BUTLER, RUNDA 11 SEGMENT 2 | ||||||
miejsce | stół | team | impy | Rzd# | ||
1 | 13-oNS | Kacper Kopka-Piotr Jasiński | S: Akademia Brydża AZS UW | +42 | 13 | |
2 | 28-zEW | Aleksander Chrenowski-Adam Suchodolski | NE: BLACKWOOD Gdańsk | +41 | 14 | |
46-oNS | Przemysław Picheta-Łukasz Pląder | SE: CKiS Skawina | +41 | 15 | ||
4 | 39-zEW | Dariusz Kardas-Teresa Pudelewicz | SW: BINŻ Bełchatów | +40 | 16 | |
5 | 34-oNS | Krzysztof Dziekański-Przemysław Saliński | SW: Invenio Bona Fide | +35 | 17 | |
6 | 38-oEW | Longin Bartnik-Maciej Boczek | SW: AJ SYNIS DIAMENT II Opole | +33 | 18 | |
7-oNS | Jarosław Cieślak-Dominik Filipowicz | N: COMFORT SA | +33 | 19 | ||
8 | 43-zNS | Lech Adach-Zbigniew Hałaczkiewicz | SE: OGNISKO TKKF CHEMIK | +30 | 20 | |
9 | 28-oNS | Robert Krawczyk-Wojciech Romaszko | NE: BLACKWOOD Gdańsk | +29 | 21 | |
30-zNS | Piotr Łyczkowski-Andrzej Serwach | NE: K2 Rebid | +29 | 22 | ||
11 | 3-zNS | Łukasz Brede-Marek Markowski | N: UKB KLEKS | +28 | 23 | |
19-zEW | Wacław Janicki-Sylwester Walerowicz | NW: UNIA WINKHAUS Leszno | +28 | 24 | ||
47-zNS | Stanisław Malinowski-Marek Michalski | SE: WISŁOKA Dębica | +28 | |||
39-oEW | Robert Sadowski-Robert Siedlecki | SW: KS BARD13 Franciszków | +28 | |||
15 | 14-oNS | Witold Turant-Marek Tyran | S: INWIT Pabianice | +27 | ||
4-oNS | Dominik Kaszowski-Andrzej Wilemski | N: JANTAR | +27 | |||
17 | 5-zNS | Tomasz Jochymski-Michał Kania | N: VĘGORIA WCK | +26 | ||
42-zEW | Konrad Ciborowski-Maciej Kędzierski | SE: MINDLAB SFORA CIBORA | +26 | |||
19 | 17-oEW | Maciej Łaniewski-Roman Wachowiak | NW: CHEMIK Bydgoszcz | +25 | ||
20 | 27-zEW | Marek Jacyków-Jarosław Pęski | NE: Atut Rumia | +24 | ||
6-oEW | Andrzej Jeleniewski-Piotr Klimacki | N: AD | +24 | |||
22 | 31-oNS | Grażyna Brewiak-Mariusz Brewiak | NE: Game Over Gdańsk | +23 | ||
32-zEW | Jan Kuchta-Andrzej Wyborski | NE: KS BENIAMINEK 03 Starogar | +23 | |||
37-zNS | Edward Bondarewicz-Radosław Sawicki | SW: RSB RODŁO | +23 | |||
8-oEW | Zofia Miechowicz-Tomasz Bartnicki | N: BIOPAX.PL | +23 | |||
45-zNS | Grzegorz Bachanek-Sławomir Kutyła | SE: POMTECH Zwoleń | +23 | |||
27 | 21-oNS | Roman Miłkowski-Witold Miłoszewski | NW: ANNEBERG Zielona Góra | +22 | ||
46-zEW | Grzegorz Merynda-Agata Kowal | SE: CKiS Skawina | +22 | |||
33-oNS | Łukasz Gaweł-Adam Waszkiewicz | SW: ERBUD KS AZS Wratislavia | +22 | |||
30 | 13-zEW | Piotr Dybicz-Tomasz Kiełbasa | S: Akademia Brydża AZS UW | +20 | ||
4-zNS | Grażyna Busse-Marek Szukała | N: UNIA II | +20 | |||
