INDYWIDUALNA KLASYFIKACJA BUTLERA
bez zawodników, którzy nie mają szans na rozegranie 50% rozdań
 
miejsce teamimp/rzdroz-
dania
1-11-22-12-23-13-24-14-25-15-2
1Marek WoźniakSW: ERBUD KS AZS Wratislavia 1.9736+25+36       +10
2Jarosław DudaSE: J&J Kraków1.8136       +26+29+10
3Jan MazurkiewiczNE: ABNEGAT Warszawa1.6784+34-2  +17+14 +35+34+8
 Marek RóżańskiNE: ABNEGAT Warszawa1.6784+34-2  +17+14 +35+34+8
5Bogdan PalczyńskiS: Wisła - MILO1.5884+18 +35+13 +9+2+6 +50
 Reginald SukiennikS: Wisła - MILO1.5884+18 +35+13 +9+2+6 +50
7Rafał ŚmiałekSE: J&J Kraków1.5648     +10 +26+29+10
8Michał RudnickiSW: BINŻ Bełchatów1.4448 +12+38+30-11     
 Igor ŁobodzińskiSW: BINŻ Bełchatów1.4448 +12+38+30-11     
10Patryk BerhorstNE: Game Over Gdańsk1.3136 +10+32 +5     
 Bartłomiej CybulaNE: Game Over Gdańsk1.3136 +10+32 +5     
12Michał KilanowskiSW: KS BARD13 Franciszków1.2860 -2 +15  +56 +18-10
 Krzysztof KwiatkowskiSW: KS BARD13 Franciszków1.2860 -2 +15  +56 +18-10
14Krzysztof WarzochaSE: TERMOCHEM CHEMIK Puławy1.2696+9 +12+46+25+25-3+21 -14
15Mariusz IlnickiSW: Invenio Bona Fide1.2584  +17-18+39+8 +3+24+32
 Przemysław SalińskiSW: Invenio Bona Fide1.2584  +17-18+39+8 +3+24+32
17Jarosław ŁakomyNW: BIN Aleksandrów Kujawski1.2296+22+42+7 +15+24 0+8-1
 Andrzej GrelaNW: BIN Aleksandrów Kujawski1.2296+22+42+7 +15+24 0+8-1
19Krzysztof GawełSW: DDK II Brzeziny Śląskie1.296-27+21+23+19+26+35+51-33  
20Tomasz BartnickiN: BIOPAX.PL1.1496+20+3+1+12+39  +33+6-5
21Jerzy SierackiNW: UNIA WINKHAUS Leszno1.1184+20+8 +6+7+5 +29 +18
 Tomasz WłodarczakNW: UNIA WINKHAUS Leszno1.1184+20+8 +6+7+5 +29 +18
23Jakub JagodzińskiSE: SKÓR-BUT Eko-Różanka 1.09108+9+20+23 -8+35+4+9+10+16
 Józef MyćSE: SKÓR-BUT Eko-Różanka 1.09108+9+20+23 -8+35+4+9+10+16
25Robert LaszkiewiczSW: VALUE MEDIA AZS1.0336+20+2+15       
26Jerzy PawelecSW: KBS Legionowianin 2184  +19+1+5+16+33+39-29 
 Tadeusz BożekSW: KBS Legionowianin 2184  +19+1+5+16+33+39-29 
28Tomasz OsińskiN: JANTAR0.9996 -3+32+17+25+6 +7+17-6
 Karol SzwenkelN: JANTAR0.9996 -3+32+17+25+6 +7+17-6
30Bolesław KrzewskiNE: Mazowia OZBS Płock0.9860  +200 +19 +19+1 
 Leszek PęcherzewskiNE: Mazowia OZBS Płock0.9860  +200 +19 +19+1 
32Jacek LasotaNE: Expres z Kaszub0.9771+2-14+19+17+3+42    
 Michał WantkeNE: Expres z Kaszub0.9771+2-14+19+17+3+42    
34Piotr StopaSE: TS WISŁA Kraków0.9596+20+7+35-7 +11-5 +4+26
35Robert SiedleckiSW: KS BARD13 Franciszków0.9472  +6 -7+27+22+7 +13
 Robert SadowskiSW: KS BARD13 Franciszków0.9472  +6 -7+27+22+7 +13
 Jerzy BrzustowskiS: SPS EKO-RÓŻANKA0.9472 -22+43 +17 -6+19 +17
 Tomasz PawlukS: SPS EKO-RÓŻANKA0.9472 -22+43 +17 -6+19 +17
39Wojciech BobrekS: ETB Ełk0.9372+33+16 +21 +7-4 -6 
 Tomasz MałachowskiS: ETB Ełk0.9372+33+16 +21 +7-4 -6 
41Andrzej MaszczyszynSW: DDK II Brzeziny Śląskie0.9296-27+21+23+19+26+35  -14+5
42Janusz DrozdowskiN: Bluerefrigeration0.9272+15 +10 +9  +21-1+12
 Piotr KuleszaN: Bluerefrigeration0.9272+15 +10 +9  +21-1+12
44Jacek MetterNE: Hefajstos Otwock0.9224+14  +8      
45Mirosław SadyS: CZARNA PAPUGA0.8996-18+7+1+8+53 -20+33 +21
46Rafał GardzielewskiN: ZOIM & FIORI GCKiB0.8572+14+17 +22-2 +29-19  
47Jan PudlikSW: GKS PIAST I Gliwice0.8336+1-1+30       
 Marek NiciejaSW: GKS PIAST I Gliwice0.8336+1-1+30       
49Michał RobakSW: ERBUD KS AZS Wratislavia 0.8324    +14+6    
50Cezary KomajdaSE: TERMOCHEM CHEMIK Puławy0.8296+9-3+12+46 +25 +21-17-14
51Grzegorz JędrzejewskiNW: DĄBRÓWKA MM Poznań0.8148      +12+25+14-12
 Bartosz KaczmarekNW: DĄBRÓWKA MM Poznań0.8148      +12+25+14-12
53Stanisław ZakrzewskiN: ELEKTROWNIA PAB0.8184+16+8+20 +11+1 +18-6 
 Maciej SobieralskiN: ELEKTROWNIA PAB0.8184+16+8+20 +11+1 +18-6 
55Patryk Kuczera-DygaSW: BUKS MDK MOSM I Bytom0.8172-10+11+17+13+18+9    
56Olgierd Rodziewicz-BielewiczNW: UNIA WINKHAUS Leszno0.7672 +24+4  -6+23+24-14 
 Ewa Rodziewicz-BielewiczNW: UNIA WINKHAUS Leszno0.7672 +24+4  -6+23+24-14 
58Ryszard PisarczykSE: SZLEMIK CARLO BOSSI 0.7684  +9-22+29-1+19+21 +9
 Wiesław SiekSE: SZLEMIK CARLO BOSSI 0.7684  +9-22+29-1+19+21 +9
60Kazimierz CiosS: BSBS II Bielsko-Biała0.7696+14+5+5 +7+17+8 +7+10
61Jan WłodkowskiNW: FLUX MEDICAL Boguniewo0.7472    +4+9+42-6-12+16
 Jan ChodorowskiNE: KBS Legionowianin0.7472  +29+4+14+10 -14+10 
 Robert WłodkowskiNW: FLUX MEDICAL Boguniewo0.7472    +4+9+42-6-12+16
 Irena ChodorowskaNE: KBS Legionowianin0.7472  +29+4+14+10 -14+10 
65Krzysztof RogozińskiNW: GSBS GOMAD Gorzów Wlkp0.73120+15-7+19+15+160+5+5+20-1
 Stanisław OwczarskiNW: GSBS GOMAD Gorzów Wlkp0.73120+15-7+19+15+160+5+5+20-1
67Jan BetleyS: ZweryfikujFirmę.pl AZS UW0.7360  +45-5 +12-2  -6
68Ryszard JaśkiewiczS: LESKOWIEC-BESKID0.7384 +19+7 +7-9+8+14+15 
 Maciej JaneczkoSE: MTS PIAST Skawina0.7384-13+18 +1+10 +5+4 +36
 Grzegorz PlewniakSE: MTS PIAST Skawina0.7384-13+18 +1+10 +5+4 +36
 Ryszard WolińskiS: LESKOWIEC-BESKID0.7384 +19+7 +7-9+8+14+15 
72Andrzej WasylkoN: ZOIM & FIORI GCKiB0.7272+11+8-14  +17+6 +24 
73Ireneusz KowalczykS: MAGMA Zawiercie0.7172 -5+30 +12-4+4+14  
 Andrzej SzymczakS: MAGMA Zawiercie0.7172 -5+30 +12-4+4+14  
75Stanisław MalinowskiSE: WISŁOKA Dębica0.7124    -11+28    
 Marek MichalskiSE: WISŁOKA Dębica0.7124    -11+28    
