BUTLER, RUNDA 10 SEGMENT 2 | ||||||
miejsce | stół | team | impy | Rzd# | ||
1 | 4-zNS | Jakub Kowal-Grzegorz Gawron | MTS PIAST Skawina | +42 | 13 | |
2 | 3-zEW | Cezary Komajda-Krzysztof Warzocha | TERMOCHEM CHEMIK Puławy | +41 | 14 | |
3 | 5-oNS | Jakub Jagodziński-Józef Myć | SKÓR-BUT Eko-Różanka | +39 | 15 | |
4 | 7-oEW | Przemysław Gałek-Rafał Synowiec | MINDLAB SFORA CIBORA | +30 | 16 | |
5 | 3-oEW | Przemysław Picheta-Łukasz Pląder | CKiS Skawina | +23 | 17 | |
6 | 7-zEW | Tadeusz Rejdych-Andrzej Trygar | MK GALICJA Kraków | +20 | 18 | |
7 | 6-zNS | Włodzimierz Wala-Piotr Stopa | TS WISŁA Kraków | +16 | 19 | |
8 | 1-zEW | Grzegorz Bachanek-Sławomir Kutyła | POMTECH Zwoleń | +15 | 20 | |
9 | 2-zNS | Bartosz Bańkowski-Marek Jarosz | AZS AGH Kraków | +14 | 21 | |
10 | 2-oEW | Wojciech Stachnik-Grzegorz Wadas | AZS AGH Kraków | +11 | 22 | |
11 | 5-zEW | Jarosław Kaczorowski-Wojciech Okuniewski | SKÓR-BUT Eko-Różanka | +10 | 23 | |
8-oEW | Witold Stachnik-Ryszard Skotarski | ICO Wołomin-SPÓJNIA W-wa | +10 | 24 | ||
13 | 1-oNS | Jacek Bors-Grzegorz Zakrzewski | POMTECH Zwoleń | +9 | ||
14 | 4-oEW | Marcin Krawczyk-Piotr Waniurski | MTS PIAST Skawina | +8 | ||
15 | 8-zEW | Andrzej Lembas-Karol Suchoń | LAST MINUTE Kraków | +7 | ||
16 | 6-oNS | Waldemar Rybka-Tomasz Twaróg | J&J Kraków | +2 | ||
17 | 6-oEW | Kazimierz Chłobowski-Mirosław Kołton | TS WISŁA Kraków | -2 | ||
18 | 8-zNS | Cezary Przasnek-Karol Konopko | ICO Wołomin-SPÓJNIA W-wa | -7 | ||
19 | 4-oNS | Leszek Młodziński-Edward Wójcik | OGNISKO TKKF CHEMIK | -8 | ||
20 | 1-oEW | Andrzej Byzdra-Zbigniew Niezgoda | SZLEMIK CARLO BOSSI | -9 | ||
21 | 8-oNS | Małgorzata Ludwikowska-Piotr Ludwikowski | LAST MINUTE Kraków | -10 | ||
5-zNS | Tomasz Mazur-Jan Lipior | WISŁOKA Dębica | -10 | |||
23 | 2-oNS | Tadeusz Sobota-Włodzimierz Stobiecki | DANMAR Skarżysko Kamienna | -11 | ||
24 | 2-zEW | Hubert Urban-Maja Żabierek | DANMAR Skarżysko Kamienna | -14 | ||
25 | 1-zNS | Ryszard Pisarczyk-Wiesław Siek | SZLEMIK CARLO BOSSI | -15 | ||
26 | 6-zEW | Janusz Natorski-Robert Podsiadły | J&J Kraków | -16 | ||
27 | 7-zNS | Konrad Ciborowski-Maciej Kędzierski | MINDLAB SFORA CIBORA | -20 | ||
28 | 3-oNS | Wojciech Kurkowski-Bartosz Matras | TERMOCHEM CHEMIK Puławy | -23 | ||
29 | 7-oNS | Kazimierz Dziadkowiec-Wacław Gąssowski | MK GALICJA Kraków | -30 | ||
30 | 5-oEW | Tadeusz Urbanek-Zbigniew Wilisowski | WISŁOKA Dębica | -39 | ||
31 | 3-zNS | Aleksandra Pacura-Barbara Superson | CKiS Skawina | -41 | ||
32 | 4-zEW | Lech Adach-Zbigniew Hałaczkiewicz | OGNISKO TKKF CHEMIK | -42 | ||
Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999 |