BUTLER, RUNDA 12 SEGMENT 1 | ||||||
miejsce | stół | team | impy | Rzd# | ||
1 | 8-zNS | Leszek Falkowski-Ryszard Rapicki | CHEMIK Bydgoszcz | +30 | 1 | |
2 | 1-zNS | Waldemar Mikucki-Grzegorz Rybacki | TRZYNASTKA Szczecin | +27 | 2 | |
3 | 5-oNS | Stanisław Owczarski-Krzysztof Rogoziński | GSBS GOMAD Gorzów Wlkp | +25 | 3 | |
6-zNS | Jerzy Sieracki-Tomasz Włodarczak | UNIA WINKHAUS Leszno | +25 | 4 | ||
5 | 2-oEW | Ryszard Leśniewski-Wiesław Mączkowski | STB Słupsk | +22 | 5 | |
6 | 6-oEW | Wacław Janicki-Sylwester Walerowicz | UNIA WINKHAUS Leszno | +18 | 6 | |
7 | 1-oEW | Remigiusz Góralczyk-Wojciech Jarząbek | TRZYNASTKA Szczecin | +17 | 7 | |
7-oEW | Zbigniew Jasiecki-Roman Woźniak | BTG Bydgoszcz | +17 | 8 | ||
9 | 4-oEW | Florian Fabiś-Jan Obuchowicz | ANNEBERG Zielona Góra | +15 | 9 | |
10 | 5-zEW | Mirosław Bublewicz-Maciej Wierzbicki | GSBS GOMAD Gorzów Wlkp | +12 | 10 | |
11 | 8-oNS | Rafał Junik-Jolanta Ziętara | DĄBRÓWKA MM Poznań | +9 | 11 | |
12 | 3-oNS | Tomasz Sadecki-Mariusz Żurek | MLKS Solec Kujawski | +8 | 12 | |
2-zNS | Andrzej Garstka-Mirosław Kopowski | STB Słupsk | +8 | |||
14 | 3-zEW | Bohdan Pliszka-Arkadiusz Stanisławski | MLKS Solec Kujawski | +5 | ||
15 | 4-zNS | Roman Miłkowski-Witold Miłoszewski | ANNEBERG Zielona Góra | +1 | ||
7-zNS | Marek Koczwara-Wiesław Zawadzki | BTG Bydgoszcz | +1 | |||
17 | 4-zEW | Maciej Arnold-Tadeusz Kowalicki | INSTALKO SBS MIĘDZYRZECZ | -1 | ||
7-zEW | Katarzyna Abratkiewicz-Ryszard Smejda | PIONIER Entuzjaści | -1 | |||
19 | 3-zNS | Marek Klatkiewicz-Janusz Przybysz | ADMIRA PAB Poznań | -5 | ||
20 | 2-zEW | Janusz Hliwa-Roman Klejny | I LOVE BRIDGE Gorzów Wlkp | -8 | ||
3-oEW | Roman Kujawski-Marek Wojciechowski | ADMIRA PAB Poznań | -8 | |||
22 | 8-oEW | Maciej Łaniewski-Roman Wachowiak | CHEMIK Bydgoszcz | -9 | ||
23 | 5-zNS | Andrzej Grela-Jarosław Łakomy | BIN Aleksandrów Kujawski | -12 | ||
24 | 4-oNS | Dariusz Kwiatkowski-Krzysztof Tumielewicz | INSTALKO SBS MIĘDZYRZECZ | -15 | ||
25 | 1-oNS | Tomasz Lubiewski-Jerzy Mojsiewicz | TENISPOINT Chemik Bydgosz | -17 | ||
7-oNS | Wojciech Abratkiewicz-Mirosław Stelmaszyk | PIONIER Entuzjaści | -17 | |||
27 | 6-oNS | Józef Grewling-Jerzy Gurzęda | FLUX MEDICAL Boguniewo | -18 | ||
28 | 2-oNS | Mieczysław Stefański-Jarosław Wachnowski | I LOVE BRIDGE Gorzów Wlkp | -22 | ||
29 | 5-oEW | Mariusz Grabowski-Leszek Kawski | BIN Aleksandrów Kujawski | -25 | ||
6-zEW | Jan Włodkowski-Robert Włodkowski | FLUX MEDICAL Boguniewo | -25 | |||
31 | 1-zEW | Artur Chibowski-Piotr Zalcman | TENISPOINT Chemik Bydgosz | -27 | ||
32 | 8-zEW | Dariusz Kurzawski-Rafał Szymański | DĄBRÓWKA MM Poznań | -30 | ||
Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999 |