77Marek AtalskiSE: SKÓR-BUT Eko-Różanka 0.6948 -1 +25-8   +17 
78Andrzej KokorykaSE: SKÓR-BUT Eko-Różanka 0.6872+2-1 +25-8   +17+14
79Piotr WasylkoN: ZOIM & FIORI GCKiB0.6784+14+17 +22-2 +29-19 -5
80Andrzej KrakowiakSW: BINŻ Bełchatów0.6772+8+2 -17 +20 +14 +21
 Zbigniew SzymczykSW: BINŻ Bełchatów0.6772+8+2 -17 +20 +14 +21
82Józef GrewlingNW: FLUX MEDICAL Boguniewo0.6748-10+17-1+26      
 Jerzy GurzędaNW: FLUX MEDICAL Boguniewo0.6748-10+17-1+26      
 Jarosław PęskiNE: Atut Rumia0.6748    +1-4 +22+13 
85Witold MiłoszewskiNW: ANNEBERG Zielona Góra0.66108-2+2 +17+25+6+270+12-16
86Grzegorz DeptułaS: ETB Ełk0.6560  +55-3-6  +14 -21
 Marcin BartoszewskiS: ETB Ełk0.6560  +55-3-6  +14 -21
88Jarosław KaczorowskiSE: SKÓR-BUT Eko-Różanka 0.6384+2 +10-13 +14-8+34 +14
89Marta JaneczekNE: DARLES SANTERM0.6396+9+11 +26+150-10 +3+6
 Jerzy TrembowskiNW: ANNEBERG Zielona Góra0.6396-2+2+5 +25-19+270+22 
 Andrzej BunikowskiNE: DARLES SANTERM0.6396+9+11 +26+150-10 +3+6
92Leszek KawskiNW: BIN Aleksandrów Kujawski0.6260  +11+38 -16+6-2  
 Tomasz RaczkiewiczSE: SKÓR-BUT Eko-Różanka 0.6260  +10-13 +14-8+34  
 Mariusz GrabowskiNW: BIN Aleksandrów Kujawski0.6260  +11+38 -16+6-2  
95Wojciech PalmowskiN: GAMBLING0.61120+5+26-32-17+18+7+12+18+22+14
96Andrzej JeleniewskiN: AD0.696-11 +21-4+18+18+22-12 +6
97Cezary WołczakSW: AJ SYNIS DIAMENT II Opole0.648  -23  +14+12 +26 
98Maciej HutyraSW: VALUE MEDIA AZS0.684+20+15+15  -20+20+8 -8
 Paweł ChindelewiczNE: SDK Tczew0.684+2 -4 -4+220 +27+7
100Jan RomotNE: PDM TREFL Pisz0.5996-10+12+30 +30-10-3-5 +13
101Mirosław ZielińskiSW: BUKS MDK MOSM I Bytom0.5836   +36-7-8    
 Andrzej PiecuchSW: BUKS MDK MOSM I Bytom0.5836   +36-7-8    
103Wacław GąssowskiSE: MK GALICJA Kraków0.5772+13-18-8 +35 +12 +7 
 Marek AdamczykSE: MK GALICJA Kraków0.5772+13-18-8 +35 +12 +7 
105Paweł WoźnickiN: ZOIM & FIORI GCKiB0.5684+11+8-14  +17+6 +24-5
 Waldemar WarzałaNE: DARLES SANTERM0.5684+17 +17+28 +4 -2-15-2
 Jacek PiotrowskiNE: DARLES SANTERM0.5684+17 +17+28 +4 -2-15-2
108Jolanta ZiętaraNW: DĄBRÓWKA MM Poznań0.5672+14+21  -10+34 -8-11 
 Rafał JunikNW: DĄBRÓWKA MM Poznań0.5672+14+21  -10+34 -8-11 
110Jacek KrysteckiN: Bluerefrigeration0.5636 +32-11-1      
 Krzysztof LewandowskiN: Bluerefrigeration0.5636 +32-11-1      
112Mariusz BrewiakNE: Game Over Gdańsk0.55108-9-11 +9+30+5-4+10+31-2
 Grażyna BrewiakNE: Game Over Gdańsk0.55108-9-11 +9+30+5-4+10+31-2
114Maciej BoczekSW: AJ SYNIS DIAMENT II Opole0.5448  -12+16  -7+29  
115Michał KaletaSW: BUKS MDK MOSM I Bytom0.5484-1+3-30   +13+40+22-2
 Krzysztof ŚliwońSW: BUKS MDK MOSM I Bytom0.5484-1+3-30   +13+40+22-2
117Marek SkulimowskiSW: BUKS MDK MOSM I Bytom0.53120-10+11+17+13+18+9-51+33+25-2
118Jacek MłyńczykSE: TS WISŁA Kraków0.5360 +7 -7 +11-5  +26
119Błażej KrawczykSE: MINDLAB SFORA CIBORA 0.5396 -2 +12-10+2-11+16+53-9
 Patryk PatreuhaN: Bluerefrigeration0.5396+16+10 +10+8-3+5+7 -2
 Jakub PatreuhaN: Bluerefrigeration0.5396+16+10 +10+8-3+5+7 -2
 Marcin SzymańskiSE: MINDLAB SFORA CIBORA 0.5396 -2 +12-10+2-11+16+53-9
123Janusz GawęckiS: ZIELONY Starachowice0.53108-2+30-7+14+8 +10+5+28-29
124Dariusz BiedrzyckiN: GAMBLING0.51120+5+26-32-17+1+12+12+18+22+14
 Piotr BrzezińskiNW: ANNEBERG Zielona Góra0.51120+1+17-23-6+26+6-6+2+22+22
126Krzysztof StadnickiSW: KSBS SPÓJNIA BENEXT0.584  +36-14+10+5-20 +17+8
 Arkadiusz ZadwornySE: ICO Wołomin-SPÓJNIA W-wa0.584   +13+1-9+8+14+12+3
 Dariusz PuczyńskiSE: ICO Wołomin-SPÓJNIA W-wa0.584   +13+1-9+8+14+12+3
129Waldemar RadziakNE: K2 Rebid0.560+10+29-2-2-5     
 Wiesław NiedzielaNE: K2 Rebid0.560+10+29-2-2-5     
131Paweł KorombelSW: GKS PIAST I Gliwice0.548      -16+31+14-5
 Robert KrupińskiSW: GKS PIAST I Gliwice0.548      -16+31+14-5
133Marek BałabuchNW: TENISPOINT Chemik Bydgosz0.4760+2-2  +27+6-5   
134Andrzej GarstkaNW: STB Słupsk0.4684-1+24 0 +6-13 +11+12
 Grzegorz RybackiNW: TRZYNASTKA Szczecin0.4684+21 -19+16 +19-5 -4+11
 Waldemar MikuckiNW: TRZYNASTKA Szczecin0.4684+21 -19+16 +19-5 -4+11
 Ryszard KonopkaNW: STB Słupsk0.4684-1+24 0 +6-13 +11+12
138Józef IdczakNE: KS BENIAMINEK 03 Starogar0.4648      -7+27-1+3
 Ryszard JarmużewskiNE: KS BENIAMINEK 03 Starogar0.4648      -7+27-1+3
 Krzysztof WołynkiewiczSW: RSB RODŁO0.4648      +29+10-26+9
 Władysław LinkiewiczSW: RSB RODŁO0.4648      +29+10-26+9
142Zbigniew DurczyńskiSW: GKS PIAST I Gliwice0.4624+8+3        
 Tomasz SkowronSW: GKS PIAST I Gliwice0.4624+8+3        
144Paweł SzymaszczykS: ZweryfikujFirmę.pl AZS UW0.4584+14-7 -7+8  -27+28+29
145Maciej DobrzyńskiS: ZIELONY Starachowice0.4596-2+30-7 +8 +10+5+28-29
146Mirosław MarszałSW: BINŻ Bełchatów0.4448      -2+3+22-2
 Arkadiusz GotwaldSW: BINŻ Bełchatów0.4448      -2+3+22-2
 Dariusz FilipekNE: PDM TREFL Pisz0.4448  +30+2  -3 -8 
149Tomasz KlimczakSW: KS Gwardia Strachota0.4360-5+25 +14    +13-21
 Remigiusz KaźmierczakSW: KS Gwardia Strachota0.4360-5+25 +14    +13-21
151Dariusz WęgrowiczNE: Hefajstos Otwock0.4372+10 -2 +4 +33-7-7 
152Tadeusz KaczanowskiN: AD0.4384-11 +21-4+18+18 -12 +6
153Marta Maj-RudnickaS: KDK I Kutno0.4196-1+25-45 +29+33 +9-6-5
 Przemysław BłaszczykS: KDK I Kutno0.4196-1+25-45 +29+33 +9-6-5
155Przemysław KubickiSW: ERBUD KS AZS Wratislavia 0.484  +3+17+11-4-9+13+3 