30-oEW | Wiesław Niedziela-Waldemar Radziak | NE: K2 Rebid | +20 | |||
33 | 1-oNS | Rafał Gardzielewski-Paweł Kolwicz | N: ZOIM & FIORI GCKiB | +19 | ||
34 | 26-zEW | Jarosław Bartosiński-Mirosław Szaliński | NE: SDK Tczew | +18 | ||
25-oNS | Bolesław Krzewski-Leszek Pęcherzewski | NE: Mazowia OZBS Płock | +18 | |||
24-oEW | Mieczysław Stefański-Jarosław Wachnowski | NW: I LOVE BRIDGE Gorzów Wlkp | +18 | |||
20-oNS | Mariusz Grabowski-Leszek Kawski | NW: BIN Aleksandrów Kujawski | +18 | |||
38 | 44-oEW | Jakub Jagodziński-Józef Myć | SE: SKÓR-BUT Eko-Różanka | +17 | ||
37-oNS | Maciej Hutyra-Rafał Wolański | SW: VALUE MEDIA AZS | +17 | |||
40 | 16-zEW | Piotr Kuc-Dzierżawski-Tomasz Stryszawski | S: Wisła - MILO | +16 | ||
7-zEW | Maciej Wręczycki-Grzegorz Bajek | N: COMFORT SA | +16 | |||
42 | 47-oEW | Tomasz Mazur-Jan Lipior | SE: WISŁOKA Dębica | +15 | ||
19-oNS | Ewa Rodziewicz-Bielewicz-Olgierd Rodziewicz-Bielewicz | NW: UNIA WINKHAUS Leszno | +15 | |||
5-oNS | Krzysztof Brudka-Marcin Pędziński | N: GRICON STARKA PAB | +15 | |||
45 | 9-oNS | Jan Betley-Anna Sztyber | S: ZweryfikujFirmę.pl AZS UW | +14 | ||
25-zEW | Dariusz Krajewski-Maciej Wiącek | NE: Mazowia OZBS Płock | +14 | |||
47 | 44-zEW | Kazimierz Dziadkowiec-Tadeusz Rejdych | SE: MK GALICJA Kraków | +12 | ||
41-oNS | Jacek Młyńczyk-Piotr Stopa | SE: TS WISŁA Kraków | +12 | |||
29-oEW | Ireneusz Grynczewski-Janusz Marzec | NE: Hefajstos Otwock | +12 | |||
50 | 27-oEW | Oleg Gradovski-Andrei Sotnikau | NE: SPEKTR Mińsk | +11 | ||
21-zNS | Stanisław Owczarski-Krzysztof Rogoziński | NW: GSBS GOMAD Gorzów Wlkp | +11 | |||
52 | 48-zEW | Ryszard Pisarczyk-Wiesław Siek | SE: SZLEMIK CARLO BOSSI | +10 | ||
15-zEW | Marcin Czarniawski-Tomasz Małachowski | S: ETB Ełk | +10 | |||
2-oEW | Janusz Kalida-Piotr Walczak | N: RAL | +10 | |||
22-zEW | Marek Gielnik-Przemysław Krasiński | NW: ADMIRA PAB Poznań | +10 | |||
20-zNS | Jan Włodkowski-Robert Włodkowski | NW: FLUX MEDICAL Boguniewo | +10 | |||
57 | 2-zEW | Kazimierz Dobrzyniecki-Wojciech Biegajło | N: GAMBLING | +9 | ||
15-oNS | Przemysław Bednarski-Dariusz Prawdzik | S: ETB Ełk | +9 | |||
8-zEW | Zdzisław Kunc-Marek Rzeszutek | N: Bluerefrigeration | +9 | |||
60 | 3-oEW | Andrzej Aleksandrzak-Jan Pawlikaniec | N: UKB KLEKS | +8 | ||
40-oNS | Grzegorz Dziębowski-Tomasz Radwański | SW: LKS Piast Sieradz | +8 | |||
33-zNS | Michał Kaleta-Krzysztof Śliwoń | SW: BUKS MDK MOSM I Bytom | +8 | |||
63 | 29-zNS | Sławomir Bąk-Dariusz Węgrowicz | NE: Hefajstos Otwock | +7 | ||
14-zNS | Maciej Mąka-Janusz Buksa | S: LESKOWIEC-BESKID | +7 | |||
