BUTLER, RUNDA 11 SEGMENT 1 | ||||||
miejsce | stół | team | impy | Rzd# | ||
1 | 7-oNS | Ryszard Leśniewski-Wiesław Mączkowski | STB Słupsk | +47 | 1 | |
2 | 3-zEW | Jerzy Sieracki-Tomasz Włodarczak | UNIA WINKHAUS Leszno | +40 | 2 | |
3 | 8-oEW | Mieczysław Stefański-Jarosław Wachnowski | I LOVE BRIDGE Gorzów Wlkp | +23 | 3 | |
4 | 2-oEW | Grzegorz Jędrzejewski-Bartosz Kaczmarek | DĄBRÓWKA MM Poznań | +19 | 4 | |
5 | 1-zNS | Leszek Falkowski-Ryszard Rapicki | CHEMIK Bydgoszcz | +16 | 5 | |
6 | 2-zEW | Zbigniew Jasiecki-Roman Woźniak | BTG Bydgoszcz | +14 | 6 | |
7 | 7-zEW | Andrzej Garstka-Mirosław Kopowski | STB Słupsk | +12 | 7 | |
8 | 5-oEW | Marcin Zawadzki-Katarzyna Żegilewicz-Zawadzka | GSBS GOMAD Gorzów Wlkp | +7 | 8 | |
9 | 4-zEW | Andrzej Grela-Jarosław Łakomy | BIN Aleksandrów Kujawski | +6 | 9 | |
10 | 5-zEW | Piotr Brzeziński-Jerzy Trembowski | ANNEBERG Zielona Góra | +5 | 10 | |
11 | 1-oNS | Ewa Mikucka-Wojciech Bondarewicz | TRZYNASTKA Szczecin | +4 | 11 | |
12 | 8-zEW | Marek Bałabuch-Tomasz Borucki | TENISPOINT Chemik Bydgosz | +3 | 12 | |
6-zEW | Marek Gielnik-Przemysław Krasiński | ADMIRA PAB Poznań | +3 | |||
14 | 3-oEW | Katarzyna Abratkiewicz-Ryszard Smejda | PIONIER Entuzjaści | +2 | ||
4-oEW | Jerzy Gurzęda-Jarosław Hilbrecht | FLUX MEDICAL Boguniewo | +2 | |||
6-oNS | Roman Kujawski-Marek Wojciechowski | ADMIRA PAB Poznań | +2 | |||
17 | 3-oNS | Ewa Rodziewicz-Bielewicz-Olgierd Rodziewicz-Bielewicz | UNIA WINKHAUS Leszno | -2 | ||
4-oNS | Alicja Krzemińska-Paweł Krzemiński | BIN Aleksandrów Kujawski | -2 | |||
6-oEW | Dariusz Kwiatkowski-Andrzej Parmonik | INSTALKO SBS MIĘDZYRZECZ | -2 | |||
20 | 6-zNS | Maciej Arnold-Tadeusz Kowalicki | INSTALKO SBS MIĘDZYRZECZ | -3 | ||
8-zNS | Janusz Hliwa-Roman Klejny | I LOVE BRIDGE Gorzów Wlkp | -3 | |||
22 | 1-oEW | Maciej Łaniewski-Roman Wachowiak | CHEMIK Bydgoszcz | -4 | ||
23 | 5-zNS | Mirosław Bublewicz-Maciej Wierzbicki | GSBS GOMAD Gorzów Wlkp | -5 | ||
24 | 4-zNS | Jan Włodkowski-Robert Włodkowski | FLUX MEDICAL Boguniewo | -6 | ||
25 | 5-oNS | Florian Fabiś-Jan Obuchowicz | ANNEBERG Zielona Góra | -7 | ||
26 | 7-zNS | Bohdan Pliszka-Arkadiusz Stanisławski | MLKS Solec Kujawski | -12 | ||
27 | 2-zNS | Dariusz Kurzawski-Rafał Szymański | DĄBRÓWKA MM Poznań | -14 | ||
28 | 1-zEW | Waldemar Mikucki-Grzegorz Rybacki | TRZYNASTKA Szczecin | -16 | ||
29 | 2-oNS | Leszek Hejne-Andrzej Maciejewski | BTG Bydgoszcz | -19 | ||
30 | 8-oNS | Tomasz Lubiewski-Jerzy Mojsiewicz | TENISPOINT Chemik Bydgosz | -23 | ||
31 | 3-zNS | Grzegorz Adamski-Przemysław Klęsk | PIONIER Entuzjaści | -40 | ||
32 | 7-oEW | Tomasz Sadecki-Mariusz Żurek | MLKS Solec Kujawski | -47 | ||
Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999 |