BUTLER, RUNDA 10 SEGMENT 2 | ||||||
miejsce | stół | team | impy | Rzd# | ||
1 | 18-zNS | Jerzy Sieracki-Tomasz Włodarczak | NW: UNIA WINKHAUS Leszno | +59 | 13 | |
2 | 15-zEW | Bartosz Chmurski-Kamil Nowak | S: Bridge24.pl 2 | +57 | 14 | |
3 | 16-oEW | Piotr Krajewski-Igor Łosiewicz | S: MKS MAZOVIA | +52 | 15 | |
4 | 19-oEW | Marek Koczwara-Wiesław Zawadzki | NW: BTG Bydgoszcz | +51 | 16 | |
5 | 25-zEW | Jan Mazurkiewicz-Marek Różański | NE: ABNEGAT Warszawa | +48 | 17 | |
6 | 15-oNS | Piotr Wiankowski-Piotr Nawrocki | S: Bridge24.pl 2 | +47 | 18 | |
7 | 44-zNS | Jakub Kowal-Grzegorz Gawron | SE: MTS PIAST Skawina | +46 | 19 | |
8 | 14-oEW | Jarosław Posłuszny-Mirosław Sady | S: CZARNA PAPUGA | +45 | 20 | |
9 | 10-oEW | Jerzy Zaremba-Piotr Żak | S: INWIT Pabianice | +44 | 21 | |
10 | 14-zEW | Andrzej Iwański-Stanisław Pająk | S: ZIELONY Starachowice | +43 | 22 | |
1-zNS | Michał Wittenbeck-Paweł Wittenbeck | N: ZOIM & FIORI GCKiB | +43 | 23 | ||
45-oNS | Jakub Jagodziński-Józef Myć | SE: SKÓR-BUT Eko-Różanka | +43 | 24 | ||
13 | 26-zEW | Henryk Brodawski-Sylwester Młynarczuk | NE: Autostrada Eksploatacja | +42 | ||
14 | 12-zEW | Grzegorz Rewer-Sławomir Czech | S: SPS EKO-RÓŻANKA | +40 | ||
15 | 18-oEW | Ewa Rodziewicz-Bielewicz-Olgierd Rodziewicz-Bielewicz | NW: UNIA WINKHAUS Leszno | +39 | ||
43-zEW | Cezary Komajda-Krzysztof Warzocha | SE: TERMOCHEM CHEMIK Puławy | +39 | |||
17 | 38-oEW | Andrzej Bondarewicz-Wojciech Rozwadowski | SW: VALUE MEDIA AZS | +38 | ||
18 | 21-zNS | Grzegorz Jędrzejewski-Bartosz Kaczmarek | NW: DĄBRÓWKA MM Poznań | +36 | ||
31-zEW | Igor Godun-Ihar Radziukevich | NE: SPEKTR Mińsk | +36 | |||
20 | 24-oEW | Stanisław Owczarski-Wiesław Żegilewicz | NW: GSBS GOMAD Gorzów Wlkp | +35 | ||
21 | 24-zEW | Maciej Arnold-Tadeusz Kowalicki | NW: INSTALKO SBS MIĘDZYRZECZ | +34 | ||
22 | 27-zEW | Ireneusz Grynczewski-Janusz Marzec | NE: Hefajstos Otwock | +32 | ||
23 | 39-oNS | Mariusz Kowalczyk-Jerzy Gładysz | SW: KS Turbo FLY BACK Wrocław | +31 | ||
13-zEW | Maciej Mąka-Janusz Buksa | S: LESKOWIEC-BESKID | +31 | |||
25 | 40-zNS | Przemysław Saliński-Stanisław Wawszczyk | SW: Invenio Bona Fide | +29 | ||
26 | 47-oEW | Przemysław Gałek-Rafał Synowiec | SE: MINDLAB SFORA CIBORA | +28 | ||
33-zEW | Andrzej Hermansdorfer-Marek Skulimowski | SW: BUKS MDK MOSM I Bytom | +28 | |||
28 | 34-oEW | Tadeusz Bożek-Jerzy Pawelec | SW: KBS Legionowianin 2 | +27 | ||
8-oEW | Andrzej Aleksandrzak-Artur Wójcik | N: UKB KLEKS | +27 | |||
32-oEW | Mariusz Pater-Andrzej Wyborski | NE: KS BENIAMINEK 03 Starogar | +27 | |||
