BUTLER, RUNDA 13 SEGMENT 2 | ||||||
miejsce | stół | team | impy | Rzd# | ||
1 | 28-zNS | Henryk Brodawski-Sylwester Młynarczuk | NE: Autostrada Eksploatacja | +68 | 13 | |
2 | 6-oEW | Paweł Siwiński-Zdzisław Świątek | N: GSBS KART-EL | +62 | 14 | |
3 | 35-zEW | Andrzej Bondarewicz-Wojciech Rozwadowski | SW: VALUE MEDIA AZS | +50 | 15 | |
24-zEW | Andrzej Garstka-Mirosław Kopowski | NW: STB Słupsk | +50 | 16 | ||
5 | 37-zEW | Aleksander Poznysz-Stanisław Wawszczyk | SW: Invenio Bona Fide | +44 | 17 | |
6 | 36-oNS | Mirosław Fechner-Przemysław Kubicki | SW: ERBUD KS AZS Wratislavia | +43 | 18 | |
24-oNS | Ryszard Leśniewski-Wiesław Mączkowski | NW: STB Słupsk | +43 | 19 | ||
8 | 17-oEW | Grzegorz Jędrzejewski-Bartosz Kaczmarek | NW: DĄBRÓWKA MM Poznań | +40 | 20 | |
41-zNS | Dariusz Kępa-Janusz Kucharski | SE: OGNISKO TKKF CHEMIK | +40 | 21 | ||
10 | 12-zEW | Edward Warząchowski-Bogdan Palikot | S: CZARNA PAPUGA | +38 | 22 | |
11 | 19-zEW | Marek Koczwara-Wiesław Zawadzki | NW: BTG Bydgoszcz | +35 | 23 | |
12 | 9-zNS | Piotr Wiankowski-Piotr Nawrocki | S: Bridge24.pl 2 | +33 | 24 | |
10-oNS | Przemysław Błaszczyk-Marta Maj-Rudnicka | S: KDK I Kutno | +33 | |||
21-zNS | Maciej Arnold-Tadeusz Kowalicki | NW: INSTALKO SBS MIĘDZYRZECZ | +33 | |||
15 | 12-oEW | Andrzej Szymczak-Ireneusz Kowalczyk | S: MAGMA Zawiercie | +30 | ||
40-oNS | Robert Sadowski-Robert Siedlecki | SW: KS BARD13 Franciszków | +30 | |||
45-oNS | Janusz Natorski-Robert Podsiadły | SE: J&J Kraków | +30 | |||
18 | 43-zEW | Andrzej Lembas-Karol Suchoń | SE: LAST MINUTE Kraków | +29 | ||
2-zEW | Tomasz Bartnicki-Aleksander Kud | N: BIOPAX.PL | +29 | |||
20 | 44-oEW | Krzysztof Gałda-Nikander Kuszewski | SE: DANMAR Skarżysko Kamienna | +28 | ||
21 | 15-oNS | Piotr Kucharski-Stanisław Pająk | S: ZIELONY Starachowice | +27 | ||
11-oNS | Mateusz Stępiński-Stanisław Mączka | S: ZweryfikujFirmę.pl AZS UW | +27 | |||
14-oEW | Witold Turant-Marek Tyran | S: INWIT Pabianice | +27 | |||
8-oNS | Paweł Gruszczyński-Sławomir Piechocki | N: RAL | +27 | |||
25 | 44-zEW | Tadeusz Rejdych-Andrzej Trygar | SE: MK GALICJA Kraków | +25 | ||
26 | 40-zEW | Sylwester Sommer-Konrad Stenzel | SW: KS BARD13 Franciszków | +24 | ||
4-oEW | Krzysztof Brudka-Marcin Pędziński | N: GRICON STARKA PAB | +24 | |||
28 | 29-oNS | Grażyna Brewiak-Mariusz Brewiak | NE: Game Over Gdańsk | +22 | ||
8-zNS | Jan Borychowski-Bogdan Świątek | N: KTB | +22 | |||
30-zNS | Anna Makarewicz-Tomasz Paluchowski | NE: K2 Rebid | +22 | |||
31 | 3-zNS | Marcin Dobrowolski-Anna Maduzia | N: ELEKTROWNIA PAB | +21 | ||
