BUTLER, RUNDA 13 SEGMENT 2 | ||||||
miejsce | stół | team | impy | Rzd# | ||
1 | 1-zNS | Dariusz Kępa-Janusz Kucharski | OGNISKO TKKF CHEMIK | +45 | 13 | |
2 | 5-oNS | Janusz Natorski-Robert Podsiadły | J&J Kraków | +34 | 14 | |
3 | 4-oEW | Krzysztof Gałda-Nikander Kuszewski | DANMAR Skarżysko Kamienna | +22 | 15 | |
4 | 3-zEW | Andrzej Lembas-Karol Suchoń | LAST MINUTE Kraków | +21 | 16 | |
4-zEW | Tadeusz Rejdych-Andrzej Trygar | MK GALICJA Kraków | +21 | 17 | ||
6 | 2-oNS | Konrad Ciborowski-Maciej Kędzierski | MINDLAB SFORA CIBORA | +19 | 18 | |
7 | 5-zNS | Cezary Komajda-Krzysztof Warzocha | TERMOCHEM CHEMIK Puławy | +16 | 19 | |
8 | 3-oEW | Jacek Bors-Grzegorz Zakrzewski | POMTECH Zwoleń | +11 | 20 | |
9 | 6-oNS | Maciej Janeczko-Grzegorz Plewniak | MTS PIAST Skawina | +10 | 21 | |
10 | 6-zNS | Stanisław Malinowski-Marek Michalski | WISŁOKA Dębica | +8 | 22 | |
1-oEW | Sławomir Piętak-Robert Rostek | OGNISKO TKKF CHEMIK | +8 | 23 | ||
12 | 7-oEW | Ryszard Pisarczyk-Wiesław Siek | SZLEMIK CARLO BOSSI | +4 | 24 | |
13 | 2-zEW | Błażej Krawczyk-Marcin Szymański | MINDLAB SFORA CIBORA | +3 | ||
14 | 8-oEW | Dariusz Puczyński-Arkadiusz Zadworny | ICO Wołomin-SPÓJNIA W-wa | +2 | ||
7-zEW | Grzegorz Merynda-Barbara Superson | CKiS Skawina | +2 | |||
16 | 8-zNS | Cezary Przasnek-Karol Konopko | ICO Wołomin-SPÓJNIA W-wa | +1 | ||
17 | 8-zEW | Bartosz Bańkowski-Marek Jarosz | AZS AGH Kraków | -1 | ||
18 | 7-zNS | Andrzej Byzdra-Wojciech Paszko | SZLEMIK CARLO BOSSI | -2 | ||
8-oNS | Wojciech Stachnik-Grzegorz Wadas | AZS AGH Kraków | -2 | |||
20 | 2-zNS | Jarosław Kaczorowski-Tomasz Raczkiewicz | SKÓR-BUT Eko-Różanka | -3 | ||
21 | 7-oNS | Przemysław Picheta-Łukasz Pląder | CKiS Skawina | -4 | ||
22 | 6-zEW | Jakub Kowal-Grzegorz Gawron | MTS PIAST Skawina | -8 | ||
1-oNS | Jacek Młyńczyk-Piotr Stopa | TS WISŁA Kraków | -8 | |||
24 | 6-oEW | Tomasz Mazur-Jan Lipior | WISŁOKA Dębica | -10 | ||
25 | 3-oNS | Małgorzata Ludwikowska-Piotr Ludwikowski | LAST MINUTE Kraków | -11 | ||
26 | 5-zEW | Jarosław Duda-Rafał Śmiałek | J&J Kraków | -16 | ||
27 | 2-oEW | Marek Atalski-Andrzej Kokoryka | SKÓR-BUT Eko-Różanka | -19 | ||
28 | 4-zNS | Marek Kozdrach-Kamil Walczyk | DANMAR Skarżysko Kamienna | -21 | ||
3-zNS | Grzegorz Bachanek-Sławomir Kutyła | POMTECH Zwoleń | -21 | |||
30 | 4-oNS | Kazimierz Dziadkowiec-Tadeusz Garbacik | MK GALICJA Kraków | -22 | ||
31 | 5-oEW | Wojciech Kurkowski-Marek Tekieli | TERMOCHEM CHEMIK Puławy | -34 | ||
32 | 1-zEW | Włodzimierz Wala-Aleksander Zdybel | TS WISŁA Kraków | -45 | ||
Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999 |