156Marcin PreisnerN: BIOPAX.PL0.472  -5+18 -18 +19-14+29
157Jerzy GoberS: SUDOVIA0.460 +22 +10-8  +11-11 
158Andrzej KondejaNE: Hefajstos Otwock0.4108+14+32 +8+4-22+33-22-7+3
159Andrzej PrasalskiNE: Hetman Białystok0.496-13 +2-8+20+20 +14-16+19
160Marek CzerepakN: COMFORT SA0.448-2  +6 +10+5   
161Bartosz BańkowskiSE: AZS AGH Kraków0.39108+3+5+17+7-4-13 +7+17+3
 Marek JaroszSE: AZS AGH Kraków0.39108+3+5+17+7-4-13 +7+17+3
163Piotr LutostańskiN: GRICON STARKA PAB0.3972 +25+7 -6 0+2 0
 Anna Kręglewska-WnukN: GRICON STARKA PAB0.3972 +25+7 -6 0+2 0
165Janusz MarzecNE: Hefajstos Otwock0.3896 -12-3+21+16+2+4 -5+13
166Jacek SikoraNE: Expres z Kaszub0.37119+6+33-200-3+4+27+6-3-6
 Marcin OsmańskiNE: Expres z Kaszub0.37119+6+33-200-3+4+27+6-3-6
168Janusz KowalewskiS: SUDOVIA0.3760  +37+10 -12-24+11  
169Tomasz SpodenkiewiczSW: LKS Piast Sieradz0.3672+26 +8-8 +4 -8+4 
 Jarosław ŁaszczukSW: LKS Piast Sieradz0.3672+26 +8-8 +4 -8+4 
171Radosław LiskowiakNW: I LOVE BRIDGE Gorzów Wlkp0.3560 -42+42  +24 +8 -11
 Karol GałązkaS: ZweryfikujFirmę.pl AZS UW0.3560  +45 -6+12-2 -28 
173Aleksander KasprzakNE: SDK Tczew0.3584 +13-4 -4-2 -8+27+7
174Jarosław PosłusznyS: CZARNA PAPUGA0.3496-18+7+1+8 -25 +33+6+21
 Janusz ŁunisNW: ANNEBERG Zielona Góra0.3496+1+17-23-6+26 -6+2 +22
176Wojciech WroszNE: Atut Rumia0.3348-4-8+15+13      
177Sławomir BąkNE: Hefajstos Otwock0.3324+10 -2       
178Igor ŁosiewiczS: MKS MAZOVIA0.3296+13+22-35 +6-12 +15+5+17
 Piotr KrajewskiS: MKS MAZOVIA0.3296+13+22-35 +6-12 +15+5+17
180Andrzej WilemskiN: JANTAR0.3284-32+23 -2 +12+25-19 +20
 Tomasz WoźniakN: JANTAR0.3284-32+23 -2 +12+25-19 +20
182Franciszek ZarzeckiSW: KS Turbo FLY BACK Wrocław0.3148-2+21-17 +13     
183Stanisław PająkS: ZIELONY Starachowice0.3184-13-5 +14 +12+21-9 +6
184Bogusław DykNW: STB Słupsk0.3172 +3-2 -7-5 +26+7 
 Marek JaworskiS: Wisła - MILO0.3172-5+9 +7-7  +27-9 
 Mirosław KopowskiNW: STB Słupsk0.3172 +3-2 -7-5 +26+7 
 Maciej RodzajS: Wisła - MILO0.3172-5+9 +7-7  +27-9 
188Zdzisław KuncN: Bluerefrigeration0.3136     +18+13 -20 
 Marek RzeszutekN: Bluerefrigeration0.3136     +18+13 -20 
190Henryk BrodawskiNE: Autostrada Eksploatacja0.2996+13+7+36 -1+4-26 +8-13
191Edward SuchardaS: ZweryfikujFirmę.pl AZS UW0.2972+14-7  +8+5 -27+28 
192Bogdan ŚwiątekN: KTB0.2948-16+17 -5+18     
 Jacek KokocińskiN: KTB0.2948-16+17 -5+18     
194Tomasz BlińskiNE: Hetman Białystok0.29108-13-7+2-8+20+20 +14-16+19
195Michał WróbelS: JKBS Jastrzębie Zdrój0.2984+29-19 +12-7-17+20+6  
 Agnieszka PietrzykS: JKBS Jastrzębie Zdrój0.2984+29-19 +12-7-17+20+6  
 Jacek BorsSE: POMTECH Zwoleń0.2984 +3-10 +8-35+32 +4+22
 Grzegorz ZakrzewskiSE: POMTECH Zwoleń0.2984 +3-10 +8-35+32 +4+22
199Sławomir HenclikN: GTB ANDRZEJKI0.2872 +33-21+1 +27-13-7  
200Maciej KędzierskiSE: MINDLAB SFORA CIBORA 0.2796-3 -15 -2-200+21+37+8
 Konrad CiborowskiSE: MINDLAB SFORA CIBORA 0.2796-3 -15 -2-200+21+37+8
202Artur WójcikN: UKB KLEKS0.2748      -25+19+27-8
203Ireneusz GrynczewskiNE: Hefajstos Otwock0.27108 -12-3+21+16+2+4-7-5+13
204Edward BednarczykNE: Atut Rumia0.2672    +1-4-4+22+5-1
205Przemysław PichetaSE: CKiS Skawina0.2684+19-11 -12+1+24+12 -11 
 Łukasz PląderSE: CKiS Skawina0.2684+19-11 -12+1+24+12 -11 
207Waldemar SzelkaSW: AJ SYNIS DIAMENT II Opole0.26108+1-3-23+16+12 +12-4+26-9
208Andrzej LembasSE: LAST MINUTE Kraków0.25120-19+14+16+22+11-28+50-17-17-2
 Karol SuchońSE: LAST MINUTE Kraków0.25120-19+14+16+22+11-28+50-17-17-2
210Tadeusz BanachNE: PDM TREFL Pisz0.2596-10+12 +2+30-10 -5-8+13
211Grzegorz BajekN: COMFORT SA0.2560 0-1 +3  +12+1 
212Zbigniew JasieckiNW: BTG Bydgoszcz0.2548 -5-7 +30-6    
 Wojciech DolnyNW: BTG Bydgoszcz0.2548 -5-7 +30-6    
214Mariusz PaterNE: KS BENIAMINEK 03 Starogar0.24119-2+14-6+1+170-1+35-7-22
215Mieczysław StefańskiNW: I LOVE BRIDGE Gorzów Wlkp0.24108-22 +42+19-7-14-12-25+26+19
216Jacek BrózdaSE: J&J Kraków0.2472-3 -9+22 +13-12+6  
 Maciej WręczyckiN: COMFORT SA0.2472 0-1 +3  +12+1+2
 Jacek GurgulSE: J&J Kraków0.2472-3 -9+22 +13-12+6  
219Marta SikoraNE: Expres z Kaszub0.2348      +4-10+15+2
 Roman WoźniakNW: BTG Bydgoszcz0.2348+7 -11+30 -15    
 Adam WalczyńskiNE: Expres z Kaszub0.2348      +4-10+15+2
222Mateusz StępińskiS: ZweryfikujFirmę.pl AZS UW0.2384-34+14-2-7  +25-6 +29
223Julij ChumakS: SUDOVIA0.2172-33-16 +6 +12 +40 +6
 Arunas JankauskasS: SUDOVIA0.2172-33-16 +6 +12 +40 +6
225Zofia MiechowiczN: BIOPAX.PL0.260+20+3 +12  -29 +6 
226Sylwester MłynarczukNE: Autostrada Eksploatacja0.19108+13+19+36+21-1 -26-36+8-13
 Łukasz LebiodaSE: TS WISŁA Kraków0.19108+20+7+35 -1-24-25-11+4+16
228Marek JacykówNE: Atut Rumia0.1984-4-8+15+13  -4 +5-1
 Tomasz KiełbasaS: Akademia Brydża AZS UW0.1984-14+7+20 +11 -5-6+3 
 Tadeusz MasłowskiNW: UNIA WINKHAUS Leszno0.1984+9 +19-16-2 -17 +11+12
 Sławomir PolakNW: UNIA WINKHAUS Leszno0.1984+9 +19-16-2 -17 +11+12
232Robert StolińskiSW: KSBS SPÓJNIA BENEXT0.18120-4+18+14-43+10+5+9-13+17+8
233Adam PawłowskiS: KDK I Kutno0.1872 +24 +5 -7-21 -3+15
 Andrzej SulimaN: VĘGORIA WCK0.1872-18  -12 +3 +23-4+21
 Grzegorz LewaciakS: KDK I Kutno0.1872 +24 +5 -7-21 -3+15
236Mirosław FechnerSW: ERBUD KS AZS Wratislavia 0.1884+3-15  +14+6-9+13+3 