31 | 7-zEW | Henryk Łakomski-Radosław Kozłowski | N: VĘGORIA WCK | +26 | ||
3-oEW | Dominik Kaszowski-Tadeusz Szwenkel | N: JANTAR | +26 | |||
33 | 7-oNS | Dariusz Kozłowski-Andrzej Sulima | N: VĘGORIA WCK | +24 | ||
9-oEW | Mateusz Stępiński-Stanisław Mączka | S: ZweryfikujFirmę.pl AZS UW | +24 | |||
35 | 20-zNS | Leszek Falkowski-Ryszard Rapicki | NW: CHEMIK Bydgoszcz | +23 | ||
36 | 33-oEW | Sylwester Sommer-Konrad Stenzel | SW: KS BARD13 Franciszków | +21 | ||
37 | 4-oNS | Tomasz Bartnicki-Aleksander Kud | N: BIOPAX.PL | +20 | ||
46-zNS | Włodzimierz Wala-Piotr Stopa | SE: TS WISŁA Kraków | +20 | |||
39 | 28-zNS | Arkadiusz Górzewski-Grzegorz Wołowiec | NE: BLACKWOOD Gdańsk | +19 | ||
1-oNS | Ewa Miszewska-Witold Tomaszek | N: ELEKTROWNIA PAB | +19 | |||
43-oEW | Przemysław Picheta-Łukasz Pląder | SE: CKiS Skawina | +19 | |||
42 | 11-zEW | Zbigniew Mącior-Leszek Niemiec | S: MAGMA Zawiercie | +17 | ||
9-zNS | Karol Gałązka-Jan Betley | S: ZweryfikujFirmę.pl AZS UW | +17 | |||
44 | 47-zEW | Tadeusz Rejdych-Andrzej Trygar | SE: MK GALICJA Kraków | +16 | ||
45 | 19-zNS | Krzysztof Gusowski-Bogdan Jarząb | NW: BTG Bydgoszcz | +15 | ||
30-oEW | Jacek Piotrowski-Waldemar Warzała | NE: DARLES SANTERM | +15 | |||
5-oNS | Krzysztof Antas-Kazimierz Omernik | N: GTB ANDRZEJKI | +15 | |||
20-oEW | Maciej Łaniewski-Roman Wachowiak | NW: CHEMIK Bydgoszcz | +15 | |||
3-zEW | Jacek Krystecki-Krzysztof Lewandowski | N: Bluerefrigeration | +15 | |||
50 | 29-oEW | Jacek Lasota-Michał Wantke | NE: Expres z Kaszub | +13 | ||
39-zNS | Łukasz Gaweł-Bernard Jadczak | SW: ERBUD KS AZS Wratislavia | +13 | |||
22-zEW | Janusz Hliwa-Roman Klejny | NW: I LOVE BRIDGE Gorzów Wlkp | +13 | |||
42-zNS | Bartosz Bańkowski-Marek Jarosz | SE: AZS AGH Kraków | +13 | |||
54 | 41-zEW | Grzegorz Bachanek-Sławomir Kutyła | SE: POMTECH Zwoleń | +12 | ||
6-zNS | Jan Borychowski-Bogdan Świątek | N: KTB | +12 | |||
17-zEW | Waldemar Mikucki-Grzegorz Rybacki | NW: TRZYNASTKA Szczecin | +12 | |||
57 | 35-zNS | Arkadiusz Gotwald-Mirosław Marszał | SW: BINŻ Bełchatów | +11 | ||
58 | 27-oNS | Waldemar Kałużyński-Andrzej Kondeja | NE: Hefajstos Otwock | +10 | ||
2-oEW | Anna Kręglewska-Wnuk-Piotr Lutostański | N: GRICON STARKA PAB | +10 | |||
23-oEW | Cezary Kmiecik-Piotr Solecki | NW: FLUX MEDICAL Boguniewo | +10 | |||
61 | 22-oNS | Mieczysław Stefański-Jarosław Wachnowski | NW: I LOVE BRIDGE Gorzów Wlkp | +9 | ||
44-oEW | Marcin Krawczyk-Piotr Waniurski | SE: MTS PIAST Skawina | +9 | |||
42-oEW | Wojciech Stachnik-Grzegorz Wadas | SE: AZS AGH Kraków | +9 | |||