32 | 23-zEW | Marek Klatkiewicz-Janusz Przybysz | NW: ADMIRA PAB Poznań | +20 | ||
33 | 20-oEW | Stanisław Owczarski-Krzysztof Rogoziński | NW: GSBS GOMAD Gorzów Wlkp | +19 | ||
33-zNS | Andrzej Piecuch-Mirosław Zieliński | SW: BUKS MDK MOSM I Bytom | +19 | |||
35-oNS | Maciej Hutyra-Jacek Wojnarowicz | SW: VALUE MEDIA AZS | +19 | |||
36 | 23-oEW | Mieczysław Stefański-Jarosław Wachnowski | NW: I LOVE BRIDGE Gorzów Wlkp | +18 | ||
7-oEW | Dariusz Biedrzycki-Wojciech Palmowski | N: GAMBLING | +18 | |||
34-zNS | Jerzy Radomski-Krzysztof Zieliński | SW: DDK II Brzeziny Śląskie | +18 | |||
39 | 39-zNS | Dariusz Kardas-Teresa Pudelewicz | SW: BINŻ Bełchatów | +17 | ||
2-oNS | Piotr Korecki-Marcin Preisner | N: BIOPAX.PL | +17 | |||
20-zNS | Mirosław Bublewicz-Maciej Wierzbicki | NW: GSBS GOMAD Gorzów Wlkp | +17 | |||
42 | 43-oEW | Jacek Bors-Grzegorz Zakrzewski | SE: POMTECH Zwoleń | +16 | ||
43 | 42-oNS | Konrad Ciborowski-Maciej Kędzierski | SE: MINDLAB SFORA CIBORA | +15 | ||
44 | 36-zEW | Bernard Jadczak-Marek Woźniak | SW: ERBUD KS AZS Wratislavia | +14 | ||
28-oEW | Zdzisław Kowalewski-Zbigniew Skibicki | NE: Autostrada Eksploatacja | +14 | |||
46 | 1-oEW | Michał Wittenbeck-Paweł Wittenbeck | N: ZOIM & FIORI GCKiB | +13 | ||
27-zNS | Marian Krasowski-Mirosław Morchat | NE: Hetman Białystok | +13 | |||
16-oNS | Bogdan Palczyński-Maciej Rodzaj | S: Wisła - MILO | +13 | |||
9-oEW | Bartosz Chmurski-Kamil Nowak | S: Bridge24.pl 2 | +13 | |||
50 | 37-oEW | Dariusz Zbieg-Jacek Mazurkiewicz | SW: RSB RODŁO | +12 | ||
18-oEW | Wojciech Abratkiewicz-Mirosław Stelmaszyk | NW: PIONIER Entuzjaści | +12 | |||
52 | 47-oEW | Ryszard Pisarczyk-Wiesław Siek | SE: SZLEMIK CARLO BOSSI | +11 | ||
41-oEW | Sławomir Piętak-Robert Rostek | SE: OGNISKO TKKF CHEMIK | +11 | |||
10-zNS | Jacek Radomski-Michał Witkowski | S: JKBS Jastrzębie Zdrój | +11 | |||
3-oNS | Ireneusz Dzikowski-Wacław Wejknis | N: GTB ANDRZEJKI | +11 | |||
56 | 32-oNS | Jacek Lasota-Michał Wantke | NE: Expres z Kaszub | +10 | ||
17-zEW | Waldemar Mikucki-Grzegorz Rybacki | NW: TRZYNASTKA Szczecin | +10 | |||
22-zEW | Piotr Brzeziński-Jerzy Trembowski | NW: ANNEBERG Zielona Góra | +10 | |||
59 | 25-oNS | Adam Amrozy-Leszek Szeląg | NE: Mazowia OZBS Płock | +9 | ||
46-oNS | Maciej Janeczko-Grzegorz Plewniak | SE: MTS PIAST Skawina | +9 | |||
26-zNS | Adam Lonski-Krzysztof Mielnik | NE: SDK Tczew | +9 | |||
45-zNS | Cezary Komajda-Krzysztof Warzocha | SE: TERMOCHEM CHEMIK Puławy | +9 | |||
13-zEW | Kazimierz Lichawski-Joanna Brede | S: BSBS II Bielsko-Biała | +9 | |||