18-zNS | Rafał Junik-Jolanta Ziętara | NW: DĄBRÓWKA MM Poznań | +7 | |||
9-zNS | Bogusław Mojżesz-Piotr Matkowski | S: BSBS II Bielsko-Biała | +7 | |||
24-zNS | Roman Klejny-Jerzy Kubiak | NW: I LOVE BRIDGE Gorzów Wlkp | +7 | |||
68 | 11-oEW | Jacek Radomski-Michał Witkowski | S: JKBS Jastrzębie Zdrój | +6 | ||
36-zNS | Mirosław Białożyt-Henryk Grządziel | SW: PREMONT IMPAS Katowice | +6 | |||
22-oEW | Dariusz Kwiatkowski-Andrzej Parmonik | NW: INSTALKO SBS MIĘDZYRZECZ | +6 | |||
12-zEW | Grzegorz Lewaciak-Adam Pawłowski | S: KDK I Kutno | +6 | |||
72 | 23-oNS | Ryszard Leśniewski-Wiesław Mączkowski | NW: STB Słupsk | +5 | ||
48-oNS | Andrzej Byzdra-Wojciech Paszko | SE: SZLEMIK CARLO BOSSI | +5 | |||
31-zNS | Irena Chodorowska-Jan Chodorowski | NE: KBS Legionowianin | +5 | |||
11-zEW | Gintaras Simanaitis-Vołodymyr Dragan | S: SUDOVIA | +5 | |||
17-zNS | Leszek Falkowski-Ryszard Rapicki | NW: CHEMIK Bydgoszcz | +5 | |||
77 | 32-oNS | Michał Górski-Mariusz Pater | NE: KS BENIAMINEK 03 Starogar | +4 | ||
26-oNS | Paweł Chindelewicz-Aleksander Kasprzak | NE: SDK Tczew | +4 | |||
18-oNS | Leszek Hejne-Andrzej Maciejewski | NW: BTG Bydgoszcz | +4 | |||
23-zNS | Bohdan Pliszka-Arkadiusz Stanisławski | NW: MLKS Solec Kujawski | +4 | |||
81 | 43-oEW | Sławomir Piętak-Robert Rostek | SE: OGNISKO TKKF CHEMIK | +3 | ||
6-zNS | Dariusz Bogucki-Tadeusz Kaczanowski | N: AD | +3 | |||
35-oEW | Edmund Gabryś-Julian Lassota | SW: GKS PIAST I Gliwice | +3 | |||
40-zEW | Krzysztof Han-Adam Krysiak | SW: LKS Piast Sieradz | +3 | |||
85 | 34-zEW | Aleksander Poznysz-Stanisław Wawszczyk | SW: Invenio Bona Fide | +2 | ||
1-zEW | Piotr Wasylko-Paweł Woźnicki | N: ZOIM & FIORI GCKiB | +2 | |||
45-oEW | Tadeusz Kowalczewski-Bartosz Ceglarski | SE: POMTECH Zwoleń | +2 | |||
41-zEW | Włodzimierz Wala-Aleksander Zdybel | SE: TS WISŁA Kraków | +2 | |||
35-zNS | Jan Pudlik-Marek Nicieja | SW: GKS PIAST I Gliwice | +2 | |||
38-zNS | Andrzej Skotniczny-Marek Skotniczny | SW: AJ SYNIS DIAMENT II Opole | +2 | |||
91 | 42-oNS | Przemysław Gałek-Rafał Synowiec | SE: MINDLAB SFORA CIBORA | +1 | ||
10-zNS | Maciej Modrzejewski-Tadeusz Filaber | S: MKS MAZOVIA | +1 | |||
12-oNS | Andrzej Kozikowski-Wiesław Niciński | S: KDK I Kutno | +1 | |||
16-oNS | Marek Jaworski-Maciej Rodzaj | S: Wisła - MILO | +1 | |||
10-oEW | Piotr Krajewski-Igor Łosiewicz | S: MKS MAZOVIA | +1 | |||
36-oEW | Andrzej Staszek-Edwin Szenkelbach | SW: PREMONT IMPAS Katowice | +1 | |||
97 | 12-oEW | Bartosz Chmurski-Kamil Nowak | S: Bridge24.pl 2 | -1 | ||
