BUTLER, RUNDA 8 SEGMENT 2 | ||||||
miejsce | stół | team | impy | Rzd# | ||
1 | 5-oEW | Roman Kujawski-Marek Wojciechowski | ADMIRA PAB Poznań | +39 | 13 | |
2 | 1-oEW | Waldemar Mikucki-Grzegorz Rybacki | TRZYNASTKA Szczecin | +38 | 14 | |
3 | 5-zEW | Katarzyna Abratkiewicz-Ryszard Smejda | PIONIER Entuzjaści | +21 | 15 | |
4 | 8-oEW | Jerzy Sieracki-Tomasz Włodarczak | UNIA WINKHAUS Leszno | +17 | 16 | |
5 | 6-oEW | Piotr Brzeziński-Jan Obuchowicz | ANNEBERG Zielona Góra | +16 | 17 | |
6 | 4-oNS | Cezary Kmiecik-Piotr Solecki | FLUX MEDICAL Boguniewo | +14 | 18 | |
7 | 4-zNS | Andrzej Garstka-Ryszard Konopka | STB Słupsk | +13 | 19 | |
8 | 3-oNS | Stanisław Owczarski-Wiesław Żegilewicz | GSBS GOMAD Gorzów Wlkp | +12 | 20 | |
9 | 1-zNS | Remigiusz Góralczyk-Wojciech Jarząbek | TRZYNASTKA Szczecin | +11 | 21 | |
10 | 2-oEW | Roman Klejny-Radosław Liskowiak | I LOVE BRIDGE Gorzów Wlkp | +10 | 22 | |
11 | 6-zNS | Roman Miłkowski-Witold Miłoszewski | ANNEBERG Zielona Góra | +9 | 23 | |
12 | 3-zNS | Tomasz Borucki-Robert Rychlicki | TENISPOINT Chemik Bydgosz | +6 | 24 | |
13 | 2-zEW | Maciej Arnold-Tadeusz Kowalicki | INSTALKO SBS MIĘDZYRZECZ | +4 | ||
14 | 8-zNS | Ewa Rodziewicz-Bielewicz-Olgierd Rodziewicz-Bielewicz | UNIA WINKHAUS Leszno | +1 | ||
15 | 7-oNS | Lech Łaniewski-Roman Wachowiak | CHEMIK Bydgoszcz | 0 | ||
7-zNS | Andrzej Grela-Jarosław Łakomy | BIN Aleksandrów Kujawski | 0 | |||
7-oEW | Mariusz Grabowski-Leszek Kawski | BIN Aleksandrów Kujawski | 0 | |||
7-zEW | Leszek Falkowski-Ryszard Rapicki | CHEMIK Bydgoszcz | 0 | |||
19 | 8-zEW | Krzysztof Gusowski-Bogdan Jarząb | BTG Bydgoszcz | -1 | ||
20 | 2-zNS | Mieczysław Stefański-Jarosław Wachnowski | I LOVE BRIDGE Gorzów Wlkp | -4 | ||
21 | 3-zEW | Mirosław Bublewicz-Krzysztof Rogoziński | GSBS GOMAD Gorzów Wlkp | -6 | ||
22 | 6-zEW | Leszek Dąbkiewicz-Robert Szeklicki | DĄBRÓWKA MM Poznań | -9 | ||
23 | 2-oNS | Dariusz Kwiatkowski-Krzysztof Tumielewicz | INSTALKO SBS MIĘDZYRZECZ | -10 | ||
24 | 1-zEW | Bohdan Pliszka-Tadeusz Żurek | MLKS Solec Kujawski | -11 | ||
25 | 3-oEW | Mariusz Bielski-Tomasz Lubiewski | TENISPOINT Chemik Bydgosz | -12 | ||
26 | 4-zEW | Józef Grewling-Jerzy Gurzęda | FLUX MEDICAL Boguniewo | -13 | ||
27 | 4-oEW | Bogusław Dyk-Mirosław Kopowski | STB Słupsk | -14 | ||
28 | 6-oNS | Grzegorz Jędrzejewski-Bartosz Kaczmarek | DĄBRÓWKA MM Poznań | -16 | ||
29 | 8-oNS | Zbigniew Jasiecki-Roman Woźniak | BTG Bydgoszcz | -17 | ||
30 | 5-zNS | Marek Gielnik-Przemysław Krasiński | ADMIRA PAB Poznań | -21 | ||
31 | 1-oNS | Rafał Borgula-Arkadiusz Stanisławski | MLKS Solec Kujawski | -38 | ||
32 | 5-oNS | Patryk Araszkiewicz-Paweł Stężała | PIONIER Entuzjaści | -39 | ||
Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999 |