | SE: SKÓR-BUT Eko-Różanka | +15 | |||
23 | 27-zEW | Paweł Kotarba-Joanna Kotarba | SE: LAST MINUTE Kraków | +14 | ||
26-zNS | Cezary Komajda-Krzysztof Warzocha | SE: TERMOCHEM CHEMIK Puławy | +14 | |||
25 | 17-oEW | Patryk Kuczera-Dyga-Marek Skulimowski | SW: BUKS MDK MOSM I Bytom | +13 | ||
11-oEW | Oleg Gradovski-Andrei Sotnikau | NE: SPEKTR Mińsk | +13 | |||
27 | 2-zEW | Zbigniew Jasiecki-Roman Woźniak | NW: BTG Bydgoszcz | +12 | ||
14-oEW | Wiesław Niedziela-Waldemar Radziak | NE: K2 Rebid | +12 | |||
29 | 7-zEW | Andrzej Garstka-Mirosław Kopowski | NW: STB Słupsk | +11 | ||
27-oEW | Dariusz Kępa-Janusz Kucharski | SE: OGNISKO TKKF CHEMIK | +11 | |||
26-oEW | Ludwik Murat-Bartosz Matras | SE: TERMOCHEM CHEMIK Puławy | +11 | |||
32 | 19-oEW | Edmund Gabryś-Julian Lassota | SW: GKS PIAST I Gliwice | +10 | ||
32-zNS | Łukasz Grodzicki-Igor Terszak | SE: ICO Wołomin-SPÓJNIA W-wa | +10 | |||
34 | 12-zNS | Henryk Brodawski-Sylwester Młynarczuk | NE: Autostrada Eksploatacja | +9 | ||
35 | 9-zEW | Bolesław Krzewski-Leszek Pęcherzewski | NE: Mazowia OZBS Płock | +8 | ||
31-oEW | Tomasz Mazur-Jan Lipior | SE: WISŁOKA Dębica | +8 | |||
31-zNS | Stanisław Malinowski-Marek Michalski | SE: WISŁOKA Dębica | +8 | |||
38 | 16-zNS | Igor Ciborowski-Bartosz Mer | NE: ABNEGAT Warszawa | +7 | ||
1-oNS | Ewa Mikucka-Wojciech Bondarewicz | NW: TRZYNASTKA Szczecin | +7 | |||
40 | 21-oNS | Maciej Hutyra-Rafał Wolański | SW: VALUE MEDIA AZS | +6 | ||
29-oEW | Tadeusz Kowalczewski-Bartosz Ceglarski | SE: POMTECH Zwoleń | +6 | |||
18-oNS | Krzysztof Dziekański-Ewa Dziekańska | SW: Invenio Bona Fide | +6 | |||
43 | 6-oNS | Roman Kujawski-Marek Wojciechowski | NW: ADMIRA PAB Poznań | +5 | ||
5-oEW | Marcin Zawadzki-Katarzyna Żegilewicz-Zawadzka | NW: GSBS GOMAD Gorzów Wlkp | +5 | |||
45 | 25-oNS | Kazimierz Chłobowski-Mirosław Kołton | SE: TS WISŁA Kraków | +4 | ||
9-oNS | Leszek Łuniewski-Maciej Wiącek | NE: Mazowia OZBS Płock | +4 | |||
30-zEW | Grzegorz Merynda-Agata Kowal | SE: CKiS Skawina | +4 | |||
48 | 11-zNS | Igor Godun-Valentin Zhuravel | NE: SPEKTR Mińsk | +3 | ||
15-oEW | Joanna Derewońko-Tadeusz Luzak | NE: KBS Legionowianin | +3 | |||
21-zEW | Andrzej Bondarewicz-Jacek Wojnarowicz | SW: VALUE MEDIA AZS | +3 | |||
4-zEW | Andrzej Grela-Jarosław Łakomy | NW: BIN Aleksandrów Kujawski | +3 | |||
52 | 4-oNS | Alicja Krzemińska-Paweł Krzemiński | NW: BIN Aleksandrów Kujawski | +2 | ||
5-zEW | Piotr Brzeziński-Jerzy Trembowski | NW: ANNEBERG Zielona Góra | +2 | |||
15-zEW | Patryk Berhorst-Bartłomiej Cybula | NE: Game Over Gdańsk | +2 | |||
28-oNS | Tadeusz Rejdych-Andrzej Trygar | SE: MK GALICJA Kraków | +2 | |||
56 | 6-zNS | Maciej Arnold-Tadeusz Kowalicki | NW: INSTALKO SBS MIĘDZYRZECZ | +1 | ||
32-oNS | Andrzej Byzdra-Wojciech Paszko | SE: SZLEMIK CARLO BOSSI | +1 | |||
22-oEW | Cezary Wołczak-Longin Bartnik | SW: AJ SYNIS DIAMENT II Opole | +1 | |||