237Zdzisław LaszczakNE: Autostrada Eksploatacja0.1748 +19 +21 +4 -36  
 Małgorzata RojkowiczSE: WISŁOKA Dębica0.1748  +8+2    +14-16
 Robert PiechotaSE: WISŁOKA Dębica0.1748  +8+2    +14-16
240Wojciech JarząbekNW: TRZYNASTKA Szczecin0.1584+9+18 -6-26 +30+7 -19
 Ewa MikuckaNW: TRZYNASTKA Szczecin0.1584+9+18 -6-26 +30+7 -19
242Zbigniew SkibickiNE: Autostrada Eksploatacja0.1572  +4+21+20 -27-16+9 
 Kazimierz OmernikN: GTB ANDRZEJKI0.1572+18-6  +2-17  +140
244Grażyna BusseN: UNIA II0.1596+18+13 +1-3-100-10 +5
 Marek SzukałaN: UNIA II0.1596+18+13 +1-3-100-10 +5
246Jerzy SerafinSW: RSB RODŁO0.1548-26+18  +7+8    
 Sławomir WiszniewskiSW: RSB RODŁO0.1548-26+18  +7+8    
 Tadeusz SobotaSE: DANMAR Skarżysko Kamienna0.1548-2-1  +19  -9  
249Eugeniusz GrzybekN: UNIA II0.1484-20-3+11-10   -2+50-14
 Jerzy MściszN: UNIA II0.1484-20-3+11-10   -2+50-14
251Roman WachowiakNW: CHEMIK Bydgoszcz0.13120-13-12-5-17+7+14-6+12+30+6
 Ryszard RapickiNW: CHEMIK Bydgoszcz0.13120-13-12-5-17+7+14-6+12+30+6
253Robert PodsiadłySE: J&J Kraków0.1360-23+21 +18-17 +9   
 Janusz NatorskiSE: J&J Kraków0.1360-23+21 +18-17 +9   
255Jan StaniszewskiNE: KS BENIAMINEK 03 Starogar0.1324  -32    +35  
256Piotr DybiczS: Akademia Brydża AZS UW0.1172  +20-10 +6-5-6+3 
257Paweł GruszczyńskiN: RAL0.1184+2 -6+14 +12+10 -28+5
258Andrzej HermansdorferSW: BUKS MDK MOSM I Bytom0.148      -51+33+25-2
259Jarosław CieślakN: COMFORT SA0.1108-2-9 +6+4+10+5-11+20-12
260Sławomir PiechockiN: RAL0.172  -6+14 +12+10 -28+5
261Aleksander KudN: BIOPAX.PL0.184-18-13+1 +39 -29+33 -5
 Rafał NiedzielskiS: SPS EKO-RÓŻANKA0.184-13+12+22-1 -15+4 -1 
 Paweł SzymonikS: SPS EKO-RÓŻANKA0.184-13+12+22-1 -15+4 -1 
264Krzysztof BrudkaN: GRICON STARKA PAB0.0896-5-26 +5+21-12 +10+1+14
 Justyna Stachowiak-KluzN: GRICON STARKA PAB0.0896-5-26 +5+21-12 +10+1+14
266Aleksander GrucaNE: Atut Rumia0.0872    -20+16-33+7+13+23
267Piotr DobryszyckiSW: KS Turbo FLY BACK Wrocław0.0860-2+21-17 +13-10    
268Marek KoczwaraNW: BTG Bydgoszcz0.0848+39+30 -38-27     
 Wiesław ZawadzkiNW: BTG Bydgoszcz0.0848+39+30 -38-27     
270Tomasz SielickiS: Bridge24.pl 20.0796  -43+1+17+1+24-11+29-11
 Kamil NowakS: Bridge24.pl 20.0796  -43+1+17+1+24-11+29-11
272Marcin DobrowolskiN: ELEKTROWNIA PAB0.0784+6-17 -5 +56-19 +14-29
 Anna MaduziaN: ELEKTROWNIA PAB0.0784+6-17 -5 +56-19 +14-29
 Krzysztof AntasN: GTB ANDRZEJKI0.0784+18-6  +2-17-5 +140
275Witold TurantS: INWIT Pabianice0.0648+21-25+70      
 Marek TyranS: INWIT Pabianice0.0648+21-25+70      
277Piotr WaniurskiSE: MTS PIAST Skawina0.0684+12 -16-22 -2+25 +18-10
 Marcin KrawczykSE: MTS PIAST Skawina0.0684+12 -16-22 -2+25 +18-10
279Bartosz CeglarskiSE: POMTECH Zwoleń0.0672-9+6 +4+8  -11 +6
 Tadeusz KowalczewskiSE: POMTECH Zwoleń0.0672-9+6 +4+8  -11 +6
 Mirosław LiszewskiS: SUDOVIA0.0672 +22+37 -8-12-24 -11 
282Włodzimierz JakowickiSW: KSBS SPÓJNIA BENEXT0.0636  +36-14  -20   
283Kacper KacperskiNE: K2 Rebid0.0596+17-10 +23 +30+8-13-23
 Lena LeszczyńskaNE: K2 Rebid0.0596+17-10 +23 +30+8-13-23
285Łukasz WysłouchSW: ERBUD KS AZS Wratislavia 0.0560+25+36-38-30     +10
 Bogusław LesieckiSE: AZS AGH Kraków0.0560   -3+17-10+19-20  
 Mariusz KitaSE: AZS AGH Kraków0.0560   -3+17-10+19-20  
288Radosław SawickiSW: RSB RODŁO0.0496+27-21-10+10  +16-31+1+12
 Edward BondarewiczSW: RSB RODŁO0.0496+27-21-10+10  +16-31+1+12
290Michał WróblewskiNE: BLACKWOOD Gdańsk0.0472 +2+27 +3-4 -27 +2
 Adam SuchodolskiNE: BLACKWOOD Gdańsk0.0472 +2+27 +3-4 -27 +2
292Przemysław GałekSE: MINDLAB SFORA CIBORA 0.0448-26-5+9+24      
 Rafał SynowiecSE: MINDLAB SFORA CIBORA 0.0448-26-5+9+24      
294Ihar RadziukevichNE: SPEKTR Mińsk0.03120-17+10-4-8-17-14+26+36+5-13
 Igor GodunNE: SPEKTR Mińsk0.03120-17+10-4-8-17-14+26+36+5-13
296Bogdan RadwańskiSW: KS BARD13 Franciszków0.0360-4 +17  -5 -3-3 
 Włodzimierz WyrzykowskiSW: KS BARD13 Franciszków0.0360-4 +17  -5 -3-3 
298Stanisław MączkaS: ZweryfikujFirmę.pl AZS UW0.0372-34+14-2  +5+25-6  
 Grzegorz RojewskiN: GRICON STARKA PAB0.0372+15 -23+1 +6+17 -14 
 Marcin PędzińskiN: GRICON STARKA PAB0.0372+15 -23+1 +6+17 -14 
301Piotr SzczygiełSE: DANMAR Skarżysko Kamienna0.0248+20 -12 +27  -34  
 Waldemar HaponiukSE: DANMAR Skarżysko Kamienna0.0248+20 -12 +27  -34  
303Lech ŁaniewskiNW: CHEMIK Bydgoszcz0.02120-15+7+23+6-10-24+5+11+3-4
 Maciej ŁaniewskiNW: CHEMIK Bydgoszcz0.02120-15+7+23+6-10-24+5+11+3-4
305Adam MarcinowskiSW: KS Gwardia Strachota0.0260-26+14-14   +19+8  
 Małgorzata Turska-MarcinowskaSW: KS Gwardia Strachota0.0260-26+14-14   +19+8  
307Robert RostekSE: OGNISKO TKKF CHEMIK 0.0172-2 +10+2 -3 +6-12 
 Sławomir PiętakSE: OGNISKO TKKF CHEMIK 0.0172-2 +10+2 -3 +6-12 
309Maciej DorabiałaSW: VALUE MEDIA AZS0.0184+4  +8+11+5+20 -17-30
 Jan SucharkiewiczS: MAGMA Zawiercie0.0184+4 +10-12 +3 -14+19-9
 Stefan KowalczykS: MAGMA Zawiercie0.0184+4 +10-12 +3 -14+19-9
312Jerzy RadomskiSW: DDK II Brzeziny Śląskie0.0196+26-18+12-16-18-3+51-33  
313Ryszard PałaszN: UKB KLEKS084-16-10+1-6 -1+39-7  
 Joanna DerewońkoNE: KBS Legionowianin084+4+8  -30+12+2-13 +17
 Piotr NawrockiS: Bridge24.pl 2084+13+5   +25-2-40-15+14
 Tadeusz LuzakNE: KBS Legionowianin084+4+8  -30+12+2-13 +17
 Piotr WiankowskiS: Bridge24.pl 2084+13+5   +25-2-40-15+14