36-oNS | Piotr Dobryszycki-Franciszek Zarzecki | SW: KS Turbo FLY BACK Wrocław | -1 | |||
10-zEW | Andrzej Lubojemski-Jarosław Posłuszny | S: CZARNA PAPUGA | -1 | |||
16-oEW | Wojciech Sołtysik-Marek Witek | S: MAGMA Zawiercie | -1 | |||
10-oNS | Bogdan Palikot-Andrzej Szepczyński | S: CZARNA PAPUGA | -1 | |||
42-oEW | Ludwik Murat-Bartosz Matras | SE: TERMOCHEM CHEMIK Puławy | -1 | |||
103 | 41-zNS | Tadeusz Sobota-Włodzimierz Stobiecki | SE: DANMAR Skarżysko Kamienna | -2 | ||
35-zEW | Remigiusz Kaźmierczak-Tomasz Klimczak | SW: KS Gwardia Strachota | -2 | |||
1-zNS | Tomasz Wasilewski-Tomasz Buchnajzer | N: KTB | -2 | |||
45-oNS | Waldemar Rybka-Tomasz Twaróg | SE: J&J Kraków | -2 | |||
34-zNS | Stanisław Fangor-Jerzy Radomski | SW: DDK II Brzeziny Śląskie | -2 | |||
38-zEW | Artur Duczmalewski-Krzysztof Makuch | SW: KBS Legionowianin 2 | -2 | |||
109 | 43-oNS | Małgorzata Ludwikowska-Piotr Ludwikowski | SE: LAST MINUTE Kraków | -3 | ||
40-zNS | Włodzimierz Jakowicki-Krzysztof Stadnicki | SW: KSBS SPÓJNIA BENEXT | -3 | |||
6-zEW | Marcin Dobrowolski-Anna Maduzia | N: ELEKTROWNIA PAB | -3 | |||
35-oNS | Piotr Ratajski-Jacek Szwed | SW: KS Gwardia Strachota | -3 | |||
113 | 26-oEW | Tadeusz Banach-Jan Romot | NE: PDM TREFL Pisz | -4 | ||
32-oEW | Paweł Gałązka-Włodzimierz Karłowicz | NE: ABNEGAT Warszawa | -4 | |||
18-oEW | Grzegorz Jędrzejewski-Bartosz Kaczmarek | NW: DĄBRÓWKA MM Poznań | -4 | |||
23-zEW | Andrzej Garstka-Mirosław Kopowski | NW: STB Słupsk | -4 | |||
117 | 31-zEW | Patryk Berhorst-Bartłomiej Cybula | NE: Game Over Gdańsk | -5 | ||
17-zEW | Remigiusz Góralczyk-Wojciech Jarząbek | NW: TRZYNASTKA Szczecin | -5 | |||
11-zNS | Krzysztof Góra-Zdzisław Ingielewicz | S: JKBS Jastrzębie Zdrój | -5 | |||
23-oEW | Tomasz Sadecki-Mariusz Żurek | NW: MLKS Solec Kujawski | -5 | |||
48-oEW | Witold Stachnik-Ryszard Skotarski | SE: ICO Wołomin-SPÓJNIA W-wa | -5 | |||
122 | 11-oNS | Janusz Kowalewski-Mirosław Liszewski | S: SUDOVIA | -6 | ||
12-zNS | Piotr Wiankowski-Piotr Nawrocki | S: Bridge24.pl 2 | -6 | |||
22-oNS | Roman Kujawski-Marek Wojciechowski | NW: ADMIRA PAB Poznań | -6 | |||
36-zEW | Mariusz Kowalczyk-Jerzy Gładysz | SW: KS Turbo FLY BACK Wrocław | -6 | |||
126 | 18-zEW | Marek Koczwara-Wiesław Zawadzki | NW: BTG Bydgoszcz | -7 | ||
29-zEW | Marcin Osmański-Jacek Sikora | NE: Expres z Kaszub | -7 | |||
24-zEW | Marek Bałabuch-Tomasz Borucki | NW: TENISPOINT Chemik Bydgosz | -7 | |||
9-zEW | Paweł Szymaszczyk-Mateusz Stępiński | S: ZweryfikujFirmę.pl AZS UW | -7 | |||
