BUTLER, RUNDA 13 SEGMENT 2 | ||||||
miejsce | stół | team | impy | Rzd# | ||
1 | 8-oNS | Ryszard Leśniewski-Wiesław Mączkowski | STB Słupsk | +55 | 13 | |
2 | 5-zNS | Maciej Arnold-Tadeusz Kowalicki | INSTALKO SBS MIĘDZYRZECZ | +44 | 14 | |
3 | 8-zEW | Andrzej Garstka-Mirosław Kopowski | STB Słupsk | +42 | 15 | |
4 | 1-oEW | Grzegorz Jędrzejewski-Bartosz Kaczmarek | DĄBRÓWKA MM Poznań | +29 | 16 | |
5 | 4-zNS | Mirosław Bublewicz-Maciej Wierzbicki | GSBS GOMAD Gorzów Wlkp | +28 | 17 | |
3-zEW | Marek Koczwara-Wiesław Zawadzki | BTG Bydgoszcz | +28 | 18 | ||
7 | 6-oNS | Roman Miłkowski-Witold Miłoszewski | ANNEBERG Zielona Góra | +21 | 19 | |
8 | 3-oNS | Zbigniew Jasiecki-Roman Woźniak | BTG Bydgoszcz | +18 | 20 | |
9 | 7-oEW | Mieczysław Stefański-Jarosław Wachnowski | I LOVE BRIDGE Gorzów Wlkp | +8 | 21 | |
2-zNS | Grzegorz Adamski-Przemysław Klęsk | PIONIER Entuzjaści | +8 | 22 | ||
11 | 7-zEW | Marek Klatkiewicz-Janusz Przybysz | ADMIRA PAB Poznań | +7 | 23 | |
4-oEW | Stanisław Owczarski-Krzysztof Rogoziński | GSBS GOMAD Gorzów Wlkp | +7 | 24 | ||
13 | 5-oNS | Mariusz Grabowski-Leszek Kawski | BIN Aleksandrów Kujawski | +6 | ||
14 | 6-zEW | Piotr Brzeziński-Jerzy Trembowski | ANNEBERG Zielona Góra | +2 | ||
15 | 1-zNS | Dariusz Kurzawski-Rafał Szymański | DĄBRÓWKA MM Poznań | 0 | ||
2-oNS | Maciej Łaniewski-Roman Wachowiak | CHEMIK Bydgoszcz | 0 | |||
2-oEW | Wojciech Abratkiewicz-Mirosław Stelmaszyk | PIONIER Entuzjaści | 0 | |||
1-zEW | Waldemar Mikucki-Grzegorz Rybacki | TRZYNASTKA Szczecin | 0 | |||
19 | 6-zNS | Bohdan Pliszka-Arkadiusz Stanisławski | MLKS Solec Kujawski | -2 | ||
20 | 5-oEW | Andrzej Parmonik-Krzysztof Tumielewicz | INSTALKO SBS MIĘDZYRZECZ | -6 | ||
21 | 4-oNS | Ewa Rodziewicz-Bielewicz-Olgierd Rodziewicz-Bielewicz | UNIA WINKHAUS Leszno | -7 | ||
7-zNS | Roman Klejny-Jerzy Kubiak | I LOVE BRIDGE Gorzów Wlkp | -7 | |||
23 | 7-oNS | Roman Kujawski-Marek Wojciechowski | ADMIRA PAB Poznań | -8 | ||
2-zEW | Leszek Falkowski-Ryszard Rapicki | CHEMIK Bydgoszcz | -8 | |||
25 | 3-oEW | Józef Grewling-Jerzy Gurzęda | FLUX MEDICAL Boguniewo | -18 | ||
26 | 6-oEW | Tomasz Sadecki-Mariusz Żurek | MLKS Solec Kujawski | -21 | ||
27 | 4-zEW | Jerzy Sieracki-Tomasz Włodarczak | UNIA WINKHAUS Leszno | -28 | ||
3-zNS | Jarosław Hilbrecht-Piotr Solecki | FLUX MEDICAL Boguniewo | -28 | |||
29 | 1-oNS | Remigiusz Góralczyk-Wojciech Jarząbek | TRZYNASTKA Szczecin | -29 | ||
30 | 8-zNS | Artur Chibowski-Piotr Zalcman | TENISPOINT Chemik Bydgosz | -42 | ||
31 | 5-zEW | Alicja Krzemińska-Paweł Krzemiński | BIN Aleksandrów Kujawski | -44 | ||
32 | 8-oEW | Marek Bałabuch-Tomasz Borucki | TENISPOINT Chemik Bydgosz | -55 | ||
Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999 |