3-oNS | Ewa Rodziewicz-Bielewicz-Olgierd Rodziewicz-Bielewicz | NW: UNIA WINKHAUS Leszno | +1 | |||
20-oEW | Andrzej Staszek-Edwin Szenkelbach | SW: PREMONT IMPAS Katowice | +1 | |||
17-zNS | Michał Kaleta-Krzysztof Śliwoń | SW: BUKS MDK MOSM I Bytom | +1 | |||
62 | 23-zNS | Michał Kilanowski-Krzysztof Kwiatkowski | SW: KS BARD13 Franciszków | 0 | ||
23-zEW | Dariusz Kardas-Teresa Pudelewicz | SW: BINŻ Bełchatów | 0 | |||
23-oNS | Andrzej Krakowiak-Zbigniew Szymczyk | SW: BINŻ Bełchatów | 0 | |||
23-oEW | Sylwester Sommer-Konrad Stenzel | SW: KS BARD13 Franciszków | 0 | |||
8-zEW | Marek Bałabuch-Tomasz Borucki | NW: TENISPOINT Chemik Bydgosz | 0 | |||
8-zNS | Janusz Hliwa-Roman Klejny | NW: I LOVE BRIDGE Gorzów Wlkp | 0 | |||
68 | 17-zEW | Mirosław Fechner-Adam Waszkiewicz | SW: ERBUD KS AZS Wratislavia | -1 | ||
22-oNS | Tadeusz Bożek-Jerzy Pawelec | SW: KBS Legionowianin 2 | -1 | |||
20-oNS | Piotr Dobryszycki-Franciszek Zarzecki | SW: KS Turbo FLY BACK Wrocław | -1 | |||
3-oEW | Katarzyna Abratkiewicz-Ryszard Smejda | NW: PIONIER Entuzjaści | -1 | |||
32-oEW | Witold Stachnik-Ryszard Skotarski | SE: ICO Wołomin-SPÓJNIA W-wa | -1 | |||
6-zEW | Marek Gielnik-Przemysław Krasiński | NW: ADMIRA PAB Poznań | -1 | |||
74 | 28-oEW | Jakub Jagodziński-Józef Myć | SE: SKÓR-BUT Eko-Różanka | -2 | ||
15-zNS | Irena Chodorowska-Jan Chodorowski | NE: KBS Legionowianin | -2 | |||
4-oEW | Jerzy Gurzęda-Jarosław Hilbrecht | NW: FLUX MEDICAL Boguniewo | -2 | |||
5-zNS | Mirosław Bublewicz-Maciej Wierzbicki | NW: GSBS GOMAD Gorzów Wlkp | -2 | |||
78 | 11-zEW | Marek Jacyków-Jarosław Pęski | NE: Atut Rumia | -3 | ||
4-zNS | Jan Włodkowski-Robert Włodkowski | NW: FLUX MEDICAL Boguniewo | -3 | |||
15-oNS | Grażyna Brewiak-Mariusz Brewiak | NE: Game Over Gdańsk | -3 | |||
21-zNS | Edward Bondarewicz-Radosław Sawicki | SW: RSB RODŁO | -3 | |||
82 | 30-zNS | Maciej Janeczko-Grzegorz Plewniak | SE: MTS PIAST Skawina | -4 | ||
25-oEW | Krzysztof Gałda-Nikander Kuszewski | SE: DANMAR Skarżysko Kamienna | -4 | |||
9-oEW | Tomasz Bliński-Piotr Wulkiewicz | NE: Hetman Białystok | -4 | |||
85 | 6-oEW | Dariusz Kwiatkowski-Andrzej Parmonik | NW: INSTALKO SBS MIĘDZYRZECZ | -5 | ||
5-oNS | Florian Fabiś-Jan Obuchowicz | NW: ANNEBERG Zielona Góra | -5 | |||
87 | 21-oEW | Władysław Linkiewicz-Krzysztof Wołynkiewicz | SW: RSB RODŁO | -6 | ||
18-oEW | Krzysztof Gaweł-Andrzej Maszczyszyn | SW: DDK II Brzeziny Śląskie | -6 | |||
29-oNS | Janusz Natorski-Robert Podsiadły | SE: J&J Kraków | -6 | |||
90 | 1-oEW | Maciej Łaniewski-Roman Wachowiak | NW: CHEMIK Bydgoszcz | -7 | ||
16-zEW | Jan Kuchta-Andrzej Wyborski | NE: KS BENIAMINEK 03 Starogar | -7 | |||
92 | 9-zNS | Marian Krasowski-Mirosław Morchat | NE: Hetman Białystok | -8 | ||
31-oNS | Wojciech Stachnik-Grzegorz Wadas | SE: AZS AGH Kraków | -8 | |||
