BUTLER, RUNDA 15 SEGMENT 2 | ||||||
miejsce | stół | team | impy | Rzd# | ||
1 | 4-zNS | Ewa Rodziewicz-Bielewicz-Olgierd Rodziewicz-Bielewicz | UNIA WINKHAUS Leszno | +49 | 13 | |
2 | 5-zEW | Bohdan Pliszka-Arkadiusz Stanisławski | MLKS Solec Kujawski | +35 | 14 | |
3 | 3-zNS | Andrzej Grela-Jarosław Łakomy | BIN Aleksandrów Kujawski | +28 | 15 | |
4 | 2-zEW | Andrzej Garstka-Mirosław Kopowski | STB Słupsk | +23 | 16 | |
5 | 4-oNS | Mieczysław Stefański-Jarosław Wachnowski | I LOVE BRIDGE Gorzów Wlkp | +21 | 17 | |
6 | 7-oEW | Rafał Junik-Jolanta Ziętara | DĄBRÓWKA MM Poznań | +19 | 18 | |
7 | 5-oNS | Tomasz Sadecki-Mariusz Żurek | MLKS Solec Kujawski | +16 | 19 | |
2-oEW | Roman Miłkowski-Witold Miłoszewski | ANNEBERG Zielona Góra | +16 | 20 | ||
9 | 8-zEW | Jan Włodkowski-Robert Włodkowski | FLUX MEDICAL Boguniewo | +15 | 21 | |
10 | 7-zNS | Grzegorz Jędrzejewski-Bartosz Kaczmarek | DĄBRÓWKA MM Poznań | +13 | 22 | |
1-oNS | Ewa Mikucka-Wojciech Bondarewicz | TRZYNASTKA Szczecin | +13 | 23 | ||
8-oNS | Marek Juszczak-Grzegorz Samol | FLUX MEDICAL Boguniewo | +13 | 24 | ||
13 | 6-oEW | Maciej Łaniewski-Roman Wachowiak | CHEMIK Bydgoszcz | +12 | ||
14 | 1-zNS | Marek Klatkiewicz-Janusz Przybysz | ADMIRA PAB Poznań | +9 | ||
15 | 6-zNS | Leszek Falkowski-Ryszard Rapicki | CHEMIK Bydgoszcz | +4 | ||
3-oNS | Tomasz Borucki-Piotr Zalcman | TENISPOINT Chemik Bydgosz | +4 | |||
17 | 3-oEW | Mariusz Grabowski-Alicja Krzemińska | BIN Aleksandrów Kujawski | -4 | ||
6-zEW | Maciej Arnold-Tadeusz Kowalicki | INSTALKO SBS MIĘDZYRZECZ | -4 | |||
19 | 1-zEW | Waldemar Mikucki-Grzegorz Rybacki | TRZYNASTKA Szczecin | -9 | ||
20 | 6-oNS | Dariusz Kwiatkowski-Krzysztof Tumielewicz | INSTALKO SBS MIĘDZYRZECZ | -12 | ||
21 | 7-zEW | Wiesław Żegilewicz-Robert Karanowski | GSBS GOMAD Gorzów Wlkp | -13 | ||
1-oEW | Marek Gielnik-Przemysław Krasiński | ADMIRA PAB Poznań | -13 | |||
8-oEW | Wojciech Abratkiewicz-Mirosław Stelmaszyk | PIONIER Entuzjaści | -13 | |||
24 | 8-zNS | Grzegorz Adamski-Przemysław Klęsk | PIONIER Entuzjaści | -15 | ||
25 | 5-oEW | Zbigniew Jasiecki-Roman Woźniak | BTG Bydgoszcz | -16 | ||
2-oNS | Ryszard Leśniewski-Wiesław Mączkowski | STB Słupsk | -16 | |||
27 | 7-oNS | Stanisław Owczarski-Krzysztof Rogoziński | GSBS GOMAD Gorzów Wlkp | -19 | ||
28 | 4-oEW | Jerzy Sieracki-Tomasz Włodarczak | UNIA WINKHAUS Leszno | -21 | ||
29 | 2-zNS | Piotr Brzeziński-Jerzy Trembowski | ANNEBERG Zielona Góra | -23 | ||
30 | 3-zEW | Mariusz Bielski-Mariusz Krakowiak | TENISPOINT Chemik Bydgosz | -28 | ||
31 | 5-zNS | Wojciech Dolny-Leszek Hejne | BTG Bydgoszcz | -35 | ||
32 | 4-zEW | Roman Klejny-Jerzy Kubiak | I LOVE BRIDGE Gorzów Wlkp | -49 | ||
Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999 |