45-zEW | Jarosław Kaczorowski-Wojciech Okuniewski | SE: SKÓR-BUT Eko-Różanka | +9 | |||
65 | 36-oNS | Tadeusz Biskup-Michał Bojanowski | SW: PREMONT IMPAS Katowice | +8 | ||
66 | 48-oEW | Witold Stachnik-Ryszard Skotarski | SE: ICO Wołomin-SPÓJNIA W-wa | +7 | ||
25-oNS | Rafał Wojtczuk-Dorota Tokaj-Wojtczuk | NE: ABNEGAT Warszawa | +7 | |||
31-oNS | Pavel Klebanovich-Elena Shokhan | NE: SPEKTR Mińsk | +7 | |||
69 | 29-zNS | Marcin Osmański-Jacek Sikora | NE: Expres z Kaszub | +6 | ||
40-oNS | Piotr Ratajski-Jacek Szwed | SW: KS Gwardia Strachota | +6 | |||
2-zNS | Krzysztof Brudka-Marcin Pędziński | N: GRICON STARKA PAB | +6 | |||
8-zNS | Karol Filipowicz-Ryszard Pałasz | N: UKB KLEKS | +6 | |||
73 | 36-zEW | Andrzej Staszek-Edwin Szenkelbach | SW: PREMONT IMPAS Katowice | +5 | ||
41-oNS | Jacek Bors-Grzegorz Zakrzewski | SE: POMTECH Zwoleń | +5 | |||
48-zEW | Andrzej Lembas-Karol Suchoń | SE: LAST MINUTE Kraków | +5 | |||
12-oNS | Elżbieta Waniurska-Grzegorz Cieślak | S: SPS EKO-RÓŻANKA | +5 | |||
77 | 17-oNS | Ewa Mikucka-Wojciech Bondarewicz | NW: TRZYNASTKA Szczecin | +4 | ||
30-zNS | Elżbieta Czekaj-Olga Zabulewicz | NE: DARLES SANTERM | +4 | |||
38-zEW | Andrzej Skotniczny-Marek Skotniczny | SW: AJ SYNIS DIAMENT II Opole | +4 | |||
11-oEW | Kacper Kopka-Krzysztof Cichy | S: Akademia Brydża AZS UW | +4 | |||
10-zNS | Artur Wasiak-Zuzanna Moszczyńska | S: INWIT Pabianice | +4 | |||
21-oEW | Dariusz Kurzawski-Rafał Szymański | NW: DĄBRÓWKA MM Poznań | +4 | |||
32-zNS | Tomasz Brzęcki-Jan Staniszewski | NE: KS BENIAMINEK 03 Starogar | +4 | |||
16-zNS | Jan Nadaj-Andrzej Ogłoblin | S: MKS MAZOVIA | +4 | |||
85 | 37-oNS | Jerzy Serafin-Sławomir Wiszniewski | SW: RSB RODŁO | +3 | ||
6-oEW | Grzegorz Dembiński-Marek Giża | N: KTB | +3 | |||
5-zEW | Tomasz Gotard-Krzysztof Sikorski | N: GTB ANDRZEJKI | +3 | |||
88 | 28-oNS | Adam Lonski-Krzysztof Mielnik | NE: SDK Tczew | +2 | ||
13-oNS | Jacek Herman-Orhan Aker | S: LESKOWIEC-BESKID | +2 | |||
23-zEW | Bohdan Pliszka-Tadeusz Żurek | NW: MLKS Solec Kujawski | +2 | |||
4-zNS | Paweł Siwiński-Zdzisław Świątek | N: GSBS KART-EL | +2 | |||
37-zEW | Andrzej Materla-Marek Oliwa | SW: RSB RODŁO | +2 | |||
35-oEW | Andrzej Krakowiak-Zbigniew Szymczyk | SW: BINŻ Bełchatów | +2 | |||
94 | 26-oNS | Zdzisław Kowalewski-Zbigniew Skibicki | NE: Autostrada Eksploatacja | +1 | ||
95 | 46-oNS | Waldemar Rybka-Tomasz Twaróg | SE: J&J Kraków | 0 | ||
34-zEW | Janusz Pisarek-Jerzy Radomski | SW: DDK II Brzeziny Śląskie | 0 | |||