64 | 6-zEW | Grażyna Busse-Marek Szukała | N: UNIA II | +8 | ||
31-oNS | Aleksander Chrenowski-Robert Krawczyk | NE: BLACKWOOD Gdańsk | +8 | |||
39-oEW | Andrzej Krakowiak-Zbigniew Szymczyk | SW: BINŻ Bełchatów | +8 | |||
27-oEW | Jan Bojaryn-Andrzej Raczkowski | NE: Hetman Białystok | +8 | |||
5-zNS | Karol Szwenkel-Andrzej Wilemski | N: JANTAR | +8 | |||
38-oNS | Grzegorz Dziębowski-Tomasz Radwański | SW: LKS Piast Sieradz | +8 | |||
70 | 13-oNS | Kazimierz Cios-Jerzy Stworzewicz | S: BSBS II Bielsko-Biała | +7 | ||
30-oNS | Michał Górski-Mariusz Pater | NE: KS BENIAMINEK 03 Starogar | +7 | |||
19-oNS | Zbigniew Jasiecki-Roman Woźniak | NW: BTG Bydgoszcz | +7 | |||
42-zEW | Błażej Krawczyk-Marcin Szymański | SE: MINDLAB SFORA CIBORA | +7 | |||
22-oNS | Roman Miłkowski-Witold Miłoszewski | NW: ANNEBERG Zielona Góra | +7 | |||
75 | 47-zEW | Grzegorz Merynda-Barbara Superson | SE: CKiS Skawina | +6 | ||
14-zEW | Piotr Krajewski-Igor Łosiewicz | S: MKS MAZOVIA | +6 | |||
48-oEW | Dariusz Puczyński-Arkadiusz Zadworny | SE: ICO Wołomin-SPÓJNIA W-wa | +6 | |||
7-zEW | Łukasz Brede-Marek Markowski | N: UKB KLEKS | +6 | |||
29-zNS | Ireneusz Grynczewski-Janusz Marzec | NE: Hefajstos Otwock | +6 | |||
25-zNS | Edward Bednarczyk-Jarosław Pęski | NE: Atut Rumia | +6 | |||
34-oNS | Mariusz Kowalczyk-Jerzy Gładysz | SW: KS Turbo FLY BACK Wrocław | +6 | |||
82 | 15-zEW | Andrzej Iwański-Włodzimierz Maryniowski | S: ZIELONY Starachowice | +5 | ||
5-oEW | Dominik Kaszowski-Tomasz Woźniak | N: JANTAR | +5 | |||
48-zEW | Bartosz Bańkowski-Marek Jarosz | SE: AZS AGH Kraków | +5 | |||
85 | 21-oEW | Andrzej Parmonik-Krzysztof Tumielewicz | NW: INSTALKO SBS MIĘDZYRZECZ | +4 | ||
4-zEW | Dariusz Bogucki-Tadeusz Kaczanowski | N: AD | +4 | |||
87 | 26-oNS | Oleg Gradovski-Andrei Sotnikau | NE: SPEKTR Mińsk | +3 | ||
38-zNS | Mieczysław Małek-Marek Werner | SW: AJ SYNIS DIAMENT II Opole | +3 | |||
31-zNS | Joanna Derewońko-Tadeusz Luzak | NE: KBS Legionowianin | +3 | |||
32-zNS | Rafał Wojtczuk-Dorota Tokaj-Wojtczuk | NE: ABNEGAT Warszawa | +3 | |||
91 | 1-zEW | Zdzisław Kunc-Marek Rzeszutek | N: Bluerefrigeration | +2 | ||
11-zEW | Karol Gałązka-Jan Betley | S: ZweryfikujFirmę.pl AZS UW | +2 | |||
93 | 33-oEW | Patryk Kuczera-Dyga-Marek Skulimowski | SW: BUKS MDK MOSM I Bytom | +1 | ||
46-zEW | Jakub Kowal-Grzegorz Gawron | SE: MTS PIAST Skawina | +1 | |||
18-zNS | Grzegorz Adamski-Przemysław Klęsk | NW: PIONIER Entuzjaści | +1 | |||
16-zEW | Piotr Kuc-Dzierżawski-Tomasz Stryszawski | S: Wisła - MILO | +1 | |||