318Ewa MiszewskaN: ELEKTROWNIA PAB072  +6-14-14 +40-23 +5
 Witold TomaszekN: ELEKTROWNIA PAB072  +6-14-14 +40-23 +5
320Jan ObuchowiczNW: ANNEBERG Zielona Góra-0.0260  +5+17 -19  +12-16
321Piotr KoreckiN: BIOPAX.PL-0.0296-18-13-5+18 -18 +19-14+29
322Przemysław KlęskNW: PIONIER Entuzjaści-0.0282-21+16+20  -2-13 +16
 Grzegorz AdamskiNW: PIONIER Entuzjaści-0.0282-21+16+20  -2-13 +16
324Krzysztof GóraS: JKBS Jastrzębie Zdrój-0.0372  -30+20+29 -5 +1-17
 Zdzisław IngielewiczS: JKBS Jastrzębie Zdrój-0.0372  -30+20+29 -5 +1-17
326Andrzej JurkiewiczSW: AJ SYNIS DIAMENT II Opole-0.0360+10-11  +12  -4 -9
327Krzysztof CichyS: Akademia Brydża AZS UW-0.0484+34-14-37 +11 -8 +6+5
328Roman KlejnyNW: I LOVE BRIDGE Gorzów Wlkp-0.04120-5+3-19-15+10+24-4+8+4-11
329Grzegorz GawronSE: MTS PIAST Skawina-0.0472 +3-7 -1+20 +11-29 
 Jakub KowalSE: MTS PIAST Skawina-0.0472 +3-7 -1+20 +11-29 
331Sylwester SommerSW: KS BARD13 Franciszków-0.0448-20-15 +30+3     
 Konrad StenzelSW: KS BARD13 Franciszków-0.0448-20-15 +30+3     
333Leszek HejneNW: BTG Bydgoszcz-0.0596+7 -11+30 -15+18+2-30-6
334Tomasz JochymskiN: VĘGORIA WCK-0.0672 +6-1 -8 +19-18-2 
 Artur WasiakS: INWIT Pabianice-0.0672    +12+4-4-18+1+1
 Zuzanna MoszczyńskaS: INWIT Pabianice-0.0672    +12+4-4-18+1+1
 Michał KaniaN: VĘGORIA WCK-0.0672 +6-1 -8 +19-18-2 
338Wojciech KurkowskiSE: TERMOCHEM CHEMIK Puławy-0.0696-8-6-6 -1+9+22-6-10 
339Tadeusz NędziSW: DDK II Brzeziny Śląskie-0.0648      -13-40+11+39
 Tomasz KuśSW: DDK II Brzeziny Śląskie-0.0648      -13-40+11+39
341Łukasz GawełSW: ERBUD KS AZS Wratislavia -0.0772  +3+17  +20-14-18-13
342Paweł SiwińskiN: GSBS KART-EL-0.0784+9 -7+14 -7 +4+2-21
 Zdzisław ŚwiątekN: GSBS KART-EL-0.0784+9 -7+14 -7 +4+2-21
344Bogdan PalikotS: CZARNA PAPUGA-0.0796+5 -7+16-17-1+5-6-2 
345Tomasz BrzęckiNE: KS BENIAMINEK 03 Starogar-0.0795-2+14-6 +170-1 -7-22
346Tomasz KłysN: RAL-0.0872-170  +6-6+9+2  
 Jerzy NowakN: RAL-0.0872-170  +6-6+9+2  
348Piotr ProporowiczNW: TENISPOINT Chemik Bydgosz-0.0836       -11+3+5
 Rafał SzafranekNW: TENISPOINT Chemik Bydgosz-0.0836       -11+3+5
350Tomasz LubiewskiNW: TENISPOINT Chemik Bydgosz-0.172+2-2-35 +27+6-5   
 Włodzimierz StobieckiSE: DANMAR Skarżysko Kamienna-0.172-2-1 +8+19  -9 -22
352Zbigniew PinkiewiczNE: Atut Rumia-0.1260    -20+16-33+7 +23
353Marek TekieliSE: TERMOCHEM CHEMIK Puławy-0.1284 -6 -8-1+9+22 -10-16
354Mirosław StelmaszykNW: PIONIER Entuzjaści-0.1372  -12+15+8-13  -8+1
 Wojciech AbratkiewiczNW: PIONIER Entuzjaści-0.1372  -12+15+8-13  -8+1
356Rafał SzymańskiNW: DĄBRÓWKA MM Poznań-0.1348+10-17-28+29      
 Dariusz KurzawskiNW: DĄBRÓWKA MM Poznań-0.1348+10-17-28+29      
358Edwin SzenkelbachSW: PREMONT IMPAS Katowice-0.1384-1+1 -10+18  +4-25+2
 Przemysław KrasińskiNW: ADMIRA PAB Poznań-0.1384+1-3 +8 +16 -24-22+13
 Mariusz BielskiNW: TENISPOINT Chemik Bydgosz-0.1384   +18-30+15+6-12+1-9
 Janusz PrzybyszNW: ADMIRA PAB Poznań-0.1384+1-3 +8 +16 -24-22+13
 Andrzej StaszekSW: PREMONT IMPAS Katowice-0.1384-1+1 -10+18  +4-25+2
363Piotr KucharskiS: ZIELONY Starachowice-0.13120-13-5-80+8+12+21-9-28+6
364Marek SkotnicznySW: AJ SYNIS DIAMENT II Opole-0.1472+1-3 -19 -17 +29-1 
 Teresa PudelewiczSW: BINŻ Bełchatów-0.1472-12 -3 +18-5+5 -13 
 Dariusz KardasSW: BINŻ Bełchatów-0.1472-12 -3 +18-5+5 -13 
367Jerzy GładyszSW: KS Turbo FLY BACK Wrocław-0.1436      +2-3-4 
368Zbigniew WilisowskiSE: WISŁOKA Dębica-0.1484+3+5 -5 +100-21-4 
 Tadeusz UrbanekSE: WISŁOKA Dębica-0.1484+3+5 -5 +100-21-4 
370Dariusz BoguckiN: AD-0.1596 -17+29-1 +6-5+11-17-20
 Vasil ValchevN: AD-0.1596 -17+29-1 +6-5+11-17-20
372Robert SzeklickiNW: DĄBRÓWKA MM Poznań-0.1572  +3-8+80+4  -18
 Leszek DąbkiewiczNW: DĄBRÓWKA MM Poznań-0.1572  +3-8+80+4  -18
374Mariusz ŻurekNW: MLKS Solec Kujawski-0.1694 -8 +16-80-43+20-1+9
375Andrzej LubojemskiS: CZARNA PAPUGA-0.17108+5-9-7 +53-25-20-6+6-15
376Michał LewińskiN: GSBS KART-EL-0.1784 +3+14 -1-12-10 +4-12
 Adam KozłowskiN: GSBS KART-EL-0.1784 +3+14 -1-12-10 +4-12
 Janusz BuksaS: LESKOWIEC-BESKID-0.1784-24+10 -16 +19+5+6 -14
 Maciej MąkaS: LESKOWIEC-BESKID-0.1784-24+10 -16 +19+5+6 -14
 Joanna BredeS: BSBS II Bielsko-Biała-0.1784-4+10 +3-29+17+1-12  
381Jakub BazylukS: Akademia Brydża AZS UW-0.1772+34-14 -6-17  -14 +5
382Jacek MazurkiewiczSW: RSB RODŁO-0.1748  -1+20-18-9    
 Andrzej MaterlaSW: RSB RODŁO-0.1748  -1+20-18-9    
384Jan PawlikaniecN: UKB KLEKS-0.1724    +14    -18
 Mieczysław MaciążekN: VĘGORIA WCK-0.1724  +5 -9     
386Przemysław ZyśkNE: PDM TREFL Pisz-0.1884-14 +2 -14-12+8 -9+24
 Andrzej BondarewiczSW: VALUE MEDIA AZS-0.1884 +15 +8+11-20 -14+15-30
388Tadeusz RejdychSE: MK GALICJA Kraków-0.1872   -2-29+1 +20+11-14
 Jarosław WachnowskiNW: I LOVE BRIDGE Gorzów Wlkp-0.1872    -7-14-12-25+26+19
390Waldemar KałużyńskiNE: Hefajstos Otwock-0.1948 +32   -22 -22 +3
391Maciej SzczerczakSE: TS WISŁA Kraków-0.1972+7 -17+3+11  -4-14 
 Tadeusz FilaberS: MKS MAZOVIA-0.1972  -16-13 -5-1+12 +9
 Maciej ModrzejewskiS: MKS MAZOVIA-0.1972  -16-13 -5-1+12 +9
394Ryszard SkotarskiSE: ICO Wołomin-SPÓJNIA W-wa-0.1936+2+1-10       
 Witold StachnikSE: ICO Wołomin-SPÓJNIA W-wa-0.1936+2+1-10       