14-zEW | Zdzisław Beling-Janusz Makaruk | S: INWIT Pabianice | -7 | |||
131 | 3-oNS | Jerzy Kozyczkowski-Jacek Leśniczak | N: GSBS KART-EL | -8 | ||
33-zEW | Bernard Jadczak-Przemysław Kubicki | SW: ERBUD KS AZS Wratislavia | -8 | |||
40-oEW | Robert Stoliński-Paweł Zubiel | SW: KSBS SPÓJNIA BENEXT | -8 | |||
134 | 15-oEW | Jerzy Brzustowski-Tomasz Pawluk | S: SPS EKO-RÓŻANKA | -9 | ||
2-zNS | Paweł Gruszczyński-Sławomir Piechocki | N: RAL | -9 | |||
8-zNS | Paweł Pietrażycki-Konrad Wójcik | N: BIOPAX.PL | -9 | |||
137 | 22-zNS | Maciej Arnold-Tadeusz Kowalicki | NW: INSTALKO SBS MIĘDZYRZECZ | -10 | ||
20-zEW | Andrzej Grela-Jarosław Łakomy | NW: BIN Aleksandrów Kujawski | -10 | |||
48-zNS | Łukasz Grodzicki-Igor Terszak | SE: ICO Wołomin-SPÓJNIA W-wa | -10 | |||
2-oNS | Dariusz Biedrzycki-Wojciech Palmowski | N: GAMBLING | -10 | |||
15-zNS | Grzegorz Rewer-Sławomir Czech | S: SPS EKO-RÓŻANKA | -10 | |||
142 | 27-oNS | Zbigniew Kamiński-Tomasz Tarasiuk | NE: Atut Rumia | -11 | ||
21-zEW | Piotr Brzeziński-Jerzy Trembowski | NW: ANNEBERG Zielona Góra | -11 | |||
144 | 29-oNS | Jacek Lasota-Michał Wantke | NE: Expres z Kaszub | -12 | ||
41-oEW | Marek Kozdrach-Kamil Walczyk | SE: DANMAR Skarżysko Kamienna | -12 | |||
44-zNS | Marek Atalski-Tomasz Raczkiewicz | SE: SKÓR-BUT Eko-Różanka | -12 | |||
147 | 9-oEW | Kazimierz Lichawski-Joanna Brede | S: BSBS II Bielsko-Biała | -14 | ||
25-zNS | Jan Bojaryn-Andrzej Raczkowski | NE: Hetman Białystok | -14 | |||
149 | 19-oEW | Katarzyna Abratkiewicz-Ryszard Smejda | NW: PIONIER Entuzjaści | -15 | ||
47-oNS | Wojciech Stachnik-Grzegorz Wadas | SE: AZS AGH Kraków | -15 | |||
5-oEW | Dariusz Kozłowski-Radosław Kozłowski | N: VĘGORIA WCK | -15 | |||
152 | 16-zNS | Andrzej Szymczak-Ireneusz Kowalczyk | S: MAGMA Zawiercie | -16 | ||
7-zNS | Ireneusz Dzikowski-Wacław Wejknis | N: GTB ANDRZEJKI | -16 | |||
154 | 37-oEW | Władysław Linkiewicz-Krzysztof Wołynkiewicz | SW: RSB RODŁO | -17 | ||
44-oNS | Tadeusz Garbacik-Andrzej Trygar | SE: MK GALICJA Kraków | -17 | |||
156 | 25-oEW | Tomasz Bliński-Piotr Wulkiewicz | NE: Hetman Białystok | -18 | ||
20-oEW | Jerzy Gurzęda-Jarosław Hilbrecht | NW: FLUX MEDICAL Boguniewo | -18 | |||
24-oNS | Tomasz Lubiewski-Jerzy Mojsiewicz | NW: TENISPOINT Chemik Bydgosz | -18 | |||
26-zNS | Dariusz Filipek-Jarosław Łosiak | NE: PDM TREFL Pisz | -18 | |||
160 | 1-oEW | Marek Giża-Jacek Kokociński | N: KTB | -19 | ||
161 | 30-oNS | Andrzej Bunikowski-Elżbieta Czekaj | NE: DARLES SANTERM | -20 | ||