97 | 16-zNS | Marcin Bartoszewski-Grzegorz Deptuła | S: ETB Ełk | -1 | ||
18-zEW | Leszek Falkowski-Ryszard Rapicki | NW: CHEMIK Bydgoszcz | -1 | |||
33-oNS | Andrzej Pękala-Cezary Mroczek | SW: KS Gwardia Strachota | -1 | |||
46-zNS | Stanisław Malinowski-Marek Michalski | SE: WISŁOKA Dębica | -1 | |||
101 | 11-zNS | Arunas Jankauskas-Vołodymyr Dragan | S: SUDOVIA | -2 | ||
1-zNS | Andrzej Wasylko-Paweł Woźnicki | N: ZOIM & FIORI GCKiB | -2 | |||
103 | 38-zEW | Jarosław Łaszczuk-Adam Krysiak | SW: LKS Piast Sieradz | -3 | ||
26-oEW | Paweł Chindelewicz-Aleksander Kasprzak | NE: SDK Tczew | -3 | |||
37-oNS | Krzysztof Dziekański-Przemysław Saliński | SW: Invenio Bona Fide | -3 | |||
31-zEW | Arkadiusz Górzewski-Adam Suchodolski | NE: BLACKWOOD Gdańsk | -3 | |||
32-zEW | Jarosław Drewing-Krzysztof Firkus | NE: Expres z Kaszub | -3 | |||
108 | 21-oNS | Mariusz Grabowski-Leszek Kawski | NW: BIN Aleksandrów Kujawski | -4 | ||
4-zNS | Justyna Stachowiak-Kluz-Robert Nowicki | N: GRICON STARKA PAB | -4 | |||
110 | 15-zNS | Robert Różak-Piotr Radzikowski | S: LESKOWIEC-BESKID | -5 | ||
5-oNS | Henryk Łakomski-Andrzej Sulima | N: VĘGORIA WCK | -5 | |||
48-zNS | Cezary Przasnek-Karol Konopko | SE: ICO Wołomin-SPÓJNIA W-wa | -5 | |||
113 | 29-zEW | Monika Suchodolska-Piotr Suchodolski | NE: Game Over Gdańsk | -6 | ||
48-oNS | Wojciech Stachnik-Grzegorz Wadas | SE: AZS AGH Kraków | -6 | |||
14-zNS | Zdzisław Beling-Janusz Makaruk | S: INWIT Pabianice | -6 | |||
25-zEW | Dariusz Krajewski-Maciej Wiącek | NE: Mazowia OZBS Płock | -6 | |||
47-zNS | Andrzej Byzdra-Wojciech Paszko | SE: SZLEMIK CARLO BOSSI | -6 | |||
7-zNS | Kazimierz Dobrzyniecki-Wojciech Biegajło | N: GAMBLING | -6 | |||
34-oEW | Krzysztof Gaweł-Janusz Pisarek | SW: DDK II Brzeziny Śląskie | -6 | |||
120 | 30-oEW | Piotr Łyczkowski-Andrzej Serwach | NE: K2 Rebid | -7 | ||
19-oEW | Józef Grewling-Jerzy Gurzęda | NW: FLUX MEDICAL Boguniewo | -7 | |||
22-oEW | Tomasz Sadecki-Mariusz Żurek | NW: MLKS Solec Kujawski | -7 | |||
42-zNS | Jarosław Kaczorowski-Tomasz Raczkiewicz | SE: SKÓR-BUT Eko-Różanka | -7 | |||
13-oEW | Jerzy Brzustowski-Tomasz Pawluk | S: SPS EKO-RÓŻANKA | -7 | |||
125 | 38-oEW | Longin Bartnik-Andrzej Jurkiewicz | SW: AJ SYNIS DIAMENT II Opole | -8 | ||
6-zNS | Jerzy Kozyczkowski-Jacek Leśniczak | N: GSBS KART-EL | -8 | |||
27-oNS | Tadeusz Banach-Dariusz Filipek | NE: PDM TREFL Pisz | -8 | |||
39-oNS | Janusz Kościelny-Przemysław Machowczyk | SW: KSBS SPÓJNIA BENEXT | -8 | |||
5-zEW | Tomasz Jochymski-Michał Kania | N: VĘGORIA WCK | -8 | |||