396Elena ShokhanNE: SPEKTR Mińsk-0.2120-10-29-29-4+2-1+27+16+7-3
 Pavel KlebanovichNE: SPEKTR Mińsk-0.2120-10-29-29-4+2-1+27+16+7-3
398Karol FilipowiczN: UKB KLEKS-0.2196-16-10 -6-11-1+39-7 -8
399Dariusz KrajewskiNE: Mazowia OZBS Płock-0.2172-10 -19-17   +2+7+22
400Tomasz MazurSE: WISŁOKA Dębica-0.2184+23-21-4 +15 +11-16 -26
 Jan LipiorSE: WISŁOKA Dębica-0.2184+23-21-4 +15 +11-16 -26
402Cezary KmiecikNW: FLUX MEDICAL Boguniewo-0.2296  +35-18-160+9+13-22-22
403Mirosław MorchatNE: Hetman Białystok-0.2384 -19+3  -3+29+13-34-8
 Marian KrasowskiNE: Hetman Białystok-0.2384 -19+3  -3+29+13-34-8
405Stanisław SzubaSW: KS Turbo FLY BACK Wrocław-0.2348      -5-14+7+1
 Marian SzymonowiczSW: KS Turbo FLY BACK Wrocław-0.2348      -5-14+7+1
407Leszek KrzeczekS: BSBS II Bielsko-Biała-0.2360  +5-21   -15+7+10
408Tomasz BuchnajzerN: KTB-0.2584  +23-1 -12-12-18-9+8
 Tomasz WasilewskiN: KTB-0.2584  +23-1 -12-12-18-9+8
410Bernard JadczakSW: ERBUD KS AZS Wratislavia -0.2572    +11-4+20-14-18-13
411Bogdan JarząbNW: BTG Bydgoszcz-0.2548      +13-26-3+4
 Krzysztof GusowskiNW: BTG Bydgoszcz-0.2548      +13-26-3+4
413Paweł ZubielSW: KSBS SPÓJNIA BENEXT-0.2672-4+18+14-43  +9-13  
414Karol RuszkiewiczSW: DDK II Brzeziny Śląskie-0.2796+26-18+12-16-18-3  -14+5
415Piotr RatajskiSW: KS Gwardia Strachota-0.2748  -36+43+7-27    
 Jacek SzwedSW: KS Gwardia Strachota-0.2748  -36+43+7-27    
 Andrzej RaczkowskiNE: Hetman Białystok-0.2748+5  -21+5 -2   
418Andrzej ZiomekNE: KBS Legionowianin-0.2784+3+25+4+8  -29 -27-7
 Janusz RadeckiNE: KBS Legionowianin-0.2784+3+25+4+8  -29 -27-7
 Andrzej SzepczyńskiS: CZARNA PAPUGA-0.2784 -9 +16-17-1+5 -2-15
 Michał WittenbeckN: ZOIM & FIORI GCKiB-0.2784  +7-14+15-27 -33+28+1
 Paweł WittenbeckN: ZOIM & FIORI GCKiB-0.2784  +7-14+15-27 -33+28+1
423Marek WernerSW: AJ SYNIS DIAMENT II Opole-0.2836  -12  +14   -12
424Włodzimierz WalaSE: TS WISŁA Kraków-0.2996+7+7 +3-1-24-25-11 +16
 Kazimierz DziadkowiecSE: MK GALICJA Kraków-0.2996-12-3 -2-29+1 +20+11-14
426Andrzej KozikowskiS: KDK I Kutno-0.2972-21 +2+7+6 -10-5  
 Dorota Tokaj-WojtczukNE: ABNEGAT Warszawa-0.2972-2 -15-13 +1+3+5  
 Wiesław NicińskiS: KDK I Kutno-0.2972-21 +2+7+6 -10-5  
 Rafał WojtczukNE: ABNEGAT Warszawa-0.2972-2 -15-13 +1+3+5  
430Jarosław KostrzewaSE: ICO Wołomin-SPÓJNIA W-wa-0.2948      -32+11+12-5
431Wojciech RomaszkoNE: BLACKWOOD Gdańsk-0.3108+10+18-17-28-3 +1-35-18+40
432Dominik FilipowiczN: COMFORT SA-0.3120+17-9+14-3+4-34-22-11+20-12
433Krzysztof HanSW: LKS Piast Sieradz-0.3184 -14-17 -14-6+11+14 0
 Adam KrysiakSW: LKS Piast Sieradz-0.3184 -14-17 -14-6+11+14 0
435Adam AmrozyNE: Mazowia OZBS Płock-0.3148+22-2  -5 -30   
 Mariusz KowalczykSW: KS Turbo FLY BACK Wrocław-0.3148     -10+2-3-4 
437Maciej PiaseckiN: UNIA II-0.3260  -10 -4+34-17 -22 
 Cezary BuraN: UNIA II-0.3260  -10 -4+34-17 -22 
439Waldemar RybkaSE: J&J Kraków-0.3272 -5+22 +4+10  -18-36
 Leszek SzelągNE: Mazowia OZBS Płock-0.3272+22-2  -5-5-30  -3
441Tadeusz ŻurekNW: MLKS Solec Kujawski-0.3284-20 +3 +10-34 +20-1-5
 Joanna PrzytyckaNE: ABNEGAT Warszawa-0.3284 -13+3-10-2 -8 +16-13
 Piotr ZielińskiNE: ABNEGAT Warszawa-0.3284 -13+3-10-2 -8 +16-13
444Andrzej ParmonikNW: INSTALKO SBS MIĘDZYRZECZ-0.32108-7+5 -17-8+13-9-13-7+8
 Dariusz KwiatkowskiNW: INSTALKO SBS MIĘDZYRZECZ-0.32108-7+5 -17-8+13-9-13-7+8
446Zdzisław KowalewskiNE: Autostrada Eksploatacja-0.3396-5+7+4 +20-16-27 +9-24
447Ewa DziekańskaSW: Invenio Bona Fide-0.3372+12-12 +8 -5-56 +29 
448Jan BojarynNE: Hetman Białystok-0.3360+5-7 -21+5 -2   
449Andrzej MaciejewskiNW: BTG Bydgoszcz-0.3348      +18+2-30-6
 Andrzej ZaleskiN: GTB ANDRZEJKI-0.3348 +33-21 -15 -13   
451Zbigniew NiezgodaSE: SZLEMIK CARLO BOSSI -0.3324    -35+27    
 Nikander KuszewskiSE: DANMAR Skarżysko Kamienna-0.3324      -4 -4 
 Krzysztof GałdaSE: DANMAR Skarżysko Kamienna-0.3324      -4 -4 
454Przemysław BednarskiS: ETB Ełk-0.34108+18-22-5 -29-33+31-14+2+15
 Dariusz PrawdzikS: ETB Ełk-0.34108+18-22-5 -29-33+31-14+2+15
456Wiesław MączkowskiNW: STB Słupsk-0.3684-1 +12-15+2 -18-2 -8
 Ryszard LeśniewskiNW: STB Słupsk-0.3684-1 +12-15+2 -18-2 -8
458Paweł KowalczewskiN: COMFORT SA-0.3672+17 +14-3 -34-22  +2
459Rafał BorgulaNW: MLKS Solec Kujawski-0.3694-20 +3 +10-34+2+13-3-5
460Agata KowalSE: CKiS Skawina-0.3784+12 -9 -11-11 -6-7+1
 Grzegorz MeryndaSE: CKiS Skawina-0.3784+12 -9 -11-11 -6-7+1
462Andrzej SyrekN: KTB-0.37108-6-8-7 -25-6+15+6-27+18
 Grzegorz DembińskiN: KTB-0.37108-6-8-7 -25-6+15+6-27+18
464Piotr JasińskiS: Akademia Brydża AZS UW-0.3872-14+7 -6 +15 -14 -15
465Cezary MroczekSW: KS Gwardia Strachota-0.3848    -3+5  -22+2
 Robert PogorzelskiNW: FLUX MEDICAL Boguniewo-0.3848-14-21+35-18      
 Andrzej PękalaSW: KS Gwardia Strachota-0.3848    -3+5  -22+2
468Bohdan PliszkaNW: MLKS Solec Kujawski-0.3882-9-24-27+17  +2+13-3 
469Sławomir KutyłaSE: POMTECH Zwoleń-0.3884+8 -10-23 -14-8-14+29 
 Grzegorz BachanekSE: POMTECH Zwoleń-0.3884+8 -10-23 -14-8-14+29 
471Zdzisław BelingS: INWIT Pabianice-0.3860+1-24+8-14  +6   
 Janusz MakarukS: INWIT Pabianice-0.3860+1-24+8-14  +6   
473Stanisław WawszczykSW: Invenio Bona Fide-0.3996-2-2-8 -10 -22-7+29-15
474Bartosz MatrasSE: TERMOCHEM CHEMIK Puławy-0.39108-8-3-6-8+25 -3-6-17-16