13-zNS | Maciej Dobrzyński-Janusz Gawęcki | S: ZIELONY Starachowice | -20 | |||
4-zEW | Karol Szwenkel-Tomasz Woźniak | N: JANTAR | -20 | |||
164 | 46-zNS | Jakub Kowal-Grzegorz Gawron | SE: MTS PIAST Skawina | -22 | ||
33-oEW | Patryk Kuczera-Dyga-Marek Skulimowski | SW: BUKS MDK MOSM I Bytom | -22 | |||
21-oEW | Marcin Zawadzki-Katarzyna Żegilewicz-Zawadzka | NW: GSBS GOMAD Gorzów Wlkp | -22 | |||
167 | 37-zEW | Andrzej Bondarewicz-Wojciech Rozwadowski | SW: VALUE MEDIA AZS | -23 | ||
45-zEW | Jarosław Duda-Rafał Śmiałek | SE: J&J Kraków | -23 | |||
8-oNS | Kamila Kukuła-Janusz Drozdowski | N: Bluerefrigeration | -23 | |||
31-oEW | Waldemar Burakowski-Sławomir Kowalczyk | NE: KBS Legionowianin | -23 | |||
32-zNS | Igor Ciborowski-Bartosz Mer | NE: ABNEGAT Warszawa | -23 | |||
172 | 27-zNS | Igor Godun-Valentin Zhuravel | NE: SPEKTR Mińsk | -24 | ||
6-oNS | Stanisław Zakrzewski-Maciej Sobieralski | N: ELEKTROWNIA PAB | -24 | |||
174 | 17-oNS | Ewa Mikucka-Wojciech Bondarewicz | NW: TRZYNASTKA Szczecin | -25 | ||
175 | 42-zNS | Wojciech Kurkowski-Marek Tekieli | SE: TERMOCHEM CHEMIK Puławy | -26 | ||
5-zEW | Anna Kręglewska-Wnuk-Piotr Lutostański | N: GRICON STARKA PAB | -26 | |||
177 | 4-oEW | Eugeniusz Grzybek-Jerzy Mścisz | N: UNIA II | -27 | ||
14-oEW | Ryszard Jaśkiewicz-Ryszard Woliński | S: LESKOWIEC-BESKID | -27 | |||
179 | 47-zEW | Bartosz Bańkowski-Marek Jarosz | SE: AZS AGH Kraków | -28 | ||
39-oNS | Igor Łobodziński-Michał Rudnicki | SW: BINŻ Bełchatów | -28 | |||
3-zEW | Adam Kozłowski-Michał Lewiński | N: GSBS KART-EL | -28 | |||
19-zNS | Grzegorz Adamski-Przemysław Klęsk | NW: PIONIER Entuzjaści | -28 | |||
183 | 28-oEW | Jan Kandybowicz-Zbigniew Skibicki | NE: Autostrada Eksploatacja | -29 | ||
30-zEW | Arkadiusz Matyjas-Leszek Szkudlarek | NE: DARLES SANTERM | -29 | |||
185 | 43-zEW | Paweł Kotarba-Joanna Kotarba | SE: LAST MINUTE Kraków | -30 | ||
186 | 38-oNS | Tadeusz Bożek-Jerzy Pawelec | SW: KBS Legionowianin 2 | -33 | ||
7-oEW | Sławomir Henclik-Andrzej Zaleski | N: GTB ANDRZEJKI | -33 | |||
188 | 34-oEW | Krzysztof Gaweł-Andrzej Maszczyszyn | SW: DDK II Brzeziny Śląskie | -35 | ||
189 | 39-zNS | Michał Kilanowski-Krzysztof Kwiatkowski | SW: KS BARD13 Franciszków | -40 | ||
190 | 46-oEW | Marcin Krawczyk-Piotr Waniurski | SE: MTS PIAST Skawina | -41 | ||
28-zNS | Henryk Brodawski-Sylwester Młynarczuk | NE: Autostrada Eksploatacja | -41 | |||
192 | 13-oEW | Andrzej Iwański-Stanisław Pająk | S: ZIELONY Starachowice | -42 | ||
Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999 |