31-oEW | Waldemar Burakowski-Sławomir Kowalczyk | NE: KBS Legionowianin | -8 | |||
131 | 25-oEW | Aleksander Gruca-Zbigniew Pinkiewicz | NE: Atut Rumia | -9 | ||
13-zNS | Paweł Szymonik-Rafał Niedzielski | S: SPS EKO-RÓŻANKA | -9 | |||
26-zEW | Igor Godun-Valentin Zhuravel | NE: SPEKTR Mińsk | -9 | |||
46-oEW | Tomasz Mazur-Jan Lipior | SE: WISŁOKA Dębica | -9 | |||
45-zEW | Jarosław Duda-Rafał Śmiałek | SE: J&J Kraków | -9 | |||
136 | 22-zNS | Bohdan Pliszka-Arkadiusz Stanisławski | NW: MLKS Solec Kujawski | -10 | ||
17-zNS | Dariusz Kurzawski-Rafał Szymański | NW: DĄBRÓWKA MM Poznań | -10 | |||
32-oEW | Jan Mazurkiewicz-Marek Różański | NE: ABNEGAT Warszawa | -10 | |||
139 | 3-oEW | Ewa Miszewska-Witold Tomaszek | N: ELEKTROWNIA PAB | -11 | ||
41-oNS | Jacek Młyńczyk-Piotr Stopa | SE: TS WISŁA Kraków | -11 | |||
10-zEW | Grzegorz Lewaciak-Adam Pawłowski | S: KDK I Kutno | -11 | |||
47-oNS | Przemysław Picheta-Łukasz Pląder | SE: CKiS Skawina | -11 | |||
143 | 18-oNS | Maciej Łaniewski-Roman Wachowiak | NW: CHEMIK Bydgoszcz | -12 | ||
144 | 27-zEW | Jarosław Łosiak-Przemysław Zyśk | NE: PDM TREFL Pisz | -13 | ||
16-oEW | Przemysław Bednarski-Dariusz Prawdzik | S: ETB Ełk | -13 | |||
9-oNS | Piotr Dybicz-Tomasz Kiełbasa | S: Akademia Brydża AZS UW | -13 | |||
1-oNS | Kamila Kukuła-Janusz Drozdowski | N: Bluerefrigeration | -13 | |||
148 | 36-zNS | Mirosław Białożyt-Henryk Grządziel | SW: PREMONT IMPAS Katowice | -14 | ||
28-oNS | Elżbieta Czekaj-Waldemar Warzała | NE: DARLES SANTERM | -14 | |||
150 | 42-oEW | Marek Atalski-Andrzej Kokoryka | SE: SKÓR-BUT Eko-Różanka | -15 | ||
151 | 43-oNS | Małgorzata Ludwikowska-Piotr Ludwikowski | SE: LAST MINUTE Kraków | -16 | ||
152 | 2-oEW | Marek Czerepak-Paweł Kowalczewski | N: COMFORT SA | -17 | ||
39-zEW | Włodzimierz Jakowicki-Krzysztof Stadnicki | SW: KSBS SPÓJNIA BENEXT | -17 | |||
20-zEW | Jerzy Sieracki-Tomasz Włodarczak | NW: UNIA WINKHAUS Leszno | -17 | |||
155 | 34-zEW | Stanisław Szuba-Marian Szymonowicz | SW: KS Turbo FLY BACK Wrocław | -18 | ||
7-oNS | Andrzej Aleksandrzak-Artur Wójcik | N: UKB KLEKS | -18 | |||
23-oNS | Roman Kujawski-Marek Wojciechowski | NW: ADMIRA PAB Poznań | -18 | |||
158 | 33-zEW | Adam Marcinowski-Małgorzata Turska-Marcinowska | SW: KS Gwardia Strachota | -19 | ||
35-oEW | Paweł Korombel-Robert Krupiński | SW: GKS PIAST I Gliwice | -19 | |||
20-oNS | Ewa Rodziewicz-Bielewicz-Olgierd Rodziewicz-Bielewicz | NW: UNIA WINKHAUS Leszno | -19 | |||
161 | 23-zNS | Roman Klejny-Jerzy Kubiak | NW: I LOVE BRIDGE Gorzów Wlkp | -20 | ||
