BUTLER, RUNDA 13 SEGMENT 1 | ||||||
miejsce | stół | team | impy | Rzd# | ||
1 | 6-oNS | Roman Miłkowski-Witold Miłoszewski | ANNEBERG Zielona Góra | +33 | 1 | |
2 | 7-zEW | Marek Gielnik-Przemysław Krasiński | ADMIRA PAB Poznań | +30 | 2 | |
3 | 1-oNS | Ewa Mikucka-Wojciech Bondarewicz | TRZYNASTKA Szczecin | +21 | 3 | |
4 | 1-zNS | Rafał Junik-Jolanta Ziętara | DĄBRÓWKA MM Poznań | +18 | 4 | |
5 | 5-oEW | Andrzej Parmonik-Krzysztof Tumielewicz | INSTALKO SBS MIĘDZYRZECZ | +17 | 5 | |
6 | 7-oEW | Mieczysław Stefański-Jarosław Wachnowski | I LOVE BRIDGE Gorzów Wlkp | +16 | 6 | |
7 | 8-oEW | Tomasz Lubiewski-Jerzy Mojsiewicz | TENISPOINT Chemik Bydgosz | +15 | 7 | |
3-zEW | Marek Koczwara-Wiesław Zawadzki | BTG Bydgoszcz | +15 | 8 | ||
9 | 6-zNS | Bohdan Pliszka-Arkadiusz Stanisławski | MLKS Solec Kujawski | +13 | 9 | |
10 | 4-oNS | Ewa Rodziewicz-Bielewicz-Olgierd Rodziewicz-Bielewicz | UNIA WINKHAUS Leszno | +12 | 10 | |
11 | 3-oEW | Józef Grewling-Jerzy Gurzęda | FLUX MEDICAL Boguniewo | +8 | 11 | |
5-zNS | Maciej Arnold-Tadeusz Kowalicki | INSTALKO SBS MIĘDZYRZECZ | +8 | 12 | ||
13 | 2-zNS | Grzegorz Adamski-Przemysław Klęsk | PIONIER Entuzjaści | +7 | ||
14 | 8-zEW | Andrzej Garstka-Mirosław Kopowski | STB Słupsk | +5 | ||
15 | 2-oEW | Katarzyna Abratkiewicz-Ryszard Smejda | PIONIER Entuzjaści | +4 | ||
16 | 4-zNS | Mirosław Bublewicz-Maciej Wierzbicki | GSBS GOMAD Gorzów Wlkp | +2 | ||
17 | 4-zEW | Wacław Janicki-Sylwester Walerowicz | UNIA WINKHAUS Leszno | -2 | ||
18 | 2-oNS | Maciej Łaniewski-Roman Wachowiak | CHEMIK Bydgoszcz | -4 | ||
19 | 8-zNS | Artur Chibowski-Piotr Zalcman | TENISPOINT Chemik Bydgosz | -5 | ||
20 | 2-zEW | Leszek Falkowski-Ryszard Rapicki | CHEMIK Bydgoszcz | -7 | ||
21 | 3-oNS | Zbigniew Jasiecki-Roman Woźniak | BTG Bydgoszcz | -8 | ||
5-zEW | Andrzej Grela-Jarosław Łakomy | BIN Aleksandrów Kujawski | -8 | |||
23 | 4-oEW | Stanisław Owczarski-Krzysztof Rogoziński | GSBS GOMAD Gorzów Wlkp | -12 | ||
24 | 6-zEW | Piotr Brzeziński-Jerzy Trembowski | ANNEBERG Zielona Góra | -13 | ||
25 | 8-oNS | Ryszard Leśniewski-Wiesław Mączkowski | STB Słupsk | -15 | ||
3-zNS | Jarosław Hilbrecht-Piotr Solecki | FLUX MEDICAL Boguniewo | -15 | |||
27 | 7-oNS | Roman Kujawski-Marek Wojciechowski | ADMIRA PAB Poznań | -16 | ||
28 | 5-oNS | Mariusz Grabowski-Leszek Kawski | BIN Aleksandrów Kujawski | -17 | ||
29 | 1-zEW | Remigiusz Góralczyk-Wojciech Jarząbek | TRZYNASTKA Szczecin | -18 | ||
30 | 1-oEW | Grzegorz Jędrzejewski-Bartosz Kaczmarek | DĄBRÓWKA MM Poznań | -21 | ||
31 | 7-zNS | Janusz Hliwa-Roman Klejny | I LOVE BRIDGE Gorzów Wlkp | -30 | ||
32 | 6-oEW | Tomasz Sadecki-Mariusz Żurek | MLKS Solec Kujawski | -33 | ||
Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999 |