31-zEW | Bartosz Bańkowski-Marek Jarosz | SE: AZS AGH Kraków | -8 | |||
95 | 12-zEW | Aleksander Chrenowski-Robert Krawczyk | NE: BLACKWOOD Gdańsk | -9 | ||
96 | 19-oNS | Piotr Ratajski-Jacek Szwed | SW: KS Gwardia Strachota | -10 | ||
32-zEW | Ryszard Pisarczyk-Wiesław Siek | SE: SZLEMIK CARLO BOSSI | -10 | |||
98 | 7-zNS | Bohdan Pliszka-Arkadiusz Stanisławski | NW: MLKS Solec Kujawski | -11 | ||
27-oNS | Małgorzata Ludwikowska-Piotr Ludwikowski | SE: LAST MINUTE Kraków | -11 | |||
26-oNS | Przemysław Gałek-Rafał Synowiec | SE: MINDLAB SFORA CIBORA | -11 | |||
101 | 14-oNS | Jacek Piotrowski-Waldemar Warzała | NE: DARLES SANTERM | -12 | ||
2-zNS | Dariusz Kurzawski-Rafał Szymański | NW: DĄBRÓWKA MM Poznań | -12 | |||
103 | 17-oNS | Łukasz Gaweł-Bernard Jadczak | SW: ERBUD KS AZS Wratislavia | -13 | ||
11-oNS | Zbigniew Kamiński-Tomasz Tarasiuk | NE: Atut Rumia | -13 | |||
105 | 27-zNS | Lech Adach-Zbigniew Hałaczkiewicz | SE: OGNISKO TKKF CHEMIK | -14 | ||
26-zEW | Konrad Ciborowski-Maciej Kędzierski | SE: MINDLAB SFORA CIBORA | -14 | |||
107 | 28-zEW | Adam Cichoń-Tadeusz Garbacik | SE: MK GALICJA Kraków | -15 | ||
16-oNS | Michał Górski-Mariusz Pater | NE: KS BENIAMINEK 03 Starogar | -15 | |||
19-zEW | Remigiusz Kaźmierczak-Tomasz Klimczak | SW: KS Gwardia Strachota | -15 | |||
18-zNS | Stanisław Fangor-Jerzy Radomski | SW: DDK II Brzeziny Śląskie | -15 | |||
111 | 10-zEW | Jarosław Bartosiński-Mirosław Szaliński | NE: SDK Tczew | -16 | ||
2-oNS | Leszek Hejne-Andrzej Maciejewski | NW: BTG Bydgoszcz | -16 | |||
24-zNS | Janusz Kościelny-Przemysław Machowczyk | SW: KSBS SPÓJNIA BENEXT | -16 | |||
114 | 10-oEW | Tadeusz Banach-Jan Romot | NE: PDM TREFL Pisz | -18 | ||
115 | 1-zEW | Waldemar Mikucki-Grzegorz Rybacki | NW: TRZYNASTKA Szczecin | -19 | ||
13-oNS | Jacek Lasota-Michał Wantke | NE: Expres z Kaszub | -19 | |||
117 | 29-zNS | Jacek Bors-Grzegorz Zakrzewski | SE: POMTECH Zwoleń | -20 | ||
30-oNS | Przemysław Picheta-Łukasz Pląder | SE: CKiS Skawina | -20 | |||
119 | 8-oNS | Tomasz Lubiewski-Jerzy Mojsiewicz | NW: TENISPOINT Chemik Bydgosz | -22 | ||
20-zNS | Tadeusz Biskup-Michał Bojanowski | SW: PREMONT IMPAS Katowice | -22 | |||
121 | 13-zEW | Marcin Osmański-Jacek Sikora | NE: Expres z Kaszub | -23 | ||
122 | 12-oNS | Zbigniew Prasek-Wojciech Romaszko | NE: BLACKWOOD Gdańsk | -28 | ||
123 | 25-zNS | Waldemar Haponiuk-Piotr Szczygieł | SE: DANMAR Skarżysko Kamienna | -29 | ||
124 | 22-zEW | Artur Duczmalewski-Krzysztof Makuch | SW: KBS Legionowianin 2 | -30 | ||
125 | 14-zEW | Andrzej Bunikowski-Elżbieta Czekaj | NE: DARLES SANTERM | -31 | ||
126 | 24-oEW | Robert Stoliński-Paweł Zubiel | SW: KSBS SPÓJNIA BENEXT | -34 | ||
127 | 3-zNS | Grzegorz Adamski-Przemysław Klęsk | NW: PIONIER Entuzjaści | -39 | ||
128 | 7-oEW | Tomasz Sadecki-Mariusz Żurek | NW: MLKS Solec Kujawski | -49 | ||
Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999 |