475Wojciech StachnikSE: AZS AGH Kraków-0.3972+26+2-35   -12 -11+2
 Dariusz KozłowskiN: VĘGORIA WCK-0.39720-33 -12 -18 +23 +12
 Maciej GrabiecSE: AZS AGH Kraków-0.3972+26+2-35   -12 -11+2
478Maciej WiącekNE: Mazowia OZBS Płock-0.3984 -18-19 -30-5+10 +7+22
479Longin BartnikSW: AJ SYNIS DIAMENT II Opole-0.472+10-11  -8 -7 -1-12
480Paweł KotarbaSE: LAST MINUTE Kraków-0.43120-12+11+7-1-15-10-19-21+11-3
 Joanna KotarbaSE: LAST MINUTE Kraków-0.43120-12+11+7-1-15-10-19-21+11-3
482Jan MaciejewskiNE: Atut Rumia-0.4448-3-25-3+10      
 Zbigniew KamińskiNE: Atut Rumia-0.4448-3-25-3+10      
484Janusz KościelnySW: KSBS SPÓJNIA BENEXT-0.4484+2-21  -39-8 +14-15+30
 Przemysław MachowczykSW: KSBS SPÓJNIA BENEXT-0.4484+2-21  -39-8 +14-15+30
486Henryk ŁakomskiN: VĘGORIA WCK-0.4472-18 +5 -9-18  -4+12
487Elżbieta WaniurskaS: SPS EKO-RÓŻANKA-0.4584-17  -29-11-6 +18-2+9
 Grzegorz CieślakS: SPS EKO-RÓŻANKA-0.4584-17  -29-11-6 +18-2+9
489Filip TrojańskiS: Akademia Brydża AZS UW-0.4624    -17+6    
490Lech AdachSE: OGNISKO TKKF CHEMIK -0.4684 +1+10 -19+6-22 -12-3
 Wacław WejknisN: GTB ANDRZEJKI-0.4684  -29+4 +27-5-21-1-14
 Edward WójcikSE: OGNISKO TKKF CHEMIK -0.4684 +1+10 -19+6-22 -12-3
493Mariusz KrakowiakNW: TENISPOINT Chemik Bydgosz-0.4896  -35+18-30+15+6-12+1-9
494Marek WojciechowskiNW: ADMIRA PAB Poznań-0.4860+1 +28 -15 -23 -20 
 Roman KujawskiNW: ADMIRA PAB Poznań-0.4860+1 +28 -15 -23 -20 
 Piotr ŻakS: INWIT Pabianice-0.4860    -12-3 -19+11-6
 Jerzy ZarembaS: INWIT Pabianice-0.4860    -12-3 -19+11-6
498Arkadiusz StanisławskiNW: MLKS Solec Kujawski-0.4970 -8 +16-80-43  +9
499Janusz HliwaNW: I LOVE BRIDGE Gorzów Wlkp-0.4972-22-42 +19+10 -4 +4 
500Grzegorz DziębowskiSW: LKS Piast Sieradz-0.4984+5-25 +18-11 -20 -7-1
 Tomasz RadwańskiSW: LKS Piast Sieradz-0.4984+5-25 +18-11 -20 -7-1
502Kazimierz ChłobowskiSE: TS WISŁA Kraków-0.548  -17 +11  -4-14 
503Jan NadajS: MKS MAZOVIA-0.5172+17-12 -7-8 -8 -19 
 Andrzej OgłoblinS: MKS MAZOVIA-0.5172+17-12 -7-8 -8 -19 
505Tadeusz KowalickiNW: INSTALKO SBS MIĘDZYRZECZ-0.52108-39-30+27 +8+37-42+6-11-12
 Maciej ArnoldNW: INSTALKO SBS MIĘDZYRZECZ-0.52108-39-30+27 +8+37-42+6-11-12
507Julian LassotaSW: GKS PIAST I Gliwice-0.5248  -17-13-12+17    
 Edmund GabryśSW: GKS PIAST I Gliwice-0.5248  -17-13-12+17    
509Rafał WolańskiSW: VALUE MEDIA AZS-0.53108+4 -19-1-18+5-11+8-17-8
510Aleksander ChrenowskiNE: BLACKWOOD Gdańsk-0.5360-22  -26  +7 -31+40
 Janusz KalidaN: RAL-0.5360 +9 +5-21   -24-1
512Janusz KucharskiSE: OGNISKO TKKF CHEMIK -0.5584-9-20 +23-27 +3-21 +5
 Dariusz KępaSE: OGNISKO TKKF CHEMIK -0.5584-9-20 +23-27 +3-21 +5
 Wojciech RozwadowskiSW: VALUE MEDIA AZS-0.5584 +2-19-1-18 -11-14+15 
515Tomasz TwarógSE: J&J Kraków-0.5560 -5+22 +4   -18-36
 Jarosław BartosińskiNE: SDK Tczew-0.5560+2 -36-21 +220   
517Jan GrygierN: UKB KLEKS-0.5636-15 -14     +9 
518Marek KozdrachSE: DANMAR Skarżysko Kamienna-0.5760 -13+6  -6+8 -29 
519Kamil WalczykSE: DANMAR Skarżysko Kamienna-0.5784 -13+6+8 -6+8 -29-22
520Stanisław JanikN: GSBS KART-EL-0.5872+32-23 -22-18 -9-2  
 Jacek LeśniczakN: GSBS KART-EL-0.5872+32-23 -22-18 -9-2  
522Katarzyna Żegilewicz-ZawadzkaNW: GSBS GOMAD Gorzów Wlkp-0.5848      -30-7+22-13
 Marcin ZawadzkiNW: GSBS GOMAD Gorzów Wlkp-0.5848      -30-7+22-13
524Aleksandra PacuraSE: CKiS Skawina-0.6172 -14+15-24  -9-26 +14
 Barbara SupersonSE: CKiS Skawina-0.6172 -14+15-24  -9-26 +14
526Marek BarylewskiN: RAL-0.6136+2 -20    -4  
527Andrzej AleksandrzakN: UKB KLEKS-0.62108 -32+1+3+14-56-25+19+27-18
528Tadeusz GarbacikSE: MK GALICJA Kraków-0.6396-12-3+4+5 -27-19-7 -1
529Andrzej TrygarSE: MK GALICJA Kraków-0.6372  +4+5 -27-19-7 -1
530Michał WitkowskiS: JKBS Jastrzębie Zdrój-0.6384+24-10-10  -17 -33+2-9
 Jacek RadomskiS: JKBS Jastrzębie Zdrój-0.6384+24-10-10  -17 -33+2-9
532Marek KlatkiewiczNW: ADMIRA PAB Poznań-0.6360  -3  -24+17-29 +1
 Jan WeberNW: ADMIRA PAB Poznań-0.6360  -3  -24+17-29 +1
534Paweł StężałaNW: PIONIER Entuzjaści-0.6382-9-18  -8-37+43-20-3 
 Patryk AraszkiewiczNW: PIONIER Entuzjaści-0.6382-9-18  -8-37+43-20-3 
536Sonata SimanaitieneS: SUDOVIA-0.6472-18 -20 -8 +2 -1-1
 Ramunas GrigoraitisS: SUDOVIA-0.6472-18 -20 -8 +2 -1-1
538Tomasz StryszawskiS: Wisła - MILO-0.6484 -7+16 -2-19-25 -7-10
 Piotr Kuc-DzierżawskiS: Wisła - MILO-0.6484 -7+16 -2-19-25 -7-10
 Piotr ŁyczkowskiNE: K2 Rebid-0.6484  -30 -20-20-5+25-5+1
 Andrzej SerwachNE: K2 Rebid-0.6484  -30 -20-20-5+25-5+1
542Wojciech BiegajłoN: GAMBLING-0.65120-15-25+11+2+18+7-15-6-50-5
543Krzysztof SikorskiN: GTB ANDRZEJKI-0.65720 -29+4   -7-1-14
544Piotr WalczakN: RAL-0.6784 +9-20+5-21  -4-24-1
545Tadeusz BiskupSW: PREMONT IMPAS Katowice-0.6772  +1-20 +3-12 -22+2
 Michał BojanowskiSW: PREMONT IMPAS Katowice-0.6772  +1-20 +3-12 -22+2
547Jan KandybowiczNE: Autostrada Eksploatacja-0.6760-5  +21 -16 -16 -24
 Andrzej IwańskiS: ZIELONY Starachowice-0.6760  -80+8-12  -28 
549Wiesław ŻegilewiczNW: GSBS GOMAD Gorzów Wlkp-0.6872+13+12-42-19-4-9    
 Robert KaranowskiNW: GSBS GOMAD Gorzów Wlkp-0.6872+13+12-42-19-4-9    
 Kacper KopkaS: Akademia Brydża AZS UW-0.6872  -37-10 +15-8 +6-15
552Jerzy StworzewiczS: BSBS II Bielsko-Biała-0.68120+14+5-55-21+7+17+8-15+9-50