46-oEW | Kazimierz Chłobowski-Mirosław Kołton | SE: TS WISŁA Kraków | 0 | |||
34-zNS | Artur Duczmalewski-Krzysztof Makuch | SW: KBS Legionowianin 2 | 0 | |||
99 | 26-oEW | Janusz Radecki-Andrzej Ziomek | NE: KBS Legionowianin | -1 | ||
100 | 13-oEW | Arunas Jankauskas-Julij Chumak | S: SUDOVIA | -2 | ||
37-zNS | Janusz Kościelny-Przemysław Machowczyk | SW: KSBS SPÓJNIA BENEXT | -2 | |||
23-zNS | Marek Juszczak-Grzegorz Samol | NW: FLUX MEDICAL Boguniewo | -2 | |||
28-oEW | Adam Suchodolski-Michał Wróblewski | NE: BLACKWOOD Gdańsk | -2 | |||
35-oNS | Paweł Korombel-Robert Krupiński | SW: GKS PIAST I Gliwice | -2 | |||
4-zEW | Piotr Korecki-Marcin Preisner | N: BIOPAX.PL | -2 | |||
106 | 6-oNS | Piotr Klimacki-Andrzej Wielowieyski | N: AD | -3 | ||
37-oEW | Robert Stoliński-Paweł Zubiel | SW: KSBS SPÓJNIA BENEXT | -3 | |||
5-zNS | Kazimierz Dobrzyniecki-Wojciech Biegajło | N: GAMBLING | -3 | |||
109 | 17-oEW | Alicja Krzemińska-Paweł Krzemiński | NW: BIN Aleksandrów Kujawski | -4 | ||
32-zEW | Edward Bednarczyk-Jarosław Pęski | NE: Atut Rumia | -4 | |||
10-zEW | Piotr Kuc-Dzierżawski-Tomasz Stryszawski | S: Wisła - MILO | -4 | |||
21-oNS | Marek Bałabuch-Tomasz Borucki | NW: TENISPOINT Chemik Bydgosz | -4 | |||
16-zEW | Witold Białas-Aleksander Sejud | S: JKBS Jastrzębie Zdrój | -4 | |||
38-zNS | Maciej Dorabiała-Jacek Wojnarowicz | SW: VALUE MEDIA AZS | -4 | |||
11-oNS | Andrzej Szymczak-Ireneusz Kowalczyk | S: MAGMA Zawiercie | -4 | |||
30-zEW | Jarosław Łosiak-Przemysław Zyśk | NE: PDM TREFL Pisz | -4 | |||
117 | 12-oEW | Andrzej Kozikowski-Wiesław Niciński | S: KDK I Kutno | -5 | ||
36-zNS | Grzegorz Dziębowski-Tomasz Radwański | SW: LKS Piast Sieradz | -5 | |||
48-zNS | Cezary Przasnek-Karol Konopko | SE: ICO Wołomin-SPÓJNIA W-wa | -5 | |||
41-oEW | Andrzej Byzdra-Zbigniew Niezgoda | SE: SZLEMIK CARLO BOSSI | -5 | |||
121 | 40-oEW | Krzysztof Dziekański-Ewa Dziekańska | SW: Invenio Bona Fide | -6 | ||
2-zEW | Jarosław Cieślak-Dominik Filipowicz | N: COMFORT SA | -6 | |||
29-zEW | Marian Krasowski-Mirosław Morchat | NE: Hetman Białystok | -6 | |||
8-zEW | Grażyna Busse-Marek Szukała | N: UNIA II | -6 | |||
125 | 31-oEW | Piotr Dybowski-Piotr Suchodolski | NE: Game Over Gdańsk | -7 | ||
25-oEW | Dariusz Krajewski-Leszek Łuniewski | NE: Mazowia OZBS Płock | -7 | |||
48-oNS | Małgorzata Ludwikowska-Piotr Ludwikowski | SE: LAST MINUTE Kraków | -7 | |||
128 | 36-oEW | Jarosław Łaszczuk-Krzysztof Han | SW: LKS Piast Sieradz | -8 | ||
129 | 45-zNS | Tomasz Mazur-Jan Lipior | SE: WISŁOKA Dębica | -9 | ||
