BUTLER, RUNDA 15 SEGMENT 1 | ||||||
miejsce | stół | team | impy | Rzd# | ||
1 | 7-zNS | Dariusz Kurzawski-Rafał Szymański | DĄBRÓWKA MM Poznań | +35 | 1 | |
2 | 4-zNS | Ewa Rodziewicz-Bielewicz-Olgierd Rodziewicz-Bielewicz | UNIA WINKHAUS Leszno | +29 | 2 | |
3 | 6-oNS | Dariusz Kwiatkowski-Krzysztof Tumielewicz | INSTALKO SBS MIĘDZYRZECZ | +28 | 3 | |
4 | 1-zEW | Waldemar Mikucki-Grzegorz Rybacki | TRZYNASTKA Szczecin | +22 | 4 | |
5 | 2-zNS | Piotr Brzeziński-Jerzy Trembowski | ANNEBERG Zielona Góra | +16 | 5 | |
6 | 8-oEW | Wojciech Abratkiewicz-Mirosław Stelmaszyk | PIONIER Entuzjaści | +12 | 6 | |
7 | 3-oEW | Mariusz Grabowski-Alicja Krzemińska | BIN Aleksandrów Kujawski | +11 | 7 | |
8 | 1-oNS | Remigiusz Góralczyk-Wojciech Jarząbek | TRZYNASTKA Szczecin | +10 | 8 | |
9 | 5-zEW | Bohdan Pliszka-Arkadiusz Stanisławski | MLKS Solec Kujawski | +8 | 9 | |
5-oEW | Zbigniew Jasiecki-Roman Woźniak | BTG Bydgoszcz | +8 | 10 | ||
11 | 4-oNS | Mieczysław Stefański-Jarosław Wachnowski | I LOVE BRIDGE Gorzów Wlkp | +6 | 11 | |
3-zNS | Andrzej Grela-Jarosław Łakomy | BIN Aleksandrów Kujawski | +6 | 12 | ||
13 | 7-oEW | Rafał Junik-Jolanta Ziętara | DĄBRÓWKA MM Poznań | +5 | ||
14 | 6-zNS | Leszek Falkowski-Ryszard Rapicki | CHEMIK Bydgoszcz | +3 | ||
15 | 2-oNS | Ryszard Leśniewski-Wiesław Mączkowski | STB Słupsk | +2 | ||
16 | 8-zEW | Jan Włodkowski-Robert Włodkowski | FLUX MEDICAL Boguniewo | +1 | ||
17 | 8-zNS | Grzegorz Adamski-Przemysław Klęsk | PIONIER Entuzjaści | -1 | ||
18 | 2-oEW | Florian Fabiś-Jan Obuchowicz | ANNEBERG Zielona Góra | -2 | ||
19 | 6-zEW | Maciej Arnold-Tadeusz Kowalicki | INSTALKO SBS MIĘDZYRZECZ | -3 | ||
20 | 7-oNS | Stanisław Owczarski-Krzysztof Rogoziński | GSBS GOMAD Gorzów Wlkp | -5 | ||
21 | 3-zEW | Mariusz Bielski-Mariusz Krakowiak | TENISPOINT Chemik Bydgosz | -6 | ||
4-oEW | Jerzy Sieracki-Tomasz Włodarczak | UNIA WINKHAUS Leszno | -6 | |||
23 | 5-oNS | Tomasz Sadecki-Mariusz Żurek | MLKS Solec Kujawski | -8 | ||
5-zNS | Wojciech Dolny-Leszek Hejne | BTG Bydgoszcz | -8 | |||
25 | 1-oEW | Marek Gielnik-Przemysław Krasiński | ADMIRA PAB Poznań | -10 | ||
26 | 3-oNS | Tomasz Borucki-Piotr Zalcman | TENISPOINT Chemik Bydgosz | -11 | ||
27 | 8-oNS | Marek Juszczak-Grzegorz Samol | FLUX MEDICAL Boguniewo | -12 | ||
28 | 2-zEW | Andrzej Garstka-Mirosław Kopowski | STB Słupsk | -16 | ||
29 | 1-zNS | Marek Klatkiewicz-Janusz Przybysz | ADMIRA PAB Poznań | -22 | ||
30 | 6-oEW | Maciej Łaniewski-Roman Wachowiak | CHEMIK Bydgoszcz | -28 | ||
31 | 4-zEW | Janusz Hliwa-Roman Klejny | I LOVE BRIDGE Gorzów Wlkp | -29 | ||
32 | 7-zEW | Mirosław Bublewicz-Maciej Wierzbicki | GSBS GOMAD Gorzów Wlkp | -35 | ||
Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999 |