553Marek BałdyszSW: KS Turbo FLY BACK Wrocław-0.6972+4-18 -15-5-16   0
 Samuel BałdyszSW: KS Turbo FLY BACK Wrocław-0.6972+4-18 -15-5-16   0
555Alicja KrzemińskaNW: BIN Aleksandrów Kujawski-0.7184+5-3 -30+8 -27 +3-16
 Paweł KrzemińskiNW: BIN Aleksandrów Kujawski-0.7184+5-3 -30+8 -27 +3-16
557Arkadiusz MatyjasNE: DARLES SANTERM-0.7260 -10-27 -17 +30-19  
 Leszek SzkudlarekNE: DARLES SANTERM-0.7260 -10-27 -17 +30-19  
559Artur DuczmalewskiSW: KBS Legionowianin 2-0.7272-25-36 -8 +10 -8 +15
 Krzysztof MakuchSW: KBS Legionowianin 2-0.7272-25-36 -8 +10 -8 +15
561Ireneusz DzikowskiN: GTB ANDRZEJKI-0.73480  +1-15  -21  
562Piotr KlimackiN: AD-0.7360-14-8  -39 +22 -5 
563Kazimierz DobrzynieckiN: GAMBLING-0.75120-15-25+11+2+1+12-15-6-50-5
564Robert RóżakS: LESKOWIEC-BESKID-0.7572-29 -1-8+2   -29+11
 Piotr RadzikowskiS: LESKOWIEC-BESKID-0.7572-29 -1-8+2   -29+11
566Jerzy KubiakNW: I LOVE BRIDGE Gorzów Wlkp-0.7548-5+3-19-15      
567Piotr SoleckiNW: FLUX MEDICAL Boguniewo-0.7696-14-21  -160+9+13-22-22
568Leszek ŁuniewskiNE: Mazowia OZBS Płock-0.7984-10-18 -17-30 +10+2 -3
 Aleksander PoznyszSW: Invenio Bona Fide-0.7984-2-2-8 -10 -22-7 -15
570Arkadiusz JaranowskiNW: INSTALKO SBS MIĘDZYRZECZ-0.7924  -3-16      
 Łukasz FrąckowiakNW: INSTALKO SBS MIĘDZYRZECZ-0.7924  -3-16      
572Zbigniew PrasekNE: BLACKWOOD Gdańsk-0.8272+10+18 -28 -42+1 -18 
573Robert SikoraN: BIOPAX.PL-0.8336    -18-6-6   
 Andrzej ŁagoszN: BIOPAX.PL-0.8336    -18-6-6   
575Krzysztof DziekańskiSW: Invenio Bona Fide-0.8860+12-12 +8 -5-56   
576Monika SuchodolskaNE: Game Over Gdańsk-0.996-17 +6-1 -19-27-6+18-40
 Piotr SuchodolskiNE: Game Over Gdańsk-0.996-17 +6-1 -19-27-6+18-40
578Piotr ZalcmanNW: TENISPOINT Chemik Bydgosz-0.948-1-17+1-26      
 Artur ChibowskiNW: TENISPOINT Chemik Bydgosz-0.948-1-17+1-26      
 Jerzy ZielińskiNW: MLKS Solec Kujawski-0.948-9-24-27+17      
581Mirosław SzalińskiNE: SDK Tczew-0.960 +13-36-21 -2 -8  
582Kazimierz LichawskiS: BSBS II Bielsko-Biała-0.92120-4+10-55+3-29+17+1-12+9-50
583Radosław KozłowskiN: VĘGORIA WCK-0.93720-33 -18 +3-40  +21
584Anna SztyberS: ZweryfikujFirmę.pl AZS UW-0.9448   -5-6   -28-6
585Andrzej ByzdraSE: SZLEMIK CARLO BOSSI -0.9484-20-7  -35+27 +17-53-8
586Ireneusz SaturskiSE: ICO Wołomin-SPÓJNIA W-wa-0.99120-20+13-23-25-25-25-32+11+12-5
587Stanisław AdamczykSW: PREMONT IMPAS Katowice-184-8-3+10 -26-35+7-29  
 Robert CimrSW: PREMONT IMPAS Katowice-184-8-3+10 -26-35+7-29  
589Włodzimierz MaryniowskiS: ZIELONY Starachowice-112     -12    
590Adam LonskiNE: SDK Tczew-1.0196-34+2 -21-16 +24-25-10-17
 Krzysztof MielnikNE: SDK Tczew-1.0196-34+2 -21-16 +24-25-10-17
592Tomasz NowackiSW: KBS Legionowianin 2-1.0884-3+15-15 -13 -19 -24-32
 Stefan JakubowskiSW: KBS Legionowianin 2-1.0884-3+15-15 -13 -19 -24-32
594Sebastian PiepióraNE: KS BENIAMINEK 03 Starogar-1.1459-6-33 -9-15-4    
 Michał GórskiNE: KS BENIAMINEK 03 Starogar-1.1459-6-33 -9-15-4    
596Remigiusz GóralczykNW: TRZYNASTKA Szczecin-1.1472 -16-4 -25-6 -5-26 
 Wojciech BondarewiczNW: TRZYNASTKA Szczecin-1.1472 -16-4 -25-6 -5-26 
598Dariusz PotuszyńskiSW: GKS PIAST I Gliwice-1.1736   -36+8-14    
 Korneliusz KempaSW: GKS PIAST I Gliwice-1.1736   -36+8-14    
600Jan SączawaSE: SZLEMIK CARLO BOSSI -1.1860-20-7     +17-53-8
601Tadeusz SzwenkelN: JANTAR-1.260-9 -11 -18 -39 +5 
 Roch RupniewskiN: JANTAR-1.260-9 -11 -18 -39 +5 
603Andrzej SkotnicznySW: AJ SYNIS DIAMENT II Opole-1.2236   -19-8-17    
604Bartosz ChmurskiS: Bridge24.pl 2-1.2360+2-30-22+29-53     
 Igor ChalupecS: Bridge24.pl 2-1.2360+2-30-22+29-53     
606Jarosław ŁosiakNE: PDM TREFL Pisz-1.2596-14-32+2-23-14-12+8-35  
607Jan JaniakNE: PDM TREFL Pisz-1.2560 -32 -23   -35-9+24
608Andrzej WyborskiNE: KS BENIAMINEK 03 Starogar-1.2924  -32+1      
609Marek WitekS: MAGMA Zawiercie-1.384-14-10 -20-12 -31 -5-17
 Wojciech SołtysikS: MAGMA Zawiercie-1.384-14-10 -20-12 -31 -5-17
611Hubert UrbanSE: DANMAR Skarżysko Kamienna-1.3636   -46 +3   -6
 Maja ŻabierekSE: DANMAR Skarżysko Kamienna-1.3636   -46 +3   -6
613Andrzej WielowieyskiN: AD-1.3848-14-8  -39   -5 
614Łukasz BredeN: UKB KLEKS-1.3884-15-32-14+3-11-56  +9 
615Michał PowałkaSE: ICO Wołomin-SPÓJNIA W-wa-1.4672-20+13-23-25-25-25    
616Włodzimierz WittenbeckSW: KS Turbo FLY BACK Wrocław-1.524  -6-30      
 Andrzej OlszewskiSW: KS Turbo FLY BACK Wrocław-1.524  -6-30      
618Adam WaszkiewiczSW: ERBUD KS AZS Wratislavia -1.6748+3-15-38-30      
619Marek GielnikNW: ADMIRA PAB Poznań-1.6936 -24 -29-8     
 Mariusz BranowskiNW: ADMIRA PAB Poznań-1.6936 -24 -29-8     
621Robert KrawczykNE: BLACKWOOD Gdańsk-1.7696-22 -17-26-3-42+7-35-31 
622Lesław BudzynSW: GKS PIAST I Gliwice-1.8548      -29-10-11-39
 Janis BendiksSW: GKS PIAST I Gliwice-1.8548      -29-10-11-39
624Wojciech PaszkoSE: SZLEMIK CARLO BOSSI -1.9672-7-7-22-18  -50 -37 
 Marian GóreckiSE: SZLEMIK CARLO BOSSI -1.9672-7-7-22-18  -50 -37 
626Tomasz KuśN: VĘGORIA WCK-2.4224   -18  -40   
627Daniel WojnarowiczSW: KS Gwardia Strachota-324      -33-39  
 Waldemar ZadrożnySW: KS Gwardia Strachota-324      -33-39  

 Admin.5.0.0.41 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2018-11-10 o 00:59, optymalizowana dla rozdzielczości 1024x768.