42-oNS | Tadeusz Sobota-Włodzimierz Stobiecki | SE: DANMAR Skarżysko Kamienna | -9 | |||
44-oNS | Leszek Młodziński-Edward Wójcik | SE: OGNISKO TKKF CHEMIK | -9 | |||
22-oEW | Wojciech Abratkiewicz-Mirosław Stelmaszyk | NW: PIONIER Entuzjaści | -9 | |||
133 | 23-oNS | Arkadiusz Stanisławski-Mariusz Żurek | NW: MLKS Solec Kujawski | -10 | ||
2-oNS | Marek Czerepak-Paweł Kowalczewski | N: COMFORT SA | -10 | |||
27-oEW | Anna Makarewicz-Tomasz Paluchowski | NE: K2 Rebid | -10 | |||
136 | 35-zEW | Jan Pudlik-Marek Nicieja | SW: GKS PIAST I Gliwice | -11 | ||
137 | 6-zEW | Dariusz Bogucki-Tadeusz Kaczanowski | N: AD | -12 | ||
17-zNS | Mariusz Grabowski-Leszek Kawski | NW: BIN Aleksandrów Kujawski | -12 | |||
41-zNS | Ryszard Pisarczyk-Wiesław Siek | SE: SZLEMIK CARLO BOSSI | -12 | |||
140 | 29-oNS | Tomasz Bliński-Sławomir Bolesta | NE: Hetman Białystok | -13 | ||
22-zNS | Katarzyna Abratkiewicz-Ryszard Smejda | NW: PIONIER Entuzjaści | -13 | |||
42-zEW | Hubert Urban-Maja Żabierek | SE: DANMAR Skarżysko Kamienna | -13 | |||
39-zEW | Stanisław Szuba-Marian Szymonowicz | SW: KS Turbo FLY BACK Wrocław | -13 | |||
144 | 5-oEW | Dariusz Biedrzycki-Wojciech Palmowski | N: GAMBLING | -15 | ||
30-oNS | Tadeusz Banach-Jan Romot | NE: PDM TREFL Pisz | -15 | |||
3-zNS | Andrzej Wilemski-Tomasz Woźniak | N: JANTAR | -15 | |||
20-oNS | Ryszard Leśniewski-Wiesław Mączkowski | NW: STB Słupsk | -15 | |||
19-zEW | Marek Klatkiewicz-Jan Weber | NW: ADMIRA PAB Poznań | -15 | |||
149 | 47-zNS | Konrad Ciborowski-Maciej Kędzierski | SE: MINDLAB SFORA CIBORA | -16 | ||
150 | 11-zNS | Piotr Jasiński-Tomasz Kiełbasa | S: Akademia Brydża AZS UW | -17 | ||
9-zEW | Tomasz Lisica-Andrzej Tutaj | S: ETB Ełk | -17 | |||
152 | 1-oEW | Piotr Wasylko-Paweł Woźnicki | N: ZOIM & FIORI GCKiB | -19 | ||
28-zEW | Paweł Chindelewicz-Aleksander Kasprzak | NE: SDK Tczew | -19 | |||
43-oNS | Wojciech Kurkowski-Bartosz Matras | SE: TERMOCHEM CHEMIK Puławy | -19 | |||
155 | 4-oEW | Stanisław Janik-Jacek Leśniczak | N: GSBS KART-EL | -20 | ||
46-zEW | Janusz Natorski-Robert Podsiadły | SE: J&J Kraków | -20 | |||
157 | 33-oNS | Michał Kaleta-Krzysztof Śliwoń | SW: BUKS MDK MOSM I Bytom | -21 | ||
158 | 20-zEW | Bogusław Dyk-Mirosław Kopowski | NW: STB Słupsk | -23 | ||
159 | 9-oNS | Grzegorz Probola-Jan Rogowski | S: ETB Ełk | -24 | ||
7-oEW | Marek Barylewski-Piotr Walczak | N: RAL | -24 | |||
161 | 7-zNS | Paweł Gruszczyński-Sławomir Piechocki | N: RAL | -26 | ||
3-oNS | Zdzisław Kunc-Marek Rzeszutek | N: Bluerefrigeration | -26 | |||