162 | 3-zEW | Tomasz Gotard-Krzysztof Sikorski | N: GTB ANDRZEJKI | -21 | ||
163 | 30-zEW | Jan Kuchta-Andrzej Wyborski | NE: KS BENIAMINEK 03 Starogar | -22 | ||
8-zEW | Tomasz Kłys-Jerzy Nowak | N: RAL | -22 | |||
29-oEW | Robert Głowacki-Waldemar Kałużyński | NE: Hefajstos Otwock | -22 | |||
166 | 4-oNS | Andrzej Jeleniewski-Piotr Klimacki | N: AD | -24 | ||
40-zNS | Stefan Jakubowski-Tomasz Nowacki | SW: KBS Legionowianin 2 | -24 | |||
168 | 44-zNS | Marek Kozdrach-Kamil Walczyk | SE: DANMAR Skarżysko Kamienna | -25 | ||
169 | 14-oNS | Jan Nadaj-Andrzej Ogłoblin | S: MKS MAZOVIA | -27 | ||
8-oEW | Grzegorz Dembiński-Andrzej Syrek | N: KTB | -27 | |||
15-oEW | Ryszard Jaśkiewicz-Ryszard Woliński | S: LESKOWIEC-BESKID | -27 | |||
11-oEW | Sonata Simanaitiene-Ramunas Grigoraitis | S: SUDOVIA | -27 | |||
173 | 44-oNS | Kazimierz Dziadkowiec-Tadeusz Garbacik | SE: MK GALICJA Kraków | -28 | ||
174 | 43-zNS | Grzegorz Bachanek-Sławomir Kutyła | SE: POMTECH Zwoleń | -29 | ||
2-zNS | Jarosław Cieślak-Dominik Filipowicz | N: COMFORT SA | -29 | |||
176 | 12-oNS | Krzysztof Kleinrok-Andrzej Szepczyński | S: CZARNA PAPUGA | -30 | ||
40-oEW | Tadeusz Bożek-Jerzy Pawelec | SW: KBS Legionowianin 2 | -30 | |||
45-oEW | Wojciech Kurkowski-Marek Tekieli | SE: TERMOCHEM CHEMIK Puławy | -30 | |||
179 | 10-oEW | Michał Wróbel-Agnieszka Pietrzyk | S: JKBS Jastrzębie Zdrój | -33 | ||
9-zEW | Filip Trojański-Jakub Bazyluk | S: Akademia Brydża AZS UW | -33 | |||
21-zEW | Alicja Krzemińska-Paweł Krzemiński | NW: BIN Aleksandrów Kujawski | -33 | |||
182 | 19-zNS | Jarosław Hilbrecht-Piotr Solecki | NW: FLUX MEDICAL Boguniewo | -35 | ||
183 | 12-zNS | Stefan Kowalczyk-Jan Sucharkiewicz | S: MAGMA Zawiercie | -38 | ||
184 | 17-oNS | Remigiusz Góralczyk-Wojciech Jarząbek | NW: TRZYNASTKA Szczecin | -40 | ||
41-zEW | Włodzimierz Wala-Aleksander Zdybel | SE: TS WISŁA Kraków | -40 | |||
186 | 36-oEW | Tadeusz Biskup-Michał Bojanowski | SW: PREMONT IMPAS Katowice | -43 | ||
24-oEW | Marek Bałabuch-Tomasz Borucki | NW: TENISPOINT Chemik Bydgosz | -43 | |||
188 | 37-zNS | Władysław Linkiewicz-Krzysztof Wołynkiewicz | SW: RSB RODŁO | -44 | ||
189 | 24-zNS | Artur Chibowski-Piotr Zalcman | NW: TENISPOINT Chemik Bydgosz | -50 | ||
35-zNS | Edmund Gabryś-Julian Lassota | SW: GKS PIAST I Gliwice | -50 | |||
191 | 6-oNS | Eugeniusz Grzybek-Jerzy Mścisz | N: UNIA II | -62 | ||
192 | 28-zEW | Arkadiusz Matyjas-Leszek Szkudlarek | NE: DARLES SANTERM | -68 | ||
Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999 |