163 | 8-oNS | Eugeniusz Grzybek-Jerzy Mścisz | N: UNIA II | -27 | ||
32-oNS | Aleksander Gruca-Zbigniew Pinkiewicz | NE: Atut Rumia | -27 | |||
34-oNS | Krzysztof Gaweł-Andrzej Maszczyszyn | SW: DDK II Brzeziny Śląskie | -27 | |||
166 | 47-oNS | Kazimierz Dziadkowiec-Wacław Gąssowski | SE: MK GALICJA Kraków | -28 | ||
33-zNS | Bogdan Radwański-Włodzimierz Wyrzykowski | SW: KS BARD13 Franciszków | -28 | |||
168 | 40-zEW | Remigiusz Kaźmierczak-Tomasz Klimczak | SW: KS Gwardia Strachota | -29 | ||
169 | 39-oEW | Mirosław Fechner-Adam Waszkiewicz | SW: ERBUD KS AZS Wratislavia | -31 | ||
13-zNS | Mirosław Liszewski-Jerzy Gober | S: SUDOVIA | -31 | |||
171 | 27-zNS | Wiesław Niedziela-Waldemar Radziak | NE: K2 Rebid | -32 | ||
172 | 24-zNS | Mirosław Bublewicz-Krzysztof Rogoziński | NW: GSBS GOMAD Gorzów Wlkp | -34 | ||
173 | 24-oNS | Dariusz Kwiatkowski-Krzysztof Tumielewicz | NW: INSTALKO SBS MIĘDZYRZECZ | -35 | ||
174 | 31-zNS | Patryk Berhorst-Bartłomiej Cybula | NE: Game Over Gdańsk | -36 | ||
21-zEW | Mariusz Bielski-Mariusz Krakowiak | NW: TENISPOINT Chemik Bydgosz | -36 | |||
176 | 38-oNS | Maciej Boczek-Mieczysław Małek | SW: AJ SYNIS DIAMENT II Opole | -38 | ||
177 | 43-zNS | Aleksandra Pacura-Barbara Superson | SE: CKiS Skawina | -39 | ||
18-oNS | Piotr Brzeziński-Kazimierz Staniów | NW: ANNEBERG Zielona Góra | -39 | |||
179 | 12-zNS | Przemysław Błaszczyk-Marta Maj-Rudnicka | S: KDK I Kutno | -40 | ||
180 | 26-zNS | Joanna Derewońko-Tadeusz Luzak | NE: KBS Legionowianin | -42 | ||
181 | 14-zNS | Andrzej Lubojemski-Andrzej Szepczyński | S: CZARNA PAPUGA | -43 | ||
45-oEW | Tadeusz Urbanek-Zbigniew Wilisowski | SE: WISŁOKA Dębica | -43 | |||
1-zEW | Stanisław Zakrzewski-Maciej Sobieralski | N: ELEKTROWNIA PAB | -43 | |||
184 | 10-oNS | Bogdan Palczyński-Reginald Sukiennik | S: Wisła - MILO | -44 | ||
185 | 14-oNS | Maciej Dobrzyński-Janusz Gawęcki | S: ZIELONY Starachowice | -45 | ||
186 | 44-zEW | Lech Adach-Zbigniew Hałaczkiewicz | SE: OGNISKO TKKF CHEMIK | -46 | ||
187 | 15-oEW | Jerzy Stworzewicz-Jerzy Ujma | S: BSBS II Bielsko-Biała | -47 | ||
188 | 25-zNS | Bolesław Krzewski-Leszek Pęcherzewski | NE: Mazowia OZBS Płock | -48 | ||
189 | 19-oNS | Roman Kujawski-Marek Wojciechowski | NW: ADMIRA PAB Poznań | -51 | ||
190 | 16-oNS | Michał Błach-Zbigniew Guła | S: JKBS Jastrzębie Zdrój | -52 | ||
191 | 15-zNS | Kazimierz Cios-Kazimierz Lichawski | S: BSBS II Bielsko-Biała | -57 | ||
192 | 18-zEW | Roman Miłkowski-Witold Miłoszewski | NW: ANNEBERG Zielona Góra | -59 | ||
Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999 |